بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک

بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک

بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک  و شرایط هر کدام از بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک 2018 ، در این مقاله بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک را مورد بررسی قرار دادیم و همچنین در میان راه های متنوع سعی نمودیم تا بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک را به طور خاص بیان نموده و مطالبی مفید را در ارتباط با جدیدترین قوانین مهاجرت به دانمارک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با شما با تشخیص خودتان بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک را انتخاب نمائید .

شاید افرادی که به دنبال مهاجرت هستند تحقیقات زیادی در ارتباط با این امر انجام می دهند تا بتوانند با اطمینان خاطر پروسه مهاجرتی خویش را بیش از اندازه ایمن سازند ، طبیعتا با توجه به اینکه مهاجرت امری است کاملا حقوقی شاید یکی از بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک ابتدا داشتن یک وکیل متعهد با تجربه است .

شخصی که قصد مهاجرت به دانمارک را دارد می تواند یک دانشجو ، سرمایه گذار ، تاجر و یا حتی یکی از بهترین گزینه ها شخصی که با مهارت خویش مهاجرت می کند قلمداد شود که هر کدام به تفکیک می توانند با دریافت ویزاهای تعریف شده راه مناسب خویش را انتخاب نمایند در ادامه شما بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک را می خوانید که شاید می توان گفت از محبوب ترین نوع این ویزاها کارت سبز دانمارک می باشد .

یکی از پر رونق ترین اقتصادهای جهان ، کشور اسکاندیناوی دانمارک فرصتهای خوبی برای درآمد طبقه کارگر ، افراد کارآفرین و بازرگانان ارائه می دهد . علاوه بر این اقتصاد دانمارک در حال رشد است و این باعث گردیده تا نرخ بیکاری در این کشور فوق العاده کم باشد و میزان علاقه مهاجران به این کشور را بیش از پیش افزایش داده است .

بازار خوب و مراکز معتبر

همانطور که قبلا عنوان شد بازار کار در دانمارک دارای سازماندهی خوبی است و تعداد قابل توجهی از تجارتهای نامحدود و آزاد ارائه می دهد.  در مقایسه با اکثر کشورهای اروپایی ، تولید ناخالص داخلی دانمارک در این روند تاثیر مثبت داشته و آنها را به عنوان یک اقتصاد پررونق معرفی می کند.   همچنین کشور پادشاهی دانمارک دارای بسیاری از سازمان های مشهور چند ملیتی با نام های دانفسس ، کارلزبرگ ، نوو نوردیکس ، لندبک و گروه AP Moller-Maersk هستند که تنها تعدادی از آنها را خواندید ، در شهر مشهور دانمارک کپنهاگ مراکز تجاری شناخته شده و معتبر بسیاری از شرکت های جهان مانند نوکیا ، دل و مایکروسافت قرار دارد.

کارت سبز دانمارک

این کارت یک فرصت فوق العاده برای افراد متخصص و ماهر برای اقامت و کارآفرینی در کشور را فراهم می کند.  یکی از بهترین راه های رسیدن به اقامت دائم در دانمارک داشتن ویزای کاری باشد . اجازه اقامت دائم و کار در دانمارک بر اساس ارزیابی فردی در دسترس است ، با داشتن یک مهارت که از درخواستهای کشور دانمارک برای افراد متخصص ممکن است شغل مناسب برای شما در آن کشور وجود داشته باشد.

کسانی که موفق به دریافت اجازه اقامت در دانمارک از طریق طرح کارت سبز می شوند مجوز کار را حتی در حالی که مجوز اقامت است دارند ، می توان گفت این موافقت نامه اجازه می دهند تا افراد به اختیار خود با کمترین هزینه به اقامت دائم کشور دانمارک دست یابند .

دانستن بیشتر در مورد سیستم کارت سبز دانمارک

اگر قصد دارید مهاجرت کنید به یک کشور عضو توسعه یافته اتحادیه اروپا و در آن کشور کار کنید ؟ سیستم سبد نقدی  دانمارک برنامه ای است که شما باید برنامه را تحت آن قرار دهید . مهاجرت به دانمارک ، زندگی و کار در یکی از شادترین کشورهای جهان است .

دانمارک یکی از ثروتمندترین اقتصادهای اروپا با یک دولت بسیار پایدار و پایه اجتماعی بی طرفانه است.  عضویت در اتحادیه اروپا نیز یک مزیت است که این کشور اسکاندیناوی ارائه می دهد.

ما می توانیم فرایند مهاجرت به دانمارک را در ۲ مرحله بگنجانیم.

 • اقامت معتبر در کشور برای ۵ سال و سپس اخذ اقامت دائم
 •  عنوان شهروندی کشور

نوع مهاجرت و اقامت می تواند متفاوت باشد و هر کدام نیز زمان مشخصی را برای رسیدن به اقامت دائم دانمارک طی نماید .

 • یکی از ابتدایی ترین راه ها ابتدا برای تحصیل
 • با ازدواج یا نامزدی
 • کارت سبز

اگر مسیرهای مختلفی برای به دست آوردن اقامت دائم بعد از پنج سال تعیین شده باشد کارت سبز دانمارک ، شایع ترین راه استفاده شده توسط مهاجران است .

ویژگی های برجسته کارت سبز دانمارکی

 • اجازه کار و اجازه اقامت دائم
 • این کارت نیز می تواند توسط دانشجویانی که مایل به استخدام در آن کشور هستند و به دنبال آن کار خود را انجام دهند به دست آید
 • پس از بررسی امتیازات که حداقل ۱۰۰ امتیاز را گرفته اید واجد شرایط می شوید تا درخواست کارت سبز دهید
 • البته این کارت اجازه مهاجرت برای ایجاد و اجرای کسب و کار خود را نمی دهد

امتیاز سیستم گرین کارت دانمارک

متقاضیان می توانند گرین کارت دانمارک را بر مبنای مهارت های خود ( پیشینه تحصیلی ، مهارت زبان و سازگاری ) ارزیابی کنند که اجازه می دهد اقامت موقت بر اساس الزامات خود برای کاریابی در دانمارک داشته باشند ، متقاضیان اگر مدارک تحصیلی خود را از یک دانشگاه واجد شرایط دریافت کرده باشند و علاوه بر این گرفتن امتیاز اضافی با بودن رشته تحصیلی متقاضی در فهرست مثبت مهاجرت دانمارک افزایش می یابد . دریافت امتیازات کافی اجازه می دهد تا یک متقاضی برای اقامت موقت در دانمارک باشد البته در این پروسه ورود همسر و فرزندان وابسته در مواردی نیز مجاز است .

امتیازات

مدارک تحصیلی

مهارت های زبانی در ترکیب دو زبان

هر دو زبان اسکاندیناوی

انگلیسی یا آلمانی

عامل پذیرش

مدارک تحصیلی در نظام آموزشی و مرجع مربوطه متناسب و مورد قبول باشند .

لازم است اثبات شود

توانایی شما برای تامین مالی اقامت خود در دانمارک نیاز است

داشتن یک بیمه سفر تا زمانی که بتوان از بیمه آن کش.ر استفاده نمود

در صورت موفقیت یک کارت سبز به مهاجر برای یک دوره اولیه ۲ ساله اختصاص می یابد که قبل از پایان دوره می توان برای مدت ۳ سال درخواست تمدید داد

برای مهاجرین لازم است که برای تمدید مهلت قبل از تاریخ انقضاء شرایط اقامت تحت کارت سبز به پرونده مراجعه شود.

باید در نظر داشت که به هیچ وجه در تمدید کارت سبز نباید غفلت کرد و در صورت سر رسید انقضای این کارت شما مجبور به ترک خاک کشور دانمارک هستید .

چه دانشجویانی ممکن است در دانمارک بمانند؟

دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در حال حاضر ترجیح می دهند در کشورهای زیبایScandinavian  همانند کشورهای محبوب که مقصد مهاجرت جهان مشهورند مانند کانادا و استرالیا به دانمنارک سفر کنند ، دلیل آن چیست ؟

 1. جامعه رفاهی دانمارک برای دانشجویان بین المللی
 2. در این کشور تعادل مثبت بین گزینه های استخدام موجود و زندگی خانوادگی ایجاد شده است ، زندگی بهتر و رضایت بخش تر است .
 3. محیط کار در دانمارک خوب و لذت بخش هستند .
 4. دانشجویان خارجی که برای دوره های تحصیلات عالی ثبت نام کرده اند نیز حقوق کار در یک دوره زمانی و نیمه دائمی را برای یک دوره معین دریافت می کنند .

شما می توانید با مراجعه به وبسایت اداره مهاجرت دانمارک نیز از بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک مطلع شده و همچنین با تماس با دفاتر معتبر حقوقی که در زمینه مهاجرت فعالیت می نمایند با انجام مشاوره ای اصولی پایه گذار یک مهاجرت کم ریسک و مطمئن گردید .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین راههای اقامت و مهاجرت به دانمارک و راههای کسب آن و اخذ اقامت و تابعیت در سایر کشورها با مشاوران و وکلای موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران بصورت رایگان تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید .