بهترین سرمایه گذاری در آلمان و بررسی شرایط آن

بهترین سرمایه گذاری در آلمان، روش های مختلف سرمایه گذاری در کشور آلمان، ویزای سرمایه گذاری در آلمان جهت اخذ اقامت در آلمان در این مقاله علمی مورد ارزیابی و تحلیل قرار خواهد گرفت. آیا می توان با سرمایه گذاری در آلمان به اقامت و پاسپورت آن رسید؟ میزان سرمایه برای ورود به بهترین سرمایه گذاری در آلمان چقدر است؟ مزایا و معایب بهترین سرمایه گذاری در آلمان چیست؟ آلمان کشور پیشرفته و قلب صنعت اروپا محسوب می شود. خدمات اجتماعی، درمانی، تحصیلی آن در اروپا بسیار عالی است و کانون توجه مردم از سراسر دنیا برای مهاجرت می باشد. سرمایه گذاری یکی از طرق رسیدن به اقامت آلمان می باشد و جزییات حقوقی زیادی را شامل می شود. برای انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان نیاز است با کلیات اقتصاد این کشور و شاخص های تاثیرگذار در سرمایه گذاری آلمان آشنا باشید. برای آگاهی بیشتر می توانید مقاله پیش رو را که توسط موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تهیه و تنظیم گردیده مطالعه بفرمایید و در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی داشتید با کارشناسان مجرب ما ارتباط برقرار نمایید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 9 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و شرایط عمومی آن

جمهوری فدرال آلمان، کشوری پرجمعیت و پیشرفته در قاره اروپاست که شامل 16 ایالت می باشد. پایتخت آن برلین و مهمترین شهرهای آن شامل برلین، مونیخ، فرانکفورت و هامبورگ می باشد. این کشور آلمانی زبان در غرب اروپا، مهمترین و اقتصادی ترین کشور عضو منطقه یورو می باشد. عضویت در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، ناتو و … در کارنامه این کشور قرار دارد. همسایگان شمالی آن دانمارک و دریای شمال و بالتیک، غربی آن فرانسه، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، جنوبی آن شامل اتریش و سوئیس و شرقی آن جمهوری چک و لهستان می باشد. از جمعیت 82 میلیون نفری آن، حدود 92 % آلمانی و حدود 7.7 % آن اتباع خارجی تشکیل شده است. این کشور از نظر تولید ناخالص داخلی چهارمین قطب اقتصادی دنیا است و از نظر رفاه و سطح زندگی اجتماعی، نظام آموزشی رایگان و سیستم بهداشت قدرتمند آن جایگاه ارزشمند و بالایی در دنیا دارد. این کشور صنعتی 28 برند و شرکت بزرگ را در خود جای داده است. شرکت های معروف خودروسازی نظیر پورشه، مرسدس بنز و بی ام دبلیو حاصل فعالیت این کشور می باشد و این کشور را به پایگاهی قابل اعتماد برای انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان تبدیل نموده است. در ادامه به روش های مختلف سرمایه گذاری در آلمان خواهیم پرداخت و جزییات آن را مطرح می نماییم.

مهاجرت به آلمان 1 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

در این ویدئو خواهید آموخت:

بهترین کشور ها برای سرمایه گذاری چه خصوصیاتی دارند.

آیا از طریق تاسیس رستوران در آلمان می توان اقامت این کشور را کسب کرد.

بیزنس پلن یا طرح تجاری چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در آلمان چه میزان است.

آسان ترین روش برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری چیست.

فایل صوتی این ویدئو

audio بهترین سرمایه گذاری در آلمان

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در آلمان

video بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان

روش های مختلفی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که سرمایه گذاری یکی از آن ها می باشد. تحصیل در آلمان، کار در آلمان و ویزای کار آلمان، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی روش های موجود می باشد. از بین روش های نام برده شده، بجز پناهندگی، موسسه MIE آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. در خصوص اخذ اقامت آلمان لازم است بدانید در ابتدای امر به شما اقامت موقت داده می شود. برای اخذ تابعیت و پاسپورت آلمان باید اقامت دائم این کشور را داشته باشید و بعد از آن مجاز هستید برای اخذ پاسپورت درخواست دهید. عموما بعد از 5 سال پرداخت مالیات در آلمان می توانید اقامت دائم آن را داشته باشید و در واقع شهروند درجه دو محسوب می شود. بجز حق رای و منسب سیاسی می توانید از تمام آثار و حقوق شهروندان آلمانی استفاده نمایید. در روش سرمایه گذاری و انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان باز هم در ابتدا به شخص اقامت موقت داده می شود. ضمن اینکه باید بدانید هر نوع سرمایه گذاری نمی تواند منجر به اخذ اقامت شود.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 5 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بلو کارت Blue Card

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که قبل از انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان و سایر کشورها باید مدنظر قرار دهید این است که، استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور را بررسی نمایید. استاندارهای سرمایه گذاری شامل فاکتورهای مختلف سیاسی، اقتصادی و قضایی است. داشتن سیستم قضایی بی طرف و سالم می تواند این اطمینان را به سرمایه گذار خارجی دهد که، در صورت ایجاد مشکل حقوقی به راحتی می تواند حقوق خود را درخواست نماید و مرجعی برای رسیدگی به درخواست وی وجود دارد. ثبات سیاسی و نداشتن مشکلات داخلی و خارجی، از موارد مهمی است که می تواند برای سرمایه گذاری به آن توجه نمود. خوشبختانه روابط سیاسی ایران و آلمان از دیرباز مثبت بوده است و معاهده های دوجانبه مختلفی باهم منعقد نموده اند. سیستم اقتصادی هم در کنار دو عامل قبلی برای هر نوع سرمایه گذاری و انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد. اقتصاد پیشرفته و قوی به سرمایه گذار کمک میکند سود قابل قبولی از سرمایه گذاری خود داشته باشد. در ادامه شاخص های مختلف استاندارهای سرمایه گذاری در آلمان بررسی می گردد.

 • نرخ کنترل فساد در آلمان

  این شاخص نشان دهنده دخالت دولت و اشخاص وابسته به اعضای دولت در امور خرد و کلان کشور که به نفع شخص باشد تعریف شده است. بازه این فاکتور از 2.5 – تا 2.5 + می باشد. هر چه عدد مثبت تر باشد نشان دهنده سالم بودن سیستم قضایی آن کشور می باشد. در نمودار زیر روند کنترل فساد را در آلمان مشاهده خواهید نمود.

  بهترین سرمایه گذاری در آلمان 1 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

 • نرخ مصادره اموال در آلمان

  ریسک مصادر اموال به صورت بازه 1 تا 7 تعریف شده است و هرچه این عدد کوچکتر باشد، امنیت سرمایه گذاری خارجی بالاتر است. این عدد نشان دهنده این است که سیستم قضایی در خصوص سلب اموال سرمایه گذار با تغییر قانون و یا شرایط سیاسی چه واکنشی نشان می هد. در نمودار زیر این نرخ قابل مشاهده است.

  بهترین سرمایه گذاری در آلمان 2 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

برای انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان لازم است جنبه های مختلف اقتصادی آن را نیز بررسی کنید. فاکتورها و عوامل مهم تاثیرگذار در اقتصاد کشور آلمان متنوع می باشند اما عواملی مانند تولید ناخالص داخلی، میزان تورم، بهره بانکی و … برای سرمایه گذار خارجی و انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان مهم می باشد. در ادامه این شاخص ها را با جزییات بیشتر بررسی خواهیم نمود.

 • تولید ناخالص داخلی در آلمان

  رشد تولید ناخالص داخلی در آلمان شاخص اصلی برای نشان دادن میزان رشد اقتصادی کشور می باشد. معمولا این شاخص سال به سال متغییر می باشد. روند این شاخص را می توانید در نمودار زیر مشاهده بفرمایید.

  بهترین سرمایه گذاری در آلمان 3 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

 • نرخ مالیات در آلمان

  نرخ مالیات از فاکتورهایی است که برای اشخاص مهم می باشد. در نمودار زیر نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها قابل مشاهده است.

  بهترین سرمایه گذاری در آلمان 4 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک در آلمان

افراد برای اهداف مختلف تمایل به سرمایه گذاری خارجی دارند. باید بدانید همیشه بهترین سرمایه گذاری در آلمان و یا هر کشور دیگر، نمی تواند منجر به دریافت پاسپورت و یا اقامت آن کشور شود. خرید ملک مطمعنا می تواند بهترین سرمایه گذاری در آلمان باشد زیرا یکی از کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری است اما باید بدانید با این خرید نمی توانید اقامت یا پاسپورت آلمان را داشته باشید. ایرانیان به عنوان سرمایه گذار خارجی می توانند به راحتی در آلمان ملک خریداری نمایند اما نمی توانند به واسطه این خرید پاسپورت آلمان را اخذ کنند. مگر آنکه در قالب یک بیزنس پلن مورد تایید آلمان اقدام به خرید و فروش ملک یا ساخت و ساز شود. سود این نوع سرمایه گذاری در سال های اخیر قابل توجه بوده است. شش دلیل اصلی برای آنکه خرید ملک در آلمان را به عنوان بهترین سرمایه گذاری در آلمان معرفی کنیم وجود دارد.

 • قیمت ملک در آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین است.

 • بازار املاک بخصوص برای آپارتمان های 57 تا 140 مترمربعی بسیار محدود شده است.

 • تغییر جمعیت در آلمان موجب تقاضای بالا برای ملک بر اساس رشد جمعیت شده است.

 • تأمین مالی در آلمان تقریباً بسیار سودآورتر از هر کشور دیگری در جهان است. با وام های واقعی بین 1.15 تا 2.50 درصد برای آپارتمان های اجاره ای کلاسیک یا خرید خانه ها، شما کمتر از درآمد خود پرداخت می کنید.

 • هیچ کشور دیگری در جهان این فرصت سودآور برای کسر مالیات را ارائه نمی کند. پس از خرید ملک در آلمان، مالیات بسیار کم است. حتی می توانید 50 تا 12 سال پس از خرید آپارتمان بین 2٪ و 80٪ در سال (به عنوان نوعی استهلاك) این نرخ را كاهش دهید.

 • وضعیت واقعی و ویژه برای آنکه خرید ملک آلمان را به عنوان بهترین روش سرمایه گذاری در آلمان مطرح کنیم این است که، طبق آخرین مطالعات از اکتبر 2018 نیاز به 375،000 تا 450،000 آپارتمان اضافی وجود داشته که باید در سال 2018 ساخته می شدند. بنابراین بازار در سال های بعدی حتی بیشتر محدود می شود. مشکلات و کمبود گذشته درکنار 100 مورد از 1000 مورد پناهنده که هر سال به آلمان می روند (در سال 2016 طبق اعلام دولت بین 950،000 تا 1،300،000 بوده است) نیاز به آپارتمان به سرعت افزایش یافته است.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 8 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

در این ویدئو خواهید آموخت:

قوانین اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری چیست.

چگونه از طریق خرید ملک اقامت آلمان را کسب کنید.

بیزنس پلن یا طرح تجاری چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

آیا سرمایه گذاری روش مناسبی برای اخذ اقامت آلمان است؟

فایل صوتی این ویدئو

audio بهترین سرمایه گذاری در آلمان

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در آلمان

video بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان می تواند در قالب راه اندازی یک کسب و کار جدید تحت عنوان یک شرکت، یا ایجاد شعبه از کسب و کار موجود باشد. همان طور که پیش تر عنوان شد آلمان کشوری قدرتمند در زمینه صنعت می باشد و اقتصاد اروپا بر پایه فعالیت های این کشور پیشرفته می باشد. برای آنکه بتوانید شرکتی را در آلمان ثبت کنید باید یک طرح تجاری قوی ارائه نمایید تا تاییدیه این کشور را اخذ نماید. ثبت شرکت در آلمان حدود 3 تا 4 هزار یورو هزینه دارد و بعد از ثبت سرمایه اولیه برای شروع می تواند 25،000 یورو باشد. توجه داشته باشید هر نوع بیزنسی نمی تواند منجر به اخذ تاییدیه و اقامت شما شود زیرا این کشور بسیار پیشرفته است.

در این ویدئو خواهید آموخت:

قوانین ثبت شرکت و کارآفرینی در کشور آلمان چیست.

بررسی وضعیت اقتصادی آلمان در سطح جهانی

کمترین هزینه برای سرمایه گذاری در آلمان چه میزان است.

مهم ترین خصوصیات یک بیزنس پلن قوی چیست.

فایل صوتی این ویدئو

audio بهترین سرمایه گذاری در آلمان

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ثبت شرکت در آلمان

video بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی در آلمان

برای کارآفرینی در آلمان شما می توانید به دو صورت اقدام نمایید. در روش اول شما می توانید به روش های دیگر مثل تحصیل، کار یا ازدواج ورود بیابید و در محیط اقدام به کارآفرینی نمایید. اگر انتخاب شما به عنوان یک خارجی برای بهترین سرمایه گذاری در آلمان، روش کارآفرینی است، باید طرحی تجاری و قوی ارائه کنید و نشان دهید علاوه بر سودآوری و کمک به اقتصاد آلمان، اشتغال زایی نیز خواهید داشت. طرح شما باید در اتاق بازرگانی دولت آلمان تایید گردد. میزان سرمایه برای استارت کار، عنوان نشده است اما شما باید بتوانید حقوق کارمندان آلمانی و هزینه های کسب و کار خود را پوشش دهید.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 6 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در آلمان

برخی از سرمایه گذاران با خرید سهام و اوراق قرضه از ملل دیگر، از جمله آلمان، به دنبال متنوع کردن سرمایه گذاری خود هستند. دولت فدرال در آلمان هر ساله اوراق قرضه متنوعی را صادر می کند که توسط دولت آلمان به طور کامل حمایت می شود. آلمان، مانند بسیاری از کشورهای اروپایی، از یورو استفاده می کند و اوراق قرضه آلمان به آن ارز تبدیل می شود. مردم در ایالات متحده و در سراسر جهان می توانند اوراق قرضه آلمان را از طریق کارگزاران دارای مجوز سرمایه گذاری خریداری کنند. اما باید بدانید که این روش نمی تواند منجر به اقامت شما گردد. دولت آلمان اوراق قرضه سه ماهه تا 30 ساله صادر می کند. اوراق قرضه بلند مدت بازده بالاتری را خواهد داشت. برای خرید اوراق قرضه، انواع مختلفی از اوراق را انتخاب کنید، چک را برای کارگزار بنویسید و به کارگزار دستور دهید تا خرید را انجام دهد و رسید معامله را بخواهید. شما مجوزهای اوراق بهادار فیزیکی را در اختیار ندارید اما می توانید یک حساب کارگزاری آنلاین تنظیم کنید تا روزانه بر دارایی های خود نظارت کنید. این روش را از نظر سوددهی و حمایت همه جانبه دولت فدرال آلمان می توان به عنوان بهترین سرمایه گذاری در آلمان در نظر گرفت.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و مزایای آن

برای پیداکردن روش سرمایه گذاری و در نهایت رسیدن به بهترین سرمایه گذاری در آلمان و اینکه چرا از بین کشورهای مختلف اروپا آلمان را انتخاب کنیم، دلایلی وجود دارد که به آن می پردازیم.

 • آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا است.

 • آلمان یک کشور عضو شنگن است.

 • رفت و آمد آسان به کل شنگن

 • مرکز تجارت در اروپا

 • تابعیت آلمان را پس از 8 سال زندگی و اقامت در آلمان می توان اخذ نمود.

 • گذرنامه آلمانی جزء یکی از پاسپورت های قدرتمند جهان است.

 • از جمله بهترین مقاصد سرمایه گذاری در اروپا است.

 • سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات آلمان بسیار سودمند است.

 • خطوط هواپیمایی به اکثر مناطق اروپا دارد.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان 7 بهترین سرمایه گذاری در آلمان

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و معایب آن

واضح است که، هر روش مهاجرتی و حتی انتخاب بهترین سرمایه گذاری در آلمان می تواند معایبی هم داشته باشد. آلمان کشوری قدرتمند در صنعت و اقتصاد دنیا است در نتیجه شما برای ایجاد یک کسب و کار و خود اشتغالی باید طرحی نو، خلاقانه و قابل قبول برای این کشور داشته باشید. کار شما باید تاثیر مثبت در اقتصاد و اشتغال آلمان داشته باشد. بنابراین ارائه یک طرح اقتصادی یا بیزنس پلن قوی یکی از موانع اصلی برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری می باشد و در سال های اخیر تعداد انگشت شماری موفق به گرفتن تایید برای طرح تجاری خود شده اند. از این رو اغلب افراد به سرمایه گذاری در کشور همسایه آلمان، اتریش، روی آورده اند و از روش هایی مانند بلوکارت اتریش، قرمز سفید قرمز یا کار شرکت اقامت اتریش و اروپا را کسب می نمایند.

روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در آلمان وجود دارد اما باید بدانید همه آن ها منجر به اقامت شما نمی شود حتی اگر بهترین سرمایه گذاری در آلمان را هم انتخاب کنید. در عموم روش های سرمایه گذاری آلمان همان گونه که مطرح شد متقاضی باید از روش های دیگر مثل کار، تحصیل، ازدواج و … اقامت آلمان را داشته باشد. به طور کلی برای سرمایه گذاری لازم است از قبل تمام جوانب یک روش، میزان سود، نرخ مالیات، هزینه های اصلی و جانبی را در نظر بگیرید و برای آنکه بتوانید بهترین سرمایه گذاری در آلمان را به کم ریسک ترین راه ممکن به ثمر برسانید لازم است حتما با یک وکیل و متخصص آشنا به امور و با تجربه مشورت نمایید. زیرا سرمایه و زمان شما بسیار ارزشمند است.

اقامت کار شرکت
بهترین سرمایه گذاری در آلمان و سخن پایانی

بهترین سرمایه گذاری در آلمان و روش های مختلف سرمایه گذاری در آلمان مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته شد. بهترین سرمایه گذاری در آلمان با توجه به هدف هر فرد می تواند به شکلی تعریف شود. برخی افراد تمایل دارند سرمایه خود را وارد کشورهای قدرتمند دنیا نمایند تا بتوانند سود خوبی داشته باشند. افرادی هم هستند که مایلند، کسب و کاری سودآور در کنار اقامتی ارزشمند در کشوری برتر داشته باشند. بعد از آمریکا، آلمان محبوب ترین کشور برای مهاجرت و سرمایه گذاری است. این کشور 4 امین اقتصاد دنیا است و تمام تلاش خود را می کند تا بتواند از ژاپن پیشی بگیرد. بازار املاک و مستغلات آلمان با رشد جمعیت سرمایه گذاری پرسودی به شمار می رود و آسیایی ها، روس ها و آمریکایی ها عمده سرمایه گذاران این بخش محسوب می شوند. گرچه همان گونه که ذکر شد شما با این روش نمی توانید اقامت آلمان را اخذ نمایید. کارآفرینی و خوداشتغالی در این کشور پیشرفته جایگاه ارزشمند و بالایی دارد اما باید بدانید که برای راه اندازی آن نیاز به ایده خوب و قوی دارید. شما باید بتواند نیروی کار آلمانی استخدام کنید و سودآوری خوبی داشته باشید پس لازم است فردی با دانش و تجربه بالا باشید. تمامی این مطالب با تلاش مجموعه MIE تهیه گردیده شده است تا بتواند پاسخگوی نیاز شما علاقمندان و همراهان باشد. شما عزیزان اگر قصد سرمایه گذاری در اروپا و یا سایر کشورهای ارزشمند دنیا را دارید بهتر است همین حالا با کارشناسان موسسه ارتباط برقرار نمایید. مطمعنا بهترین سرمایه گذاری در آلمان و سایر کشورها برای شما بازگو خواهد شد. خدمات مجموعه به صورت آنلاین، واتس اپ و تلفن قابل دسترسی است. مجموعه ملک پور پاسخگوی سوالات شما در قسمت دیدگاه نیز می باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

55 پاسخ
 1. محسن سعیدی گفته:

  باسلام، بیزینس پلان در خصوص طرح فعالیت در زمینه تجارت وتولید دارو و فرآورده ای بهداشتی،آرایشی وضدعفونی کننده ها با هدف صادرات محصولات موصوف از آلمان ویا اتریش به سایرکشورهاشامل چه بخش هایی میشود، لطفا توضیح بفرمائید .سپاسگزارم،

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. آلمان به صرف ثبت شرکت و داشتن بیزنس پلن بهتون اقامت نمیده. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایطتون رو برای سایر کشورها ارزیابی کنند.

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام ایا میتوانم با سرمایە گذاری در یک شرکت المانی اقامت بگیرم ، یعنی من فقط سرمایە گذاری بکنم و درامد داشتە باشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام و عرض ادب. یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد و شما برای این کار می بایست بیزنس پلنی که مورد تایید کشور آلمان باشد ارائه دهید.شرایط سرمایه گذاری در آلمان شرایط خاصی دارد که حتما باید با مشاورین متخصص در این خصوص صحبت کنید که کامل شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 3. samira گفته:

  با سلام با توجه به اینکه روش سرمایه گذاری در آلمان مقداری سرمایه بالا می خواد می خواستم بدونم بهترین کشوری که بشه از طریق سرمایه گذاری اقامتشو به دست اورد ولی با سرمایه کمتر کدوم کشور هستش

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ابتدا سن، مدرک تحصیلی، شغل و میزان سرمایه خودتون رو اعلام بفرمایید تا بتونیم شرایطتون رو ارزیابی و راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
  • حسین گفته:

   دوست عزیز سلام، برای سرمایه گذاری بهتره ابتدا شرایط شما بررسی شود
   در حال حاضر با 50 هزار یورو امکان سرمایه گذاری و اخذ اقامت اروپا وجود دارد همچنین روش هایی وجود دارد که فقط کافیه تمکان مالی را اثبات کنید و اقامت را در اروپا اخذ کنید
   پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید
   موفق باشید.

   Rating: 5
   پاسخ
 4. t.gahvareh گفته:

  سلام و عرض ادب. از مقاله بسیار خوب و علمی شما ممنونم. یک سوالی که در این خصوص دارم این است که آیا میشه از طریق کار شرکت و روش استخدام از طریق شرکت، همون روشی که الان برای اتریش در حال انجامه برای کشور آلمان هم اقدام کرد و اقامت به دست آورد؟ خیلی از شما و زحماتتون ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله اقامت کار شرکت در آلمان نیز امکان پذیر است با این تفاوت که تفاوت هاییی در مبلغ پرداختی شما و … دارد که می توانید از طریق تماس با موسسه از آن جویا شوید.

   پاسخ
 5. رحمتی گفته:

  سلام و عرض ادب. از سایت خوب و علمی شما خیلی ممنونم. یک سوالی که دارم این است که با ثبت شرکت در آلمان می توان به اخذ اقامت رسید؟ و اینکه پروسه ثبت شرکت در آلمان چقدر هزینه نیاز دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله با ثبت شرکت در آلمان امکان اخذ اقامت هستش ولی شرایط و ریزه کاری هایی نیاز داره و بهتره سرمایه ای در حدود 350 هزار یورو داشته باشین تا بشه اقامت آلمان رو از این راه اخذ کرد.(چرا که شما نیاز به استخدام 10 کارمند خواهید داشت)

   پاسخ
 6. سجادی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ممنون از اینه به سوال قبلیم سریع پاسخ دارید . سوال دیگه ای داشتم از خدمتتون ، همسر من متولد ۴۷ و لیسانس موسیقی داره و چند سالی است که اموزشگاه موسیقی داره،امکانش هست که اموزشگاه رو بعنوان شرکت ثبت کنیم ؟ و یا اینکه با اینکه مدت زیادی از لیسانسش گذشته و ۵۱ سال سن داره برای ارشد از دانشگاهی میتونه پذیرش بگیره ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   سن همسر شما برای تحصیل مناسب نمی باشد. برای سرمایه گذاری می توانید از طریق ثبت شرکت در زمینه موسیقی اقدام نمایید. اما طرح تجاری شما باید ابتدا مورد تایید قرار بگیرد و تاثیر مثبتی در اقتصاد آلمان داشته باشد و کشور آلمان در سال های اخیر اکثر طرح های تجاری را رد کرده است بنابراین ثبت شرکت در آلمان را توصیه نمی کنیم.
   کشور مناسب تر برای شما می تواند اتریش باشد که شما از طریق ثبت شرکت و استخدام می توانید اقدام نمایید. شرایط شما هم برای این برنامه مهم می باشد. توضیحات کامل را می توانید در لینک زیر مطالعه نمایید.

   https://malekpourmie.com/بلوکارت-اتریش

   روش خودحمایتی نیز برای شما می تواند گزینه مناسبی باشد و برای کشورهای اتریش و فرانسه امکان پذیر است.

   https://malekpourmie.com/خود-حمایتی-فرانسه
   https://malekpourmie.com/شرایط-اخذ-اقامت-خود-حمایتی-اتریش

   پاسخ
 7. سجادی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من یه دختر ۶ ساله دارم و در حال حاضر پیش دبستانی ، امکانش هست از مدرسه ای در المان یا کشور دیگه ای در اروپا ، پذیرش از مدرسه بگیریم برای کلاس اول ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن فرزندتان برای اخذ ویزای تحصیلی پایین است و ریسک ویزای ایشان بالا خواهد بود. حداقل سن توصیه شده برای تحصیل در مدارس سن 13 سال می باشد.

   پاسخ
 8. SAEID گفته:

  با درود وخسته نباشيد خدمت اقاي دكتر ملكپور
  ممنون ميشم اگه منو راهنمايي بفرماييد
  ايا با خريد هتل يا سرمايه گذاري در شركتهاي خودرو سازي المان ميشه اقامت دائم يا پاسپورت گرفت؟
  با تشكر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری شما باید حتما یک طرح تجاری بسیار قوی ارائه دهید که مورد تایید دولت آلمان قرار گیرد. متاسفانه طرح های تجاری در آلمان به سختی تایید می شوند به همین معمولا روش های دیگر یا کشورهای دیگر را توصیه می کنیم.

   پاسخ
 9. مقدم گفته:

  سلام ، من در ایران یه شرکت ساختمانی دارم ، اولا : در آلمان هم میتونم این این شرکت رو انتقال بدم ؟ ، دومٱ : هزینه کل ثبت این شرکت چقدر میشه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما با مبلغی بین 30 تا 40 هزار یورو می توانید در آلمان شرکت خود را ثبت کنید. اما نکته اینجاست که شما با ثبت شرکت در آلمان نمی توانید اقامت این کشور را به دست آورید.
   برای اخذ اقامت آلمان باید بتوانید یک بیزنس پلن قوی ارائه دهید و اثبات کنید که در آلمان شغل ایجاد می کنید و تاثیر مثبتی بر اقتصاد آلمان می گذارید.

   پاسخ
 10. مهديس گفته:

  سلام من وهمسرم ٢٨سالمونه اگر ١٠٠هزار يورو داشته باشيم ازچه راهي ١٠٠درصد ميتونيم پاسپورت المان رو بگيريم

  ما بخاطره ترسي كه داريم از سواستفاده هاي مالي تصميم داريم ازطريق پناهندگي به المان بيايم

  Rating: 4
  پاسخ
 11. شمسایی گفته:

  سلام ‌من معامله گر بورس تهران هستم.ممکنه برای مهاجرت به آلمان به درد من بخوره؟

  پاسخ
 12. جبار جباری گفته:

  سلام ..
  من میخاستم سرمایه گذاری کنم در آلمان شما چه کاری بهم پیشنهاد میدی ..
  میخام آسوده و راحت باشه ..؟
  باتشکر
  جوابمو ایمیل کنید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. علی گفته:

  با عرض سلام خدمت آقای ملکپور عزیر
  من علی هستم از مازندران 42 سالمه می خواستم برای اقامت اتریش اقدام کنم.می خواستم بدونم از طریق کسب و کار آزاد مثلا فروشگاه مواد غذایی میشه اقامت گرفت هزینه کسب و کار چقدر است.متاهل هستم یک فرزند دارم.لیسانس کامپیوتر
  شاد باشید
  خدانگهدار

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. مهدی گفته:

  با سلام. با سرمایه حدود یک میلیارد تومان آیا از طریق سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار کشور آلمان یا اتریش می توان برای اقامت در این دو کشور اقدام کرد؟ با تشکر از شما.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. Maria گفته:

  با سلام
  سوال اینجانب در خصوص گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت میباشد.
  آیا بعد از دریافت اقامت موقت (یا اقامت دایم) باید ماهانه اجبارا” هزینه ای تحت عنوان بیمه و … پرداخت نماییم؟
  و اگر جواب مثبت است این مبلغ برای هر نفر و نیز برای یک خانواده 4 نفره چه مقدار است؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. کیوان فرجی گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید سوال من در مورد ویزای کار است
  درصورتی که شخص بتواند کاری را پس از apply از ایران و مصاحبه های تلفنی یا تصویری تایید گرفته وجلب رضایت کارفرما را فراهم آورد مبنی بر داشتن تخصص لازم ، در صورت ارسال دعوت نامه کاری از شرکت مربوطه ، آیا دریافت ویزای کاری زمان بر است ؟ چه مدت؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در حال حاضر با توجه به وقت طولانی سفارت بله بیش از یک سال و نیم زمان بر است

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام پلن های سرمایه گزاری در کشورهای مختلف متفاوت است جهت این امر باید با شخص اقای دکتر مشاوره تخصصی اخذ نمایید .

   پاسخ
 17. ملیکا گفته:

  سلام خسته نباشید
  برای راه اندازی یه رستوران در برلین پول حدود یک میلیارد یا یک میلیارد و پونصد کافی است؟؟ و میشه از این طریق به عنوان سرمایه گذار با خانواده رفت؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله میتوان اقدام کرد . اما در این مورد باید مشاوره تخصصی با خود اقای دکتر اخذ نمایید .

   پاسخ
 18. مه گل گفته:

  سلام اقای دکتر
  من دندانپزشک هستم و شرایط اقدام برای خودم رو تا حدودی میدونم، میخواستم بدونم اگر پدر و مادر من بخوان اقدام کنن از چه راهی میتونن؟ هر دو حدود ۵۰ ساله هستن ، پدرم مهندس راه و ساختمان هست، میشه از طریق خرید ملک اقامت گرفت؟
  همچنین برادرم که ۱۸ ساله اس و دانشجوی معماری داخلی، اون از چه طریقی اقدام کنه بهتره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. حمید گفته:

  سلام آقای ملک پور
  من حدود ۱۲ساله کارگاه طلاسازی دارم از لحاظ سرمایه تا حدود یک میلیارد تومان میتونم هزینه کنم.میخاستم ببینم امکان ویزای سرمایه گذاری دارم ؟
  من۳۱ساله متاهل با یک فرزند مدرکم دیپلم و از لحاظ طرح اقتصادی نمیتونم همون کار خودمو انجام بدم به لحاظ تفاوت سبک تولید و اختلاف تکنولوژی با ایران.
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله امکان اقدام از روش های خودحمایتی یا کارافرینی و ثبت شرکت را دارید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. حمیدرضا گفته:

  با سلام . من حمید هستم ۳۶ ساله.متاهل یک فرزند۵ساله. فوق دیپلم کامپیوتر. لیسانس مدیریت دولتی.. دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی. سرمایه حدود 50هزار یورو. ۱۵ سال سابقه کار در ایران خودرو. یکسال عضو هیئت مدیره شرکت تعاونی هستم. برای مهاجرت به المان یا کشور پیشنهادی شما از چه طریقی میتونم اقدام کنم. در ضمن همسرم هم لیسانس ریاضی هستن ۲۷ساله

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. محمدی گفته:

  باسلام آقای ملک پور
  بنده تا ۳۵۰ هزار یورو میتونم سرمایه گذاری کنم فوق دیپلم معماری دارم متاهل و دارای فرزند ۳ ساله بهترین راه برای اقامت دائم آلمان رو کدام روش پیشنهاد میدهید زبان آلمانی بلد نیستم. محمدی از کردستان. ممنون از راهنمایتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای سرمایه گذاری در این کشور یا کشورهای مختلف متناسب با میزان سرمایه خود باید از تمامی شروط و جزئیات آن اگاهی داشته باشید. جهت اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. ساناز گفته:

  با درود
  آیا براى بیزنس پلان آلمان مانند کشور اتریش که فرمودید شرکتهایى براى نوشتن بیزنس پلان هستند افراد یا شرکتهایى هستند که در نوشتن به متقاضى کمک کنند؟ آیا شما خدمات براى نوشتن بیزنس پلان ارایه نمیدید؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. این مسئولیت بیشتر بر عهده شخص متقاضی خواهد بود اما موسسات یا روشهایی نیز هستند که در این زمینه می توانند به شما کمک کنند. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. میلاد گفته:

  با سلام بنده متاهل هستم و میتوانم تمام پولم را به ۵۰۰۰۰یورو تبدیل کنم ایا میتوان در المان کافه یا …. راه اندازی کرد؟
  و یا شغل دیگر
  خودم در ایران مدیر فنی صنایع نوشیدنی هستم و اپراتور دستگاه هستم و گواهی نامه لیفتراک هم دارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. راه اندازی کسب و کار در این کشور شرایط خاص خود را داراست. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات دقیق پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید

   پاسخ
 24. ali گفته:

  ا سلام و عرض ادب خدمت اقای ملک پور . بنده علی هستم از کرج ۲۷ سال سن دارم و به تازگی خدمت سربازی من تموم شده . از بابت مدرک تحصیلی فوق دیپلم مکانیک هستم . ولی تحصیل زمینه تخصصی بنده نیست . من به معامله گر ارز بین الملل هستم در بازار جهانی فارکس ( FOREX) و در مدت ۲ سال و در زمانی که خدمت میکردم سرمایه ای در حدود ۱۳۰ هرار دلار با کار کرد ۴-۵ ساعته در ساعات انتهایی روز برای خودم تا الان جمع کرده ام . علاوه بر این موضوع من به زبان فرانسه و انگلیسی تسلط دارم . زبان المانی رو هم لابلای خدمت و بیزینس خودم تا سطح a2 باد گرفتم ولی مسلط هنوز نیستم . بنده علاقه زیادی به مهاجرت به المان و فرانسه دارم ولی برای المان ترجیح میدم که از طریق سرمایه گراری و اراعه پلن بیزینس اقدام بکنم ولی دوست دارم نظر شما رو هم راجع به بهترین گزینه برای اقدام به مهاجرت با شرایط فعلی من رو هم بدونم . بسیار ممنون از بابت وقتی که به پاسخ گویی به سوالات همه ما دوستان میزارید.

  پاسخ
 25. رها۷۵ گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید همسر بنده شرکت مهندسی برقی و عمرانی دارن
  میخواستم بپرسم چگونه میتوان از طریق شرکتش اقامت بگیریم؟ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط ثبت شرکت در کشور آلمان و در اصل سرمایه گذاری در آلمان بسیار متفاوت و گوناگون است . بهتر است شرایط سنی و … خود را در همین قسمت اعلام نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم . همچنین شما میتوانید با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید .

   پاسخ
 26. Ali گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما جناب دکتر ملک پور . من علی هستم .۱۸ سالمه . دانش اموز تیزهوشان علامه حلی تهران هستم . مدرک ایلتس ۷ اکادمیک و b2 المانی گوته دارم . معدل دیپلم ۱۹.۳۴ و پیش دانشگاهی ۱۹.۵۷. بنده حقیر قبلا هم مزاحمتان شده بودم و به خداوند یکتا قسم می خورم که فقط و فقط ویس های شما و اطلاعات دقیقتان و امید دادن های فوق العاده تان و صدای گرم و پر انرژی تان باعث شد که به این راه قدم بگذارم. تا اینجا خودم به تنهایی و فقط با ویس های پر امید شما و اطلاعات در اینترنت راه بسیار سختی را گذرانده ام و امید در این راه سخت مهاجرت و انهم بدون اطلاعات کامل . فقط مدیون شما هستم. الان با سختی های زیاد پذیرش از کالج المان گرفتم و ویزا گرفتم و امدم به المان و خدا را شکر ازمون ورودی کالج را با موفقیت قبول شدم . اما بازهم به مشکل برخوردم و تنها راه درمان مشکلم را شما یافتم . بنده به والدینم دروغ گفتم! انها فکر می کردند که من برای پزشکی و یا مهندسی مکانیک به المان امده ام اما من دروغ گفتم و اینجا رشته بیزینس international taxation and Law را انتخاب کرده ام .شاید درست انتخاب نکرده ام نمی دانم! فقط چون بیزینس و قوانین انرا دوست داشته ام و با حسم این رشته را انتخاب کردم که در ارشد هم mba بخوانم و شاید بتوانم یک بیزینس من موفق باشم ! شاید رویایی بیش نیست ! بدون تحقیق و فقط با حسم این راه را انتخاب کرده ام ! اما پدر و مادرم از من دکتر یا مهندس مکانیک میخواهند اما من دروغ به انها گفته ام وعذاب وجدان دارم! الان در المان هستم و برای این رشته بسیار مردد هستم حتی از کالج درخواست تغییر رشته کردم اما درخواستم را رد کردند! نمی دانم چه کنم! حس و دلم پزشکی و مهندسی را قبول ندارد و بیزینس می خواهد اما عقل و والدینم پزشکی و مهندس مکانیک ! جناب ملک پور به کمکتان نیاز دارم ! خیلی زیاد!اینده ای در این رشته در المان می بینید ؟ شرمنده ام که توقع دارم تمام متنم را بخوانید ! اما چاره ای جز پرسش از شخصی مورد اعتماد و …. جز شما را ندارم . امید وارم سوالم را خودتان جناب ملک پور پاسخ دهید و من را امیدوار کنید . با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 27. یوسف پور گفته:

  ببخشید یه سوال اینکه من شنیدم حتما فردی که شرکت ثبت میکند باید تابعیت آلمان داشته باشد و شخص دیگر از طریق شراکت در شرکت و شریک ویزا بگیرد…درسته…
  سوال دیگه اینکه آیا موسسات تاکسیرانی در اروپا به عنوان شرکت حساب میشود؟میشه از طریق شرکت تاکسیرانی اقدام کرد؟

  پاسخ
Rating: 5