بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

 

همه روزه تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر دنیا با موسسه حقوقی ملک پور،معتبرترین و برترین موسسه حقوقی خاورمیانه  تماس گرفته و در مورد اخذ اقامت از طریق قرمز سفید قرمز سوالات بسیاری را مطرح میکنند،و ما را بر ان داشت که مقاله ایی جامع و تخصصی در مورد انواع روش های  اخذ اقامت از طریق قرمز سفید قرمز تهییه کنیم  که به تمامی پرسش های شما عزیزان پاسخ داده شود. مطمئنا می توان گفت این نوع روش مهاجرت از طریق قرمز سفید قرمز جز برجسته ترین و جذابترین روش های اقامت است که به پاسپورت یا همان تابعیت ختم میشود و با توجه به کثرت متقاضی در این باب امروزه دفاتر مهاجرتی بسیاری هستند که اقدام به انجام امور مربوطه در این خصوص را میکنند واز انجا که کار و حرفه ای این افراد حقوق و قانون نیست و آگاهی از مسائل حقوقی و بین المللی ندارند وبارها شنیده شده است که اعداد و ارقام های بسیار بالا را جهت انجام پروسه قرمز سفید قرمز به متقاضیان این امر داده اند و حتی گاها با راهنمایی های اشتباه پرونده را به سمتی بردند که واقعا ضررهای جبران ناپذیری را به متقاضی وارد کرده اند و این رو ما خواهشمندیم قبل از مراجعه به این موسسات و دفاتر مهاجرتی حتما رزومه این موسسات را جهت اعتبار بخشی بررسی نمایید چرا که باید بررسی و پاسخ به  این سوالات حقوقی و مهاجرتی از دیدگاه  کارشناسان حقوقی و افرادی که بعضا هم در ایران وکیل پایه یک دادگستری بوده و هم تخصصا و اختصاصا رشته ی حقوق بین الملل و قواعد آنها رو مطالعه کردند صورت بگیرد  و مشاوره و نظر اساتید حقوق بین الملل در این باب می تواند دقیق و راهنمای صحیح افرادی که متقاضی اخذ اقامت قرمز سفید قرمز هستند باشد،ما در این مقاله سعی نموده ایم به تمامی سوالات شما متقاضی گرامی پاسخی شفاف و جامع بدهیم.

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز

video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز .و مقایسه آن با خود حمایتی

video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز
video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

کارت قرمز- سفید- قرمز چیست؟

کارت قرمز- سفید- قرمز در واقع به رنگ پرچم اتریش است که به شکل یک کارت بانکی صادر می شود و ترکیبی از مجوز اقامت و مجوز کار است. و نشان دهنده ای آن است که شما یک اتریشی هستید و اقامت دائم دارید.حال جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز که یکی از جذابترین روش های اقامت است،چندین روش وجود دارد که بصورت خلاصه در ذیل اشاره میشود.

روش اول: کسانی که در اتریش فارغ التحصیل میشوند:

فارغ التحصیلان دانشگاه که تحصیلاتشان  را در اتریش به اتمام رسانده اند این امکان وجود دارد که آنجا بمانند و استخدم شوند یعنی میتوانند برای ویزای کار اقدام نموده و در صورتی که استخدام و به کاری مشغول شوند میتوانند کارت قرمز سفید قرمز را دریافت کنند و شما با داشتن این کارت میتوانید در اتریش اقامت بگیرید و در صورتی که پنج سال اقامت داشته باشید میتوانید برای پاسپورت اقدام کنید.

روش دوم: کسانی که برای ویزای کار اقدام میکنند:

ویزای جستجوی کار برای اشخاص بسیار ماهر است و معیار اشخاص بسیار حرفه ای است که بر اساس فهرستی از معیارها (سیستم امتیاز) به حداقل ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز دست یابند. که اگر به عنوان یک شخص بسیار حرفه ای تایید شوید می توانید برای اقامت شش ماهه به قصد جستجوی شغلی درخواست دهید که اگر در طول مدت اعتبار ویزا، یک شغل مطابق با شرایط خود پیدا کنید، می توانید برای دریافت کارت قرمز – سفید- قرمز ویژه اشخاص بسیار ماهر درخواست دهید که بعد از شش سال کار کردن و گرفتن مدرک زبان آلمانی ب۲ امکان گرفتن پاسپورت است.

روش سوم: ثبت شرکت در اتریش با بیزینس پلن:

در ابتدا باید یک بیزینس پلن یا همان طرح تجاری نوشته شود سپس اداره کار کشور اتریش ( آ ام اس) طرح شما بررسی میکند و باید طرح تجاری شما خوب باشد و تاثیر مثبت اقتصادی داشته باشد و نوآوری ایجاد کند اما طبق آمار ما متاسفانه فقط ده درصد از  بیرینس پلن ها یا همان طرح های تجاری که خود متقاضی ارائه میکند امکان قبول شدن دارد و این شانس ۱۰ درصد باقی مانده برای دریافت کارت اقامت بسیار کم است. حال ممکن این سوال ایجاد شود که طرح تجاری را از کجا بیاوریم؟ و چگونه باید طرح تجاری خود را به اداره مهاجرت اتریش ارائه کنیم؟ و چگونه اثبات کنیم که میتوانیم شرکت خود را راه اندازی کنیم؟

موسسه حقوقی ملک پور در این راستا امکاناتی را برای شما متقاضی محترم دریافت کارت قرمز سفید قرمز از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری بوجود آورده  است که شرایط را برای شما تسهیل و ریسک این کار را تا حد بسیار زیادی پایین میاورد ،توجه بفرمایید ما در این خصوص شرکت های معتبر اتریشی با سابقه و توانا در زمینه نوشتن طرح های تجاری هستند که به شما معرفی میکنیم که این شرکت ها برای شما طرح بیزینس پلن را نوشته و اجرا میکنند و میگویند طرح و اجرا از ما و سرمایه شرکت از شما است و شما میتوانید از بین طرح های تجاری که آن شرکت اتریشی در اختیار شما قرار میدهد یکی را انتخاب نمایید و نکته ی این مورد این است که در صورت انتخاب طرح در ابتدا شما پولی پرداخت نمی نمایید. حال در صورت انتخاب طرح تجاری توسط شما ، وکیل اتریشی که از طرف ما به شما معرفی میشود جهت تایید طرح  شما آن را به اداره کار( آ ام اس ) میبرد و در صورت تایید طرح تجاری توسط اداره کار یعنی اینکه شما بالای ۹۰ درصد شانس گرفتن کارت اقامت را دارید، حال شما باید مبلغ ۱۷۵۰۰ یورو را برای ثبت شرکت خودتان انجام میدهید و بعد از ثبت شرکت  با توجه به انتخاب موضوع طرحتان مبلغ ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار یورو را پس از رفتن به اتریش در شرکت خودتان سرمایه گذاری کنید و آن شرکت اتریشی که طرح تجاری شما را رایگان نوشته است در صورت عدم توانایی شما برای اجرای طرح تجاری و راه اندازی صفر تا صد شرکت در کنار شما قرار میگیرد و در صورت کسب درآمد،مثلا سالیانه در ۳۰ درصد سود شرکت با شما سهیم میشود و در واقع شما با یک شرکت اتریشی که تمام پروسه شما را انجام میدهد و در کنار شما است شریک میشوید.

فایل های صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز

audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز
audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز
audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

فایل صوتی آقای ملک پور (دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش) در باب کارت قرمز سفید قرمز

audio بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

روش چهارم: استخدام از طریق ثبت شرکت در اتریش:

اگر فرضا یک شرکت در اتریش قصد استخدام شما را داشته باشد و اگر شرکت اتریشی قبول نماید که شما را استخدام نماید شما کارت قرمز سفید قرمز را دریافت مینماید . مثلا همسر یا پدر شما یک شرکت در اتریش میزند و در این حالت نمیخواهد با یک شرکت اتریشی شریک باشد و میخواهد شرکت مال خودش باشد و خودش بیزینس را انجام بدهد که در این حالت مطابق قانون اتریش ۳۵ هزار یورو سرمایه اولیه میخواهد که میتوانید ۱۷۵۰۰ یورو به حساب شرکت خودتان واریز نمایید و مابقی را تا ده سال فرصت دارید که واریز کنید حال شرکتی که در اتریش متولد میشود شخصیت حقوقی مستقل دارد و در واقع شرکت شما را استخدام نمیکند ،توجه بفرمایید با ثبت شرکت اقامت نمیگیرید اما با استخدام آن شخص که در شرکت شما را استخدام میکند اقامت میگیرید و از طریق استخدام اقدام به دریافت کارت قرمز سفید قرمز مینمایید و نکته ی قابل توجه این است که در این مورد سیستم امتیاز بندی برقرار است.

اداره کار در زمانی که میخواهید استخدام کنید اعلام مینماید که شرکت اتریشی چرا شخص اتریشی را استخدام نمیکند؟ در اینجا میتوان اعلام کرد که شخص مورد نظر شما دارای امتیاز ۵۰ است ویا اینکه شخص مورد نظر شما دارای مشخصات ویژه ای است که شخص اتریشی این ویژگی را ندارد . نکته ی بسیار مهم در اینجا این است که اگر شخص دارای امتیاز ۷۰ باشد دیگر حتی نیازی نیست که با اشخاص اتریشی مقایسه گردد این مورد را دقت نمایید که در صورت داشتن وکیل متبحر و توانا میتوانید برای گرفتن این کارت اقدام نمایید زیرا ممکن است اداره کار تعدادی از امتیازات شما را از بین ببرد و در اصل مورد قبول قرار ندهد . در صورت داشتن وکیل متبحر و آگاه به قوانین اروپا میتواند امتیاز شما را زنده کرده و در صورت نیاز در دادگاه شکایت نماید دقت نمایید که در این طرح شما باید حتما در ابتدا امتیاز خود را محاسبه نمایید و سپس اقدام نمایید سیستم امتیاز ابزاری برای برآورد واجد شرایط بودن متقاضیان است، اما ارزیابی نهایی توسط مقامات اتریشی صورت می گیرد. نتیجه این سیستم بر مبنای خود ارزیابی شخصی شماست و ممکن است با ارزیابی رسمی متفاوت باشد. مقامات اتریشی واجد شرایط بودن شما را بر مبنای مدارک شما ارزیابی خواهند کرد.

تحصیل
ارائه مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری
رشتهای فنی ، کامپیوتر
حقوق بالا در سال
انجام کارهای تحقیقاتی
اخذ لوح تقدیر یا ثبت اختراع
وضعیت شغل
سابقه کارهای مدیریتی
وضعیت مدرک زبان
مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی)
IELTS,A1,A2,Ba,B2,C1,C2
سن   

حال شما میتوانید جهت دقیق تر محاسبه کردن امتیازات و بررسی شرایط خود با موسسه حقوقی ملک پور دفتر مرکزی وین تماس حاصل کرده و اطلاعات کامل در اختیار شما قرار داده است.

روش پنجم: اقامت خود حمایتی اتریش:

این روش مهاجرتی یکی از بهترین روش های اخذ اقامت برای افراد می باشد و این اقامت مختص افرادی است که دارای تمکن مالی مناسب در ایران هستند و بدون محدودیت سنی و با برخورداری از شرایط مالی خوب می توانند تقاضای اقامت خود حمایتی را داشته باشند ،که منتهی به دریافت کارت قرمز سفید قرمز خواهد شد و از مهمترین شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش این است که به ازای مهمترین شرط و اصلی ترین شرط برای اقامت خود حمایتی اتریش ارائه نامه تمکن مالی شخص متقاضی می باشد که فرد متقاضی باید اثبات نماید مبلغ ۲۲۰۰۰ یورو به ازای هر فرد از افراد خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال را دارد تا بتواند از این طریق برای این اقامت اقدام نماید همچنین علاوه بر ارائه نامه تمکن مالی فرد متقاضی باید امکان تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خویش در طی ۱ سال آینده را داشته باشد.و ثابت کند که در ایران ماهی ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار یورو درآمد دارد و البته نکته مهمی که در مورد اقامت خود حمایتی اتریش وجود دارد این است که این اقامت بیشتر مورد توجه افرادی واقع می شود که از لحاظ مالی نیازی به انجام کار در اتریش و یا اروپا ندارند.لذا از این رو که اجازه کار کردن توسط شما برای شخص ثالثی داده نمیشود اما شما اجازه دارید که شرکت ثبت کنید،تحصیل کنید،کارآفرینی کنید و از تمام حقوق و مزایای بک شهروند اتریشی استفاده و بهره برداری کنید و در این روش ابتدا یک اقامت یکساله و بعد مجدد یکساله و سپس یه سه ساله و در سال ششم پاسپورت داده خواهد شد

نکته دیگری که در مورد اقامت خود حمایتی اتریش وجود دارد مدت حضور افراد در این کشور که ۶ ماه در سال را در کشور حضور خواهد داشت که میتواند به صورت متناوب و یا متوالی باشد که این مورد به حضور شخص متقاضی بستگی خواهد داشت همچنین امکان زندگی مطابق با قانون شنگن در سایر کشورهای عضو شنگن برای فرد متقاضی وجود خواهد داشت مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی در حال حاضر در ایران بصورت انحصاری و تخصصی و با پذیرش محدود پرونده توسط موسسه حقوقی ملک پور انجام میشود.

روش ششم:خرید ملک در اتریش:

در کشور اتریش امکان خرید ملک برای ایرانیان وجود دارد اما  اقامتی از بابت خرید تنها یک ملک در کشور اتریش به متقاضیان اعطا نمی گردد مگر در این حالت که بطور مثال شما مبلغ یک میلیون یورو را وارد اتریش کردید که چند تا آپارتمان بخرید و اجاره بدهید و این نیاز به این دارد که یک نفر برای شما مدیریت کند و چون شغل ایجاد کردید و دولت اتریش مشاهده میکند که شما تاثیر مثبت اقتصادی داشتید بالای ۸۰ درصد اقامت میدهند خرید ملک اتریش روشی است که پیشنهاد می شود افراد در صورت تمایل،سرمایه گذاری در اتریش می توانند اقدام نمایند و بعد از ورود به اتریش در صورت قطعیت نسبت به انجام خرید ملک در اتریش اقدام به انجام این مورد نمایند

ما این امکان را داریم که برای اتاق بازرگانی ،اداره کار اتریش، طرح تجاری بدهیم و بهترین وکلای اتریشی را در این راستا در اختیار شما قرار بدهیم وجهت اطمینان خاطر شما از این باب که آیا بیزینس خرید ملک در اتریش منتهی به اقامت میشود ،وکیل اتریشی به شما معرفی کرده و ایشان طرح بیزینس پلن خرید ملک شما را به اداره کار ببرد و بررسی شود و چنانچه تایید شدکه با خرید چند ملک در اتریش میتوانید اقامت دائم بگیرید انوقت پروسه خود را عملی نمایید

در پایان خدمت متقاضیانی که قصداخذ کارت قرمز سفید قرمز  را دارند عرض مینماییم که تمام حالت های فوق یک فرایند و پروسه حقوقی بین المللی است که در حقیقت وجود کارشناسان و حقوقدانان این رشته را میطلبد همچنین اخذ اقامت دائم و اخذ پاسپورت و شهروندی کشوراتریش مستلزم این هست که پروسه ی زمانی مشخص، درست و قانونی ادامه پیدا کرده و طی بشود بنابر این توصیه می شود با موسسه ی حقوقی ملک پور معتبرترین و برترین موسسه حقوقی در خاورمیانه تماس گرفته و از متخصصین و کارشناسان متجرب  ما مشورت نمائید تا ادامه ی  قواعد و جزئیات را در اختیار شما بگذارند و جهت بررسی و شانس خود در موضوع اخذ کارت قرمز سفید قرمز حتما قبل از صرف هزینه ها سوالات حقوقی خود را  با مشاورین مطرح بفرمائید .

Rating: 5
102 پاسخ
 1. محمد رنجکش گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید
  درمورد مطلبی که داخل کانال گذاشته بودید که با سرمایه ۵۰_۷۰هزاریورو میشود اقامت اتریش گرفت پروسه این روش چقدر طول خواهد کشید و ایا این روش جزو کدام ۶روش های گفته شده است؟
  بسیار سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
 2. اسماعیل گفته:

  سلام و ارادت به خدمت تیم قوی و متخصص ملک پور.
  فیروزی هستم از آمل
  میخواستم بدونم با مبلغ ۴تا۶ میلیارد تومان چگونه میشود اقامت اتریش را دریافت و زندگی خوبی رو شروع کرد؟!
  و چقدر زمان میبره برای این کار.
  لطفا جواب رو از طریق متن کامل توضیح دهید.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   اقامت از طریق خود حمایتی برای افرادی که تمکن مالی دارند یکی از مناسب ترین روش ها شناخته شده است.طبق مقاله برای هر نفر از اعضای خانواده باید 22000 یورو هزینه داشته باشید. .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. مسعود گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز و دوست داشتنی
  لطفا بفرمائید بنده با مبلغ 50000 یورو میتوانم در اتریش با ثبت شرکت , بزینس سود دهی ایجاد کنم و به همراه همسر و دختر 6 ساله ام اقامت و زندگی کنیم . ؟ ممنون

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. م.ه گفته:

  سلام وعرض ادب . شما سرشاراز انرژی مثبت هستید .
  جناب ملک پور عزیز بنده شرایط خودم وهمسرم رو اعلام میکنم لطفا راهنمائی بفرمائید که کجای این دنیا میتوانم مهاجرت بی دردسری و کم ریسکی داشته باشم
  بنده و همسرم هر دو 43 ساله هستیم . من دیپلم نقشه کشی صنعتی دارم با 15 سال سابقه کار مدیریتی مفید مخصوصا در زمینه برنامه ریزی پروژه های نفتی و آیلتس 5.5 دارم . همسربنده نیز پرستار هستند با 15 سال سابقه مفید icu و یک فرزند 6 ساله داریم که بهش عشق میورزیم و هر کاری کنیم برای آینده اوست . همچنین امکان و آمادگی تولد فرزند دیگر در خاک دیگر را هم داریم . لطفا راهنمائی بفرمائید .سپاس

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام دوست عزیز و ممنون از توجه شما
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. مرضيه گفته:

  سلام
  من ٢٩ سالمه،
  ارشد رياضي
  مقاله isi دارم
  يك سال سابقه كار it
  تافل ٦٢
  ميتونم براي ويزاي قرمز سفيد قرمز اقدام كنم؟
  خيلي تماس گرفتم اما موفق به صحبت با شما نشدم.
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط و با تشکر از صبوری شما. شانس شما با توجه به آنچه شرح فرمودید خوب است البته برای جواب قطعی امتیازات شما باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. مریم بدیع نیا گفته:

  سلام وقت بخیراینجانب متولدسال55هستم ومدک کارشناس پرستاری دارم باحدودا18سال سابقه کار همسرم فوق لیسانس حقوق داردبا6سال سلبقه کار. تمایل به مهاجرت به استرالیا یاکانادا یاآلمان یا اتریش دارم کدام ازاین 4گزینه باشرایط من مناسبتراست ضمناالویت اولم کانادامیباشد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. علی گفته:

  سلام و قت بخیر چند روزه شدید درگیر تماس با دفترتون هستم و خطوط مشغوله.میترسم فرصت قرمزسفید قرمز را از دست بدهم.متاهل هستم 34سال بدون فرزند.لیسانس برق.سابقه جوشکاری و اسپرت خودرو و سیستم امنیتی و دربهای برقی دارم.آیا شرایطم مناسب مهاجرت هست و میتونم کار خوبی پیدا کنم؟؟؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط و با تشکر از صبوری شما. دوست گرامی برای اخذ ویزای قرمز سفید قرمز از طریق کاری نیاز می باشد که امتیاز شما محاسبه شود و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره تکمیلی در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. فاطمه گفته:

  باعرض سلام میخواستم ببینم اگر بخواهیم فقط برای خرید یک ملک در اتریش اقدام کنیم که اجاره بدهیم چکونه باید اقدام کنیم واینکه پایین تر مبلغ خرید ملک در اتریش چقدر است.ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار جهت اخذ اقامت اتریش شما نیاز به طرح تجاری قابل قبول در این راستا خواهید داشت و هزینۀ آن بسته به شرایط شما متفاوت خواهد بود. همچنین پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط و با تشکر از صبوری شما. بله در صورتی که مدرک زبان داشته باشید می توانید برای ویزاهای کاری اقدام فرمایید. هرچند باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. محسن گفته:

  باعرض سلام و وقت بخیر خدمت همه گروه آ قای ملکپور
  من لیسانس زیست شناسی هستم و 34 سالم هست و مدرک ایلتس هم دارم،و همچنین مدرک معادل فوق زیست شناسی هم گرفتم
  وهمچنین مدراک جوشکاری آرگون و سابقه کار در این زمینه هم دارم
  میتونم برای کارت قرمز و سفید اتریش اقدام کنم
  ممنونم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. حسین گفته:

  با سلام. سوال بنده .من بیکار هستم. و مدرک تحصیلی دیپلم دارم ایا راهی هست که در اتریش فرصت شغلی هم داشته ؟
  و چطور میتونم مهاجرت کنم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. رضا آرین گفته:

  با سلام
  من 37 ساله و دارای مدرک مهندسی برق (کنترل و ابزاردقیق) هستم. حدود 13 سال سابقه کار دارم. یک فرزند 10 ساله دارم و همسرم نیز لیسانس طراحی داخلی دارد. (فاقد سابقه کار). زبان انگلیسی متوسط و در صورت نیاز می توانم آیلتس اخذ نمایم. با این شرایط آیا امکان مهاجرت از طریق نیروی متخصص کار برای من فراهم است؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله می توانید برای این تایپ ویزا اقدام نمایید و شرایط خوبی دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. رضا گفته:

  من در مورد روش چهارم (استخدام از طریق ثبت شرکت در اتریش) سوال دارم. من یک بازرگان هستم سنم حدود 34 سال هست فوق لیسانس دانشگاه دولتی در مدیریت دارم. همسر من 27 سن دارد و فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه دولتی ست. 1. آیا برای ثبت شرکت بیزینس پلن لازم است؟ (اگر می خواهد برای ارائه آن به اداره کار یا ارگان دیگر هم می بایست هزینه جدایی اضافه تر از 3000 تا 4000 یورو بابت وکیل بدهیم) 2. چقدر طول می کشد تا شرکت ثبت شود؟ برای ثبت شرکت معمولا چند جلسه مصاحبه باید انجام شود؟ 3. مصاحبه ها معمولا در چه زمینه ای ست؟ 4. آیا سابقه کاری خاصی از شخصی که می خواهد شرکت را ثبت کند می خواهند؟ 5. در صورت استخدام من در شرکت آیا همسر و فرزندم هم کارت اقامت یا کارت قرمز سفید قرمز می گیرد؟ 6. در صورت داشتن اقامت می شود به دیگر کشورهای حوزه شنگن سفر کرد؟ 7. همسر به عنوان مالک شرکت و من به عنوان کارمند آیا باید به صورت دائم در اتریش باشیم یا می توانیم سفر کنیم؟ مدت اقامت معمولا چقدر باید باشد؟ (اگرلینک رفرنس انگلیسی ماده ها و قوانین گذاشته شود ممنون می شوم)

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   ضمن سلام و عرض ادب
   پروسه های سرمایه گذاری نیاز به حداقل یک ساعت مشاوره با وکیل دارد اما به طور کلی بله شما باید بیزینس پلن ارائه دهید، در صورت تایید طرح اقتصادی و دریافت اقامت به همسر و فرزندان زیر 18 سال شما نیز اقامت و یا همان کارت قرمز سفید قرمز داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 021-49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. سعید گفته:

  با سلام من خودم درایران شرکت دارم و یک طرح تقریبا انحصاری درحال اجرا دارم تقریبا بیلان مالیش هم مثبت ،ایا امکانش هست این طرح هم واسه بحث ثبت شرکت و دادن طرح دراتریش استفاده کرد؟یا نه باید یک طرحی باشه که تا حالا جایی استارت نخورده باشه

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار خیر چنین شرطی وجود ندارد. هرچند برای پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر بوده و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. امین گفته:

  سلام خدمت شما و ممنون از سایت خوب و مفیدتان
  سوال۱: در مورد اخذ ویزا کار از طریق شغل های محدودی که از کشورهای جهان سوم اخذ میکنند در سایت مهاجرت علاوه بر امتیاز شرط داشتن پیشنهاد کاری اورده یعنی همون دعوت نامه رسمی هستش که باید اعلامیه چاپ کنند تا کسی که اونجا پیدا نشد برای اون کار بعد بتونه شرکت به شما ویزا بده یا سیستم متفاوتی داره ؟ اگر باید این مراحل باید طی شه پس چه فرقی با اون روش ویزا ۷۰ از۱۰۰ امتیاز داره؟
  ۲-این مشاغل حرفه ای شامل چه مشاغلی میشه که اصلا پیشنهاد کار هم نمیخواد الان در سایت رسمی خود کشور اتریش دریاره این ویزا و امتیازا نوشته ولی برعکس نوع بالا اصلا به خود مشاغل اشاره نکرده؟
  ۳-ایا کسی که مدرک زبان نداره ولی جمع امتیازاش در اون مشاغل اعلام شده به حد نصاب رسیده ایا شانس اخذ ویزا کار مشاغل خاص داره ؟
  ببخشید سوال اینجا مطرح کردم اون بخش که توضیح داده بودین کامنت بسته بود !
  با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب جناب دکتر ملک پور بنده ۳۵ سال سن دارم و همسرم نیز ۳۷ ساله می باشد همچنین دارای دو فرزند ۷ و ۲ ساله هستم خودم ۱۴ سال سابقه در شرکت خودروسازی معتبر و خانمم کارمند رسمی دولت می باشد تقریبا یک ملیارد سرمایه بنده می باشد زبان انگلیسی جفتمون در حد متوسط هست جفتمون هم لیسانس از دانشگاه آزاد داریم اگر ممکنه بفرمایید با این مبلغ می توان در آلمان یا اتریش سرمایه گذاری کرد و دوم اینکه وقت مصاحبه سفارت تقریبا ۲ سال می باشد این موضوع راه حلی دارد یا خیر و سوم اینکه یکی از بچه های من کلاس اول می باشد که قطعا امکان تحصیل در مدارس اتریش که زبانشان آلمانی نیست را ندارد راه حل این موضوع به چه صورت می باشد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 16. بابک گفته:

  با عرض سلام خدمت جناب دکتر ملک پور و همکاران
  بابک هستم 38 ساله از تفلیس گرجستان . بنده به اتفاق شریک تجاریم مبلغ دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان سرمایه داریم که این مبلغ در حال حاضر بصورت ملک میباشد و نقد نمیباشد . در صورتیکه ملک را بفروشیم و به نظر شما کدام کیس مابین سرمایه گذاری و خودحمایتی برای کشور اتریش ارجحیت دارد و چگونه میتوانیم از طریق شرکت شما اقدام کنیم . ضمنا من ساکن تفلیس هستم و شرکت تاسیس کرده ولی درآمد آنچنانی ندارم از بابت شرکت ولی شرکت در حال حاضر فعال میباشد . و تعداد نفرات من و شریک تجاریم جمعا هفت نفر میشه . ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشد اتفاقا اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. لاله گفته:

  با عرض سلام خدمت شما وهمکاران محترم.من لاله ۴۳ ساله از اصفهان هستم دو دختر ۱۷ .۹ ساله دارم رشته تحصیلی من فوق لیسانس بیوشیمی دانشگاه پیام نور با معدل ۱۶.۲۴و فرهنگی با ۲۷ سال سابقه هستم .همسرم دبیر ریاضی با ۲۹ سال سابقه است .من برای اینده فرزندانم قصد مهاجرت دارم وسوالم این است که در روش قرمز سفید قرمز ایا حتما ثبت شرکت مورد نظر باید متناسب با رشته تحصیلی و یا کاری باشد ..وسوال دومم اینکه ایا میتوان با پرداخت مبلغی جاب افر پیدا کرد؟کلا آقای دکتر شما با ت جه به شرایط من و خانواده ام کدام روش را برای مهاجرت ما مناسب میدانید .تحصیل خودم فرزندان و…..کدام کشور .من اگر مطمئن باشم با فروش برخی اموال مختصر میتوانم هزینه ۱۷۵۰۰ شرکت را اماده کنم و با توجه به اینکه نمیخام اندک سرمایم از دست بره از شما میخام بهترین روش وکشور را برای من بگین .لطفا اقای دکتر من توی لایو هم خیلی شرایطم را گفتم شما متوجه سوالم نشدید .من میخام مطمئن بشم روشی برای مهاجرتم هست بعد وقت اسکایپ بگیرم لطفا پاسخم را بدین ممنو ن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما شرایط اولیه را دارا میباشید اما در مورد جزییات این پلن باید شخص اقای ملک پور مشاوره تخصصی اخذ نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفتر وین از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. نسترن گفته:

  سلام اقای دکتر من مطالب شما رو خوندم و در یوتیوب کامنت گذاشتم من فقط به شما اعتماد دارم میدونم که ادم رو راست و صادقی هستید و دلگرمی میدید ما یه خانواده ۴نفری هستیم بین ۳۵۰تا۴۰۰میلیون سرمایه نقدی و یه ملک به ارزش ۴۰۰تا۵۰۰میلیون داریم شغل پدر و مادرم ازاد است ولی مبلغ یه میلیون و ۲۰۰از این ملک ماهانه دریافت میکنیم ایا میشه برای خودحمایتی اقدام کرد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما امری تخصصی دارد و پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفتر وین از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. محمدرضا م. گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملکپور گرامی
  من ۴۶ سالمه و کارشناسی شنوایی شناسی (Audiology) دارم . همسرم ۴۱ ساله و فوق لیسانس فیزیک است. هر دو‌ در رشته خود بالغ بر ۱۸ سال سابقه کار داریم . دارای سه فرزند هستیم و قصد مهاجرت به اتریش رو داریم . من میتونم ظرف ۶ ماه مدرک آیلتس ۶ رو بگیرم . حدود یک میلیارد تومن سرمایه دارم و حدود ده سالی هم موسس و مسئول یک مرکز توانبخشی حرفه ای معلولین ذهنی بودم .
  ممنون میشم بهترین راه رو با توجه به شرایط ما پیشنهاد بفرمایید و اینکه شانس ما چقدر هست ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید از طرقی همچون ثبت شرکت و یا کارافرینی حهت اخذ اقامت اروپا استفاده نمایید و احتیاج به وکیل متخصص در این امر دارید میتوانید جهت مشاوره دراین زمینه با دفتر وین تماس بگیرید .

   پاسخ
 20. ایمان گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت شما آقای دکتر
  من ۳۶ ساله و مجرد و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه آزاد هستم و دارای مدارک افسر HSE و بازرسی جوش فنی و حرفه ای هستم، ۱۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی در شرکت گاز دارم، میخواستم ببینم کار وجود داره بعد ویزا کار گرفتن برای اتریش البته مخواستم، آگه امکان داره کمک کنین که برم با موسسه قرارداد ببندم واقعا تصمیم گرفتم که برم اینجا ولی ترس از کار گیر نیوردن، دارم که تو آون زمان نشه لطفا کمکم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت بررسی مدارک شما و تاییدات لازم میتوانید اقدام نمایید و مدرک زبان المانی نیز امتیازات شما را بالا خواهد برد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. میلاد گفته:

  سلام جناب دکتر
  بنده دارای مدرک کارشناسی مکانیک حرارت وسیالات از دانشگاه آزاد هستم و درحال تحصیل مقطع کارشناسی ارشد مکانیک گرایش تبدیل دانشگاه ازاد (تنظیم و دفاعپایان نامه) هستم. متاهل و یک فرزند دارم. 32 سال سن دارم. داری 7 سال سابقه کاردر زمینه تاسیسات هستم.. الان 2 سال به عنوان آتش نشان استخدام شدم..در حال یادگیری زبان آلمانی هستم.در ضمن به صورت پاره وقت برنامه نویسی هم انجام میدم. قصد مهاجرت برای کار به آلمان یا اتریش هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض احترام شرایط اولیه جهت اقدام را تا حدودی دارا هستید اما نکات زیادی هستند که باید با کارشناسان بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. داریوش گفته:

  با سلام و تشکر بابت اطلاع رسانی دقیق و خوب حضرتعالی
  اینجانب داریوش تقاضا دارم با عنایت به سوابق اشاره شده ذیل درخصوص شیوه های مناسب برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم راهنمائی فرمایید. با تشکر فراوان.
  مشخصات فردی:
  36 ساله، متاهل، دارای 2 فرزند 5 و 7 ساله
  مشخصات تحصیلی:
  دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت آموزشی (دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران)
  مشخصات شغلی:
  با 10 سال سابقه کار (کارمند نهاد دولتی) – 2سال سابقه مدیریتی (اداره نیروی انسانی)
  سوابق پژوهشی:
  بیش از 10 مقاله علمی پژوهشی، تخصصی، و… (داخلی) ، مولف 1 کتاب در زمینه مدیریت (چهارمین مولف)
  تسلط به زبان های خارجی:
  متاسفانه سطح زبان انگلیسی من ضعیف و همسرم متوسط است در صورتی که شرایطی برای مهاجرت فراهم گردد با کلاس های خصوصی در اسرع وقت نسبت به رفع این ضعف اقدام می نمایم.
  وضعیت مالی:
  حدود 110 هزار دلار
  مشخصات تحصیلی و شغلی همسر:
  37 ساله و فوق لیسانس علوم تربیتی و 7 سال سابقه کار در یک نهاد دولتی.
  تخصص جانبی : کاشت ناخن.
  سوال اول:
  باتوجه به شرایط؛ آیا امتیاز بنده به 70 جهت جستجوی کار در اروپا می رسد؟ و شانس کاریابی را درچه سطحی می بینید؟
  سوال دوم:
  مهارت کاشتن ناخن و آرایشگری چقدر برای همسرم در اروپا احتمال کاریابی دارد؟
  سوال سوم:
  باتوجه به سطح مالی ضعیف بنده مطالعاتی در اینترنت درخصوص اقامت از طریق خرید ملک بالای 35 هزار دلار در کشور گرجستان انجام دادم آیا در این خصوص (معایب و مزایا) راهنمایی می فرمایید.
  درنهایت اگر پیشنهاد یا راهکار بهتر برای خانواده بنده دارید ممنون می شوم اعلام بفرمایید.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض احترام:1. شما در صورت ارایه مدرک زبان انگلیسی یا المانی امکان اخذ امتیاز را داشته و میتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید. 2. خیر روی این مورد حساب نفرمایید. 3. کشور مذکور مقصد مناسبی برای شخصی چون شما نمیباشد در حال حاضر دو پلن در اتریش . یک پلن در کانادا و یک پلن در دانمارک و یک پلن در هلند برای خانواده شما امکان پذیر است . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  عرض سلام و ارادت خدمت جناب ملکپور و همکاران-بنده قصد اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت را دارم و بیش از یکساله که تمام پیامهای صوتی وتصویری و نوشتاری شمارو پیگیری میکنم تا جواب تمام سوالات و ابهامات خودم رو از لابه لای توضیحات و راهنماییهای شما استخراج کنم ولی چنتا سوال دارم که ابتدا اینجا مطرح میکنم و ممنون میشم اگه به نوعی پاسخ داده بشه- درخصوص اون شرکت همکار شما که یک بیزنس پلن رو تایید میگیره و راه اندازی میکنه و از سود حاصله هزینه هاشو برمیداره ، ایا این فعالیت منحصر به کشور اتریشه یا در المان هم امکان این کار هست؟-ضمنا در صورت انجام این کار ،ایا بنده برای تمدید اقامت (مانند شرایط خود حمایتی) باید حداقل 6 ماه در اتریش اقامت داشته باشم یا خیر؟و سوال اخر اینکه جنس بیزنسهای مورداشاره از جنس خرید (یا راه اندازی) مغازه هست یا ثبت شرکتهای تجاری؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای ثبت شرکت اگر بیزینس پلان ندارید و یا مورد تایید قرار نگیرد یکسری مراکز هستند که برای شما بیزینس پلان مورد تایید دولت را تهیه میکنند که این نوع بیزینس پلان بسته به نوع فعالیت شرکت شما متفاوت میباشد
   این کار نیز در کشور آلمان مقدور میباشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 24. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام خدمت آقاي دكتر ملك پور عزيز نيلوفر معاذي هستم، ٣ قلوي ٥ سال و نيمه دارم. من و همسرم ديپلم كاردانش كامپيوتر داريم و هر دو متولد ١٣٦٢ مي باشيم. زبان انگليسي خودم و بچه هايمون بد نيس ولي همسرم هيچ نمي دونه. همسرم در كارخانه سنگبري پدرش كه اجاره كرده مشغول به كار مي باشد و تجربه فرستادن سنگ به باكو و گرجستان را نيز دارد. ما قصد مهاجرت به آلمان يا اتريش را داريم، چون مدارس مجاني هستن و كشور هاي امن، قدرتمند در سياست، اقتصاد،آموزش و پرورش و … مي باشن و براي آينده ي بچه هامون خوب مي باشد. من يك ملك به ارزش ٥٠٠ ميليون تومان و ٣ دانگ باغ به ارزش ٢٥٠ ميليون تومان به نام خودم دارم. ما قصد مهاجرت براي ٢ سال آينده را به اين دليل داريم : شروع كاره كارخانه داري همسرم از دو ساله پيش بوده و الان با درآمد نسبتا خوبي با سرمايه ي فعلي اش مي باشد. هر چه سرمايه اش در كارخانه بيشتر شود در آمداش نيز بيشتر خواهد شد و او مي تواند ما را براي خرج و مخارج اونجا ساپورت كند و بدونه هيچ مشكلي كارخانه داري اش رو نيز ادامه دهد. من و همسرم تحصيل، تخصص، هنري براي در آمد نداريم و اگر شغلي را هم بخواهيم بزنيم نياز به دانستن زبان براي همسرم دارد تا بتوانيم موفق بشويم و سرمايه زندگي مون از دستمون نرود. در فايل هاي صوتي تون به دو نوع سرمايه گذاري اشاره كرده ايد يكي خريد ملك و دريافت اجاره و ديگري سرمايه گذاري در باز سازي و … . اگر ما با فروختن ملك ٥٠٠ ميليونيمون يك آپاتمان خريداري كنيم و با ارايه اجاره نامه مون به بانك وين يا يكي از شهر هاي آلمان ، آيا به ما ايراني ها كه حتي نمي توانيم حسابي در بانك افتتاح كنيم و حتي پولمون رو از كشور خودمون به اون كشور انتقال بديم، وام براي خريد آپارتمان ديگر مي دهند ؟؟ اجاره ماهانه آپارتماني با اين قيمت ،چند € مي باشد ؟ آيا ما با دريافت اجاره بايد ماليات به دولت پرداخت بكنيم تا بتواند به پروسه ي اقامت دائم مون كمك كنه؟؟ ما چند € براي خريد آپارتمان دوم و در چند قسط چند € در ماه بايد پرداخت كنيم؟؟ روش دوم: سرمايه گذاري كه شما تضمين به سود آن مي كنيد، آيا با ٥٠٠ ميليون سرمايه ما شدني اشت؟؟ چند € در ماه سود مي دهد؟؟ من خيلي مايل هستم تا بتوانم از طريق دريافت كارت سفيد قرمز سفيد اتريش اقامت بگيرم . با توضيحاتي كه شما در دو فايلتون داده ايد آيا ما با مدرك ديپلم و اين مقدار سرمايه مي توانيم با اين روش مهاجرت كنيم ؟؟ لازم به ذكر است كه در ايران مي توان مدرك ليسانس پولي دريافت كرد. اين كه اين مدركها چه قدر معتبرن و يا در اتريش آيا استعلام مدرك ليسانس گرفته مشود يا خير ، من بي خبر مي باشم. وضعيت ارز ، قوانين اداره هاي مهاجرت كشورهاي مقصد و خيلي عوامل پيش بيني نشده ديگر هستند كه جايز نيست تا ما دست روي دست تا ٢ سال آينده بگذاريم . آيا شدني هست كه بدونه حضور ما در كشور در نظر گرفته شده سرمايه گذاري كنيم و بعد از دو سال كوچ كنيم؟؟ با توجه به فرمايش شما كه طالب توضيح كامل از شرايطمون بودين ، بنده وقت گذاشته و كامل توضيح دادم ممنون از لطف بي پايان شما ، منتظر راهنمايي كامل شما مي باشم. مثل هميشه موفق و سربلند باشين نيلوفر معاذي —

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شرایط دریافت وام از کشور مورد نظر دارای پیچیدگی هایی میباشد که باید تماس بگیرید و شما را کاملا راهنمایی کنیم
   لطفا برای بررسی دقیق شرایط خود برای مهاجرت با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 25. mie.editor2 گفته:

  با سلام و احترام من کارمند بانک هستم با18سال سابقه کار- کاردانی حسابداری-39سال سن-یک فرزند دختر8ساله وهمسرم شرایط اقامت دائم برای کدام کشورها رادارم متشکرم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل زبان یا مواردی نظیر ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و … برای شما وجود دارد اما متاسفانه با مدرک کاردانی امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در خصوص شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. mie.editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما بزرگوار. ببخشید این پیام که گذاشتید با مبلغ هفده هزار و پانصد یورو در حساب بانکی خود از روشی بهتر از خودحمایتی برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اقدام کنید که مزایای بیشتری دارد. آیا از الان می توانیم این حساب را باز کنیم تا اعتباری ایجاد شود و این امتیازات رو به دست آورد ولی بعد از چند سال دیگر مهاجرت صورت گیرد ؟ شاید 4 یا 5 سال دیگر.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ثبت شرکت در کشور اتریش شرایط خاص خود را داراست که اطلاع از آن برای تصمیم گیری شما الزامیست. برای اخذ اطلاعات جزئی در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. mie.editor2 گفته:

  با عرض سلام پزشک عمومی 54ساله دارای همسر و یک فرزند با 25 سال سابقه کاری ( در بیمارستان دولتی ) و درآمد ماهانه حدود 15 میلیون تومان و دارای دو واحد آپارتمان در شهر آلانیا ترکیه به ارزش حدود 130000 یورو و دارایی منقول و غیر منقول در ایران به ارزش حدود 500 میلیون تومان هستم خواستم لطف کنید بفرمائید از بین روشهای مهاجرت به اتریش کدام روش برای ما مناسب و امکان پذیرتر است. با سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اقدام از روشهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و یا تحصیل برای فرزندتان وجود دارد که نیاز است هر یک به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. mie.editor2 گفته:

  با سلام جناب ملک پور بنده 41 سال سن دارم و سال سوم دبیرستان نظام قدیم درس خوندم و اگر دوره عملی فنی و حرفه ای را طی کنم دیپلم کار و دانش را 6 ماهه میگیرم و حدود 15 سال در مدیریت املاک کار کردم و دارای پروانه کسب هم بودم و مشاور املاک هم هستم همچنین در کنار آن چند ساختمان هم ساختم، همسرم 38 ساله دارای دیپلم انسانی نظام قدیم و همچنین یک ترم در دانشگاه در 81 روانشناسی خونده و همچنین دو فرزند پسر 11 و 6 ساله داریم همچنین حدود 150 هزار دلار هم سرمایه دارم، البته بنده ورزش را به صورت قهرمانی در جوانی کردم و چند قهرمانی کشوری و استانی نیز دارم و البته در اون زمان مربیگری بدون مدرک هم کردم و یک سری از کارها هم بلدم که در صورت مصاحبه اگر نیاز باشه عرض میکنم، حالا هدف بنده مهاجرت به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستم و هدفم تحصیل فرزندانم در آنجا و زندگی در آنجاست البته بعدش هم کار و زندگی و صد البته آرامش خود و خانواده ام، شما چه کمکی میتوانید به بنده بکنید تا به محلی و با شرایطی مهاجرت کنیم که اولا آینده از نظر فاکتورها خوب باشه و هم در طی پروسه زیاد استرس به خانواده ام نیاد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما ویزاهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک یا ویزاهای تحصیلی برای فرزندانتان می تواند گزینه مناسبی باشد. هر یک از موارد فوق شرایط خاص خود را داراست که در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. مصطفی گفته:

  با سلام خدمت شما و تشکر بابت راهنمایی هایی که میفرمایید.من ۳۲ساله و همسرم ۳۰ ساله با سرمایه ۶۰۰ ملیون تومان قصد اقامت اروپا رو داریم .دیپلم کامپیوتر دارم و کابینت ساز هستم بدون هیچ مدرکی از شغلم.بنظر شما امکان خرید ملک در پرتغال رو داریم؟که بعد بواسطه اقامت پرتغال بتونم در دیگر کشورهای اروپایی در جستجوی کار کابینت سازی باشم.چون از نظر خودم اینجوری با اجاره دادن خونه ماهانه یورو به حسابم ریخته میشه و از اون طرف هم میتونم برای دیگرکشورها بدنبال ویزای کاری باشم.بنظر شما امکانش هست.ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای خرید ملک در این کشور در صورتی که تماسل به اخذ اقامت داشته باشید نیاز به هزینه بیشتری می باشد اما متناسب با سرمایه شما می توانید روش های اقدام را بررسی نمایید. در این زمنیه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. ساناز گفته:

  با درود
  درباره ثبت شرکت شما فرمودید اگر فرد تمایل به شریک اتریشی داشته باشد پس از ثبت شرکت و قبول بیزنس پلن باید ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار یورو در شرکت سرمایه گذاری کرد همچنین در بخش بعدی گفتید اگر فردی شرکت ثبت کند ولی شریک اتریشی نخواهد باید ۳۵۰۰۰ یورو سرمایه گذاری کند.آیا داشتن یا نداشتن شریک اتریشی در مبلغ سرمایه گذاری در شرکت حدود ۱۰۰۰۰ یورو تفاوت دارد؟ میشه لطفا فرقش رو توضیح بدید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط هر یک متفاوت است که باید به طور کامل بیان گردد. پیشنهاد میکنیم در این زمینه با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور گرامی اینجانب ۴۵ سالمه دارای دو فرزند پسرم ٢٠ سالشه دانشجوی نرم افزار کامپیوتر ودخترم ١٠ سالشه دانش اموز سوم دبستان از چند سال قبل از طریق وکلای تهران اقدام به مهاجرت کردیم ابتدا از طریق سرمایه گذاری برای مجارستان ودوبار دیگه ازطریق ویزای توریستی از طریق ایتالیا واسپانیا که متاسفانه فقط ریجکتی کلاه برداری نصیبمون شد الان بعد ازاخرین اقدامون ٢ سال میگذره البته در موازد گذشته همسرم بعنوان سرپرست خانواده اقدام کردند الان من مایلم به اتفاق دخترم مهاجرت کنم کانادا با اروپا واگه شرایط سخت با طولانی بشه ترجیح میدم ترکیه رو برای زندگی انتخاب کنم همسره فارغ التحصیل مهندسی دانشگاه تهران ۵٠ ساله وخودم هم فارغ التحصیل رشته ادبیات فارسی وفعلا مشغول کار در فروشگاه خودم فروش لباس بچهمار ترکه وجواز کسب هم به اسم خودمه مجموعه دارایی ما ٣/۵ میلیارد میباشد ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما می توان برای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … در کشورهایی نظیر اتریش، پرتغال و … اقدام کرد همچنین تحصیل فرزندتان در کانادا نیز می تواند گزینه خوبی باشد. برای بررسی بییشتر و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. علی گفته:

  سلام اقای دکتر-بنده مهندسی شیمی دانشگاه ازاد خوانده ام معدل دیپلم۱۵ولیسانسم۱۴هست ۲۶سال سنمه.اما میخواهم در رشته دندانپزشکی المان یا اتریش تحضیل کنم ایا قبولی و ورودی به این رشته خیلی سخت میباشد ؟اگر در دانشگاه خصوصی باشم هزینه هر سالم چقده؟
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
 33. ساناز گفته:

  با درود و تشکر از زحمات شما
  خانمى ٣٢ ساله فارغ التحصیل کارشناسى ارشد روانشناسى بالینى از دانشگاه آزاد رودهن سال ٩۶ با معدل ١٨ هستم.دو سوال داشتم١- آیا شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس در رشته هاى دیگر در اروپا ،کانادا یا استرالیا فراهم است؟٢- آیا کشورى وجود دارد که پس از دانشجویى من ویزاى همراه به همسرم بدهد و همسرم بتواند با آن ویزا مشغول به کار تمام وقت شود؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در رشته های مدیریتی و بیزنس برای شما وجود دارد و می توان پس از اقدام شما، همسرتان به شما ملحق شده و به کار بپردازد. کشور کانادا می تواند گزینه خوبی برای این امر باشد. برای بررسی بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  سلام من یک کارگر کفاش ماهر هستم بطوریکه میتونم از ابتدای برش کفش تا قالب گیری و…. خودم انجام بدم قهرمان ورزشی هستم مدرس و استاد ندریس ورزشی هستم سنم ۴۴ و مدرک فوق لیسانس دارم برای من امکان مهجرت قانونی است یا باید ……

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما می توان از روشهای خرید ملک، ثبت شرکت و…. اقدام کرد. برای اطلاع از شرایط هر یک پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. mie editor2 گفته:

  سلام من ۳۱ سال و لیسانس مترجمی زبان و ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل از دانشگاه آزاد رو دارم و ۹ سال سابقه مدیریتی از آموزش و پرورش در زمینه اداره یک مرکز زبان را دارم و ۱۳ سال هست که تدریس زبان را انجام میدهم .گرفتم مدرک آیلتس با نمره بالا برام کاری نداره و زبان آلمانی سطح A1 را تمام کرده و در حال یادگیری سطوح بعد هستم.و همسرم ۴۱ سال و لیسانس مکانیک رو داره از دانشگاه علمی و کاربردی.البته همسرم کارش آزاد هست و هیچ تجربه ای مرتبط با رشته تحصیلی اش ندارد.مایک پسر ۴/۵ ساله دارم و میخام حتما اگه ممکن باشه تا شروع تحصیلات مدرسش در اتریش باشیم و اونجا درس بخونه.میخاستم بدونم چه راهی رو شما پیشنهادمیکنین که تا ۲ سال آینده ما به صورت قانونی بتونیم به اتریش مهاجرت کنیم.شرایط تمکن مالی رو داریم اما نمیشه که ۵ سال کار نکردو اینکه تمایل خاصی در خصوص ثبت شرکت نداریم.چون تخصص خاصی نداریم و به نظرم در پلن و اجرای کار به مشکل بربخوریم چون هیچ درک کاملی از کشور نداشته و به نظرم بدون دونستن روحیات و فرهنگ و صنعت یک کشور به طور دقیق ثبت شرکت و کار خطا هست.به هر جهت برای بار چندم هست که براتون مینویسم ممنون میشم بهترین راه رو به ما نشون بدین البته اگه کشور دیگری رو شما پیشنهاد میکنین که مهاجرت ما به صورت موفقیت آمیز باشه ممنون میشم.ممنون از صبر بینظیرتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزاهای کاری برای شما وجود دارد. ثبت شرکت یا خرید ملک نیز می تواند گزینه های مناسبی برای شما باشد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. mie editor2 گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر ملکپور عزیز. بنده یکی دوماهه که درمورد روشهای مهاجرت به اروپا یاکانادا تحقیق میکنم.چندتاسوال برام پیش اومدن که میخواستم وقتتون رو بگیرم.بنده ۳۲ساله فوق لیسانس برق قدرت دارای ۴سال سابقه مدیریت تولید درکارخانه تولید تابلوبرق صنعتی هستم.همسرم هم کاردانی عمران دارند که شغلشون آزاد هست.آیا برای ثبت شرکت ازطریق همسرم که کاردانی دارن و ۳۵سالشونه به مشکل برمیخوریم؟ایشون هم باید امتیاز خاصی کسب کنند؟ سوال دوم بنده این هست که آیا برای ثبت شرکت باید خودمون ایده ای داشته باشیم؟چون ما باحال وهوای و وضعیت اتریش آشنایی نداریم هیچ ایده خاصی نداریم.وآیا باید ایده ما به تایید اداره کار اتریش برسه. باتشکراز زحمات و وفت گرانبهای شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورتی که بخواهید از طریق همسر خود برای ثبت شرکت اقدام کنید امتیازات همسر شما اهمیت خواهد داشت و باید بررسی گردد. با توجه به گستردگی بحث ثبت شرکت در کشورهای مختلف همچون اتریش برای اخذ اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. mie editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر من یک خانم ۳۵ ساله هستم و لیسانس مهندسی سخت افزار کامپیوتر دارم و دارای ۱۳ سال پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی و ۱۵ سال سابقه کار می باشم و شوهرم ۴۳ دارد و دارای مدرک دیپلم ریاضی و گواهینامه برق صنعتی فنی و حرفه ای می باشد و دارای ۱۷ سال پرداخت بیمه و سابقه کار می باشد و هر دویمان سابقه کار مرتبط را رشته تحصیلی را داریم و دارای دو فرزند دختر می باشیم یکی ۱۵ ساله که اکنون کلاس نهم می باشد و در مدرسه تیزهوشان درس می خواند و تسلط به زبان انگلیسی دارد و دختر دیگرم ۱۲ ساله است که کلاس پنجم است و سه سال است که پیانو می نوازد و در سطح قابل توجهی قرار دارد. از نظر مالی در سطح متوسط می باشیم. قصد گرفتن اقامت برای کشور اتریش را داریم لطفا راهنمایی فرمائید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ویزاهای تحصیلی برای شما یا فرزندانتان و ویزاهای ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و … برای همسرتان می تواند گزینه مناسبی باشد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط گرفته و در خصوص تمامی موارد اطلاعات اخذ نمایید.

   پاسخ
 38. mie editor2 گفته:

  با سلام فرهاد هستم از تهران من بهمراه خانواده قصد مهاجرت ترجیحا به اتریش رو داریم من و همسرم و دو پسرم چهارده ساله و یک ساله سرمایه ای حدود یک و نیم میلیارد املاک و مستغلات دارم و حدود یک میلیارد نقدی قصد مهاجرت هم بیشتر تحصیل پسرم در دانشگاههای اروپایی هست که سه سالی تا دانشگاهش مونده خواستم بپرسم با این شرایط مالی امکان اخذ اقامت وجود داره ؟ سوال بعدی اینکه فعلا میشه برای خرید آپارتمان به مبلغ حدود صد هزار یورو اقدام بکنم که حداقل ویزای مولتی داشته باشم یا خیر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. می توانید برای تحصیل فرزندان خود در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … اقدام کنید همچنین می توانید از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … نیز ورود کنید. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. mie editor2 گفته:

  عرض سلام و خسته نیاشد خدمت آقای دکتر ملک پور بزرگوار بنده ۴۲ سالمه با دو فرزند قصد خرید آپارتمان به ارزش حدود صد هزار یورو در اروپا رو دارم که فعلا هم یه سرمایه گذاری باشه هم بتونم یه ویزای مولتی برا خودم و خانوادم بگیرم هم برای دو سه سال دیگه خواستم برا اقامت اقدام کنم در اخذ اقامت تاثسر گذار باشه و کمکم کنه خواستم ببینم با شرایطی که خدمتتون عرض کردم کدوم کشور رو پیشنهاد میفرمایید خودم مد علاقم به کشوری همچون اتریش سوئیس آلمان اسپانیا یا فرانسه هست البته باز کشوری ارجحیت داشته باشه که بعدا گرفتن اقامتش امکانپذیرتر باشه و اقامت رو هم برا ادامه تحصیل پسرم برا دانشگاه میخوام که فعلا کلاس نهم هست و تا دوازدهم رو میخوام بخونه بعد برا دانشگاه ببرمش اروپا کل سرمایه فعلی من هم نقدی و ملک و املاک حدود سه میلیارد هست با تشکر از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به میزان سرمایه شما (۳ میلیارد) امکان خرید ملک در کشوری نظیر پرتغال برای شما وجود دارد که در نهایت می توانید اقامت دائم این کشور را اخذ کنید همچنین می توانید با مبالغ کمتر برای ثبت شرکت در کشورهایی نظیر اتریش، مالتا، کانادا و … اقدام نمایید و از مزیت های این کشورها و در نهایت اقامت دائم آن بهره مند شوید. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام. اینجانب پزشک عمومی هستم و ۴۹ سال سن دارم و همسرم نیز دندانپزشک است و میخواهم برای مهاجرت همراه خانواده(۲ فرزند) به یکی از کشور های اروپایی اقدام نمایم. خواستم جویا بشم که موسسه شما چه پکیجی را به من پیشنهاد میکند

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما می توانید از راه هایی نظیر سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک و … اقدام کنید. برای اطلاع از روشهای متناسب با شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. mie editor2 گفته:

  سلام خدا قوت دکتر ملک پور .بنده مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه دولتی دارم ۲۷ سالمه مجرد.زبان انگلیسی خوب یک سال سابقه کار در شرکت های فنی و مهندسی و دو سال سابقه کاربعنوان کارشناس استاندارد و بازرس فنی در ازمایشگاه های استاندارد دارم دارای مدارک فراوان در زمینه استاندارد و فنی حرفه ای هستم .قصد مهاجرت به کشور های حوزه یورو دارم بخصوص اتریش .فعالیت اصلی بنده فارکس (بازارجهانی تبادلات ارز ) هست نیازی به کار در ایران یا هیچ جای دنیا ندارم بیش از ۲۰۰ ملیون سرمایه دارم و با بروکری کار میکنم که دفتری در اتریش دارد و امکان ثابت کردن اینکه ماهی بالای ۳۰۰۰یورو درامد دارم از طریق بروکر امکان پذیر هست.علاقه زیاد به تحصیل رایگان در اتریش یا المان هم دارم و مایلم دراین دو کشور تحصیلم رو ادامه بدم به نظرتون بهترین و مطمین ترین راه برای داشتن پاسپورت اروپایی ( اتریشی یا المانی و..) برای بنده چیست؟خود حمایتی یا ثبت شرکت یاوغیره …….؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط شما امکان اخذ ویزاهای مختلف کشور اتریش نظیر تحصیلی، ثبت شرکت، خودحمایتی و … وجود دارد. برای انتخاب مناسب ترین روش متناسب با شرایط خود باید در ارتباط با هریک از این روشها اطلاعات دریافت نمایید. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام
  بنده لیسانس از دانشگاه جامع علمی کاربردی هستم
  درخواست ویزای کار المان یا اتریش و یا تحصیل در اتریش را داشتم که متاسفانه به دلیل اینکه مدرک لیسانسم از دانشگاه علمی کاربردی هست مشاورین گرامی شما به من گفتند که نمیتوانم از این دوکشون ویزا بشوم. میخواستم سوال بپرسم از شما که آیا برای ثبت شرکت در المان یا اتریش باز با این موضوع که مدرک من علمی کاربردی هست با مشکل روبرو هستم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. خیر برای ثبت شرکت دانشگاه تحصیل شما منعی ایجاد نمی کند. علاوه بر آن راه های دیگری نیز برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. رضا گفته:

  با سلام
  جناب آقای دکتر ملک پور بنده فوق دیپلم کامپیوتر دارم ۳۶ سال سن همسرم ۲۷ سال سن و مدرک کارشناسی روانشناسی بدون سابقه کار یک دختر ۳ ساله دارم الان با وضعیت قیمت یورو حدود ۱۰۰ هزار یورو سرمایه دارم جسارتا با چه روشی میتونم اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات دقیق تری همچون سابقه کار، مدرک زبان، دانشگاه محل تحصیل و … نیاز است. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. mie editor2 گفته:

  با سلام من دکترای داروسازی هستم با ۶ سال سابقه کار که عمده سابقه کار هم مدیریتی است آیلتس ۶٫۵ هم دارم متاهل دارای یک فرزند ۵ ساله سوال بنده اینه که برای کدوم یک از کشورهای اروپایی و یا کشورهای انگلیسی زبان می توانم برای اقامت دائم اقدام کنم؟؟ شانس پذیرش اقامت برای من در کدوم کشورها بیشتره

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی و میزان سرمایه شما برای راهنمایی شما مورد نظر می باشد. می توان از روش های مختلف چون ویزاهای ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و … برای کشورهای مختلف نظیر اتریش، پرتغال و … اقدام کرد. در این زمینه برای اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. Reza گفته:

  با سلام
  قبل از هر سخن جا داره تشکر صمیمانه ایی بابت تمامی زحمات و راهنمایی های بی دریغتون که بصورت رایگان در کانال و سایتت در اختیار مخاطبین گذاشتید داشته باشم.
  بنده ٢٩ساله ،لیسانس مدیریت صنعتی فارغ التحصیل١٣٩٢ ، دانشجوی ترم یک ارشد دانشگاه آزاد،دارای کارت پایان خدمت ،با سرمایه حدودا ششصد میلیون و حدود دو سال سابقه کار در زمینه کنترل پروژه و آشنا و مسلط به نرم افزارهای تخصصی مربوطه و همچنین تسلط نسبی بر زبان انگلیسی دارا می باشم.
  خواستم از راهنمایی و مشاوره اولیه شما جهت اخذ مهاجرت و کسب ویزای تحصیلی لیسانس استفاده کنم لازم به توضیح است با توجه به مشغله کاری، دوره لیسانس در یک موسسه غیرانتفاعی مدرک گرفتم و الان از نوع انتخاب خودم اصلا راضی نیستم لذا ترجیحم پذیرش در دوره لیسانس در یک رشته و دانشگاه به نسبت خوب یا متوسط می باشد. اما اگر گپ تحصیلی برای این نوع پذیرش اجازه نده آیا امکان پذیرش در دوره مستر برای اینجانب میسر می باشد؟ ممنون میشم از پیشنهاد شما با توجه تخصص و تجربه کاری و دانشتون در مورد کشور هدف مطلع باشم.
  بنده ترجیحم دوره ارشدم با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی ایران نیمه کاره رها کرده و شرایط تحصیلی یا کاری جدید با توجه به راهنمایی شما داشته باشم؟
  آیا امکان سرمایه گذاری از طریق مدل قرمز سفید قرمز در کشورهای اتریش یا المان و کسب اقامت و سپس ادامه تحصیل در این کشورها موجود می باشد یا خیر؟(با توجه به شرایط سنی)

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به فاصله تحصیلی موجود باید برای کشورهایی اقدام نمایید که این فاصله تحصیلی منعی ایجاد ننماید مانند کشورهای هلند، دانمارک و … برای ویزاهای سرمایه گذاری باید میزان سرمایه و شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 46. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. هر روشی ریسک های مربوط به خود را داراست اما اقدام توسط وکیل مهاجرت ریسک ها را به حداقل می رساند. برای سوددهی باید شرایط مربوط به آن رعایت گردد. در صورت تمایل می توانید در این ارتباط با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 47. mie editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر جناب ملک پور . ایا در سفید قرمز سفید امکان خوردن پول هست؟ و ایا واقعا اگر از طرح اتریشی ها استفاده شود و تایید شود سود خواهیم کرد؟

  پاسخ
 48. مرتضی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده ۲۹ ساله مجرد فارغ التحصیل کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد واحدجویبار و دانشجوی کارشناسی ارشد عمران محیط زیست موسسه صنعتی عالی مازندران میباشم
  از سال ۹۳ هم ک کاردانی ام رو گرفتم سه سال سابقه کار مرتبط با رشته دارم !!
  و بیش از چهار سال به عنوان سرپرست کارگاه های ساختمانی در شرکت ها وساخت و سازهای شخصی حضور موثر دارم
  سپاسگزارم
  و از سال ۹۰ هم مربی و داور رسمی فدراسیون ووشو هستم ودر مجمعه ورزشی تختی زیر نظر وزارت ورزش مشغول تدریس میباشم .از قهرمانان کشوری هستم و هنوز هم مسابقه میدهم !
  مربی برتر سال قبل شهرستان هم انتخاب شده ام
  حدود هفت سال هم صاحب امتیاز بوتیک لباس هستم و فروشندگی میکنم .
  علاوه برا اینها دارای مدرک فنی حرفه ای نقاشی ساختمان و سابقه سه سال بیمه نقاشی تامین اجتماعی هستم
  و مدرک فنی حرفه ای کابینت سازی و ام دی اف نیز دارم
  علاوه بر اون مدرک اپروتری کامپیوتر رو هم دارا هستم
  دوره های پیشرفته cpr
  و تغذیه ورزشی
  دوپینگ و همه ی دوره های ورزشی زیر نظر وزارت ورزش طی کرده ام
  مربی دفاع شخصی ارتش هم در دوران خدمت بوده امو دوره ی تخصصی تکاور پیاده ارتش رو هم طی کرده ام .
  و کلی مدارک و دوره های دیگر
  ایلتس نیز ثبت نام کردم
  ممنونم میشم راهنمایی کنید برا اخذ کارت rwr
  و یا راه دیگه ای ک بتونم مشاوره ای داشته باشم خدمتتون
  ملک پور جان یه دنیا دوستت داریم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. میزان سرمایه شما برای این نوع ویزا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با توجه به شرایط شما راه های مهاجرت به کشورهای مختلف برای شما وجود دارد. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل نمایید. سپاس از لطف بی دریغ شما

   پاسخ
 49. محمد کریمی گفته:

  با سلام و عرض ادب.لطف کنید راههایی که امثال شخص من که ثروت و پول زیاد ندارند ارائه دهید.امثال بنده جز انسانها هستیم ،فقط پول نداریم و بقول معروف مایه دار نیستیم. راهی جلوی پای قرار بدهید که ما هم بتونیم مهاجرت کنیم و خجالت بچه هامونا در آینده از بی آبی و بی پولی و بی شغلی و…. نکشیم. ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای راهنمایی شما به اطلاعات سنی، تحصیلی، سابقه کار و … نیاز است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات شرایط خود را به طور کامل مطرح نمایید یا با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.