بورسیه تحصیلی در سنگاپور

بسیاری از اشخاص تمایل به بورسیه تحصیلی سنگاپور دارند اما اطلاعات کافی در زمینه بورسیه تحصیلی سنگاپور را ندارند. و یا از شرایط و مدارک لازم برای گرفتن بورسیه تحصیلی سنگاپور بی خبرند . در این مقاله کوشیده شده است که اطلاعات مختصری در زمینه بورسیه تحصیلی سنگاپور در اختیار شما گذاشته شود.
شرایط بورسیه تحصیلی سنگاپور چیست؟ چه مدارکی برای اخذ بورسیه تحصیلی سنگاپور نیاز است؟  برای اخذ بورسیه تحصیلی سنگاپور چه میزان باید هزینه کرد؟ چه مراحلی را برای گرفتن بورسیه تحصیلی سنگاپور باید طی کرد؟ چه آگاهی های برای گرفتن بورسیه تحصیلی سنگاپور باید بدانیم؟ برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه بورسیه تحصیلی سنگاپور می توانید با با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا به سایت www.malekpourmie.com مراجعه نمایید.
کمک هزینه تحصیلی برای درجه در سنگاپور ارائه شده در TUM آسیا به عنوان یک بورسیه کامل تحصیلی مبتنی بر ترم. برنامه های کاربردی برای بورسیه کامل برای ورود به یک برنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد ساخته شده، در حالی که هزینه های تحصیلی مبتنی بر ترم با نتایج ترم اول و یا پس از آن اعمال می شود.
TUM آسیا نیز کمک هزینه های تحصیلی زیر را به دانشجویان برجسته ای که نیاز به حمایت مالی برای تحصیلات تکمیلی عالی خود دارند، ارائه می دهد:
بورسیه صنعت (ساپورت کامل شهریه با پشتیبانی مالی شرکت، با دستمزد)
TUM آسیا و DAAD بورسیه (بورسیه مبتنی بر ترمی که شهریه و کمک هزینه را پوشش دهد)
TUM آسیا بورسیه (۲۰٪ -۵۰٪ کاهش شهریه توسط  TUM آسیا)
TUM آسیا – بورس های تحصیلی SG50 تنها در سال ۲۰۱۵
TUM آسیا ،موسسه آموزش عالی (IHL) تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش سنگاپور MOE) ) است. شماره ثبت CPE 200105229R است(از EduTrust معاف میباشد)، از ۱۳/۰۶/۲۰۱۱ تا۰۶/۱۲/۲۰۱۷ اعتبار دارد. همچنین در شعبات محوطه دانشگاه و شرکت تابعه تکنسین Universitaet مونیخ (TUM)حضور دارند.
بورسیه دانشگاه NTU در سنگاپور
دانشگاه NTU سنگاپور افرادی است که سطح علمی بالایی دارند این بورس ها شامل مبلغ پرداختی بین ۱۲۰۰۰دلار تا ۱۵۰۰۰ دلار سنگاپور در سال می باشد. این بورس برای  مقطع phd  بین ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار سنگاپور می باشد. این مبلغ با توجه به شایستگی دانشجو تجربه و رزومه او متغیر است. (این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد)
این بورس در مرحله اول به مدت تنها یک سال در نظر گرفته می شود و تمدید بورس بستگی دارد مدت یک سال به کارامدی و رشد پژوهشی دانشجو، که این بورس حداکثر طول برای مقطع فوق لیسانس ۲ سال و برای مقطع phd ۳ سال خواهد بود.
بورس تحصیلی که توسط NTU ارائه می شود جهت متقاضیان مستر و  phd است وتمامی رشته ها و گرایش ها مشمول این بورس خواهند شد وجه تمایز بورس NTU با بورس تحصیلی SINGA این است که بورس NTU هزینه خرید لوازم التحریر و بلیط هواپیما را شامل نخواهد شدهزینه خرید کتاب و بلیط هواپیما را شامل نمی شود
بورس SINGA، شرایط  خاص خود را دارد. زمانی دانشجویی از طریق بورس SINGA را درخواست می نماید و مدارک را از طریق سایت ضمیمه می‌کند، دانشگاه و رشته مورد تقاضا  را انتخاب می‌کند و اساتید آن دانشگاه‌ها، شرایط دانشجویان را بررسی می کند.
بورس SINGA، یک کمک هزینه تحصیلی از طرف دولت سنگاپور، به دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع پی اچ دی می‌باشد که بودجه خاصی را به متقاضیان واجد شرایط، اعطای می‌کند.
از بورس های دیگر سنگاپور بورس وزارت معارف و کمیسیون خدمات عمومی  (PSC) است که طیف گسترده  و پر جاذبه از کمک هزینه تحصیلی آموزشی را به دانش آموزانی که دستاوردهای بسیار خوبی برای تحصیل و همچنین مهارت های رهبری، مهارت های ارتباطی، تفکر دقیق،مهارت های ارتباطی و ویژگی های شخصی برجسته دارند ارائه می دهد.  با این بورس علاوه بر تمام منافع ملموس مانند گرفتن شهریه از دانشگاه و حمایت مالی دانشگاه ، امکان اخذ پداش را هم دارند.
مدارک جهت بورس تحصیلی سنگاپور
کارت شناسایی یا پاسپورت
عکس مشابه عکس پاسپورت با فورمت JPEG/PNG
ترجمه انگلیسی مدارک تحصیلی و ریز نمرات
توصیه نامه  از اساتید دانشگاهی که در آنجا تحصیل نمودید.
ارائه مدرک زبان انگلیسی
بورس تحصیلی دوره های دبیرستان در کالج شلتون سنگاپور:
برای دانش آموزان از ۱۳ سال به بالا
برای سال های تحصیلی ۷ ام تا ۱۲ ام
بورسیه کالج شلتون:
بورسیه تحصیلی کالج شلتون در سه سطح ۳۰% ، ۵۰% ، ۷۰%  وجود دارد که دانش آموزان از نظر نمرات تحصیلی، کمک های فوق برنامه، رقابت های ورزشی جهت بورس تحصیلی بررسی می شوند.
پس از گذراندن دوره های دبیرستان در کالج شلتون، می توانند وارد دانشگاه های پارتنر شلتون در امریکا، کانادا، استرالیا، اروپا و یا بهترین دانشگاه های سنگاپور شوند
دیپلم هتلداری و دوره کارآموزی
مدت زمان دوره: ۳ ماه درس + ۶ ماه کارآموزی
سن: برای اشخاص بالای ۱۸ سال
پروسه اقدام جهت کالج شلتون
هزینه اپلیکیشن: ۵۶۵ دلار سنگاپور(غیر قابل برگشت)
متقاضی باید آزمون تعیین سطح زبان بدهد
فرم ثبت نام جهت ادمیشن کالج شلتون
مدارک دیگر
کپی ترجمه انگلیسی آخرین مدرک تحصیلی
ریزنمرات ، کپی پاسپورت، کپی ترجمه انگلیسی شناسنامه، گردش حساب ۶ ماه گذشته جهت ویزا- حداقل ۳۰ هزار دلار سنگاپور ( پدر یا مادر می توانند این گردش حساب را ارائه کنند)، ۶ قطعه عکس پاسپورتی
هزینه کل دوره: ۷۷۴۸٫۶۷
هزینه خوابگاه برای ۸ ماه: ۳۷۲۵ (۳۶۰ دلار جهت ودیعه می باشد که قابل استرداد است)
مجموع هزینه قابل پرداخت که هزینه دوره و خوابگاه باهم می باشد ۱۱۴۷۳٫۶۷ دلار سنگاپور به صورت اقساطی قابل است.
دوره دبیرستان در کالج Shelton: (A-Level Bridge)
مخصوص کسانی که دوره راهنمایی را به پایان رسانده اند. سال ۹ام تحصیلی را تمام کرده باشند.
دوره های ورود:  January / April /JULY / OCTOBER
این دوره ۲ حالت ورودی دارد:
۱-کسانی که سال ۹ام تحصیلی را تمام کرده اند:
مدت دوره برای این اشخاص ۲۶ ماه می باشد (یک دوره ۱۴ ماهه و دریافت دیپلم از شلتن+ یک دوره ۱۲ ماهه Btech) و پس از پایان دوره می توانند در بهترین دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند.(این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد)
۲-کسانی که سال ۱۲ را تمام کرده اند:
مدت دوره برای این اشخاص ۱۵ ماه می باشد (درس و کارآموزی) و پس از پایان دوره می توانند در بهترین دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند.
۳-دوره ۱۲ ماهه دیپلم توریسم و هتلداری:
افراد ۱۸ سال به بالا که ۱۲ سال تحصیلی را کامل کرده اند می توانند برای این دوره اقدام نمایند. این دوره به ۲ بخش تقسیم می شود: ۶ ماه اول درس + ۶ ماه دوم کارآموزی در سنگاپور
هزینه پذیرش: ۵۶۵ دلار سنگاپور (غیر قابل استرداد)
متقاضی باید آزمون تعیین سطح زبان بدهد
فرم ثبت نام Shelton
مدارک دیگر: کپی ترجمه انگلیسی آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات، کپی پاسپورت، کپی ترجمه انگلیسی شناسنامه
گردش حساب ۶ ماه گذشته جهت ویزا حداقل ۳۰ هزار دلار سنگاپور ، ۶ قطعه عکس پاسپورتی
نتیجه گیری:
در این مقاله سعی شد مختصر توضیحی درباره بورسیه تحصیلی در سنگاپور گفته شود. در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و  مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.
http://tum-asia.edu.sg
https://www.moe.gov.sg
نگارنده:
نسیم شاطرکریم

4 پاسخ
 1. NORIK TJEKNAVORIYAN گفته:

  با عرض سلام ادب من دانش اموز سال اخر هستم با معدل 18 و مدرک زبان 7 هم دارم و کار های علمی کردم که مدارک زیادی براشون ندارم ولی قابل دفاع است و به دنبال انجام کارهای علمی بیشتر ثبت اختراعات دیگرم هستم میخواستم بدونم برای تحصیل در سنگاپور برای مقطع لیسانس ایا میتوانم بورس بشوم و این بورسیه چقدر است و چطور اقدام کنم . هم اکنون انکارا زندگی میکنم .ممنونم

  پاسخ
 2. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر ملک‌پور…در مورد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سنگاپور سوال دارم(امکان گرفتن بورسیه هست یا خیر؟_هزینه‌ی تحصیل برای رشته‌های مدیریت چقدر هست؟_با توجه به شرایط من امیدی به گرفتن پذیرش از دانشگاه ملی سنگاپور هست یاخیر؟_مدرک معتبر برای زبان نیاز هست؟_مسائلی مثل نوع تیپ شخصیتی و … براشون مهم هست و برای گزینش لحاظ میکنن؟)…….من دختر ۲۳ ساله هستم_دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه علم و فرهنگ با معدل ۱۵.۷۰_سطح زبان متوسط

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (نمرات و معدل، مدرک زبان، مقالات و …) مورد بررسی قرار گیرد. برای ادامه تحصیل در این کشور به دانش زبان نیاز است. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.