مهاجرت به آلمان و بررسی انواع راه های آن

مهاجرت به آلمان، انواع روش های اخذ اقامت و تابعیت آلمان و قوانین مربوط به اخذ انواع ویزای آلمان در این نوشتار مورد بررسی تخصصی قرار می گیرد. آلمان از جمله  کشورهای مهاجر پذیری است که هر ساله مقصد مهاجرت بسیاری از ایرانیان نیز می باشد. متقاضیان مهاجرت به آلمان با سوالات زیادی از این قبیل مواجه می شوند که روش های قانونی برای اخذ اقامت آلمان کدامند؟ و آیا می توان تابعیت آلمان را به دست آورد؟ در این نوشتار که به همت کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه شده است، سوالات پیرامون مهاجرت به آلمان پاسخ داده شده است و تمامی روش های مهاجرت به آلمان و شرایط آن ها به صورت کامل توضیح داده شده است. امکان پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان از طریق تماس تلفنی و اخذ مشاوره رایگان نیز امکان پذیر می باشد. 

مهاجرت به آلمان 1 انواع راه های مهاجرت به آلمان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن

کشور آلمان که با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان معرفی می شود، در قاره اروپا واقع شده است و از صنعتی ترین کشورهای جهان می باشد. آلمان همچنین ثروتمندترین کشور اروپایی می باشد. این کشور از 16 ایالت تشکیل شده است که در برخی از مسائل می توانند به صورت مستقل عمل کنند. آلمان عضو سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بیان گذاران اتحادیه اروپا نیز می باشد. در تصویر زیر اطلاعات عمومی از کشور آلمان نمایش داده شده است.

مهاجرت به آلمان 1 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان و طرق اخذ اقامت آلمان از راه های مختلف یکی از پر طرفدارترین موضوعات جستجو در گوگل می باشد، انواع راه های مهاجرت به آلمان به دسته های مختلفی تقسیم می گردد، با توجه به اینکه درصد تعداد افرادی که قصد مهاجرت دارند روز به روز افزایش می یابد لذا افرادی که علاقه مند به مهاجرت به آلمان هستند می بایست در انتخاب راه مهاجرت خود دقت بسیار زیادی داشته باشند و لازم است جهت انتخاب صحیح تر با کارشناسان و مشاورین با تجربه در امر مهاجرت مشورت نمایند. با ادامه مقاله همراه شوید و تمامی راه های مهاجرت به آلمان را بشناسید. 

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

تحصیل در آلمان از گذشته به خصوص در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از دانشجویان بوده است. دلایل زیادی من جمله نظام تحصیلی رایگان، ارائه خدمات علمی و آموزشی بسیار عالی، امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و آلمانی، شرایط بسیار خوب کار پس از پایان تحصیل و دلایل دیگری باعث شده است آلمان یکی از اولین انتخاب های مهاجرت و تحصیل باشد. البته توجه داشته باشید که تحصیل به تنهایی نمی تواند منجر به اخذ اقامت دائم آلمان شود و افراد برای تحقق این امر باید پس از پایان تحصیل خود در آلمان استخدام شوند و ویزای خود را به نوع کاری تغییر دهند. فارغ التحصیلان به مدت 18 ماه فرصت دارند که در آلمان بمانند و به جستجوی کار بپردازند در صورتی که نتوانند در این زمان در شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود مشغول به کار شوند باید کشور آلمان را ترک کنند. 

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی

  فرصت خوبی که در حال حاضر در آلمان وجود دارد تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی و لیسانس بدون قبولی در دانشگاه سراسری ایران است. در واقع دانش آموزانی که دیپلم ۱۲ ساله را در ایران اخذ نموده اند با دارا بودن مهارت زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می توانند دوره ۹ ماهه کالج را در آلمان پشت سر بگذارند و وارد مقطع کارشناسی شوند. دانش آموزانی که مدرک خود را با معدل بالا اخذ نمایند می توانند بدون گذراندن دوره کالج وارد بهترین دانشگاه های آلمان شوند.

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد

  مقطع کارشناسی ارشد در آلمان در بیشتر رشته ها به دو زبان انگلیسی و آلمانی ارائه می شود و دانشجویان می توانند با داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6.5 به بالا و یا مدرک زبان آلمانی B2 در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل نماید. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند مقطع کارشناسی تقریباً رایگان می باشد و دانشجویان هزینه ای در حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ یورو در هر ترم به عنوان شهریه پرداخت می نمایند.

 • تحصیل در آلمان در مقطع دکترا

  در مقطع دکترا پذیرش با تأیید استاد راهنما انجام می پذیرد و در واقع کسانی می توانند در مقطع دکترا تحصیل نمایند که رزومه تحصیلی خوبی داشته باشند و از نظر استاد راهنما قابل تأیید باشند. همانطور که می دانید تحصیل در مقطع دکترا در آلمان به عنوان شغل پذیرفته شده است و دانشجویان با عملکرد مناسب خود در دانشگاه می توانند حقوق دریافت کنند و هزینه زندگی خود را تأمین نمایند. البته میزان این دستمزد به عملکرد دانشجو بستگی دارد و دستمزد همه دانشجویان به یک میزان نخواهد بود.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در کشور آلمان

video انواع راه های مهاجرت به آلمان
تحصیل در مقاطع مختلف آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق کار

مهاجرت کاری به آلمان یکی از بهترین روش های مهاجرتی شناخته شده است و در صورت داشتن شرایط اخذ ویزای کار آلمان معمولاً روش دیگری به شخص متقاضی توصیه نمی شود. جهت اخذ ویزای کار آلمان دو روش وجود دارد.

 • اخذ ویزای کار آلمان از طریق پیشنهاد کار یا Job Offer

  روش اول اقدام جهت اخذ ویزای کار آلمان با داشتن job offer است. متقاضی در صورتی می تواند از این طریق برای مهاجرت به آلمان اقدام نماید که کارفرمایی در کشور آلمان دعوتنامه ای به جهت استخدام متقاضی ارسال نماید. البته نباید تصور نمود که این روش روشی آسان برای مهاجرت به آلمان است زیرا این امکان برای کمتر کسی وجود دارد. کارفرمای آلمانی در صورتی می تواند برای شخص متقاضی دعوتنامه یا job offer ارسال نماید که شخص مناسبی برای استخدام در شغل مورد نظر در کشور آلمان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود نداشته باشد. در واقع شخص خارجی می بایست شرایط استثنایی و خاص برای استخدام در این شغل داشته باشد. جهت اثبات این موضوع کارفرمای آلمانی می بایست ۶ ماه آگهی استخدام صادر نماید که این زمان شامل ۳ ماه آگهی استخدام در کشور آلمان و ۳ ماه آگهی در کل اتحادیه شینگن منتشر می شود.

 • ویزای جستجوی کار آلمان

  روش دوم جهت اخذ ویزای کار آلمان ویزای جستجوی کار آلمان است. در حال حاضر کشور آلمان نیاز خود را به نیروی متخصص اعلام نموده است و افرادی که مهارت قابل توجهی دارند می توانند برای ویزای جستجوی کار در آلمان اقدام نمایند. این ویزا برای مدت ۶ ماه به شخص خارجی تعلق می گیرد این شخص ۶ ماه فرصت دارد که در کشور آلمان حضور داشته باشد و شغل مورد نظر خود را متناسب با رشته تخصصی خود در آلمان بیابد. افرادی که مدرک تحصیلی حداقل لیسانس دارند و سابقه کار اجرایی در زمینه رشته تحصیلی خود دارند می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام نمایند. البته مهارت زبان انگلیسی و یا آلمانی نیز برای اخذ این ویزا لازم است.

جهت بررسی دقیق تر شرایط کار در کشور آلمان در نمودار زیر روند تغییرات نرخ بیکاری در آلمان در طی سال های اخیر نمایش داده شده است.

مهاجرت به آلمان 2 انواع راه های مهاجرت به آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب کار در آلمان – بخش اول

audio انواع راه های مهاجرت به آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب کار در آلمان – بخش دوم

audio انواع راه های مهاجرت به آلمان
کار در آلمان برای ایرانیان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

آلمان یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه یافته اروپاست و در شاخص های اقتصادی آن در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. این موضوع و دلایل مهم دیگر باعث شده که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در فکر دستیابی به بازارهای اقتصادی آلمان باشند و جهت تحقق این امر سرمایه گذاری در آلمان انتخاب بسیاری از سرمایه گذاران خارجی است. در حال حاضر روش سرمایه گذاری در آلمان ثبت شرکت است که با سرمایه بسیار کم نیز امکانپذیر است. متقاضیان سرمایه گذاری در آلمان می توانند از طریق ثبت شرکت در آلمان، اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نمایند لذا سرمایه گذاری در آلمان راهی برای مهاجرت به آلمان نیز شناخته می شود. جهت ثبت شرکت در آلمان می بایست طرح توجیه اقتصادی سرمایه گذار مورد تأیید اتاق بازرگانی آلمان واقع شود و به طور معمول طرح هایی تأیید خواهند شد که از نظر دولت آلمان سود دهی خوبی در کشور آلمان داشته باشد. سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در آلمان در حدود ۲۵ هزار یورو می باشد که بازگشت سرمایه بسیار خوبی از این راه قابل تصور است. البته متاسفانه در تایید طرح های تجاری سخت گیری های بسیاری زیادی صورت می گیرد و هر ساله تعداد بسیاری کمی از افراد می توانند از این طریق اقدام نمایند، به همین دلیل معمولاً به افراد توصیه می شود برای سرمایه گذاری کشوری مانند اتریش را انتخاب نمایند که از استانداردهای زندگی در سطح آلمان برخوردار است و با سرمایه ای مشابه امکان ثبت شرکت و اخذ اقامت در این کشور وجود دارد. 

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در آلمان

video انواع راه های مهاجرت به آلمان
بهترین سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تولد

یکی از طرق کسب تابعیت تولد می باشد که اعطای تابعیت از طریق تولد در دنیا دارای دو سیستم خاک و خون می باشد. گاها در برخی کشورها مثل کشور آلمان و بر طبق بند ۲، از ماده ۷ قانون مدنی آلمان، یک شخص می تواند چندین اقامتگاه دارا باشد، لذا همانطور که در بحث تابعیت، اشخاص دارای تابعیت مضاعف هستند در بحث اقامتگاه نیز افرادی هستند که دارای بیش از یک اقامتگاه هستند. کشور آلمان تابع، سیستم خون است. یعنی طفلی که در کشور آلمان متولد می شود تابع نسب و خون والدین خود قرار می گیرد. بدین معنا که طفل تا رسیدن به سن قانونی تابعیت اقامتگاه پدری خود را دارا است و متعاقب آن می تواند اقامتگاه مادری خود را برگزینند که البته این مورد بسته به کشور مادری دارد که قانون تابعیت مضاعف را پذیرفته باشد.

براساس قانون مدنی آلمان، موارد ذیل سبب اخذ تابعیت آلمان، از طریق سیستم خون یا خاک می باشند.

 • اگر فرد از پدر و مادر آلمانی به دنیا بیاید.

 • طفلی که در خاک آلمان، از پدر و مادر نامعلوم به دنیا آمده است.

 • فرد متولد شده در آلمان که در 21 سال ابتدایی زندگی، حداقل 8 سال را در آلمان زندگی کرده باشد.

 • به مدت حداقل 6 سال در مدارس آلمان تحصیل کرده باشد. 

نکته ای که در این جا باید مورد توجه قرار گیرد، این است که تابعیت آلمانی براساس سیستم خون پایه گذاری شده است و طفلی که یکی از والدینش آلمانی باشد، بدون توجه به محل تولد طفل آلمانی محسوب خواهد شد.

تولد در آلمان

مهاجرت به آلمان 4 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین روش های اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج با یک شخص آلمانی و یا شخص مقیم کشور آلمان است اما باید توجه داشته باشید که امروزه به دلیل سوء استفاده هایی که از این طریق انجام شده است قوانین بسیار سختگیرانه ای در این باب وضع شده است. لذا در حال حاضر تنها افرادی می توانند مهاجرت به آلمان را از طریق اخذ ویزای ازدواج پیش بگیرند که قصد واقعی این امر را ثابت نمایند. در واقع اگر شخصی قصد ازدواج با یک تبعه آلمان و یا مقیم آلمان را داشته باشد می بایست مدارکی همچون عکس های خانوادگی، ایمیل، سند ازدواج، گواهی تجرد و گواهی عدم سوء پیشینه را به سفارت ارائه دهد. شخص تبعه آلمان نیز می بایست ثابت نماید از نظر مالی امکان تأمین همسر خود را در کشور آلمان خواهد داشت. یکی از شرایط خاص و ویژه این امر دریافت دستمزد مکفی برای تأمین معاش دو نفر شخص بالغ در کشور آلمان است. همچنین شخص تبعه آلمان می بایست ثابت نماید سابقه نقض قانون و سوء پیشینه ای در کشور آلمان نداشته است. یکی از مواردی که همسر ایرانی می بایست به آن توجه نماید داشتن مهارت زبان آلمانی در سطح ابتدایی است.

از جمله قوانینی که امروزه از بروز هر گونه سوء استفاده از طریق ازدواج جلوگیری می نماید اعطای پاسپورت به همسر خارجی پس از گذراندن حداقل ۳ سال زندگی مشترک در آلمان است. بنابراین مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج یکی از آسان ترین و در عین حال حساس ترین ویزا ها از نظر دولت آلمان است.

اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان 3 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

یکی دیگر از روش های مهاجرت به آلمان، پناهندگی در آلمان است. توجه داشته باشید که مؤسسه حقوقی ملک پور به دلیل خطرات این روش، هیچ گونه مشاوره و خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. طبق کنوانسیون ژنو اشخاصی که در خاک کشور خود احساس نا امنی و خطر می کنند می توانند از حمایت کشورهایی که عضو این کنوانسیون هستند بهره مند شوند. امروزه با توجه به حجم زیاد پناهنده در سر تا سر دنیا به خصوص در کشور آلمان امکان رد درخواست پناهندگی بسیار زیاد است و کیس های پناهندگی با دقت بسیار بیشتری بررسی می شوند لذا باید توجه داشته باشید این روش به هر بهانه قابل قبول نیست و ریسک زیادی به همراه خواهد داشت. با توجه به خطراتی که امروزه متوجه پناهندگان می شود بر همه واضح و مبرهن است که این روش مردود شناخته شده است و به هیچ وجه از سوی حقوقدانان توصیه نمی شود.

اشخاصی که در آلمان درخواست پناهندگی ارائه می دهند از خدماتی برای گذران زندگی خود برخوردار می شوند. این خدمات شامل پرداخت هزینه های اولیه زندگی من جمله خوراک، پوشاک و مسکن می شود. البته منظور از مسکن مکان هایی است که وضعیت قابل قبولی از جهت بهداشتی و امنیت خاطر ندارند و پناهجویان تا زمان تأیید درخواست پناهندگی خود می بایست این شرایط را پذیرا باشند در غیر این صورت خدماتی از طرف دولت دریافت نخواهند نمود.

پناهندگی در آلمان

مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

یکی از مواردی که افراد پیش از تصمیم گیری در خصوص کشور مقصد برای مهاجرت بررسی می نمایند، هزینه های زندگی در آن کشور می باشد. هزینه های زندگی در آلمان با توجه به اینکه این کشور در قلب اروپا واقع شده است و کشوری بسیار صنعتی است، در مقایسه با کشور های هم ترازش، مناسب است. گران ترین شهر آلمان دوسلدورف می باشد که هزینه زندگی در آن به صورت میانگین ماهیانه 2،600 یورو گزارش شده است. از سوی دیگر شهر لایپزیک به عنوان ارزان ترین شهر آلمان شناخته می شود که هزینه ماهیانه زندگی در این شهر به صورت میانگین 1،900 یورو می باشد. در جدول زیر برخی از هزینه ها برای زندگی در آلمان بررسی شده است.

اقلام هزینه (یورو)
غذای رستوران 10
بلیط سینما 10
تردد ماهیانه 70
خدمات رفاهی ماهیانه 214

در تصویر زیر شاخص هزینه های زندگی در کشورهای اروپایی نمایش داده شده است که می توانید برای مقایسه آلمان با سایر کشورها از آن بهره برید.

مهاجرت به آلمان 6 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ تابعیت آلمان

گام آخر در مسیر مهاجرت به آلمان اخذ تابعیت این کشور می باشد. روشی برای اخذ تابعیت آلمان در زمانی کوتاه وجود ندارد. در تمامی روش ها فرد باید مدت زمان مشخصی را در کشور آلمان اقامت کند و سپس اقامت دائم آلمان را اخذ نماید تا بتواند برای تابعیت آلمان درخواست کند. افرادی که همسر آلمانی دارند می توانند پس از 3 سال زندگی در آلمان جهت اخذ تابعیت درخواست نمایند. برای افراد دیگر در حالت عمومی شخص باید حداقل به مدت 5 سال در کشور آلمان به کار بپردازند و مالیات پرداخت کند تا بتواند اقامت دائم آلمان را دریافت کند. پس از اخذ اقامت دائم نیز شخص پس از گذشت 3 سال دیگر می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت آلمانی اقدام کند. برای تحقق این امر شخص باید نشان دهد که با جامعه آلمان ادغام شده است و با فرهنگ، تاریخ و زبان این کشور آشنایی کامل دارد. 

مهاجرت به آلمان و سخن آخر

در رابطه با انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به آلمان بهتر است از راه های مختلف همچون تحصیل در آلمان، کار در آلمان، سرمایه گذاری در آلمان، ثبت شرکت در آلمان و … اقدام شود و یا با کارشناسان با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و با توجه به شرایط خود بهترین راه را برای مهاجرت به آلمان انتخاب نمایید. جهت اخذ مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با کارشناسان حقوقی مؤسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از تجربه این مؤسسه با سابقه بهره مند شوید. در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید تا کاشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

law انواع راه های مهاجرت به آلمان
274 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. سلام گفته:

  من فوق ليسانس تربييت بدني هستم ، خواهر و دامادمون بعد ٧ سال سكونت اقامت المان رو گرفتن تازگي و به چند كشور متفاوت اروپا و يك بار به مدت ١ ماه المان سفر داشتم ، الان مداركمو فرستادم براي سفارت و منتظر مصاحبه ، و لي زبان الماني رو هم بلد نيستم ، امكان مواقت با درخواستم چقده ؟ و چقد احتمالش هست كه بهم فرصت بدن تا بتونم كار پيدا كنم (نا گفته نماند عمويي من هم ساكن المان هستش و موتل دارند و ايا امكان گرفت كار تاثير پذير انجا هستش ؟ )

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. صرف وجود اقوام در آلمان دلیلی بر اعطای امتیاز به شما نمی باشد. کار در آلمان برای مشاغل مورد نیاز این کشور آسان است که شغل و رشته شما جزو آنها نیست. برای ویزای جست و جوی کار آلمان باید درخواست جداگانه ارسال نمایید و در غیر این صورت در پایان مدت ویزای توریستی ملزم به ترک خاک آلمان هستید.

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام. من 5 سال سابقه کار در سرکت بازرسی مواد نفتی دارم. مدرک مهندسی شیمی دارم. همسرم مهندس نفت هست.یه فرزند 3 ساله دارم. کل سرمایم 250 میلیون تومن هست. ایا امکان مهاجرت به المان برای من هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   در صورتی که کمتر از 40 سال سن داشته باشید می توانید برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. yasaman گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ترم دوم کارشناسی در رشته نقشه برداری دانشگاه تهران هستم .متاسفانه مدرک زبان ندارم
  چطور میتونم برای اقامت المان اقدام کنم
  و اینکه با توجه به شرایط من تحصیلم در المان چطور خواهد بود؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اقامت و تحصیل در آلمان مستلزم داشتن شرایطی است. به عنوان مثال با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. مریم گفته:

  باسلام. من 29سال سن دارم.لیسانی معماری هستم . و در ضمینه ساخت طلا حدود 4سال فعالیت داشته ام. حدود سرمایه بنده 150میلیون است. امکان مهاجرت به آلمان برای من مقدوره؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. فرهاد گفته:

  سلام من۳۴سالمه خانمم بارداره آیا امکان اقامت در آلمان هست؟ طوری که فرزندم اونجا به دنیا بیاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام.بنده لیسانس حقوق وارشدحقوق جزا دارم.خانمم هم کارشناسی حقوق وکاردانی بهداشت مدارس دارند.بنده مدرس دانشگاه هستم وخانمم کارمنداداره بهداشت. باچه شرایطی میتونیم مهاجرت بگیریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. haned گفته:

  سلام خسنه نباشید من سال بعد کنکور دارم و درشته ریاضی فیزیک هستم زبانم ضعیفه و این مشکل اساسی من هست باید چیکار کنم؟ شرایط مالیم طوری هست که بتونم از پس مخارجم بربیام از چه طریقی میتونم مهاجرت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 8. مهدیس گفته:

  سلام من 24 سالمه و فارغ التحصیل رشته نرم‌افزار از دانشگاه آزاد کرج هستم با معدل 17.91 و IELTS 6
  دارم
  میخواستم بدونم امکان بورسیه شدن و تحصیل در دانشگاه های آلمان هست؟ ممنون میشم جواب بدین

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. دانشگاه های آلمان تقریبا رایگان می باشند و بورسیه های تحصیلی در مقطع فوق لیسانس به ندرت اعطا می شود مگر اینکه رزومه ای بسیار قوی ارائه دهید. در صورت داشتن سابقه کار می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان نیز اقدام کنید. شرایط کار در آلمان را می توانید از لینک زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   پاسخ
 9. رضا گفته:

  سلام من ۳۹ ساله ارشد بازرگانی و ۱۵ سال سابقه در شرکت گاز و همسرم ارشد پرستاری ۱۴ سال سابقه و یک فرزند پسر ۴ ساله
  روش مناسب مهاجرت به آلمان و … چگونه است شانسی برای مهاجرت از طریق کار وجود داره ممنونم از راهنمایی .

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین است و به مدرک زبان آلمانی B2 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. محمد مهدی گفته:

  باسلام عرض ادب و احترام. 30سال دارم مدرک کارشناسی تربیت بدنی و علوم ورزشی دارم. نجات غریق هستم مدارک متعدد درزمینه مربی شنا غواصی صنعتی دارم ارگون. میخواستم بدونم با توجه به سن تخصصی که دارم اخد ویزا کار امکان پذیر هست؟ ممنون. از لطف شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید اما برای اینکه مطمئن شوید در آلمان موفق به یافتن کار خواهید شد باید در مورد زمینه شغلی خود در آلمان تحقیق کنید و از طریق موسسات کاریابی آلمان وضعیت اشتغال برای تخصص خود را بررسی کنید.

   پاسخ
 11. امین گفته:

  با سلام .
  من 17 سال دارم و در رشته تجربی تحصیل میکنم میخوام برای دریافت اقامت آلمان چه شرایطی باید داشته باشم …..
  بهترین روش دریافت اقامه دائم آلمان چیه در ضمن سرمایه هم ندارم …
  اگه راهنمایی کنید ممنون میشم ….

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل در آلمان اقدام کنید. پس از پایان تحصیل در صورتی که به مدت 5 سال به کار در این کشور بپردازید می توانید اقامت دائم آلمان را اخذ نمایید.

   پاسخ
 12. Ahmad azari گفته:

  سلام خدمت شما .
  من 18سالمه و دیپلم ریاضی فیزیک هستم و علاقه مند به تحصیل در رشته طراحی صنعتی. اما با توجه به شرایط نامطلوب تحصیل دراین رشته توی ایران تصمیم گرفتم این رشته رو توی خارج از کشور مثل آلمان بخونم که شرایط تحصیل و کار بهتری داره . مدرک زبان آیلتس دارم و اگر لازم باشه میتونم تا حدودی شرایط یادگیری زبان آلمانی رو هم برای خودم فراهم کنم . البته ناگفته نماند من توانایی مالی آنچنانی ندارم و حالا میخواستم ببینم آیا راهی هست امکانش وجود داره یا نه که بتونم برم آلمان و تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما محدودیتی از لحاظ اخذ پذیرش تحصیلی ندارید. اما توجه داشته باشید با اینکه دانشگاه های آلمان و اتریش تقریبا رایگان می باشند، شما باید بتوانید هزینه های زندگی خود را تامین نمایید.

   پاسخ
 13. نرگس گفته:

  سلام. من 41 سال سن دارم. کارشناسی ارشد مهندسی معدن، متاهل و یک پسر چهار ساله دارم. بیش از ده سال سابقه کار مرتبط دارم. مدرک ایلتس شش و نیم و مدرک فرانسه ب دو دارم. به چه طریقی میتونم آلمان اقدام به مهاجرت کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. راهنمایی شما نیازمند دانستن میزان سرمایه و سایر شرایط شما خواهد داشت. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. اکبر گفته:

  با سلام و احترام
  من 35ساله و فوق لیسانس حقوق جزا دارم و قصد کار در همین رشته و گرفتن پروانه وکالت داشتم که دچار ممنوعیت فعالیت در این شغل شدم. آیا امکان مهاجرت از طریق کار با این رشته در آلمان وجود دارد؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. پاسخ این سوال جامع و تخصصی بوده و نیازمند داشتن اطلاعات جامع از وضعیت و شرایط شما می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری به واسطه ثبت شرکت صورت می پذیرد. حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذای 50 هزار یورو می باشد. شما باید یک طرح توجیح اقتصادی یا بیزنس پلن ارائه دهید که مورد تایید دولت آلمان قرار گیرد. با توجه به اینکه تایید این طرح در آلمان برای ایرانیان به سختی انجام می شود معمولا ما توصیه می کنیم که از طریق تحصیل یا کار وارد شوید و یا در کشورهای دیگری همچون اتریش که اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به راحتی انجام می شود، سرمایه گذاری کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 15. زهره گفته:

  با سلام من 36 ساله هستم و داری یک فرزند.مدرک کارشناسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه شهید بهشتی دارم و ارشد hse از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران. دارای 10 سال سابقه کار.زبان انگلیسی را در حد متوسط بلدم ،اما مدرک ندارم .میخواستم بدونم من میتونم ویزای کار بگیرم؟و میتونم
  با همسر و فرزندم برم؟
  ممنون ازاسخگوییتون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. رشته های پزشکی و دندانپزشکی نیازمند گذراندن دوره های معادلسازی می باشند و از طریق آنها نمی توان ویزای کار اخذ نمود. سن شما نیز برای ادامه تحصیل و معادلسازی زیاد می باشد.

   پاسخ
 16. اکرم گفته:

  سلام و خسته نباشید .خانمی هستم مجرد و37 ساله . ارشد روانشناسی دارم ایا امکان دارد برای اقامت در المان اقدام کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل در آلمان یا ویزای جستجوی کار اقدام نمایید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. سمانه گفته:

  درود و خسته نباشيد خدمت جناب ملک پور عزیز که با صبوری پاسخگوی سوالات دوستان هستید. بنده 38 ساله و کارشناسی مدیریت برنامه ریزی فرهنگی دارم حدود سه سال از همسرم جدا شدم زبان آلمانی نميدانم آیا میتوانم برای مهاجرت اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر رزومه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود داشته باشید و مدرک زبان نیز ارائه دهید می توانید شانس خود را برای ویزای جستجوی کار آلمان امتحان کنید. اما با توجه به شرایط سنی شما ریسک این کار بالا می باشد.

   پاسخ
 18. مرضیه گفته:

  با سلام امیدوارم حالتون خوب باشه سوالی ازتون داشتم من دوازدهم تجربی هستم میخواستم ببینم چه راهی برای مهاجرت صحیح واصولی از الان چی کار کنم 17 سالمه مدرک زبان ندارم ایا تحصیل در رشته مهندسی پزشکی میتواند کار امد بوشد خسته نباشید به شما وهمکاران خوبتون موفق باشید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. رشته مهندسی پزشکی بسیار پرکاربرد می باشد و می تواند گزینه مناسبی برای تحصیل باشد. شما می توانید برای تحصیل در کشورهایی همچون کانادا، آلمان، اتریش، انگلستان و سایر کشورهای برتر دنیا اقدام کنید. مدرک زبان را می توانید در ایران و یا در کشور مقصد اخذ نمایید.

   پاسخ
 19. ناشناس گفته:

  با سلام و خسته نباشید من 18 سالمه و امسال دیپلم رشته ریاضی فیزیک رو میگیرم ازتون می‌خوام که منو نسبت به شهروند شدن در آلمان راهنمایی کنین چون عمم هم اونجا کار میکنن و حدود 4 ماه هست که رفتن و خیلی راضی هستن من می‌خوام که اونجا زندگی جدیدی رو شروع کنم با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل در آلمان اقدام نمایید. امکان تحصیل رایگان نیز برای شما فراهم می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 20. حميدرضا گفته:

  سلام اقا ٣٢ساله متاهل هستم فرزند ندارم مدرك فني حرفه اي ارايشگري دارم ١٠سال سايقه كاري در زمينه ارايشگري دارم همسرم هم ٣٠ساله ايشون هم ارايشگر هستن ٢٠٠ميليون سرمايه دارم ايا ميتونم راهي سالم براي اقامت در المان يا اتريش پيدا كنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش یکی از شرایط اولیه مدرک دانشگاهی می باشد. اما در صورتی که مدرک دانشگاهی ندارید روش تحصیل می تواند برای شما مناسب باشد. به این طریق یکی از شما به تحصیل مشغول می شود و دیگری می تواند مجوز کار دریافت کند.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 21. Ali گفته:

  با سلام
  بنده لیسانس مهندسی پلیمر دشته و حدود 6 سال در شرکتهای معتبر در این رشته مشغول بودم . لطفا راهنمایی فرمایید جهت مهاجرت به آلمان چه اقدامی بهتر و مطمئن تر میباشد .

  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ارزیابی شانس برای کار در آلمان نیازمند دانستن سن، دانشگاه محل تحصیل، وضعیت تحصیلی، میزان سرمایه مدرک زبان و برخی شرایط دیگر شما دارد. لذا به منظور ارزیابی شرایطتان برای کار در آلمان و اخذ ویزای کار آلمان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/
   در صورت امکان مقاله زیر را نیز مطالعه نمایید.
   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   پاسخ
 22. nadia گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۱ سالمه مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم و ۲سال سابقه کار در دو شرکت معتبر دارم و مدرک ورزشی TRX هم دارم می خواستم بدونم من شانس پیدا کردن کار را دارم؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس داشت. شما می توانید از طریق تحصیل در آلمان اقدام کنید.

   پاسخ
 23. سعید گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز
  من 31 ساله هستم متاهل و بدون فرزند دارای مدرک کارشناسی حسابداری و در یک موسسه علمی کاربردی مشغول به کار هستم و سمتی غیر از رشته تخصصی خودم دارم و هیچ علاقه ای هم به رشته تحصیلیم ندارم ولی در زمینه ورزشی 10 سال سابقه تنیس روی میز دارم بصورت تقریبا حرفه ایی .
  ممنون میشم منو هم راهنمایی کنید بهترین روش مهاجرت برای من و همسرم به آلمان چیه ..آیا امکانش هست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای پاسخ دهی دقیق به پرسش شما باید جزئیات بیشتری از شرایط شما در اختیار باشد. اما گزینه هایی همچون تحصیل و کار می تواند برای شما امکان پذیر باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 24. الهام گفته:

  سلام من سوالم اينه كه با شروع ويزاي دانشجويي شامل بلوكارت ميشويم؟يعني از زمان شروع تحصيل شامل ٥سال اقامت ميشود؟

  Rating: 4
  پاسخ
 25. امیرعلی گفته:

  سلام و سال نو مبارک .
  من 44 سال سن دارم ، و در زمینه کامپیوتر و شبکه فعالیت دارم . و سرمایه خوبی دارم آیا میتوانم برای کشور آلمان در زمینه کاری خودم اقامت بگیرم .

  Rating: 4
  پاسخ
 26. وحید‌حقی گفته:

  سلام وخسته نباشید ‌من‌‌ترم‌آخر‌کاردانی‌‌رشته‌آسانسور هستم‌وبیش‌از۱۲‌سال‌تو‌ایران‌شرکت‌آسانسور و‌پله‌برقی‌دارم‌و‌دارای‌مدرک‌از سازمان‌فنی‌وحرفه‌ای‌و‌۲‌مدرک‌برق‌صنعتی‌دارم‌ودیپلم‌کارودانش.پ‌برق‌دارم‌آیا‌امیدی‌واسه‌ادامه‌کار‌و‌پیدا‌کردن‌کار‌فنی‌در‌آلمان‌دارم‌با‌تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به حداقل مدرک لیسانس نیاز دارید. شما می توانید امتیازات خود را از طرق لینک زیر برای ویزای جستجوی کار اتریش محاسبه کنید و در صورتی که واجد شرایط باشید برای اخذ این ویزا اقدام نمایید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 27. ابراهیم گفته:

  با سلام.
  من 24سالمه . لیسانس مترجمی زبان المانی دارم.
  میخواستم ببینم برای من چه پیشنهادی برای مهاجرت دارید؟
  باتشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 28. محمد گفته:

  با سلام
  من25 سالمه کارشناسی برق قدرت دارم.7 تا مدرک فنی حرفه ای دارم .کار با تجهییزات plc های زیمنس المان انجام دادم و wincc و scada هم اموزش دیدم کار اصلیم روی پروژه ساخت بیمارستان قسمت برق کشی رو دارم انجام میدم دو جای صنعتی هم انجام دادم تحویل دادم.پیمانکاری پروژه های وزارت نیرو در زمینه ی نیروکاه ها و پست های برق هم انجام دادم.زبان المانی بلد نیستم ولی انگلیسی چرا. دنبال اقامت دائم در المان هستم دنبال پناهندگی هم نیستم . ایا ویزای کار به من داده میشه ؟
  ممنون

  Rating: 3
  پاسخ
 29. ادریس گفته:

  اقا باسلام و خسته نباشید می خواستم راهنمای کنید مرا برای مهاجرت من شغل سنگ کاری و برقکاری بلدم زبان المانی بلد نیستم و مشکل و تعقیر دین هم دارم و ایا زبان انگلیسی حله یا نه تو روخدا کمکم کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک پور تنها در روش های قانون مهاجرت خدمات می دهد و پناهندگی را به هیچ عنوان توصیه نمی کند.
   در صورتی که مدرک دانشگاهی داشته باشید می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 30. پوریا گفته:

  با سلام 27 سال دارم
  کارشناسی ارشد مکانیک
  تجربه ساخت و ساز سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان
  لوله کشی
  برق ساختمان
  مدرک ایلتس
  150 میلیون هم پول دارم

  Rating: 5
  پاسخ
 31. mirafshar.maryam گفته:

  باسلام فرزند دارای پاسپورت آلمانی و شغل خوب و درامد بالا از چه طریقی می تواند برای مادر خود اقامت آلمان را بگیرد و چه مدارکی لازم است
  باسپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به تخصصی و ویژه بودن سوال شما و عدم آگاهی از شرایط مادر بزرگوارتان، به منظور بررسی شرایط ایشان توصیه می کنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 32. امید گفته:

  سلام من ۲۷ سال دارم . دارای مدرک دیپلم و مدرک فنی حرفه ای ام دف میباشم ده سال سابقه کار در زمینه ام دی اف دارم و زبان المانی بلد نیسم و حدود ۱۵۰ میلیون تومان پول دارم ایا شرایط دریافت ویزای کاری را دارم؟

  Rating: 3
  پاسخ
 33. ناشناس گفته:

  سلام من 32سالمه دارای دو فرزند دختر هستم شغلم آزاده مدرک تحصیلی ابتدایی دارم از وضعیت زندگی در ایران خسته شدم سرمایه همش 200میلیون دارم حالا با این شرایط چطوری میتونم پناهنده آلمان شوم؟؟؟؟با سپاس فراوان از راهنمایی خوب شما.

  پاسخ
 34. عبدالله رحمانى گفته:

  سلام اقاى ملك پور عزيز ويدوهاتون عالى و پر انرژى هستن و انرژى مثبتى من ازشون ميگيرم ان شاء الله موفق باشين و بتونين به مردم عزيز ايران با انرژى مثبتى ك دارين خدمت كنين مثل هميشه
  اقاى ملك پور عزيز بنده ٤٠ سالمه شغل ازاد دارى دو فرزند١٢و ١٥ساله هستم از نظر مالى وضع نسبتا خوبي دارم اگر براى تحصيل فرزندانم در المان اقدام كنم ايا به عنوان همراه من و همسرم هم ميتونيم ويزا بگيريم ممنون ميشم راهنمايي بفرماين ؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، دوست عزیز ممنون از انرژی مثبتی که می دید. شما از طریق فرزندانتون نمی تونید به عنوان همراه برید. توصیه می کنم شما و یا همسر شما به عنوان متقاضی اصلی اقدام کند و سایر اعضای خانواده به عنوان همراه وارد آلمان شوند. برای بررسی بیشتر شرایط توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 35. sohylawahedy گفته:

  سلام من جوان 26ساله افغان هستم ک مدت سه سال است با شرابت سختی همراه همسر و دو دخترم در ایران زندگی میکنم و من استاد در کار داربستي هستم م هیچ مدرکي از این کشور اخذ نکردم چگونه ميتوام ویزای آلمان را بگيرم

  پاسخ
 36. مریم گفته:

  با سلام من 34 سالمه و مجرد. لیسانس مهندسی صنایع با معدل 14/68 و فوق لیسانس مدسرست استراتژیک با معدل 17/88،میخواستم برای برای تحصیل در رشته مدیریت فوق لیسانس برای آلمان اقدام کنم.ولی زبان آلمانی بلد نیستم و مسلط به زبان انگلییسیم.لطفا منو راهنمایی کنید.در ضمن 10سال سابقه کار با بیمه هم دارم.

  پاسخ
 37. ساینا گفته:

  سلام
  من14 سالمه کلاس نهم هستم بابام آلمان هست برای اینکه برم اونجا چیکار کنم؟
  اصلا راهی داره؟
  یا که باید به سن قانونی برسم؟

  پاسخ
 38. Arman گفته:

  با سلام من ۱۹ سالمه.دیپلم تجربی دارم با آیلتس ۸ و مدرک آلمانی B2 با توجه به اوضاع مالی خوبی نداریم میتوانیم از طریق تحصیل در آلمان اقدام کنم. آیا کالج های آلمان هم رایگان هستند؟

  پاسخ
 39. Vahid گفته:

  با سلام بنده ۲۴ ساله هستم شغلم آزاد است و اینکه مدرک تحصیلی دیپلم دارم و مدرک زبان ندارم میخواستم بدونم شرایطی وجود داره جهت مهاجرت به کشورهای اروپایی و کل سرمایه من صد میلیون است فقط اینکه شرایط تحصیلی برای من سخته در مورد اقامت کاری و….آیا این امکان وجود داره بتونم اقامت کشورهای اروپایی رو بگیرم آیا شرایط من برای مهاجرت مناسبه؟؟؟؟؟ سپاس از لطف و محبت شما

  پاسخ
 40. محمد گفته:

  با سلام آقای ملک پور
  بنده 35 سال سن دارم و دارای مدرک لیسانس مهندسی مکانیک و سابقه کار بالای ده سال به عنوان مهندس پروسس در پالایشگاه نفت و همچنین در حال یادگیری زبان المانی نیز هستم میخواستم بدونم آیا شرایط مناسبی برای پیدا کردن کار در آلمان دارم یا خیر ؟ و امکانش هست در پالایشگاه های آلمان کار پیدا کنم ؟

  پاسخ
 41. علی گفته:

  با سلام- بنده 39 سالمه و متاهلم ( بدون فرزند) فوق صنایع با معدل 18.75 و لیسانس مدیریت صنعتی با معدل 14.10 – سابقه کار 12 سال در برنامه ریزی پالایشگاه، نیروگاه دارم و مدرک زبان انگلیسی 6.5- برا آلمان ممنون میشم راهنمایی کنید- بهترین راه با شرایط من چی پیشنهاد میشه . با سپاس

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   آدرس کانال تلگرام موسسه Mielaw@ و Malekpourlaw@ میباشد.برای بررسی دقیق شرایط خود و اخذ مشاوره مناسب با شماره دفاتر موسسه021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. مسعود گفته:

  با سلام
  جناب آقاي دكتر ملك پور
  من ليسانس شيمي كاربردي از دانشگاه خواجه نصير تهران هستم ( ديپلم: شيمي و فوق ديپلم: پتروشيمي ) 47 سال دارم و متاهل . مسلط به زبان آلماني و انگليسي. داراي 16 سال سابقه كار در آزمايشگاه صنايع پتروشيمي و كارمند رسمي نفت.
  مي خواستم براي ويزاي كار در آلمان اقدام كنم.
  از راهنمايي شما بسيار سپاسگزار خواهم بود.
  باتشكر فراوان

  پاسخ
 43. elnaz qanavati گفته:

  سلام.همسرم فوق لیسانس برق الکترونیک با ۱۵ سال سابقه کار در ایران میباشد.میخواستم بدانم برای مهاجرت به هلند یا المان با توجه به سن ایشان در ۴۰ سالگی راهی وجود دارد؟؟باتشکر

  پاسخ :
  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر مقاله ي بالا را مطالعه فرمایید.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 44. ناشناس گفته:

  سلام
  من متخصص يكي از رشته هاي پزشكي هستم ايا مي توانم براي كار در رشته خودم و مهاجرت اقدام كنم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. علی گفته:

  سلام.من ۴۰ سالمه لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد و کارمند بانک هستم.همسرم ۳۹ ساله و لیسانس ریاضی از دانشگاه آزاد داره.دو تا فرزند ۳ ماهه و ۷ ساله دارم.حدود ۵۰۰ میلیون هم پول دارم.با این شرایط میشه به آلمان مهاجرت کرد و مشغول کار شد؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   عرض ادب و احترام. بزرگوار برای اخذ ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی تا بتوانید اقدام نمایید. البته رزومه شما و همسرتان باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. ابراهیم آزادی گفته:

  با سلام
  شخصی با مدرک تحصیلی دیپلم و یکی دوتا مدرک فنی پیش پا افتاده که میخواهد برای مهاجرت اقدام کند از چه راهی باید استفاده کند؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا سرمایه گذاری اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. عباس گفته:

  باسلام و عرض ادب ،بنده 37ساله،فوق دیپلم نقشه کشی وطراحی صنعتی هستم وهمچنین دارای مدرک کارگردانی درجه ۲از سروش سیمای گیلان هستم دارای یک فرزند سه ساله وهمسرم ۲۷ساله دانشجوی انصرافی حقوق دارای مدرک دیپلم تجربی هر دوتا ما به بیش از۷۰نوع از صنایع دستی ایران و جهان مسلط و آنهار تو لید میکنیم ۲نمایشگاه تا حالا
  برگزار کردیم بدون بیمه وسابقه کار هستیم قصد مهاجرت به کشور آلمان باسرمایه ۴۰۰میلیون تومان را داریم بهترین روش و سریعترین راه ممکن برای مهاجرت ما کدام است… لطفا مختصری توضیح دهید تا بعد با دفتر شما تماس بگیریم…سپاس فراوان

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. مرمر گفته:

  سلا و و قت بخير
  سوال در خصوص مهاجرت و اقامت ورزشي دارم. همسرم داور بين المللي در دو رشته ورزشي است و مدارك معتبر بين المللي دارد ودر رقابتهاي اسيايي و جهاني مختلفي حضور دارد و داوري مي كند همچنين در يك فدراسيون ورزشي سمت مدير فني را دارد و در برگزاري مسابقات ورزش مربوطه فعال است ولي به طور رسمي حقوقي بابت فعاليت ورزشي دريافت نمي كند. هر دوي ما فوق ليسانس و كارمند هستيم و 15 سال سابقه كار داريم ويك پسر 8 ساله داريم. زبان انگليسي هر دو متوسط است آيا راهي براي مهاجرت ورزشي همسرم و ما به كشورهاي مختلف وجود دارد؟ تشكر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. آوریل گفته:

  سلام. من و شوهرم هردو 37 سال سن داریم. من لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی هستم با 8 سال سابقه بیمه و کارمند بازرگانی خارجی هستم و سال 89 مدرک آیلتس آکادمیک با نمره 7 گرفتم. ضمنا به زبان آلمانی هم آشنا هستم. شوهرم حسابدار و دارای 18 سال سابقه بیمه هست ولی مدرک دانشگاهی یا زبان نداره. با این شرایط به نظر شما امکان مهاجرت با هم به آلمان داریم؟ و شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 50. بابک گفته:

  سلام من ۳۶ساله هستم لیسانس کامپیوتر و ۱۰سال سابقه کار دارم مدرک جوشکاری زیر آب به تازگی گرفتم می‌توانم از طریق مدرک جوشکاری اقامت بگیرم و همسر و فرزند یکساله را همراهم ببرم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   فرد متقاضی می بایست سابقه کار مرتبط با رشته ی تحصیلی اش ارائه دهد. و در زمینه ی رشته ی تحصیلی اش هم برای جویای کار باشد.

   پاسخ
 51. مهری گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.درخواست تحصیل در آلمان در رشته طراحی جواهرات دارم.۴سال سابقه کاری دراین زمینه دارم. ۲۸سالمه. رشته دانشگاهیم لیسانس معماری بوده. میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم؟
  خیلی ممنون از وقتتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار در صورت موفق شدن در اخذ پذیرش از دانشگاه دولتی و ویزای تحصیلی هزینه های آن تقریباً رایگان می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. دريا شايسته گفته:

  باسلام،٧٠هستم كارشناس بيهوشي با چهارسال سابقه كار،مدرك زبان آلماني رو بگيرم ميتونم ب ويزاي كار از روش دوم كه رشته هاي تخصصيه اميدوار باشم؟چقدر پروسه ش طول ميكشه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار همانطور که میدانید رشته هایی همانند رشتۀ شما باید مدارکشان معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد. از این رو شما باید با ویزای دیگری ورود پیدا کنید و سپس در حین تحصیل دوره معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی راه های ورود و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. ایمانی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.

  متولد 68 هستم و دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی با معدل 17 هستم. با توجه به مختصر شرایط فوق چطور میتونم برای اقامت آلمان اقدام کنم؟ ویزای کار به من تعلق میگیره یا تحصیلی؟ یا چه فاکتورهای دیگه ای لازمه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اگر مدرک زبان المانی اخذ نمایید میتوانید اقدام نمایید در مورد مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما مشورت نمایید

   پاسخ
 54. فهیمه گفته:

  سلام، وقت بخیر
  من لیسانس نرم افزار کامپیوتر، و ارشد مشاوره خانواده دارم، ودر صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته ارشدم و مدرک زبان المانی، تغییر رشته ای بودن مانعی محسوب نمیشه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. M.E گفته:

  سلام من ۱۸ ساله هستم و میخوام برای تحصیل به المان مهاجرت کنم رشته مورد نظرم هم اقتصاد هست میخواستم بدونم که هزینش چقدر میشه و چقدر طول میکشه تا کارم درست شه؟و اینکه بعد از اینکه تحصیلم تمام شد چطور اقامت دائم بگیرم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 56. علی گفته:

  با سلام
  میخوام از طریق ویزای کار اقدام به مهاجرت بکنم.چون خودم و خانمم فوق لیسانس الکترونیک داریم.یه بچه ۵ ساله داریم.خودم شاغل در پالایشگاه نفت با ۱۳ سال سابقه کار هستم.خانمم شاغل در مخابراته با ۹ سال سابقه کار.سن من ۳۶ سال و سن خانمم ۳۴ سال هست.به نظر شما بهترین کشور و گزینه برای مهاجرت ما چی هست.ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. آرمین گفته:

  سلام.من 48 سال سن دارم .لیسانس کارگردانی سینما و سابقه 20 ساله دولتی در کار تلوزیونی دارم . دارای 500میلیون تومان سرمایه میباشم ….همسرم 45ساله خانه دار و لیسانس زیست شناسی میباشد …هر دوی ما زبان انگلیسی متوسط میدانیم …پسری 14ساله با توانایی زبان انگلیسی و درسی در حد عالی …قصد اقامت دائم و زندگی در آلمان را داریم …لطفا راهنمایی بفرمایید…….تشکر….

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 58. احسان گفته:

  سلام،من و همسرم هر دو سی ساله، هر دو پزشک عمومی ، قصد مهاجرت داریم، چه مقصدی رو پیشنهاد میکنید? و با چه سرمایه ای?مسلط به زبان نیستم،ولی میتونم طی یکی دوسال اینده این مشکل رو حل کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. مجید گفته:

  باسلام
  بنده ۳۴ ساله لیسانسه و کارشناس حقوقی یکی از ادارات دولتی هستم و خانمم ۲۲ ساله دیپلم حسابداری و آرایشگری دارد و حدودا ۳۰۰ میلیون سرمایه داریم.آیا شانسی برای اقامت و اشتغال داریم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میتوانید با میزان سرمایه تان برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 60. حمید گفته:

  با سلام
  من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری دارم
  حدود 4 سال سابقه کار تعمیرات مکانیک و ماشین آلات دوار توی پتروشیمی دارم الان هم همچنان توی پتروشیمی مشغول بکارم
  چند ترمی هم سابقه تدریس توی دانشگاه آزاد داشتم
  میخواستم ببینم که راه پیشنهادی شما برای مهاجرت به آلمان یا کشورای دیگه ی اروپایی چی هست؟ و آیا شانس کافی دارم ؟
  من 33 سالمه و مجردم
  ممنون از راهنماییتون?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام رشته شما اگر سابقه کار مرتبط داشته باشید برای ویزای کار المان مناسب است اما باید مدرک زبان المانی داشته باشید و به علت طولانی بودن وقت سفارت میتوانید مدرک زبان را در اروپا اخذ نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 61. ارمین گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت اقای دکتر ملک پور و تیم مهاجرتی خوب ملک پور.بنده راجع به مهاجرت اروپا سوال داشتم و خواستم بپرسم از چه طریقی امکانش است که به روش قانونی به همراه خانواده ام (مادر .خواهر.برادر)مهاجرت کنم.بنده ۲۷ سال دارم دیپلم هستم و در ایران ۵ سال کارخانه دارم و مدیر عامل شرکت هستم.و خیلی مدارک تقدیر نامه و گواهی مربوط به حوزه کار خودم دارم.مدرک زبان ندارم ولی ربان انگلیسی را در حد متوسط اشنایی دارم.برادرم ۲۴ سالش است که ایشان هم عضو شرکت میباشد.و مدرک تحصیلی ایشان هم دیپلم میباشد.مادرم ۵۰ سال سن داره و خواهرم ۹ سال.سرمایه ما ۲ میلیارد تومان است.خواستم بپرسم برای مهاجرت به چه کشورهایی میتونیم اقدام کنیم؟و اینکه ایا با این سرمایه میشه به المان یه کانادا مهاجرت کرد؟و کلا ما برای چه کشورهایی میتونیم اقدام کنیم
  پیشا پیش از اقای دکتر ملک پور و تیم مهاجرتی ایشون تشکر میکنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک دیپلم پلن های مهاجرت برای شما محدود شده و باید از طرقی مانند سرمایه گزاری یا خودحمایتی و … اقامت اخذ نمایید و مادر و برادر و خواهر باید هرکدام با پلنهای جداگانه اقدام کنند در این مورد با کارشناسان ما مشاوره نمایید .

   پاسخ
 62. عدنان گفته:

  با درود خدمت شما
  اینجانب ۳۴ سالمه و متأهل و يك دختر ٥ ساله دارم، داراى مدرك تحصيلى فوق لیسانس مدیریت ورزشی که اضافه بر تسلط بنده بر دو زبان عربی و فارسی همچنین به دو زبان آلمانی و انگلیسی مسلط هستم.
  ضمنا” سابقه ۷ سال کار اداری و بطور رسمی می باشم.
  حالا اگه بخوام به کشور آلمان پناهنده بشم، کدوم راه رو برای من انتخاب می کنید و آیا به نظرتان امکانپذیر هست یا نه؟؟
  با سپاس از همکاری شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام خیر در مورد پناهندگی توصیه نمیشود . شما میتوانید از طریق گذراندن دوره های mba در اروپا وارد بازار کار شوید.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 63. محمد گفته:

  سلام . بنده 36 سال دارم فوق دیپلم برق و مدرک فنی حرفه ای plc که مرتبط با برق هست و دارای همسر و دو فرزند . میخواستم بدونم کدام گزینه برای من وخانواده ام سریعتر و کم هزینه تر هست ( کاری یا تحصیل یا ثبت شرکت ویا فعالیت حرفه ای فردی نظیر فروش فرش یا کالا ویا رستوران کوچک محلی…) و اینکه ایا اگر بنده و خانواده ابتدا به کشور المان سفر کرده ودر انجا تقاظای هرکدام از گزینه هایی که ذکر کردم رو بدیم وضعیت چگونه میشود؟ با توجه به اینکه عمو و عمه ی خانمم در المان ساکن هستند. ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. پیرزاده گفته:

  سلام.خسته نباشید.ببخشید من فوق لیسانس ادبیات از دانشگاه سراسری
  رازی میباشم و جزء استعدادهای درخشان دانشگاه رازی.لیسانس هم رو در این دانشگاه گذراندم.میخواهم دکترا رو در خارج از ایران بگیرم.شما کدام کشور رو پیشنها میکنید؟
  لطفا خواهش میکنم جواب بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امر امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید همچنین شرایط شما باید به صورت جزیی تری بررسی شود برای انتخاب کشور مورد نظر پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 65. جعفری گفته:

  با عرض سلام و احترام
  بنده مجرد و 32 ساله هستم و لیسانس نرم افزار دارم ولی متاسفانه در رشته خود سابقه کاری ندارم و صرفا به کارهای اداری و حسابداری و خدمات کامپیوتر مشغول بودام . ایا شانسی برای دریافت ویزا و مهاجرت دارم و کدام روش را مناسب میدانید. اگر بخواهم از طریق کار اقدام کنم شانسی دارم:؟ یا تحصیلی را مناسبتر میدانید>؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت از طریق کاری نیاز به سابقه کاری مرتبط است و برای تحصیل باید مدرک b22 المانی داشته باشید و وقت سفارت این کشور هم در حال حاضر طولانی مدت است بهتر است در این مورد با کارشناسان صحبت بفرمایید که در جهت کوتاه تر شدن زمان از طریق ورود به اروپا مشورت نمایید .

   پاسخ
 66. مهدي گفته:

  با سلام .بنده داراي همسر و دوفرزند يكي هشت سال و ديگري شير خوارهستم.همسرم داراي مدرك كارشتاسي عمران و خودم كارداني برق قدرت با 15سال سابقه در خودرو سازي هستم .اگر به صورت تحصيلي براي همسرم اقدام كنم تكليف فرزندانم چگونه خواهد شد و من چه مدت طول ميكشه تا بهشون ملحق بشم.ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در حال حاضر اقدام برای تحصیل پروسه ای بیش از دوسال زمان بر است بنابراین میتوانید از طریق ویزای کار اقدام نمایید و یا اینکه از طریق دیگر کشورهای اروپایی اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 67. Mostafa گفته:

  درود بر جناب دکتر ملک پور بنده 45 ساله و دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس در رشته های مدیریت بازرگانی و حقوق تجارت بین الملل می باشم سابقه 20 سال کار دولتی (کارشناس ) و همسرم 37 ساله فو لیسانس آموزش ریاضی و در حال حاضر معلم مدرسه غیر انتفاعی است و دو فرزند 13 و 6 ساله داریم و بخاطر فرزندمون قصد مهاجرت به آلمان رو داریم به نظر شما سریعترین و کم هزینه ترین راه کدام است.. ممنون از راهنمایی تون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید ازمیزان سرمایه شما برای مهاجرت خانواده شما اگاه باشیم شما میتوانید از طرقی مانند ثبت شرکت یا کارافرینی اقدام نمایید و یا برای تحصیل فرزندان اقدام نمایید . همچنین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما باید پیش دانشگاهی داشته باشید و مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید.

   پاسخ
 68. یوسف گفته:

  با سلام
  31 ساله و مجرد هستم لیسانس برق قدرت و فوق لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگتا آزاد دارم حدود8 سال سابقه ی کار در واحد برق پتروشیمی با واریز بیمه دارم
  مدرک زبان ندارم
  شماه کدارم روش مهاجرت را بهم پیشنهاد می دهید؟ جستجوی کار یا تحصیلی برای مقطع فوق لیسانس برق؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط شما برای ویزای کاری مناسب است در صورتی که مدرک زبان المانی نیز اخذ نمایید شانستان بالا میباشد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 69. meysam گفته:

  سلام وقت بخیر من 22 سالمه و لیسانس مکانیک گرایش ماشین افزار از دانشگاه علمی کاربردی رو دارم و مدارک کار با دستگاه تراش و فرز cnc رو از فنی و حرفه ای گرفتم میخواستم بدونم بهترین راه مهاجرت برای من چی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار سوال شما کلی میباشد و نیاز به مشاوره تخصصی دارید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 70. Soheil گفته:

  سلام و خسته نباشيد خدمت همه عزيزان من ٢٧سالمه كارشناسي حقوق ٣سال هستش سابقه كار دارم مدير اداري يه شركت بازرگاني هستم قبلش مسئول واحد integrated Management System بودم .همسرم كارشناسي مديريت داره با ٣سال سابقه كار ٢٦ساله. زبان انگليسيم خوبه و در حال حاضرم زبان آموز ترم ٢زبان آلماني هستم ميخوام ويزاي تحصيلي بگيرم واسه مقطع ارشد و بعدشم اگه شد اقامت ميشه راهنماييم كنيد ممنون ميشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید اقدام کنید اما در خصوص جزییات پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. جواد رحمتی نوری گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما جناب دکتر ملک پور و همکاران گرامی…بنده 34 سالمه متاهل و دارای یک فرزند…دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی هستم و 10 سال سابقه کار مرتبط در صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی دارم..همسر بنده هم مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دارن وسطح مکالمه زبان خوب…سطح مکالمه خودمم هم متوسطه…لطفا راهنمایی بفرمایید جهت اخذ ویزای کار و مهاجرت به آلمان و اخذ شرایط کار مرتبط با تخصص بنده چه اقداماتی لازم است…متشکرم..

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما شرایط اولیه برای ویزای کار المان را دارا می باشید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 72. ایرج اکبری گفته:

  باسلام. عرض ادب واحترام خدمت شما.
  بنده ۲۲سالمه سال دیگه مدرک لیسانس مهنسی عمران ازدانشگاه سراسری میگیرم.تخصصم برنامه نویسی کامپیوتر زبان جاوا هستش ومدرک آیلتس6 دارم و سابقه کار ندارم میخوام برای ویزای کار ازآلمان ویااتریش اقدام کنم.آیا شرایط برای اخذ ویزادارم؟وآیا بایدحتمامدرک زبان آلمانی روداشته باشم حتی برای اتریش؟؟خیلی ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کاری باید شما حتما سابقه کاری مرتبط و حداقل سه سال داشته باشید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب جهت پاسخ صحیح میبایست اطلاعاتی جزیی تر در مورد میزان سرمایه و دارایی زندگی تان و سابقه کاری و …. داشته باشیم تا بتوان به سوال شما پاسخ داد که چه پلنی برای اعضای خانواده شما مناسب میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 73. اصغر گفته:

  سلام من کارشناسی شبکه های کامپیوتری از دانشگاه علمی کاربردی دارم.و یک دوره تخصصی شبکه از آموزشگاه خصوصی که گواهي انستیتو ایز ایران برام صادر کرده.زبان انگلیسی دارم کار میکنم level high beginner رو تموم کردم و دارم low intermediate رو شروع میکنم .آیا شانسی هست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در سوالتان نفرمودید برای کدام نوع ویزا مدنظرتان است . جهت بررسی بیشتر باید اطلاعات دقیق تری از شما داشته باشیم اگر سابقه کار مرتبط داشته باشید میتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 74. حمید گفته:

  سلام من ارشد برنامه ریزی شهری هستم ، مدرک a1 دارم و در حال خوندن زبان برای مدرک a2 هستم ، انگلیسی هم در حد متوسط البته بدون مدرک، تنها مشکلم اینه سابقه بیمه ای مرتبط با رشته ام ندارم و البته دارم مدارک فنی که بتونه رزومه ام رو قوی کنه مثل مدارک نقشه برداری و gis میگیرم ، شانسی برای من وجود داره برای ویزای جستجوی کار یا پیدا کردن کار ؟؟؟؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و سابقه کار با بیمه امری الزامی است . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. ریحانه گفته:

  سلام
  با تشکر از زحمات شما دوستان

  من دانشجوی ترم اخر ارشد متالورژی از دانشگاه خواجه نصیر هستم معدلم ۱۷.۶۶ هست.
  مقاله ندارم…برای خواندن زبان جدیدا اقدام کردم، مدرک آیلتس ندارم.

  خواستم شانسم را برای بورسیه گرفتن دکترا و کار در آلمان بدانم
  لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 76. روزبه معتمدي گفته:

  سلام. با تشكر از وقتي كه ميگذاريد و مارو راهنمايي ميكنيد.
  من ٣٠ساله و متاهل هستم. متقاضي دريافت ويزاي كاري آلمان مي باشم. بنده داراي مدرك كارشناسي مهندسي برق الكترونيك از دانشگاه غير انتفاهي هستم. چندين سال بطور حرفه اي در زمينه كارهاي برقي، سيم كشي، نورپردازي، نصب دوربين هاي مدار بسته و …. فعاليت داشتم. سابقه بيمه اي در اين زمينه ندارم. چون بصورت شخصي كار كردم. اما ميتوانم قراردادهايي كه با ارگان ها، دانشگاه ها و … داشته ام را ارائه كنم. زبان انگليسي در حد متوسط رو به بالا ميدانم. و در صورت نياز ميتوانم زبان الماني رو هم تا حدي فرا بگيرم.
  آقاي دكتر شانس بنده براي دريافت ويزاي كار آلمان چقدر هست.
  با تشكر
  پيروز باشيد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با عرض سلام و ارادت. شرایط شما برای کار در این کشور مناسب است و بهتر است که برای یادگیری مدرک زبان المانی اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 77. mahan گفته:

  سلام من 17 سالمه در رشته علوم تجربی تحصیل می کنم.سطح زبانم بالا هست میشه در مورد مهاجرت از طریق تحصیل و هزینه ها بیشتر توضیح بدید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 78. شهرام آرزو گفته:

  با سلام و احترام . بنده ليسانس مهندسي صنايع با 5 سال سابقه كار در شركت مترو تهران و همسرم نيز ارشد صنايع با 5 سال سابقه كار در شركت مترو بوده و همچنين بنده طراح و توليد كننده طلا و جواهرات نيز هستم و در اين زمينه تخصص و علاقه دارم . امكان دريافت اقامت ‌آلمان و كار و همچنين تاسيس كارگاه توليدي در آنجا امكان دارد ؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید مطابق با رشته تحصیلی و لیسانس خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 79. حمید گفته:

  با سلام و خسته نباشید حمید هستم ۳۰ ساله دارای دو فرزند فوق دیپلم مکانیک سراسری هستم هیچ سابقه کاری ندارم فقط شغلم آزاد البته ن در حد سرمایه گزاری میخواستم بدونم بهترین و نزدیکترین راه رسیدن به اقامت کدوم ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب متقاضی گرامی حداقل سرمایه برای ویزاهای سرمایه گزاری 80 الی 100.000 یورو می باشد .که در این زمینه در صورتی که میزان سرمایه شما هم خوانی دارد با دفتر وین تماس برقرار نمایید.یکی از گزینه های شما کشور اتریش می باشد .

   پاسخ
 80. محبوبه گفته:

  سلام.من و همسرم34 و 43 ساله به همراه دوفرزند 13 و 10 ساله قصدمهاجرت به آلمان رو داریم.مدرک تحصیلی من و همسرم دیپلم هست.هردو در کار ثبت تصویر و فیلم و آتلیه سابقه کاری طولانی داریم. آیا فقط برای ما مهاجرت از طریق پناهندگی امکان داره یا راه بهتری هم هست.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد بزرگوار امکان اخد ویزای کاری فقط به خاطر ایتم سن شما مقدور نمیباشد مگر در موارد خاص . بنابراین افرادی با رزومه شما میتوانند از روش هایی نظیر ثبت شرکت و کارافرینی به اقامت آن کشور دست یابند لذا در صورت تمایل برای کسب اطلاعات در این مورد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 81. حسن رضايي گفته:

  سلام
  بنده 35 سال سن دارم و داراي همسر32 ساله و دو فرزند 4 و 1.5 ساله هستم. داراي مدرک کارشناسي ارشد در رشته مهندسي مکانيک هستم. همين طور زمينه کاري اينجانب ، کارشناس پايپينگ ( زمينه نفت و گاز)با سابقه حدودا 9 سال بيمه اي مي باشم.
  آشنايي اينجانب به زبان انگليسي در حد متوسط رو به بالاست و فاقد مدرک آيلتس هستم.
  اولويت من براي مهاجرت از طريق کاري است. لطفا راهنمايي بفرماييد؟

  بسيار ممنونم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور المان مناسب است. برای این ویزا به افزایش سطح زبان نیاز است. در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 82. mie.editor2 گفته:

  با عرض سلام و ارادت خدمت دکتر ملک پور و گروه محترمشون‌.من دانشجوی فوق لیسانس و ۲۵ ساله از دانشگاه علامه هستم و همسرم ۲۴ ساله و دانشجوی ژنتیک دانشگاه آزاد.قصد جدی مهاجرت به اروپا رو داریم و سرمایه ما هم حدودا ۱۵۰ میلیون تومان است،ترجیح بنده به ادامه تحصیل در مقطع دکتری است اما اگر ویزای کاری هم بگیرم و بعد از چند سال بتوانم دکتری بخونم مشکلی ندارم اما همسرم حتما باید در رشته های سینما(به خصوص فیلمنامه نویسی) ادامه تحصیل داشته باشد.چند سوال دارم.۱،اصلا امکان مهاجرت برای ما وجود دارد؟ ۲،لطف کنید و هزینه تقریبی مشاوره اسکایپ و همچنین اگر به قرارداد منجر شد هزینه قرارداد رو به صورت تقریبی بگید.در آخر هم بابت اطلاعات خوب و جامع سایت و تلگرام شما و انرژی فوق العاده دکتر ملک پور تشکر میکنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای دریافت ویزای کار به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. رزومه شما برای وبزاهای تحصیلی یا کاری باید مورد ارزیابی قرار گیرد که برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 83. mie.editor2 گفته:

  برادرم در آلمان زندگی میکند وقراراست برای مادرم که مریض دعوتنامه بفرستد وباتوجه به شرایط مادرم من همراه او که دخترش هستم میباشم ویک دختر 6ساله دارم آیا دختر برای خروج که همراه من است مشکل خروج نخواهد داشت؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. دعوت نامه تنها شانس ویزای شما را افزایش خواهد داد اما برای ورود به این کشور باید از روشهای متناسب با شرایط خود اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 84. حسین گفته:

  با سلام من ۲۴ ساله هستم فعلا کاری ندارم رشته کشاورزی خوندم. میخواستم ببینم چطور امکان برای من هست که پناهنده آلمان بشم؟ آیا برای کار مبتونم برم آلمان؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای کار در کشور آلمان به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است که رزومه شما باید بررسی شود. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 85. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر ملک پور. مهدی هستم و همراه همسرم قصد مهاجرت به المان دارم. هر دو رشته حسابداری خوندیم ولی خودم ۱۴ سال هست که در زمینه حفاری نفت فعالیت دارم.وضعیت مالی و ملکی خوبی دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید که شانس مهاجرت دارم و اگر دارم به چه طریقی میتوانم با شما ارتباط پیدا کنم و تشکیل کیس بدم..ممنونم از لطف و پاسخگویی شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزاهای تحصیلی یا کاری در کشور آلمان اطلاع از شرایط سنی، سابقه کار مرتبط با رشته، سطح زبان و … نیاز است. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید از روشهای مختلف برای این کشور اقدام کنید. برای اطلاع از روش های متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 86. لیدا گفته:

  سلام
  ۲۷ سالمه دارای مدرک لیسانس مهندسی مدیریت پروژه میباشم ۵ سال سابقه در زمینه حمل و نقل دارم که مرتبط با رشته ام نیست اما همسرم ارشد معماری هستن و حدود ۲ سال کار مرتبط دارند آیا میتونیم از ویزای کار در آلمان استفاده کنیم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار آلمان نیاز است سطح زبان خود را افزایش دهید اما شانس اخذ این ویزا را خواهید داشت. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 87. مهدی دهقانپور گفته:

  با عرض ادب و احترام خدمت شما دکتر ملک پور
  در ابتدا سپاس و مراتب تشکر خودم را خدمت شما تقدیم می کنم کسی که بی چشم داشت به سوالات عدیدخ و کثیر دوستانی که در ایران به دور از لمس و حس عینی شرایط کشور های مقصد با شور و مشورت با شما و اطمینانی که شما با اعتبار بخشی به شخصیت خوودتون بخشیدین از وجود و تجارب شما همگی بهره میبریم و این جای قدر دانی از شما آقای ملک پور دارد.
  اقای ملک پور من مهدی ۲۳ ساله دانشجو ترم آخر مقطع کارشناسی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با معدل کل ۱۹٫۸۰ صدم در حال به اتمام رسانئن تحصیلات کارشناسی خودم هستم .
  بدلیل انقضا مدرک آیلتس تا کنون برای اخذ این مدرک اقدام نکردم اما تا پاییز سال ۹۷ قادر به اخذ این مدرک با نمره حداقل شش و نیم به بالا بدلیل سابقه ده ساله مطالعه و کوششم در زبان انگلیسی هستم .
  من پنجاه میلیون تومن پشتوانه مالی دارم و نظر به معدل مقطع کارشناسی و سطح زبان و پشتوانه مالی که دارم آیا میتوانم برای فوق لیسانس در رشته حقوق اقدام به تحصیل در خارج از کشور در اروپا یا کشورهای ارزان تر کنم ؟
  آیا امکان اخذ بورسیه به این معدل تعلق می گیرد ؟ اگر پاسخ مثبت هست چه دانشگاه هایی و کشورهایی به دید شما برای اعطا بورس برای من وجود دارد ؟
  حتما اکنون قصد مهاجرت به دانشگاه های با رنک بالا در مقطع کارشناسی ارشد را ندارم و بدنبال این هستم که با تجربه تحصیل در دانشگاه با اوصاف و شرایط مذکور که خدمتتون عارض شدم پل و مسیر را برای دانشگاه های رنک بالاتر در مقطع دکتری برای خودم مفتوح و میسر کنم .
  با سپاس از کمک های برادرانه و دلسوزانه شما
  به امید اینکه بازهم با صدای گرمتون مسیر درست و حقیقی را برایم رهنمون سازید .
  در پناه خدا

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ پذیرش فوق لیسانس برای شما در کشورهایی نظیر انگلیس و کانادا وجود دارد. به دلیل تحصیل در دانشگاه آزاد شانس شما برای کشور اتریش اندک است. پیشنهاد می کنیم برای بررسی کشورهای مختلف و شرایط اخذ بورس در هریک با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 88. مهدی پویان مهر گفته:

  با درود و ادب.در خصوص مهاجرت به آلمان درخواست راهنمایی از جناب دکتر دارم.وکیل دادگستری (پایه یک مرکز وکلای قوه قضاییه) با سابقه ۵ سال هستم .مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور دارم.از لحاظ مالی چیزی حدود ۳۰۰ م تومان تمکن مالی دارم.همچنین مدارک فنی حرفه ای نویسندگی ،پرورش ماهی گرمابی و گوهر تراشی رو هم دارم.اول اینکه آیا مدارک فنی حرفه ای در ایران برای آلمان معتبر است؟دوم اینکه آیا تحصیل در دوره ای مجازی دانشگاههای آلمان تاثیری در اخذ اقامت و پاسپورت آلمان دارد؟مدارک فنی حرفه ای چطور؟با توجه به شرایط فوق چه روشی را برای اقامت آلمان پیشنهاد میکنید.البته اتریش و نروژ هم را پیگیر هستم .سپاسگزار شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی و مدرک زبان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که دانشگاه محل تحصیل شما مورد تایید باشد و شرایط لازم را داشته باشید می توانید برای این کشور اقدام نمایید. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 89. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت اقای ملک پور.اینجانب ۳۶ ساله دارای مدرک دیپلم هستم با معدل ۱۵ رشته تجربی قصد مهاجرت به کشور المان دارم در انجا اقوام درجه یک(خواهران) دارم که زندگی میکنن سرمایه در حدود ۲۰۰ میلیون دارم در زمینه IT مشغول بکار بودم ومدارک سیسکو ومایکروسافت هم دارم و در نمایندگی BMW در ایران به مدت ۷ سال مشغول بکار بودم و تجربه اجرای پروژه های زیر ساخت شبکه هم انجام داده ام ضمن اینکه زبان انگلیسی در حد معمولی هست.ممنون میشم لطف کنید راهنمایی کنید که امکان مهاجرت به کشور المان برای من مقدور هست یا اینکه باید چه شرایطی داشته باشم که بشود در کشور المان با توجه به تجربه کاری که دارم کار کرد. با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار کشور آلمان حداقل مدرک لیسانس الزامی است. با توجه به شرایط شما می توان برای روشهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … اقدام کرد. برای اطلاع از هر یک از این شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 90. mie editor2 گفته:

  با سلام من ۳۹ ساله هستم متاهل سابقه ۱۳ سال سرپرستی در واحد طراحی و پیش از چاپ و ۱ سال سابقه در واحد کنترل کیفیت در چاپ دیپلم چاپ دارم همسرم لیسانس نقاشی دارند و مدرک جواهر سازی شانسی جهت مهاجرت به آلمان دارم یا به کدام کشور شرایط من نزدیک هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای ویزای تحصیلی با ریسک ویزا همراه خواهد بود. برای ویزاهای کاری سطح تحصیلات شما باید مورد بررسی قرار گیرد و نیاز است که ۳ تا ۴ سال سابقه کار مرتبط با رشته داشته باشید. می توانید برای بررسی سایر روشهای مهاجرت به کشور آلمان متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 91. موسی بلالی اوصیا گفته:

  سلام و درود فراوان خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و تیم همکار، لطف عنایت جنابعالی شامل حال بنده شد تا به سوال بنده در فایلی صوتی در تلگرام پاسخ داده شود.
  پس از سپردن گوش جان به فرمایشات جنابعالی و بررسی های شخصی، تصمیم بنده به منظور مهاجرت کاری به آلمان به روش تحصیلی خواهد بود، بنده دلالیل و توضیحاتم را عرض میکنم ، اگر جایی به نظر شما کج فهمی قانون بود و یا روشی نا مناسب بود ، لطف بفرمایید تذکر دهید:
  روش بنده که مستر مکانیک از ایران را دارم، تحصیل در رشته ام بی ای در گرایش صنعتی در درجه اول، و اگر موفق نشدم ، تحصیل در یکی از گرایش های مهندسی مکانیک در درجه دوم در مقطع مستر میباشد، و اما دلایل بنده: نخست اینکه در زمانی که بصورت دانشجویی در آلمان بسر خواهم برد اجازه کار قانونی در حدود ۲۰ ساعت در هفته را دارم که میتواند هزینه جاری زندگی بنده را پوشش دهد، که در حالت ویزای جاب آفر و یا بلوکارت، این امکان تا زمان یافتن قرارداد رسمی کار وجود نخواهد داشت. دوم اینکه وجود برخی کلاس های رایگان آموزش زبان آلمانی در دانشگاه ها دلیلی بعدی بنده میباشد. اکنون بنده مجرد هستم، ولی در صورت تاهل گمان میکنم امکان همراه بودن همسر از ابتدا برای ویزا تحصیلی وجود دارد. چهار اینکه در هر صورت اگر موفق به یافتن کار در مدت شش ماه نشدم، چون مشغول به تحصیل هستم تا مدت ۱۸ ماه الی دوسال حق اقامت به بهانه تحصیل را در آلمان دارم و در نتیجه فرصت یافتن شغل بیشتر. و همچنین در صورت پیدا نکردن شغلی با مدرک تحصیلی ایران، میتوانم با اتمام دوره تحصیلی در آلمان با مدرک معتبر تر و با یادگیری زبان آلمانی شانس یافتن کار را افزایش دهم.
  تمام اینها، نکات مثبت این روش اقدام بوده است، حال سوال بنده این است، که در این روش گویا در صورت یافتن کار دانشجو میبایست یک سفر به ایران داشته باشد و سپس تقاضای ویزا کار داده و مجددا اقدام به سفر به آلمان کند، آیا این امر باعث تضعیف میل کارفرمایان به استخدام نخواهد شد؟
  پیشاپیش تشکر فراوان خودم و جستجو گران فرصتی بهتر برای زندگی را از جانب جنابعالی و تیم همراه به عمل می آورم. یا حق

  پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5