تحصیل در اتریش رایگان

تحصیل در اتریش رایگان

تحصیل در اتریش رایگان ۲۰۱۸ دارای شرایطی میباشد که به آن میپردازیم ، آیا قصد مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش رایگان را دارید ؟ شرایط تحصیل در اتریش رایگان را نمی دانید ؟ اقدامات تحصیل در اتریش رایگان چه می باشد ؟ مدارک مورد نیاز برای تحصیل در اتریش رایگان را بررسی نموده اید ؟ هزینه های زندگی در اتریش به چه میزان می باشد ؟  خوابگاه در اتریش به دانشجویان در تحصیل رایگان اتریش تعلق می گیرد ؟ تفاوت بورسیه تحصیلی اتریش با تحصیل در اتریش رایگان چه می باشد ؟ در چه مقاطعی می توان تحصیل در اتریش رایگان نمود ؟ شانس ویزای تحصیلی اتریش چه مقدار است ؟ چه عواملی در تحصیل در اتریش رایگان تأثیر گذار می باشد ؟ آیا با تحصیل در اتریش رایگان می توان اقامت کشور اتریش را نیز اخذ نمود ؟ برای کسب اطلاعات دقیق تر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی بر پاسخ گویی به تمام سوالات شما خواهد داشت .

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا دانشگاه ملی وین) در باب تحصیل در اتریش

video تحصیل در اتریش رایگان

ویدیویی کوتاه از ویزای تحصیلی اتریش موکل عزیز ما همراه با صدای پرمهر ایشان در رابطه با تیم ام آی ای

video تحصیل در اتریش رایگان

 

توضیحات آقای ملک پور در باب تحصیل در اتریش، رشته های کامپیوتر، پزشکی، دندانپزشکی و نکات دیگر

audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان
audio تحصیل در اتریش رایگان

 

تحصیل رایگان در اتریش :

این کشور از آن جهت که دارای نظام تحصیلی رایگان می باشد ، بسیاری از هم وطنان ما قصد مهاجرت به این کشور را دارا می باشند . کشور اتریش علاوه بر این دارای برترین رفاه اجتماعی در سطح جهان می باشد . پس بی تردید جزء برترین کشور های هدف ما می باشد . مهاجرت تحصیلی به اتریش از راه های اخذ اقامت دائم می باشد . حال پس از انتخاب این کشور باید برای پروسه پذیرش و آشنایی دقیق تر با نظام آموزشی و پروسه ویزایی اتریش فرا می رسد . همان گونه که همیشه عرض می کنیم بهتر است در هر زمینه ای با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور به عنوان مشاورین قابل اعتماد ارتباط داشته باشید .

تحصیل رایگان لیسانس در اتریش :

جهت اخذ پذیرش تحصیلی رایگان اتریش در مقطع کارشناسی و تحصیل در کارشناسی اتریش می بایست شما در ابتدا مدرک دیپلم ۱۲ ساله خود را اخذ نموده باشید و با یک مدرک اشتغال به تحصیل و یا نامه عدم منع تحصیل که باید پذیرش دانشگاه در مقطع کارشناسی را در آن ارائه نمایید با ترجمه مدارک خود برای پذیرش اقدام نمایید . این مقطع در اتریش همانند سایر کشور ها چهار ساله می باشد و اجازه بیست و چهار ساعت کار موقت دانشجویی را به فرد اعطا می نماید ( البته این بسته به اجازه اداره مهاجرت می باشد . ) . شما در این مقطع تنها هزینه ثبت نام تحصیلی را به دانشگاه پرداخت خواهید نمود و هزینه ای بابت شهریه تحصیلی به دانشگاه پرداخت نخواهید نمود .

تحصیل رایگان فوق لیسانس در اتریش :

در این مقطع شما باید علاوه بر دیپلم ۱۲ ساله خود در ایران باید بک مدرک لیسانس از دانشگاه های معتبر اتریش اخذ نموده باشید . برای صدور پذیرش در مقطع کارشناسی اتریش مستلزم ارائه ترجمه مدارک تحصیلی و هویتی خود و نامه عدم منع تحصیل در مقطع فوق لیسانس اقدام نمایید . در این مقطع نیز اجازه کار پارت تایم دانشجویی را خواهید داشت ( البته این بسته به اجازه اداره مهاجرت می باشد . ) . شما برای الحاق همسر و خانواده خود که جزء فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد ، پس از ورود به اتریش در مدت زمان سه ماهه خود می بایست ویزای کوتاه مدت را به ویزای بلند مدت اقامت تحصیلی اتریش تبدیل نمایید و بر اساس آن در خواست را تسلیم سفارت نمایید .

تحصیل رایگان دکتری در اتریش :

تحصیل در این مقطع کاملا رایگان می باشد و دانشجو در این مقطع می تواند حقوق نیز بر اساس پروژات خود کسب نماید . و اساسا این مقطع سابقه کاری برای فرد لحاظ خواهد شد . برای آن که در این مقطع امکان اخذ پذیرش را داشته باشید باید علاوه بر ارائه مدرک دیپلم ۱۲ ساله و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود باید یک مدرک عدم منع تحصیل به انضمام تأیید یک استاد راهنما در این مقطع از دانشگاه را کسب نموده باشید . افرادی که در این دوره قصد تحصیل به زبان آلمانی را ندارند می توان این نوید را داد که امکان تحصیل به زبان انگلیسی در این مقطع برای افراد میسر می باشد . و اجازه کار سی ساعت پارت تایم دانشجویی در کنار تحصیل نیز برای افراد مقدور می باشد .

چرا باید در اتریش تحصیل نمود ؟ نقاط مثبت و منفی تحصیل در اتریش چه می باشد ؟

*تحصیل در کشور اتریش رایگان  می باشد و از این رو می توان به بعد مثبت آن اذعان نمود .

* کیفیت بالای تحصیل در اتریش .

* رفاه برتر اتحادیه اروپا و جهان .

* عدم نیاز به مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی در پذیرش دانشگاه .

* عدم نیاز به مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی در  پروسه ویزا اتریش .

* بیمه دانشجویی برای دانشجویان و استفاده از خدمات آن .

* خوابگاه دانشجویی که بسیاری از هزینه های زندگی را کاور نمایید .

* اجازه استفاده از ویزای جستجو گر کاری پس از اتمام تحصیل خود که رمز اخذ اقامت می تواند باشد .

* امکان تبدیل نوع ویزای خود از اقامت تحصیلی به اقامت کاری در اتریش ( نیازی به خروج از کشور نمی باشد ) .

* اخذ ویزای شنگن بدون محدودیت مرزی برای سایر کشور های عضو .

* سن در پروسه ویزایی و تحصیلی اتریش ملاک نمی باشد و بر این اساس امکان اقدام را دارید .

در مقاله فوق الذکر در بحث تحصیل رایگان در اتریش مطالب را به خدمتتان شرح داده شد . همان گونه که مستحضر هستید تحصیل در تمامی مقاطع اتریش اعم از لیسانس در اتریش ، فوق لیسانس در اتریش ، دکتری در اتریش رایگان می باشد . فلذا از این رو تقاضا به تبع آن تقاضای پذیرش بسیار زیاد می باشد و در خواست ویزایی هم بسیار بالا است . پس بهتر است که به کمک یک مشاور حاذق کار خود را پیش ببرید . برای کسب اطلاعات دقیق تر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و دفاتر همکارش در ایران پاسخگوی سوالات شما به صورت تلفنی و رایگان خواهد بود.

Rating: 5
146 پاسخ
 1. سپیده گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  آیا با مدرک کاردانی دانشگاه علمی کاربردی امکان تحصیل در مقطع کارشناسی به صورت رایگان در اتریش وجود دارد؟
  معدل کاردانی ۱۷ هستش در رشته کاردانی امور بانکی تحصیل کرده ام مدرک دیپلمم هم ۱۲ ساله با معدل ۱۷.۵۵ در رشته ریاضی و فیزیک هستش

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 2. Mahdis گفته:

  سلام خسته نباشين
  من مدرك ليسانس معماري با معدل ١٧/٢١ از دانشگاه آزاد دارم،٢٥ساله هستم ميخواستم بدونم ميتونم شرايط تحصيل رايگان در اتريش رو داشته باشم؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. محمد گفته:

  سلام
  فوق لیسانس متالورژی هستم و یک مقاله ISI دارم. انگلیسی آیلتس 6.5 GENERAL و آلمانی A2. 2.
  34 ساله
  آيا میتونم رایگان در اتریش تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 4. Mohamad گفته:

  سلام وقتتون بخیر، بنده دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه آزاد هستم (و دوره لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی)۲۷سال سن و ۱ سال هم سابقه تدریس دارم ، آیا با توجه به رشته تحصیلیم واجد شرایط تدریس و کار در اتریش هستم؟ در حقیقت میخوام بدونم که باتوجه به تحصیلاتم فرصت شغلی ب عنوان یک مدرس زبان یا کارهای مرتبط دارم یا خیر ؟؟

  پیامی ارسال کنید…

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. متاسفانه رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش وجود ندارد و عموماً نیز جست و جوی کار با رشته زبان خارجی امری دشوار به شمار می رود. شما می بایست شخصاً اقدام به جست و جوی کار در کشورهای مورد نظرتان نموده و در صورت داشتن پیشنهاد کاری اقدام به مهاجرت نمایید.

   پاسخ
 5. حمید سلیمی گفته:

  سلام اینجانب 43 ساله دارای لیسانیس مکانیک تاسیسات دانشگاه آزاد با معدل 16.34 میباشم وسابقه کاری من 18 سال میباشد. وهمسرم در حال حاضر دانشجوی روانشناسی دانشگاه پیام نور میباشد ویک فرزند 11ساله دارم. آیا همسرم میتواند در اتریش ادامه تحصیل دهد وخودم برای ارشد چطور؟ در ضمن برای اقدام به کشور اتریش چه مقدار هزینه در بر دارد وبا پول کم میشود در اتریش زندگی کرد. باتشکر

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   برای مهاجرت تحصیلی به اتریش باید مدرک از دانشگاههای دولتی داشته باشید البته دانشگاه پیام نور هم شامل می شود.جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با شماره02149196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 6. javad.pk.runing گفته:

  سلام اقای ملک پور وقت بخیر
  برای بار چندم هست که دارم پست میزارم لطفا جواب منو بدید
  ممنونتون میشم
  من یه جوان 21 ساله ام و مایل ام که در اتریش ادامه تحصیل بدم دارای مدرک فنی برق در مقطع دیپلم با معدل بالای 16 و در مقطع فوق دیپلم معدل بالای 14 هستم از لحاظ تمکین مالی نیز حدود 100 میلیون جمع کردم و دارای سابقه ی کار در تابلو سازی و برنامه نویسی plc هستم میخواستم شانس خودم رو در ادامه تحصیل در اتریش بدانم ؟
  باتشکر

  پاسخ
 7. فاخته گفته:

  با سلام
  من 36 سالمه و دارای مدرک لیسانس مدیریت بیمه (معدل 17) و کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (معدل 16 ) و هردو از دانشگاه آزاد .سطح زبان ام هم متوسط هست .
  می خواستم راهنمایی بفرمایید که امکان تحصیل در اتریش برای مقطع کارشناسی ارشد دارم و اینکه چه رشته ای بهتر است ادامه بدهم که در انجا موقعیت کاری بهتری داشته باشه تا جذب کار شوم
  ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار با توجه به آنچه شرح فرمودید شرایط شما برای اخذ ویزای تحصیلی در زمینۀ رشتۀ تحصیلی خودتان در اروپا خوب است. البته باید اطلاعات جزیی تری از پروندۀ شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. علی گفته:

  سلام.من لیسانس مهندسی نساجی و فوق لیسانس مدیریت نساجی از پلی تکنیک تهران دارم.۴۱ سال دارم و سابقه ۱۴ سال بیمه. ایا امکان پذیرش تحصیلی در اتریش دارم. ضمنا مدرک زبان چی لازمه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   با توجه به شرایط سنی تان شانس ویزای تحصیلی شما پایین اشت. برای تحصیل در اتریش نیاز به ارائه ی مدرک زبان نیست.

   پاسخ
 9. امیرعلی گفته:

  سلام وقتتون بخیر امیرهستم ۳۵ ساله کارشناسی حسابداری با معدل ۱۴ و دیپلم ریاضی با معدل ۱۶ اقامت موقت مجارستان زا دارم میتونم واسه کار یا تحصیل در اتریش اقدام کنم و ایا مقطع کارشناسی رو مجدد بایست بخونم و اینکه هزینه دارد یا نه یا میتونم مقطع کارشناسی ارشد بخونم واسه کار هم میتونم فول تایم کار کنم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   اگر در دانشگاه سراسری تحصیل کرده باشید بله می توانید اقدام نمایید.
   در دوره ی تحصیل اجازه ی کار فول تایم ندارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تمس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. مبینا گفته:

  سلام خسته نباشید می خواستم راجب پیامتون در تلگرام که زده بودید ده نفر دانش اموز براای اتریش می خواین بدونم لطفا چه در کانال و چه در سایت خیلی بیشتر توضیح بدید باید چه شرایطی دااشته باشی که بتونی بری لطفا پاسخ بدی ممنون راستی من هفده ساله هستم و در مدرسه ی تیزهوشان در رشته علوم انسانی مشغول به تحصیل هستم و معدل خوبی هم دارم به نظرتون در این رشته و مقطع می تونم برم؟!؟؟؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. فرشته فخرآذر گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  اینجانب فرشته فخراذر با شرایط زیر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاههای المان و اتریش رو دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
  ۲۶ ساله از دانشگاه ازاد اردبیل ،یه مقاله برا ISIفرستادیم که پایان نامه خودم رو در قالب مقاله فرستادیم که هنوز در مرحله داوری هست،یه مقاله هم داریم اماده میکنیم در باره نانو ذرات مغناطیسی که تا اخر شهریور ارسال میشه.
  امتحان ایلس رو هم مهر ماه ثبت نام کردم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   با توجه به فرمایشات شما
   بهتر هست تا مشخص شدن نمره ی زبان و نتیجه ی مقالتون صبر بفرمایید

   به طور کلی اخذ پذیرش دکتری برای آلمان بسیار سخت هست اما اتریش آسان تر هست و میشه برای این گزینه تلاش کرد.
   معدل شما چند هست؟

   پاسخ
 12. ایلیا گفته:

  سلام عاجزانه درخاست پاسخ دارم
  فارع التحصیل زیست سال ۹۲ با معدل ۱۴.۲۸ از دانشگاه سراسری هستم. سن ۲۷سال.ارشد ازاد دارم. ایا امکان تحصیل رایگان و مجدد ارشد در اتریش را دارم؟ میخام گرایشمو بزنم بیوشیمی بالینی یا تغذیه (مطمینم که با کارشناسی زیست میتونم برای ارشد این دو اقدام کنم ازین بابت نگرانی ندارم)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام بله میتوانید اقدام نمایید
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. سفید برفی گفته:

  سلام و عرض احترام.
  بنده مهندس معمار( کارشناسی) ۳۱ ساله و شوهرم ارشد مهندس مکانیک و ۳۶ ساله با سابقه کار(بدون بیمه) من ۲ سال و همسرم کمتر از ۱۰ سال دارن البته خودشون رو ۳ – ۴ سالی بیمه غیرمرتبط برای بازنشستگی کردند و برای آیلتس میخوان آزمون بدن و هدفشون کاناداست.
  سوال اصلیم اینه: من میتونم در اتریش بدون مدرک زبان و در رشته ” غیر مرتبط ” ادامه تحصیل بدم؟ و بدون مدرک نمیتونه هیچ جایی کار کنه درسته؟ ویزای همراه بعد شش ماه تعلق میگیره؟ این زمان حداقلِ یا حداکثر؟ هزینه دانشگاه اتریش میانگین چقدره؟ از شروع اقدام تا رسیدن به اتریش و نتیجه چقدره؟
  ممنون میشم راهنمایین بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک رشته های فنی برای اتریش شانس بالایی وجود ندارد بهتر است از طرق دیگری غیر از تحصیل برای اتریش اقدام نمایید . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. شيما گفته:

  سلام خسته نباشيد،من ليسانس حقوق از دانشگاه ازاد دارم و ميخواستم در اتريش از پايه و در رشته ى ديگرى تحصيل كنم، ايا امكانش هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب سن خود را بفرمایید تا بتوان پاسخ دقیقی داد و این امر که از ابتدا بخوانید دشوار میباشد .

   پاسخ
 15. نغمه گفته:

  سلام خسته نباشید. پس از مطالعاتی ک انجام دادم فهمیدم اتریش برای رشته روانشناسی مناسب هست. من ۲۵ سال دارم و لیسانس خود را در رشته روانشناسی عمومی و فوق لیسانس خود را در رشته روانشناسی تربیتی با معدل ۱۷ از دانشگاه سراسری گذرانده ام. اما متاسفانه زبانم ضعیف هست آیا امکان ادامه تحصیل رایگان دکتری در اتریش برام وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اتریش نیاز به مدرک زبان ندارد و میتوانید اقدام نمایید اما در خصوص دکتری باید با استاد راهنما صحبت و ایشان مدارک شما را تایید کنند.

   پاسخ
 16. سمیه گفته:

  با عرض سلام وادب
  بنده فارغ التحصیل رشته کارشناسی پروتزهای دندانی(دندانسازی)از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم .ورتبه 3کنکور کاردانی به کارشناسی رو کسب کردم …33سال دارم و مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی فرانسه هستم …
  میخواستم بدونم امکان تحصیل توی همین رشته در مقطع کارشناسی به عنوان دوره تکمیلی هستش؟؟( ….باتوجه به این موضوع که این رشته در بیشتر نقاط دنبا تا مقطع کارشناسی هست)
  وامکان اشتغال بعد گذراندن دوره تکمیلی هستش ؟
  با سپاس فراوان از زحمات دلسوزانه شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. علی علوانی گفته:

  سلام, بنده 23 ساله,فارغ التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی در رشته ی حقوق با معدل 18 و هفتاد صدم هستم و از مهرماه هم در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه دولتی مشغول به تحصیل خواهم شد.
  درباره ی امکان تحصیل در دانشگاه وین(wien universitat(
  در مقطع ارشد و نحوه ی انجام مقدمات متقاضی راهنمایی و توضیح شما هستم.
  پیشاپیش از پاسختون ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. سارا گفته:

  باسلام؛
  من 39 سال سن دارم و دارای مدرک روانشناسی هستم و همچنین 13 سال تجربه ی کار در صنعت نفت را دارم. میخواستم ببینم چقدر شانس مهاجرت به کشورهای اروپایی یا کانادا را دارم و اینکه نوع مهاجرت به چه صورت باشه که کمترین هزینه را داشته باشه؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. مریم گفته:

  سلام من دانشجو دکتری شیمی دانشگاه دولتی یاسوج هستم ترم 2 میخاستم ببینم من میتونم واسه ادامه از شرایط تحصیل رایگان اتریش استفاده کنم با وجود اینکه الان مشغول به تحصیل هستم این امکان برای من وجود داره یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان را دارید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 20. حنيف گفته:

  با سلام ،بنده ١٩ ساله هستم با مدرك ديپلم و اكنون در كشور تركيه اقامت دارم و تو ايران بخاطره گرفتن مدارك ديپلم در يك دانشگاه ثبت نام كردم ،بنده براي پذيرش چه مداركي بايد تهيه كنم؟ ايا تنها با مدارك ديپلم و پيش دانشگاهي ميتونم اقدام كنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 21. احمد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من 28 سالم هست و کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد واحد کرج با معدل 14.7 دارم و 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و 2 سال سابقه بیمه دارم،سطح زبان انگلیسیم در حدآیلتس 6 (ترم 11زبان انگلیسی )هست ،مجرد هستم و حدود80میلیون پول دارم و قصد دارم برای ویزای تحصیل رایگان اتریش اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید با توجه به شرایط من اخذ پذیرش تحصیل رایگان در اتریش امکان پذیر است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای تحصیل در اتریش باید مدرک شما از دانشگاه های دولتی باشد . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. هلما کریمی گفته:

  سلام من 18 سالمه و کنکوری هستم در رشته تجربی با معدل 17
  میتونم الان اقدام کنم؟شرایط چگونه است؟!
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز بله میتوانید اقدام نمایید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 23. امیر گفته:

  سلام من امیر هستم ۱۹ سال سن دارم و دارم برای کنکور میخونم میخواستم بدونم هر دانشگاه سراسری در ایران قبول بشم شرایط تحصیل رایگان در اتریش را دارم یا نه ؟ و هزینه ی اخذ ویزا و زندگی در اتریشو میخواستم بدونم .و چه رشته هایی در اتریش خواندنش خوبه و بعد تمام شدن تحصیل میشه وارد بازار کار شد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله این امکان وجود دارد . در این باب مقالاتی با همه هزینه های اتریش در سایت موجود میباشد که پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه نمایید ویا جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. علی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 20سالم دی ماه 96انصراف دادم دانشگاه سراسری الان دوباره میخام کنکور شرکت کنم تا معتفیت سربازی رو داشته باشم .
  سوالم اینست که من مدرک زبان ندارم و هزینه انچنانی هم ندارم که پرداخت کنم ، با این اوصاف من چطوری میتونم پذیرش تحصیلی بگیرم
  ایا شما که میگین دو سال تحصیل زبان المانی خب ایا فارسی اموزش میدن زبان المانی رو ???
  ودر کل ممنون میشم جواب کامل به یوالم بدید که با این شرایط چجوری من پذیرش بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 25. امير گفته:

  باسلام ووقت بخير
  امير هستم ٤١ ساله كارشناس برق قدرت از دانشگاه آزاد با ١٧ سال سابقه بيمه ، متاهل داراي دو فرزند٣ و ١١ ساله
  درصورت امكان تحصيل براي من آيا
  ١- امكان فعاليت اقتصادي براي خود و همسرم وجود خواهد داشت؟
  ٢- وضعيت تحصيلي فرزندانم به چه صورتي خواهد بود؟ آيا بايد هزينه آن را خود تامين نمايم
  ٣- مشاوره خصوصي با جنابعالي به چه صورت امكانپذير خواهد بود؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض ارادت و سلام خدمت شما

   پاسخ سوال ۱ ،‌مثبت میباشد
   ۲: رایگان تحصیل خواهند نمود.
   ۳: میتوانید ۵ الی ۱۰ دقیقه با دفتر وین تماس داشته باشید.

   پاسخ
 26. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.بنده 30 ساله هستم با مدرک فوق دیپلم نقاشی با معدل 19 و کارشناسی تصویرسازی با معدل 18و کارشناسی ارشد گرافیک با معدل 18 خورده ای. می خواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید چه کشوری اقدام بکنم برای خواندن دوباره ی ارشد در این کشور ؟ممنونم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت به یک کشور در قدم اول باید شرایط شما کاملا مورد بررسی قرار گیرد تا دقیق بتوانیم شما را راهنمایی کنیم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. Hassan گفته:

  جناب اقای دکتر ملک پور عزیز
  با سلام و احترام، با شرایط زیر امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری وجود دارد. سپاسگزار خواهم بود راهنمایی بفرمایید.
  سن 40 سال
  مدرک تحصیلی فوق لیسانس مکانیک با معدل 16.75.
  سابقه کار 12 سال بعد از فوق لیسانس در زمینه طراحی تجهیزات نیروگاه های ابی.
  زبان اورال 7 ایلتس
  دلیل ادامه تحصیل: انرزیهای نو مثلا tidal power plant که ایده هایی هم با قابلیت تبدیل به پروپزال را دارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان تحصیل برای شما وجود دارد. توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سجاد گفته:

  با سلام و درود به شما همکاران موسسه از اینکه بسیار شفاف و کامل در مورد مهاجرت توضیح می دهید سپاسگذارم.
  در مورد تحصیل در دانشگاههای اتریش میخواهیم اقدام کنیم البته از طریق همسرم که لیسانس مدیریت آموزشی دارند، ما قبلاً هم مشاوره اومدیم و با خانم رهنما آشنا شدیم و کاملاً به ما توضیحات کامل رو دادند
  ولی ایشان در خصوص تحصیل در کالج های مجارستا پیشنهاد دادند میخواستم یه راهنمایی کنید در مورد ادامه تحصیل در اتریش (که امروز زحمت کشیدید در همین رابطه ایمیل فرستادید و بعد منجر به اقامت دائم شویم)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدرک ایشان از دانشگاه های دولتی باشد میتوانند جهت اتریش اقدام نمایند . به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 29. maziar samiei گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور من دائم سایت و کانال شما را پیگیری میکنم و از اطلاعاتی که در اختیار امثال من میگذارید ممنون و سپاس گذارم‌ به لطف شما با بسیاری از راههای اقامت آشنا شدم و مطمئنم که اگر راهی برای اقامت برای من و همسرم وجود داشته باشه شما حتما کمکمون میکنید. بنده علیرضا 29 ساله دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای با 7 سالسابقه کار در زمینه فست فود اما سابقه بیمه ای 4 سال و امکان گرفتن مدرک در زمینه کاری خودم از فنی حرفه ای هم وجود داره همسرم 27 ساله فوق لیسانس آلودگی های محیط زیست(رشته ای که هیچ وقت در موردش صحبت نکردید) با 4 سال سابقه کار بیمه ای غیرمرتبط و سرمایه اندک 200 میلیون تومان قصد مهاجرت به آلمان یا اتریش طبق صحبتهای شما را داریم. تصمیم به یادگیری زبان آلمانی گرفته ایم. لطفا مارا راهنمایی کنید که آیا از طریق ویزای کاری یا سرمایه گذاری در حد یک شغل در زمینه غذاهای ایرانی یا انواع روشهایی که شما فرمودید وجود داره در نهایت اگر روشی از نظر شما نیست میتونیم از طریق تحصیلی اقدامکنیم و با توجه به سنم میتونم بعداز تحصیل کار پیدا کنم؟ اگر روشی هست لطفا راهنمایی کنید تا برای اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیرم. پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   متاسفانه شما شرایط دریافت ویزای کاری آلمان یا اتریش را ندارید اما میتوانید برای تحصیل نیز اقدام کنید اما توجه داشته باشید که شما نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 30. حسن گفته:

  با عرض سلام خدمت شما .من لیسانس عمران از دانشگاه دولتی با معدل 17 دارم مهندسی عمران خوندم .مدرک زبان ندارم می خاستم برای تحصیل در مقطع ارشد به صورت رایگان اقدام کنم خاستم بدوم شرایطم چطوره تشکر از لطفتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته های فنی شانس بالایی برای اتریش ندارند پیشنهاد میکنیم پس از اخذ مدرک زبان المانی برای المان اقدام نمایید.. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. maziar samiei گفته:

  با سلام، خدمت دکتر ملک پور عزیز، میخواستم بدونم با شرایط فعلی، بنده امکان تحصیل در خارج از ایران رو دارم؟ اگر دارم کدام کشور؟ فارغ‌التحصیل زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد هستم. معدلم بالای ۱۷. و گپ تحصیلی ۱۳ساله. بدون مدرک جانبی زبان. از نظر هزینه هم، اگر زیر ۵۰۰۰دلار باشه برام مقدوره. ممنون از پاسخ شما. و یه سوال دیگه، دانشگاه وین اتریش هزینه ش خیلی اندکه. اما پذیرشش صرفا برای بچه های دانشگاه سراسریه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله دانشکاه های اتریش فقط مدرک دانشگاه سراسری را قبول دارند اما راه ادامه تحصیل نیز برای کسانی در دانشگاه ازاد تحصیل کرده اند وجو دارد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 32. maziar samiei گفته:

  سلام،وقتتون بخیر ،اقای ملکپور من دختری ۲۱ ساله رشته ی مترجمی زبان دانشگاه پیام نور هستم ،مایلم که در کشور اتریش تحصیل و اقامت داشته باشم،یکی از برگهای برنده ای که از نظر خودم دارم این هست که عموی من حدود ۳۰سالی هست که در شهر گراتس اقامت دارن و میخواستم بدونم چطور میتونم اقدام کنم که راهم اسوده باشه ؟اگه میشه کاری کنم که از حالا برم و دوره ی لیسانس هم اونجا بگذرونم خیلی بیشتر راضی هستم،ممنون میشم راهنماییم کنین…متشکرم از زمانی که برای پاسخ به پرسش های ما میگذارید .

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای ورود به دانشگاه شما باید مدرک زبانی را ارائه کنید
   در صورت نداشتن مدرک میتوانید از طرف دانشگاه وارد کالج زبان شده و بعد از اخذ مدرک زبان وارد دانشگاه بشید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 33. maziar samiei گفته:

  باسلام عوض ادب :جناب ملک پورعزیز :بنده 45 ساله با مدرک فوق دیپلم هنر اینکه نقاشی،داری فرزند دختر 17 سال سن و محصل در رشته تجربی،از نظر مالی مشکل چندانی ندارم، قصدم مهاجرت به اروپا، برای تحصیل دخترم و همراهی کردن و کارکرد هست،لطفا راهنماییم کنید از چه طریقی میتونم موفق بشم و چگونه و برای چه کشوری میتونم اقدام کنم با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام عرض ارادت
   کشورهایی که فرزند شما میتوانند اقدام کنند زیاد میباشد اما هر کشور شرایط خاص خودش را دارد که نیازمند بررسی دقیق شرایط شما است
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 34. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای دکتر ملک پوربنده 45 سال و دارای همسر و دو فرزند 16و4 ساله هستم خودم دیپلم اقتصاد دارم میخواستم بببینم برای مهاجرت با سرمایه ای در حدود 60 الی 100 هزار دلار چه راهی برای من پیشنهاد میکنید؟ایا از طریق تحصیل فرزندان یا با همین سرمایه اصلا امکانی برای مهاجرت هست؟اگر امکانش هست شما چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟با تشکر از زحمات شما.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله امکان مهاجرت تحصیلی برای فرزندان وجود دارد
   اما کشورهای دیگری نیز وجود دارند که میتوانید اقدام کنید و حتی ویزای همراه را دریافت نمایید
   لطفا برای بررسی دقیق و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 35. maziar samiei گفته:

  سلام من دیپلم تجربی هستم ۲۰ساله معافیت سربازی دارم برای رشته مهندسی از المان یا اتریش پذیرش میخوام ترجیحا زبان انگلیسی چکار باید بکنم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   دانشگاه های آلمان و اتریش مدرک زبان آلمانی را برای صدور پذیرش از شما میخواهند
   اما دانشگاه های خصوصی هستند که انگلیسی زبان بوده و شما باید شهریه پرداخت کنید و در ابتدا برای صدور پذیرش نیاز به ارائه آیلتس دارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 36. حسن گفته:

  جناب اقای ملک پور عزیز
  با سلام و احترام و تشکر از زحمات مجموعه، اقای دکتر بنده با شرایط ذیل امکان اخذ پذیرش دکتری از دانشگاه های اتریش را دارم. سپاسگزار خواهم بود راهنمایی بفرمایید:
  سال تولد: 1978
  وضعیت تاهل: متاهل و صاحب یک فرزند دختر
  مقطع فوق لیسانس: مهندسی مکانیک طراحی جامدات با معدل 16.7 .
  مقطع لیسانس: مهندسی مکانیک سیالات با معدل 16.5
  زبان انگلیسی: ایلتس 7 جنرال.
  سابقه کار: از سال 2006 تا کنون
  زمینه کار: طراحی تجهیزات هیدرومکانیک سد و نیروگاهها که کاملا م تبط با زمینه تحصیلی بنده است.
  علت ادامه تحصیل: با توجه به تجارب ناخوشایند ساخت سدها و اثرات منفی زیست محیطی شان که بدلیل حضور مستقیم در این حوزه برای من ملموس بوده ، نیاز به مطالعه بیشتر روشهای تامین انرزی از اب دریا و بهبود روشهای موجود جهت حصول پایدارتر جریان با بازده بالا را احساس کردم. از طرفی چنین مطالعاتی در ایران، یا وجود ندارد و یا بسیار نو پا می باشد. لذا تحقیق این مساله در دانشگاه های خارجی امکان و فرصتی برای من خواهد بود تا مشارکت مثبتی در حفظ زمین برای ایندگان داشته باشم. البته بنده یک طرح اولیه با قابلیت تبدیل شدن به پروپزال را هم دارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 37. maziar samiei گفته:

  سلام ۲۴ ساله از تهران هستم فوق دیپلم و مکانیک دانشگده دولتی ولیسانس تاسیسات دانشگاه غیر انتفاعی من چگونه میتوانم ویزای سفر به کشور اروپایی به عنوان دانشجو یا ویزای کار یا پناهندگی دریافت کنم با شرایط من چه راهی مناسب تر است؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در خصوص پناهندگی ما هیپچگونه فعالیتی نداریم و نمیتوانیم شما را راهنمایی کنیم
   اما راه برای ادامه تحصیل و مهاجرت قانونی باز است و میتوانید بر اساس شرایط خود مخصوصا شرایط مالی , اقدام نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با عرض سلام دوست بزرگوار بله این امکان وجود دارد برای اخذ پذیرش تحصیلی اتریش باید مدرک لیسانس از دانشگاه های سراسری داشته تا بتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. maziar samiei گفته:

  باسلام و سپاس از پاسخ شما. تحصیل رایگان فوق لیسانس در کدام کشور و دانشگاه میسر است؟ یا با کمترین هزینه می توان ورود پیدا کرد؟ آیا می توان ابتدا کورس های زبان را در همان دانشگاه گذراند؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   اکثر دانشگاه های اتریش در حال حاضر رایگان میباشند
   بله این امکان وجود دارد که قبل از ورود به دانشگاه کورس زبان را در همان جا بگذرانید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 39. maziar samiei گفته:

  بادرود اینجانب 41 سالمه با 10 سال سابقه سردفتر اسناد رسمی دارایی مدرک ارشد حقوق با همسر و دختر قصد مهاجرت داریم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   لطفا برای بررسی شرایط خود و خانواده محترم با دفاتر ما تماس گرفته تا بهترین راه مهاجرت را در اختیار شما قرار بدهند.

   پاسخ
 40. maziar samiei گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید.خدمت شما عارضم که من۱۵ساله ام یعنی کلاس نهم هستم وعلاقه شدیدی به رشته تجربی و تحصیل در رشته پزشکی در یکی از کشور های خوب اروپایی هستم.معدل نوبت اول امسالم ۱۹.۲۹شد.راستش وضع مالی مونم متوسط هست.میخاستم اگه میشه کمی منو راهنمایی کنید که از چه طریق وکدوم کشور و با چه شرایطی میتونم به صورت رایگان یعنی بورسیه تحصیلی درس بخونم؟واینکه آیا میشه با مدرک دیپلم برم کشور دیگه؟وآیا اون کشور ها برام کلاس های رایگان زبان رو میزارن؟

  پاسخ
 41. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما آقای ملک پور عزیز و همکارانتان .امیدوارم حالتان خوب باشد؛ بنده یک پسر 16 ساله هستم و قصد تحصیل در رشته ی تءوری موسیقی و آهنگسازی (یک رشتس) رو در مقطع لیسانس در اتریش داشتم . میخواستم بدونم چه شرایطی رو باید به دست بیارم تا بتونم به راحتی در یکی از دانشگاه های خوب اتریش به تحصیل در این رشته بپردازم ؟ آیا نیاز به قبول شدن در کنکور دارد ؟ هزینه های زندگی و… چگونه است ؟ آیا خدمت سربازی مانع خروج من خواهد شد ؟ با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   امکان ادامه تحصیل در اکثر رشته ها برای شما وجود دارد اما شرایط شما باید برای ادامه تحصیل مورد بررسی قرار گیرد , برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 42. maziar samiei گفته:

  سلام ،ميخواستم ازتون بپرسم كه براي كشوري مثل المان و اتريش كه بايد كنكور سراسري ايرانو قبول بشيم حتما بايد در همون رشته اي كه مثلا در المان ميخوام تحصيل كنم ،كنكور همون رشته قبول شم؟

  پاسخ
 43. مهاجر گفته:

  سلام جناب ملک پور
  بنده ۲۷ساله لیسانس زیست شناسی و فوق لیسانس فیزیولوژی دارم که هردو مربوط به دانشگاه دولتی میشه.قصد تحصیل دکتری در اتریش دارم مدرک زبان ندارم.اما پشتوانه مالی دارم.ایا میشه خانواده من بصورت خود حمایتی اقدام کنند من و برادرم که فوق لیسانس ازاد داره از طریق تحصیل؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی امکان پذیرش در اتریش از دانشگاه های رایگان برای شما وجود دارد اما برادرتان به علت داشتن مدرک از دانشگاه ازاد خیر ، و ایشان باید یا با دوره زبان و یا با دانشگاه های خصوصی باید تشریف بیاورند ، در مورد خود حمایتی اگر شرایط اولیه ای که در سایت ذکر شده را دارید بله میتوانید اقدام فرمایید.بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. maziar samiei گفته:

  جناب ملک پور محترم.من ۴۱ سال سن دو مدرک دانشگاهی فوق دیپلم مامایی و لیسانس حقوق دارم.۴ فرزند دارم همسرم لیسانس برق قدرت و ۲۵ سال سابقه کار دارن.دخترم ۲۱ ساله و لیسانس itو بقیه دختر دومم دیپلم و پسرم ۱۲ ساله محصل و یه دختر ۵ ساله دارم .نمیخام یه روز بخاطر تصمیم مهاجرتم از کسی ملامت بشم…خیلی نگران آینده بچه هام..چقدر سرمایه لازم دارم ‌‌که یه زندگی آروم رو توی کشور آلمان یا اتریش شروع کنم.در ضمن داداشم پناهنده اتریشه و خیلی راضیه….ولی من اهل ریسک نیستم.لطفا بگید چکار کنم

  پاسخ
 45. maziar samiei گفته:

  سلام خدمت دکتر ملک پور و تیم زحمت کش موسسه. توی یکی از فایل های صوتی گفته میشه واسه تحصیل رایگان اتریش، دو سال خواندن زبان توی اتریش لازمه که هزینه زبان و زندگی حدودا ۳۰ تا ۴۰ میلیون میشه. و اینکه بدون پشتوانه مالی ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون مهاجرت اشتباس. ۲تا سوال دارم ازتون. اول، اگر مدرک زبان آلمانی اینحا داشته باشیم باز نیاز به خواندن زبان توی اتریش هست؟ اگر نه چه سطح زبان؟ سوال دوم. هنگام خواندن زبان در اتریش امکان کار کردن هست؟ (با علم به اینکه نتونیم اونجا کار کنیم، عنوان شده که پشتوانه مالی ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیونی نیازه؟). من مهندسی شهرسازی و ۲۶ سال سن. ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   در صورت داشتن مدرک زبان در ایران , دیگر نیازی به کالج زبان در اتریش نمیباشد .
   سطح زبان مورد نیاز در هر مقطع تحصیلی متفاوت میباشد
   لطفا برای اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بسیار متشکریم از لطف شما
   متاسفانه دانشگاه های اتریش مدارک دانشگاه آزاد را قبول ندارند اما راه حل هایی نیز وجود دارد , برای راهنمایی بیشتر لطفا با دفاتر ما تماس بفرمایید.

   پاسخ
 46. شيما گفته:

  سلام خسته نباشيد من ليسانس حقوق از دانشگاه ازاد دارم ميخواستم ببينم ميتونم تو كشور اتريش تو رشته ى ديگه اى در مقطع ليسانس تحصيل كنم ؟ و اگه بله بايد چطور اقدام كنم و چه شرايطى داشته باشم؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با عرض سلام خدمت شما دوست بزرگوار اخیرا مدارک دانشگاه آزاد دیگر مورد تایید کشور اتریش نمی باشد . و باید با توجه به شرایط شما کشور دیگری را برای تحصیل انتخاب نمایید و یا شانس خود را برای دانشگاه های خصوصی امتحان نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. فریبا کریمی گفته:

  سلام خدیم تیم موفق MIE
  میخواستم بدونم با این رزومه ای که در ادامه عرایضیم به شما معرفی میکنم ،آیا شانس پذیرش و ویزای با احتمال بالای ۸۰ درصد هست یا خیر،
  سنم ۲۴و مجرد هستم و دارای مدرک کارشناسی(روزانه) مدیریت از دانشگاه شهیدبهشتی و مدرک زبان آلمانیA22 هستم که همچنان در حال ارقای آن هستم.
  ۲ سال سابقه ی کار (بدون بیمه دارم).
  تا کنون برای هیچ کشوری اقدام نکرده ام و هدفم کشورهایی مانند آلمان و اتریش با نظام تحصیلی تقریبا رایگان ،هست.
  با توجه به سختگیری های که شنیده ام سفارت آلمان و اتریش دارد،آیا اقدامات لازم را انجام دهم یا اقدام نکنم؟
  هدفم تحصیل در رشته هایMBA هست.
  در مورد سایر کشورها نظیر کانادا و استرالیا و هلند و چک هم تحقیق کردم ولی هزینه هایش برایم سنگین هست،به همین منظور میخواهم برای آلمان و یا اتریش اقدام کنم،ممنون میشوم من را راهنمایی کنید .
  شب و روزتان به خیر و خوشی ?

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. امکان تحصیل با توجه به ارتقای مدرک زبان شما در کشورهایی نظیر المان و اتریش برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط هر یک از کشورها پشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. نیوشا گفته:

  با سلام و احترام. من ترم آخر مهندسی معماری دانشگاه آزادم فکر میکنم معدلم بشه شونزده و خرده ای واسه ی ارشد معماری در اتریش میخوام اقدام کنم و میخواستم ببینم شرایط کار رشته معماری توی اتریش و اروپا چطوره و کدوم یکی از کشورهایی که تحصیل رایگان دارن بهتره واسه رشته من واینکه اتریش مدرک دانشگاه آزاد رو قبول داره و پذیرش میده؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با شرایط شما امکان تحصیل رایگان در کشور اتریش وجود ندارد و باید برای ادامه تحصیل ازمون ورودی را سپری نمایید اما از نظر کار رشته معماری از رشته های مورد نظر این کشور می باشد. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. هاله گفته:

  سلام و خسته نباشید.من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد در رشته بازرگانی بین الملل هستم.قصد ادامه تحصیل در اتریش رو دارم.معدل کارشناسی پایین ولی معدل ارشد بالای ۱۸ دارم.می خواستم شرایط لازم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور اتریش رو‌ بدونم.پیشاپیش از وقتی که میگذارید و جواب می دید سپاسگزاری می کنم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با توجه به اینکه در دانشگاه آزاد تحصیل کرده اید امکان تحصیل در اتریش برای شما فراهم نیست . بهتر است برای کشورهای دیگر اقدام نمایید یا با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم .
   تلفن تماس 49196000 با تشکر

   پاسخ
 50. yafe گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید !
  من توی رشته ی فیزیک دانشگاه سراسری یزد مشغول به تحصیل هستم و میخواستم برای ارشد توی اتریش ادامه تحصیل بدم
  برادر من هم توی اتریش هستش. معدل کل 14 و نیم هستش
  میخواستم بدونم برای رشته های علوم پایه شرایط چطوره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور مناسب می باشد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. محمد گفته:

  سلام بنده ۲۱ سالمه و مدرک کارشناسی مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵ برای مقطع ارشد میخوام مدیریت منابع انسانی بخونم به زبان عبری آلمانی ارمنی و ترکی هستم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما شانس اخذ پذیرش رایگان از دانشگاه های کشور اتریش اندک می باشد اما امکان تحصیل در دانشگاه های کشور المان یا سایر کشورها برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. زینب شریفی گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام
  زینب شریفی هستم ۳۴ سال سن
  یک فرزند ۱.۵ ساله
  همسرم شغل ازاد سن ۳۶ مدرک فوق دیپلم برق
  لیسانس روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل ۱۸
  فوق لیسانس از دانشگاه علامه تهران با معدل ۱۷
  ایلتس جنرال اورال ۵.۵
  جهت ادامه تحصیل در اتریش در مقطع فوق لیسانس یا دکتر را دارم و مد نظر اخذ اقامت دائم می باشد
  چنانچه شرایط اتریش را نداشته باشیم کانادا یا استرالیا هم جهت اخذ اقامت دائم مد نظر هست
  استدعا دارم در این خصوص راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. به طور معمول تحصیل در رشته روانشناسی آزمون ورودی دارد و در نظر داشته باشید از ابتدا امکان بردن همراه برای شما وجود ندارد. بهتر است اول خود شما اقدام نموده و سپس برای همراهان خود درخواست نمایید. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 53. صادق گفته:

  سلام وعرض ادب .میشه لطفا بفرماییدبرای من که اینجالیسانس تکنسین اتاق عمل هستم.برای استفاده از تحصیل رایگان اونجا بایدازدانشگاه خاصی بورس بشم یا هرکسی میتونه اونجابه صورت رایگان دانشگاه بخونه؟سوال دومم اینه که بالیسانسی که من دارم اونجا میتونم ارشد بخونم یا بایدازلیسانس شروع کنم مجددا.حدود۱۰۰ میلیون هم پول دارم.خانم و بچه و۲ ساله دارم.اونها روچجوری میتونم ببرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. تحصیل در این کشور تقریبا رایگان می باشد اما در صورتی که بخواهید بورس تحصیلی اخذ نمایید باید با دانشگاه های این کشور مکاتبه نمایید. اخذ بورس تحصیلی به رزومه شما وابسته است. در حال حاضر ویزای همراه از ابتدا به شما تعلق نمیگیرد و پس از ورود شما به این کشور می توانید برای همراهان خود درخواست نمایید. برای بررسی مقطع و رشته و اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. Farnaz گفته:

  سلام من ۱۹سال دارم دیپلم دارم با معدل ۱۶/۴۰ قصد تحصیل در المان یا اتریش رو دارم . سرمایه هم در حدود۱۰۰میلیون هست، برای تحصیل در رشته های مدیریت و بیزنس یا مهندسی در کشوری که کار هم کنار درس راحت باشه، کدام است؟ با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل در کشورهایی نظیر هلند، اتریش، المان، مجارستان و … با توجه به شرایط شما وجود دارد که در هر یک از این کشورها می توانید به کار همزمان با تحصیل نیز بپردازید. برای بررسی شرایط هر یک از کشورها و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 55. بابک گفته:

  سلام خدمت شما عزیزان بنده سی و دو سال سن دارم میخواستم از حضورتون بپرسم برای رشته نقاشی در اتریش چه شرایطی داره؟ آیا شرایط سنی داره؟ مدرک تحصیلی لازمه یا همون طوری که نوشتین امتحان ورودی شرط پذیرش هست؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید با سپاس از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. تحصیل در کشور اتریش شرط سنی ندارد ولی باید مدرک و شرایط سنی شما مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور ارجمند و عزیز و بزرگوار … من خواستم بگم که با توجه به معدل دیپلم ١٨.١٣ و اینکه دارم مدرک زیان میگیرم و من هیچ خانواده ای ندارم و پدرم فوت کرده و مادرم هم طلاق گرفته بود از خیلی وقت پیش ……با توجه به معدل و سن (١٩ سال) و مدرک زبانی که میخوام بگیرم و شرایط خانواده میتونم بورش بگیرم که ادامه تحصیلمو بورس بگیرم یا میشه هزینه دانشگاه رو ازم نگیرن از اول و در اخر رفتم سر کار من هزینه دانشگاه رو پرداخت کنم … مقداری هم پول دارم ۳۰۰ ملیون به بالا….. تو رو خدا کمکم کنید سن و شرایط و مدرک زبان و سرمایه و هر چی بود گفتم دیگ هیچی از این دنیا سهم من نشده …ایا میتونم این فکری رو که دارم عملی کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. امکان تحصیل با پرداخت مبالغ در انتها مرسوم نبوده و مورد پذیرش کالج یا دانشگاه نمی باشد. بسته به نوع دانشگاه قبل از اقدام هزینه تحصیل برای ترم یا سال اول از شما اخذ می گردد و در طول تحصیل باید شهریه را پرداخت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید

   پاسخ
 57. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت استاد بزرگ جناب اقای ملک پور. اینجانب زانیار کریمزاده لیسانس حقوق ٬قصددارم به یکی از کشورهای اروپایی که بتونم در انجا کار کنم و هم ادامه تحصیل دهم ٬مهاجرت کنم .. سرمایه ام در حد بیست تاسی میلیون تومن ومعادلم ۱۳.۴۰هستش می خواستم بدونم ایا امکان مهاجرت برایم وجود داره ؟وکدام کشور قوانین بهتر و رفاه بیشتری برای مهاجران دارد ؟ و اگر امکان تحصیلم با این وضعیت وجود نداره می توانم در دبیرستان دوباره ادامه تحصیل بدهم تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … وجود دارد اما با توجه به میزان سرمایه شما، در ارتباط با هزینه ها نیاز به بررسی بیشتری خواهید داشت. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 58. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر ملک پور عزیز.مائده جعفری هستم ۲۴ ساله با مدرک فوق دیپلم هنر اما کارشناسی روانشناسی میخوانم و قصد ادامه تحصیل در اتریش دارم،همچنین خانواده بنده و همسر بنده هم قصد مهاجرت به اتریش را دارند ،برادرم هم قصد ادامه تحصیل و ورزش را دارد،۱۶ ساله است،مدارک معتبر ورزشی هم دارد.سرمایه حدود۳۰۰میلیون تومان است.به نظر شما امکان مهاجرت به اتریش و یا کشورهای دیگر وجود دارد؟ باتشکر صمیمانه…

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل در اتریش باید نامه اشتغال به تحصیل یا عدم منع تحصیلی اخذ نمایید. در صورتی که دانشگاه محل تحصیل شما دانشگاه سراسری باشد میتوان برای مقطع فوق لیسانس در این کشور اقدام کرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 59. سامان گفته:

  با سلام بنده لیسانس پیام نور‌هستم رشته حقوق میخاستم بدانم ایا میتوان برای مقطع فوق لیسانس در‌ اتریش اقدام کرد و ایا دانشگاه معتبر است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان اتریش اندک است. برای اخذ اطلاعات متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 60. سحریا گفته:

  سلام جناب ملک پور
  وقتتون به خیر
  مدتیست من خانم ۳۹ ساله و همسرم ۴۲ ساله به دنبال راه مناسبی برای مهاجرت به خارج کشور هستیم. شرایط ما
  خودم لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس دانشگاه سراسری آیلتس ۶ جنرال مربوط به ۹ سال پیش دارم و تلاش میکنم بزودی آیلتس ۶٫۵ تا ۷ آکادمیک بگیرم
  همسرم لیسانس نرم افزار دانشگاه سراسری و ایشون هم در حال خواندن زبان هستن و با توجه به شواهد فکر کنم بتونن ۵ جنرال بگیرن
  فرزندان ۴ و ۱۰ ساله
  شغل خودم کارمند دولت و همسرم مدیرعامل شرکت خودشان هستند.
  وضعیت مالی بد نیست بطوریکه آمادگی داریم روش ۸۰۰ هزار تایی سرمایه گذاری کانادا رو انتخاب کنیم اما بنظر میرسه این روش متقاضی زیادی پیدا کرده و به فکر افتادیم برای ویزای تحصیلی کانادا زبان رو تقویت کنیم و من مدرک آیلتس آکادمیک بگیرم و همسرم مجوز کار داشته باشند
  از سوی دیگر کشورهای اروپایی را بررسی کردیم بنظرمون انگلستان برای اقدام سریع روش آموزش زبان و یا پذیرش یک مستر یکساله را انتخاب کنیم. و یا سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی. از سویی طبق تحقیقات اینترنتی من سیستم آموزشی انگلستان به خوبی کانادا و شمال اروپا نیست و سخت گیرانه است.

  روش سرمایه گذاری اتریش و اسپانیا را خواندیم بخصوص در سایت شما اطلاعات زیادی در مورد روش تمکن مالی اتریش نوشته بودید. اما این دو کشور هیچکدام انگلیسی زبان نیستن و نگران مشکلات برای فرزند بزرگم و بخصوص همسرم در ایجاد کسب و کار هستم. از سوی دیگر پذیرش تحصیلی اتریش شاید روش کم هزینه تر و عاقلانه تری با توجه به پتانسیل تحصیلی من و همسرم باشد.
  ممنون میشم راه حل مناسبی پیش پای ما بگذارید حتی اگه ممکن باشه برامون پلن تعریف کنین خیلی خیلی ممنون میشم. نمی دونم امکان بررسی این گزینه ها در تماس تلفنی هست یا نه. لطفا راهنمایی بفرمایین

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما با توجه به میزان سرمایه شما برای هر یک از مواردی که فرمودید مناسب می باشد اما برای انتخاب صحیح باید در خصوص هر یک از کشورها اطلاعات کامل کسب نمایید. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید و از طریق مشاوره تلفنی یا حضوری در خصوص تمامی موارد اطلاعات کسب نمایید.

   پاسخ
 61. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز من بهراد ۱۹ ساله در حاله تحصیل در رشته مهندسی پزشکی هستم و در دانشگاه ازاد تحصیل میکنم من از زمان شروع تحصیلم هدفم رفتن به المان بود و به طور همزمان انگلیسی و المانی میخونم اما از وقتی که تو یکی از کیلیپ هاتون فرمودین المان و اتریش دیگه مدرک زانشگاه ازاد و قبول نمیکنن کاملا ناامید شدم و نمیدونم چیکار کنم گفتم حرفمو اینجا مطرح کنم شاید شما چاره ایی براش داشته باشین با کماله تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه شانس دانشگاه آزاد برای اخذ پذیرش اتریش اندک است اما باید شرایط شما برای کشور آلمان مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن قبولی کنکور سراسری می توانید برای کشور آلمان اقدام کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. mie editor2 گفته:

  باسلام و عرض ادب جناب ملک پور عزیز بنده ۲۷ ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد و دانشجوی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد میباشم که یک ترم دیگر فارغ التحصیل می شوم . حدود ۸ سال سابقه بیمه دارم و در زمینه آی تی مشغول به کار می باشم . جهت اقامت تحصیلی برای کشور اتریش یا آلمان به چه صورت میتوانم اقدام کنم و چقدر زمان و هزینه برای این اقدام نیاز است؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما (دانشگاه آزاد) شانس اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش اندک می باشد. برای تحصیل در دانشگاه های آلمان باید رزومه شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 63. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت آقای دکتر ملکپور عزیز. بنده اسماعیل ۲۹ ساله فارق التحصیل ارشد برق قدرت با معدل ۱۵٫۹۲ از دانشگاه دولتی هستم. دارای معلولیت جسمی هستم اما تنها و مستقل زندگی میکنم. تنها یک مقاله کنفرانس بین المللی دارم. آیلتس ۶ آکادمیک رو دو سال قبل گرفتم. خواستم نظرتون رو راجب بهترین کشور و بهترین راه برای مهاجرت من از ایران بدونم (هرچند بلند مدت و نه در شرایط کنونی)؟ سرمایه ای ندارم اما برادری دارم که در زمان سختی و گرفتاری مالی می توانم از او کمک بخواهم. همچنین می خواستم راجب شرایط و مزایای افرادی مثل ما (دارای معلولیت) درخارج از کشور بدونم. کدوم کشور مناسبترین است؟ با تشکر صمیمانه.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. داشتن سرمایه اولیه از نکات مهم در امر مهاجرت محسوب می شود. در صورت داشتن رزومه قوی (سطح زبان و نمرات مطلوب) می توانید برای اخذ پذیرش دکتری اقدام نمایید. در غیر این صورت می توان برای مقطع فوق لیسانس اقدام کرد. علاوه بر این راه های دیگری نیز متناسب با شرایط شما وجود دارد. با توجه به شرایط جسمی شما در اکثر کشورها روند خوبی خواهید داشت. برای اطلاع از کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 64. مهدی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  آیا با مدرک فوق لیسانس دولتی و لیسانس دانشگاه آزاد می شود برای دانشگاه های تاپ اتریش پذیرش دکتری رایگان گرفت؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ پذیرش دکتری به رزومه بسیار خوب و داشتن استاد راهنما نیاز است. در صورت داشتن شرایط مناسب این امکان برای شما وجود دارد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. stam گفته:

  با سلام و عرض ارادت من ۱۷ سالمه میخوام برای تحصیل پزشکی به خارج از کشور بروم چه اقداماتی برای بورسیه قبل از کنکور باید بکنم ؟ ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید شرایط شما (مدرک زبان، نمرات، معدل و…) مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات و بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. هادی گفته:

  عبادت به جز خدمت خلق نیست. خیلی خوشحالم که هنوز آدمهایی وجود دارند که هدف اولشون گره گشایی از مشکل و هدایت همنوعشونه.درود بی کران من بر شما جناب آقای دکتر ملک پور. بنده فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه علمی کاربردی هستم که آشنایی زبان بنده به انگلیسی در حد intermediate هست و سابقه کاری ۱۰ساله دارم و به برخی نرم افزارهای رشته عمران تسلط کارم دارم. پرسش من از شما این هست که آیا امکان پذیرفته شدنم در دانشگاه های اتریش در مقطع فوق لیسانس هست یا خیر؟ پرسش دیگر اینکه در صورت پدیرفته شدن ، در حین گذراندن دوره های مقدماتی زبان در دانشگاه مربوطه، آیا امکان داشتن کار پاره وقت و نیز استفاده از خوابگاه دانشگاه وجود دارد یا خیر؟ از حسن نیت و خدمات شما سپاسگذارم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما (علمی کاربردی) شانس دریافت پذیرش از این کشور اندک است اما می توانیم با شرایط شما برای سایر کشورها اقدام نماییم. در حین تحصیل کارشناسی ارشد نیز در اکثر کشورها امکان کار پاره وقت به صورت ۲۰ ساعت در هفته را دارا می باشید و می توانید از خوابگاه استفاده نموده یا منزل اجاره کنید. برای دریافت اطلاعات متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 67. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض احترام. با توجه به دانشگاه محل تحصیل شما (دانشگاه آزاد) شانس ادامه تحصیل شما در کشور اتریش اندک می باشد و پذیرش شما با ریسک همراه خواهد بود. می توان برای ادامه تحصیل در کشورهایی چون هلند، ایتالیا و … اقدام نمود. همچنین در صورت داشتن سابقه کار می توان رزومه شما را برای ویزاهای کاری نیز مورد بررسی قرار داد. دریافت بورس از کشورهای مختلف به شدت به رزومه (نمرات، مقالات بین المللی، معدل، مدرک زبان و …) وابسته است. با توجه به تعداد سوالات شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات کامل تر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید. سپاس از دقت و حسن توجه شما بر فایل های صوتی

  پاسخ
 68. mie editor2 گفته:

  سلام و وقت شما بخیر آقای دکتر من به همراه دوستم قصد مهاجرت تحصیلی برای ارشد دوم به اتریش یا هلند داریم. برای شما از مشخصات خودم و دوستم و همچنین معیارهایی از مقصد که برای ما دو نفر خیلی حائز اهمیت هست، می نویسم. ۱- من سعیده ۳۰ ساله کارشناس ارشد MBA گرایش مدیریت بازاریابی با معدل ۱۷٫۰۲ از دانشگاه آزاد ( کارشناسی ناپیوسته مدیریت گردشگری از موسسه آموزش عالی مارلیک نوشهر – غیرانتفاعی با معدل ۱۶٫۷۲ ؛ کاردانی خدمات مسافرتی و چهانگردی از موسسه آموزش عالی مارلیک نوشهر – غیرانتفاعی با معدل ۱۵٫۹۱) با مهارت متوسط در زبان انگلیسی ۲- مریم ۲۸ ساله کارشناس ارشد MBA گرایش مدیریت بازاریابی با معدل ۱۶٫۳۶ از دانشگاه آزاد (کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶٫۲۸) با مهارت بالا در زبان انگلیسی ۳- برای این مهاجرت هر کدام ما مبلغی بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون سرمایه داریم. ۴- آب و هوا و میزبان بودن کشور مقصد برای ما خیلی اهمیت دارد. ۵- آیا امکان پیدا کردن شغل بعد از ۳ الی ۴ ماه برای امرار معاش هست؟(چون این سرمایه ای که ما داریم همیشه جوابگوی ما نخواهد بود) ۶- بنظر شما زبان آلمانی بعد از سفر به اتریش شروع کنیم یا از همین مدتی که ایران هستیم استفاده کنیم؟ و اگر این یادگیری به رفتن موکول شد، مدت زمان آموزش و هزینه این دوره چقدر هست؟ ۷- با توجه به اطلاعات شما آیا Fund به من تعلق میگیره یا نه؟ اگر نه هزینه تحصیل رشته مدیریت به چه صورت هست؟ ۸- برای ما خیلی مهم هست که مقصد هزینه زندگی پایین داشته باشه تا زمانیکه شغل پیدا میکنیم نگرانی نداشته باشم. ۹- شانس پیدا کردن کار مرتبط برای گرفتن اقامت دائم چقدر هست چون ما قصد برگشتن به ایران نداریم و با توجه به عدم تمایل به بازگشت نمیدانیم که از اول تحصیلی باید اقدام کنیم یا شرایط متفاوت خواهد بود. ۱۰- آقای دکتر با احتساب خرج دانشگاه (هم در صورت گرفتن fund و هم نگرفتن آن)و زندگی هر ماه چقدر برای ما هزینه دارد؟ (هرچند شما در جواب آقایی برای زندگی متاهلی گفته بودین بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو هست یعنی منظورم اینکه که شرایط زندگی دانشجویی ما هم مثل متاهلین میشه؟) با توجه به شرایطی که ما داریم بنظر شما بهترین مقصد برای ما کجاست؟ آیا انتخاب خود ما صحیح بوده یا شما مقصدهای دیگری را پیشنهاد می کنید؟ ممنونم بخاطر وقتی که برای ما می گذارید منتظر جواب شما هستیم

  پاسخ
 69. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای شما و تک تک عزیزانتان از خداوند بزرگ طلب صبر، آرامش و سلامتی می کنیم. با توجه به شرایط شما امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد اما باید هزینه های تحصیل و زندگی خود در کشورهای مختلف را در نظر داشته باشید که بسته به هر کشور متفاوت است. در صورت داشتن رزومه قوی و شرایط مطلوب همچون نمرات بالا، مدرک زبان خوب و … می توانید در کشورهایی با تحصیل رایگان همچون آلمان و اتریش ادامه تحصیل دهید یا بورسیه تحصیلی بگیرید. امکان کار پاره وقت نیز حین تحصیل برای شما وجود دارد. برای اطلاع از ویزاهای کاری و ریز جزئیات شرایط تحصیل توصیه می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید. با آرزوی شادی و موفقیت برای شما

  پاسخ
 70. mie editor2 گفته:

  سلام آقای ملک پور لطفا پیام منو بخونید…من یه دختر ۱۹ ساله هستم که پدر و مادرم از هم جدا شدن و ۶ ساله که اصلا پدرم به دیدن من نیومده و ندیدمش با مادر و برادرم زندگی میکنم برادرم بیماری لاعلاج دوشن داره که فلج شده و کلی بیماری های دیگه هم داره علاوه بر اون مادرم هم مریض و هم افسرده و روزانه کلی قرص میخوره و خیلی خیلی کار میکنه …من توی کارای برادرم از جمله جا به جاییش کمکش میدادم که این جا به جایی برادرم باعث شد من دیسک کمر بگیرم و توی ۳ ماه ۳ بار عمل کنم و این باعث شد که یکسال از دانشگاه مرخصی بگیرم و از زندگی و درس کاملا عقب افتادم من توی مدرسه تیزهوشان درس خوندم و توی کنکور هم رتبه خوبی نسبت به دوستام اوردم اما وضعیت مالیمون کاملا زیره خطه فقره اما دوستام که خیلی رتبشون بد شده بود والدینشون فرستادنشون روسیه یا گرجستان برای تحصیل و من خیلی ناامید و افسرده شدم از بچگی همیشه ضربه خوردم و هیچ وقت زندگی عادی و معمولی ای نداشتم و توی جنگ و دعوا و بیماری و افسردگس بودم اما برنامم برای ۵ سال اینده اینکه درس بخونم و کار کنم ک ایلتس بگیرم تا بتونم برم خارج از کشور برای کار و تحصیل اما واقعا نمیدونم با این وضعیت مالی و خانوادگی و بیماری خودم توان همچین کاری دارم یا نه یا اصلا رشته دانشگاهیم که مهندسی معماریه براش خارج کار هست یا ن لطفا راهنماییم کنید :(

  پاسخ
 71. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ پذیرش تحصیلی برای مقطع دکتری با توجه به شرایط شما وجود دارد. حتما باید سطح زبان خود را افزایش دهید. همچنین میتوان از گزینه های ثبت شرکت یا سرمایه گذاری برای همسرتان اقدام کرد. کشورهای مختلف را می توان با توجه به شرایط شما هدف قرار داد. برای اطلاع از ریز جزئیات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 72. mie editor2 گفته:

  سلام من ۴۱ سالمه – فارق التحصیل لیسانس و فوق لیسانس با معدل الف از وزارت علوم ( دانشگاه صدا و سیما و علامه طباطبایی ) رشته علوم ارتباطات و رسانه – فعلاً کارمند رسمی دولت هستم با سابقه ۱۰ سال مدیریت – بالغ بر ۳۰ پروژه تحقیقاتی در سطح استانی و کشوری انجام دادم – در چند همایش و جشنواره پذیرفته شده ام – مهارت زبان انگلیسیم در حد متوسط به بالاست- در ضمن متاهل هستم با یک دختر ۱۰ ساله – همسرم دبیر با سابقه در رشته فیزیک هست- چند سوال دارم: مناسب ترین کشور( به لحاظ هزینه ، بورسیه ، کار در حین تحصیل ، اعتبار علمی و اقامت و کار ثابت پس از فارق التحصیلی ) کجاست ؟ ۲- آیا مهاجرت برای من و همسرم که کار ثابت و رسمی در ایران داریم ،ریسک و پر خطر است ؟ ۳- در صورت امکان برای مهاجرت ،مقدمتاً با چه میزان دارایی و سرمایه گذاری می شه اقدام کرد ؟ برای مهاجرت و گرفتن پذیرش ، به ترتیب چه مراحلی رو باید طی کرد؟ چقدر طول می کشد ؟ در کل پیشنهاد شما چیست ؟ با چه مقدار دارایی می شود با خیال راحت ، اقدام کرد؟

  پاسخ
 73. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. برای تحصیل در کشورهای مختلف نیاز به حداقل سرمایه و پشتوانه مالی می باشد. افرادی که سرمایه چندانی ندارند با داشتن رزومه مطلوب می توانند در کشورهای دارای نظام تحصیلی رایگان ادامه تحصیل دهند یا بورسیه تحصیلی دریافت نمایند. برای اطلاع از کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 74. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملک پور عزیز بسیار ممنونم که فرصتی رو برای جوانان کشورتون ایجاد کردید تا بتونن به آرزو هاشون برسن. من دختری هستم ۲۳ ساله که تصمیم به مهاجرت تحصیلی در مقطع کارشناسی رو دارم و بصورت اتفاقی با وبسایت شما آشنا شدم و به لطف شما اطلاعات خیلی زیادی دریافت کردم، من اکثر ویس های شمارو گوش دادم و درهمه اوناشما خیلی تاکید داشتید که برای مهاجرت نیاز به سرمایه بالایی هست ، و خب من میخاستم بدونم برای کسانی به سن و سال من که اول راه هستن و شاید پشتوانه مالی نداشته باشند وتحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا آرزو و هدف شون هست هیچ شانسی وجود نداره!؟ یا اگر راه هایی وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید .

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.