بورس تحصیلی در موناکو

چگونه می توانم اخذ بورس تحصیلی در موناکو بگیرم؟ ثبت نام اخذ بورس تحصیلی در موناکو شامل چه مراحلی می شود؟ حداقل شرایط و الزامات برای اخذ بورس تحصیلی در موناکو چیست؟چگونه می توانم بورس تحصیلی در موناکو و دانشگاه مورد نظر خود را در موناکو پیدا کنم؟  چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد اخذ بورس تحصیلی در موناکو کسب کنم؟ آیا می توانم دوره اخذ بورس تحصیلی در موناکورا خودم انجام دهم یا از موسسات حقوقی در این مورد  میتوانم کمک بگیرم؟ موناکو، یک دولت مستقل شهری در ناحیه ساحلی فرانسه در اطراف مدیترانه است که مقصد مناسبی برای گردشگران در گذران تعطیلات است. بازدید از ساحل مدیترانه با توجه به موقعیت و شرایط آب و هوایی عالی آن در طول سال بسیار لذت بخش است. زمستان های معتدل با میانگین درجه حرارت ​​در حدود ۸ درجه سانتیگراد و تابستان های گرم (۲۶ درجه سانتیگراد) همراه با وزش نسیم خنک از دریای مدیترانه و بارش ناچیز باران آن را به مکانی آرام و بسیار جذاب تبدیل نموده است. آمار جمعیت شناختی نشان می دهد که جمعیت بومی موناکو در اقلیت هستند.

بورسس تحصیلی در موناکو بورس تحصیلی در موناکو

خارجیان مقیم در این کشور از حدود ۱۲۵ ملیت و عمدتاً در مناطق شهری ساکن هستند و این منطقه بیشترین تراکم جمعیت را در جهان دارد. زبان رسمی موناکو فرانسوی است، اما زبان های انگلیسی، ایتالیایی و زبان بومی موناکو نیز صحبت می شود. اگرچه موناکو عضواتحادیه اروپا نیست، اما ارز رسمی این کشور یورو است. این کشور قبل از تبدیل شدن به یک کشور مستقل، توسط مجلس ایتالیایی گرمیالدی اداره می شد و پس از انقلاب فرانسه تحت سلطه فرانسه قرار گرفت. موناکو از سال ۱۹۹۳ از حق رأی در سازمان ملل برخوردار بوده است.

بخش اعظم موناکو در قسمت کوچکی از خط ساحلی بین ایتالیا و فرانسه واقع شده است که گاهی ساحل فرانسوی نیز نامیده می شود و یکی از زیباترین مکان های جهان است. با توجه به جذابیت آن، بسیاری از دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور به موناکو سفر می کنند. متاسفانه با توجه به فرهنگ لوکس، موزه ها، آثار تاریخی، و مناظر، دولت از هیچگونه برنامه ای در زمینه تحصیل در خارج از کشور حمایت نمی کند.

دانشگاه بین المللی موناکو بر روی آموزش نسل بعدی دانشجویان تجارت تمرکز دارد. شاید این کشور بهترین مکان برای تحصیل تجارت نباشد، اما نقطه اوج تجارت جهانی است و بسیاری از رهبران تجاری جهان آن را به یک مکان ایده آل برای درک سطح بالا از دنیای تجارت تبدیل نموده اند.

برنامه های کمک هزینه تحصیلی در موناکو

علوم انسانی

بسیاری از دانشجویان باستان شناسی جذب باستان شناسی عصر برنز یا عصر مفرغ دریای اژه می شوند. این ساختارهای باستانی در سراسر منطقه مدیترانه ای از جمله موناکو پراکنده هستند. مؤسسه باستان شناسی آمریکا به دانشجویان فرصتی برای بررسی این ساختارها با اعطای کمک هزینه تحصیلی هریت و لئون پومرانس می دهد. این کمک هزینه ۵۰۰۰ دلاری برای حمایت از دانشجویان در پروژه های فردی مربوط به باستان شناسی عصر برنز دریای اژه است. فرایند گزینش بسیار دقیق است، زیرا این بورس تنها یکبار در سال تحصیلی اعطا می شود.

گروه جامعه شناسی، کشاورزی، بازسازی و منابع در دانشگاه دولتی میشیگان، دانشجویان خود را به تحصیل در خارج از کشور ترغیب می کنند. یکی از برنامه های آنها اکولوژی، فرهنگ و سیاست مواد غذایی در فرانسه است. این برنامه برای آموزش دانشجویان با تجربه در زمینه کشاورزی با کمک به کشاورزان در جهت ترویج کشاورزی و دامداری محلی در حین حفاظت از تنوع زیستی است. آنها چندین کمک هزینه در اختیار دانشجویان خود قرار می دهند:

بورس تحصیلی جورج جولز جویاکس برای دانشجویان مقطع کارشناسی است که حداقل به مدت چهار هفته در یک کشور فرانسوی زبان تحصیل می کنند.

بورس تحصیلی اتحادیه اعتبار فدرال MSU بزرگترین کمک هزینه تحصیلی آنها است که بر اساس نیاز مالی و شایستگی های علمی اعطا می شود. دانشجویان واجد شرایط باید معدل ۲٫۵یا بیشتر و سابقه دریافت کمک هزینه فدرال دانشجویی (FAFSA) باشند.

کمک هزینه تحصیلی بنیاد کلاگ ویژه دانشجویان رشته کشاورزی و منابع طبیعی است.

کمک هزینه تحصیلی تجاری

دانشگاه میامی یک برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه بین المللی موناکو دارد که فرصتی برای دانشجویان تجاری، به ویژه در رشته تجارت بین المللی، فراهم می کند. با این حال، سفر به موناکو و زندگی در آن ممکن است پر هزینه است. از این رو، دانشگاه میامی کمک هزینه های مختلفی برای کمک به کاهش هزینه مالی دانشجویان ارائه می دهد.

دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور دارند، اما استطاعت مالی کافی ندارند، می توانند برای دریافت بورس تحصیلی خارج از کشور درخواست دهند. شرایط دریافت این کمک هزینه تحصیلی عبارتند از: حداقل معدل ۳٫۰ ، نیاز مالی و ثبت نام در دانشگاه میامی.

کالج هنر و طراحی ساوانا (SCAD) فرصت های مختلفی ارائه می دهد. دانشجویانی که از SCAD فارغ التحصیل می شوند، به طور خودکار عضوی از این گروه خواهند بود. برخی از مزایای عضویت شامل دسترسی ویژه به امکانات پیشرفته، مراکز تناسب اندام، تخفیف های کتاب فروشی و حتی بورس تحصیلی دانشجویی می شود. یکی از این بورس های تحصیلی، بورس تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی موناکو است. دانشگاه بین المللی موناکو هزینه تحصیل دانشجویان SCAD در رشته MBA یا کارشناسی ارشد رشته علوم در زمینه کالاها و خدمات لوکس را پرداخت می کند.

علاوه بر بورس های تحصیلی مذکور، دانشگاه بین المللی موناکو به دانشجویان متقاضی تحصیل در موناکو، کمک مالی اعطا می کند. این دانشگاه در سطح بین المللی با دانشگاه های زیادی در سراسر جهان همکاری دارد.

نکته ای که وب سایت دانشگاه موناکو را از سایر وب سایت ها متمایز می کند

 1. عدم نیاز به ورود یا ثبت نام

بلافاصله به سراغ بورس تحصیلی مورد نظر خود بروید و روند ثبت درخواست را شروع کنید. دسترسی به انواع کمک هزینه های تحصیلی در پایگاه داده این دانشگاه ساده و سریع است و برای مشاهده آن فقط باید روی گزینه مورد نظر خود کلیک کنید.

نیازی به تکمیل فرم های نظرسنجی و تعیین نام کاربری یا رمز عبور نیست.

 1. با بورس تحصیلی مورد نظر خود تنها چند کلیک فاصله دارید.

با محدود کردن جستجوی خود در وب سایت دانشگاه سریعاً به فرصت های تحصیلی مورد نظر خود دست می یابید. لطفاً توجه داشته باشید که با جستجوی بیشتر، گزینه انتخابی شما انحصاری تر می شود و گزینه های موجود در قسمت بالای منوی سمت چپ برای مرور آسان واقع شده است.

برخی از محبوب ترین بورس های تحصیلی این دانشگاه عبارتند از:

بورس تحصیلی گروه های دموگرافیک شامل: زنان، آفریقایی آمریکایی ها، بومیان آمریکایی، اسپانیایی ها، آسیایی ها و سایر اقلیت ها

بورس های تحصیلی ویژه خانواده عبارتند از: اولین دانشجو در خانواده، خانواده کم درآمد، دانشجویان بزرگسال، دانشجویان غیر سنتی و پرورش فرزندان

بورس های تحصیلی با توجه به موضوع عبارتند از: آموزش، پرستاری، زیبایی، پزشکی، روانشناسی، مهندسی، خودروسازی، حقوق اجرایی، حقوق کیفری، علوم دینی، علوم بهداشتی، فیزیوتراپی، خدمات اجتماعی، دامپزشکی و رادیولوژی

برنامه بورس تحصیلی فورچون ۵۰۰ (Fortune 500 ) شامل شرکت هایی مانند تارگت (Target)، پپسی (Pepsi)، مک دونالد (McDonalds)، فورد (Ford) و اپل (Apple) است.

بورس های تحصیلی نظامی عبارتند از: جانبازان و همسران، کودکان و سایر وابستگان آنها

بورس تحصیلی ورزشی به رشته ورزشی فوتبال تعلق می گیرد.

بورس تحصیلی ویژه دانشجویان با شرایط پزشکی عبارتند از: سرطان، دیابت، صرع، ADHD و سایر اختلالات سلامت

کمک هزینه تحصیلی بر اساس مقطع تحصیلی شامل دانشجویان دوره کارشناسی تا دانشجویان دکتری می شود.

در پایان موسسه حقوقی ملک پور با تجربه فراوان در امر اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های سراسر دنیا برای شما متقاضی گرامی، به شما کمک می کند تا برای سفر به کشور دلخواه خود آماده شوید. و اطلاعاتی در مورد دوره تحصیلی و امکان سکونت شما، حقایقی در مورد محل زندگی، اطلاعات مالی و جزئیات در مورد برنامه های توجیهی در اختیار شما متقاضی گرامی قرار میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد بورس تحصیلی در موناکو میتوانید به بخش موناکو در همین سایت مراجعه بفرمایید.

 

 

4 پاسخ
 1. Fateme گفته:

  سلام من مدرک زبان فرانسه از A1تا C1 دارم و همچنین ایلس 7.5
  معدل کارشناسیم هم 18 هستش
  ایا شانسی برای بورس شدن رشته پزشکی یا ارشد بیوتکنولوژی دارم در موناکو
  ممنون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط عمومی شما برای اخذ بورسیه شدن مناسب می باشد ولی بدلیل عدم اطلاع از شرایط مالی شما و همچنین پیچیده بودن فرآیند اخذ بورس تحصیلی پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 2. کیاندخت گفته:

  سلام
  من رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه شهید بهشتی دارم و 23 سالمه. چون خیلی زیاد به mba علاقه دارم میخواستم برای دانشگاه بین المللی موناکو اپلای کنم از اونجا که رشتم مرتبط نیست آیا من شانس پذیرش و گرفت فاند رو دارم؟ اگه نه این کشور برای رشته های مهندسی هم پذیرش و فاند میده ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سطح زبان شما و ……. و رزومه شما داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که میزان شانس شما چه میزان می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی کاملتر رزومه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.