انواع ویزاهای مهاجرت به هلند

انواع ویزاهای مهاجرت به هلند

انواع ویزاهای مهاجرت به هلند 2018 و راههای اخذ  انواع ویزاهای مهاجرت به هلند2018  و شرایط اخذ انواع ویزاهای مهاجرت به هلند در سال 2018 و شرایط انواع ویزاهای مهاجرت به هلند از طریق ویزای کار هلند ، انواع ویزاهای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج در هلند ، انواع ویزاهای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در هلند ، انواع ویزاهای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری ، انواع ویزاهای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت ، انواع ویزاهای مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی در هلند از موضوعات روز مهاجرت هستند که افراد به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با آنها میباشند ، انواع ویزاهای مهاجرت به هلند موضوع اصلی مقاله ی ذیل می باشد. با توجه به توضیحاتی که در باب انواع ویزاهای مهاجرت به هلند در این مقاله به شما داده می شود امید بر این داریم که اگر متقاضی مهاجرت به هلند هستید بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را در این متون اخذ نموده و همچنین جهت اخذ مشاوره در باب انواع ویزاهای مهاجرت به هلند با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور مشورت نموده و کسب مشاوره رایگان نمایید.
البته در باب مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند  مطالب قابل ذکر بسیار زیاد است ، به طور مختصر در این متون نکات کلیدی و اصلی مرتبط با تمامی فرایند ها ی مربوط به مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند می پردازیم ، ضمن این که در پایان ذکر می کنیم در صورتی که متقاضی مهاجرت به هلند هستید طریق هایی که در حال حاضر بیشتر مورد استفاده است کدام طرق خواهد بود.
بسیاری از افراد سوال می پرسند که چطور می توانند شرایط مهاجرت به هلند را داشته باشند ؟ آیا مدارک مربوط به مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند  مواردی هست که بتوانند فراهم کنند یا خیر؟ به این سوالات شما پاسخ خواهیم داد
اولا جهت مهاجرت به هلند یا ماندن در هلند هر شخصی نیاز به اخذ روادید ندارد ، برای مثال افرادی که سیتیزن در اتهادیه اروپا هستند یا در منطقه ی EEA یا منطقه ی ویژه اقتصادی اروپا هستند یا سیتیزن ومقیم کشور سوئیس هستند نیازی به اخذ هیچ گونه ویزایی در باب مهاجرت به هلند ندارند.
کشورهایی که در زیر نام میبریم جهت مهاجرت هلند نیاز به اخذ ویزا ندارند.
Albania, Andorra, Antigua and Barbuda, Argentina, Australia, Bahamas, Barbados, Bosnia and Herzegovina, Brazil, Brunei Darussalam, Canada, Chile, Colombia, Costa Rica, Dominica, El Salvador, Former Yugoslav Republic of Macedonia, Grenada, Guatemala, Holy See (State of the Vatican), Honduras, Israel, Japan, Kiribati, Malaysia, Marshall Islands, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, (Republic of) Monaco, Montenegro, New Zealand, Nicaragua, Palau, Panama, Paraguay, Samoa, San Marino, Seychelles, Serbia, Singapore, Solomon Islands, South Korea, St. Kitts and Nevis, St. Lucia, St. Vincent and the Grenadines, Timor-Leste, Tonga, Trinidad and Tobago, Tuvalu, United Arab Emirates, United States of America, Uruguay, Vanuatu, Venezuela.
جهت مهاجرت به هلند اگر قصد اقامت بیش از سه ماه در این کشور را دارید نیازدارید اقامت MVV را اخذ نمایید. MVV یک اقامت موقت در پروسه ی مهاجرت به هلند برای هر شخصی که بیش از سه ماه می خواهد در کشور هلند اقامت داشته باشد می باشد.
اگر شما جزو ملیت هایی هستید که نیاز به اخذ روادید جهت مهاجرت به هلند دارید حتما باید به سفارت هلند در کشور خود مراجعه نموده و حدودا دو ماه قبل از این که نیازمندید در کشور هلند حضور داشته باشید و مهاجرت به هلند شما انجام شود میبایست درخواست خود را ثبت نموده باشید.
در موضوع مهاجرت به هلند انواع ویزا وجود دارد. دقت بفرمایید اگر متقاضی مهاجرت به هلند هستید ، نوع تقاضای شما بابت این که نوع ماندن شما در خاک هلند را تعیین می کند موجب می شود نوع ویزای شما مشخص شود.

انواع ویزاهای مهاجرت به هلند به شرح زیر می باشد :

 • ویزای شنگن
  ۲- ترانزیت ویزا ( ویزای ترانزیت ویزایی می باشد که در اصل حکم اجازه ی ورود به فرودگاه های هلند را داده تا شما به مقصد نهایی خود انتقال پیدا کنید ) بر فرض مثال پرواز خود را تغییر دهید ، اما نمی توانید فرودگاه را ترک کنید و از مرز فرودگاه وارد شهرهای مربوط در کشور بشوید و فقط می توانید در محدوده داخل سالن فرودگاه سالن های خود را جهت تغییر پرواز تغییر دهید.
  ۳- ویزای اقامت MVV (این اقامت نوعی اقامت موقت است ، در اصل اجازه موقت اقامت ، و شما می توانید با این نوع اقامت در خاک هلند ورود کنید ، یعنی مهاجرت شما به هلند به صورت موقت انجام شود.
  معمولا این نوع ویزا برای دانشجویانی می باشد که برنامه ی این را دارند وارد کورس های دانشگاهی شوند که این کورس ها بیش از سه ماه طول دوره ی پاس کردن آنها به طول می انجامد.
  ۴- ویزای اجازه ی کار ( ویزای کار هلند قواعد مشخصی دارد که می توانید در قسمت کار در هلند در صفحات دیگر وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مطالب مکفی و تکمیلی مربوط به مهاجرت هلند از طریق کار را مطالعه نمایید.
  در مورد مهاجرت به هلند بحث کار در هلند که پیش می آید ذکر این نکته الزامی است که دوستانی که متقاضی هستند این قانون را باید بدانند در باب ویزا کار هلند ابتدا نیاز هست ورود به هلند داشته باشند در خاک هلند که هستند اگر Skilled  و متخصص هستند می توانند با اخذ اجازه اقامت GVVA در اصل یک اجازه اقامت و یک اجازه کار از دولت هلند اخذ کنند.
  در اصل این اجازه اقامت GVVA هم یک اجازه اقامت هست هم یک اجازه کار هست ، همچنان که ثابقا هم توضیح داده شده است جهت مهاجرت هلند افرادی که عضو اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا می باشند ، همچنین افرادی که اقامت یا سیتیزن شیپ کشور سوئیس را دارند نیاز به اجازه ی اقامت و کار نداشته ومی توانند آزادانه در خاک هلند ورود کرده و دنبال فرصت های شغلی باشند در اصل نیازی به اخذ GVVA ندارند.
  البته ذکر این نکته هم ظریف می باشد که اگر شخص سیتیزن یا مقیم کرواسی باشد اگر دوازده ماه در خاک هلند مانده باشد می تواند بدون اخذ GVVA اجازه کار و اقامت داشته باشد.
  در بخش مهاجرت کاری به هلند در اصل جهت متقاضیانی که مهاجرت به هلند را از باب کار مورد نیاز می بینند می توانید توضیحات تکمیلی در این موضوع را که موضوع کار و کارفرما در هلند می باشد را مطالعه نمایید و کسب اطلاعات دقیق بنمایید.
  مهاجرت به هلند که این کشور ، کشوری عضو موحده ی شنگن می باشد این امکان را به شما میدهد با اخذ روادید هلند اجازه ی مسافرت وتردد در کل اتحادیه ی شنگن را داشته باشد.
  اگر شما اخذ روادید شنگن نمودید می توانید بازه زمانی ۹۰ روز طی دوره شش ماهه در اتحادیه شنگن حضور داشته باشید. شما می توانید در طی آن شش ماه که اجازه ی حضور در اتحادیه شنگن با یک ویزای شنگن هلند دارید به تعداد دفعاتی که نیاز دارید به خاک هلند ورود و خروج کنید اما در کل می توانید ۹۰ روز در این خاک حضور داشته باشید .
  دقت فرمایید در موضوع مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند که ورود میکنید مبانی مربوط به مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ، مهاجرت به هلند از طریق تولد ، مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی که البته این روش سوم کاملا رد شده است و در کشور عزیزمان خلاف مقررات می باشد،مهاجرت هلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت هلند از طریق کار و مهاجرت هلند از طریق تحصیل مورد بحث و بررسی و تشویق قرار می گیرد.
  دقت فرمایید مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند قواعد پیچیده ای ندارد و مانند سایر کشورهای عضو اتحادیه شنگن در صورتی که متقاضی مدارک مورد نیاز را داشته باشد می تواند به راحتی به اخذ روادید دست پیدا کند منتهی شما نیاز دارید حتما با یک وکیل حقوق بین الملل مشورت نمایید. در صورتی که پرونده شما به مسئله ای دچار شده است شما می توانید مشکلات و مسائل حقوقی مکاتبات خود با خارج از ایران را به یک مشاوره یا وکیل حقوق بین الملل بسپارید که در این راستا موسسه حقوقی ملک پور می تواند به صورت رایگان شما را تلفنی یا از طریق وب سایت مشاوره نماید.

 

در صورت تمایل و چنانچه در خصوص نحوه اقدام برای مهاجرت به هلند و انواع ویزاهای مهاجرت به هلند  و پر کردن فرم های اپلیکیشن جهت پذیرش و ویزا سوالاتی داشتید میتوانید با مشاورین متخصص موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

32 پاسخ
 1. mohadese.miri72 گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۵ سالمه و مدرک فوق دیپلم مدیریت بازرگانی دارم و مربی رقص با مدرک بین المللی و عکاس با مدرک فنی حرفه ای هستم همسر بنده هم ۳۰ ساله سازنده ملک هستن مدرک لیسانس مدیریت صنعتی و مربیگری بدنسازی و معماری و طراحی داخلی از فنی حرفه ای دارن و همچنین ۸ سال سابقه کار به عنوان سرپرست کارگاه و ۲ سال در کار ساخت و سرمایه ی ما حدودا ۳۰۰ میلیون تومانه میخواستم بدونم از چه طریقی میتونیم ویزای هلند رو بگیریم اصلا امیدی هست که بتونیم بریم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   متاسفانه کشور هلند ویزای جستجوی کار ارائه نمی دهد بنابراین شما برای مهاجرت کاری به هلند باید ابتدا یک پیشنهاد کار داشته باشید که همین امر کار را بسیار سخت می کند.
   اما شما از طریق تحصیل می توانید خیلی ساده تر وارد شوید و علاوه بر اینکه در هلند تحصیل می کنید می توانید به جستجوی کار در این کشور نیز بپردازید. البته سرمایه خود را باید افزایش دهید.

   پاسخ
   • mohadese.miri72 گفته:

    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که با این شرایط چه کشورهایی مناسب تر هستن برای مهاجرت؟؟؟

    Rating: 4
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     برای اینکه بتوان پاسخ دقیقی به شما داد، شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود.
     اما به طور کلی می توان گفت با توجه به اینکه مدرک تحصیلی شما فوق دیپلم است، روش تحصیل می تواند برای شما مناسب ترین گزینه باشد.
     همسر شما می تواند برای ویزای جستجوی کار آلمان نیز اقدام کند و اگر امتیازات لازم را کسب کند برای ویزای جستجوی کار اتریش نیز می توان اقدام کرد. شرایط اخذ این دو ویزا را می توانید در مقاله های زیر مطالعه کنید.

     https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش

     https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

     پاسخ
 2. احسان گفته:

  سلام و تشکر از شما
  من 39 سالم هست, لیسانس زبان انگلیسی با 19 سال تجربه حرفه ای و مدیریتی در این زمینه. همسرم فوق لیسانس روانشناسی هستند. چند ماه پیش هم یک سفر کاری به هلند داشتم. بازدید از اونجا باعث شد حتما تلاشم رو برای مهاجرت شروع کنم. با توجه به وضعیت مالی متوسط, ایا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم ؟ ایا گزینه راحت تری برای من وجود داره ؟
  با تشکر از شما.

  پاسخ
 3. kiavash گفته:

  باسلام و خسته نباشيد خدمت جنابعالي
  من و همسرم ٤٥ سال سن داريم و مهندس عمران هستيم و فرزند دانشجو داريم كه بزودي پذيرش از دانشگاه انجا خواهد گرفت
  سوال من اينجاست كه چطور ميتوانيم ما هم همراه او بياييم و در انجا بمانيم چون اگر بخواهيم كار پيدا كنيم با توجه به سنمان سخت ويزاي كار به ما ميدهند و احتمالش بسيار كم هست خواهشا راهنماييمان كنيد

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی مهاجرت به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق سرمایه گذاری، خود حمایتی یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. احسان گفته:

  سلام خدمت شما بزرگواران
  قبلا از زحماتی که دادم تشکر میکنم
  سوالی در خصوص مدارک ویزای هلند داشتم متاسفانه در هیچ کجا به منبع موثق و درستی نرسیدم و فکر کردم می تونم از شما راهنمایی بگیرم
  بنده در یک کنفرانسی در هلند شرکت کردم و الان در پی تدارکات مدارک برا ویزا هستم. دو مورد که یکیش مریوط میشه به بیمه شغلی و دومی گردش حساب بانکی و تمکن مالی
  میشه ازتوتن خواهش کنم دقیق با جزییاتش بفرمایید که منظور از تمکن مالی دقیقا چه مبلغی هست؟ و گردش حساب حتما لازمه یا نه؟
  و سابقه بیمه چقدر باید باشد؟ آیا سه ماه آخر کافی است؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. سارا گفته:

  با سلام و سپاس از مطالب مفیدتون
  بنده یک خانم 44 ساله کارشناس رشته ی ریاضی کاربرد در کامپیوتر و دارای 20 سال سوابق کاری مرتبط و غیرمرتبط و همسرم 47 ساله با رشته ی کارشناسی علوم بانکی کارمند بانک ملی ایران با یک پسر 11 ساله، متقاضی مهاجرت به یک کشور اروپایی هستیم، با توجه به شرایط سنی ما، آیا امکان چنین کاری وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام ممکن است به علت سن ریسک داشته باشید اما اگر سرمایه تان را بفرمایید شاید بتوان از طرق دیگری برای شما اقدام کرد

   پاسخ
 6. maziar samiei گفته:

  سلام من متولد 69با مدرک دیپلم برق و مدرک آرایشگری از فنی و حرفه ای مایل به مهاجرت به هلند هستم سپاس امیر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. مهدی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر ملک پور عزیز
  اینجانب کارمند رسمی شرکت ملی نفت با حدود 15 سال سابقه کار (عملیاتی و ستادی) ، 40 سال سن دارم و لیسانس دانشگاه دولتی با معدل 12/68 (در سال 1381) و فوق لیسانس از دانشگاه آزاد با معدل 16/86 (درسال 1395) در رشته مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند دارم.
  خانم من خانه دار و لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار است. یک فرزند پسر 4 ساله داریم.
  زبان انگلیسی من آیلتس 6 و الان در حال گذراندن دوره زبان برای شرکت در امتحان برای نمره 7 می باشم.
  1- لطفا در خصوص مهاجرت کاری به کشور هلند یا آلمان بنده را راهنمایی بفرمائید.
  2- آیا فرزند من در محیط جدید با یادگیری زبان مشکلی پیدا نمی کند ؟
  3- در خصوص شرایط کاری در کشور هلند برای رشته من و همچنین هزینه های زندگی و تهیه مسکن توضیحاتی را بفرمائید ؟ و اینکه اگر یک کارفرمای هلندی درخواست کار من را قبول کند شرایط اسکان هم شامل آن می شود ؟
  3- در خصوص هزینه های زندگی و تهیه مسکن در کشور هلند توضیحاتی را بفرمائید ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام همسر شما پس از اخذ مدرک زبان میتوانند برای ویزای تحصیلی اقدام نمایند. توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 8. مليحه گفته:

  سلام اقاى دكتر مى خواستم بدانم ايامامى توانيم باداشتن دوفرزند ودوتا نوه وشوهرانشون هم هلندى هستن وحدود ١٨سال هم اقامت در هلند رادارن ما مى توانيم اقامت بگيريم شوهرم ٧١سال دارد ومن ٦٠سالم هست خواهش مى كنم منو راهنمايى بكنيد اگر راه دارد مزاحم شما بشوم خداحفظتان بكند

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام

   و وقت بخیر

   برای شما مشاوره ی مفصل نیاز میباشد محبت فرمایید برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   خدا یارتان باشد و سلامت باشید و سایتان بالای سرمان.

   پاسخ
 9. افشین گفته:

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر از شما در خصوص هلند من مهندس کامپیوتر 37 ساله با 14 سال سابقه کار از یک اداره دولتی به همراه همسرم 38 ساله و لیسانس بهداشت محیط و یک پسر 13 ساله داریم می خواستم بدونم چه جوری میتونیم به هلند و یا یک کشور اروپایی مهجرت داشته باشیم
  سپاس از راهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید جهت تحصیل در هلند، ویزای کاری اتریش و المان اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. maziar samiei گفته:

  با سلام و تشکر از راهنمایی هاتون..لطفا در مورد ویزای همراه و شرایط اخذ این ویزا و این ویزا در کدوم کشورها وجود داره توضیح بدین.تشکر

  پاسخ
 11. آیدا گفته:

  با سلام و تشکر بابته مطالب جامع و کاملتون
  من 27 ساله هستم و مدرک مهندسی صنایع و ارشد مدیریت بازرگانی رو دارم برای تحصیل در هلند برای ارشد …..
  من چند سایت دانشگاهی هلند را نگاه کردم ولی برای اینکه متوجه بشم هزینه تحصیل برای هر رشته چه مقدار هست باید چه جوری متوجه بشم…چون برای من هزینه تحصیل هم بسیار بسیار مهمه

  پاسخ
 12. م. ه. گفته:

  با سلام. من و همسرم قصد مهاجرت به اروپا و بخصوص کشور هلند راداریم. ایتجانب مدرک کارشناسی معماری (خانم) و همسرم کارشناسی ارشد کشاورزی از دانشگاه صنعتی اصفهان را دارند. در ضمن ایشان مدرک کارشناسیشان از دانشگاه تهران است. صاحب فرزند نیستیم. همسرم (آقا) متولد ۶۳ و بنده ۶۷ میباشیم. فرزند نداریم.
  کدام از راه های تحصیل و یا کار برای شرایط ما بهتر است؟ و چگونه؟ و اینکه من در متن شما جمله ی قرمز رنگ مهاجرت از طریق تولد را دیدم که برایم سوال شد که این مورد به چه صورت است؟
  با تشکر از همکاری شما و راهنمایی ها و متون عالی سایت و کانال تلگرامتون…

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   در مورد مهاجرت از طریق تولد باید اطلاع داشته باشید که تولد فرزند شما در کشور هایی که قانون خاک دارند منجر به اقامت میگردد . البته بهتر است این مورد را نظر بگیرید که به پدر و مادر در بیشتر مواقع اقامت اعطا نمیگردد . شرایط خود شما هم باید بررسی گردد به صورت مثال آیا مدرک زبان دارید یا خیر ؟ میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط شما را بررسی نماییم .

   پاسخ
 13. مجید قاضی زاده گفته:

  با سلام ، بنده متقاضی اخذ پذیرش تحصیلی برای کارشناسی ارشد ، رشته باغبانی گرایش گیاهان دارویی از دانشگاه های هلند هستم البته برای سال ۲۰۲۰
  در حال حاضر سربازم و در حال تکمیل رزومه ام هستم و سال ۱۳۹۵ مدرک کارشناسی ام را از دانشگاه سراسری با معدل ۱۴ گرفته ام
  بنده متاهل هستم ، و خانمم قصد ادامه تحصیل ندارد
  می خواهم بدانم که شرایط فاند و فول فاند چگونه است و به چه افرادی تعلق میگیرد و اخذ آن کلا مقدور و ممکن هست یا خیلی دشوار است ؟
  و این که آیا دانشگاه طرحی برای حمایت از متاهلین برای خوابگاه یا استفاده از رستوران و غذای دانشگاه دارد یا خیر؟
  و این که ویزای خانم بنده چگونه خواهد بود و آیا امکان کار با آن ویزا را خواهند داشت یا خیر ؟
  امکان کار کردن خود بنده چطور خواهد بود ؟
  و این که فاند چه مقدار از هزینه ها را پوشش می دهد و به چه مقدار ساپورت مالی نیاز دارم ، تحت شرایطی که فاند شامل بشود و همچنین تحت شرایطی که فاند شامل نشود .

  با تشکر و قدردانی بی پایان از راهنمایی های دقیق و بی بدیل شما جناب دکتر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام برای دریافت فاند و فول فاند باید با دانشگاه در ارتباط باشید . زیرا هر دانشگاه دارای تعداد محدودی فاند و فول فاند است و خود دانشگاه تصمیم میگیرد که چه شخصی دارای شرایط دریافت آن است . بهتر است در سال ۲۰۲۰ مجددا قوانین را مطالعه نمایید زیرا در حال حاضر نمیتوان برای آن زمان اظهار نظر کرد . با تشکر

   پاسخ
 14. سولماز گفته:

  سلام
  آیا پزشکان عمومی میتوانند به هلند مهاجرت کنند ؟؟؟
  سوال من در رابطه با پزشک عمومی است که مدرک خود را از یکی دانشگاه علوم پزشکی معتبر در ایران دریافت کرده و همچنین علاوه بر گذراندن طرح، حدود ۳-۴ سال تجربه ی کاری در ایران دارد
  ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدین

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   مهاجرت به کشور هلند از طرق مختلف امکان پذیر است . شما شرایط خود را در متن ذکر نفرمودید . به طور مثال چند سال دارید ؟ شما میتوانید شرایط خود را در اینجا ذکر یا با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ