بورسیه تحصیلی در آمریکا

بورسیه تحصیلی در آمریکا

بورسیه تحصیلی در آمریکا ، شرایط اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا ۲۰۱۸ و اخذ اسکالرشیپ از برترین دانشگاههای آمریکا ، تحصیل در آمریکا رایگان ، بورسیه در آمریکا، شرایط اخذ بورسیه از دانشگاه های آمریکا در سال ۲۰۱۸ ، اخذ بورسیه در تمامی مقاطع در آمریکا و تحصیل رایگان در آمریکا ، از موضوعات پرطرفدار امروزه هستند ، طبق اطلاعات به دست آمده بسیاری از افراد تمایل دارند برایتحصیل در کشور آمریکا اقدام نمایند. در میان افرادی که تمایل دارند از طریق ویزای تحصیلی کشور آمریکا اقدام به مهاجرت به آمریکا نمایند متقاضیان بسیار زیادی وجود دارند که تمایل دارند از طریق اخذ بورسیه در کشور آمریکا اقدام نمایند. همانطورکه ، می دانید  بسیاری از افراد وجود دارند که می خواهند به عنوان ویزای تحصیلی برای کشورهای دیگر به خصوص تحصیل در کشور آمریکا اقدام نمایند. البته تحصیل به صورت رایگان در کشورهایی همچون آمریکا یکی از برترین موضوعاتی است که امروزه بسیاری از افراد تحصیل کرده و افرادی که تمایل دارند از طریق بورسیه و تحصیل برای کشور آمریکا اقدام نمایند مطرح شده است

فایل تصویری آقای ملک پور در باب بورسیه تحصیلی

video بورسیه تحصیلی در آمریکا

فایل های تصویری آقای ملک پور در باب نحوه دریافت بورسیه تحصیلی

video بورسیه تحصیلی در آمریکا
video بورسیه تحصیلی در آمریکا
video بورسیه تحصیلی در آمریکا
video بورسیه تحصیلی در آمریکا
video بورسیه تحصیلی در آمریکا
video بورسیه تحصیلی در آمریکا

بورسیه تحصیلی آمریکا

موسسه حقوقی ملک پورطبق تجربه خود در زمینه ی مهاجرت در زمینه های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری و … شما عزیزان را در زمینه اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و همچنین اخذ بورسیه در کشور آمریکا راهنمایی خواهد کرد. تا شما عزیزان بتوانید در صورت صلاح دید تحصیل در کشور آمریکا را انتخاب و از بهترین شرایط بورسیه تحصیلی در کشور آمریکا برخوردار شوید.

بورس تحصیلی در کشور آمریکا
بورسیه تحصیلی در کشور آمریکا معمولا نوعی کمک مالی  است که بر اساس توانایی و عملکرد تحصیلی دانشجو محاسبه می گردد.  بنابراین، تنها یک دانشجوی کاملا  برجسته ممکن است قبل از ثبت نام در دانشگاه، مشمول این نوع کمک مالی و در واقع بورس تحصیلی شود. در واقع هزینه ای است که از سوی دانشگاه ها و مراکز آموزشی به دانشجویان داده شده و دانشجو نیازی به بازپرداخت آن ندارد. هرچند هزینه های عام (برای استفاده از تسهیلات دانشگاه مانند کتابخانه، کامپیوترها و خدمات ورزشی و بهداشتی) عموما باید توسط دانشجو تأمین شود.

همانطور که می دانید بورس تحصیلی در کشور های دیگر انواع مختلفی دارد یکی از انواع بورس  های تحصیلی در کشور آمریکا بورسیه  تمامی مخارج زندگی دانشجو در دانشگاه می باشد در حالیکه بورس های دیگر مستلزم پرداخت هزینه هایی از طرف دانشجو و یا پوشش مابقی هزینه ها از راه های دیگر می باشد.

بورسیه تحصیلی.دارای انواع گوناگونی است که معمولا از سوی دانشکده ها و موسسات خارج از دانشگاه به منظور تشویق در اختیار دانشجویان مستعد در تعدادی محدود قرار می گیرد. خصوصیت اصلی بورسها این است که بر خلاف کمک هزینه در قبال گرفتن آن لازم نیست کار بکنید

ایالات متحده آمریکا سرزمین تنوع فرهنگی و جغرافیایی است. جامعه ایست که همچنان مهاجران را جذب می کند و به مکانی پویا برای زندگی و تحصیل بدل شده است. امروزه بسیاری از افراد وجود دارند که در کشور آمریکا تحصیل نمایند و از این محیط بسیار زیبا و ارام استفاده کنند.

تحصیل در ایالات متحده، تجربه ای فوق العاده خواهد بود چرا که فرصت این را خواهید داشت تا دانش خود را با بهترین مغزها به اشتراک بگذارید و در محوطه ی دانشگاه، با اجتماعاتی از اقشار مختلف جامعه تعامل داشته باشید. تجربه درس خواندن در برترین دانشگاه های آمریکا  و اخذ مدرک دانشگاه های آمریکا یکی از آرزو های جوانان می باشد یکی از علت های برتری دانشگاه های کشور آمریکا این است که آینده ی شغلی بهتری در انتظار شما خواهد بود و تجربه ی تحصیل و کار در این کشور باعث افزایش اعتماد به نفس، استقلال و توانایی های بین فرهنگی در شما می شود که بسیاری از کشورها و کارفرمایان در انظار این فرصت هستند تا این افراد را به عنوان نیروی کار متخصص جذب نمایند. ایالات متحده آمریکا دارای دانشگاه ها و کالج هایی با بهترین رتبه هاست.کشور آمریکا دارای یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا با برنامه هایی برجسته در تقریبا تمام زمینه ها می باشد. مدارکی که در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا صادر می شوند، در کل دنیا شناخته شده هستند.آزادی عمل و بیان، یکی از نشانه های دانشگاه های ایالات متحده است. نظام آموزش عالی در هر رشته ی تحصیلی دارای تنوع موضوع است.

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب پذیرش بورس آمریکا

audio بورسیه تحصیلی در آمریکا

کشور آمریکا برای دانشجویانی که وارد کشور می شوند ارزش خاصی را قائل می شود. کشور آمریکا معتقد است هر دانشجو با یک ایده جدید وارد کشور می شود که این موضوع باعث میشود از تمام ایده ها افکار جدید یک دانشجو استفاده شود. همچنین درایالت متحده آمریکا یک سری انجمن ها وجود دارند که به دانشجو کمک می کند تا با محیط دانشگاه و نحوه آموزش آشنا شوند. این کمک در تمامی مراحل تحصیل ادامه خواهد داشت؛ از برنامه های جهت دهی اولیه گرفته تا کمک کردن به ویرایش رزومه و کاریابی هنگامی که فارغ التحصیل می شوید.

دانشگاه های آمریکا به دو دسته تقسیم می شوند: مراکز دولتی (با پشتیبانی دولت) و خصوصی (مستقل). شهریه ی دانشجویان خارجی در دانشگاه های دولتی معمولا در مقایسه با هزینه های دانشگاه های خصوصی ارزان تر است. و دانشجویان تمایل بیشتری به سمت دانشگاه های دولتی دارند. به علت اینکه در کنار هزینه تحصیل در کشور آمریکا هزینه های زندگی در کشور را هم باید در نظر بگیرند.
هزینه ی شهریه برای دانشگاه های مختلف، متفاوت است و بطور گسترده ای بسته به هر دوره متغیر است. این هزینه ها می تواند از مقدار کمی مثلا ۵,۰۰۰ دلار در سال برای دانشگاه های دولتی گرفته تا ۳۰,۰۰۰ دلار در سال برای برخی دانشگاه های خصوصی، تغییر کند. تا زمانی که نوع دانشگاه و نوع رشته معلوم نشود خبر قطعی و دقیقی را در رابطه با هزینه های تحصیل در کشور آمریکا نمی توانیم بگوییم.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب بورسیه تحصیلی در آمریکا

 

بورس های تحصیلی – دولتی امریکا برای دانشجویان بین المللی :

 • برنامه دانشجویان خارجی فولبرایت (Fulbright Foreign Student Program ) :شاید محبوب ترین دولت برای دانشجویان بین المللی باشد که برای کمک هزینه تحصیلی امریکا فولبرایت به دانشجویان تحصیلات تکمیلی ،هزینه کمک تحصیلی ارائه می دهد که برای حرفه های جدید و هنرمندانی که تمایل به تحصیل در امریکا برای یک سال یا بیشتر را دارند.توسعه برای تمام دانشجویان بین المللی در تمامی زمینه های تحصیلی به جز پزشکی.
 • برنامه کمک هزینه تحصیلی هوبرت هامفری(Hubert Humphrey Fellowship Program) :برنامه ای است برای بورس تحصیلی امریکا بدون مدرک برای متخصصان با تجربه ای بین المللی که مایل به انجام ۱۰ ماه از مطالعات علمی آکادمیک در ایالات متحده است .اگر چه کمک هزینه را بر عهده می گیرد اما مدرک را ساپورت نمی کند.دانش آمزان فقط می توانند مطالعه کنند و در عرض موسسات دانشگاهی آکادمیک، معلومات خود را گسترش دهند.

بورس های تحصیلی غیر دولتی امریکا برای دانشجویان بین المللی :

 • Abbey Road Summer Scholarships: ارائه کمک هزینه تحصیلی آمریکا به ارزش ۱۰۰۰ دلار برای دانشجویان زبان ،هنر و همچنین ۵۰۰ دلار امریکا برای کمک هزینه غنی سازی تابستان (summer enrichment) در موسسات امریکا.
 • The Next Gen Scholarship Fund (صندوق بورس تحصیلی امریکا): کمک هزینه تحصیلی در امریکا بر ای افراد غیر مقیم و دانشجویان بین المللی ،در این برنامه باید حداقل معدل شما ۳٫۰ باشد و در یک دانشگاه معتبر واشنکتن دی سی ،مریلند،و یا ویرجینیا به ارزش ۱۰۰۰ دلار امریکا ثبت نام کرد.
 • Tortuga Backpacks Study Abroad Scholarship (عضویت در پکیج تحصیلی خارج از کشور با بورس تحصیلی ) : این بورسیه دو بار در سال اهدا می شود به دانشجویان بین المللی پر شوری که تمایل به تحصیل در آمریکا به ارزش ۱۰۰۰ دلار ،را دارند.
 • David P. Shapiro Annual Leukaemia Scholarships(بورسیه سالیانه دیوید پ. برای دانشجویان مبتلا به سرطان خون) : دو بورسیه سالیانه به ارزش ۱۰۰۰ دلار امریکا باز به دانشجویان فعلی یا کسانی که در آینده در امریکا عضو و مبتلا به سرطان خون هستند.

بورسیه امریکا برای دانشجویان آسیا یی:

 • شرق و غرب مرکز بورسیه های تحصیلی و فرصت های مطالعاتی : بورس های تحصیلی برای تحصیل دز امریکا در منتخب چند نهاد است که هدف آن جذب دانشجویان بین المللی از منطقه آسیا و اقیانوس آرام است.
 • کمسیون دولتی ابتکار اجرا شده توسط ژاپن در امریکا : کمسیون ارائه می دهد برای کمک مالی به دانشجویان ژاپنی که قصد تحصیل در امریکا را دارند و بالعکس .

بورسیه امریکا برای دانشجویان خانم:

 • AAUW International Fellowships(فرصتهای تحصیلی AAUW ) :فرصت های تحصیلی که توسط انجمن زنان امریکایی در دانشگاه ارائه می شود برای دانشجویان خانمی که قصد تحصیل در امریکا را دارند.
 • MIT-Zaragoza Women in Logistics and SCM Scholarship : کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان زن در هر سن ،نژاد و یا ملیت برای تحصیل در مرکز سارا گو بالجستیک در MIT است.
 • کمک هزینه تحصیلی بیشتر یرای دانشجویان اقلیت خانم می باشد.

بورسیه امریکا برای دانشجویان فارغ التحصیل :

Rotary Peace Fellowships (فرصت های تحصیلی روتاری صلح): بورسیه تحصیلی امریکا اهدا به دانشجویان مقطع کارشنا سی است که مشغول به تحصیل در یکی از مراکز صلح رو تاری هستند (برای مثال در دانشگاه دوک و یا دانشگاه کارولینای شمالی در چلیل هیل)

بورسیه امریکا برای دانشجویان از کشور های در حال توسعه :

 • بنیاد Aga Khan برای بورسیه تحصیلی بین المللی : بورس های تحصیلی امریکا برای دانشجویان بین المللی کارشناسی ارشد که در هر نقطه از کشور افریقا هستند.
 • بورسه ماندلا واشینگتن ( Mandela Washington Fellowship) : بورس های تحصیلی امریکا برای دانشجویان افریقایی بین سنین ۲۵ تا ۳۵ از کشور های جنوبی  افریقا که تمایل به تحصیل در امریکا برای بدست آوردن مهارت های رهبری و کسب و کار را دارند.
 • بورسیه امریکا بنیاد مستر کارد(Master Card Faundation ): برای دانشجویا افریقایی برای تحصیل در امریکا و افریقا است.
 • برای کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان از مناطق در حال توسعه می باشد.

 

شرایط اصلی اخذ بورسیه در کشور آمریکا

داشتن مدرک زبان معتبر، داشتن ایلتس ۷ به بالا، داشتن ایده های علمی و تحقیقاتی، اخذ مدرک GREوGMAT، معرفی نامه از استاد

مدارک تحصیلی و ارائه اخرین مدرک تحصیلی با  ذکر دانشگاه و معدل، مقالات علمی و پژوهش در سطح بالا و مقالات منتشر شده در ژورنال های داخلی و خارجی، داشتن اختراع و شرکت در همایش های برجسته، رزومه کاری و تحقیقاتی

نحوه اخذ کمک هزینه تحصیلی و بورسیه تحصیلی دوره های لیسانس

دانشجویان مقطع لیسانس می توانند در صورت تحصیل تمام وقت برای دریافت کمک هزینه های تحصیلی با توجه به معدل دوره دیپلم و عملکرد دوره دانشگاه اقدام نمایند. میزان کمک هزینه همچنین بستگی به نوع نیاز و درخواست دانشجو دارد. در هنگام پذیرش به دانشجویان با معدل بالا و مدرک زبان با نمره کافی بورسیهتعلق خواهد گرفت. در بسیاری از دانشگاه ها دانشجویان می توانند بعد از ترم اول و یا دوم و پس از مشخص شدن معدل برای دریافت بورسیه بیشتر وسایر کمک هزینه های تحصیلی اقدام نمایند. در واقع اخذ بورسیه در مقطع کارشناسی بستگی به معدل و سطح علمی دانشجو دارد و شامل همه افراد نمی شود.

برخی از دانشگاه های آمریکا در صورتی که متقاضی دارای شرایط عالی برای پذیرش باشد در همان ابتدای صدور پذیرش به دانشجو بورسیه می دهند. همانطور که مشاهده فرمودید در صورتی که نتوانستید از کشور خود برای بورسیه در دانشگاه های آمریکا اقدام نمایید می توانید با ورود به کشور و اخذ نمره های بالا و رضایت دانشگاه برای بورسیه تحصیلی اقدام نمایید.

نحوه اخذ کمک هزینه تحصیلی و بورسیه برای دوره های فوق لیسانس یا دکتری

نحوه اخذکمک هزینه برای دوره های فوق لیسانس و دکتری در کشور آمریکا در دانشگاه ها کاملا متفاوت بوده و بستگی به رشته، دانشگاه محل تحصیل و گروه تحصیلی دارد. با این حال معمولا کمک هزینه های تحصیلی به صورت زیر به دانشجویان پرداخت می گردد: دانشجویان قبل از پذیرش اصلی باید این موضوع را اعلام نمایند خواهان اخذ بورسیه از دانشگاه می باشند. دانشگاه بر اساس معدل، نوع دانشگاه، سطح زبان و بسیاری مسائل دیگر میزان بورس را برای دانشجو تعیین می کند.

 

البته در برخی از دانشگاه ها یا بعضی رشته ها، اساتید دارای بودجه های تحقیقاتی برای پروژه های خود هستند و باید بخشی از این بودجه را به دانشجویان خود پرداخت نمایند. دانشجو می تواند از ایران با هماهنگی با استاد به راحتی این کار را انجام دهد اما یکی از بهترین راه ها و موثرترین راه ها که دانشجو از ایران با مشکل مواجه نشود ورود به کشور از راه تحصیلی و اخذ بورسیه در کشور می باشد. در واقع افراد می توانند از طریق ورود به کشور و آشنا شدن با استاد راهنما و هماهنگی با این افراد از این بورس استفاده نمایند.

در واقع با گذراندن ترم یک و یا ترم دو و هماهنگی با استاد راهنما از این شرایط برخوردار شوند. . در صورتی که استاد راهنما شرایط علمی و علایق تحقیقاتی دانشجو را قبول کند و بودجه نیز داشته باشد، دانشجو را تایید کرده و به دانشکده اعلام می کند. مبلغ این کمک هزینه بستگی به بودجه استاد راهنما و شرایط متقاضی دارد. در این نوع بورسیه ها رشته تحصیلی، موضوع تحقیق و عملکرد تحصیلی دانشجو بسیار مهم است.

همانطور که می دانید اخذ بورسیه تحصیلی در کشور آمریکا در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا کار ساده ای نیست و شرایط سختی را به دنبال خواهد داشت اما اگر برای فردی میزان هزینه ها و شرایط کشور مهم باشد، تحصیل در کشور اتریش یکی از گزینه های بسیار عالی می باشد .

برخی جزئیات که معمولا در اخذ بورسیه تحصیلی خواسته می شوند عبارتند از:
– کل درآمد شخصی سالانه
– کل درآمد سالانه ی والدین
– میانگین هزینه های سالانه ی زندگی
– جزئیاتی درمورد سرمایه های خود و والدین
– منابع تأمین هزینه های تحصیل؛ غیر از فاند از طرف دانشگاه

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با یک تماس تلفنی با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران و بهره مندی از مشاوره رایگان تمام اطلاعات مورد نیاز در باب مهاجرت به آمریکا ، تحصیل رایگان در آمریکا ، تحصیل در آمریکا با بورسیه تحصیلی ،نحوه اخذ و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در آمریکا را کسب نمایید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

114 پاسخ
 1. امیرحسین گفته:

  سلام.امسال پشت کنکور هستم میخوام برای لیسانس زمین شناسی کنکور بدم.مدرک لیسانس کدوم دانشگاه ایران قبول میکنن?گرفتن معدل چند در مقطع لیسانس برای بورسیه آمریکا لازمه?شرایط بورسیه برای فوق لیسانس چیه

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 2. امیرحسین گفته:

  سلام.امسال پشت کنکور هستم میخوام برای لیسانس زمین شناسی کنکور بدم .آیا گرفتن لیسانس از کدوم دانشگاه ایران گرفتن برای بورسیه آمریکا برای فوق لیسانس فرق میکنه.معدل چند در لیسانس قابل قبوله.شرایط بورسیه فوق لیسانس چیه?

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 3. یاسمن گفته:

  سلام من الان در حال حاضر دانشجو رشته روانشناسی هستم کارشناسی و مدرک کاردانی کامپیوتر هم دارم در حال گذراندن دوره های آیلتس هستم آیا میتونم بورسیه بگیرم برای کشور آمریکا

  Rating: 5
  پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  سلام
  میشه با داشتن قبولی در المپیاد و اوردن مدال در رشته تجربی بورسیه گرفت

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. غزل گفته:

  سلام و عرض ادب من دانش آموزمدرسه تیزهوشان هستم و معدل ۲۰داشتم در هفتم و هشتم و سال بعدپایه نهم هستم زبان انگلیسی هم درسطح خوب هستش همچنین نویسنده ووالیبالیست هستم میتونم بورس دانشگاه آمریکا یا کاناداروبگیرم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 6. علی گفته:

  باسلام
  من کارشناسی ارشد روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی درس میخونم. برای دکترا قصد تحصیل در آمریکا یا کانادا را دارم. آیا شما برای دریافت بورسیه میتونین به من کمک کنید؟
  سپاس

  پاسخ
 7. سارا گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه زبانم ۱ سال دیگه تموم میشه کلاس یازدهم دارم میرم رشته تجربی میخوام امریکه تحصیل کنم اولین گام چیه

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما می توانید برای تحصیل در آمریکا اقدام نمایید اما تنها داشتن مدرک زبان ملاک نیست و به مدارک بیشتری احتیاج است

   پاسخ
 8. Yekta گفته:

  سلام.من 17 ساله هستم و در رشته ی تجربی تحصیل میکنم اما علاقه ای به رشته های مربط با اون رو مثل پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی ندارم و بیشتر علاقه مند به رشته ی تربیت بدنی و رشته های انسانی هستم.می خواستم بدونم که من در صورتی که سال اینده کنکور بدم و بتونم برای رشته های شناور سراسری بیارم امکان اینو دارم که بتونم اقدام کنم برای بورسیه ی تحصیلی؟اگه امکانش واسه ی امریکا نیست،کدوم کشور رو شما پیشنها میکنید؟چون شرایطم جوری نیست که بتونم با هزینه ی خودم خارج از کشور تحصیل کنم و متاسفانه رزومه ای ندارم که شامل اختراعات و ایده ها باشه.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   متاسفانه معمولاً بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی اعطا نمی شود. برخی از دانشجویان پس از چند ترم تحصیل و ارائه رزومه درخشان ممکن است بتوانند کمک هزینه تحصیلی دریافت کنند.

   پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم شرط حداقل معدل دیپلم برای دریافت بورسیه امریکا چقدر هست؟؟؟؟
  من شرایط خوبی دارم ولی معدل دیپلمم پایین بوده

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی(معدل حداقل بالای 18)، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای دریافت بورسیه تحصیلی رشته چندان دارای اهمیت نمی باشد. شما باید بتوانید رزومه ای قوی ارائه دهید.

   پاسخ
 10. Sadra گفته:

  با سلام و تشکر از مطالب خوبتون .من امسال وارد دهم میشم. میخواستم بدونم برای گرفتن بورسیه هنر در امریکا شرایطش چیه .

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آمریکا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. روح الله رمضانپور گفته:

  با عرض سلام.آیا نفرات برتر کنکور میتونن بورسیه تحصیلی آمریکا رو بدست بیارن؟

  Rating: 4
  پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام من دامش اموز یازدهم تجربی هستم معدلم ۱۹.۸۴ من نه زبان خوبی دارم نه مقالات درسی و….. ولی میتونم برای رفتن ب دانشگاه تو امریکا کارای لازمو انجام بدم میشه کمکم کنید چطوری برا مقطع تخصص دندون پزشکی بورس بشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آمریکا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. علی اکبر گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس آی تی با معدل 17.5 دارم
  در ضمن برای تافل هم اگه اقدام کنم میتونم نمره ی بالایی بگیرم . سابقه کار توی دیتا سنتر هم دارم یه سری مدرک مهندسی شبکه سیسکو هم دارم . در ضمن توی زمینه نرم افزار های معماری هم فولم .شرایط من برای
  گرفتن بورسیه برای فوق لیسانس مجدد چه جوریه ؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آمریکا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما. من کارشناسی حقوق دارم .معدلم ۱۵/۱۳است برای گرفتن بورسیه امریکا و زبان ضعیف است آیا کارشناسی حقوق با اینکه قوانین ما با امریکا متفاوت است پذیرفته می شود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. همان طور که فرمودید قوانین کشورها متفاوت است و شما باید در آمریکا در رشته حقوق تحصیل کنید تا مدرک معتبری داشته باشید.

   پاسخ
 15. AB K گفته:

  سلام و عرض ارادت. آیا کسی موفق به گرفتن بورسیه تحصیلی میشه نیاز هست نامه‌ی تمکن مالی رو با آفسیر نشون بده؟ ممنون میشم اگر پاسخ بنده رو بدهید…

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما باید نشان دهید که توانایی تامین هزینه های زندگی خود را تا پیش از دریافت بورسیه دارید.

   پاسخ
 16. محمد امین عیدی گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم آخر کارشناسی روابط عمومی گرایش رفتار اجتماعی و افکار سنجی هستم میخواستم بپرسم هزینه بورسیه تحصیلی دکترا در آمریکا چقدر است

  Rating: 4
  پاسخ
 17. نازنین گفته:

  سلام ، برای گرفتن بورسیه از دانشگاه های معتبر دنیا (نه فقط آمریکا) بیشتر معدل و مقاله و فعالیت های پژوهشی ملاکه یا دانشگاه ؟
  مثلا اگر از یکی از دانشگاه های دولتی غیر از تهران باشیم ولی معدل بالا داشته باشیم یا تو مسابقات دانشجویی مقام داشته باشیم یا مقاله و…
  بازم استاد و دانشگاه چقدر میتونه تاثیر گذار باشه ؟

  Rating: 4
  پاسخ
 18. . گفته:

  سلام
  من ترم ٢ هستم مهندسى عمران دانشگاه علوم و تحقيقات ميخونم(ليسانس)آيا شانسى براى گرفتن بورسيه تحصيلى براى ادامه ى ليسانس دارم؟سيتيزن امريكا هستم اما سفرى به امريكا نداشتم

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اگر سیتیزن هستید و آثار اقامتی آن را دارید
   رزومه خود را پر کنید حتما در صورت این که شامل بورسیه باشید
   به شما اطلاع خواهیم داد

   پاسخ
 19. H گفته:

  با سلام.رشته تحصیلی من ادبیات فارسی است فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم برای بورسیه در مقطع دکترا چه شرایطی باید داشته باشم و آیا رشته ای مرتبط با رشته ی من قابل تحصیل در آمریکا هست؟در کدام یک از دانشگاههای آمریکا ادبیات فارسی و گرایش های آن تدریس میشود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام دوست عزیز
   در این رشته شانس شما محدود هست
   میتونید لیست دانشگاه های امریکا رو از mie study سرچ بفرمایید
   و در لیست رشته ها،در مورد رشته تحصیلیتون مطالعه بفرمایید

   پاسخ
 20. بارانا گفته:

  سلام من دانشجوی ترم 1 شیمی کاربردی هستم در دانشگاه الزهرا با مدرک آیلتس 7،میخواستم بدونم اگر نمره لیسانس من 19 به بالا بشه امکان این وجود داره که برای فوق لیسانس بورس بشم در یکی از دانشگاه های آمریکا و بهم فاند هم تعلق بگیره؟میشه لطفن کمک کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما درصورتیکه معدل بالا و نمره آیلتس بالا داشته باشید و در کنار آن مقالات و پژوهش هایی را ارائه دهید شانس بورسیه شدن خواهید داشت.

   پاسخ
 21. حامد گفته:

  سلام اقاي ملكپور من كلاس نهم هستم و معدلم به دليل روخواني قرآن 19.86شد ميخواستم در گرفتن بورسيه به ام كمك كنيد با سپاس

  پاسخ
   • آیسان گفته:

    سلام من ۱۴سالمه، دوست دارم که در سن ۱۸سالگی بورسیه ی یکی از دانشگاه های آمریکا باشم میشه کمکم کنین که باید چه کار هایی انجام بدم تو دوران دبیرستان، تا بعد کنکور بورسیه شم? ممنون میشم اگه کمکم کنین

    Rating: 5
    پاسخ
    • mostafaostovar77 گفته:

     سلام و عرض ادب.
     دوست عزیز اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس با دشواری هایی همراه است، اما شما می توانید در بسیاری از کشورها به صورت رایگان و یا با هزینه های پایین مشغول به تحصیل شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

     پاسخ
 22. moja گفته:

  سلام و‌درود. بنده سی و‌دو‌سالم هست. رشته ی سینما هستم.‌
  رزومه ام‌به این شکل هستش:
  دیپلم‌افتخار از یک جشنواره دارم.‌ در جشنواره دیگر‌مقام سوم دارم.
  عضو انجمن‌علمی دانشگاه بوده ام. لوح تقدیر دانشگاه برای دانشجو‌نمونه دارم.‌ برگه ی تقدیر از داوری یک‌جشنواره فیلم‌کوتاه هم‌دارم. معدلم‌هم‌بالای هجده هستش.
  شرایط‌من‌برای فول فاند گرفتن از دانشگاه امریکا هست؟،
  ممنون

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 23. افسانه گفته:

  سلام من دانشجوي فوق ليسانس در رشته مهندسي پزشكي با گرايش بيومكانيك هستم ميخوام براي مهاجرت به امريكا اقدام كنم چه از لحاظ كاري چه تحصيلي
  چطور ميتونم اقدام كنم ؟ از چه طريقي بايد اقدام كنم ؟

  پاسخ
 24. پرهام اردشیری گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.من حدود ۱۵ سال سن دارم و کلاس نهمی هستم. کل معدل های هر سالم تا حالا ۲۰ بوده و حدودا میتونم تا چند ماه دیگه آیلتس با نمره خیلی خوب بگیرم.از طرفی چند تا مقام المپیاد هم دارم که به شرح زیر هست.کلاس هفتم که بودم مدال طلای المپیاد ریاضی کشوری مبتکران گرفتم و از طرفی مقام المپیاد هندسه و المپیاد تیمی هم گرفتم(در سطح استان).کلاس هشتم هم که بودم مدال نقره المپیاد ریاضی کشوری مبتکران گرفتم و از طرفی مدال طلای المپیاد imc در سطح کشوری گرفتم و بعدش هم اعزام شدم به مسابقات جهانی imc که در اون بخاطر سنم مجبور شدم با پایه های نهم و دهم و یازدهم (یعنی ۳ پایه بالاترم)
  امتحان بدم که تونستم دیپلم افتخار جهانی بیارم و مدال طلای بخش تیمی جهانی هم کسب کرد تیممون. ۲ هفته پیش هم یک المپیاد جهانی داشتم که توی کل جهان رتبه ۲ کسب کردم و مقام چمپیون مسابقات رو کسب کردم(به نفر ۱ تا ۴ مقام چمپیون میرسید)و مدال طلا گرفتم.در قسمت تیمی هم مدال طلای جهانی کسب کرد تیممون.تازه در این امتحان تیم کشور آمریکا هم حضور داشت.میخواستم شرایط بورسیه رو ازتون بپرسم از طرفی میخوام جوری باشه که حداقل یکی از والدینم نیز همرام باشن.

  پاسخ
 25. نغمه گفته:

  سلام.من 22سالمه و الان تغییر رشته دادم و دانشجوی ترم 1 در دانشگاه شهرکرد پزشکی روزانه هستم .اگر در طی این 7سال مدرک زبانم را اخذ کنم و رزومه خود راهم تکمیل کنم.و برعکس دوره دبیرستانم معدل بالایی در دانشگاه کسب کنم آیا شرایط بورس تحصیلی در یکی از کشورهای آمریکا. کانادا،آلمان ،فرانسه و یاانگلیس را به من میدهند؟ضمن اینکه اگر بخواهم کسی را همراه خود ببرم مثلا همسرم را … و اینکه همسرم معلم است آیا ایشان فقط باید با ویزای کاری همراهم بیاید؟آیا هیچ رشته ای برای ادامه تحصیل فرهنگیان در خارج از کشور وجود ندارد؟و یا اگر ایشان با مدرک مهندسی خود بخواهند کاری بکنند(بدون توجه به فهنگی بودن)؟آیا میتوانم در این 7سال این مقدمات را بچینم؟ در ضمن من پس از پایان تخصص قصد دارم ب کشور برگردم. میخواهم بدانم آیا بعد از بازگشت برای فوق تخصص میتوان دوباره دریکی از دانشگاه های ایران تحصیل کنم؟مچکر از سایت خوب و راهنمایی هاش شما….

  پاسخ
 26. سامان گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه ایلتس ۷.۵ دارم و معدل سال دهم ( اخرین سالی که پاس کردم ) ۱۹.۷۱ هست و همچنین برای ازمون sat در سال اینده هم برنامه ریزی کردم اگر در نظر بگیریم نمره بالای ۱۲۰۰ در sat و معدل سال اخرم هم بالا ۱۹ باشد ایلتس رو هم که با نمره ۷.۵ دارم برای اپلای در لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر در امریکا چقد شانس دارم لطفا کمکم کنید بین این همه مقاله ها و مشاوره های مختلف اصن سردرگم شدم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. محمد گفته:

  سلام
  من چهارده سالمه
  کلاس هشتمم
  معدلم ۱۹.۹۰
  آیلتس ۷ دارم
  همچنین نویسندگی میکنم اما نشر نکردم . فقط توی یه مسابقه جهانی برنده شدم
  میخواستم بدونم برای بورسیه تو سن من امکان هست؟
  دوست دارم برای کلاس دهم به آمریکا بورسیه شم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. ایلیا گفته:

  سلام
  من ۱۴ سالمه و توی مدارس تیزهوشان درس میخونم برای المپیاد های زیست و علوم اعصاب هم در حال یادگیری هستم
  میخوام تو رشته تجربی درس بخونم
  زبانم متوسط و تا چند سال دیگه تموم میشه
  میخواستم بدونم باید چه سالی برای گرفتن بورسیه اقدام و شرایط چجوریه و چه چیزایی نیاز دارم
  ممنون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی مهاجرت به کشور امریکا با شرایطی که فرمودید امروزه امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 می باشد که ممکن است بتوانید جهت تحصیل و استفاده از شرایط بورسیه اقدام نمایید در غیر این صورت باید برای کشورهایی با هزینه های پایین تر اقدام نمایید بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. mesa گفته:

  با سلام و عرض ادب
  یه سوال داشتم شرایط رشته مهندسی پزشکی برای بورسیه آمریکا چطوریه ینی به نسبت بقیه رشته های مهندسی چقدر امکان داره بتونی بورسیه ی آمریکا رو دریافت کنی؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار برای دریافت بورسیه نیاز به معدل بالای 19 و مدرک IELTS بالای 7 دارید. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. امیر رضا گفته:

  باسلام خدمت شما
  من امسال در کشور ژاپن برای ارائه مقاله خودم دعوت شدم و مقام دوم رو کسب کردم پروژه دانش آموزی skysef که گواهی نامه معتبر هم دریافت کردم . معدل من 19 به بالا است و تا سال دیگه زبان انگلیسی رو هم تموم میکنم و مقاله ای درباره پروژه خودمم دارم آیا میتوانم تا قبل از کنکور برای دانشگاه های امریکا اقدام کنم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط و جزئیات پرونده شما آگاه باشیم تا بتوانیم جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. زهرا گفته:

  سلام و عرض ادب، من فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه دولتی هستم معدل دیپلم ۱۸ و معدل کل دانشگاهم ۱۵ هست، میخاستم بپرسم امکان ادامه تحصیل در رشته های تخصصی در دانشگاه های امریکا با کمک هزینه وجود داره یا خیر؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار برای اخذ تخصص باید از طریق سوپر وایزر اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید و اگر دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد در این زمینه میتوانید اقدام فرمایید.

   پاسخ
 32. دنیا گفته:

  سلام . من تو المان زندگی میکنم یک سری سوال راجب بورسیه تحصیلی دانشگاه های هنر امریکا یا استرالیا دارم چجوری میتونم باهاتون حرف بزنم؟

  پاسخ
 33. آرمان گفته:

  با سلام من دانش اموز سال دوم دبیرستان هستم و چند وقت پیش در کشور ژاپن مقاله ای در باره کشاورزی بین ۶کشور از جمله امریکا کنفرانس دادم و مقام دوم رو کسب کردم به همراه گواهی نامه معتبر از سویه کشور ژاپن آیا امکان دارد ویزای ژاپن و این گواهی نامه در اینده برای بورسیه به کشور امریکا کمکم کند ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 34. شهرزاد گفته:

  سلام شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی برای شخصی که ۱۸ سالهشه اونم در دانشگاه استنفورد چیه هستش؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 35. Parniyan گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم اون افرادی که رتبه تک کنکور میگیرن مثلا از رتبه یک تا پنج یا بیشتر میتونن به صورت مستقیم بورس بشن به امریکا؟ یا باید تو دانشگاه ایران یکم بمونن بعد ؟
  البته اگه فکر کنیم طرف مدرک زبان و نمرات و معدلش عالیه ؟؟
  ممنون میشم جوابم رو بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 36. پگاه گفته:

  سلام خسته نباشید.
  من ۱۸ساله هستم و دبیرستان رادر مدارس تیزهوشان درس خواندم.امسال کنکور تجربی دادم و منتظر رتبم هستم و قصد تحصیل دررشته پزشکی را دارم.میخواستم بدونم شما توصیه میکنیدچندسالی را درایران درس بخونم تا بتونم رزومه خودم را برای دریافت بورسیه تحصیلی کامل کنم یا توی همین سن احتمال گرفتن بورسیه بیشتر هست؟

  پاسخ
 37. فاطمه گفته:

  با سلام
  من 27 سالمه متاهل
  لیسانس علو آزمایشگاهی با معدل 17.37 از داشگاه دولتی
  فوق لیسانس هماتولوژی از شهید بهشتی با معدل 18.48
  3 مقاله isi و دومقاله داخلی
  زبان هم در حال خوندن برای تافل هستم. چقدر امکان گرفتن بورس
  امریکا دارم؟تافل بهتره با ایلس؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 38. آیسان گفته:

  با سلام و عرض ادب
  برای گرفتن بورسیه ی کامل تحصیلی برای MBA از یک دانشگاه معتبر آمریکا (به طور مثال دانشگاه HULT)، آیا دانشگاهی که برای گرفتن مدرک کارشناسی در آن تحصیل کرده ایم مهمه؟ که مثلا دانشگاه دولتی باشه یا آزاد و یا در چه شهری باشه؟
  (با فرض این که معدل بالا و مدرک IELTS با نمره ی بالا داشته باشیم)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب نوع دانشگاه مهم نیست معدل شما مهم است و نمره زبانتان. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. امیرتوکلی گفته:

  با سلام و احترام
  بنده هم اکنون 18 سال دارم و پدرم در لاتاری قبول شده است و هم اکنون دارای ویزا هستم و باید برای دریافت گرین کارت به آمریکا سفر کنم. بنده دانش آمور مدرسه تیزهوشان و هم اکنون در حال اتمام پیش دانشگاهی هستم و معدل دیپلم من بالای 19 و پیش دانشگاهی هم انشاالله بالای 18 یا حتی 19 خواهد بود. من به رشته ی فیزیک علاقه مندم و در دوسال گذشته با اساتید دانشگاه در این زمینه همکاری کرده ام و هم اکنون دو مقاله کنفرانسی داخلی دارم و تا سال آینده یک یا دو مقاله ISI نیز خواهم داشت که در آن زمان به احتمال زیاد در امریکا هستم. مشکل من در بورس گرفتن از دانشگاه های آمریکا است. آیا به نظر شما با این شرایط و داشتن مقاله ISI در این سن، چقدر شانس برا گرفتن بورس از آمریکا دارم؟ مقدار بورس به نظر شما کامل خواهد بود یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. محمد گفته:

  سلام خدمت اقای دکتر من چند تا سوال داشتم میخواستم بدونم اینکه من مدرک ایتلس ۷ دارم معدل دیپلمم۱۳معدل پیش دانشگاهیم ۱۵ و معدل لیسانسم ۱۸ میخواستم بدونم با این شرایط میتونم بورسیه آمریکا رو بگیرم یا نه مرسی.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.

   پاسخ
 41. مریم گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت اقای ملک پور
  من 19 سالم هست و هنرستان رشته ی گرافیک خوندم و پیش دانشگاهی هنر رو هم خوندم و با معدل بالای 18 قبول شدم.
  9 سال زبان خوندم و سطح زبان خوبی دارم.
  میخواستم ببینم برای بورسیه شدن در رشته ی فیلمنامه نویسی در امریکا در مقطع لیسانس من باید چه مدارکی داشته باشته باشم. و احتمال قبولیم حدودا چند درصد هست؟
  بغیر از مدارک زبانی مثل ایلتس یا تافل چه مدارک دیگه ای باید بگیرم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. در حال حاضر شانس اخذ ویزای کشور آمریکا اندک است. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. Hanieh گفته:

  سلام خسته نباشید
  برای گرفتن بورس تخصص در آمریکا اینکه در کدام دانشگاه سراسری و کدام شهر در ایران عمومی گرفته باشیم مهمه یا اینکه معدل بالا در دانشگاه و مقاله کافی هست ؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. منیژه گفته:

  سلام من دانشجوی ارشد حقوق بین الملل هستم از دانشگاه آزاد معدل ام 19 میخام دکترا آمریکا برم زبان بلدم شرایط مالی بد نیستم مجرد هم هستم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در حال حاضر اخذ ویزای تحصیلی کشور امریکا با دشواری هایی همراه است. برای بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. ardeshir گفته:

  با عرض سلام و تشکر از راهنمایی و مشاوره های واقع گرایانه شما.
  ۱٫آیا محدودیت سنی خاصی برای بورس تحصیلی وجود دارد، بدون توجه به فاکتورهای زبانی، رشته ای و دیگر شرایط، صرفا محدودیت سنی در رشته های خاص؟
  ۲٫آیا چنانچه برای یک دوره فوق لیسانس در کشورهایی همچون اتریش ابتدا اقدام نمایم، آیا در اخذ بورس دکتری سهولتی را ایجاد می کند؟
  ۳٫ لطفا توضیحاتی مبنی برoverqualified در کشورهایی چون کانادا، ارائه دهید.آیا سطح زبانی در کاریابی اثرگذار است؟
  با تشکر فراوان از دقت و صداقت شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورتی که شرایط لازم برای اخذ ویزا را داشته باشید از نظر سن مشکلی برای دریافت بورس وجود ندارد. تحصیل فوق لیسانس در این کشور شرایط را برای تحصیل دکتری در این کشور راحت تر می کند. در صورتی که بخواهید در این کشور جویای کار شوید بهتر است سطح زبان خود را برای ارتباط موثر تقویت کنید. در حال حاضر اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا بسیار دشوار است. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. دانشجوی مهندسی برق گفته:

  باعرض تشکر ازشما آقای دکتر ملک پور عزیز و همکارانتون بابت اطلاعات جامع و به روزی که در اختیار مردم کشور خودتان قرار میدهید همین باعث محبوبیت جنابعالی و تیم کاری شما در بین مردم حواهد شد با عرض پوزش جسارتا دو سوال از شما داشتم که با کسب اجازه به بیان آن میپردازم سوال اول: آقای دکتر بر فرص اینکه شخصی چه در مقطع لیسانس یا ارشد ویا دکتری از بورسیه کامل کشور که درخواست پذیرش داده برخوردار باشد هزینه ورود به خاک آن کشور چقدر است و چه مدت زمان طول میکشد که بورس خود را از آن کشور ماهانه دریافت کند (میزان پس اندازی که باید با خود داشته باشد در صورت بورس ،چقدر باید باشد) / سوال دوم اینکه برای دانشگاه های معتبر دنیا بورس تحصیلی در رشته مهندسی نهایتا در سال چه مقدار است / خواهشا اگر زحمتی نیست جواب این سوال را در صورت تمایل به صورت ویس در کانال خود بگذارید واقعا به بزرگی خود ببخشید جسارت این حقیر را از گفتن این جمله امیدوارم که همیشه تندرست و شاد باشید …./ (خدانگهدار)

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. هزینه ورود و نوع بورس بسته به هر کشور متفاوت است. برای اطلاع از میزان هزینه ها و شرایط اخذ بورس پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 46. امیر درخشان گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت آقای ملک پور
  بنده سال ۹۶ کنکور ریاضی دادم به دلیل اینکه علاقه نداشتم نخوندم و رتبه ام شد ۲۳ هزار اما امسال شروع کردم برا رشته هنر می خونم کنکور ۹۷ می خوام تو دانشگاه سینما بخونم (ریز تر کارگردانی و فیلمنامه نویسی ) بنده تمام تلاشم رو دارم می کنم که رتبه ۱ تا ۳ بشم . و هم راستا با کنکور دارم زبانم هم ادامه میدم می خواستم بدونم راهی هست که بنده بعد کنکور و برای لیسانس به آمریکا برم و ادامه تحصیل بدم و یا جای دیگه ای مثل انگلستان ؟
  مشکل سربازی هم دارم به جز معافی با رتبه کنکورم شرایط دیگه ای ندارم
  اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. برای راهنمایی شما باید شرایط سنی و سطح زبان شما مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات در این زمینه شرایط خود را دقیق تر مطرح نمایید یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. Fateme گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۷سالمه و معدل دبیرستان و راهنماییم کمتر از ۱۹٫
  زبانمم خوبه.داییم بورسیه امریکا گرفته.
  میخاستم بدونم اگه رتبه کنکورم خوب شه میتونم بورسیه امریکا رو بگیرم؟
  منظورم اینه که دانشگاهمو اونجا شروع کنم؟
  کلا کسی با شرایط من چجوری میتونه بورسیه امریکا را کانادا رو بگیره
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای تحصیلی و بورسیه تحصیلی آمریکا در حال حاضر با دشواری هایی همراه است. اخذ بورسیه تحصیلی به رزومه شما (معدل و نمرات و مدرک زبان) شما وابسته است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 48. مشاور حقوقی گفته:

  بسم الله الرحمن الرحیم .با عرض سلام و خسته نباشی خدمت آقای ملکپور عزیز و همکاران گرانقدرتان که لطف میکنید و ما را در راه مهاجرت کمک و راهنمایی میکنید.بنده نوجوانی اهل افغانستان هستم که در ایران زندگی میکنم.۱۸ساله هستم و امسال پیش دانشگاهی هستم.در کنکور میخواهم رتبه ی تک رقمی بیاورم .و در دانشگاه مدیریت بازرگانی بخوانم.میخواستم اگر بشود اقدام به بورسیه برای کارشناسی در دانشگاه های اروپاکنم.ناگفته نماند که مقصد اخر بنده دانشگاه های امریکا هست البته با کمک بورسیه تحصیلی..حال شانس بنده برای اخذ بورسیه چقدر هست.؟؟؟و ایا امکان دارد که ضمن اینکع دارم در امریکا درس میخوانم برای ورود به ارتش این کشور اقدام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر از زحمات گران قدر خودتان و همکارانتان.یا علی …داود خاوری. …..

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 49. ارش گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب اقای دکتر ملک پور و موسسه ی زحمت کش.چندی پیش سوالی پرسیدم اما جوابش رو در کانال ویا فایل ها پیدا نکردم.من ۱۶سالم هست تا اینجا معدل ۹سال تحصیلم۲۰ و معدل سال گذشته ۱۹٫۸۰ شد.دارم روی ازمون GREکار می کنم و الان ۶ سال هست که زبان انگلیسی رو تا سطح advancedپیش رفتم و واقعا انگلیسی خیلی قوی دارم احساس می کنم بتونم تا۱۷سالگی GREرو بگیرم به نظر شما با داشتن نمره تافل و ایلتس بالا و GREبتونم full scholarship برای تحصیل در زمینه ی پزشکی درامریکا رو دریافت کنم یا به جای GRE باید MCATداشته باشم؟؟؟؟؟به نظر شما دقیقا روی چی سرمایه گذاری کنم تا بتونم بورسیه ی پزشکی امریکا رو در اینده بگیرم.لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی دوست دارم توی امریکا پزشکی بخونم.با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای مطالعه پزشکی و دندان پزشکی در آمریکا بهتر است عوامل متعددی را بررسی نماییم . برای مثال غیر از معدل شما میزان مقالات کارهای داوطلبانه در خصوص امور پزشکی نیز میتواند مهم باشد. به خصوص شرایط سیاسی نظیر ویزای آمریکا نیز تاثیر گذار است . پیشنهاد مینماییم برای پاسخ چنین سوالی با مشاورین صحبت نموده و تمام جزییات را مطرح نموده تا آنها بتوانند دقیقتر و بهتره راهنمایی نمایند

   پاسخ
 50. ارش گفته:

  باسلام خیلی ممنون از زحمات شما.احساس می کنم شما می تونید کمکم کنید.من ۱۶سالم هست تا اینجا معدل ۹سال تحصیلم۲۰ و معدل سال گذشته ۱۹٫۸۰ شد.دارم روی ازمون GREکار می کنم و الان ۶ سال هست که زبان انگلیسی رو تا سطح advancedپیش رفتم و واقعا انگلیسی خیلی قوی دارم احساس می کنم بتونم تا۱۷سالگی GREرو بگیرم به نظر شما با داشتن نمره تافل و ایلتس بالا و GREبتونم full scholarship برای تحصیل در زمینه ی پزشکی درامریکا رو دریافت کنم یا به جای GRE باید MCATداشته باشم؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید خیلی خیلی دوست دارم توی امریکا درس بخونم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 51. Nahid گفته:

  سلام خسته نباشید
  من پیش دانشگاهیم رو تموم کردم و هم معدل سال سومم و هم معدل پیش دانشگاهیم بالای ١٩/۵٠ است نمره ی مدرک تافلم هم ١٠٠ است میخواستم بدونم برای رشته پزشکی یا دندانپزشکی میتونم از یکی از دانشگاه های امریکا یا انگلیس بورسیه بگیرم یعنی دانشگاهی هست که در این مقطع کمک هزینه بده؟
  و این که رتبه ی کنکورم هم میتونه یه پشتوانه برای بورسیه گرفتن از یک دانشگاه خوب باشه با نه؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 52. آرش گفته:

  سلام
  بنده ۲۹ سال دارم فوق دیپلم کامپیوتر میخواستم بدونم اگر لیسانسم رو با معدل خوب از دانشگاه غیر انتفایی بگیرم میتونم امید داشته باشم به گرفتن بورسیه برای ارشد در کشور هایی مثل آمریکا کانادا استرالیا که بعد از تحصیل هم اقامت بگیرم؟با تشکر

  پاسخ
  • amin serafat گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ