بورس تحصیلی در مالتا

بورس تحصیلی در مالتا

تحصیل در کشور مالتا در سال 2018 و مهاجرت به مالتا از این طریق به علت سهل الوصول بودن ویزای شنگن ، و اخذ پذیرش از برترین دانشگاههای انگلیسی در مالتا ( انگلیا راسکین ) و امکان اخذ بورس تحصیلی مالتا برای دانشجویان ، و امکان اخذ پذیرش دوره های زبان و ویزا شدن آن بر خلاف کشورهای اروپایی دیگر که فعلآ به شانس ویزای تحصیل زبان بسیار پایین است، و امکان اخذ پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان IELTS، از پر طرفدارترین و پر متقاضی ترین امور مهاجرتی میباشد ، به همین دلیل ما در موسسۀ حقوقی ملک پور تصمیم بر این گرفتیم تا تمامی شرایط و راههای اخذ پذیرش تحصیلی به همراه بورس تحصیلی مالتا را برای شما عزیزانی که در پی راهی برای مهاجرت تحصیلی به کشورهای حوزۀ شنگن و بخصوص اخذ بورسیه تحصیلی از این کشورها میباشید ، بطور مبسوط توضیح و بعد از آن هم جهت شما عزیزان بهترین پیشنهاد را جهت مهاجرت از طریق تحصیل به کشور مالتا و راههای اخذ بورس تحصیلی مالتا شرح میدهیم .اگر به دنبال جواب سوالاتی همچون ، طرق اخذ بورس تحصیلی مالتا ، راههای اخذ بورسیه مالتا ، شرایط اخذ بورسیه مالتا هستید ، حتمآ بعد از خواندن این مقاله به پاسخ سوالات خود در زمینۀ شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از مالتا و شرایط اخذ بورس تحصیلی مالتا و راههای اخذ ویزای شنگن از این طریق خواهید رسید، و اگر بعد از خواندن این مقاله هنوز سوالی در ذهن دارید و یا اینکه لازم دانستید میتوانید با موسسۀ حقوقی ملک پور تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نموده و از امکان مشاورۀ رایگان موسسۀ حقوقی ملک پور بهرمند گردید.

مالتا جزیره ایی کوچک میباشد که در جنوب قرار گرفته ، فاصلۀ مالتا با سیسیل ایتالیا ۸۰ کیلومتر از راه دریا میباشد ، مساحت این کشور کوچک ۳۱۶ کیلومتر میباشد و خط ساحلی آن به طول ۱۹۸۰۸ کیلومتر میباشد ، جمعیت این کشور حدود ۴۵۰۰۰۰ نفر است ، و اقتصاد این کشور بیشتر بر پایۀ توریسم ، کشاورزی ، ماهیگیری و صنایع دستی است ، بدلیل دارا بودن سواحل بسیار زیبا و آب و آفتاب بی نظیر جهت کسانیکه عاشق این آب و هوای مدیترانه ایی هستند ، و شب زنده داری در کنار ساحل زیبای آن بهمراه برنامه های شاد و مفرح ، مالتا توانسته توریست های زیادی را به خود جذب کند، و از این طریق به اقتصاد این کشور کمک شایانی میشود. طبق تحقیقات اخیر در سال ۲۰۱۰ که توسط مجلۀ اینترنشنال لیوینگ بین ۱۹۴ کشور انجام شد ، مالتا یکی از بهترین کشورها در سال ۲۰۱۰ برای زندگی شناخته شد .دو زبان مالتیز و انگلیسی از زبانهای رایج این کشور هستند. جزایر همسایۀ مالتا جزایر کومینو و گزو نام دارند. که بنام جزایر خواهر مالتا نام گرفته اند. بدلیل نبودن سفارت مالتا در تهران ، سفارت اتریش مسئولیت صدور روادید جهت کشور مالتا در تهران را بعهده دارد.

 • تحصیل و یا ادامه تحصیل در مالتا بخصوص جهت کسانیکه اخذ مدرک IELTS را سد راه موفقیت و ادامه تحصیل در خارج از کشور میدانند ، میتواند از برترین گزینه ها محسوب گردد ، زیرا که موسسۀ حقوقی ملک پور میتواند شما را در پروسۀ اخذ پذیرش دوره های زبان و دانشگاه بدون مدرک زبان IELTSبه خوبی یاری نماید. شما پس از تحصیل در دوره های زبان pre-sessionalمرتبط و ارائه شده توسط خود دانشگاههایی که قصد تحصیل در آنها را دارید، میتوانید به تحصیل خود بعد از گذراندن امتحان زبان IELTSبپردازید و یا آنکه اگر هیچ آشنایی با زبان ندارید حتی، ما درموسسۀ حقوقی ملک پور میتوانیم به شما عزیزان مشاوره ای رایگان تخصصی در این زمینه ارائه نماییم و شما پس از گذراندن یک دورۀ یکساله میتوانید مستقیمآ وارد دانشگاه در رشتۀ مورد علاقۀ خود گردید در ادامۀ بحث میخوانید که چگونه میتوان بورس تحصیلی مالتا را از دانشگاههای مالتا نیز اخذ کرد ، در این روش پذیرش دانشگاههای معتبر اروپایی بدون مدرک زبان برای شما اخذ میگردد و نکتۀ حائز اهمیت آنست که سفارت هم برای صدور ویزای آن سختگیری چندانی نمی نماید. این طرح خصوصآ جهت کسانیکه بدلیل شرایط سنی وقت کمی برای خروج از کشور دارند میتواند مورد خوبی باشد. از دیگر مواردی که بسیار حائز اهمیت است ، آنست که ، برای اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ بورسیه مالتا تقریبآ شرط سن برای متقاضیان ورود به دانشگاهها وجود ندارد .

تحصیلات عالی با کیفیت خیلی بالا از مهمترین نکاتی است که دولت مالتا توجه ویژه ای به آن دارد. در طول دهۀ اخیر مالتا شاهد گسترش بسیار وسیعی در امور آموزش عالی است ، کیفیت در بخش آموزش عالی یک کشور باعث رشد همه جانبۀ آن از جمله رشد اقتصادی آن کشور میگردد. آموزش و پرورش نیروی کار ماهر نیز از مهمترین شاخص ها در راه پیشرفت اقتصادی یک کشور میباشد. دولت مالتا معتقد است که دانشجویان میتوانند یکی از راههای آموزش عالی را که دولت برایشان فراهم نموده است را برگزینند و مشغول به تحصیل گردند، حتی در موسسات و دانشگاههای خارجی  شناخته شده واقع در مالتا نیز میتوانند ادامه تحصیل دهند.

هدف طرح کمک هزینۀ دولتی مالتا ( بورس تحصیلی مالتا ) ارائۀ فرصت های بیشتر جهت انتخاب مقاطع تحصیلی توسط دانشجویان است که این بورس تحصیلی برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا و حتی مدارک افتخاری نیز قابلیت استفاده میباشد.

اهداف اصلی این طرح اعطای بورس تحصیلی مالتا بشرح ذیل میباشند:

. اعطای بورس  تحصیلی مالتا جهت تشویق بیشتر دانشجویان جهت ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس و به بالا در مالتا و در خارج از کشور مالتا

. اعطای بورس تحصیلی مالتا برای ترویج علمی در بخش موسسات آموزشی و دانشگاههای خصوصی

.اعطای بورس تحصیلی مالتا جهت افزایش انتخاب دانشجو در مقاطع تحصیلی و موسسات آموزشی مالتا

بورس دولتی تحصیلی مالتا برای رشته های زیر اختصاصآ ارائه میگردد:

Law

Humanities

Medicine & Health

Natural Sciences & Mathematics

Applied Sciences & Professions

Social Sciences

Business & Management

Environmental Studies & Earth Sciences

از مواردی که افراد زیادی را به جزیرۀ کوچک مالتا میکشاند و بدنبال اخذ اقامت دائم این کشور کوچک هستند ، یکی داشتن آب و هوای مدیترانه ایی و امکان رفت و آمد آزادانه بین کشورهای اروپایی ، زندگی با استانداردهای بالای اروپایی در محیطی گرم با مردمی آرام میباشد ، و نکتۀ حائز اهمیت آنست که یکی از معدود کشورهای اروپایی میباشد که مالیات بر درآمد بسیار کمی دارد و امکان بازگشت سرمایه و دسترسی آسان به راه دریایی و فرودگاه و نبودن ترافیک و هوای آلوده ، و برای اخذ اقامت دائم نیاز نیست که بطور دائمی در مالتا اسکان داشته باشند و فقط کافیست یک تا سه روز در مالتا اقامت داشته باشند. و در آخر هم یکی از مراکز امن بانکداری اروپا میباشد که میتوان براحتی سرمایه خود را در بانک سپرد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب دوره زبان در مالتا

audio بورس تحصیلی در مالتا

دانشگاهها و مراکز آموزشی مالتا در مقاطع زیر دانشجو میپذیرند:

مقاطع و شرح آنها در ذیل آمده است:

مقطع لیسانس : از سه تا پنج سال به طول می انجامد ، البته این بستگی به فیلد آموزشی آن هم دارد.

مقطع فوق لیسانس : این مقطع یک تا دو سال به طول می انجامد.

مقطع دکترا : بعد از گذراندن سه سال بعد از مقطع فوق لیسانس دانشجو میبایست در مورد یک موضوع تایید شده از طرف دانشگاه و استاد تحقیق و پژوهش نموده و تز ارائه دهد. و از آن دفاع نماید.

دانشجویان میبایست اجازۀ ورود به مالتا را داشته باشند و اگر قصد ماندن بیش از سه ماه در این کشور را دارند باید دارای بیمه هم باشند ، و مبلغی جهت نشان دادن تمکن مالی به سفارت برای آنکه رویت شود که دانشجو تمکن مالی جهت تحصیل و زندگی در کشور مالتا را در صورت پیدا نکردن کارخواهد داشت.

قبل از شروع تحصیل دانشجو در دانشگاههای مالتا ، دانستن زبان انگلیسی برای دانشجو اجباری میباشد ، جهت فراگیری زبان برای دانشجویان خارجی در مالتا به جز کالج ها که دوره های زبان برگزار مینمایند ، دانشگاهها دوره های فاندیشن   foundationیکساله برای دانشجویان خارجی ارائه میدهند و به همراه دروس پیش دانشگاهی رشتۀ مورد نظر دانشجو کلاسهای زبان انگلیسی را نیز برای این دانشجویان ارائه میدهند. البته بعلاوۀ این دوره ها ، دانشگاههای مالتا برای دانشجویانی که دانایی زبان انگلیسی دارند ولی نمرۀ آیلتس آنها مقداری کم میباشد ، دوره های زبان pre-sessionalرا قبل از شروع کورس های درسی تخصصی دانشجویان ارائه میدهند که در این دوره های pre-sessionalدانشجویان به تکمیل دانش زبان انگلیسی خود میپردازند، طول مدت این دوره ها بر اساس نیاز دانشجو میباشد که برای هر نیم نمرۀ IELTSدانشجو میبایست بمدت دو ماه زبان خوانده و بعد امتحان IELTSداده و بعد از آن مشخص میگردد که چقدر دیگر نیاز است که به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد ، و پس از گذراندن این دوره با موفقیت دانشجو میتواند مستقیمآ وارد همان دانشگاهها شوند و ادامه تحصیل دهند.

دانشگاههای مالتا جهت رشته های مدیکال ، از جمله رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و رشته های مرتبط به آن ، تعداد ۳۰ جایگاه برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته اند ، که این دانشجویان میتوانند پس از گذراندن دورۀ A-levelدر کالج های مالتا یا انگلستان میتوانند جهت تحصیل رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی  در دانشگاه مالتا امتحان ورودی داده و پس از قبولی نیز میتوانند جهت اخذ بورسیۀ تحصیلی مالتا اقدام نمایند ،این دوره دوساله میباشد ، البته اینکه به کدام دانشجو بورسیۀ تحصیلی تعلق خواهد گرفت کاملآ بستگی به عملکرد وی در طول سال اول تحصیل وی در دانشگاههای مالتا دارد. در دوره های A-level، دانشجویان دروس Pre-medمرتبط با رشتۀ انتخابی خود بهمراه زبان انگلیسی را خواهند آموخت . این دوره های A-level  جهت دانشجویان بالای ۲۵ سال نیز وجود دارد و افراد بالای ۲۵ سال میتوانند در این دوره ها قبل از ورود به دانشگاه استفاده نمایند ، البته این دوره های A-levelمخصوص افراد بالای ۲۵ سال با دوره های A-levelافراد زیر ۲۵ سال متفاوت است.

البته در سیستم آموزشی مالتا ، تحصیلات دانشگاهی از مقطع لیسانس و فوق لیسانس تا دکترا ، اغلب رایگان بوده و دانشجویان شانس زیادی برای اخذ بورس تحصیلی مالتا و یا گرفتن فاند از دانشگاههای مالتا را دارند ، و دانشجویان دانشگاههای مالتا اغلب جهت هزینه های دانشگاهی خود و هزینه های جاری مرتبط به امور دانشگاهی خود مبالغی را نیز دریافت میدارند که نام این کمک هزینه ها بورس تحصیلی مالتا میباشد. دانشگاههای مالتا کورس های تحصیلی را به دو شکل پارت تایم و فول تایم به دانشجویان ارائه می دهد. زبان اصلی آموزش در دانشگاههای مالتا انگلیسی میباشد و به همین جهت است که دانستن زبان انگلیسی قبل از شروع تحصیل دانشجو الزامی میباشد. سیستم آموزشی کشور مالتا بسیار شبیهه به نظام آموزشی انگلستان میباشد ، شاید به این خاطر باشد که در زمانهای دور ، مالتا مستعمرۀ انگلستان بوده است.

سال تحصیلی در مالتا از ماه اکتبرOct  آغاز میگردد و تا ماه جونJune  پایان می یابد. و تعطیلات طولانی دانشجویان از ۱۵ جولای Julyتا ۳۰ سپتامبر Sepادامه می یابد.

از دیگر مسائلی که قابل توجه و مهم میباشد آنست که دانشگاههای انگلیسی در مالتا وجود دارند که دانشجویانی که وارد این دانشگاهها میگردند میتوانند پس از گذراندن یک تا سه ترم برای دانشگاههای انگلیس و یا دیگر دانشگاهها پذیرش اخذ نمایند ،  از دیگر موقعیت هایی که دانشجویان میتوانند داشته باشند آنست که ، چون مالتا قبلآ جزئی از ایتالیا بوده ، و فاصلۀ کمی تا ایتالیا دارد ، و هم اینکه مدارک صادره از  دانشگاههای مالتا ، نزد دانشگاهها و دولت ایتالیا معتبر میباشد ، دانشجویان میتوانند براحتی پس از گذراندن دوره های زبان و یا foundationیکساله و A-levelدوساله در دانشگاههای مالتا، به سهولت به ایتالیا سفر نموده و پس از بررسی شرایط تحصیلی ایتالیا و شرایط  اخذ بورسیه ایتالیا ، جهت ادامه تحصیل بهمراه امکان اخذ بورسیه تحصیلی ایتالیا اقدام نمایند و به کشور ایتالیا ترنسفر نمایند و از مزایای تحصیل با بورسیه در برترین دانشگاههای اروپا بهرمند گردند.

تنها دانشگاه دولتی مالتا دانشگاه UOMمیباشد که از قدیمی ترین دانشگاههای مدیترانه به شمار میرود ، این دانشگاه از برترین سیستم آموزشی کشور مالتا برخوردار است ، در جزیرۀ گزو هم هیچ دانشگاهی وجود ندارد و مردم این جزیره جهت تحصیلات تکمیلی نیز به این دانشگاه در مالتا می آیند، تعداد ۱۱۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند ، از این یازده هزار تا دانشجو تعداد ۶۵۰ دانشجوی آن خارجی هستند و از ۷۷ کشور جهان به مالتا جهت تحصیل آمده اند. و عمومآ این دانشجویان از امکان اخذ بورسیۀ تحصیلی مالتا برخوردار هستند. از امکانات دیگری که برای دانشجویان خارجی در مالتا فراهم شده ، امکان استفاده از خوابگاه های دانشگاهی میباشد که در فاصلۀ سه کیلومتری دانشگاه مالتا قرار گرفته ، و جهت رفت و آمد دانشجویان بین خوابگاه و دانشگاه ، اتوبوسهای رایگان در نظر گرفته شده که دانشجویان میتوانند بسهولت رفت و آمد نمایند.

به جز دانشگاه دولتی مالتا UOM، چند دانشگاه خارجی نیز در مالتا شعبه دارند و مشغول به سرویس دهی و ارائۀ خدمات به دانشجویان خارجی و داخلی مالتا میباشند ، . سالانه ۳۰۰۰ دانشجو از دانشگاههای مالتا فارغ التحصیل میگردند که این رقم به نسبت تعداد بسیار قلیل جمعیت مالتا بسیار کثیر و قابل توجه میباشد. کالج های مالتا سالانه بیشتر از ۱۷۰ کورس فول تایم (تمام وقت) و بیشتر از ۳۰۰ کورس پارت تایم  (نیمه وقت) ارائه مینمایند. از مقطع دیپلم تا دکترا ، و دانشجویان را برای ورود به عرصۀ کار آماده مینمایند. البته جهت کسانیکه علاقه به ورود سریع به بازار کار را دارند ، دوره های فنی حرفه ایی نیز فراهم شده تا بتوانند نیروی کار ماهر را آموزش دهند و راهی بازار کار نمایند. دانشجویان با گذراندن این دوره های فنی حرفه ای میتوانند مستقیمآ به کار مشغول شوند. دانشگاههای مالتا همکاری بسیار نزدیکی با صنایع مختلف دارند ، بدین جهت که مطمئن شوند که دانشجویان حین تحصیل با کار نیز آشنا میگردند. در مالتا تحصیل برای افراد بالای ۱۶ سال اجباری میباشد ، که این تحصیلات از سه طریق انجام میگردد : the state  ، the church، private sector

و این دانشگاهها بیش از ده دانشگاه شعبه دانشکده های هنر و علوم و فن آوری ، در سراسر جزیرۀ مالتا و جزیرۀ گزو دارن  ، دانشجوها میتوانند در اکثر رشته ها از جمله بیزینس ، علوم پایه ، هنر و طراحی ، راه و ساختمان ، تجارت ، خدمات اجتماعی ، مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی فن آوری اطلاعات و IT، مهندسی مکانیک ، علوم دریانوردی ، در این دانشگاهها تحصیل نمایند. و با اخذ مدارک معتبر از دانشگاههای اروپایی جهت کار در مالتا و یا در دیگر کشورهای دنیا اقدام نمایند.

دانشکدۀ علوم جهانگردی

از دیگر دانشگاههای معتبر در زمینۀ مدیریت در مالتا که دانشجویان میتوانند از امکان اخذ بورسیه مالتا در آن استفاده کنند ، دانشگاه ITSاست که در سنت جولیان واقع شده و یک شعبه هم در جزیرۀ گزو دارد، این دانشگاه دانشجویان را برای ورود به شغل های مرتبط  به صنعت جهانگردی آماده میکند ، دانش آموزان ۱۶ ساله و به بالا را جهت  صنعت توریسم تعلیم داده و برای ورود به بازار کار آماده مینمایند ، این دوره ها شامل مدیریت هتلداری و مدیریت جهانگردی و مدیریت توریسم و مدیریت آژانس مسافرتی ، راهنمای تور، میباشد. البته دانشجویان این رشته ها نیز بعد از تحصیل یک تا دو ترم اول در دانشگاه ، با توجه به نمرات و عملکردشان میتوانند جهت اخذ بورس تحصیلی مالتا اقدام نمایند.

دانشگاه انگلیا راسکین دانشگاهی بسیار حرفه ای در علم مدیریت

برترین دانشگاه انگلیسی در زمینۀ رشته های مدیریت در کشور مالتا دانشگاه انگلیا راسکین میباشد ، که دانشجویان میتوانند بدون داشتن مدرک زبان از این دانشگاه پذیرش گرفته و وارد کشور مالتا شده و در میان تحصیل در صورت داشتن تمایل میتوانند به کشور انگلستان مهاجرت نمایند، دوره های Pre-masterدر این دانشگاه ثابت کنندۀ این امر میباشد که سیستم آموزشی این دانشگاه کاملآ منطبق با استانداردهای انگلستان میباشد ، دوره های یازده ماهۀ Pre-masterدر دانشگاه انگلیا راسکین را تمامی افرادیکه فوق دیپلم هر رشته ایی را دارند و یا لیسانس رشته های غیر مرتبط با رشته های مدیریت را دارند ، میتوانند در آن شرکت نموده و بعد از گذراندن این دوره میتوانند مستقیمآ وارد دوره های یکسالۀ فوق لیسانس در رشتۀ MBAگردند ، دوره های فوق لیسانسMBA  این دانشگاه نیز یکساله میباشد ، دقیقآ همانند سیستم آموزشی انگلستان که فوق لیسانس یکساله میباشد. از مزایای تحصیل در این دانشگاه آنست که دانشجو میتواند ترم های پایانی خود را در انگلستان گذرانده و فارغ التحصیلی خود را در انگلستان جشن بگیرد.

فرآیند مهاجرت تحصیلی به مالتا ، از دو قسمت مهم تشکیل میگردد ، اول اقدام جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای مالتا ، البته اقدام جهت اخذ بورس تحصیلی عمومآ از سال دوم امکانپذیر میباشد، و دوم اقدام جهت اخذ ویزای دانشجویی مالتا میباشد که از طریق سفارت انجام میپذیرد. البته طبق تجربه ما در موسسۀ حقوقی ملک پور ، کسانیکه بدنبال اخذ بورس تحصیلی از مالتا و یا اخذ بورسیۀ تحصیلی از دیگر کشورها هستند و قصد ادامه تحصیل دارند ولی از پس هزینه های تحصیل در کشورهایی همچون آمریکا و انگلستان بر نمی آیند ، میتوانند بدنبال پلن اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی با امکان تحصیل رایگان در کشور اتریش یا آلمان و یا کشور ایتالیا باشند. زیرا این راه نیز میتواند احتمالآ بهترین راه مهاجرت این عزیزان باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بورسیه تحصیلی در مالتا و تحصیل در مالتا می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و مشاوره رایگان با کارشناسان با تجربه این مجموعه داشته باشید.

Rating: 5
14 پاسخ
 1. امیرمحمد گفته:

  با سلام و عرض ادب ببخشید میخواستم بدونم هزینه تحصیل در رشته پرستاری در کشور مالتا حدودا چقدر است؟
  من رشته ام تجربی هست و مدرک دیپلم دارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   هزینه تحصیل بسته به دانشگاه مورد نظر بسیار متغیر می باشد، با مراجعه به وبسایت دانشگاه ها می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

   پاسخ
 2. نیما گفته:

  سلام وقت بخیر میبخشید رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی امکان دریافت بورس ندارند؟ کشور مالتا این رشته هارو پذیرش میکند؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی، رزومه تحصیلی و حرفه ای شما در این مورد تاثیر گذار است و بدون بررسی این مدارک نمی توان در اینباره نظر قطعی داد.

   پاسخ
   • نیما گفته:

    من 29 سال دارم کارشناسی ارشد از موسسه عمران توسعه دارم معدل ام 18 است. مدارک LPIC1 , LPIC2 و آیلتس 6.5 نیز دارم.
    کارشناسی رو مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت از دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد جهاد دانشگاهی با معدل 19 گرفتم.

    آیا امکان دریافت بورس دارم جهت ادامه تحصیل در دکترا؟

    با تشکر فراوان

    Rating: 5
    پاسخ
    • shahram shahidi گفته:

     سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان بت نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
     https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
     شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

     https://malekpour.ir/contact-us/

     پاسخ
 3. صبا گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید برای پذیرش گرفتن از دانشگاه مالتا حتما باید قبولی تو کنکور ایران داشته باشیم یا نه ؟؟؟؟معدل من ۱۴/۳۳هست و رشته تجربی

  Rating: 5
  پاسخ
 4. Aram گفته:

  سلام و عرض ادب میخواستم بدونم جهت اخذ بورسیه تحصیلی کشور مالت برای رشته داروسازی نیاز به شرکت در کنکور سراری ایران هست یا خیر و به رتبه کنکور جهت رزومه احتیاج دارند؟!

  Rating: 5
  پاسخ
 5. رویا گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم برای تحصیل در مقطع کارشناسی رشته هایی مثل زبان انگلیسی یا موسیقی پشتوانه علمی خاصی لازمه؟ امکان تحصیل در دانشگاه برای همه کسانی که اقامت مالتا رو گرفتند مقدوره یا امتحان ورودی یا چیزی دیگه اژ لازمه به جز آیلتس؟ اگه میشه لطفا جواب رو بهم ایمیل کنید ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا رشته هایی مانند موسیقی آزمون ورودی دارند. اما همه این ها بستگی به دانشگاه مورد نظر و رزومه تحصیلی و حرفه ای شما دارد. برای بررسی شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. ایسودا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید در کشور مالت رشته های هماتولوژی و ایمنی شناسی و ژنتیک هست یا نه؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به تخصصی بودن سوال و عدم اطلاع از شرایط شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.