بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان  و اگاهی از شرایط ان میتواند سرمایه گذاری موفقی را ایجاد نماید. بهترین راه سرمایه گذاری در آلمان از نظر وکلای مجرب مهاجرتی کدام راهها میباشند ، و بهترین سرمایه گذاری در آلمان از نظر هزینه ها کدام راه میباشد ، بهترین سرمایه گذاری در آلمان از نظر سهولت و راحتی انجام کار کدام راه میباشد ، بهترین سرمایه گذاری در آلمان سرمایه گذاری ای است که هم کم هزینه تر بوده و هم امنیت بیشتری داشته و هم سرمایه گذاری با سرعت بالاتری انجام گیرد و هم اینکه منجر به اقامت دائمی گردد.  در این مقاله و در ادامه در باب شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان و شرایط زندگی در آلمان اطلاعات مفیدی را در اختیار علاقه مندان شرایط زندگی در آلمان  قرار خواهیم داد . چنان چه تمایل دارید اطلاعات بیشتر و کامل تری در باب شرایط ثبت شرکت در کشور المان بدانید حتما این مقاله را به دقت مطالعه بفرمایید ، زیرا در این مقاله سعی بر این امر است که  اطلاعات مهم و دقیق در باب ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت آلمان در اختیار علاقه مندان این راه قرار گیرد و فرد با اخذ اطلاعات کامل تر در این مقاله بتواند با دید باز تر جهت اخذ ویزای ثبت شرکت در آلمان اقدام نماید .

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و پیدا کردن بهترین راه جهت اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری در تخصص وکلای موسسه حقوقی ملک پور بوده و میتوانید با مشاوره با ما از آخرین تغییر قوانین در زمینۀ سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری با خبر شوید.

کشور آلمان از قطب های صنعتی اروپا و همینطور جهان می باشد همانطور که میدانید رشته های مهندسی در این کشور شرایط خوبی را برای کسانی که قصد کار و سرمایه گذاری دارند ایجاد کرده است ، ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت و شرایط انجام این کار آشنا کنیم ، شرایط مختلفی وجود دارد که شما میبایست قبل از اقدام برای ثبت شرکت در این کشور از آن ها آگاه باشید ، مسائلی از قبیل هزینه ها زندگی در این کشور ، شرایط ثبت شرکت و هزینه های آن ، پایه حقوق یک کارمند و یا کارگر در این کشور ، هزینه های بیمه و مالیات بر ارزش افزوده و بسیاری موارد دیگر که لازم می باشد که قبل از هر اقدامی از آنها آگاهی داشت تا با اطلاعات بیشتر اقدام به ثبت شرکت در این کشور داشت .

توضیحات آقای  ملک پور در باب ثبت شرکت در آلمان

video بهترین سرمایه گذاری در آلمان
audio بهترین سرمایه گذاری در آلمان

درباره المان

کشور آلمان در منطقه اروپای مرکزی قرار دارد و پایتخیت این کشور برلین می باشد این کشور را با نام رسمی جمهوری فدرال میشناسند.نظام این کشور سیاسی می باشد و فدرالی دموکرات میباشد که ۱۶ ایالت دارد . البته لازم به ذکر می باشد که این ایالت ها هرکدام میتوانند به حالت جداگانه برای ایالت خود تصمیم گیری کنند و همانطور که گفته شد کشور آلمان از قطب های صنعتی اروپا و جهان بوده و از این حیث بسیار قدرتمند عمل میکند ، شرکت های زیمنس ، بنز، ف بی ام و ، فولکس واگن از شرکت های قدرتمند در کشور آلمان میباشد . که میتوان از شهر های مهم آلمان به هانوفر ، فرانکفورت ، برلین ، هامبورگ اشاره داشت .

وقتی که اشاره میشود کشور آلمان صنعتی می باشد به نظر می آید که این کشور از لحاظ سطح رفاهی پایین باشد ولی در حقیقت این کشور با وجود صنعتی بودن از لحاظ سطح رفاهی ، حقوق شهروندی نیز در رتبه بالایی قرار دارد .

در متون بالا سعی بر این شد تا شما را با اطلاعاتی کلی در مورد کشور آلمان آشنا کنیم و در ادامه مقاله توضیحاتی کلی در خصوص ثبت شرکت در این کشور و شرایط ثبت شرکت ، بیمه و مالیات شرکتی آشنا خواهیم ساخت .

ثبت شرکت در کشور آلمان از هزینه های معقولی برخوردار می باشد ، نا گفته نماند این هزینه ها بستگی به میزان سرمایه گذاری و بیزنسی که قصد دارید انجام دهید دارد .

بهترین سرمایه گذاری در آلمان چه شرایطی دارد؟

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و پیدا کردن بهترین راه جهت اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری در تخصص وکلای موسسه حقوقی ملک پور بوده و میتوانید با مشاوره با ما از آخرین تغییر قوانین در زمینۀ سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری با خبر شوید.

شرایط ثبت شرکت در حالت های مختلف وجود به عنوان مثال شرایط ثبت شرکت در آلمان لازمه داشتن مدرک لیسانس می باشد و در صورت نداشتن مدرک تحصیلی فرد متقاضی می بایست مدرک زبان b2 آلمانی داشته باشد . در یکی از حالات ثبت شرکت لازم است ۲۵ هزار یورو برای افتتاح حساب شرکت خود پرداخت داشته باشد . شرایط سنی وجود ندارد ولی اگر فرد متقاضی زیر ۵۰ سال باشد از شانس ویزای بالایی برخودار میشود.

مدت زمانی که طول خواهد کشید تا ثبت شرکت انجام پذیرد از ابتدا کار تا اتمام آن ۶ تا ۸ ماه می باشد البته لازم به ذکر می باشد که این مبلغ برای شرکت های سهامی خاص ۵۰۰۰۰ هزار یورو میباشد . یکی از کارهایی که برای ثبت شرکت انجام میدهید اعلام طرح اقتصادی می باشد که شما باید مشخص کنید برنامه کاری شرکت در ۳ سال آینده به چه صورت خواهد بود . بعد از اعلام طرح اقتصادی و در صورت اخذ ویزا فرد ابتدا به ساکن فرد ویزای ۳ ماهه دریافت میکند و میبایست در این ۳ ماه کارهای شهروندی خود ، اسکان ، افتتاح حساب خود را با مراجعه به اداره مهاجرت و اداره پلیس آن کشور پیگیری نماید . بیشتر کسانی که در این پروسه سرمایه گذاری میکنند قصد اخذ اقامت دائم این کشور را دارند لازم به ذکیر می باشد که شرایط رسیدن به اقامت دائم از طریق ثبت شرکت متغیر می باشد ، منظور از متغیر بودن این است که در حال حاضر بعد از ۵ سال اداره شرکت و پرداخت بیمه و مالیات و گردش مالی بالا فرد میتواند به اقامت دائم برسد در حال حاضرتمدید این ویزا به صورت ۲ تمدید یک ساله و یک تمدید ۳ ساله می باشد .

به طور کلی سرمایه گذاری در کشور آلمان و همچنین دیگر کشورها عموما شامل شرایط یکسانی در طی سالیان نیست ، و باید توجه داشت که ممکن است هر سالی در هر کشوری یک سری راه برای سرمایه گذاری باز شود و کشورها بسته به نوع و میزان نیز خود به مشاغل و حرفه ها و صنعت ها این راه ها را برای سرمایه گذاران خارجی باز میکنند ، و به همین دلیل اگر برای یک کشور و یک راهی در طی چند سال مد نظرتان است که اقدام کنید ، توجه بفرمایید که ممکن است که آن موقعیت و شرایط در آن سال با سالهای بعدی تفاوت داشته باشد و قوانین کشورها نیز سال به سال تغییراتی داشته باشند ، چه از نظر قوانین سرمایه گذاری و چه از نظر مالیاتی و چه از نظر قوانین مهاجرتی ، لذا پیشنهاد میگردد که حتما با تحقیق مکفی در مورد وکلای حاذق این امر با آنها مشورت لازمه را در مورد قوانین و شرایط اخیر و جدید داشته باشید و با دیدی باز به سمت این راه قدم بردارید.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و پیدا کردن بهترین راه جهت اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری در تخصص وکلای موسسه حقوقی ملک پور بوده و میتوانید با مشاوره با ما از آخرین تغییر قوانین در زمینۀ سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری با خبر شوید.

در این مقاله سعی بر این شد تا شما را با بهترین راه سرمایه گذاری در آلمان آشنا سازیم که یکی از این راه ها ثبت شرکت در آلمان می باشد ، همانطور که گفته شد ثبت شرکت یکی از راه هایی میباشد که میتوان از این طریق به اقامت رسید ، اگر چنانچه اطلاعات بالا برای شما مکفی نبوده است میتوانید با تماس با موسسات حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان گرفته و از اطلاعات مهاجرتی برای مهاجرت به آلمان و بهترین راه سرمایه گذاری در آلمان بهره مند شوید.

 

Rating: 5
44 پاسخ
 1. سجادی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ممنون از اینه به سوال قبلیم سریع پاسخ دارید . سوال دیگه ای داشتم از خدمتتون ، همسر من متولد ۴۷ و لیسانس موسیقی داره و چند سالی است که اموزشگاه موسیقی داره،امکانش هست که اموزشگاه رو بعنوان شرکت ثبت کنیم ؟ و یا اینکه با اینکه مدت زیادی از لیسانسش گذشته و ۵۱ سال سن داره برای ارشد از دانشگاهی میتونه پذیرش بگیره ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   سن همسر شما برای تحصیل مناسب نمی باشد. برای سرمایه گذاری می توانید از طریق ثبت شرکت در زمینه موسیقی اقدام نمایید. اما طرح تجاری شما باید ابتدا مورد تایید قرار بگیرد و تاثیر مثبتی در اقتصاد آلمان داشته باشد و کشور آلمان در سال های اخیر اکثر طرح های تجاری را رد کرده است بنابراین ثبت شرکت در آلمان را توصیه نمی کنیم.
   کشور مناسب تر برای شما می تواند اتریش باشد که شما از طریق ثبت شرکت و استخدام می توانید اقدام نمایید. شرایط شما هم برای این برنامه مهم می باشد. توضیحات کامل را می توانید در لینک زیر مطالعه نمایید.

   https://malekpourmie.com/بلوکارت-اتریش

   روش خودحمایتی نیز برای شما می تواند گزینه مناسبی باشد و برای کشورهای اتریش و فرانسه امکان پذیر است.

   https://malekpourmie.com/خود-حمایتی-فرانسه
   https://malekpourmie.com/شرایط-اخذ-اقامت-خود-حمایتی-اتریش

   پاسخ
 2. سجادی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من یه دختر ۶ ساله دارم و در حال حاضر پیش دبستانی ، امکانش هست از مدرسه ای در المان یا کشور دیگه ای در اروپا ، پذیرش از مدرسه بگیریم برای کلاس اول ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن فرزندتان برای اخذ ویزای تحصیلی پایین است و ریسک ویزای ایشان بالا خواهد بود. حداقل سن توصیه شده برای تحصیل در مدارس سن 13 سال می باشد.

   پاسخ
 3. SAEID گفته:

  با درود وخسته نباشيد خدمت اقاي دكتر ملكپور
  ممنون ميشم اگه منو راهنمايي بفرماييد
  ايا با خريد هتل يا سرمايه گذاري در شركتهاي خودرو سازي المان ميشه اقامت دائم يا پاسپورت گرفت؟
  با تشكر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری شما باید حتما یک طرح تجاری بسیار قوی ارائه دهید که مورد تایید دولت آلمان قرار گیرد. متاسفانه طرح های تجاری در آلمان به سختی تایید می شوند به همین معمولا روش های دیگر یا کشورهای دیگر را توصیه می کنیم.

   پاسخ
 4. مقدم گفته:

  سلام ، من در ایران یه شرکت ساختمانی دارم ، اولا : در آلمان هم میتونم این این شرکت رو انتقال بدم ؟ ، دومٱ : هزینه کل ثبت این شرکت چقدر میشه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما با مبلغی بین 30 تا 40 هزار یورو می توانید در آلمان شرکت خود را ثبت کنید. اما نکته اینجاست که شما با ثبت شرکت در آلمان نمی توانید اقامت این کشور را به دست آورید.
   برای اخذ اقامت آلمان باید بتوانید یک بیزنس پلن قوی ارائه دهید و اثبات کنید که در آلمان شغل ایجاد می کنید و تاثیر مثبتی بر اقتصاد آلمان می گذارید.

   پاسخ
 5. مهديس گفته:

  سلام من وهمسرم ٢٨سالمونه اگر ١٠٠هزار يورو داشته باشيم ازچه راهي ١٠٠درصد ميتونيم پاسپورت المان رو بگيريم

  ما بخاطره ترسي كه داريم از سواستفاده هاي مالي تصميم داريم ازطريق پناهندگي به المان بيايم

  Rating: 4
  پاسخ
 6. جبار جباری گفته:

  سلام ..
  من میخاستم سرمایه گذاری کنم در آلمان شما چه کاری بهم پیشنهاد میدی ..
  میخام آسوده و راحت باشه ..؟
  باتشکر
  جوابمو ایمیل کنید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. علی گفته:

  با عرض سلام خدمت آقای ملکپور عزیر
  من علی هستم از مازندران 42 سالمه می خواستم برای اقامت اتریش اقدام کنم.می خواستم بدونم از طریق کسب و کار آزاد مثلا فروشگاه مواد غذایی میشه اقامت گرفت هزینه کسب و کار چقدر است.متاهل هستم یک فرزند دارم.لیسانس کامپیوتر
  شاد باشید
  خدانگهدار

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. مهدی گفته:

  با سلام. با سرمایه حدود یک میلیارد تومان آیا از طریق سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار کشور آلمان یا اتریش می توان برای اقامت در این دو کشور اقدام کرد؟ با تشکر از شما.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. Maria گفته:

  با سلام
  سوال اینجانب در خصوص گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت میباشد.
  آیا بعد از دریافت اقامت موقت (یا اقامت دایم) باید ماهانه اجبارا” هزینه ای تحت عنوان بیمه و … پرداخت نماییم؟
  و اگر جواب مثبت است این مبلغ برای هر نفر و نیز برای یک خانواده 4 نفره چه مقدار است؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 10. کیوان فرجی گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید سوال من در مورد ویزای کار است
  درصورتی که شخص بتواند کاری را پس از apply از ایران و مصاحبه های تلفنی یا تصویری تایید گرفته وجلب رضایت کارفرما را فراهم آورد مبنی بر داشتن تخصص لازم ، در صورت ارسال دعوت نامه کاری از شرکت مربوطه ، آیا دریافت ویزای کاری زمان بر است ؟ چه مدت؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام پلن های سرمایه گزاری در کشورهای مختلف متفاوت است جهت این امر باید با شخص اقای دکتر مشاوره تخصصی اخذ نمایید .

   پاسخ
 11. ملیکا گفته:

  سلام خسته نباشید
  برای راه اندازی یه رستوران در برلین پول حدود یک میلیارد یا یک میلیارد و پونصد کافی است؟؟ و میشه از این طریق به عنوان سرمایه گذار با خانواده رفت؟؟

  پاسخ
 12. مه گل گفته:

  سلام اقای دکتر
  من دندانپزشک هستم و شرایط اقدام برای خودم رو تا حدودی میدونم، میخواستم بدونم اگر پدر و مادر من بخوان اقدام کنن از چه راهی میتونن؟ هر دو حدود ۵۰ ساله هستن ، پدرم مهندس راه و ساختمان هست، میشه از طریق خرید ملک اقامت گرفت؟
  همچنین برادرم که ۱۸ ساله اس و دانشجوی معماری داخلی، اون از چه طریقی اقدام کنه بهتره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. حمید گفته:

  سلام آقای ملک پور
  من حدود ۱۲ساله کارگاه طلاسازی دارم از لحاظ سرمایه تا حدود یک میلیارد تومان میتونم هزینه کنم.میخاستم ببینم امکان ویزای سرمایه گذاری دارم ؟
  من۳۱ساله متاهل با یک فرزند مدرکم دیپلم و از لحاظ طرح اقتصادی نمیتونم همون کار خودمو انجام بدم به لحاظ تفاوت سبک تولید و اختلاف تکنولوژی با ایران.
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله امکان اقدام از روش های خودحمایتی یا کارافرینی و ثبت شرکت را دارید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. حمیدرضا گفته:

  با سلام . من حمید هستم ۳۶ ساله.متاهل یک فرزند۵ساله. فوق دیپلم کامپیوتر. لیسانس مدیریت دولتی.. دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی. سرمایه حدود 50هزار یورو. ۱۵ سال سابقه کار در ایران خودرو. یکسال عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی هستم. برای مهاجرت به المان یا کشور پیشنهادی شما از چه طریقی میتونم اقدام کنم. در ضمن همسرم هم لیسانس ریاضی هستن ۲۷ساله

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. محمدی گفته:

  باسلام آقای ملک پور
  بنده تا ۳۵۰ هزار یورو میتونم سرمایه گذاری کنم فوق دیپلم معماری دارم متاهل و دارای فرزند ۳ ساله بهترین راه برای اقامت دائم آلمان رو کدام روش پیشنهاد میدهید زبان آلمانی بلد نیستم. محمدی از کردستان. ممنون از راهنمایتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای سرمایه گذاری در این کشور یا کشورهای مختلف متناسب با میزان سرمایه خود باید از تمامی شروط و جزئیات آن اگاهی داشته باشید. جهت اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. ساناز گفته:

  با درود
  آیا براى بیزنس پلان آلمان مانند کشور اتریش که فرمودید شرکتهایى براى نوشتن بیزنس پلان هستند افراد یا شرکتهایى هستند که در نوشتن به متقاضى کمک کنند؟ آیا شما خدمات براى نوشتن بیزنس پلان ارایه نمیدید؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. این مسئولیت بیشتر بر عهده شخص متقاضی خواهد بود اما موسسات یا روشهایی نیز هستند که در این زمینه می توانند به شما کمک کنند. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. میلاد گفته:

  با سلام بنده متاهل هستم و میتوانم تمام پولم را به ۵۰۰۰۰یورو تبدیل کنم ایا میتوان در المان کافه یا …. راه اندازی کرد؟
  و یا شغل دیگر
  خودم در ایران مدیر فنی صنایع نوشیدنی هستم و اپراتور دستگاه هستم و گواهی نامه لیفتراک هم دارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. راه اندازی کسب و کار در این کشور شرایط خاص خود را داراست. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات دقیق پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید

   پاسخ
 18. مشاور حقوقی گفته:

  ا سلام و عرض ادب خدمت اقای ملک پور . بنده علی هستم از کرج ۲۷ سال سن دارم و به تازگی خدمت سربازی من تموم شده . از بابت مدرک تحصیلی فوق دیپلم مکانیک هستم . ولی تحصیل زمینه تخصصی بنده نیست . من به معامله گر ارز بین الملل هستم در بازار جهانی فارکس ( FOREX) و در مدت ۲ سال و در زمانی که خدمت میکردم سرمایه ای در حدود ۱۳۰ هرار دلار با کار کرد ۴-۵ ساعته در ساعات انتهایی روز برای خودم تا الان جمع کرده ام . علاوه بر این موضوع من به زبان فرانسه و انگلیسی تسلط دارم . زبان المانی رو هم لابلای خدمت و بیزینس خودم تا سطح a2 باد گرفتم ولی مسلط هنوز نیستم . بنده علاقه زیادی به مهاجرت به المان و فرانسه دارم ولی برای المان ترجیح میدم که از طریق سرمایه گراری و اراعه پلن بیزینس اقدام بکنم ولی دوست دارم نظر شما رو هم راجع به بهترین گزینه برای اقدام به مهاجرت با شرایط فعلی من رو هم بدونم . بسیار ممنون از بابت وقتی که به پاسخ گویی به سوالات همه ما دوستان میزارید.

  پاسخ
 19. رها۷۵ گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید همسر بنده شرکت مهندسی برقی و عمرانی دارن
  میخواستم بپرسم چگونه میتوان از طریق شرکتش اقامت بگیریم؟ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط ثبت شرکت در کشور آلمان و در اصل سرمایه گذاری در آلمان بسیار متفاوت و گوناگون است . بهتر است شرایط سنی و … خود را در همین قسمت اعلام نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم . همچنین شما میتوانید با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید .

   پاسخ
 20. Ali گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما جناب دکتر ملک پور . من علی هستم .۱۸ سالمه . دانش اموز تیزهوشان علامه حلی تهران هستم . مدرک ایلتس ۷ اکادمیک و b2 المانی گوته دارم . معدل دیپلم ۱۹.۳۴ و پیش دانشگاهی ۱۹.۵۷. بنده حقیر قبلا هم مزاحمتان شده بودم و به خداوند یکتا قسم می خورم که فقط و فقط ویس های شما و اطلاعات دقیقتان و امید دادن های فوق العاده تان و صدای گرم و پر انرژی تان باعث شد که به این راه قدم بگذارم. تا اینجا خودم به تنهایی و فقط با ویس های پر امید شما و اطلاعات در اینترنت راه بسیار سختی را گذرانده ام و امید در این راه سخت مهاجرت و انهم بدون اطلاعات کامل . فقط مدیون شما هستم. الان با سختی های زیاد پذیرش از کالج المان گرفتم و ویزا گرفتم و امدم به المان و خدا را شکر ازمون ورودی کالج را با موفقیت قبول شدم . اما بازهم به مشکل برخوردم و تنها راه درمان مشکلم را شما یافتم . بنده به والدینم دروغ گفتم! انها فکر می کردند که من برای پزشکی و یا مهندسی مکانیک به المان امده ام اما من دروغ گفتم و اینجا رشته بیزینس international taxation and Law را انتخاب کرده ام .شاید درست انتخاب نکرده ام نمی دانم! فقط چون بیزینس و قوانین انرا دوست داشته ام و با حسم این رشته را انتخاب کردم که در ارشد هم mba بخوانم و شاید بتوانم یک بیزینس من موفق باشم ! شاید رویایی بیش نیست ! بدون تحقیق و فقط با حسم این راه را انتخاب کرده ام ! اما پدر و مادرم از من دکتر یا مهندس مکانیک میخواهند اما من دروغ به انها گفته ام وعذاب وجدان دارم! الان در المان هستم و برای این رشته بسیار مردد هستم حتی از کالج درخواست تغییر رشته کردم اما درخواستم را رد کردند! نمی دانم چه کنم! حس و دلم پزشکی و مهندسی را قبول ندارد و بیزینس می خواهد اما عقل و والدینم پزشکی و مهندس مکانیک ! جناب ملک پور به کمکتان نیاز دارم ! خیلی زیاد!اینده ای در این رشته در المان می بینید ؟ شرمنده ام که توقع دارم تمام متنم را بخوانید ! اما چاره ای جز پرسش از شخصی مورد اعتماد و …. جز شما را ندارم . امید وارم سوالم را خودتان جناب ملک پور پاسخ دهید و من را امیدوار کنید . با تشکر

  پاسخ
 21. یوسف پور گفته:

  ببخشید یه سوال اینکه من شنیدم حتما فردی که شرکت ثبت میکند باید تابعیت آلمان داشته باشد و شخص دیگر از طریق شراکت در شرکت و شریک ویزا بگیرد…درسته…
  سوال دیگه اینکه آیا موسسات تاکسیرانی در اروپا به عنوان شرکت حساب میشود؟میشه از طریق شرکت تاکسیرانی اقدام کرد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.