بورسیه تحصیلی سوئیس

اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس در سال 2018 برای دانشجویان ایرانی نیز امکانپذیر است ، آیا میخواهید بدانید که بورسیه سوئیس را چگونه اخذ کنید؟  آیا میخواهید در بهترین کشور دنیا تحصیل کنید اما از پس هزینه های آن بر نمی آیید و اخذ بورسیه سوئیس برایتان بسیار با اهمیت است؟ آیا به دنبال آن هستید که یاد بگیرید که خودتان چگونه برای مهاجرت به سوئیس و تحصیل در سوئیس و اخذ بورسیه سوئیس اقدام کنید؟ آیا میدانید شرایط اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس چیست؟ موسسه حقوقی ملک پور بعنوان برترین و بزرگترین موسسه خاورمیانه در زمینه حقوق بین الملل مقاله ای کامل در زمینۀ آمار بورسیه تحصیلی سوئیس 2017 برای شما عزیزان گردآوری نموده است.

در این مقاله تمامی بورسیه های تحصیلی سوئیس که از طرف دانشگاههای سوئیس ارائه میگردد را برای شما عزیزان با ذکر منبع آورده ایم . و شما قطعآ با پیگیری از طریق این مقاله که درمورد بورسیه تحصیلی سوئیس نگاشته شده است میتوانید خودتان به تنهایی برای اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس از دانشگاههای مورد نظرتان اقدام بفرمایید.

دراین مقاله که با تحقیق وسیع در زمینۀ بورس سوئیس توسط برترین وکیل مهاجرت و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده است میتوانید به پاسخ سوالات مهم خود در زمینۀ اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس دست یابید . و میتوانید پس از مطالعۀ این مقاله که در مورد بورسیه تحصیلی سوئیس نگاشته شده ، نحوۀ اپلای کردن برای بورسیه تحصیلی سوئیس را فرا بگیرید و بدانید که جهت اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس چه مدارک و چه رزومه ای مورد نیاز است .

تحصیل در سوئیس شاید آرزوی بسیاری از افراد باشد ، چه افرادی که در ایران هستند و چه حتی افرادی که در حوزه اتحادیه اروپا زندگی میکنند ، سوئیس کشوری با برترین امکانات و امنیت و رفاه اجتماعی بالا سالیان سال برترین کشور دنیا بوده و به همین جهت به کلبه آمال و آرزوهای بسیاری از افراد در سراسر دنیا تبدیل گشته ، لکن مطلبی که باعث شده هر کسی نتواند در این کشور ادامه تحصیل دهد و یا به کار و زندگی بپردازد آنست که سوئیس کشور بسیار گرانیست و هزینه های تحصیل  و زندگی در این کشور بسیار بالاست ، لکن عموم مردم از این اطلاع ندارند که با کمی تلاش میتوانند با اخذ بورسیه های تحصیلی  سوئیس به آرزوی خود که همان تحصیل در سوئیس میباشد برسند ، البته اینکه بتوانند موفق به گرفتن بورسیه های تحصیلی سوئیس گردند را نمیتوان تضمین نمود زیرا هر بورسیه شرایط و ضوابط خود را دارد و افراد بسته به شرایط و رزومه شان و گاهآ با دادن آزمون و شرکت در رقابت بر سر تصاحب بورسیه های تحصیلی سوئیس موفق به کسب بورسیه تحصیلی میگردند. لکن گاهآ این بورسیه های تحصیلی دانشگاههای سوئیس به میزانیست که هم تحصیل و هم زندگی افراد را بصورت کامل ساپورت می نماید.

در ادامه لیست بورسیه های معروف و مهم دانشگاههای سوئیس را که جهت دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل و متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاههای سوئیس ارائه میگردد را برای شما عزیزان با ذکر منبع و لینک صفحات مربوط به بورسیه تحصیلی خواهیم آورد . که اطلاعات کلی درمورد این بورسیه های تحصیلی سوئیس در مقاله ترجمه شده و خدمت شما ارائه میگردد و اگر به دنبال ریز اطلاعات در زمینه بورسیه های تحصیلی سوئیس میباشید ،پیشنهاد میگردد که لینک هایی که به شما معرفی میگردد را استفاده بفرمایید.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین )در باب بورس سوئیس

audio بورسیه تحصیلی سوئیس

 

لیست بورسیه های تحصیلی سوئیس برای سال ۲۰۱۷- ۲۰۱۶  جهت دانشجویان خارجی

 

IO-MBA Program Scholarships at University of Geneva

University of Geneva
Masters (MS) Degree

Deadline: 15 Nov 2016
Study in:  Geneva, Switzerland
Course starts September 2017

 

بورسیه تحصیلی دانشگاه ژنو – رشته MBA

مقطع فوق لیسانس MBA

استارت دوره سپتامبر ۲۰۱۷

محل تحصیل در سوئیس

ددلاین جهت اپلای تا ۱۵ نوامبر ۲۰۱۶ میباشد .

 

مبلغ این بورسیه تحصیلی سوئیس معمولآ از ۵٫۰۰۰ تا ۷٫۹۰۰ CHF میباشد .

هرکدام از بورسیه ها در تعداد مشخصی موجود میباشند که بسته به اینکه چند نفر جهت آن درمدت زمان ددلاین اقدام میکنند و شرایط هر شخص به چه صورت است ،تعلق آن به اشخاص مشخص میگردد.

جهت اطلاع از ریز اطلاعات و دریافت فرم اپلیکیشن مربوط به این بورسیه تحصیلی سوئیس از دانشگاه ژنو میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

Website:

Official Scholarship Website: http://iomba.ch/financial-aid-scholarships/

 

GENEVA

 

UNIL Master’s Grants in Switzerland for Foreign Students

University of Lausanne
Masters Degree

Deadline: 15 Dec 2016 (annual)
Study in: Switzerland
Course starts September 2017

بورسیه تحصیلی دانشگاه لوزان

برای مقطع فوق لیسانس در سوئیس

محل تحصیل در سوئیس

استارت دوره سپتامبر ۲۰۱۷

ددلاین جهت اپلای تا ۱۵ دسامبر ۲۰۱۶ میباشد . این بورسیه کاملآ رقابتی میباشد و دانشجویان برتر موفق به کسب این بورسیه تحصیلی سوئیس میگردند.

کاندیداهای استفاده از این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست در مقطع فوق لیسانس رشته های آفر شده در مقطع ارشد دانشگاه Lausanne را انتخاب نموده باشند ، تمامی رشته به جز رشته های پزشکی ، هنر در علوم ، ارشد حقوق از دانشگاه زوریخ و لوزان ، ارشد حقوق علوم جزایی ، علوم قضایی ، ارشد علوم ردیابی جرم  و جرم شناسی .

حداقل مبلغ این بورسیه تحصیلی سوئیس ۱٫۶۰۰CHF در ماه میباشد . که از ۱۵ سپتامبر تا ۱۵ جولای به طول مدت دوره بستگی دارد و به اندازه طول دوره ادامه میابد.

از شرایط اخذ این بورسیه تحصیلی سوئیس دارا بودن مدرک تحصیلی در یکی از دانشگاههای خارجی میباشد . و مدرک لیسانس ایشان مورد تایید دانشگاه قرار گیرد. و این بورسیه تحصیلی سوئیس بیشتر به کسانی تعلق میگیرد که مشکل هزینه جهت ادامه تحصیل دارند.

دانشجویان جهت اقدام جهت اخذ این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست ابتدا اپلیکیشن فرم مخصوص آن را پر نموده وارسال نمایند.

جهت اطلاع از ریز اطلاعات و دریافت فرم اپلیکیشن مربوط به این بورسیه تحصیلی سوئیس از دانشگاه Lausanne میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

Website:

Official Scholarship Website:  https://www.unil.ch/international/en/home/menuguid/futures-etudiantes/bourses-master-de-lunil.html

 

IMD MBA Class Scholarship for Emerging Markets

IMD
MBA Degree

Deadline: 30 September
Study in:  Switzerland
Course starts January 2017

بورسیه تحصیلی دانشگاه IMD سوئیس– رشته MBA

مقطع فوق لیسانس MBA

استارت دوره : ژانویه ۲۰۱۷

محل تحصیل در سوئیس

ددلاین جهت اپلای تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶ میباشد .

مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰  CHF بین برندگان این بورسیه تحصیلی سوئیس تقسیم میگردد.

از شرایطی که دانشجو باید داشته باشد جهت اخذ این بورسیه آنست که مدرک GMAT داشته باشد.

قبل از اپلای کردن جهت این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست ابتدا برای شرکت دوره های MBA این دانشگاه تا قبل از تاریخ سپتامبر سال ۲۰۱۶  اقدام نموده باشید.

جهت اطلاع از ریز اطلاعات و دریافت فرم اپلیکیشن مربوط به این بورسیه تحصیلی سوئیس جهت رشته MBA از دانشگاه IMD میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

Website:

Official Scholarship Website:  http://www.imd.org/mba-admission-fees/#tab=3

IMD MBA Future Leaders Scholarships

Last updated: 12 May 2016 |

IMD
MBA Degree

Deadline: 30 September
Study in:  Switzerland
Course starts January 2017

 

بورسیه تحصیلی دانشگاه IMD سوئیس– رشته MBA Future Leaders

مقطع فوق لیسانس MBA Future Leaders

استارت دوره : ژانویه ۲۰۱۷

محل تحصیل در سوئیس

ددلاین جهت اپلای تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶ میباشد .

از شرایط مهم اخذ این بورسیه سوئیس آنست که اشخاص سابقه مدیریتی قوی ای از خود نشان دهند و این بورسیه تحصیلی سوئیس مختص کسانیست که سابقه مدیریتی داشته و به دنبال تحصیل در این زمینه میباشند ، و کاندیدای این بورسیه تحصیلی دانشگاههای سوئیس برای رشته مدیریت میبایست بتوانند مدیریت قوی خود و پتانسیل مدیریتی خود را در این زمینه نشان داده و در رقابت با دیگران برنده شوند.

و این بورسیه سوئیس مختص افراد و تبعه کشور خاصی نیست و به همۀ افراد متقاضی تحصیل در این رشته و دانشگاه از همه جای دنیا تعلق خواهد گرفت.

در سال ۳ بورسیه به این مطلب اختصاص میدهند و مبلغ آن ۳۰٫۰۰۰ Chf میباشد .

قبل از اینکه برای این بورسیه دانشگاه سوئیسی IMD  اپلای کنید ابتدا میبایست در دانشگاه IMD قبول شده و پذیرش اخذ کنید . و برای اپلای کردن میبایست یک eaasy قوی بتوانید بنویسید در حد ۷۵۰ کلمه ، و در آن درمورد سابقه مدیریتی تان و مسئولیتهایتان و چگونگی برخوردتان با مسائل و از این قبیل اطلاعات خود را در آن بیان بفرمایید.

جهت دسترسی به اپلیکیشن فرم دانشگاه سوئیسی و جهت اپلای کردن برای این بورسیه تحصیلی سوئیس دانشگاه  IMD به لینک زیر بروید.

Website:

Official Scholarship Website:  http://www.imd.org/mba-admission-fees/#tab=3

 

EPFL Excellence Fellowships

Last updated: 07 Dec 2015 | OPENS MID-NOV 2016

EPFL
Masters Degree

Deadline: ۱۵ Jan/15 April (annual)
Study in:  Switzerland
Next course starts September 2016

بورسیه تحصیلی سوئیس برای فلوشیپ دانشگاه EPFL

زمان اقدام برای بورسیه این دانشگاه سوئیسی از اواسط نوامبر سال ۲۰۱۶ آغاز میگردد.

این بورسیه جهت مقطع فوق لیسانس میباشد .

ددلاین از ۱۵ ژانویه تا ۱۵ آپریل

محل تحصیل در سوئیس

استارت کورس بعدی در سپتامبر سال ۲۰۱۶ میباشد .

این بورسیه تحصیلی دانشگاه سوئیسی EPFL به تعداد محدودی به افراد داده خواهد شد . و از شرایط آن اینست که افراد متقاضی دریافت این بورسیه سابقه درخشان تحصیلی داشته باشند . برخی از این بورسیه های دانشگاه سوئیسی EPFL بصورت مستقیم از طرف دانشگاه داده میشود و برخی دیگر بواسطۀ شرکت ها و موسسات به دانشجویان فلوشیپ داده می شود.

این بورسیه سوئیس نیز به همۀ دانشجویان از سراسر دنیا میتواند تعلق بگیرد و از نظر تابعیت افراد مشکلی نخواهد داشت.

جهت دانشجویان خارجی که برای این بورسیه اپلای می نمایند مبلغ این بورسیه تحصیلی دانشگاه سوئیسی EPFL برای هر سال ۱۶٫۰۰۰CHF میباشد . و برای دوسال ۳۲٫۰۰۰ CHF و برای دوره های یکسال و نیمه نیز مبلغ ۲۴٫۰۰۰ CHF میباشد . البته به جز آن خوابگاه نیز به دانشجو تعلق میگیرد.

هر شخصی که برای دانشگاه EPFL اپلای نماید واجد شرایط اپلای کردن جهت این بورس تحصیلی سوئیس نیز میباشد . اینکه این بورسیه به چه کسی تعلق میگیرد با بررسی و ارزیابی مدارک هر متقاضی مشخص میگردد.

اپلیکیشن فرم ها باید از تاریخ اواسط نوامبر تا اواسط ژانویه تکمیل و ارسال گردند . و یا از ۱۶ ژانویه تا اواسط آپریل . اشخاصی که نیاز به گرفتن ویزا جهت ورود به سوئیس دارند بهتر است که در زمان ددلاین ژانویه اقدام نمایند.

جهت دسترسی به اپلیکیشن فرم این دانشگاه و اپلیکیشن فرم جهت بورسیه این دانشگاه سوئیسی میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید.

Website:

Official Scholarship Website: http://master.epfl.ch/cms/site/master/lang/en/excellence-fellowships

 

ETH Zurich Excellence Masters Scholarships

Last updated: 30 Nov 2015 | OPENS NOV 2016

ETH Zurich
Masters Degree

Deadline: 15 Dec 2015 (annual)
Study in: Switzerland
Course starts 2016

بورسیه تحصیلی دانشگاه زوریخ ETH  Zurich سوئیس

در ماه نوامبر ۲۰۱۶ باز میگردد.

جهت مقطع فوق لیسانس میباشد.

ددلاین نوامبر ۲۰۱۶

محل تحصیل در سوئیس میباشد.

استارت کورس در سال ۱۸-۲۰۱۷

تعداد این بورسیه تحصیلی سوئیس بستگی به موجودی دانشگاه جهت دادن فاند خواهد داشت.

این بورسیه متعلق به بهترین دانشجویان خارجی میباشد که نتایج خوبی در دورۀ لیسانس خود گرفته اند.

مبلغ این بورسیه برای هر ترم ۱۱٫۰۰۰ CHF میباشد که شامل هزینه خوابگاه و تحصیل میباشد .

 

جهت اپلای برای این دانشگاه و دسترسی به اپلیکیشن فرمهای بورسیه تحصیلی دانشگاه ETHZ سوئیس میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید:

Website:

Official Scholarship Website: https://www.ethz.ch/students/en/studies/financial/scholarships/excellencescholarship.html

ZURICH

University of Geneva Excellence Masters Fellowships

Last updated: 08 Oct 2015 | CURRENTLY CLOSED

University of Geneva
Masters (MS) Degree

Deadline: 15 March 2016 (annual)
Study in:  Switzerland
Course starts September 2016

بورسیه تحصیلی دانشگاه ژنو سوئیس

این بورسیه اخیرآ بسته شده و برای سال آینده باید منتظر بمانید .

مختص مقطع فوق لیسانس میباشد.

ددلاین ۱۵ مارچ ۲۰۱۶

محل تحصیل در سوئیس

استارت کورس در سپتامبر ۲۰۱۶

این بورسیه مخصوص دانشجویان علاقمند به رشته علوم میباشد که مشغول به تحصیل در رشته های علوم میگردند.

رشته هایی که این بورسیه شامل آنها میگردد به شرح زیر است :

Masters of Science Programme in Astronomy, Biology, Chemistry and Biochemistry, Earth Sciences, Environmental Sciences, Computer Sciences, Mathematics, Pharmaceutical Sciences and Physics.

این بورسیه نیز همانند تمامی این بورسیه های اعلام شده متعلق به دانشجویان خارجی میباشد که در سوئیس مشغول به تحصیل میگردند. لکن دانشجویان بومی نیز میتوانند از آن استفاده نمایند.

مبلغ آن بین ۱۰٫۰۰۰ تا ۱۵٫۰۰۰ CHF در سال میباشد .

این بورسیه تحصیلی دانشگاه ژنو سوئیس به دانشجویانی تعلق خواهد گرفت که در دورۀ لیسانس موفق به کسب بهترین نمرات شده باشند.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت بورسیه دانشگاه ژنو جهت رشته های علوم و دسترسی به اپلیکیشن فرمها جهت بورسیه دانشگاه ژنو میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید:

Website:

Official Scholarship Website: http://www.unige.ch/sciences/Enseignements/Formations/Masters/ExcellenceMasterFellowships_en.html

 

Swiss Government Excellence Scholarships for Foreign Students

Last updated: 13 Aug 2015 |

Swiss Government
PhD/Postdoctoral Degree

Deadline: varies, Sept-Dec 2016
Study in: Switzerland
Next course starts 2017

بورسیه تحصیلی دولتی سوئیس جهت دانشجویان برتر خارجی

جهت مقطع دکترا و پست دکترا

محل تحصیل در سوئیس

ددلاین مختلف میباشد و اکنون سپتامبر تا دسامبر سال ۲۰۱۷ میباشد

کورس بعدی در سال ۲۰۱۷ آغاز میگردد.

کنفدراسیون سوئیس هرسال جهت برنامه تبادل اطلاعات و علم و دانشجو و گسترش تحقیقات، بین سوئیس و ۱۸۰ کشور دنیا این بورسیه را جهت برترین دانشجویان دنیا اختصاص میدهد .

و این بورسیه دولتی سوئیس به دانشجویان دکترا و پست دکترا یی تعلق میگیرد که جهت تحقیقات و ادامه تحصیل به سوئیس میروند.

جهت یافتن کشورهای واجد شرایط و دستیابی به اپلیکیشن فرم های مخصوص بورس تحصیلی دولتی سوئیس حتمآ به وبسایت اعلام شده مراجعه بفرمایید :

Website:

Official Scholarship Website: www.sbfi.admin.ch/scholarships_eng

ZURICH

Jim Ellert MBA Scholarship at IMD

Last updated: 14 May 2015 |

IMD
MBA Degree

Deadline: 30 September (annual)
Study in:  Switzerland
Course starts January 2017

بورسیه تحصیلی Jim Ellert دانشگاه IMD  سوئیس جهت رشته MBA

جهت مقطع فوق لیسانس میباشد.

ددلاین تا ۳۰ سپتامبر

محل تحصیل در سوئیس.

استارت کورس در ژانویه ۲۰۱۷

هدف بورس تحصیلی Jim Ellert دانشگاه IMD سوئیس کمک به دانشجویان کشورهای آفریقایی ، مرکز و شرق اروپا ، جنوب شرقی آسیا ، و پنینزولا میباشد که علاقمند به تحصیل در رشته های MBA میباشند.

متاسفانه تعداد این بورسیه بالا نیست و در سال فقط به یک نفر تعلق میگیرد.

مبلغ این بورسیه نیز ۲۰٫۰۰۰ CHF در سال میباشد .

و این بورسیه به دانشجویانی تعلق میگیرد که جهت برنامه فول تایم MBA اقدام نموده و به این بورسیه احتیاج داشته باشند.

جهت دسترسی به اپلیکیشن فرم های دوره MBA و همچنین بورسیه تحصیلی سوئیس به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

Website:

Official Scholarship Website:  http://www.imd.ch/programs/mba/fees/scholarships/Jim-Ellert.cfm

 

University of Bern Masters Grants for International Students

Last updated: 18 Sep 2014 | CLOSED

University of Bern
Masters Degree

Deadline: ۳۱ Dec ۲۰۱۵ (annual)
Study in:  Switzerland
Course starts September 2016

بورسیه تحصیلی دانشگاه برن سوئیس جهت مقطع فوق لیسانس دانشجویان خارجی

این بورسیه اخیرآ بسته شده و باید برای سال دیگر منتظر بمانید . البته در وبسایت دانشگاه که در آخر این پارت اعلام میگردد میتوانید تاریخ ددلاین بعدی را چک بفرمایید.

ددلاین ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵

محل تحصیل در سوئیس

استارت کورس در سپتامبر ۲۰۱۶

مبلغ این بورسیه تحصیلی دانشگاه برن ۱۶۰۰ CHF در ماه میباشد . و تمام هزینه های تحصیل در سال را نیز کاور مینماید.

جهت اخذ این بورسیه گپ تحصیلی نباید از ۵ سال بیشتر باشد . و مقطع فوق لیسانس شما با تحصیلات مقطع لیسانس تان مرتبط باشند . و حتمآ باید محل زندگی شما در خارج از سوئیس باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی واپلیکیشن فرم های دانشگاه برن جهت اپلای جهت تحصیل و اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه برن سوئیس میتوانید به وبسایت درج شده در زیر مراجعه بفرمایید :

Website:

Official Scholarship Website: http://www.unibe.ch/studies/mobilitaet/students/incoming/master_grants/index_eng.html

BERN

Nestle MBA Scholarships for Women from Developing Countries

Last updated: 11 Mar 2014 |

Nestle/IMD
MBA Degree

Deadline: 30 Sept (annual)
Study in:  Switzerland
Course starts Jan 2017

بورس تحصیلی نستله با ابتکار اولیه دانشگاه IMD سوئیس – مختص بانوان کشورهای در حال توسعه – رشته MBA

جهت مقطع فوق لیسانس رشته MBA میباشد .

محل تحصیل در سوئیس.

ددلاین تا ۳۰ سپتامبر

استارت کورس در ژانویه ۲۰۱۷

از بورسیه هایی میباشد که فقط مختص زنان میباشد که از کشورهای در حال توسعه جهت تحصیل به سوئیس می آیند.

و تعداد این بورسیه یک عدد میباشد . و در سال فقط به یکی از بانوان متقاضی بورسیه نستله تعلق میگیرد.

مبلغ این بورسیه ۲۵٫۰۰۰ CHF در سال میباشد .

و کارکنان شرکت نستله واجد شرایط استفاده از این بورسیه نمیاشند .

جهت اپلای کردن برای این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست ابتدا جهت رشته MBA در دانشگاه IMD اقدام نموده و پذیرش خود را اخذ نموده باشید . و یک Essay در حدود ۷۵۰ کلمه نیز بنویسید ، که موضوع آن نیز در وبسایت آن موجود میباشد .

 

جهت دستیابی به راهنمای اپلای کردن جهت دانشگاه و اقدام جهت بورسیه نستله به وبسایت زیر مراجعه بفرمایید:

Website:

Official Scholarship Website: http://www.imd.org/programs/mba/admissions/loader.cfm?csModule=security/getfile&pageid=408472

 

Marie Curie International Incoming Fellowships (IIF) for Developing Countries

Last updated: 07 Apr 2013 |

EU CORDIS
Postdoctoral Fellowship

Deadline: 14 Aug 2013 (annual)
Study in:  Europe

بورسیه تحصیلی ماری کوری سوئیس – دانشجویان بین المللی فلوشیپ – کشورهای درحال توسعه

مقطع پست دکترا ( فلوشیپ )

ددلاین ۱۴ آگوست ۲۰۱۳

تحصیل در اروپا

این بورسیه مختص برترین محققان از کشورهای جهان سوم میباشد که جهت انجام تحقیقات و پروژه به اروپا می آیند . این برنامه کمک میکند به تبادل علم و تحقیقات بین اروپا و کشورهای دیگر دنیا ، و منافع عمومی در آن در نظر گرفته شده است.

این بورسیه به ساکنان کشورهای اروپایی و آمریکا تعلق نمیگیرد . و فقط متقاضیان از کشورهای جهان سوم واجد شرایط اخذ بورسیه ماری کوری سوئیس میباشند . و ارائۀ پروپوزال جهت اخذ این بورسیه الزامی میباشد.

جهت دسترسی به اطلاعات تکمیلی درمورد این بورسیه تحصیل سوئیس و اروپا ، و راهنمای چگونگی اپلای جهت اخذ بورس تحصیلی مری کوری سوئیس ، و همچنین دسترسی به اپلیکیشن فرمهای این بورسیه میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید:

Website:

Official Scholarship Website: http://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/about-mca/actions/iif/index_en.htm

 

با توجه به مطالب ارائه شده در زمینۀ بورس تحصیلی سوئیس و انواع بورسیه های تحصیلی در سوئیس که توسط برترین محققان و مشاوران در زمینۀ حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور تدوین گردیده است ، تقریبآ مهمترین بورسیه های ارائه شده در سوئیس را خدمت شما توضیح و تفصیل نمودیم و با مطالعۀ این مقاله میتوانید اطلاعات خوبی در این زمینه کسب نموده و حتی خودتان جهت این بورسیه ها اقدام بفرمایید ، در صورت وجود هر سوال و یا مطلبی در زمینۀ بورسیه تحصیلی سوئیس میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا مشاوران موسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید . با تشکر از شما عزیزان و آرزوی موفقیت برای شما گرامیان که وقت خود را صرف مطالعۀ این مقاله فرمودید.

 

 

Rating: 5
12 پاسخ
 1. سعید گفته:

  با عرض سلام و ادب،
  من برای ادامه تحصیل در رشته زمین شناسی در مقطع دکترا با یک استاد در دانشگاه ژنو صحبت کردم و ایشون به من گفتن که متاسفانه فاند ندارن و اینکه خوشحال میشه اگر من بتونم با جور کردن بورسیه یا فاند تو دانشگاهشون ثبت نام کنم. با توجه به اینکه هزینه های آنالیز نمونه های معدنی (مربوط به پایان نامه) به مخارج زندگی من اضافه میشه، شما کدوم بورسیه رو پیشنهاد میکنین؟ آیا امکان ثبت نام و تقاضا به دو بورسیه وجود داره؟
  با تشکر،
  سعید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما می توانید به طور همزمان برای چندین دانشگاه درخواست بورسیه دهید و با ارائه پذیرش تحصیلی از آن دانشگاه برای اخذ ویزای تحصیلی سوئیس اقدام نمایید. البته بدیهی است که ویزای شما تنها برای تصحیل در یک دانشگاه اعطا خواهد شد و نه چند دانشگاه به طور همزمان.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 2. Negin گفته:

  سلام خسته نباشید..من ترم چهار کارشناسی پیوسته معماری از دانشگاه آزاد گرگان هستم با معدل 18.5
  میخواستم توی یکی از کشور های اروپایی مثل آلمان یا اتریش یا فرانسه بورسیه رایگان در مقطع کارشناسی ارشد بشم..حتی اگه امکانش باشه حاضرم مقطع کارشناسی رو توهمون کشورمجددا بخونم
  زبان انگلیسی رو هم در حد متوسط بلدم ولی مدرکی ندارم..زبان آلمانی هم تازه شروع به یادگیری کردم و کلاس میرم
  نرم افزار 3dmax رو هم بلدم
  میشه راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. سونیا گفته:

  سلام
  با توجه به شرایط بنده ، آیا امکان دریافت بورسیه برای دکتری در سوئیس هست؟
  کارشناسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
  کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه هنر تهران معدل 18:45
  آیلتس 7
  و اینکه رشته مدیریت پروژه و ساخت در کشور سوئیس در دانشگاه های سازه تدریس می شود یا در دانشگاه های مدیریت؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین جهت بورسیه باید شرایط شما بررسی گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 4. امیر محمد خواجه امینیان گفته:

  باسلام و درود خدمت شما
  من میخواستم بدونم شرایط و مدارک لازم جهت بورسیه در مقطع لیسانس دانشگاه eth زوریخ برای رشته مدیریت بازرگانی چیه؟
  من اکنون در پایه پیش دانشگاهی تحصیل میکنم

  پاسخ
 5. رضا گفته:

  سلام . وقتتون بخیر . با توجه به شرایط بنده که در زیر خدمتتون میگم بنظرتون امکان دریافت بورسیه برای بنده هست در سویس ؟
  کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه ازاد : معدل ۱۳.۵
  کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه ازاد : معدل ۱۹.۱۷
  ایلتس ۷
  جی مت ۷۰۰
  ۲ مقاله isi
  سابقه ۲ سال بعنوان مدیر اجرایی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ بورس تحصیلی نمرات شما باید مورد بررسی قرار گیرد اما در کل شرایط شما مطلوب است. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط برقرار نمایید.

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام،با عرض خسته نباشید خدمت شما.
  درمورد دانشگاه بازل که ارشد تربیت بدنی داره بورسیه ای موجوده؟
  در مورد رشته تربیت بدنی در سوئیس کمی توضیح بدید لطفا.
  با تشکر.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.