بورسیه تحصیلی در اسپانیا
 • بورسیه تحصیلی اسپانیا و یا تحصیل ارزان در اروپا و یا اخذ اقامت تحصیلی اسپانیا ، وکیل مهاجرت به اسپانیا و یا مهاجرت به اسپانیا 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به اسپانیا چه شرایطی دارد ؟ شرایط لازم برای بورسیه تحصیلی اسپانیا ، مدارک لازم برای اخذ بورسیه تحصیلی اسپانیا ، تحصیل در اسپانیا ، اخذ اقامت اسپانیا از طریق تحصیل در اسپانیا و یا تحصیل رایگان در اسپانیا و یا هزینه های تحصیل در اسپانیا چگونه است ؟

 • امروزه افراد متعددی به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی در بهترین کشورهای اروپایی را دارند که در بین کشورهایی تاپ اروپایی کشور اسپانیا را برای اخذ بورسیه تحصیلی انتخاب مینماید ، به دلیل شرایط متفاوتی که این کشوز نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد من الجمله آب و های مدیترانه ای، معتدل و بسیار مناسب یا جاذبه های گردشگری متفاوت و سواحل زیبا که باعث شده است بسیاری از دانشجویان اسپانیا را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند، امروزه با توجه به تجربه و تبحر موسسه حقوقی ملک پور  و موسسه همکار ملک پور افراد زیادی با موسسات همکار ملک پور گرفته و سوالات فراوانی درباب چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی در اسپانیا را دارند، ومشاوران بین اللملی موسسه مهاجرتی ملک پور با توجه به کثرت متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا بر این آمدند تا با نگارش مقاله ای درباب نحوه اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا اطلاعات جامع و دقیقی به شما سروران گرامی متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا ارائه دهند، حال ممکن است برای شما متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا سوالاتی پیش آید نظیر آیا اصلاً امکان اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا وجود دارد ؟ بورسیه تحصیلی در اسپانیا در کدام مقاطع تحصیلی امکان پذیر است؟ برای اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا چه شرایطی مورد نیاز است؟ انواع بورسیه های تحصیلی اسپانیاکدامند؟ برای اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا باید در چه زمان هایی اقدام نماییم؟ مدارک لازم برای اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا کدامنند؟ آیا برای اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا شرایط سنی مد نظر است ؟آیا با دریافت بورسیه تحصیلی در اسپانیا و تحصیل در دانشگاه های معتبر اسپانیا میتوان به اقامت دائم اسپانیا را به دست آورد؟ داشتن رزومه کاری چه تاثیری در اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا دارد؟آیا با دریافت بورسیه تحصیلی در اسپانیا میتوان  همزمان حق کار هم داشت ؟ و سوالاتی از این قبیل که مشاوران زبده موسسه حقوقی ملک پور و موسسه همکار ملک پور با تکیه بر قوانین بین الملل خصوصی در حد توان پاسخگوی آنها خواهند بود .

  کشور اسپانیا با توجه به عضو شنگن بودن گزینه ی بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل می باشد و افراد زیادی به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی در کشور اسپانیا هستند که به این عزیزان توصیه می نماییم اطلاعات کامل در این زمینه را ابتدا به دست آورده سپس تصمیم به تحصیل در اسپانیا بگیرند .

 

e32bfe1052fba6d04a2b49277ea3c4d13ad934f2 300x108 بورسیه تحصیلی اسپانیا

اسپانیا

 • تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اسپانیا عمدتا به زبان اسپانیایی می باشد و هزینه های تحصیل تقریبا بین ۲ الی ۵ هزار یورو می باشد که مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی در اسپانیا بین ۳ الی ۴ سال می باشد ، امکان دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی در اسپانیا عملا خیلی پایین است و به ندرت به دانشجویان خاص بورسیه تحصیلی اسپانیا اعطا خواهد شد ، پس اگر به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی اسپانیا در مقطع کارشناسی در اسپانیا هستید باید این نکته را در نظر بگیرید که شانس شما متقاضیان عزیز برای دریافت بورسیه تحصیلی اسپانیا بسیار اندک است اما بین ۱۰ الی ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار قانونی به صورت پارت تایم وجود دارد که با اخذ کار دانشجویی در این مقطع می توانید تا حدودی هزینه های زندگی خود را تامین نمایید .

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دراسپانیا هزینه های مناسبی دارد و تقریبا سالی بین ۴ الی ۶ هزار یور هزینه دارد و مقطع کارشناسی ارشد در اسپانیا در دوره های یک ساله و یک سال و نیم و همینطور دو ساله برگزار میگردد که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد حق ۲۰ الی ۳۰ ساعت کار در هفته را دارند و با توجه به قوانین این کشور دانشجویان در مقطع کارشناسی ساده تر می توانند جویای کار دانشجویی نسبت به دانشجویان مقطع کارشناسی باشند و امکان پیدا کردن شغل دانشجویی برای آنها ساده تر است باید این نکته را مد نظر قرار داد که امکان اخذ و دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد همانند مقطع کارشناسی پایین است و تنها دانشجویان این مقطع حق کار دانشجویی دارند که می توانند در دانشگاه خود مشغول به کار شوند اما اگر دانشجویان در کشور اسپانیا دوره کارشناسی را بگذارنند راحتتر میتوانند در مقطع دکترا بورسیه تحصیلی به دست آورند ، زبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد عمدتا انگلیسی است اما در برخی از رشته ها زبان تحصیل اسپانیایی می باشد و در هر شهری ، شهرداری آن شهر برای دانشجویان کلاس های آموزش زبان اسپانیایی به صورت رایگان برگزار می نماید و دانشجویان می توانند علاوه بر کلاس های رایگان آموزش زبان اسپانیایی که در دانشگاه برگزار می گردند از این موسسات نیز به صورت رایگان استفاده نمایند .

80bafd725d0b59ae89c1da951c9d70f928fd4cf4 300x232 بورسیه تحصیلی اسپانیا

اسپانیا

 • تحصیل در مقطع دکترا در کشور اسپانیاعملا رایگان محسوب میگردد چراکه نهایتا هزینه دانشگاه ها در مقطع دکترا بین ۲۰۰ الی ۷۰۰ یورو می باشد ، مقطع دکترا در اسپانیا به زیان انگلیسی می باشد و دانشجویان می توانند در این مقطع با خود همراه نیز ببرند و همراه آنها نیز میتوانند هم ادامه تحصیل داشته باشند و هم حق کار به صورت پاره وقت داشته باشند اما لازمه پذیرش در مقطه دکترا داشتن سوپروایزر می باشد که موسسه حقوقی و مهاجرتی ملک پور و دفاتر همکار  ملک پور با تجربه کافی و کارگزاران حقوقی در اسپانیا میتوانند در پیدا نمودن سوپروایزر شما متقاضیان تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا را یاری رسانند ، امکان دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا در کشور اسپانیا وجود دارد و دانشجویان می توانند با رزومه ای قوی در این مقطع از بورسیه تحصیلی بهره مند گردند، رزومه ای که باعث میشود دانشجویان در این مقطع بورسیه دریافت کنند عبارت است از تحصیل در دانشگاه های معتبر در مقاطع پایین تر ، داشتن معدل مناسب و بالای ۱۶ ، داشتن مدرک زبان IELTS، داشتن مقالات بین المللی در سطح ISIو شرکت در سمینار های مختلف و همین طور رزومه معتبر کاری در زمینه تحصیل شرایط را برای دریافت بورسیه تحصیلی سهل تر می نماید ، دانشجویان در مقطع دکترا میتوانند در هفته بین ۲۰ الی ۳۰ ساعت کار دانشجویی داشته باشند و یا اگر رزومه ی قوی ارائه دهند میتوانند ماهیانه با توجه به نظر استاد راهنمای خود در حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو حقوق ماهیانه دریافت نمایند که این مبلغ حقوق باعث شده است که متقاضیان بسیاری در صدد اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا در کشور اسپانیا برآیند.

  به طور کلی تحصیل در اسپانیا هزینه های بسیار مناسبی دارد و حتی دانشجویان مقطع دکترا به راحتی می توانند با یک مقدار سخت کوشی بورسیه تحصیلی اسپانیا دریافت نمایند با توجه با اطلاعات مختصری که در راستای مهاجرت به اسپانیا از جمله مهاجرت تحصیلی به اسپانیا و یا اخذ بورسیه تحصیلی اسپانیا و یا تحصیل رایگان در اسپانیا و یا هزینه های تحصیل در اسپانیا به شما متقاضیان عزیز داده شد ، میتوانید برای دریافت اطلاعات جزیی و دقیق نحوه دریافت بورسیه تحصیلی اسپانیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و در باب چگونگی اخذ بورسیه تحصیلی اسپانیا مشاوره رایگان داشته باشید تا راحتر بتوانید در این زمینه تصمیم گیری نمایید .

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

31 پاسخ
 1. اختر ملکی گفته:

  سلام بنده فوق لیسانس بیماری شناسی گیاهی دارم سال نود و سه فارغ التحصيل شدم، معدلم 18/81 هست، مقاله ندارم، نمره آیلتس شیش دارم، میتونم فاند بگیرم در مقطع دکترا، از دانشگاههای اسپانیا

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام، بنده فوق لیسانس بیماری گیاهی دارم با معدل 18/81، مقاله ندارم، نمره آیلتس شیش، میتونم فاند بگیرم در مقطع دکترا، در دانشگاه های اسپانیا،پنج سال هم گپ تحصیلی دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا زیاد است و معمولا دانشجویان در این مقطع حقوق دریافت می کنند. البته برای پذیرش در دکترا علاوه بر معدل عوامل دیگری همچون مقالات و مدرک زبان نیز مهم می باشد.

   پاسخ
 3. سید سام موسوی گفته:

  سلام من ۴۰ سالم هس فوق لیسانس جغرافیا دارم آیا میتونم نسبت به بورسیه دکتری امیدوارباشم .معدلم ۱۸ هس. ولی سال ۸۸ مدرکم رو گرفتم

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل در مقطع دکترا در اسپانیا دارای گپ تحصیلی بالایی می باشید که نیاز به بررسی خواهد داشت. همچنین می بایست سوپروایزر داشته باشید.

   پاسخ
 4. hajiabadi گفته:

  سلام من لیسانس حسابداری از دانشگاه دولتی دارم ولی نمیخوام در این رشته ادامه تحصیل بدم ایا امکانش هست بورسیه این کشور رو برای دوره لیسانس بگیرم اگر زبان اسپانیایی بلد باشیم گرفتن بورسیه راحت تر نمیشه؟

  پاسخ
 5. hadis گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من لیسانس جسابداری با معدل 17.70 از دانشگاه ازاد را دارم. قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته mba در اسپانیا رادارم . بزرگترین مشکل من دغدغه مالی است. با این شرایط ایا میتوانم بورسیه بگیرم؟ اگر مدرک زبان انگلیسی داشته باشم چطور؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. بزرگوار در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. شادی گفته:

  باسلام میخواستم بپرسم آیا برای مقطع لیسانس دانشجو میپذیرند و با چه رتبه ای و شرایطش چه شکلیه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله میپذیرند اما بستگی به رزومه شما دارد.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 7. علی سعادت گفته:

  سلام
  من تازه کنکور دادم و میخواهم رشته زبان اسپانیایی رو در دانشگاه دولتی انتخاب کنم.
  ایا برای مقطع لیسانس یا فوق لیسانس میتونم بورسیه تحصیلی رو از اسپانیا دریافت کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 8. فاطمه گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی حقوق در دانشگاه دولتی هستم با وضعیت مالی متوسط و اگر من ارشدم رو در یکی از تاپ ترین دانشگاه های ایران بگیرم و چندتا مقاله در رزومه ی خودم داشته باشم میتونم برای دکترای حقوق بین الملل به اسپانیا بورسیه بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب معمولا اخذ بورسیه در مقطع بالاتر از لیسانس شانس بیشتری دارد . اما باید رزومه شما بررسی تخصصی گردد.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. زهرا گفته:

  سلام
  میشه راهنمایی کنید با داشتن مدرک دندانپزشکی بهترین راه برای مهاجرت چه راهی است؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ا
   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. پریسا گفته:

  سلام
  من 25 سالمه، لیسانس و فوق لیسانس رو از دانشگاه سراسری با معدل بالای 17 پرفتم هنوز مقاله isi ندارم خیلی وقته به اخذ بورسیه از اسپانیا فک میکنم اما بزرگترین دغدغم مسائل مالی هیت من نمیتونم مبلغ خیلی زیادی با خودم ببرم چقد میتونم از پیدا کردن کار الونجا مطمئن باشم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.

   پاسخ
 11. A.Nazarian گفته:

  با سلام
  احتراما بنده متولد 1334 ومدرک کارشناسی ICT دارم.با موارد اعلامی آیا امکان تحصیل در اسپانیا و اخذ بورسیه
  تحصیلی برای ارشد را دارم یا خیر؟
  لطفا در صورت امکان راهنمایی فرمایید. با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز شما میتوانید با دریافت ielts بالای 7 و معدل A+ برای بورسیه امیدوار باشید. معمولا تا سن 35 سال بورسیه ارایه میگردد . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من دانشجوی حقوق شهید بهشتی ام می خواستم ببینم چقدر شانس بورسیه شدن به اسپانیا رو برای دوره کارشناسی ارشد دارم؟ معدلم بالای 18 هست.ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی برای اخذ بورسیه شما باید مقالات و معدل بالا و نمره IELTS بالایی داشته باشید و ابتدا هزینه یک سال تحصیلتان را پرداخت نمایید و نشان دهید هزینه های تحصیل را میتوانید ساپورت نمایید و بعد از داخل آن کشور درخواست بورسیه دهید .همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. آناهیتا گفته:

  سلام
  من25سال دارم و دوره لیسانسم در دانشگاه تبریز با معدل 15/16 در رشته شیمی محض گذرانده ام و مقطع فوق لیسانسم را در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان (iasbs) در گرایش شیمی الی با معدل 17 گذرانده ام و مدرک زبان ندارم می خواستم بدونم اگر بتونم مدرک زبانمو بگیرم امکان دریافت بورسیه تحصیلی یکی از دانشگاهای اسپانیا در زمینه شیمی را دارم ؟ ایا امکان بردن همراه را دارم ؟ ایا امکان داره که همراه من پشتوانه مالی من باشه ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. متاسفانه شانس بردن همراه از ابتدا برای این کشور اندک می باشد. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ