بورسیه تحصیلی در ایتالیا

بورسیه تحصیلی در ایتالیا

اخذ بورسیه تحصیلی در ایتالیا ۲۰۱۸ تقریبا برای اکثر متقاضیان تحصیل در ایتالیا و مهاجرت به ایتالیا از جمله مهاجرت تحصیلی به ایتالیا فراهم است.اگر شما خواهان اخذ بورسیه تحصیلی کشور ایتالیا  و یا آگاهی از هزینه های تحصیل در ایتالیا هستید میتوانید با کسب اطلاعات دقیق و شناخت دانشگاه های ایتالیا و انواع سیستم های بورسیه تحصیلی دانشگاه های ایتالیا، همچنین کسب آگاهی از قواعد اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا و چگونگی مهاجرت تحصیلی به ایتالیا با استفاده از بورسیه تحصیلی دانشگاه های این کشور هرچه سریعتر همانند سایر متقاضیان اقدام نمایید. اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا به همراه اخذ بورس تحصیلی ایتالیا امریست که در سالهای اخیرمورد توجه بسیاری از هموطنان عزیز قرار گرفته است. اگر تمایل دارید وضعیت پرونده ی خود را جهت مهاجرت به ایتالیا و  اخذ پذیرش تحصیلی همراه با بورس کشور ایتالیا به طور رایگان ارزیابی نمایید، میتوانید هم اکنون اقدام نمایید و با شماره های موسسه ی حقوقی ملکپورتماس حاصل نمایید تا کارشناسان حقوقی مهاجرت تحصیلی به ایتالیا در بخش بورسیه تحصیلی شما را یاری نمایند.

video بورسیه تحصیلی در ایتالیا

فایل های صوتی توضیحات ااقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب بورسیه تحصیلی ایتالیا

audio بورسیه تحصیلی در ایتالیا

 

audio بورسیه تحصیلی در ایتالیا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور  در باب بورس دکترا در ایتالیا

audio بورسیه تحصیلی در ایتالیا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب بورسیه تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در ایتالیا

audio بورسیه تحصیلی در ایتالیا

 

دولت ایتالیا، دانشجویان ایتالیایی و یا افرادی که اقامت دائم ایتالیا را دارند را حمایت میکند همچنین امکانات اخذ بورس تحصیلی در ایتالیا برای دانشجویان خارجی را فراهم میکند.اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه های ایتالیا برای متقاضیان تحصیلی در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری (research based  & course based) امکان پذیر میباشد. دقت فرمایید شما متقاضی تحصیل در ایتالیا در هر رشته ای که هستید امکان اخذ بورسیه تحصیلی در ایتالیا برای شما وجود دارد.

 

پس از سالها تجربه ی مثبت و مفید تیم کارشناسان حقوقی بخش حقوق مهاجرت به ایتالیا و مشاورین پذیرش تحصیلی ایتالیا درموسسه ی حقوقی ملکپور، اکنون با اطمینان به شما عزیزان عرض میکنیم دولت ایتالیایک دولت قابل اطمینان بوده و در زمینه ی ارائه ی انواع بورس های تحصیلی به دانشجویان ایرانی مقیم ایتالیا نهایت همکاری را از طریق وکیل مهاجرت به کشور ایتالیا درسفارت ایتالیا یا موسسات حقوقی معتبر در بخش مشاوره ی مهاجرت به ایتالیا ارائه داده و شرایط را جهت اقدام تمام متقاضیان تحصیل لیسانس در ایتالیا ، تحصیل فوق لیسانس در ایتالیا و همچنین تحصیل در مقطع دکتری در ایتالیا سهل نموده است.

 

متقاضیان عزیز، قطعا برای شما سوالاتی در مورد نحوه ی اخذ بورسیه ی تحصیلی از دانشگاه های ایتالیا، یا شرایط استفاده از انواع بورسیه تحصیلی در ایتالیا پیش میآید، و در اصل به دنبال جواب این سوال هستید که آیا دانشجویان ایرانی میتوانند از بورسیه تحصیلی دانشگاه های ایتالیا استفاده کنند ؟

 

در واقع باید گفت افرادی که از دانشگاه ها و موسسات مورد وثوق دولت ایتالیا فارغ التحصیل شده باشند واجد شرایط استفاده از بورس تحصیلی ایتالیا میباشند. همینطور، افرادی که زبان ایتالیایی را فرا گرفته اند و مدارک زبان ایتالیایی نظیر CILS B2، CELI 3، PLIDA B2و INT.IT Roma Treرا دارند هم واجد شرایط اخذ بورسیه ی تحصیلی در ایتالیا هستند. گاها متقاضیان در مشاوره ی رایگان تلفنی با کارشناسان حقوق مهاجرت ایتالیا در موسسه ی حقوقی ملکپور تماس میگیرند و سوال میپرسند که آیا درصد شانساخذ بورسیه ی تحصیلی ایتالیا ربطی به سن آنها دارد یا خیر ؟ جهت این دوستان به عرض میرسانیم که محدودیت سن برای اخذ بورسیه تحصیلی ایتالیایکی از عواملی است که باید به آن توجه داشت. به این صورت که افرادی که زیر سن ۱۸سال هستند و یا اشخاصی که بالای سن ۳۱سال هستند شانس کمتری برای اخذ بورسیه تحصیلی دارند. اما نکته اینجاست که این موضوع از ارزش های کشور ایتالیا و تحصیل در دانشگاه های معتبر ایتالیا کم نمیکند. هنوز هم در لیست پر طرفدارترین کشور های دانشجویی از دیدگاه دانشجویان سرتاسر دنیا کشور ایتالیا در مقام اولین های این لیست قرار دارد. از دلایل این انتخاب میتوان به طبیعت بکر و خیره کننده ی کشور ایتالیا، کیفیت زندگی بالا و امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی در دانشگاه های ایتالیا درحالی که به راحتی میتوان واجد شرایطاخذ بورسیه تحصیلیجهت تحصیل در دانشگاه های این کشور شد اشاره کرد. علاوه بر جاذبه های توریستی بسیاری که کشور ایتالیا دارد ، این کشور دارای موقعیت تجاری و جهانگردی بسیار حساسی در میانکشور های عضو شنگن میباشد که نگاه دولت های زیادی به سوی این کشور و پیشرفت های آن میباشد. تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های معتبر ایتالیا، و عدم وجود محدودیت در انتخاب رشته جهت تحصیل در دانشگاه های ایتالیا به زبان انگلیسی به همراه امکان اخذ کمک هزینه های تحصیلی دانشگاه های ایتالیا همه و همه موجب رشد و ارتقاء این کشور در میان سایر گزینه های تحصیلی اروپا شده اند. نقش دانشجویان خارجی که از فرهنگ های متفاوتی جهت تحصیل در دانشگاه های ایتالیا وارد کشور ایتالیا میشوند بسیار مهم است، مخصوصا با توجه به اینکه کشور ایتالیا در زمینه های خودرو سازی و صنعت قطعات اتومبیل، فناوری دکوراسیون داخلی، پوشاک و مدلینگ همواره پیشرو بوده و دارای برندینگ برتر اتحادیه میباشد، توجه جوانان بسیاری من جمله ایرانیان، به این کشور معطوف میشود.

شرایط ویژه جهت تحصیل دانشجویان ایرانی در دانشگاه های ایتالیا همراه با کمک هزینه های تحصیلی:

 

اگر شما متقاضی ایرانی، نشان دهید که درآمدتان و یا درآمد شخصی که تحت تکفل او هستید در ایران سالیانه از مرز ده هزار یورو تجاوز نمیکند ، میتوانید هزینه ی تحصیل خود و همچنین امکاناتی همچون خوابگاه دانشجویی دانشگاه های ایتالیا به همراه وعده غذایی را از دانشگاه ایتالیا اخذ نمایید. به این نوع بورسیه DSUگفته میشود و به افرادی تعلق میگیرد که درامد پایینی داشته باشند. این بدین معناست که راه هایی وجود دارد تا موسسه ی حقوقی ملکپوردر مشاوره ی حقوقی خود در مورد پذیرش تحصیلی ایتالیابه شما ارائه دهد و شما دریابید چگونه میتوان در بهترین دانشگاه های کشور ایتالیا تحصیل نمود اما مجموع هزینه های تحصیل بسیار پایین و در حقیقت به عهده ی دولت یا دانشگاه این کشور باشد. این بورس توسط ارگان CAFFو در پی نامه ای با عنوان  ISEEUپس از دریافت مدارک مورد نیاز صادر میشود. پس از تایید مدارک متقاضی، یک طبقه بندی اقتصادی مدون اجرا خواهد شد که طی چه برنامه و فواصل زمانی به شما بورسیه تعلق خواهد گرفت.

 

جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در مورد بورس DSU و نحوه ی اخذ آن میتوانید با مشاورین ما صحبت فرمایید.

 

مدارک ابتدایی مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی با کمک هزینه ی تحصیلی ایتالیا بدین شرح است:

 

–       فیش حقوقی پدر یا شخصی که تحت تکفل او هستید.

 

–       ترجمه ی فیش حقوقی پدر یا اشخاصی  که تحت تکفل او هستید.

 

–       فرم درخواست بورسیه تحصیلی

 

–       گواهی فیش حقوقی پدر به یورو

 

–       اجاره نامه (در صورت نیاز)

 

در زمانی که برایتحصیل در ایتالیاو اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا اقدام مینمایید جالب است نکاتی در مورد انواع بورسیه تحصیلی ایتالیابدانید. مانند این نکته که در مقطع فوق لیسانس تقریبا بدون محدودیت رشته های تحصیلی، امکان اخذ بورسیه در سه سطح خواهد بود: بورسیه ی ۱۰هزار یورویی که کاملا هزینه های زندگی و شهریه ی دانشگاه شما را میپوشاند و مقداری هم میتوان پس انداز نمود، بورسیه ی ۵هزار یورویی که علاوه بر پرداخت شهریه دانشگاه کمی هم میتوان ذخیره نمود، و بورسیه ای که شهریه دانشگاه را کاملا پوشش خواهد داد. دقت فرمایید، بورسیه ی دیگری نیز وجود دارد جهت دانشجویان PHDکه مبلغ آن حدودا ۱۳هزار و چهارصد یورو میباشد. لازم به ذکر است، اگر شما این بورسیه ها را دریافت کرده باشید نیز متوانید مجدد اقدام کرده و از بورسیه ی DSUاستفاده کنید. افرادی که سریعتر به موسسه مدارک خود را تحویل میدهند به سرعت جهت اخذ پذیرش تحصیلیو کمک هزینه ی تحصیلیایشان اقدام رسمی صورت میگیرد.

 

ظاهرا شرایط برای گرفتن بورسیه تحصیلی ایتالیاراحت میباشد، اما نکته ای که خیلی باید به آن توجه داشته باشید اینست که اگر بورسیه تحصیلی به شما تعلق گیرد شما حتما متعهد هستید تعداد مشخصی واحد درسی را در طی  هر ترم با موفقیت بگذرانید.

 

انواع بورسیه تحصیلی در ایتالیا :

 

–       بورسیه ی دانشگاهی

 

–       بورسیه ی استانی

 

در مورد بورسیه ی استانی باید بیان داریم که دانستن سطح حداقل زبان ایتالیایی بسیار کمک میکند. و در مورد بورسیه ی دانشگاهی نیز مستقیما یکی از اساتید باید رزومه ی شما را کامل بررسی نماید.

از سایر مواردی که به اخذ بورسیه تحصیلی در ایتالیا به شما کمک میکند، ریز نمرات سالهای گذشته ، معدل تحصیلی شما، و وضعیت رزومه و سابقه ی تحصیلی و کاری شما میباشد که نیاز است مرتبط با رشته ی تحصیلیتان باشد. اگر به دنبال مهاجرت به ایتالیا و یا تحصیل در ایتالیا و یا مهاجرت تحصیلی به ایتالیا و یا اخذ بورسیه ی تحصیلی از دانشگاه های معتبر ایتالیا هستید، لطفا بدون اتلاف وقت با شماره های تماس موسسه ی حقوقی ملکپور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره ی رایگان تلفنی اخذ نمایید.

Rating: 5
137 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام عرض ادب و احترام خدمتتان
  سن اصلی بنده ۲۶/۵ ساله و دیپلم ریاضی با معدل۱۸/۰۰ در مشهد و در سال ۱۳۸۹ دارم و پیش دانشگاهی را نصفه و نیمه رها کردم.سطح زبان انگلیسی تقریبا متوسطه اما مدرک زبان ندارم.
  مدتی بعد از اخذ دیپلم به افغانستان رفتم و بنا به دلایلی شناسنامه و پاسپورت متفاوت با مشخصات دیپلمم گرفتم و اسمم از محمد به محمد صابر تغییر کرد و سنم ۴ سال بیشتر شد که الان با تغییر سن ۳۰/۵
  ساله هستم و محل تولدم از مشهد به زادگاه پدرم در افغانستان تغییر کرد.با تغییرات مشخصاتی و سن و گپ تحصیلی ایا امکان تحصیل در ایتالیا را دارم ؟
  شهریه کارشناسی دانشگاههای خوب ایتالیا بدون بورسیه که نمیدانم به من تعلق بگیره و همچنین هزینه متوسط ماهانه زندگی در ایتالیا چقدر هست؟ خیلی مممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
 2. احمد آذری گفته:

  سلام خدمت شما . من قصدم اینه که در رشته طراحی صنعتی یا طراحی خودرو تحصیل کنم و میخواستم ببینم کدوم دانشگاه ایتالیا این رشته رو در مقطع لیسانس با زبان انگلیسی آموزش میده (حساسیتی رو اینکه کدوم دانشگاه باشه ندارم)

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. این موضوع بستگی به شرایط شما خواهد داشت. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. ملودی گفته:

  با سلام من دختری ۱۸ ساله هستم رشته ی انسانی فعلن هیچ مدرک زبانی هم ندارم پاییز میرم دانشگاه رشت ی روانشناسی می خواستم بدونم چطوری می تونم واسه لیسانسم برم ایتالیا و چطوری می تونم خیلی زود یه مدرک زبان عالی بگیرم میشه لطفا جواب بدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. برای یادگیری زبان ایتالیایی می بایست در کلاسهای فشرده این زبان شرکت نمایید. در مورد سوال اول هم با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. ARIAN گفته:

  سلام من 19 سالمه واین پاییز به دانشگاه میرم قصد دارم برای لیسانس بورسیه بگیرم ایا اماکنش هست و چطور؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس به ندرت اعطا می شود و شما باید رزومه ای بسیار قوی داشته باشید. امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش و آلمان نیز وجود دارد که هزینه های تحصیل را نسبت به سایر کشورها بسیار کاهش می دهد.

   پاسخ
 5. ا گفته:

  سلام
  کدام شهر های ایتالیا برنامه برای رشته شیلات و فراوری آبزیان در مقطع کارشناسی ارشد داره؟
  به نظرتون در صورتی که شرایط بورسیه را داشته باشم بهترین کشور برای این رشته چه کشوریه؟
  لطفا به این دو سوالم پاسخ بدین. ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. مجتبی گفته:

  درود بر شما
  ۳۷ ساله هستم با مدرک کارشناسی ارشد برق کنترل با معدل ۱۶.۹۴
  دو مقاله isi
  آیلتس۵
  ۵ دوره تخصصی برق کنترل
  بالای ۶ سال سابقه ی کاری مرتبط
  میخواستم شرایط خودمو بابت اخذ پدیرش بورسیه ی دکترا جویا بشم.
  با سپاس از وقتی که گذاشتید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت که قصد جدی برای پذیرش دکترا و بورس تحصیلی دارید می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر کامل کنید تا کارشناسان ما به صورت رایگان شرایط شما را بررسی کنند.

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. امکان تحصیل پزشکی برای شما بستگی مستقیم به شرایط و وضعیت شما خواهد داشت. پیشنهاد می شود دبه منظور اخذ اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. Reza گفته:

  من دانش آموز سال دوازدهم تجربی و علاقه مند به تحصیل در رشته بیوتکنولوژی هستم. معدل من بالا 19 هست و ielts 6 دارم. میخواستم بدونم چقدر احتمال دارد که من بورسیه استانی ایتالیا را دریافت کنم و برای دریافت باید چه کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. Mj97 گفته:

  سلام وقتتون بخیر.میخواستم بدونم بورس استانی که شامل کشورهای جهان سوم میشه همه ی هزینه های تحصیل رو از جمله اقامت و خوراک و شهریه دانشگاه رو برای رشته پزشکی پوشش میده یا نیاز به هزینه های مازاد بر بورسیه هم داره؟ممنون میشم از جوابتون

  Rating: 4
  پاسخ
 9. علیرضا گفته:

  سلام
  میبخشید فارغ التحصیل های دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور هم که معدل بالایی دارند میتونن برای ایتالیا اقدام کنن؟ کمک هزینه شامل شون میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
   • علیرضا گفته:

    ممنون بابت راهنمایی .
    میبخشید منظورم بورس استانی بود که دولت ایتالیا اختصاص میدهد. فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی هم میتونن از این بورس استفاده کنن؟

    با تشکر فراوان

    Rating: 4
    پاسخ
 10. آرمان گفته:

  سلام خسته نباشید بورس dsu شامل هزینه ها برای ترم اول نمیشه؟
  منظورم اینه برای ترم اول به دانشجو پول میدن یا خیرو اینکه زمان تحویل بورس کی هست؟
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   پاسخ به این گونه سوالات به جهت سوبرداشت های احتمالی توسط کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور و در مشاوره های تخصصی ارائه می گردد، لذا شما می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   ضمنا توصیه می گردد فرم ارزیابی شرایط اخذ بورسیه تحصیلی را پر نموده تا در صورتی که واجد شرایط باشید کارشناسان ما شرایطتان را بررسی نموده و در اولین فرصت با حضرتعالی تماس حاصل نمایند.
   https://goo.gl/y83d7F

   پاسخ
 11. عماد گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید، ببخشید برای تحصیل و بعد از آن اقامت باید سربازی را رفت یا بدون سربازی هم میشه اقامت گرفت؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای خروج از کشور نیاز دارید که سربازی را به اتمام برسانید. اما در فرآیند اخذ اقامت در یک کشور خارجی تاثیری ندارد.

   پاسخ
 12. فرهاد گفته:

  سلام و با تشکر از توضیحات مفیدتون
  بنده 26 ساله و لیسانسه ی رشته گرافیک (تصویرسازی) با معدل 19.56 هستم و “ضمن آماده سازی خودم برای مدرک زبان مناسب” در حال آماده کردن مدارک لازم برای اپلای کردن در دانشگاه های ساپینزا و پلی تکنیک در رشه ی طراحی محصول هستم. اما بخاطر شرایط ضعیف مالی خودم و خانواده، شدیدا به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی برای ادامه تحصیل در ایتالیا هستم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. با تشکر

  پاسخ
 13. شاهين گفته:

  سلام در صورت داشتن ايلتس ميشه به دانشگاه بين المللي ايتاليا كه تحت پوشش سازمان ملل هست درخواست بورسيه داد رشته ام اي تي و مدارك مايكروسافت و سيسكو را دارم و ليسانس از دانشگاه دولتي هستم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   بورسیه کاملا نیاز به مکاتبه و بررسی رزومه ی شما از سوی دانشگاه و یا اساتید دارد.لازم است اقدام نمایید و شانس خود را در چند دانشگاه بررسی نمایید تا موفق به اخذ بورسیه شوید.

   پاسخ
 14. مهران گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید و تشکر از زحماتتون.
  با توجه به مطالبی که گفتید برای گرفتن بورسDsu ابتدا باید پذیرش یکی از دانشگاه های دولتی ایتالیا را بگیریم.میخواستم شرایط گرفتن این پذیرش و معدل لازم و سایر شرایط را بدانم.باتشکر

  پاسخ
 15. سیمین گفته:

  سلام و خسته نباشین.
  گپ تحصیلی برای پذیرش ایتالیا مانع ایجاد میکنه؟ من ارشد دارم اما واسه یه ارشد کاملا متفاوت میخوام اقدام کنم که مربوط به لیسانسمه و اینم میدونم که بهتره حرفی از ارشد اولم نزنم…بنظرتون تو گرفتن پذیرش و ویزا به مشکل میخورم؟

  پاسخ
 16. ریحانه گفته:

  سلام ، به جز کشور ایتالیا که بورس تحصیل و زندگی رایگان داره ، چه کشور های دیگه ای اینچنین بورس هایی رو دارن ؟! منظورم فقط تحصیل رایگان نیست ، هم تحصیل و هم زندگی دانشجویی !؟
  می خواستم به جز زبان انگلیسی ، زبان دیگه ای رو هم بخونم که شنیدم در بعضی از کشور ها اگه زبانشون رو بلد باشیم ، بورس رایگان تحصیلی و زندگی دانشجویی میدن ، این هم درسته ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 17. آرش گفته:

  با سلام من لیسانس برق قدرت هستم با معدل 16.94 از دانشگاه ازاد میخواستم این سوالو بپرسم ایا میتونم بورسیه بشم…در ضمن من مدرکمو سال 95 گرفتم و تازه خدمتم تموم شده

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، سطح زبان و ….. داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  آیا من میتونم امسال برای مقطع لیسانس (پزشکی) ، درخواست بورسیه بدم؟
  الته منظور من از بورسیه، بورسیه کامله.
  و باید چه مدارکی رو ارسال کنم؟(معدل دیپلم من بالای 19 است)

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار باید از جزئیات و شرایط شما آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. الهام نظری گفته:

  سلام خسته نباشید من میخوایتم بپریم که ایا میشه اگه از خود دانشکاه بورسیه مستقیم لگیرم روز سفارت اون رو برای تمکن مالی قرار داد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب سوال شما بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. سپيده گفته:

  سلام ، ممنون بابت زحماتتون.
  من ليسانس گرافيك هستم و ٢،٥ سابقه ي كاري بيمه در اين زمينه رو دارم،
  ٣٣ سال سن دارم ميخواستم براي بورسيه استاني اقدام كنم در آكادمي هاي هنر ايتاليا، شرايط بورسيه استاني را دارم مي خواستم ببينم سن چقدر در پذيرش دانشگاه و اين بورس تاثير دارد؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. ahmad گفته:

  باسلام
  من ارشد فیزیک گرایش هسته ای از دانشگاه دولتی با معدل 15.58 دارم
  با توجه به درآمد بسیار ناچیزم در ایران
  خواستم بدونم میتونم برای ph.d در رشته مهندسی هسته ای بورس بگیرم
  لطفا راهنمایی نمایید
  باتشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 22. احمدرضا گفته:

  با سلام.
  من ارشد فیزیک گرایش هسته ای از دانشگاه دولتی با معدل 15.58 دارم
  با وجود درآمد کمتر از 10 هزار یورو در سال
  میخوام برای Ph.D در رشته مهندسی هسته ای بورسیه بگیرم
  آیا امکان بورس دارم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. لعیا گفته:

  سلام من نمره ۸.۵ آیلتس رو دارم و با معدل ۱۹.۵۰ دیپلم و پیش دانشگاهی ..رشته تجربی.. آیا میتونم به صورت رایگان در ایتالیا تحصیل کنم یا اینکه بورسیه شم؟! و این بورسیه در چه حد میتونه هزینه هام رو کاهش بده

  پاسخ
 24. فاطمه گفته:

  سلام من دانشجو ترم آخر مترجمی انگلیسی با معدل 15.5هستم و می خوام دوره های زبان ایتالیایی رو بگذرونم تو سفارت آیا امکانش هست با قبولی در امتحان های زبان سفارت و درآمد زیر ده هزار یورو خانواده من بورس بگیرم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 25. Yasaman گفته:

  سلام وقت بخیر
  دختر 18ساله هستم با معدل ديپلم 19
  ممکنه درباره ی تحصيل در رشته فیزیوتراپی کمی توضیح بدید؟
  هزینه ها در چ حده
  امکان تماس ندارم فعلا اگ ممکنه جواب این تکست رو بدید متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 26. زهرا گفته:

  سلام. آیا با مدرک آیلتس 6، و معدل دیپلم و پیش بالای 17 امکان تحصیل رایگان در رشته پزشکی و یا داروسازی در ایتالیا وجود دارد؟ بنده لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه دولتی اراک دارم و متاسفانه سندی دال بر تمکن مالی ندارم و مادرم مستمری بگیر میباشد.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 27. جاوید گفته:

  سلام من دانشجو لیسانس رشته بازرگانی هستم و اصلیتم افغانستانی است میخواستم ببینم امکان گرفتن پذیرش و بورسه از ایران هست برای من یا نه ؟؟؟
  و اینکه من پدرم شلغش ازاده و فیش حقوقی نداره باید چه کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 28. فرزاد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده 23سالمه و کارشناسی اجرایی عمران با معدل 17.5 دارم و ielts6. 5 دارم پدرم کارگره و حقوقش روزانه50 تومنه و خودم مربیگری فدرال نینجتسو دارم میتونم از شرایط بورسیه خوب استفاده کنم
  ممنون از پاسخگویی تون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 29. Ali گفته:

  سلام من خرداد ماه امسال کارشناسیمو توی رشته مهندسی مکانیک میگیرم مدرک زبان هم آزمون استرنی دادم و قبول شدم معدل کارشناسیمم احتمالا بالا باشه احتمال بورسیه از دانشگاه های ایتالیا چقدره و اینکه بعد از چند سال میشه برای اخذ اقامت اقدام کرد

  پاسخ
 30. KEYVAN گفته:

  با عرض سلام و احترام. من 26 سال سن دارم لیسانس مکانیک با معدل 15 دارم و 4 سال سابقه کار مرتبط . ایلتس 6.5 هم گرفتم. ایا شرایط اخذ بورسیه را دارم. با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 31. فرشته گفته:

  با سلام . من دانشجوی ترم ۶ مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران هستم . و معدل کل بالای ۱۹ دارم . مدرک آیلتس فعلن ندارم. ولی اگر ساله دیگه تو کنکور رتبه ی تک رقمی بگیرم میخواستم بدونم شانسم برای بورسیه شدن در دانشگاه های اینالیا چه قدر هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما در حال حاضر اماده نیست و باید مدرکتان را اخذ نمایید و مدرک زبان اخذ نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. aynaz گفته:

  سلام میخواستم بدونم برای بورسیه شدن در دانشگاه های ایتالیا اگر امتیاز هایی مثل مسلط بودن به زبان انگلیسی و ایتالیایی و قابل قبول بودن معدل و ریز نمرات دانشگاه را داشته باشیم اما مدرکمون از دانشگاه آزاد باشه بازهم امکان بورسیه شدن هست یا بورسیه فقط به دانشجویان دانشگاه های دولتی تعلق میگیره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نوع دانشگاهتان مهم نیست اگر شرایط شما خوب باشد برای بورسیه مقاله داشته باشید و … میتوانید انجام دهید .. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. Omid گفته:

  سلام،من24 هست و لیسانس صنایع غذایی با معدل 16 دارم،آیا با مدرک GRE میتوان برای ارشد بورس یازده هزار یورو دریافت کرد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امروزه اخذ بورسیه دشوار شده است اما اگر مقاله داشته باشید و شرایط دیگر را میتوانید اقدام کنید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. Omid گفته:

  سلام،من24 سالم هست و لیسانس صنایع غذایی با معدل 16 دارم،آیا با مدرکGRE میتوان برای ارشد بورس 11 هزار یورو دریافت کرد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 35. SABA گفته:

  سلام من 22 سالمه و دانشجوی مهندسی معماری در مقطع کارشناسی در دانشگاه دولتی هستم معدلم بالای 17.5 هستش و سطح زبان انگلیسیم هم خوبه و می تونم ایلتس بالای 7 بگیرم حدود یک سال و نیم هم هست که زبان تدریس می کنم یک مقاله هم در رشته ی خودم در حال چاپ دارم . می خواستم ببینم امکان اینکه بتونم در ایتالیا بورسیه بشم چقدره ؟ توانایی مالیم هم در حد متوسط هستش . ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این امکان زیاد است . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. Fatemeh گفته:

  سلام.من 22سالمه دانشجوی علوم آزمایشگاهی دانشگاه دولتی بودم ولی انصراف دادم و امسال در کنکور ایران شرکت میکنم ک درصورت عدم قبولی میخوام اقدام کنم برای خوندن.پزشکی یا دندون پزسکی در ایتالیا,و اینک بتونم بورسیه بشم برام خیلی مهمه اگ در آزمون قبول بشم شرایط بورسیه شدن از ابتدا چیه؟؟آیا امکانش هست؟؟ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالا و مدرک زبان دارد . در صورت درارا بودن این شرایط بله میتوانید بورس دریافت نمایید پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر به زبان ایتالیایی بخوانید با هزینه بسیار پایین ممکن است و محدودیت سن دارد و تا دوسال گپ بیشتر اجازه اقدام نخواهید داشت .

   پاسخ
 37. مینا گفته:

  با سلام . من ۲۳ ساله ،فارغ التحصیل رشته روانشناسی بالینی ( لیسانس) با معدل ۱۵.۹و در حال حاضر در بیمارستان روانپزشکی مشغول به کارم ( دو سال سابقه ) ،میخواستم راجع به بورسیه پزشکی در ایتالیا راهنمایی کنید و اینکه در مورد فیش حقوقی پدر ،پدرم شغل ازاد هستن و فیش حقوقی ندارن ، هیچ راه دیگه ای نیس برای اثبات ؟
  و اینکه من میتونم با استفاده از لیسانس و سابقه کاری که دارم ،در ایتالیا هم بعنوان روانشناس مشغول باشم در مراکز و در کنار اون پزشکی هم بخونم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. معصومه گفته:

  با سلام
  من 35 سالم هست و فوق لیسانس رشته بازرگانی – بازاریابی دارم و هم اکنون در بانک کار می کنم و به صورت حرفه ای دارم کار تبلیغات در زمینه نشریات بانک را انجام می دم. آیا می تونم بورسیه بگیرم برای تحصیل در رشته تبلیغات و بازاریابی در مقطع دکتری

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 39. نیلوفر گفته:

  سلام و خسته نباشید. من 35 ساله هستم، و بسیار مشتاقم که در اکادمی هنرهای زیبای رم بورس بشم، می خواستم بدونم امکانش هس؟ کارشناسی ریاضی کاربردی دارم. با معدل 14
  و همچنین دوستم 36 ساله س و مدرک دیپلم ریاضی فیزیک داره با معدل 18. آیا میتونه بورس بشه؟ ممنونم که پاسخ میدین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. فریما گفته:

  سلام من دارای ارشد جامعه شناسی هستم،دیپلم تجربی دارم ،34سالمه و یک پسر و یک دختر دارم،میخواستم بدونم آیا میتونم بورسیه تحصیلی تو رشته پزشکی از ایتالیا بگیرم،که همراه شوهر وبچه هام برم اونجا

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نکته اول اینگه همراهان میبایست بعد از شما درخواست دهند که احتمالا فقط موفق به اخذ ویزای توریستی شوند. نکته دوم اینکه رشته پزشکی در ایتالیا دارای ازمون ورودی به زبان ایتالیایی است .

   پاسخ
 41. پرویز گفته:

  باسلام. من 19سالمه مدرک دیپلم (پیش دانشگاهی)رشته علوم انسانی را دارم. خودم داوری درجه 3فوتبال رو نیز دارم و در امد پدرم پایین ده هزار یورو هس. ایا امکان گرفتن بورسیه در مقطع لیسانس در رشته تربیت بدنی را دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   شما اگر برای لیسانس میخواهید اقدام نمایید باید در حد advanced ایتالیایی بلد باشید اگر برای فوق میخواهید اقدام نمایید باید ielts بالای 6 داشته باشید و معدل هم باید بالای 16 باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. محمد امین امیرفتاحی گفته:

  سلام.سطح زبان ایتالیایی چقدر باید باشد؟و سطح زبان انگلیسی باید چقدر باشد؟معدل دیپلم تجربی بالای چند باید باشد ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما اگر برای لیسانس میخواهید اقدام نمایید باید در حد advanced ایتالیایی بلد باشید اگر برای فوق میخواهید اقدام نمایید باید ielts بالای 6 داشته باشید و معدل هم باید بالای 16 باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. مریم گفته:

  با سلام،آیا بورسیه استانی ایتالیا(کشورهای جهان سوم)برای مقطع لیسانس که تا سقف 5200یورو در سایتها عنوان شده و تنها با وضعیت معیشتی خانواده متقاضی به وی تعلق میگیرد درست میباشد؟آیا تمامی هزینه های زندگی و تحصیل متقاضی را پوشش میدهد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ بورس دولتی برای شما وجود دارد که بخشی از هزینه های شما را پوشش خواهد داد. برای اخذ این بورس به شرایطی نیاز است که در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. پریا گفته:

  با سلام
  من دیپلم تجربی با معدل بالای ۱۸هستم و مدرک مجسمه سازی و میناکاری هم دارم و قصد تحصیل در دانشگاه هنر دارم و اینکه حقوق دریافتی پدرم از ده هزار یورو در سال کمتراست ولی نه زیاد و ۱۹ساله هم هستم می خواستم بدونم با این شرایط شانس بورس شدن در یکی از دانشگاه های هنر را دارم یانه
  با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. دریافت بورس دولتی ایتالیا شرایط خاص خود را داراست که امکان اخذ ان وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. یاسمن گفته:

  سلام من دانشجوی ترم 6 میکروبیولوژی دانشگاه تهران هستم و معدل کلم تا کنون 18 هست و 21 سال سن دارم میخواستم بدونم که چه کارهایی شانسم رو برای گرفتن یک بورسیه خوب بالا میبرد و آیا انکانش هست بتونم رایگان در ایتالیا در یک دانشگاه خوب تحصیل کنم ?

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دانشگاه را دریافت نمایید. بورس دولتی این کشور نیز شرایط خاص خود را داراست. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 46. لیلی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 22سالمه و کارشناسی معماری دارم
  زبانم در حد مبتدیه
  میخواستم ببینم کشوری هس واسه مدلینگ بورسیه کنه؟چقد هزینه لازمه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 47. نيما گفته:

  با عرض سلام خدمت جناب دكتر ملك پور
  من كاردانى حسابدارى با معدل ١٢ دارم
  ٢٦ سالمه و بعد سربازى تصميم به ادامه تحصيل گرفتم
  مدرك زبان ندارم و دريافتى حقوق بازنشستگى پدرم خيلى كمتر از حد مورد نظر
  ميخواستم بدونم شانسى براى اخذ بورسيه تحصيلى با زبان انگليسى و ادامه رشته ورزشيم تو ايتاليا رو دارم؟
  با تشكر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 48. بهار گفته:

  با سلام میخواستم بدونم دریافت بورسه ایالتی به معدل هم بستگی داره؟ اصلا معدل در گرفتن پذیرش از ایتالیا چقدر تاثیر داره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. بورس ایالتی کشور ایتالیا از سوی دولت اعطا می شود و به معدل شما بستگی نخواهد داشت. برای دریافت بورس دانشگاهی معدل شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. مریم گفته:

  سلام 28 ساله دارای لیسانس مدیریت صنعتی هستم در کنکور سراسری زبان و نیز در آزمون استرنی سفارت ایتالیا قبول شده ام آیا میتوانم بورسیه شوم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 50. امنه گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور
  من لیسانس میکروبیولوژی دارم ومیخوام با مدرک دیپلم برای رشته ی هنر در دانشگاه ایتالیا اقدام کنم البته یه دختر ۷ ساله هم دارم و۲۷ سال سن دارم امکانش هست یا نه شرایطش چجوریه؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. دقت کنید که شانس اخذ ویزای همراه برای این کشور اندک می باشد. برای بررسی شرایط تحصیل در کشور ایتالیا یا کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. مریم گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده 28 ساله هستم لیسانس مدیریت صنعتی با معدل 13 و دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی با معدل 17امسال کنکور زبان ثبت نام کردم به زبان ایتالیایی میخواستم بپرسم اگه بتونم تو آزمون استرنی سفارت ایتالیا و همچنین در کنکور سراسری قبول بشم میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم ؟ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم . با تشکر

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است . بهتر است با شماره 49196000 تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم . با تشکر

   پاسخ
 52. عارف گفته:

  با سلام
  من حدود ۲۰سال سن و مدرک دیپلم ریاضی با معدل ۱۹٫۴۲ و درآمد پدرم هم خیلی خیلی کمتر از ده هزار یورو در سال هست.آیا شرایط من برای دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس در کشور ایتالیا مساعده؟اصلا شرایطشو دارم؟
  درضمن من ایرانی نیستم و افغانستانی ساکن ایرانم…با سپاس از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بورس تحصیلی در ایتالیا انواع مختلفی دارد که از دولت ایتالیا و یا دانشگاه این کشور قابل اخذ می باشد. در صورتی که شرایط را دارا باشید امکان اخذ بورس دولتی از کشور ایتالیا مقدور است. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 53. حامد گفته:

  با سلام ، من دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی نرم افزار با معدل ۱۸ از دانشگاه غیر انتفاعی می‌باشم ، آیا پذیرش دکترا با فاند کامل برایم امکان پذیر میباشد، آیلتس با نمره ۶ را نیز دارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای اخذ پذیرش دکتری حداقل به آیلتس ۷ به بالا نیاز است. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. Mohammadreza گفته:

  باسلام ‌وخسته نباشید خدمت دکتر ملک‌پور و همکاران عزیزشون،من خیلی مایل به ادامه تحصیل در ایتالیا هستم منتها اصلا نمیدونم باید ازکجا شروع کنم مدرکم هم دیپلمه رشته تجربی بامعدل خوب ۱۸سال هم دارم خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین،سپاس.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. به طور معمول اکثر رشته ها در مقطع لیسانس در این کشور به زبان ایتالیایی ارائه می شود. شرایط سنی و مدرک زبان شما برای تحصیل در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 55. مهرداد رشیدی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من و همسرم هردو می خواستیم بورسیه دانگاه ایتالیارو بگیریم و مدرک من دیپلم ریاضی فیزیک هس و مدرک همسرم دیپلم حسابداری
  سوالم در مورد این هس که آیا میتونیم این کار رو بکنیم یا نه و اینکه دانشگاهها و جو اجتماعی ایتالیا مناسب هس که با همسرم بتونیم اونجا درس بخونیم یا نه.واینکه چطور باید اقدام کنیم ممنون میشم از همون اول کار توضیح بدین
  آیا مدرک زبان انگلیسی داشتن ضرورت داره یا نه
  ممنون بابت وقتی که به ما میدین.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ بورس تحصیلی باید مدارک و شرایط لازم را فراهم نمایید. داشتن مدرک زبان نیز برای تحصیل در این کشور مورد نیاز است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. روح اله گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و همکاران گرامیشان و با تشکر از ‌‌‌‌پاسخگویی مهربانانه جناب دکتر.
  در خصوص تحصیل در ایتالیا آیا امکان حضور همسر وجود دارد یا نه؟ کمک هزینه های زندگی که دولت برای دانشجویان بورسیه در نظر گرفته است کفاف زندگی را میدهد یا نه؟ شرایط مدرک زبان انگلیسی به چه صورت است؟ آیا بورس به افراد بالای ۳۱ سال سن نیز تعلق می‌گیرد یا خیر؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس. از ابتدا امکان بردن همراه برای فرد میسر نمی باشد و با دریافت بورس های دولتی می توانید بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید. تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی نیز میسر است و اخذ بورسیه برای افراد بالای ۳۱ سال امکان پذیر می باشد. شما می توانید برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. عاطفه گفته:

  سلام اگر مدرک کارشناشی از دانشگاه ازد باشه بازم شرایط بورسیه رو داریم؟من کارشناسی مامایی از دانشگاه ازاد دارم وجزوه سه نفر اول اکلاس از نظر معدل هستم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   امکان دریافت بورسیه تحصیلی باید دقیقا بررسی گردد و صرفا با داشتن مدرک دانشگاه آزاد نمیتوان پاسخ داد . زیرا به موارد متفاوتی وابسته است به طور مثال معدل مدرک تحصیلی ,دانشگاه مورد نظر شما برای دریافت بورسیه و … شما میتوانید شرایط خود در اینجا ذکر یا با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.