بورسیه تحصیلی در آفریقای جنوبی

ایا می خواهید از بورسیه تحصیلی در آفریقای جنوبی اطلاعاتی کسب کنید؟ ایا می خواهید از مدارک مورد نیاز برای بورسیه تحصیلی در آفریقای جنوبی اطلاعتی کسب کنید؟ کمک هزینه های بین المللی و بورسیه تحصیلی در آفریقای جنوبی موجود می باشد که تحصیلات پایه  مقطع لیسانس و تحصیلات تکمیلی و دکتری وبرنامه های  پست دکتری را ادامه دهند. بسیاری از دانشگاه ها و موسسات علمی و آکادمیک در سطح جهانی  حمایت های مالی  را در قالب  بورسیه های عالی و رده بالا برای دانش آموزان افریقای جنوبی را در افریقا ی جنوبی و خارج از کشور فراهم می کنند. آفریقای جنوبی یکی از بهترین جاها تحصیل برای بسیاری  از دانشجویان بین المللی که هدف ارتقای تحصیلی و کسب مدارج علمی  باالا  و کسب مهارت ها پیش می روند می باشد.  جهت دریافت  تازه ترین اطلاعات  در باره ی شرایط تحصیلی در آفریقای جنوبی کلیک کنید. اگر در باب بورسیه تحصیلی در آفریقای جنوبی سوال دارید می توانید با بزرگترین موسسه خاورمیانه موسسه حقوقی مراجعه کنید و از مشاوره تلفنی کاملا رایگان ان بهره مند شوید.

بورسیه های کشور آفریقای جنوبی

کمک هزینه های بین المللی و بورسیه ها برای ساکنین افریقای جنوبی موجود می باشد که تحصیلات پایه  مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و دکتری وبرنامه های  پست دکتری را ادامه دهند. بسیاری از دانشگاه ها و موسسات علمی -آکادمیک در سطح جهانی  حمایت های مالی  را در قالب  بورسیه های عالی و رده بالا برای دانش آموزان افریقای جنوبی را در افریقا ی جنوبی و خارج از کشور فراهم می کنند.

آفریقای جنوبی یکی از بهترین جاها تحصیل برای بسیاری  از دانشجویان بین المللی که هدف ارتقای تحصیلی و کسب مدارج علمی  باالا  و کسب مهارت ها پیش می روند می باشد.  جهت دریافت  تازه ترین اطلاعات  در باره ی شرایط تحصیلی در آفریقای جنوبی کلیک کنید.

برنامه ی تحصیلی دوساله ی پیش دانشگاهی بر اساس سطح ای دانشگاه کمبریج و و برنامه ی بسیار ای ال ای چیست :

مرکز تحصیلی ای ال ای  دانش آموزان بین شانزده تا نوزده سال رادر سطح قاره  پذیرش می کند

این دانش آموزان بر اساس معیار هایی چون  علاقمندی برای اقامت در افریقا  روحیه کارآفرینی و سابقه ی  ارائه ی خدمات مردمی پذیرش می شوند.

پس از فارغ التحصیلی  این مرکز کارافرینان را در عذرصه ههای مختلف از جمله اقامت  و بورسیه های دانش گاهی و مزایای  دیگر با بکارگیری از استعداد های انان و مهارت هایی که کسب کرده اند و ایجاد زمینه های شغلی  تامین و حمایت می کندو انهارا با شبکه ای گسترده از سرمایه گذران   اشنا می کند .

مرکز پژوهشی تقویتی

یک دوره ی تحصیلی سه ساله دکتری را در دانشگاه وسترن کیپ تون فراهم می آورد.د انش آموزان افریقای جنوبی باید که میانگین هفتاد در صد  در تحصیلات تکمیلی   یا متسری مچنین متقاضیان باید گواهی تسلط کامل برزبان انگلیسی در دو آزمون کتبی و شفاهی در آزمون های استاندارد مانند تافل یا هر آزمون استاندارد دیگر داشته باشند.  متقاضیان باید در سازمان های تقویتی و کارورزی  و داوطلبانانه یا شغلی فعالیت داتشته باشند. هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و البته متقاضیان باید در طول دوره ی سه ساله ی تحصیلی پیشین خود اقدام نمایند یا در غیر اینصورت دلیل قابل قبولی برای عدم ادامه ی تحصیل داشته باشند. در این دوره زنان و دانش آموزان افریقایی بسیار حمایت میشوند.

در این مرکز دانش آموزان مقطع دکتری باید به صورت تمام وقت در مرکز یو سی دابلیو حضور داشته باشند. متقاضیان دکتری لازم است که فرم تقاضای بورسیه را داشته باشند و نیازی به  تایید در مرکزuwc نمی باشد.چنانچه متقاضیان  بورسیه ی تحصیلی دارند یا هزینه های تحصیلی را خودشان متقبل می شوند باید از طریق مراحل ان لاین و اینترنتی اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز

فرم درخواست الکترونیکی

نامه درخوپایت

کپی پاسپورت

اگواهی اخرین مدرک تحصیلی

کپی از تمامی گواهی های علمی

نامه ی رفرنس چنانچه رفنرنس ها از طریق افراد زی ربط ارسال نمی شوند باید به ادرس ….همراه با نمشخصات فردی ارسال شود.

ما در این مقاله فهمیدیم که چه مدارکی برای اخذ بورسیه تحصیلی در آفریقای جنوبی لازم است و اینکه چه شرایطی باید داشته باشیم و افریقای جنوبی از شرایط و مزیت خاصی برای تحصیل برخوردار است اگر هر سوالی در باب تحصیل از افریقای جنوبی داشتید می توانید به بزرگترین موسسه حقوقی خاورمیانه موسسه حقوقی ملک پور مراجعه کنید و می توانید از مشاوره تلفنی کاملا رایگان ان بهره مند شوید.

منبع

http://www.africanstudies.ox.ac.uk

 

نگارنده: شیما سماواتی

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ