بلوکارت اتریش و بررسی شرایط اخذ آن

بلوکارت اتریش یا بلوکارت اروپا روشی مطمئن برای کسب مجوز کار در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد که در این نوشتار مورد بررسی علمی قرار می گیرد. متقاضیان کار در کشورهای اروپایی مانند اتریش و آلمان همواره با سوالاتی از این قبیل مواجه بوده اند که بلوکارت چیست و آیا می توان با 100 هزار یورو سرمایه گذاری اقامت اروپا را بگیریم؟ احتمالا زیاد پیش آمده که عبارت بلو کارت آلمان یا بلوکارت اروپا را شنیده باشید اما بیشتر با نام بلو کارت آلمان شناخته می شود. اما آیا بلوکارت تنها مخصوص کشور آلمان است؟ شرایط گرفتن بلوکارت اروپا چیست؟ با ادامه این مقاله همراه شوید تا از شرایط اخذ ویزای کار در اتریش و سایر کشورهای اتحادیه اروپا مطلع شوید. شما عزیزان همواره می توانید جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمایید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

بلـوکارت اتـریش 1 بلوکارت اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بلوکارت اتریش و شرایط عمومی

بسیاری از افرادی که تمایل به کار در کشورهای اروپایی دارند، تمایل به اخذ بلوکارت یا کارت آبی اروپا دارند. اما ماهیت حقوقی بلو کارت یا Blue Card چیست؟ بلوکارت، بلوکارد یا کارت آبی به اشخاصی اعطا می شود که در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشغول به کار باشند و حقوق آن ها از یک سطح مشخص بالاتر باشد. سطح حقوق در حال حاضر به میزان 4،200 یورو تعیین شده است. بنابراین اگر شما در سمت یک کارگر مشغول به کار شوید نمی توانید بلوکارت دریافت کنید، چرا که باید حقوق دریافتی از سطح تعیین شده بالاتر باشد و حقوق مشاغل کارگری به این سطح نمی رسد. از سوی دیگر یافتن شغلی با این حقوق حتی با داشتن سابقه کار و تحصیلات دانشگاهی نیز کار چندان ساده ای نیست. اما خبر خوب این است که شما می توانید با یک سرمایه گذاری کم هزینه در کشور اتریش و یا سایر کشورهای اروپایی نیز، موفق به دریافت بلوکارت اتریش یا بلوکارت اروپا شوید.

اتحادیه اروپا در واقع تلاش دارد که تمام کشورهای آن مانند یک کشور واحد عمل کنند. کشورهای اروپایی معمولاً وسعت بسیار کمی دارند، به عنوان مثال کشور سوئیس که از مرفه ترین کشورهای دنیا می باشد تنها حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد، یا کشور لاتویا که به عنوان دومین کشور سبز اروپا شناخته می شود حدود 2 میلیون نفر جمعیت دارد و یا کشور موناکو که یکی از ثروتمندترین نقاط جهان است تنها 35 هزار نفر جمعیت دارد. اتحادیه اروپا دارای قوانین مخصوص به خود، پارلمان و دادگاه می باشد و کل اروپا را مانند یک کشور مدیریت می کند. بسیاری از اروپایی آرزوی ایجاد کشور اتحادیه اروپا را دارند.

بلوکارت یا کارت آبی نیز از قوانین اقامتی اتحادیه اروپا می باشد و هر چند که بیشتر با نام بلوکارت آلمان شناخته شده است اما منحصر به اقامت در کشور آلمان نیست و شما می توانید بلوکارت اتریش یا سایر کشورهای اروپایی را نیز کسب نمایید. در واقع بلوکارت محدودیتی برای اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا ندارد و می تواند در کشورهایی مانند آلمان، اتریش و هلند به کار گرفته شود.

بلوکارت اتریش 7 بلوکارت اتریش

ابتدا معرفی مختصری از کشور اتریش خواهیم داشت و سپس روش دریافت کارت آبی از طریق ثبت شرکت در اتریش را شرح خواهیم داد.

کشور اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است که این کشور با کشورهایی نظیر آلمان، مجارستان، ایتالیا، اسلواکی، اسلونی، سوئیس و جمهوری چک مرزهای مشترک دارد. پایتخت این کشور که وین نام دارد یکی از برترین شهر های دنیا لقب گرفته است. از نظر اقتصادی وضعیت بسیار مطلوبی دارد. اتریش عضو اتحادیه اروپا، ناتو، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، سازمان امنیت و همکاری اروپا است و نقش برجسته در سیاست بین الملل دارد. اتریش در حدود 9 میلیون نفر جمعیت و مساحتی در حدود 84 هزار متر مربع را دارا است و واحد پول آن یورو است. آب و هوای اتریش، معتدل قاره ای و اقیانوسی است؛ تابستان های اتریش گرم و زمستان های آن خنک و معتدل است. از دیدنی های طبیعی و گردشگری بسیاری برحوردار است که زبان زد خاص و عام است. دانشگاه های اتریش از سطح بالای علمی برخوردارند و هر ساله دانشجو های بین المللی و اساتید دانشگاهی بسیاری جهت تحصیل و انجام فعالیت های پژوهشی به اتریش رهسپار می شوند؛ با توجه به وضعیت اقتصادی اتریش، تعهدات بین المللی این کشور، اشتغال مطلوب و همچنین شرایط آب و هوایی عالی افراد بسیار زیادی خواهان اخذ اقامت اتریش از طریق بلوکارت و سرمایه گذاری در این کشور می باشند.

 در ادامه تلاش می شود توضیحات جامع ترین در خصوص این روش اخذ بلوکارت اروپا ارائه شود. شما همچنین می توانید در ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت جزئیات بیشتری در رابطه با این روش را مشاهده کنید. این ویدئو، مشهورترین ویدئو در زمینه آموزش روش های مهاجرت است و از قسمت محصولات ویدئویی سایت قابل تهیه می باشد. با ادامه مقاله همراه شوید و چگونگی اخذ بلوکارت اتریش را بیاموزید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان بلوکارت اتریش

در این ویدئو خواهید آموخت:

آیا بلوکارت تنها مختص کشور آلمان است؟

چه افرادی می توانند بلوکارت دریافت کنند؟

چه میزان سرمایه برای دریافت بلوکارت مورد نیاز است؟

چگونه می توان از طریق سرمایه گذاری بلوکارت اتریش را کسب نمود؟

قوانین ثبت شرکت در کشور اتریش و دریافت پیشنهاد کار چیست؟

اخذ اقامت از طریق بلوکارت چه مزایایی دراد؟

فایل صوتی این ویدئو

audio بلوکارت اتریش

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در رابطه با بلوکارت اتریش و اتحادیه اروپا

video بلوکارت اتریش

بلوکارت اتریش و دریافت آن از طریق ثبت شرکت و استخدام همسر

اگر متقاضی کار در کشورهای اروپایی بوده اید حتما متوجه شده اید که پیدا کردن یک شغل با حقوقی که منجر به دریافت بلوکارت یا کارت آبی اروپا شود کار ساده ای نیست. اما اگر با اصول حقوقی آشنا باشید و یا از خدمات یک وکیل مجرب بهره برید روش دیگری نیز برای دریافت بلوکارد برای شما وجود دارد. اخذ اقامت از طریق بلوکارت نیاز به سرمایه گذاری چندانی ندارد و در واقع بر اساس جاب آفر (Job Offer) و شغل شما انجام می شود. در صورتی که حدود 100 تا 150 هزار یورو پشتوانه مالی دارید می توانید بلوکارت آلمان یا بلوکارت اتریش و بلوکارت اروپا را بگیرید. البته توجه داشته باشید که نیازی نیست تمام این سرمایه را برای اخذ اقامت خرج کنید و تمرکز بیشتر برروی “پشتوانه” مالی می باشد.

وقتی در مورد بلوکارت یا سرمایه گذاری 100 هزار یورویی صحبت می شود بسیاری از افراد تعجب می کنند از اینکه از طریق سرمایه گذاری هم می توان بلوکارت اروپا را دریافت کرد. اگر شما شرکتی در اتریش ثبت کنید و تمام سرمایه شما بین 100 تا 200 هزار یورو باشد که حدود 40 هزار یوروی آن را برای ثبت شرکت و سرمایه اولیه شرکت هزینه می کنید. ثبت شرکت در اروپا بین 1،000 تا 4،000 یورو هزینه دارد و سرمایه اولیه در اتریش 35،000 یورو و آلمان 25،000 یورو می باشد. شرکت شما شخصیت حقوقی مستقل دارد.

سرمایه اولیه شرکت متعلق به شماست و می توانید برای انجام کارهای شرکت از آن استفاده کنید. فرض کنید شما یک شرکت دارید و برای نیروی مورد نیاز خود قصد دارید همسر خود را استخدام کنید و در واقع به همسر خود جاب آفر می دهید. چون شما شرکت را در اتریش ثبت کرده اید، بدون توجه به ملیت شما، شرکت شما اتریشی است بنابراین همسر شما از یک شرکت اتریشی جاب آفر دریافت می کند. در صورتی که شما در شرکت اتریشی خود به همسرتان حداقل 4،200 یورو حقوق دهید، همسرتان موفق به اخذ بلوکارت اتریش یا کارت آبی اتریش می شود. بقیه اعضای خانواده نیز به عنوان همراه، اقامت اتریش را کسب می نمایند. شما در ماه های  ابتدایی نگرانی زیادی بابت پرداخت حقوق به کارمند شرکت (همسرتان) ندارید و می توانید از سرمایه اولیه شرکت استفاده کنید. در این فرصت می توانید با شرایط تجارت در اتریش آشنا شوید و خودتان به سود دهی برسید. البته نیازی نیست شما تجارت پیچیده ای در اتریش داشته باشید، چرا که در اتریش هر فعالیت تجاری در قالب یک شرکت فعالیت می کند. به عنوان مثال یک نانوایی، رستوران یا سوپر مارکت نیز در کشورهای اروپایی یک شرکت تجاری محسوب می شود. بنابراین نیازی نیست که طرح تجاری پیچیده ای داشته باشید و می توانید در هر زمانی اساس نامه شرکت را نیز گسترش دهید و به فعالیت های متنوع بپردازید. موسسه حقوقی ملک پور نیز می تواند در مورد موقعیت های سرمایه گذاری به شما مشاوره دهد.

توجه داشته باشید که شما در این روش بر روی ثبت شرکت اقامت نمی گیرید بلکه به واسطه استخدام همسر خود اقامت اتریش را کسب می نمایید. نکته قابل توجه این است که بر خلاف روش اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش، شما در این روش هیچ نیازی به ارائه بیزنس پلن یا طرح تجاری ندارید و علاوه بر این پس از یک سال اقامت در اتریش می توانید در سایر کشورهای اروپایی نیز به کار و زندگی بپردازید.

این طرح می تواند برای سایر کشورهای اروپایی نیز اجرا شود و محدود به کشور اتریش و بلوکارت اتریش نمی باشد.

بلوکارت اتریش 2 بلوکارت اتریش

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کار آفرینی در اتریش

بلوکارت اتریش و مراحل ثبت شرکت

به منظور اخذ اقامت از طریق بلوکارت اتریش و ثبت شرکت در اتریش، مراحل و ضابطه های خاصی در فرآیند ثبت شرکت در اتریش حاکم است. به طور کلی این فرآیند را به شش مرحله می توان تقسیم کرد که در زیر شرح داده شده است.

 • تعیین نوع شرکتی که متقاضی قصد ثبت آن را دارد.
 • انتخاب نام تجاری برای شرکت ثبتی در اتریش
 • تهیه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اتریش
 • مقدار سرمایه شرکت و همچنین میزان سهم هر یک از سهام داران شرکت که در اساس نامه شرکت لحاظ شده است.
 • ساخت مهر رسمی برای شرکت
 • اگر شخصا در کشور اتریش حضور نداشته باشید، باید وکیل خود را انتخاب کنید و نماینده قانونی شما باشد.

پس از اینکه شرکت با موفقیت ثبت شد، از آنجایی که این شرکت در کشور اتریش ثبت شده است یک شرکت اتریشی محسوب می شود و در صورتی که شخصی یک پیشنهاد کار یا Job Offer داشته باشد و با حقوقی بیش از 4،200 یورو استخدام شود می تواند بلوکارت اتریش را دریافت کند. بدین ترتیب شما می توانید شرکتی ثبت کنید و همسر خود را با حقوق ذکر شده استخدام نمایید. همسر شما بلوکارت اتریش را دریافت خواهد کرد و بقیه اعضای خانواده به عنوان همراه ویزا دریافت می نمایند.

توجه داشته باشید که همسر شما باید در یک سیستم امتیاز بندی، حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب نماید تا بتواند در شرکت شما استخدام شود. در ادامه به بررسی روش های مختلف امتیازبندی کار در اتریش پرداخته ایم.

بلوکارت اتریش و از طریق برنامه نیروی کار بسیار ماهر

این سیستم امتیازبندی برای جذب نیروی کار بسیار ماهر (Very Highly Qualified Workers) در مشاغل مهم در کشور اتریش طراحی شده است. عوامل مهمی همچون سن، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان در این سیستم دارای امتیاز می باشد. در صورتی که شما امتیازات لازم این برنامه را کسب نمایید می توانید به راحتی با داشتن یک پیشنهاد کار در یک شرکت اتریشی استخدام شوید. در جدول زیر امتیازات این روش ذکر شده است.

امتیاز عنوان
حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
30 بیشتر از 70000 یورو
20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
20 جوایز علمی شناخته شده
حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
حداکثر امتیاز: 20 سن
20 تا 35 سالگی
15 تا 40 سالگی
10 تا 45 سالگی
حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
5 فوق دیپلم در اتریش
10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
100 حداکثر امتیاز مجاز
70 حداقل امتیاز مورد نیاز

بلوکارت اتریش 5 بلوکارت اتریش

بلوکارت اتریش از طریق برنامه نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیرو

در صورتی که در جدول امتیازات نیروی کار بسیار ماهر، نتوانید حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید می توانید در برنامه نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیرو (Skilled Workers in Shortage Occupations) امتیازات خود را محاسبه نمایید. در این برنامه نیز عوامل همچون سن، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان دارای اهمیت می باشد. اما تفاوت آن به حالت قبل در این است که اگر امتیازات لازم را کسب نمایید، نمی توانید مستقیما در یک شرکت اتریشی استخدام شوید بلکه شرکت اتریشی باید ابتدا نیاز خود به نیروی کار را در اتریش و اتحادیه اروپا آگهی نماید و در صورتی که نیروی مورد نظر خود را یافت نکند می توانید برای شما جاب آفر ارسال کند. در جدول زیر می توانید شرایط امتیاز بندی را مشاهده نمایید.

امتیازها معیارهای واجد شرایط بودن برای مشاغل مورد نیاز
حداکثر امتیاز 30 شرایط لازم
20 تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه شغل های کم درآمد
25 واجد شرایط پذیرش در دانشگاه
30 تکمیل برنامه مطالعاتی 3 ساله در موسسات آموزش عالی
حداکثر امتیاز 20 تجربه کاری در زمینه شغل کم درآمد
2 به ازای هر سال
4 کار در اتریش به ازای هر سال
حداکثر امتیاز 15 مهارت زبانی آلمانی
5 آلمانی در سطح A1
10 آلمانی در سطح A2
15 آلمانی در سطح B2
حداکثر امتیاز 10 مهارت زبان انگلیسی
5 انگلیسی در سطح A2
10 انگلیسی در سطح B1
حداکثر امتیاز 15 سن
15 تا 30 سال
10 تا 40 سال
90 مجموع امتیازات حداکثر مجاز
55 حداقل امتیاز مورد نیاز
کارت قرمز سفید قرمز

بلوکارت اتریش از طریق برنامه سایر کارگران کلیدی

برنامه دیگری نیز برای سایر کارگران کلیدی وجود دارد که تحت شرایط خاصی می توانند از این طریق اقدام نمایند. شرطی که برای این روش در نظر گرفته شده است این است که افراد بالای 30 سال باید حداقل 3،132 یورو و افراد کمتر از 30 سال باید حداقل 2،610 یورو حقوق دریافت کنند. البته همان طور که ذکر شد اگر شما تمایل به اخذ بلوکارت اتریش دارید باید حداقل 4،200 یورو حقوق دریافت کنید، بنابراین این شرط برای شما بر آورده می شود. اما شرط دیگر این است که مانند روش قبلی در این روش نیز شهروندی در اتریش و اتحادیه اروپا نباید برای این شغل یافت شود. جدول زیر جزئیات امیتازبندی این برنامه را نمایش می دهد.

امتیازها معیارهای واجد شرایط بودن برای سایر نیروهای کلیدی
حداکثر امتیاز 30 شرایط لازم
20 تحصیلات فنی و حرفه ای / آموزش و مهارت های خاص در زمینه شغل های کلیدی
25 واجد شرایط پذیرش در دانشگاه
30 تکمیل برنامه مطالعاتی 3 ساله در موسسات آموزش عالی
حداکثر امتیاز 20 تجربه کاری در زمینه شغل کلیدی
2 به ازای هر سال
4 کار در اتریش به ازای هر سال
حداکثر امتیاز 15 مهارت زبانی آلمانی
5 آلمانی در سطح A1
10 آلمانی در سطح A2
15 آلمانی در سطح B2
حداکثر امتیاز 10 مهارت زبان انگلیسی
5 انگلیسی در سطح A2
10 انگلیسی در سطح B1
حداکثر امتیاز 15 سن
15 تا 30 سال
10 تا 40 سال
90 مجموع امتیازات حداکثر مجاز
20 امتیاز ویژه برای ورزشکاران حرفه ای یا مربیان حرفه ای ورزشی
55 حداقل امتیاز مورد نیاز
سرمایه گذاری در کشور اتریش

بلوکارت اتریش و مدارک مورد نیاز

برای ثبت شرکت در اتریش سرمایه اولیه ای مورد نیاز است، بدین ترتیب که شما حدود 1،000 تا 4،000 یورو به دولت اتریش برای ثبت شرکت می پردازید و 5،000 یورو نیز به عنوان سرمایه اولیه شرکت باید در حساب شرکت بریزید. اما علاوه بر سرمایه شما برای درخواست ثبت شرکت باید مدارک دیگری نیز تهیه نمایید. که در لیست زیر عنوان شده اند.

 • فتوکپی از همه صفحات پاسپورت متقاضی
 • مدرک تحصیلی ترجمه شده متقاضی که به تایید سفارت اتریش در ایران رسیده باشد.
 • در صورت متاهل بودن، ترجمه سند ازدواج که به تایید سفارت اتریش در ایران رسیده باشد.
 • گواهی عدم سوء پیشینه که به تایید سفارت اتریش در ایران رسیده باشد.
 • تعیین محل شرکت در اتریش به وسیله اجاره نامه محل مورد نظر یا سند مالکیت آن

پس از ثبت شرکت و استخدام متقاضی یا همسر وی، باید مدارک مورد نیاز برای اخذ بلوکارت اتریش را ارائه دهید تا بتوانید اقامت این کشور را کسب نمایید. این مدارک در زیر فهرست شده اند.

 • پاسپورت معتبر
 • شناسنامه متقاضی
 • عکس پاسپورتی برای حداکثر ۶ ماه قبل
 • آدرس محل زندگی در اتریش
 • رسید و یا کارت بیمه درمانی
 • مدارک تحصیلی
 • مدارک زبان آلمانی یا معادل انگلیسی آن
 • ارائه فرم درخواست ویزا
 • ارائه نامه پیشنهاد کار از شرکت اتریشی با ذکر حقوق پرداختی
 • سایر مدارک اعلام شده از طرف سفارت اترش

بلوکارت اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

یکی از هزینه های مهاجرت که بخصوص پس از اقامت در کشور مقصد و در طولانی مدت دارای اهمیت می باشد، هزینه های زندگی در اتریش است. جدا از هزینه های شرکت، شما هزینه های روزمره ای نیز دارید که شامل هزینه خورد و خوراک، مسکن، حمل و نقل، قبض ها، تفریحات و سایر الزامات زندگی می باشد. شما ابتدا سرمایه اولیه ای برای شرکت دارید که تا زمانی که شرکت به سوددهی برسد، از آن می توانید حقوق کارمند شرکت (خودتان یا همسرتان) را بپردازید و این حقوق می تواند هزینه های زندگی در اتریش را کاملا پوشش دهد.

 مسلماً نمی توان برای همه افراد یک مبلغ ثابت را به عنوان هزینه زندگی عنوان کرد چرا که هزینه زندگی هر شخص به سبک زندگی وی و انتخاب های شخصی اش بستگی دارد. با این حال در جدول زیر هزینه برخی از اقلام مهم در کشور اتریش نمایش داده شده است.

اجاره خانه برای یک ماه میانگین قیمت

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

724.65 €
آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز 577.29 €
آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر 1،326.04 €
آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز 1،028.50 €
قیمت خرید آپارتمان میانگین قیمت
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر 4،638.73 €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز 3،213.09 €

سایر هزینه ها قیمت
یک کیلوگرم گوشت گاو 15.54 €
یک لیتر شیر 1.03 €
تخم مرغ 3.15 €
یک کیلوگرم مرغ 9.50 €
آب معدنی 0.55 €
پنیر 10.63 €
یک کیلوگرم پیاز 1.36 €
یک کیلوگرم برنج 1.60 €
یک قرص نان 1.73 €
یک کیلوگرم گوجه فرنگی 2.16 €
کاهو 1.18 €
یک کیلوگرم موز 1.76 €
یک کیلوگرم پرتقال 2.11 €
یک کیلوگرم سیب 2.22 €
حمل و نقل هزینه
تاکسی (1 کیلومتر) 1.50 €
بنزین (1لیتر) 1.24 €
بلیط یک طرفه مترو 2.40 €
ماشین جدید و کوچک 20،000.00 €
تفریح و ورزش و اوقات فراغت هزینه
هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام 26.75 €
سینما، 1صندلی 10.00 €
متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات 1،996.52 €
نرخ بهره وام برای نرخ ثابت 20 ساله 2.21

بلوکارت اتریش 6 بلوکارت اتریش

سرمایه گذاری در اروپا

بلوکارت اتریش و مزایای اخذ آن از طریق ثبت شرکت

روش معرفی برای ثبت شرکت و اخذ بلوکارت اتریش، برای شما مزایای زیادی در برخواهد داشت به گونه که گاهاً از این روش به عنوان کامل ترین روش مهاجرت نیز یاد می شود. برخی از مزایای مهم آن در زیر ذکر شده است.

 • از مزایای مهم این روش این است که نیازی به ارائه بیزنس پلن یا طرح تجاری ندارید.
 • پس از دریافت بلوکارت و پس از یک سال اقامت در کشور اولیه می توانید در سایر کشورهای اروپایی نیز به زندگی و کار بپردازید و به یک کشور محدود نمی باشد.
 • تحصیل فرزندان شما در اتریش رایگان می باشد.
 • ریسک پایین در سرمایه گذاری
 • فرزندان شما در ماه حدود 200 تا 300 یورو از دولت اتریش حقوق دریافت می کنند.
 • شما و همسرتان اجازه کار تمام وقت (Full Time) دارید.
 • به صورت همزمان به همراه همسر و فرزندان مهاجرت می کنید و فاصله زمانی برای ورود آن ها وجود ندارد.
 • پرداخت بیمه و مالیات سبب می شود که بتوانید از خدمات بازنشستگی و خدمات پزشکی بهره ببرید.
 • بهره مندی از سطح رفاه اجتماعی بالا و کیفیت خوب زندگی

بلوکارت اتریش و خدمات مؤسسه MIE اتریش

روش ثبت شرکت و استخدام برای اخذ بلوکارت اتریش از جمله روش های ابداعی مؤسسه MIE اتریش می باشد. این روش تنها منحصر به کشور اتریش نیست و شما با ثبت شرکت و استخدام در سایر کشورهای اروپایی می توانی بلوکارت یا کارت آبی اتحادیه اروپا را دریافت کنید. اما در این میان مشکل این است که ایرانیان اجازه ندارند در کشور اتریش یا سایر کشورهای اروپایی شرکت ثبت کنند و حساب بانکی باز نمایند. موسسه حقوقی ملک پور برای حل این مشکل راهکاری طراحی کرده است که بدین ترتیب می تواند در کشور اتریش یا سایر کشورهای اروپایی برای ایرانیان شرکت ثبت نماید، بنابراین شما هیچ نگرانی از بابت فرآینده ثبت شرکت نخواهید داشت. موسسه MIE اتریش برای پیشبرد پرونده شما بهترین وکلای اروپایی و اتریشی را به کار می گیرد و با اشراف کامل به قوانین، هدف شما را محقق می سازد.

بلوکارت اتریش 1 بلوکارت اتریش

بلوکارت اتریش و سخن پایانی

بلوکارت اتریش و بلوکارت اتحادیه اروپا، همان گونه که بیان شد از طریق استخدام در شغلی با حقوق حداقل 4،200 یورو در اروپا قابل اتخاذ می باشد. اما اگر پیش تر جویای کار در اروپا باشید می دانید که یافتن شغلی با این مبلغ حقوق کار چندان ساده ای نیست. در همین راستا موسسه MIE اتریش روش دیگری برای اخذ بلوکارت اتریش معرفی کرد، که از طریق ثبت شرکت در اتریش و استخدام همسر در این شرکت اتریشی انجام می شود. این روش نسبت به همه روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت در اروپا ساده تر و کم هزینه تر می باشد و مزایای چشمگیری دارد، که در این نوشتار به آن ها نیز اشاره شد. شما با دارا بودن بلوکارت اتریش می توانید در سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان، هلند، سوئد و … نیز به کار و زندگی بپردازید و در واقع به یک باره اقامت کل اتحادیه اروپا را کسب خواهید نمود. امید است اطلاعات موجود در این مقاله پاسخ گوی ابهامات شما عزیزان بوده باشد و بتواند روشن گر راهی برای یک مهاجرت مطمئن و موفق باشد. شما عزیزان همواره می توانید از طریق تماس تلفنی با مؤسسه حقوقی ملک پور، مشاوره رایگان دریافت کنید. بخش دیدگاه ها در انتهای همین مقاله و بخش سوالات مهاجرت در منوی سایت نیز برای پاسخ گویی به سوالات شما توسط کارشناسان موسسه طراحی شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. محمد حسینی گفته:

  سلام و درود فراوان
  بنده 40 ساله فوق لیسانس مکانیک
  همسرم 36 ساله لیسانس مامایی
  هردو سطح زبان خوبی رو داریم ولی مدرک نداریم
  دارای دوتا فرزند
  با سرمایه 5 میلیارد
  سوالی که دارم اینه که تفاوت قرمز سفید قرمز با بلوکارت چی هست؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تفاوت بلوکارت با قرمز سفید اتریش در میزان مالیات پرداختی و مبلغ پرداختی به دولت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. godmoud0com گفته:

  سلام عرض ادب
  من تمام ویدیو های شما گروه حرفه ای و جناب آقای ملک پورعزیز رو دنبال میکنم و واقعا از ته قلب میگم دمتون گرم و فقط 2 تا سوال داشتم که شاید ممکنه داخل ویدیو ها ازش صحبت نشه
  من میخواسم چند وقت آینده از طریق روش بلو کارت اقامت بگیرم
  سوال یک میخوام خانوادم که 2 خواهر و یک مادر هستن رو هم اقامت بگیرم ایا با همین مبلغ میشه یا خیر ؟
  سوال دوم من بیزینس تحت نت دارم که میخوام در ادامه در اتریش پیش ببرم این کارو آیا اینکار مشکل نمیشه چون ممکنه خرید فروش های تحت نت بین ایران و خارج یا برعکس بوجود بیاد یا پرداخت مبلغ بین کشورها با ایران ؟
  و یک سوال دیگه البته بی ربط به سایت برای جذب سرمایه گزار خارجی باید چه چیزهایی در کنار بیزینس پلن داشته باشیم ؟
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید . سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   سلام و عرض ادب
   ممنون از شما و ابراز لطفی که به مجموعه ما دارید. لازم به ذکر است خواهر و مادر محترم شما در پرونده شما قرار نمی گیرند و باید به صورت جداگانه برای هر یک به روشی مناسب اقدام نمود. جهت خرید و فروش تحت نت به لحاظ مبادلات پولی و بانکی احتیاج به اخذ یک سری مجوزها جهت انجام کار می باشد. لازمه جذب سرمایه گذار خارجی داشتن بیزنس پلان قوی می باشد که مربوط به سابقه کار شما و طرح توجیه اقتصادی ایده های شماست و منطقاً هر چه این موارد در رزومه شما قوی تر، امکان جذب سرمایه گذار بالاتر می باشد.
   * مانا باشید *

   پاسخ
Rating: 5