تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و بررسی شرایط آن

مزایای تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

 • شش ماه تحصیل در کانادا با هزینه بسیار مناسب
 • کار تضمینی بعد از تحصیل با حقوق بیش از هزینه تحصیل
 • بدون نیاز به تحصیل خاص دانشگاهی
 • امکان بردن همراه با اجازه کار فول تایم
 • امکان یادگیری زبان قبل از شروع دوره در کانادا با روش اختصاصی آقای دکتر ملک پور

خدمات موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

 • مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی با کارشناسان موسسه
 • عقد قرارداد رسمی در دفاتر موسسه در سراسر ایران
 • همراهی موکل در تمامی مراحل اخذ ویزا
 • امکان پرداخت بخش اصلی هزینه حق الوکاله بعد از اخذ پذیرش
 • مشاوره در زمینه امکان کاریابی پس از تحصیل

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی و منحصر به فرد در این زمینه، با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

(دقت نمایید در ساعاتی که پاسخگوی تلفن نیستیم،فقط کافیست دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت)

 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط عمومی آن
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و مشاغل مورد نیاز
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و هزینه آن
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط و مدارک مورد نیاز آن
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و ویزای همراه
 • تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و کار پس از تحصیل
Untitleببd 1 تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و مقدمه ای بر آن

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) ، امکان اقامت پس از تحصیل در کانادا و شرایط آن در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار می گیرد. به تمامی موارد مرتبط با تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) در این مقاله پرداخته شده است. همواره در زمینه تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) سوالاتی در ذهن مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه شرایط کار حین تحصیل در کانادا چگونه است؟ آیا با تحصیل در کانادا می توان اقامت این کشور را اخذ نمود؟ تحصیل با تضمین کار در کشور کانادا (co-op کانادا) ویژه چه افرادی است؟ پاسخ  به این سوالات را در نوشتار پیش رو خواهید یافت. امکان کار پس از تحصیل به صورت تضمینی همواره یکی از آرزو ها و دغدغه های متقاضیان تحصیل در کانادا بوده است که به واقعیت پیوسته است. شما عزیزان در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی بهره مند شوید.  

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

video تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

فایل صوتی موسسه ملک پور درباب تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)

audio تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط عمومی آن

تحصیل به همراه کار یا co-op برنامه آموزشی است که به دانشجو این امکان را می دهد که در صنایع مرتبط با رشته تحصیلی خود به کار حین تحصیل بپردازد. این دوره ویژه فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های فنی و برخی رشته های دیگر می باشد. اغلب برنامه های کوآپ به صورت دو دوره ای برگزار می شوند، به این صورت که در دوره اول دانشجو به تحصیل پرداخته و در دوره دوم به کار مشغول می شود که به اصطلاح دوره کارآموزی نامیده می شود. کشور پهناور کانادا در شمال قاره امریکا واقع گشته و شامل ده استان می باشد. بخش اعظم خاک این کشور به دلیل سرمای هوا و نزدیک بودن به قطب شمال خالی از سکنه است. مساحت کانادا ۹،۹۸ میلیون کیلومتر مربع و جمعیت آن ۳۵،۶۷۵،۸۳۴ نفر می باشد.

 پر جمعیت ترین شهرهای کانادا تورنتو و مونترال و ونکور نام دارند. پهناورترین آبشار جهان ( نیاگارا) در مرز کانادا با آمریکا قرار دارد. کانادا تا سال ۱۷۱۳ مستعمره فرانسه بود و از آن سال به بعد مستعمره انگلیس است. پایتخت سیاسی آن شهر اتاوا بوده که مهم ترین استان این کشور از لحاظ سیاسی و اقتصادی می باشد. زبان انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کشور کانادا محسوب می شوند. کانادا از لحاظ صنعت و فن آوری پیشرفته بوده وسیستم اقتصادی آن  به ارتباط و داد و ستد به ایالات متحده آمریکا وابسته می باشد. در سالهای اخیر کانادا برای متقاضیان ویزای توریستی ۵ ساله صادر می کند که امکان اقامت در سفر اول به مدت ۶ ماه وجود دارد. کانادا کشوریست مهاجرپذیری محسوب شده و با برنامه های مختلف مهاجرتی هر ساله مهاجران بسیاری را از اقصی نقاط جهان را جذب می کند.

شرایط عمومی کانادا تحصیل با تضمین کار در کانادا (co op کانادا)

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و مشاغل مورد نیاز

تمامی دانشجویانی که موفق به قبولی در دوره تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) شده اند پس از پایان دوره تحصیل خود می توانند نسبت به کار در دوره کاری اقدام نمایند. این کار می تواند در مشاغل دولتی، شرکت های چند ملیتی بزرگ، مشاغل خرد، سازمان های مردم نهاد، سازمانهای اجتماعی، فرهنگی و هنری و دانشگاه محل تحصیل باشد. در صورت رضایت از کار دانشجو، وی می تواند به راحتی ویزای کار کانادا را دریافت نموده و در این کشور زندگی کند. به طور میانگین میزان حقوقی که به دانشجو پس از اتمام بخش تحصیل و شروع به کار پرداخت می شود برای دوره کارشناسی 2.886 دلار کانادا و برای دوره کارشناسی ارشد 3.637 دلار کانادا است. در جدول زیر برخی از رشته های مورد نیاز دوره تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا)  به همراه میزان حقوق پرداختی هر یک از آنان تقدیم حضورتان شده است.

توریسم هتلداری
دیجیتال مارکتینگ آی تی
طراحی داخلی
لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و هزینه آن

به منظور تحصیل در کانادا از طریق دوره کوآپ، داشتن هزینه مورد نیاز برای زندگی در کانادا و پرداخت هزینه ویزا الزامیست. هزینه دوره های کوآپ به طور میانگین برای دوره های یکساله 12500 دلار کانادا، دوره های دو ساله 24 تا 25 هزار دلار و برای دوره های بیست ماهه 25 هزار دلار کانادا می باشد. البته باید به این نکته توجه داشت که این هزینه ها متغیر بوده و ممکن است بالاتر و یا پایینتر از میزان اعلام شده باشند. لازم به ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش نگاشته شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام است.

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و شرایط و مدارک مورد نیاز آن

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) نیازمند داشتن شرایط خاص و همچنین تهیه و ارائه مدارکی است که متقاضی با داشتن آن درخواست ویزای تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) را به سفارت این کشور می دهد. از جمله نکات تحصیل در کانادا از طریق کوآپ می توان به داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس رشته های مورد نیاز، مدرک زبان انگلیسی و تمکن مالی مورد نیاز برای طول دوره تحصیلی و امکان درخواست آنلاین یا حضوری اشاره نمود.  

مدارک مورد  نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا):

 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • عکس پاسپورتی
 • پاسپورت معتبر
 • رسید پرداخت هزینه ویزا
 • رسید اثبات تمکن مالی مورد نیاز
 • سابقه کاری مرتبط

  در صورت وجود

مدارک و شرایط لازم برای پذیرش کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و ویزای همراه

یکی از ویژگی های مثبت تحصیل در کانادا، امکان بردن همراه می باشد.  همراه شامل همسر و یا شریک قانونی دانشجوی بین المللی می شود که می تواند برای اجازه کار آزاد درخواست دهد. برای اخذ ویزای همراه، دانشجو باید بصورت تمام وقت در یکی از دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل باشد. دانشجوی بین المللی می تواند وابستگان نزدیک خود را از دو طریق به کانادا بیاورد: یک راه ممکن برای دانشجو و افراد تحت تکفل او این است که بصورت همزمان تقاضای ویزای خود را ارائه نمایند و روش دوم این است که دانشجو تا زمان دریافت ویزای تحصیلی منتظر بماند و در آن هنگام برای وابستگان همراهش ارائه درخواست کند. اطلاعات مربوط به تمام اعضای خانواده که قصد دارند به عنوان همراه دانشجو به کانادا نقل مکان کنند، باید در زمان ارائه درخواست پذیرش تحصیلی آماده و فراهم شده باشد. به منظور دریافت تاییدیه پذیرش، دانشجو و اعضای خانواده او باید اثبات نمایند که بودجه کافی برای تامین مخارج خود در کانادا را دارا می باشند.

به علاوه، ممکن است از متقاضیان خواسته شود تا تحت معاینات پزشکی قرار گرفته و گواهی ترخیص کالا به پلیس ارائه دهند. بسته به کشور محل تابعیت متقاضی، یک ویزای اقامت موقت(TVR)  نیز علاوه بر هر نوع مجوز تحصیلی یا شغلی مورد نیاز خواهد بود. همسر یا شریک زندگی متقاضی که قصد کار کردن در کانادا دارد می تواند برای دریافت مجوز کار آزاد Open Work Permit قبل از ورود به کشور، یا به محض ورود به کانادا و یا بعد از ورود اقدام کند. اغلب اوقات، فرزندان زیر سن قانونی که به کانادا می آیند سابقه ای به عنوان توریست خواهند داشت، حتی اگر در حال تحصیل در کانادا باشند. به علت که این فرزندان می توانند بدون نیاز به تامین مجوز تحصیلی در مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی یا متوسطه تحصیل نمایند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و کار پس از تحصیل

همانطور که گفته شد، دانششجویان پس از گذراندن دوره تحصیلی، وارد دوره کاری شده و در صورت رضایت کارفرما از ایشان، می توانند نسبت به اخذ ویزای کار کانادا اقدام نمایند. این ویزا در اصطلاح عمومی ویزای کار پس از تحصیل نام دارد و لازمه اخذ آن نامه پایان دوره کارآموزی، نامه رضایت از کار دانشجو، پرداخت هزینه ویزا و اخذ آن به میزان 255 دلار کانادا و همچنین مدرک اخذ شده در دوره تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) می باشد.

اقامت بعد از تحصیل در کانادا

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) و سخن پایانی

تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) ، امکان اقامت پس از تحصیل در کانادا و شرایط آن از جهات مختلف آن مورد بررسی قرار گرفت. تحصیل در کانادا همواره یکی از محبوب ترین مسائل در بین متقاضیان تحصیل در کشورهای خارجی محسوب شده است. هرچند یکی از دغدغه های همیشگی افراد برای دستیابی یه این امر، تامین هزینه تحصیل و همچنین امکان کار پس از تحصیل در این کشور بوده است. تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) با امکان کر بعد از دوره تحصیل و امکان تبدیل به ویزای کار کانادا پس از دوره کارآموزی، بهترین روش تحصیلی- کاری- اقامتی کانادا محسوب می شود. شما عزیزان در صورت نیاز به اخذ راهنمایی بیشتر و کامل تر در این زمینه می توانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان و تخصصیس دریافت نمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را در زمانس کوتاه دریافت نمایید.

70 پاسخ
 1. حسین گفته:

  با سلام.خودم رشته کامپیوتر هستم و خانومم اقتصاد.رشته مرتبط با اقتصاد در بین رشته هایی ک در دوره کواپ هستند به چه رشته ای میتوان اشاره کرد؟سن هر دومون ۲۷ سال.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   رشته تحصیلی شما برای دوره های کواپ مناسب تر است. اما اگر همسر شما سابقه کار در زمینه توریسم، هتلداری یا آی تی داشته باشند می توانند برای کواپ این دوره ها شرکت کنند.

   پاسخ
 2. بنیامین گفته:

  درود
  28 سالمه لیسانس مهندسی مکانیک
  340 ساعت مدرک فنی و حرفه ای از سازمان جهانی کارilo در زمینه طراحی سیستم های فتوولتاییک یا انرزی خورشیدی
  به نظر شما امکانش واسه co_op اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

   پاسخ
 3. مهسا گفته:

  با سلام
  دکتری معماری دارم
  آیلتس آکادمیک 7
  سابقه 5 سال کار حرفه ای
  حدود 7 سال تدریس
  سن 34
  میخواستم بدونم چگونه می توانم برای کانادا اقدام کنم به نحویکه اقامت آن را از طریق تحصیل بگیرم و نیز هزینه حداقل باشد
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   امکان اخذ اقامت از طریق تحصیل در کانادا به صورت مستقیم وجود ندارد و به این منظور می بایست پس از اتمام تحصیل در کانادا یک شغل پیدا کنید و با ارائه نامه پیشنهاد شغلی به اداه مهاجرت، اقامت خود را به کاری تغییر بدهید تا بتوانید پس از چند سال کار در کانادا اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.
   دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

   پاسخ
 4. ثنا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۳ سالمه و لیسانس معماری دارم مدرک زبان ندارم ولی زبانم در حد تافل ۶ خوب هستش ،پشتیبانی مالی کافی هم دارم. شانس من برای کوآپ رو بالا میبینید؟؟؟یا چونکه مدرک زبان ندارم احتمالش پایین هستش!؟در ضمن قبلا فرم مشاوره رایگان رو پر کردم ولی تماس نگرفتید!!!

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.
   می توانید با شماره های دفارت ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان داشته باشید. شماره های تماس ما در همین سایت در بخش دفاتر همکار ما موجود هستند.

   پاسخ
 5. ثنا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۳ سالمه و لیسانس معماری دارم مدرک زبان ندارم ولی زبانم در حد تافل ۶ خوب هستش ،پشتیبانی مالی کافی هم دارم. شانس من برای کوآپ رو بالا میبینید؟؟؟یا چونکه مدرک زبان ندارم احتمالش پایین هستش!؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

   پاسخ
 6. amirazarrafee گفته:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوالی من 22 ساله هستم و سال 96 دیپلم رو گرفتم میخواستم ببینم برای کواپ شانسی دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

   پاسخ
 7. maji.kaji2 گفته:

  سلام
  من برای دانشجویی امریکا مستر کامپیوتر ساینس ماه پیش دانشگاه ویرجینیا ریجکت سوشال تای شدم.
  سن: 29
  تافل: 80
  GRE: 159 Quant
  لیسانس الکترونیک فارق التحصیل سال 92
  سابقه کار در گروه شغلی <> 3سال.
  از مهر امسال مشغول تحصیل در کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر در دانشگاه دولتی تهران میشم و فقط میخوام توی شغل برنامه نویسی سایت که الان هم دارم دوره شو میبینم مشغول شم.
  از بین 2 تا کشور اتریش و کانادا کدومشون و چه روشی رو بهتره و شانس ویزاش بیشتره و ارزون تره که اقدام کنم؟
  الان که نظرهارو خوندم فک کنم گپ خیلی زیادی داشته باشم.

  ممنون از وقتی که میزارید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

   امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه این اطلاعات مشاوره رایگان داشته باشید.

   در صورت نیاز به اخذ مشاوره رایگان، با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 8. علی بندری گفته:

  سلام خسته نباشید بنده با نامزدم قصد برداشتن دوره کواپ داشتیم
  نامزدم ویزای توریستی کانادا داره ایلس 6 هم داریم
  میخواستم ببینم میتونیم به کانادا بریم بعد دوره کواپ برداریم ؟ یا باید از سفارت اولیه اقدام کنیم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. عموماً با داشتن یک ویزا(ویزای توریستی کانادا یا ویزای کار و یا ویزای تحصیلی) نمی توانید درخواست ویزای دوم را دهید چرا که برای تحصیل کوآپ در کانادا نیاز به اخذ ویزای تحصیلی کانادا خواهید داشت.
   بهتر است که از ایران اقدام نمایید تا شانس شما بیشتر گردد.
   دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

   پاسخ
 9. amirazarrafee گفته:

  وقتتون بخیر من برای کو اپ میخاستم اقدام کنم باید مدرک زبان آکادمیک باشه یا با جنرال هم میشه اقدام کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای دوره های کوآپ چون ویزای تحصیلی می باشد باید مدرک زبان آکادمیک داشته باشید

   پاسخ
 10. مجتبی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  من 41 ساله هستم ارشد حسابداری البته دفاع م مونده وهمسر و 3 فرزند دارم میتونم برای برنامه کو آپ اقدام کنم البته تمکن مالی هم تا حدودی دارم ممنونم

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای دوره های کوآپ شرایط سنی بسیار مهم است و با 41 سال سن برای شما امکانپذیر نمی باشد

   پاسخ
 11. fsr3717 گفته:

  سلام به دکتر ملک پور عزیز و بقیه دوستان

  بنده 26 ساله و رشته ام غیر مرتبط با دوره کوآپ هستش ولی خیلی علاقه به بحث های مرتبط با کامپیوتر به خصوص طراحی وب دارم که میخواستم بدونم برای (دوره آی تی) میتونم ثبت نام کنم و اینکه مدرک زبان ندارم و در حال یادگیری زبان هستم و حدود 300 میلیون سرمایه دارم و اینکه دو پروژه ساخته شده نیز برای خودم در زمینه طراحی وب (بخش طراحی قالب وب سایت یا front-end web development) دارم. آیا به عنوان نمونه کار تاثیری رو گرفتن (دوره آی تی) داره و اینکه بهترین راه برای اینکه ویزا ریجکت نشه چیه؟

  اگر بعد از دوره کوآپ یکساله نتونیم کار پیدا کنیم آیا مجدد میشه این دوره رو ثبت نام کرد؟

  آیا میشه تو دوره های مستر یکساله پذیرش بگیریم و بعد از گرفتن پذیرش مستر یکساله و اتمام مستر میشه ویزای تحصیلی رو به ویزای کاری تبدیل کرد؟

  اگر دوره کوآپ رو بگذرونیم و کارفرما از ما راضی باشه و استخدام بشیم چه مدت طول میکشه ویزامون به ویزای کاری تبدیل بشه؟

  دوره های زبان ( برای کسانی که مدرک زبان ندارند) که تو کالج برگزار میشه چه مدت می باشد و هزینه اون چقدره؟

  آیا مالیات یا Tax هم باید تو دوره یکساله پرداخت کنیم ؟ چه گروهی از افراد از مالیات معاف هستند؟

  با تشکر از دکتر عزیز و بقیه دوستان

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای دوره های کوآپ مدرک تحصیلی شما باید به نوعی مرتبط باشد والا شانس ویزای شما پایین می باشد. بهترین کار برای شما این است که در کالج ها پذیرش تحصیلی بگیرید و وارد کانادا شوید و در آنجا به دلیل اینکه اجازه کار ضمن تحصیل در این کشور را دارید با توجه به تخصص خود جذب بازار کار شوید بهتر است نمره آیلتس را در ایران دریافت نمایید هم شانس ویزای شما بالا می باشد هم هزینه های شم کاهش می یابد چون 300 میلیون سرمایه ای که دارید خیلی مناسب برای مهاجرت تحصیلی نمی باشد

   پاسخ
   • fsr3717 گفته:

    ممنونم فقط مدت دوره کالج ها چقدره و اینکه هزینه تحصیلی باید چقدر باشه ؟ آیا با 300 میلیون نمیشه یا به جز کانادا در کشورهای دیگه اگر این سوالم رو دوباره بپرسم چه کشورهایی میتونم تحصیل کنم و تو مستر تغیبر رشته بدم؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • miemalekpour30 گفته:

     باسلام و عرض ادب
     دوره کالج ها معمولا یک ساله می باشد و میزان سرمایه شما اگر تا 350 میلیون باشد که شرایط بهتری خواهید داشت والا با این میزان سرمایه هم می توانید اقدام نمایید. شما در کشورهای اروپایی هم امکان ادامه تحصیل برای شما فراهم است

     پاسخ
     • fsr3717 گفته:

      ممنونم جناب دکتر عزیز فقط در آخر بگم که نهایت میتونم تا 300 میلیون تا 350 میلیون هزینه کنم چه تحصیل و چه زندگی حالا 1 سال باشه یا 2 سال آیا اگر 2 سال تحصیل کنم با این هزینه میتونم زندگیم رو پوشش بدم چون اگر 20 ساعت در هفته حین تحصیل کار کنم و هزینه یکسال اول که کار کردم رو نگاه دارم و سال دوم هم چون حین تحصیل کار میکنم با جمع درآمد سال اول هزینه زندگیم رو پوشش بدم و برای سال اول هزینه تحصیل و زندگی رو با اون 300 میلیون پوشش بدم و سال دوم رو به اینصورتی که شرح دادم هزینه ها رو پوشش بدم به نظر شما امکان پذیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

      Rating: 5
     • MIE.Malekpour2 گفته:

      با سلام. اگر مجرد هستید و شرایط سنی و تحصیلی مناسبی داشته باشید این امکان برایتان وجود خواهد داشت.
      دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

 12. آرویت گفته:

  سلام
  پسر ۲۶ ساله هستم دانشجوی سال چهارم دانشگاه پیام نور رشته حقوق که البته واحد های زیادی پاس نکردم و نمیتونم فارق تحصیل بشم
  دو دوره سیسکو ccna گذروندم.با این شرایط میتونم اقدام کنم برا دوره های کواپ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با توجه به سن تان شانس شما برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا پایین می باشد اگر لیسانس داشتید شانس شما بهتر می باشد

   پاسخ
 13. Amirhossein گفته:

  سلام خسته نباشید
  قبل از هرچیزی تشکر میکنم از آقای ملک‌پور دوست‌داشتنی و همکاران و تیم حرفه‌ای‌شون
  من ۲۴ سالمه و به تازگی لیسانس معماری خودم رو از دانشگاه سراسری با معدل ۱۶ گرفتم…
  میخواستم در دوره co-op در رشته طراحی داخلی پذیرش و ویزا بگیرم؛ و اینکه برای دوره ۲ساله می‌بایست کل هزینه رو ابتدا پرداخت کنیم؟ تایم شروع کلاس‌ها و دوره چه ماهیه؟ چه شهرهایی این دوره رو برگزار میکنن؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط سنی شما برای دوره های کوآپ مناسب است و بهتر است اگر تصمیم جدی در این خصوص دارید زودتر اقدام نمایید. برای پرداخت هزنه ها نیازی نیست هزینه 2 سال را پرداخت کنید با پرداخت یک سال هم می توانید پذیرش بگیرید. برخی از رشته ها در ونکوور برگزار می شود و برخی دیگر در تورنتو

   پاسخ
 14. سمیه گفته:

  سلام من ۳۹ سالمه مدیریت بازرگانی خوندم و دوسال هم سابقه تور لیدری دارم مدرک ایلتس هم دارم آیا شرایط من برای دوره کو آپ مناسب است؟؟؟؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوره های کوآپ معمولاً برای سنین تا 30 سال می باشد و شرایط سنی شما برای این دوره ها بالا می باشد

   پاسخ
 15. آرزو حسینی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزم
  جناب دکتر من یه سوالی دشتم خدمتتون
  من دختری هستم 23ساله دارای مدرک لیسانس حقوق و حدودا250میلیون پول دارم و تا حدودی به کامپوتر مسلط هستم و دارم مدرک ایلتس میگیرم
  به نظر شما میتونم توی کوآپ شرکت کنم( به رشته توریسم و هتلداری علاقه دارم )

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط شما برای پذیرش دوره کوآپ مطلوب می باشد ولی برای 6 ماه اول پشتوانه مالی بیشتری نیاز دارید که این مبلغ در 6 ماه دوم جبران می شود و اگر بتوانید کمی بیشتر هزینه نمایید می توانید در دوره های کوآپ شرکت کنید

   پاسخ
 16. parhamwand گفته:

  سلام وقت بخیر
  با مدرک دیپلم هم میشه اقدام کرد؟
  دیپلم صنایع چوب از هنرستان فنی حرفه ای دارم
  مشکل هزینه ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.

   پاسخ
 17. مسیح گفته:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  من 31 سالمه و در حال گذراندن دوره ارشد معماری هستم و پایان نامه رو دفاع نکردم ( دانشگاه آزاد معدل بالای 18) حدود 350 میلیون تومن هم دارم متاهل هستم
  امکان ورود به دوره کوآپ برای طراحی داخلی هست برای من ؟ پس از دوره کار تضمینی که میدن اگر کارفرما به من نیاز نداشت باید برگردم یا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم ؟ مدت زمان دوره فرمودین از 6 ماه ،یک سال و 2 سال هست این مدت و خودمون انتخاب میکنیم ؟
  من تا چند ماه دیگه یک certificate از بلغارستان مربوط به یکی از کمپانی های ساخت نرم افزار معماری را خواهم گرفت البته دوره بصورت مجازی هست ، آیا تاثیری برای من داره ؟
  یا شما پیشنهاد میکنین از مسیر دیگه ای وارد کانادا بشم ؟
  ممنونم ببخشید که طولانی شد

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   تحصیل در رشته مرتبط و مدارک مرتبط با رشته مورد نظر در دوره کوآپ می تواند در اخذ پذیرش به شما کمک کند و شما می توانید برای طراحی داخلی اقدام کنید.
   نیمی از دوره تحصیل است و نیمه دوم کار است. کار در نیمه دوم تضمین شده است. معمولا کمپانی هایی که به نیروی کار نیاز دارند این دوره ها را برگزار می کنند، استخدام پس از پایان دوره تضمین شده نیست اما اگر در طول دوره عملکرد خوبی داشته باشید شانس بالایی برای استخدام دارید.
   در صورتی که موفق به استخدام نشدید می توانید برای تحصیل در دانشگاه نیز پذیرش بگیرید.

   شما از طریق تحصیل در مقطع دکترا نیز می توانید اقدام کنید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که هر چه سن شما بالاتر می رود اخذ ویزای کانادا نیز سخت تر می شود.

   پاسخ
 18. مصطفی گفته:

  باسلام با ۲۸ سال سن و مدرک مهندسی شهرسازی می توان برای این دوره اقدام کرد و باید مدرک زبان هم داشته باشیم. با دویست میلیون سرمایه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   رشته تحصیلی شما باید مرتبط با دوره کوآپ باشد. پذیرش هم با مدرک زبان و هم بدون مدرک زبان امکان پذیر است.
   البته شما باید سرمایه خود را نیز افزایش دهید.

   پاسخ
 19. مسعود گفته:

  سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
  فقط یه قسمت از این روش co-op رو متوجه نشدم. من خانمم لیسانس رشته هتل داری دارن… الان بخوان اقدام کنن تو همین رشته هتلداری براشون co-op میگیرید؟ و اینکه این co-op بخشی از یک دوره تحصیلی مستر هست یا جدا از مستر حساب میشه و مدرک دیگه ای دریافت میکنن در پایان دوره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوره های کوآپ دوره مستر نیست و مدرک متفاوتی براشون صادر می شه.
   با توجه به اینکه باید در دوره مرتبط با رشته تحصیلی پذیرش بگیرند احتمالا بهترین انتخاب برای ایشان دوره هتل داری است.

   پاسخ
 20. مهرداد گفته:

  با سلام. من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم 31 سال و متاهل آیا برای کواپ میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد.

   پاسخ
 21. mr.delop گفته:

  سلام
  من یه برنامه نویس و طراح وب خود اموخته هستم و 20 سالمه و 300 تومن پول دارم میخواستم بدونم با کو اپ میتونم کار کنم و بعدم به کشور های دیگ برم کار کنم اخه مدرک دانشگاهی ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که بتوانید گپ تحصیلی به وجود آمده را توجیح کنید می توانید برای تحصیل در دوره های کوآپ اقدام کنید. البته باید سرمایه خود را نیز مقداری افزایش دهید.
   پس از پایان دوره نیز می توانید در کشور کانادا پیشنهاد کار دریافت کنید.

   پاسخ
 22. pc man گفته:

  با سلام و ادب
  من 19 سالمه و ترم 1 مهندسی نرم افزارم
  خودمم شروع کردم دارم طراحی وب کار میکنم
  200تا300 هم پول دارم
  سوال اول دوره کو اپ واسه کجا استخدام میکنه اگ اوکی باشیم و وقتی استخدام شدیم حدودا چقدر درامد داریم سالیانه
  سوال دوم شما پیشنهاد میکنید درسم تمام کنم اقدام کنم با کارشناسی یا برنامه نویسیم و زبانم اوکی کنم همین کو اپ اقدام کنم
  سوال سوم کدام کشور ها قبولش دارن ؟
  خودتون میگین چیکار کنم با این شرایط
  مرسی بابت توجه هاتون و مطالب خوبتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته نرم افزار و به طور کلی آی تی در بسیاری از کشورها از جمله آلمان، اتریش، کانادا و استرالیا مورد نیاز می باشند که هر یک شرایط خاص خود را دارند.
   با توجه به میزان سرمایه شما می باست برای تحصیل دوره کوآپ شرایطتان ارزیابی شود.
   در مورد حقوق بستگی به پیشنهاد کاری که دریافت می کنید خواهد داشت.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 23. ناشناس گفته:

  با سلام
  من 30 سالم .رشته لیسانسم کامپیوتر سخت افزار بوده فوق لیسانسم که هنوز تموم نشده مکاترونیک. می خوام برای رشته ی IT شرکت کنم . همسرم هم در اتاوا هستن.حدودا تا 400 ملیون هم می تونم هزینه کنم.می خواستم ببینم من می تونم برای این ویزا اقدام کنم؟؟؟؟ و اینکه چقدر زمان می بره تا ویزا بگیرم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به اینکه با ارائه مدرک لیسانس برای تحصیل با تضمین کار در کانادا (co-op کانادا) به مشکل گپ تحصیلی بر می خورید، در صورتی که فوق لیسانس شما از زیر شاخه های کامپیوتر محسوب شود تحت شرایطی این امکان برای شما وجود خواهد داشت. زمان و هزینه آن بستگی به شرایط شما خواهد داشت. همچنین در صورت داشتن شرایط می توانید برای اخذ ویزای همراه نیز اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما منظور خود از سفر را اعلام نداشته اید چرا که شرایط اخذ ویزای توریستی با مهاجرت متفاوت است. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 24. فائزه املحی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجو ترم 6 گرافیک هستم و مجردتا حداکثر 120 میلیون یا یه مقداری بیشتر میتونم هزینه کنم مدرک زبان ایتلس ام رو تا ماه دیگه تقریبا میگیرم میخواستم بدونم امکان مهاجرت به روش کواپ میتونم اقدام کنم؟؟؟
  یا چه مواردی رو باید جور کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. دوست عزیز دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 25. م گفته:

  باسلام دوره کواپ فقط برا این چنتا رشتس؟ ..من با لیسانس علوم ازمایشگاه طبی و ارشد بیوشیمی بالینی و ایلتس ۶.ونیم میتونم تو حوزه کاری خودم واسه دوره کواپ اقدام کنم.؟.باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل و کار برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی نیازمند گذراندن دوره های پیش پزشکی می باشد. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • m.edalatkhah گفته:

   سلام. خیر دوره های کوآپ دوره های مرتبط با رشته های ای تی و کامپیوتر و رشته های توریسم و هتلداری است

   پاسخ
 26. هاوين گفته:

  سلام و عرض أدب،
  ميخواستم بپرسم به جز ١٢٥٠٠ دلار هزينه دوره چه ميزان ماهاني هزينه هاي زندگي و مورد و خوارم و مسكن هست و اينكه در كدام شهر ها برنامه co op بر قرار هست ?
  آيا موسسه براي أخذ ويزا هم سلپورت ميكنه ? با تشكر و ارادتمند

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. برای اطلاع از هزینه زندگی در کانادا مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/هزینه-زندگی-در-کانادا/

   شهر برنامه کو آپ بستگی به رشته و دانشگاهی که به شما پذیرش می دهد خواهد داشت. موسسه حقوقی ملک پور در تمامی مراحل شما را راهنمایی خواهد نمود. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 27. صمد رحیم نژاد گفته:

  درود به شما.
  همسر من 29 ساله لیسانس مدیریت هتلداری از دانشگاه علمی کاربردی بنیاد
  در حال آموزش زبان sic
  بنده به عنوان همراه .دیپلم کامپیوتر 38 ساله و در حال آموزش sic
  با سرمایه حداکثر 300 میلیون
  شانس گرفتن ویزای تحصیلی و شرکت در دوره های کو آپ و در نهایت گرفتن اقامت دایم ما چقدره؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. بخشی از شرایط را دارا می باشید ولی بررسی پرونده شما نیاز به مشاوره تخصصی دارد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 28. saeid saeidi kia گفته:

  سلام عرض ارادت، آيا با داشتن ٣٦ سال سن و مدرك فوق ديپلم برق و گواهى نامه معتبر رانندگى لكوموتيو، و زبان در حد مكالمه خوب، و تمكن مالى خوب و مناسب دوره، امكان اقدام براى دوره كوآپ وحود دارد يا خير!! ممنون از شما بزرگواران

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   با توجه به شرایط سنی شما ریسک این روش بالا می باشد. توصیه می کنیم با مشاورین ما تماس گرفته تا شرایط شما به صورت رایگان با دقت بیشتری بررسی شود و در صورت امکان راه های جایگزین معرفی شود.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. ali گفته:

  سلام من 23 سالمه برای مقطع لیسانس در کالج سنکا اقدام کردم، پذیرش گرفتم البته به شرط زبان(گذراندن دوره آموزش زبان) . متاسفانه ویزام ریجکت شد که طبق پیگیری که کردم مشکل زبان من بود. حالا سوالی که من دارم فرق گذراندن دوره co-op و همین پذیرشی که من گرفتم چیه یعنی به صورت کلی کدومش بهتر که من انجام بدم و اینکه چه نمره زبانی لازم دارم طبق جستجوهایی که خودم کردم با مدرکی که از طریق co- op می گیرم در شرایطی که نتونم کاری پیدا کنم طبق قانون کانادا الویت کار با خوده کانادایی ها می باشد؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   در دوره کوآپ در نیمه دوم دوره به شما به صورت تضمینی کار داده می شود، که حقوق آن تقریبا برابر با مبلغی می شود که برای دوره پرداخته اید. در صورتی که از کار شما راضی باشند شما را استخدام خواهند کرد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 30. علی گفته:

  با سلام، آیا امکان اخذ اقامت داءم و ادامه تحصیل همراه با کار بعد شروع به کار وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. بله این دوره ویژه کار و تحصیل است و در پایان مدت تحصیل در صورت رضایت کارفرما در ابتدا ویزای کاری دریافت میکنید و پس از چند سال اقامت دائم کانادا را اخذ می نمایید. هزینه تحصیلتان در دوره کوآپ نیز دوره کار پس از تحصیلتان جبران خواهد شد. دوست عزیز دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5