مهاجرت به آلمان و بررسی انواع راه های آن

مهاجرت به آلمان، انواع روش های اخذ اقامت و تابعیت آلمان و قوانین مربوط به اخذ انواع ویزای آلمان در این نوشتار مورد بررسی تخصصی قرار می گیرد. آلمان از جمله  کشورهای مهاجر پذیری است که هر ساله مقصد مهاجرت بسیاری از ایرانیان نیز می باشد. متقاضیان مهاجرت به آلمان با سوالات زیادی از این قبیل مواجه می شوند که روش های قانونی برای اخذ اقامت آلمان کدامند؟ و آیا می توان تابعیت آلمان را به دست آورد؟ هزینه مهاجرت به آلمان چه میزان است؟ در این نوشتار که به همت کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) تهیه شده است، سوالات پیرامون مهاجرت به آلمان پاسخ داده شده است و تمامی روش های مهاجرت به آلمان و شرایط آن ها به صورت کامل توضیح داده شده است. امکان پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان از طریق تماس تلفنی و اخذ مشاوره رایگان نیز امکان پذیر می باشد. 

مهاجرت به آلمان 1 انواع راه های مهاجرت به آلمان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن

کشور آلمان که با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان معرفی می شود، در قاره اروپا واقع شده است و از صنعتی ترین کشورهای جهان می باشد. آلمان همچنین ثروتمندترین کشور اروپایی می باشد. این کشور از 16 ایالت تشکیل شده است که در برخی از مسائل می توانند به صورت مستقل عمل کنند. آلمان عضو سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بیان گذاران اتحادیه اروپا نیز می باشد. با توجه به اینکه این کشور چهارمین کشور قدرتمند صنعتی است، کارخانه جات و کمپانی های بزرگی در آلمان مستقر هستند و باعث به وجود آمدن فرصت شغلی فراوان در این کشور شده اند. کشور آلمان در سال های اخیر با کمبود نیروی کار مواجه بوده است و  برای تامین نیروی مورد نیاز خود اقدام به جذب مهاجرین از سراسر جهان نموده است. بنابراین برنامه های مهاجرتی و شرایط ویژه برای جذب مهاجرین در نظر گرفته شده است. سیستم آموزشی شناخته شده در سطح دنیا و دانشگاه های رایگان نیز دلیل دیگری برای مهاجرین است که این کشور صنعتی را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب نمایند. از این رو هر ساله مهاجرین زیادی اقدام به اخذ اقامت آلمان می نمایند که در این بین ایرانیان زیادی نیز کشور آلمان را به عنوان مقصد خود برای مهاجرت انتخاب می کنند. در تصویر زیر اطلاعات عمومی از کشور آلمان نمایش داده شده است.

مهاجرت به آلمان 1 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان و طرق اخذ اقامت آلمان از راه های مختلف یکی از پر طرفدارترین موضوعات جستجو در گوگل می باشد، انواع راه های مهاجرت به آلمان به دسته های مختلفی تقسیم می گردد، با توجه به اینکه درصد تعداد افرادی که قصد مهاجرت دارند روز به روز افزایش می یابد لذا افرادی که علاقه مند به مهاجرت به آلمان هستند می بایست در انتخاب راه مهاجرت خود دقت بسیار زیادی داشته باشند و لازم است جهت انتخاب صحیح تر با کارشناسان و مشاورین با تجربه و وکیل مهاجرت به آلمان مشورت نمایند. با ادامه مقاله همراه شوید و تمامی راه های مهاجرت به آلمان را بشناسید. 

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

تحصیل در آلمان از گذشته به خصوص در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از دانشجویان بوده است. دلایل زیادی من جمله سطح عملی بالا در دانشگاه های آلمان، نظام تحصیلی رایگان، ارائه خدمات علمی و آموزشی بسیار عالی، امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و آلمانی، شرایط بسیار خوب کار پس از پایان تحصیل و دلایل دیگری باعث شده است آلمان یکی از اولین انتخاب های مهاجرت و تحصیل باشد. البته توجه داشته باشید که تحصیل به تنهایی نمی تواند منجر به اخذ اقامت دائم آلمان شود و افراد برای تحقق این امر باید پس از پایان تحصیل خود در آلمان استخدام شوند و ویزای خود را به نوع کاری تغییر دهند. فارغ التحصیلان به مدت 18 ماه فرصت دارند که در آلمان بمانند و به جستجوی کار بپردازند در صورتی که نتوانند در این زمان در شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود مشغول به کار شوند باید کشور آلمان را ترک کنند. 

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی

  فرصت خوبی که در حال حاضر در آلمان وجود دارد تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی و لیسانس بدون قبولی در دانشگاه سراسری ایران است. در واقع دانش آموزانی که دیپلم ۱۲ ساله را در ایران اخذ نموده اند با دارا بودن مهارت زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می توانند دوره ۹ ماهه کالج را در آلمان پشت سر بگذارند و وارد مقطع کارشناسی شوند. دانش آموزانی که مدرک خود را با معدل بالا اخذ نمایند می توانند بدون گذراندن دوره کالج وارد بهترین دانشگاه های آلمان شوند.

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد

  مقطع کارشناسی ارشد در آلمان در بیشتر رشته ها به دو زبان انگلیسی و آلمانی ارائه می شود و دانشجویان می توانند با داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6.5 به بالا و یا مدرک زبان آلمانی B2 در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل نماید. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند مقطع کارشناسی تقریباً رایگان می باشد و دانشجویان هزینه ای در حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ یورو در هر ترم به عنوان شهریه پرداخت می نمایند.

 • تحصیل در آلمان در مقطع دکترا

  در مقطع دکترا پذیرش با تأیید استاد راهنما انجام می پذیرد و در واقع کسانی می توانند در مقطع دکترا تحصیل نمایند که رزومه تحصیلی خوبی داشته باشند و از نظر استاد راهنما قابل تأیید باشند. همانطور که می دانید تحصیل در مقطع دکترا در آلمان به عنوان شغل پذیرفته شده است و دانشجویان با عملکرد مناسب خود در دانشگاه می توانند حقوق دریافت کنند و هزینه زندگی خود را تأمین نمایند. البته میزان این دستمزد به عملکرد دانشجو بستگی دارد و دستمزد همه دانشجویان به یک میزان نخواهد بود.

در این ویدئو خواهید آموخت:

انتخاب رشته در آلمان به چه صورت انجام می شود.

برای تحصیل رایگان در آلمان چه شرایطی باید داشت.

سهمیه کنکور پزشکی آلمان برای ایرانیان 

فایل صوتی این ویدئو

audio انواع راه های مهاجرت به آلمان

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در کشور آلمان

video انواع راه های مهاجرت به آلمان
تحصیل در مقاطع مختلف آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق کار

مهاجرت کاری به آلمان یکی از بهترین روش های مهاجرتی شناخته شده است و در صورت داشتن شرایط اخذ ویزای کار آلمان معمولاً روش دیگری به شخص متقاضی توصیه نمی شود. جهت اخذ ویزای کار آلمان دو روش وجود دارد.

 • اخذ ویزای کار آلمان از طریق پیشنهاد کار یا Job Offer

  روش اول اقدام جهت اخذ ویزای کار آلمان با داشتن job offer است. متقاضی در صورتی می تواند از این طریق برای مهاجرت به آلمان اقدام نماید که کارفرمایی در کشور آلمان دعوتنامه ای به جهت استخدام متقاضی ارسال نماید. البته نباید تصور نمود که این روش روشی آسان برای مهاجرت به آلمان است زیرا این امکان برای کمتر کسی وجود دارد. کارفرمای آلمانی در صورتی می تواند برای شخص متقاضی دعوتنامه یا job offer ارسال نماید که شخص مناسبی برای استخدام در شغل مورد نظر در کشور آلمان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود نداشته باشد. در واقع شخص خارجی می بایست شرایط استثنایی و خاص برای استخدام در این شغل داشته باشد. جهت اثبات این موضوع کارفرمای آلمانی می بایست ۶ ماه آگهی استخدام صادر نماید که این زمان شامل ۳ ماه آگهی استخدام در کشور آلمان و ۳ ماه آگهی در کل اتحادیه شینگن منتشر می شود.

 • ویزای جستجوی کار آلمان

  روش دوم جهت اخذ ویزای کار آلمان ویزای جستجوی کار آلمان است. در حال حاضر کشور آلمان نیاز خود را به نیروی متخصص اعلام نموده است و افرادی که مهارت قابل توجهی دارند می توانند برای ویزای جستجوی کار در آلمان اقدام نمایند. این ویزا برای مدت ۶ ماه به شخص خارجی تعلق می گیرد این شخص ۶ ماه فرصت دارد که در کشور آلمان حضور داشته باشد و شغل مورد نظر خود را متناسب با رشته تخصصی خود در آلمان بیابد. افرادی که مدرک تحصیلی حداقل لیسانس دارند و سابقه کار اجرایی در زمینه رشته تحصیلی خود دارند می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام نمایند. البته مهارت زبان انگلیسی و یا آلمانی نیز برای اخذ این ویزا لازم است.

جهت بررسی دقیق تر شرایط کار در آلمان در نمودار زیر روند تغییرات نرخ بیکاری در آلمان در طی سال های اخیر نمایش داده شده است.

مهاجرت به آلمان 2 انواع راه های مهاجرت به آلمان

نکته مهم!

توجه داشته باشید که در هر دو روش ذکر شده برای اخذ اقامت کاری آلمان، شما باید در سیستم امتیازبندی ویزای کار نیز امتیازات لازم را کسب نمایید. امتیازات بر اساس عواملی همچون سن، مدرک تحصیلی، میزان سابقه کار، مدرک زبان و امثال آن محاسبه می شود. در لینک زیر می توانید جداول امتیاز بندی را به صورت کامل بررسی کنید و امتیازات خود را محاسبه نمایید. 

کار در آلمان برای ایرانیان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

آلمان یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه یافته اروپاست و در شاخص های اقتصادی آن در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. این موضوع و دلایل مهم دیگر باعث شده که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در فکر دستیابی به بازارهای اقتصادی آلمان باشند و جهت تحقق این امر سرمایه گذاری در آلمان انتخاب بسیاری از سرمایه گذاران خارجی است. در حال حاضر روش سرمایه گذاری در آلمان ثبت شرکت است که با سرمایه بسیار کم نیز امکانپذیر است. متقاضیان سرمایه گذاری در آلمان می توانند از طریق ثبت شرکت در آلمان، اقامت و تابعیت کشور آلمان را اخذ نمایند لذا سرمایه گذاری در آلمان راهی برای مهاجرت به آلمان نیز شناخته می شود. جهت ثبت شرکت در آلمان می بایست طرح توجیه اقتصادی سرمایه گذار مورد تأیید اتاق بازرگانی آلمان واقع شود و به طور معمول طرح هایی تأیید خواهند شد که از نظر دولت آلمان سود دهی خوبی در کشور آلمان داشته باشد. سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در آلمان در حدود ۲۵ هزار یورو می باشد که بازگشت سرمایه بسیار خوبی از این راه قابل تصور است. البته متاسفانه در تایید طرح های تجاری سخت گیری های بسیاری زیادی صورت می گیرد و هر ساله تعداد بسیاری کمی از افراد می توانند از این طریق اقدام نمایند، به همین دلیل معمولاً به افراد توصیه می شود برای سرمایه گذاری کشوری مانند اتریش را انتخاب نمایند که از استانداردهای زندگی در سطح آلمان برخوردار است و با سرمایه ای مشابه امکان ثبت شرکت و اخذ اقامت در این کشور وجود دارد. 

در این ویدئو خواهید آموخت:

قوانین اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری چیست.

چگونه از طریق خرید ملک اقامت آلمان را کسب کنید.

بیزنس پلن یا طرح تجاری چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

آیا سرمایه گذاری روش مناسبی برای اخذ اقامت آلمان است؟

فایل صوتی این ویدئو

audio انواع راه های مهاجرت به آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در آلمان

video انواع راه های مهاجرت به آلمان
بهترین سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تولد

یکی از طرق کسب تابعیت تولد می باشد که اعطای تابعیت از طریق تولد در دنیا دارای دو سیستم خاک و خون می باشد. گاها در برخی کشورها مثل کشور آلمان و بر طبق بند ۲، از ماده ۷ قانون مدنی آلمان، یک شخص می تواند چندین اقامتگاه دارا باشد، لذا همانطور که در بحث تابعیت، اشخاص دارای تابعیت مضاعف هستند در بحث اقامتگاه نیز افرادی هستند که دارای بیش از یک اقامتگاه هستند. کشور آلمان تابع، سیستم خون است. یعنی طفلی که در کشور آلمان متولد می شود تابع نسب و خون والدین خود قرار می گیرد. بدین معنا که طفل تا رسیدن به سن قانونی تابعیت اقامتگاه پدری خود را دارا است و متعاقب آن می تواند اقامتگاه مادری خود را برگزینند که البته این مورد بسته به کشور مادری دارد که قانون تابعیت مضاعف را پذیرفته باشد.

براساس قانون مدنی آلمان، موارد ذیل سبب اخذ تابعیت آلمان، از طریق سیستم خون یا خاک می باشند.

 • اگر فرد از پدر و مادر آلمانی به دنیا بیاید.

 • طفلی که در خاک آلمان، از پدر و مادر نامعلوم به دنیا آمده است.

 • فرد متولد شده در آلمان که در 21 سال ابتدایی زندگی، حداقل 8 سال را در آلمان زندگی کرده باشد.

 • به مدت حداقل 6 سال در مدارس آلمان تحصیل کرده باشد. 

نکته ای که در این جا باید مورد توجه قرار گیرد، این است که تابعیت آلمانی براساس سیستم خون پایه گذاری شده است و طفلی که یکی از والدینش آلمانی باشد، بدون توجه به محل تولد طفل آلمانی محسوب خواهد شد.

تولد در آلمان

مهاجرت به آلمان 4 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

یکی از آسان ترین روش های اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج با یک شخص آلمانی و یا شخص مقیم کشور آلمان است اما باید توجه داشته باشید که امروزه به دلیل سوء استفاده هایی که از این طریق انجام شده است قوانین بسیار سختگیرانه ای در این باب وضع شده است. لذا در حال حاضر تنها افرادی می توانند مهاجرت به آلمان را از طریق اخذ ویزای ازدواج پیش بگیرند که قصد واقعی این امر را ثابت نمایند. در واقع اگر شخصی قصد ازدواج با یک تبعه آلمان و یا مقیم آلمان را داشته باشد می بایست مدارکی همچون عکس های خانوادگی، ایمیل، سند ازدواج، گواهی تجرد و گواهی عدم سوء پیشینه را به سفارت ارائه دهد. شخص تبعه آلمان نیز می بایست ثابت نماید از نظر مالی امکان تأمین همسر خود را در کشور آلمان خواهد داشت. یکی از شرایط خاص و ویژه این امر دریافت دستمزد مکفی برای تأمین معاش دو نفر شخص بالغ در کشور آلمان است. همچنین شخص تبعه آلمان می بایست ثابت نماید سابقه نقض قانون و سوء پیشینه ای در کشور آلمان نداشته است. یکی از مواردی که همسر ایرانی می بایست به آن توجه نماید داشتن مهارت زبان آلمانی در سطح ابتدایی است.

از جمله قوانینی که امروزه از بروز هر گونه سوء استفاده از طریق ازدواج جلوگیری می نماید اعطای پاسپورت به همسر خارجی پس از گذراندن حداقل ۳ سال زندگی مشترک در آلمان است. بنابراین مهاجرت به آلمان از طریق ویزای ازدواج یکی از آسان ترین و در عین حال حساس ترین ویزا ها از نظر دولت آلمان است.

اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان 3 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

یکی دیگر از روش های مهاجرت به آلمان، پناهندگی در آلمان است. توجه داشته باشید که مؤسسه حقوقی ملک پور به دلیل خطرات این روش، هیچ گونه مشاوره و خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. طبق کنوانسیون ژنو اشخاصی که در خاک کشور خود احساس نا امنی و خطر می کنند می توانند از حمایت کشورهایی که عضو این کنوانسیون هستند بهره مند شوند. امروزه با توجه به حجم زیاد پناهنده در سر تا سر دنیا به خصوص در کشور آلمان امکان رد درخواست پناهندگی بسیار زیاد است و کیس های پناهندگی با دقت بسیار بیشتری بررسی می شوند لذا باید توجه داشته باشید این روش به هر بهانه قابل قبول نیست و ریسک زیادی به همراه خواهد داشت. با توجه به خطراتی که امروزه متوجه پناهندگان می شود بر همه واضح و مبرهن است که این روش مردود شناخته شده است و به هیچ وجه از سوی حقوقدانان توصیه نمی شود.

اشخاصی که در آلمان درخواست پناهندگی ارائه می دهند از خدماتی برای گذران زندگی خود برخوردار می شوند. این خدمات شامل پرداخت هزینه های اولیه زندگی من جمله خوراک، پوشاک و مسکن می شود. البته منظور از مسکن مکان هایی است که وضعیت قابل قبولی از جهت بهداشتی و امنیت خاطر ندارند و پناهجویان تا زمان تأیید درخواست پناهندگی خود می بایست این شرایط را پذیرا باشند در غیر این صورت خدماتی از طرف دولت دریافت نخواهند نمود.

پناهندگی در آلمان

مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

یکی از مواردی که افراد پیش از تصمیم گیری در خصوص کشور مقصد برای مهاجرت بررسی می نمایند، هزینه های زندگی در آن کشور می باشد. هزینه های زندگی در آلمان با توجه به اینکه این کشور در قلب اروپا واقع شده است و کشوری بسیار صنعتی است، در مقایسه با کشور های هم ترازش، مناسب است. گران ترین شهر آلمان دوسلدورف می باشد که هزینه زندگی در آن به صورت میانگین ماهیانه 2،600 یورو گزارش شده است. از سوی دیگر شهر لایپزیک به عنوان ارزان ترین شهر آلمان شناخته می شود که هزینه ماهیانه زندگی در این شهر به صورت میانگین 1،900 یورو می باشد. در جدول زیر برخی از هزینه ها برای زندگی در آلمان بررسی شده است.

اقلام هزینه (یورو)
غذای رستوران 10
بلیط سینما 10
تردد ماهیانه 70
خدمات رفاهی ماهیانه 214

در تصویر زیر شاخص هزینه های زندگی در کشورهای اروپایی نمایش داده شده است که می توانید برای مقایسه آلمان با سایر کشورها از آن بهره برید.

مهاجرت به آلمان 6 انواع راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان و شرایط اخذ تابعیت آلمان

گام آخر در مسیر مهاجرت به آلمان اخذ تابعیت این کشور می باشد. روشی برای اخذ تابعیت آلمان در زمانی کوتاه وجود ندارد. در تمامی روش ها فرد باید مدت زمان مشخصی را در کشور آلمان اقامت کند و سپس اقامت دائم آلمان را اخذ نماید تا بتواند برای تابعیت آلمان درخواست کند. افرادی که همسر آلمانی دارند می توانند پس از 3 سال زندگی در آلمان جهت اخذ تابعیت درخواست نمایند. برای افراد دیگر در حالت عمومی شخص باید حداقل به مدت 5 سال در کشور آلمان به کار بپردازند و مالیات پرداخت کند تا بتواند اقامت دائم آلمان را دریافت کند. پس از اخذ اقامت دائم نیز شخص پس از گذشت 3 سال دیگر می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت آلمانی اقدام کند. برای تحقق این امر شخص باید نشان دهد که با جامعه آلمان ادغام شده است و با فرهنگ، تاریخ و زبان این کشور آشنایی کامل دارد. 

تبدیل اقامت به تابعیت در آلمان

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مهاجرت به آلمان

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio انواع راه های مهاجرت به آلمان

برای تحصیل در مقطع لیسانس در رشته مهندسی در کشور آلمان چه مدرک زبانی مورد نیاز است؟

audio انواع راه های مهاجرت به آلمان

با لیسانس نفت از دانشگاه آزاد، برای تحصیل در کشور های آلمان، اتریش و هلند می توان اقدام کرد؟

audio انواع راه های مهاجرت به آلمان
مهاجرت به آلمان و سخن آخر

مهاجرت به آلمان از طرق مختلف بررسی شد. در رابطه با انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به آلمان بهتر است از راه های مختلف همچون تحصیل در آلمان، کار در آلمان، سرمایه گذاری در آلمان، ثبت شرکت در آلمان و … اقدام شود و یا با کارشناسان با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و با توجه به شرایط خود بهترین راه را برای مهاجرت به آلمان انتخاب نمایید. جهت اخذ مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با کارشناسان حقوقی مؤسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر ما در ایران تماس حاصل نمایید و از تجربه این مؤسسه با سابقه بهره مند شوید. در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید تا کاشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

363 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. محمد حسین گفته:

  سلام وقتتون بخیر، من ۱۶ سالمه و در رشته معماری درس میخونم و درسم هم خوبه و زبان هیچی بلد نیستم البته دارم شروع میکنم به خواندن زبان آلمانی و اینکه حدود ۳۰ میلیون سرمایه دارم.خاله من چند سالی هست که آلمان زندگی میکنه . میخواستم ببینم با این شرایط من آیا میشه از روش تحصیلی به آلمان مهاجرت کرد و اینکه میتونم توی دوران تحصیل با خالم زندگی کنم یا خیر ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ پذیرش از مدارس آلمان کار آسونی نیست و بهتون تحصیل رایگان در مدارس اتریش رو پیشنهاد میکنیم با شرایط زیر:
   تحصیل در مدارس اتریش رایگان هست و تنها سالیانه مبلغ کمی هزینه خدمات ازتون میگیرن در حدود ۶ تا ۷ هزار یورو در سال. در کنارش مدرسه فوتبال هم داره. در کشورهای دیگه با هزینه کم نمیتونید در مدارس فوتبال ثبت نام کنید چرا که شهریه داره. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام. ۳۸ ساله و لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری با ۱۵ سال سابقه شغلی مرتبط ( سد نیروگاه آبی و پمپاژ) و بیمه ۱۵ ساله هستم. متاهل و فرزند ۸ ساله دارم.‌علاقمند به مهاجرت کاری به اروپای غربی یا کانادا می باشم. سرمایه موجود نقد حدود ۳۰ هزار دلار آمریکا دارم ( به غیر از مسکن). لطفا راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
 3. افشین گفته:

  سلام من لیسانس عمران دارم و 5 سال سابقه کار مرتبط دارم و میزان سرمایه حدودا 300 میلیون هستش و متاهلم. برای ویزای کار چفدر هزینم میشه و از کجا باید شروع کنم؟ مدرک زبان هم ندارم و تازه شروع کردم برای آیلتس. ایا آیلتس رو ادامه بدم یا زبان آلمانی رو بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 4. نرگس گفته:

  سلام.من اتباع افغانی هستم در ایران میخواستم مهاجرت کنم.میشه راهنمایی کنید یه راهی رو که هزینه کمتری هم داشته.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت 6 راه اصلی وجود دارد که شما باید با توجه به شرایط خود مناسب ترین روش را انتخاب کنید. برای اینکه بتوان شما را راهنمایی کرد باید اطلاعات دقیقی از شرایط شما در اختیار داشته باشیم. توصیه می کنم با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 5. بهنام گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه و لیسانس صنایع شیمیایی دارم همچنین ایلس ۷ دارم میخواستم برای تحصیل به المان برم اگه ممکنه حداقل سرمایه رو بگین چقدره و من شرایطش رو دارم ؟؟؟
  و چه کم و کسری هایی دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   هزینه های شما زمان تحصیل در آلمان دو بخش هستند.
   1. شهریه دانشگاه، که به دانشگاهی که انتخاب می کنید بستگی دارد.
   2. هزینه زندگی، که به شهری که در آن تحصیل می کنید بستگی دارد و ممکن است تا 2 هزار یورو در ماه باشد.

   پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر
  آیا کسی اقامت آلمان را بگیره و مدرک دانشگاهی از آلمان یا دوره آوسبیلدونگ را گذرانده باشد می تواند به کانادا مهاجرت کند ،چه شرایطی دارد و آیا شرایط سنی دارد ،چه مقدار هزینه دارد لطفاً در این مورد اطلاعات بدهید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه تابعیت آلمان و یا اقامت دائم رو اخذ کرده باشید در صورت داشتن شرایط لازم میتونید اقدام کنید. ما اطلاعی از سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه و سایر موارد از شما نداریم تا بتونیم راهنمایی تون کنیم. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایط تون رو ارزیابی و راهنمایی تون کنند.

   پاسخ
 7. ساناز گفته:

  سلام
  من 28 ساله هستم و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی تجارت الکترونیکی دانشگاه ازاد دارم.و 6سال سابقه کار دارم اما در درشته خودم و همسرم خبرنگار هست. برای مهاجرت کدوم مورد رو پیشنهاد میکینید؟

  Rating: 5
  پاسخ
   • ساناز گفته:

    سرمایه 1میلیارد. زبان هم دوره هاش رو دارم میگذرونم. اما من ترجیح میدم تحصیلی برم که من درس بخونم همسرم کار کنن. امکانش هست؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. شرایط تحصیل در آلمان:
     دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.
     همسرتون هم چند ماه بعد شما می تونند بهتون بپیوندند و با اخذ مجوز، در آلمان کار تمام وقت کنند.

     پاسخ
 8. teddysyoungman گفته:

  من تا امروز همش خودم زبان خوندم و هیچ مدرکی ندارم زبان انگلیسی هم خوب بلدم و سرمایه در حدود ۱۰۰تا ۲۰۰میلیون میتونم فراهم کنم لطفا شرایط رو بفرمایید من ۱۷سال سن دارم و ایا به مدرک زبان المانی نیاز دارم یا همین المان کلاس برگزار میکنن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ پذیرش از مدارس آلمان کار آسونی نیست و بهتون تحصیل رایگان در مدارس اتریش رو پیشنهاد میکنیم با شرایط زیر:
   تحصیل در مدارس اتریش رایگان هست و تنها سالیانه مبلغ کمی هزینه خدمات ازتون میگیرن در حدود ۶ تا ۷ هزار یورو در سال. در کنارش مدرسه فوتبال هم داره. در کشورهای دیگه با هزینه کم نمیتونید در مدارس فوتبال ثبت نام کنید چرا که شهریه داره. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید میخواستم برای ادامه موسیقی به المان مهاجرت کنم و از شرایط که خودم هیچ کدوم در موردش نبود میتونید کمک کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. تحصیل در رشته موسیقی در آلمان رایگان نیست و هزینه قابل توجهی هم داره. لطفاً سن، مدرک زبان و میزان سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم برای تحصیل در آلمان شما رو راهنمایی کنیم.

   پاسخ
   • teddysyoungman گفته:

    من تا امروز همش خودم زبان خوندم و هیچ مدرکی ندارم زبان انگلیسی هم خوب بلدم و سرمایه در حدود ۱۰۰تا ۲۰۰میلیون میتونم فراهم کنم لطفا شرایط رو بفرمایید

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. اخذ پذیرش از مدارس آلمان کار آسونی نیست و بهتون تحصیل رایگان در مدارس اتریش رو پیشنهاد میکنیم با شرایط زیر:
     تحصیل در مدارس اتریش رایگان هست و تنها سالیانه مبلغ کمی هزینه خدمات ازتون میگیرن در حدود ۶ تا ۷ هزار یورو در سال. در کنارش مدرسه فوتبال هم داره. در کشورهای دیگه با هزینه کم نمیتونید در مدارس فوتبال ثبت نام کنید چرا که شهریه داره. برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

     پاسخ
 10. سارا گفته:

  سلام
  من ۲۳ سالمه و فارغ التحصیل دانشگاه سراسری یزد.
  درضمن پدرم مدت ۵ساله ساکن المان هستن
  برای مهاجرت به المان راهنمایی بفرمایید
  سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. چون سنتون بالای ۱۸ سال هست پدرتون نمیتونه برای شما درخواست ویزای همراه آلمان رو داشته باشه‌. لطفاً می ان گپ تحصیلی، سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، مدرک زبان و میزان سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم برای مهاجرت به آلمان شما رو راهنمایی کنیم.

   پاسخ
 11. سارا گفته:

  سلام
  من ۲۳ساله امه
  پدرم به مدت ۵سال ساکن المان
  برای مهاجرت به المان منو راهنمایی بفرمایید.
  سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. چون سنتون بالای ۱۸ سال هست پدرتون نمیتونه برای شما درخواست ویزای همراه آلمان رو داشته باشه‌. لطفاً می ان گپ تحصیلی، سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، مدرک زبان و میزان سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم برای مهاجرت به آلمان شما رو راهنمایی کنیم.

   پاسخ
   • سارا گفته:

    سلام وقت بخیر
    من هم اکنون از دانشگاه سراسری یزد که مورد تاییدالمان هستفارغ التحصیل شدم
    کارشناسی علوم و مهندسی خاک
    و در حال فراگیری زبان المانی هستم
    من میتونم درمورد سهمیه کنکور پزشکی المان اقدام کنم.
    سپاس

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     سلام. شرایط زیر رو لازمه که داشته باشید:
     • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
     • شروط:
     1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
     2. حداقل معدل: 16
     3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
     4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
     • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

     پاسخ
 12. زری گفته:

  سلام برای زن وشوهر بازنشسته فرهنگی با 1 میلیارد سرمایه برای مهاجرت چه پیشنهادی دارید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. راه هایی برای شما وجود داره از جمله خودحمایتی یا دوره زبان اتریش. ولی نیتز به این داره که شرایط سما توسط کارشناسان ما بررسی بشه. با موسسه تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 13. مطهره گفته:

  سلام
  اگر تو ایران رشته اتاق عمل قبول شده باشیم
  تو آلمان بازار کار خوبی داره یا این رشته رو قبول دارن ؟
  و اینکه الانم میتونم ویزای تحصیلی بگیرم یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   شما با توجه به رشته تحصیلیتون نمیتونید بدون گذراندن دوره معادلسازی برای ویزای کار اقدام کنین.
   اخذ مجوز پزشکی (Approbation) در آلمان یکی از شرایط مهم برای کار در این کشور می باشد. این مجوز به پزشکان متقاضی اجازه می دهد تا در آلمان در حرفه‌‌ خود به کار مشغول شوند. این مجوز در سراسر آلمان و برای تمامی عمر داای اعتبار است. جهت دریافت مجوز پزشکی الزامات مختلفی وجود دارد. برای شروع، پزشکان متقاضی می باست قبل از درخواست مهاجرت کاری به آلمان، شغل مشخصی در حرفه‌‌ پزشکی و همچنین مدرک معتبر زبان آلمانی در ‌سطح C1 داشته باشند. اگر این مدرک تحصیلی در کشوری غیر از آلمان أخذ شده باشد، باید معادل‌ سازی شود. پزشک متقاضی می تواند پیشنهاد شغلی مورد نظر خود را با درخواست «Berufserlaubnis» (مجوز موقت پزشکی) برای دولت آلمان ارسال نماید. پزشک متقاضی با این روش می‌ تواند سریع‌ تر مجوز پزشکی خود را از دولت آلمان اخذ نماید. با دریافت مجوز پزشکی و یا درخواست مجوز موقت پزشکی، متقاضی می‌ تواند خود را برای کارکردن در آلمان آماده کند، همچنین می‌تواند در کنار کار یا به تحصیل پزشکی در آلمان بپردازد. بسته به نوع تخصص، ممکن است تحصیلات چندین سال به طول بیانجامد ولی در این مدت پزشک می‌ تواند درآمد هم کسب کند. در آلمان به طرح تحصیل در کنار حرفه‌‌ پزشکی “Facharzt” گفته می‌ شود که در نتیجه‌ این طرح، پزشک عمومی به یک متخصص تبدیل می‌ شود.

   پاسخ
 14. علیرضا گفته:

  سلام .. من ۴۷ ساله هستم … لیسانس مهندسی برق گرایش کنترل (اتوماسیون صنعتی) دانشگاه تهران به سال ۱۳۷۴ و فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک دانشگاه پیام نور به سال ۱۳۹۵ ….آیلتس ۶.۵ و فرانسه ب ۱و آشنا به آلمانی در حد آ ۲ … ۲۰ سال سابقه بیمه دار کار مهندسی اغلب با شرکت های بین المللی که ۱۰ سال دوم ش درگیر مدیریت هم بودم … همسرم ۴۵ ساله لیسانس ادبیات فرانسه دانشگاه تهران به سال ۱۳۷۶ و فوق لیسانس پژوهش هنر دانشگاه مارلیک نوشهر به سال ۱۳۹۸ با ۱۰ سال سابقه بیمه دار در ترجمه و پژوهشگر و منتقد هنری … آیلتس ۶ … دو دختر ۱۵ و ۱۲ ساله محصل تیزهوشان ومسلط به انگلیسی … پیشنهاد شما چیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به سن شما و همسرتون عملا بحث کار و تحصیل منتفی هستش تقریبا. چون میران سرمایه تون رو نفرمودید نمی‌تونیم راه دیگه ای رو بهتون پیشنهاد کنیم. لذا با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایط شما رو به طور کامل بررسی و راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 15. علیرضا گفته:

  سلام .. من ۴۷ ساله هستم … لیسانس مهندسی برق گرایش کنترل (اتوماسیون صنعتی) دانشگاه تهران به سال ۱۳۷۴ و فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک دانشگاه پیام نور به سال ۱۳۹۵ … ۲۰ سال سابقه بیمه دار کار مهندسی اغلب با شرکت های بین المللی که ۱۰ سال دوم ش درگیر مدیریت هم بودم … همسرم ۴۵ ساله لیسانس ادبیات فرانسه دانشگاه تهران به سال ۱۳۷۶ و فوق لیسانس پژوهش هنر دانشگاه مارلیک نوشهر به سال ۱۳۹۸ با ۱۰ سال سابقه بیمه دار در ترجمه و پژوهشگر و منتقد هنری … دو دختر ۱۵ و ۱۲ ساله … پیشنهاد شما چیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به سن شما و همسرتون عملا بحث کار و تحصیل منتفی هستش تقریبا. چون میران سرمایه تون رو نفرمودید نمی‌تونیم راه دیگه ای رو بهتون پیشنهاد کنیم. لذا با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایط شما رو به طور کامل بررسی و راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 16. ناشناس گفته:

  سلام .. من ۴۷ ساله هستم … لیسانس مهندسی برق گرایش کنترل (اتوماسیون صنعتی) دانشگاه تهران به سال ۱۳۷۴ و فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک دانشگاه پیام نور به سال ۱۳۹۵ … ۲۰ سال سابقه بیمه دار کار مهندسی اغلب با شرکت های بین المللی که ۱۰ سال دوم ش درگیر مدیریت هم بودم … همسرم ۴۵ ساله لیسانس ادبیات فرانسه دانشگاه تهران به سال ۱۳۷۶ و فوق لیسانس پژوهش هنر دانشگاه مارلیک نوشهر به سال ۱۳۹۸ با ۱۰ سال سابقه بیمه دار در ترجمه (۳ کتاب و چند ده مقاله) و پژوهشگر و منتقد هنری … دو دختر ۱۵ و ۱۲ ساله … پیشنهاد شما چیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به سن شما و همسرتون عملا بحث کار و تحصیل منتفی هستش تقریبا. چون میران سرمایه تون رو نفرمودید نمی‌تونیم راه دیگه ای رو بهتون پیشنهاد کنیم. لذا با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایط شما رو به طور کامل بررسی و راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 17. Mahsa گفته:

  سلام. لطفا در مورد قوانین جدید ۲۰۲۰ ویزای جستجوی کار آلمان توضیح بدین واینکه چ مشاغلی مورد نیاز آلمان هست؟ آیا با مدرک فنی هم میشه برای ویزای جستجوی کار اقدام کرد؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. حداقل مدرک قابل قبول برای ویزای جستجوی کار آلمان لیسانس هستش در رسته هایی مثل آی تی، برق، مکانیک، گردشگری و mba. نیاز به سابقه کار ۳ سال به بالا که مرتبط با رشته تحصیلی باشه و مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی و همچنین سرمایه بازم برای ۶ ماه زندگی در آلمان هم نیازه. مدرک تحصیلیتون هم باید مورد تایید سازمان آنابین باشه.

   پاسخ
 18. رضا گفته:

  سلام وقت‌بخیر
  من 31 سالمه. لیسانس مکانیک دارم و از سال 95 بیمه لکوموتیورانی دارم ولی شغل لکوموتیورانی رو از امسال شروع کردم. مدرک زبان هم ندارم. می‌تونم از طریق لکوموتیورانی اقدام به مهاجرت به آلمان کنم و تا زمان درست شدن کارم مدرک زبان هم بگیرم؟ برای چه نوع اقامتی اقدام کنم؟ بلوکارت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط اخذ بلوکارت دشواره و شما ابتدا باید ویزای جستجوی کار بگیرید و در آلمان کار پیدا کنید و چند سال کار کنین تا مشمول شرایط بلوکارت آلمان بشید. برای اخذ مدرک زبان با توجه به تایم سفارت، بین ۱.۵ تا ۲ سال زمان دارید.
   شرایط کار در آلمان:
   ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات به همراه سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 19. faezeh گفته:

  سلام خسته نباشین
  من و همسرم حدود 2 ساله ساکن آلمان هستیم… هردو با ویزای تحصیلی
  میخاستم بپرسم مادرم چطوری میتونن بیان؟؟
  تو ایران صاحب ی رستوران بسیار با کیفیت هستن
  از چ طریق میتونن اینجا رستوران بزنن؟؟
  حضور من به عنوان فامیل درجه 1 امتیازی براشون داره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • ناشناس گفته:

   دوست عزیز سلام
   روش اول که از طریق ویزای توریستی می تونند اقدام کنند و در حالت دوم اقدام برای سرمایه گذاری در اروپا و اخذ اقامت در اروپا هست مثلا خود حمایتی فرانسه یا خرید ملک در پرتغال رو می تونند اقدام کنند در کل نیاز به بررسی شرایظشون به صورت دقیق می باشد.
   موفق باشید

   Rating: 5
   پاسخ
 20. mostafa گفته:

  سلام وقتتون بخیر من و همسرم لیسانس برق الکترونیک هستیم همسرم 4سال گب تحصیلی دارند و مدرک زبان B1 و سابقه ی کار ندارند و خودم یک سال سابقه کار در رشته بر ق و 3 سال سابقه کار متفرقه دارم و مدر ک زبان B1 خواستم ببینم همسرم تحصیلی اقدام کنن شانسی دارند و من به عنوان همراه برم و همراه اجازه کار دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 21. محمد گفته:

  سلام بنده ۲۸ ساله و رشته مکانیک را در مقطع لیسانس دارم و مجرد هستم مهارت زیادی در رشته خودم دارم چطوری اقدام بکنم بهتره از طریق تحصیلات دانشگاهی یا از طریق مهارت اصلا چطور میشه یکی با شرایط من به المان مهاجرت کند ؟ به زبان المانی مسلط هستم،

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اطلاعاتی درباره نمره زبان آلمانی و انگلیسی و میزان سرمایه تون و همچنین میزان گپ تحصیلیتون نفرمودین تا بتونیم راهنماییتون کنیم جهت انتخاب مسیر مناسب مهاجرت

   پاسخ
 22. امیرعباس گفته:

  سلام آیا سن در مهاجرت به آلمان تاثیر دارد
  چه رشته ای در آلمان خوب است

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته هایی مانند آی تی، برق، مکانیک، گردشگری و mba بازار کار خوبی دارند در اروپا. شرایط تحصیل در آلمان:
   دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 23. محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید. بنده ۳۶ هستم ساله همسرم ۲۷ ساله و یک دختر ۱۸ ماهه دارم. لیسانس الکترونیک. وکارشناس طراحی سیستم های اعلام حریق برای چند سایت صنعتی بودم. الان هم دفتر خودم رو دارم و طراح وبسایت و سئو کار حرفه ای هستم. ۱۰ سال سابقه بیمه دارم و سرمایه در حدود ۱.۵ میلیارد. دارای آیلس ۶ . همسرم هم لیسانس زمین شناسی از دانشگاه تهران داره. با توجه به شرایط ممنون میشم بفرمایید کدام کشور برای من مناسبتره؟ از طریق سرمایه گذاری یا کار؟ یا اینکه همسرم از طریق تحصیلی اقدام کنه؟ با تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار در آلمان رشته تحصیلیتون خوبه ولی سابقه کارتون حتما باید مرتبط با رشته تحصیلی شما بوده باشه و اینکه مدرک زبان آلمانی هم مورد نیازه. همسرتون شانس کاری در آلمان ندارن.
   برای تحصیل، همسرتون باید گپ تحصیلی نداشته باشن چون در این صورت بهشون ویزا نمیدن و برای تحصیل در آلمان اول باید از دانشگاه سراسری در ایران پذیرش بگیرین و یک تا دو ترم هم درس بخونن تا بتونن اقدام کنن. برای سرمایه گذاری در برخی کشورها شرایط اولیه شما خوبه فقط باید شرایطتون توسط کارشناسان ما ارزیابی بشه. با موسسه تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

   پاسخ
 24. امیر عباس گفته:

  با سلام من ۱۶ سالمه و در رشته ریاضی فیزیک درس میخوانم و تا A1 آلمانی رو بلدم یعنی کلاس هم میروم و می خواهم به آلمان مهاجرت کنم معدل ترم اولم ۱۹ به بالاست لطفا کمکم کنید ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با این شرایط فقط میتونید در مدارس آلمان درس بخونین که اونهم برای ایرانی ها پذیرشش سخته. پیشنهاد میکنیم دیپلمتون رو در ایران بگیرید و بعدش از طریق تحصیل اقدام کنین شرایط تحصیل در اتریش:
   دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 25. داود گفته:

  با سلام
  بنده دارای مدرک فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه آزاد و 37 سالمه ، همچنین دارای 10 سال سابقه بیمه در مشاغل مرتبط ، متاهل هستم و دارای یک فرزند 3 ساله .همسر بنده نیز دارای مدرک داروسازی و در شغل مرتبط مشغول بکارمی باشد. آلمانی بلد نیستیم . خودم زبان انگلیسی در حد ناچیز ولی همسرم زبان انگلیسی رو خوب میدونه. سرمایه حدودا یک میلیاردی داریم .چقدر احتمال داره بتونیم به کانادا یا آلمان مهاجرت کنیم. شما چه پیشنهادی دارید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شما امکان اخذ اقامت کار شرکت آلمان و کانادا رو خواهید داشت. البته می بایست مدرک زبان آلمانی بگیرید و براش مدتی فرصت هم دارید. با موسسه ما تماس بگیرید تا شرایطتون رو دقیق تر بررسی و راهنماییتون کنن.

   پاسخ
 26. محسن گفته:

  سلام
  دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار بودم ۵۰ واحد دیگه مونده نخوندم ۲۶ سالمه برنامه نویس پایتون و php هستم .زبان انگلیسی بلدم .المانی بلد نیستم .الان خاستم بدونم من برای کار و اقامت بخام برم نیازی هست لیسانسمو بگیرم ؟ اصلا این لیسانس ایران قبول دارن ؟ و کلا چقدر سرمایه میخاد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله. مدرک لیسانس به بالا به همراه مدرک زبان و سابقه کاری قابل اثبات بالای ۳ سال نیاز هستش برای ویزای جستجوی کار آلمان.
   مدارک اکثر دانشگاه های ایران مورد قبول سازمان آنابین آلمان هستند.

   پاسخ
 27. کوروش نجفی گفته:

  سلام بر شما ممنون از سایت خوبتون
  بنده 30 سال سن دارم دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه سراسری و هم چنین دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی و چهار سال سابقه کار در پروژه های عمرانی و سه سال سابقه بیمه تامین اجتماعی و زبان انگلیسی هم در حال آموختن هستم قصد مهاجرت به آلمان برای ادامه زندگیم رو دارم
  میشه منو راهنمایی کنین که از طریق تحصیل برم بهتره یا کار؟و هرکدام چه شرایطی باید داشته باشم؟؟؟؟؟
  بنده مجرد هستم ممنون از سایت خوبتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شانس کار برای رشته عمران در حدود ۶۰ تا ۷۰ درصده. از طریق تحصیل هم میشه رفت ولی چون تحصیل در آلمان در دانشگاه های سراسری رایگان هستش یک سری سختگیری هایی داره مثلاً شرایط سنی داره و معدل و سابقه علمی هم مهمه براشون و ممکنه. بعضی دانشگاه ها برای ورود آزمون دارن و بعضی ها هم ازتون میخوان مدرک قبولی دانشگاه سراسری داشته باشین و دو ترم هم در اون دانشگاه درس خونده باشین.

   پاسخ
 28. Hamed LHR گفته:

  باسلام و خسته نباشید خدمت اعضا موسسه ملک پور
  من در کنکور کاردانی ۹۸ برق روزانه قبول شدم و نرفتم
  الان در دانشگاه ازاد کارشناسی متالوژی میخونم و ترم یک هستم. ایا به واسطه قبولی در دانشگاه روزانه من میتونم به دانشگاه های دولتی یا غیر دولتی المان یا اتریش برم ؟
  از طریق تطبیق واحد در دانشگاه ازاد میتونم ادامه تحصیل رو در رشته متالوژی در المان یا اتریش بدم ؟
  برای زبان المانی هم تازه اقدام کردم
  ممنون ببخشید که سوالاتم زیاد شد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاه های خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.
   تطبیق واحد هم برای دانشگاه سراسری و بسیاری شعب دانشگاه آزاد امکان پذیره البته همه درس هاتون رو قبول نمیکنن طبیعتاً.

   پاسخ
 29. امیر غفوری زاده گفته:

  باسلام
  من در حرفه آرایشگری کارکردمو مدرک دارم چیه زبان خارجی مصلت نیست
  حتی در معرق کاری و نجاری تجربه کاری دارم بدون مدرک
  ولی خیلی دوست دارم به کشور آلمان یا اتریش ویا استرلیا برم ولی خرجی تلاش کردم نشد
  و انگار من ایرانی جای ندارم
  لطفاً کمکم کنید و که چطور میتونم برم خارج

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار، شما برای مهاجرت نیاز به میزانی سرمایه دارید چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل. اگه حداقل شرایط مالی رو داشته باشین و سنتون هم خیلی زیاد نباشه میتونین در دوره های زبان اتریش شرکت کنین و حین دوره دنبال کار بگردین و مشغول به کار بشین.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس به بالای مورد نیاز آلمان و مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور قابل دریافت می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و ترجیحا سن زیر 40 سال یا حداکثر 45 سال(فرد دارای ویژگی های برجسته) نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 30. Sanaz گفته:

  سلام و عرض ادب.
  ۲۸سال سن دارم و شوهرم ۳۵ ساله و یه دختر ۱/۵دارم،خودم لیسانس حسابداری،مدرک کامپیتور درجه ۲ وآی سی دی ال و خیاطی،و گذروندن چند تا از دوره های آرایشگری رو دارم،زبان در حد خیلی کم،شوهرم دیپلم،،دارای ۸سال بیمه ولی بعنوان کارگر،سرمایه حدود ۶۰۰ میلیون،اگر شوهرم حرفه ی برق یا ام دی اف یا مکانیک رو یاد بگیره،شما چه کشوری و از چه طریقی مهاجرت رو بهمون پیشنهاد میدین؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه خودتون برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشورهایی مثل دانمارک و هلند و فنلاند و نروژ اقدام کینن میتونین همسر و فرزندتون رو هم به طور همزمان و یا با حداقل فاضله زمانی به همراه داشته باشین. برای فنلاند نیاز به مدرک زبان هم نخواهید داشت و تحصیل شما هم با هزینه بسیاز کم و مرقون به صرفه خواهد بود و همسرتون هم میتونن فول تایم کار کنن. بعد تحصیل هم اگه همسرتون کماکان مشغول به کار باشه میتونین از طریق ایشون بمونین در فنلاند و در غیر این صورت میتونین خودتون دنبال کار بگردین و از این طریق همسر و فرزندتون هم بمونن به همراهتون. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر تماس بگیرید با موسسه.

   پاسخ
 31. آرش گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  بنده 36 ساله فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی متالورژی از تهران و فارغ التحصیل رشته فیزیک از دانشگاه آلمان میباشم (2008 تا 2011). سابقه کار مرتبط با رشته در حدود 10 سال در ایران دارم و زبان انگلیسی را کاملا مسلط هستم و زبان آلمانی را نیز در حد متوسط آشنایی دارم. میخواستم از خدمتتون بپرسم چه گزینه ای برای مهاجرت به آلمان از طریق کاری برام متصور است.
  آیا برای برنامه skilled worker امکان اقدام دارم یا سریعترین راه برام Job seeker هست و از چه طریقی میتونم اقدام کنم؟
  متاهل هستم و دارای یک فرزند 5 ساله.
  بسیار سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . ویزای جستجوی کار آلمان برای دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور امکان پذیر می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. در غیر این صورت می بایست از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشید که البته با توجه به وقت سفارت طولانی آلمان اخذ آن بسیار سخت خواهد بود.

   پاسخ
 32. محمد علی گفته:

  سلام چقدر مدرک فنی و حرفه ای برای پیدا کردن کار در آلمان تاثیر داره مدرک برق و مکانیک خودرو

  Rating: 5
  پاسخ
 33. بهزاد گفته:

  سلام من 47 سالمه فوق لیسانس مهندسی مکانیک دارم و خانمم فوق لیسانس تربیت بدنی داره ده سالیه در بورس داخلی و بین المللی فعالیت دارم دارای دو فرزند یکی دانشجو و دیگری دبیرستانی با سرمایه حدود 4 میلیارد تومان ،میخواستم بدونم توصیه شما برای مهاجرت چی هست
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما می توانید از طریق خرید ملک در پرتغال و قبرس و اسپانیا و یا تمکن مالی اتریش و فرانسه و یا سرمایه گذاری کانادا اقدام نمایید. البته چون هر کدام از این موارد دارای شرایط مخصوص به خود هستند پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

   پاسخ
 34. مرتضی گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالمه. فوق دیپلم کنترل کیفی دارم. متاهل و یک پسر ۴ ساله دارم. زبان انگلیسی در حد معمول(مدرک ندارم) سرمایه در حد ۶۰۰ میلیون. ایا میتونم به اروپا مهاجرت کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به گپ تحصیلی زیاد شما و نداشتن مدرک زبان، تحصیل در دوره های زبان در اتریش میتونه برای شما مناسب باشه. شرایطش به این صورته:
   • دوره های زبان به علاوه لیسانس یا ارشد
   • بدون نیاز به آیلتس
   • بدون نیاز به تافل
   • با اقامت و اجازه کار
   • با همراه شامل همسر و فرزندان
   • با اجازه کار همسر شما
   • اجازه تحصیل رایگان فرزندان
   • تنها باید ثایت کنید در ایران از تمکن مالی کافی برخوردار هستید و از نظر سرمایه مشکلی ندارید

   البته اگه هسمرتون تحصیلات دانشگاهی در حد لیسانس داشته باشن و گپ تحصیلیشون مناسب باشه میشه از طریق ایشون ویزای همراه و اقامت اتریش رو بگیرین و در اتیرش خودتون به دنبال کار باشین تا کسب درآمد کنین.

   پاسخ
 35. بهروز گفته:

  سلام
  من 27 سالمه ، فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی دارم ، به دو نرم افزار مرتبط با رشته تحصیلیم تسلط دارم ، میتونم برای ویزای کاری کشور آلمان اقدام کنم یا حتما باید لیسانس داشته باشم؟
  ممنون از پاسختون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با مدرک فوق دیپلم تو آلمان بهتون ویزای کار نمیدن. برای اتریش و کانادا و خیلی کشورهای دیگه هم شرایط مشابهه.

   پاسخ
 36. رضا گفته:

  سلام و عرض ادب.
  من ۴۹ ساله هستم. میخام به جهان اول مهاجرت کنم.کشورش زیاد اهیمیتی برام نداره. زبان نمیدونم ولی توی کار خودم بین ده تای برتر ایرانم. گلفروشم و مدرکم دیپلمه. سرمایه زیادی هم ندارم متاسفانه. فقط میخام بدونم امکان مهاجرت برای من هست؟(که اگه هست بیشتر پیگیری کنم)

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. واقعیت اینه که بدون داشتن سرمایه و مدرک تحصیلی و سن مناسب و مدرک زبان مهاجرت از راه قانونی (کار و تحصیل و سرمایه گذاری) نه امکان پذیره و نه اینکه توصیه میشه، چرا که باعث شکست و ایجاد مشکلات بسیاری میشه. البته اگه بتونین اقامت رو اخذ کنین.

   پاسخ
 37. سامان گفته:

  با سلام و ارادت به جناب ملک پور…31 ساله هستم فوق لیسانس مهندسی مواد متالورژی با گرایش جوشکاری…سابقه کار دارم…زبان انگلیسیم در سطح مناسب ولی آلمانی خوب نیستم…ممکنه برای مهاجرت کاری راهنمایی بفرمایید…آیا شدنی هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط شما باید دقیق تر بررسی بشه و همچنین مدرک زبات هم باید داشته باشین الزاماً. شرایط ویزای کار آلمان:
   کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین (سازمان اعتبارسنجی مدارک تحصیلی شهروندان خارجی در آلمان) به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 38. حامد خزایی گفته:

  سلام .من ۴۷ سالم هست و مهندس عمران هستم و ۱۳ سال عضو سازمان نظام مهندسی هستم.و یک پسر دارم که معلولیت جسمی دارد.خودم نیز در بچگی چشم راستم را از دست داده ام.الان در حال آموختن زبان آلمانی هستم و قصد دارم برای همیشه همراه با زن و فرزندم به آلمان بروم .حدود ۴۷ جلد کتاب نیز تالیف کرده ام که با مجوز رسمی وزارت ارشاد چاپ شده اند.عضو کانون اهل قلم ایران نیز هستم.منتها به خاطر معافیت پزشکی نتوانستم در هیچ شرکت خصوصی و دولتی جذب شوم.آیا برای گرفتن اقامت در آلمان مشکلی ندارم؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. از لحاظ کاری که نمیتونید و تصحیلی هم شرایطش سخت خواهد بود. برای ارزیابی راه های دیگه هم اطلاعی از میران سرمایه شما نداریم.

   پاسخ
 39. فاطمه گفته:

  با سلام
  من ۱۷سالمه .میخوام بعد از دیپلم برای تحصیل فیزیوتراپی به المان برم.ایا راهی هست که بدون گذراندن دوره کالج مستقیما وارد دانشگاه بشم؟در متن نوشتین کسانی که نمره مدرکشون بالا باشه میتونن.منظورتون معدل دیپلم و دبیرستانه یا مدرک زبان آلمانی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   شما باید در امتحان ورودی قبول بشید. بدون کالج کار خیلی سختی دارید. ولی اگر نمره زبان بالا و معدل بالایی داشته باشید شانس قبولی دارید.

   پاسخ
 40. رخسار گفته:

  سلام
  من 26 سالمهه و لیسانس مهندسی پزشکی دارم و در حال حاضر دانشجو ترم اخر ارشد بیوتکنولوژی هستم میخواستم ببینم میتوونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم برای شهر لوتر باخ(Lauterbach)

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و رزومه خود را در اختیارشان قرار دهید تا شرایط شما را برای پذیرش بررسی کنند.

   پاسخ
 41. ahmadrezasaeidi گفته:

  سلام
  من 50 سالمه و شغلم آزاد هست و دیپلمه هستم.2 تا فرزند دارم و همسرم بازنشسته است. تصمیم به مهاجرت به ترکیه یا اروپا دارم.ولی نمیدونم هزینه ی زندگی و شرایط کاری خودم در این کشورها به چه صورت است. امکانش هست راهنمایی بفرمایید؟

  Rating: 5
  پاسخ
 42. Elham گفته:

  سلام خسته نباشید کسی که لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد داشته باشه با گپ تحصیلی ده ساله میتونه واسه پذیرش دانشگاه اقدام کنه شانس ویزا گرفتن داره ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شاید بشه از دانشگاه های خصوصی براتون پذیرش گرفت. البته ریسک ویزاتون بالاست.
   دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاههای خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 43. حامد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۲۷ سالمه و مجرد هستم و مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم و معدلم ۱۴ هستش. من برنامه نویسی php و همچنین مدارک سیسکو و مایکروسافت رو دارم میخواستم بدونم با توجه به اینکه معدل لیسانس پایینه ولی مدارک تخصصی مرتبط با رشتمو دارم میتونم کار پیدا کنم؟
  همچنین میخواستم بدونم میتونم واسه کارشناسی ارشد اونجا تحصیل کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط عمومیتون برای کار در آلمان مناسبه ودر صورت داشتن برخی شرایط دیگه میتونید برای ویزای جست و جوی کار آلمان اقدام کنید. و در مورد سوال دوم:
   دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاههای خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 44. نگار گفته:

  سلام من یه دختر ۱۶ ساله هستم، قصد دارم بعد از کنکور به اروپا مهاجرت کنم، به زبان انگلیسی کاملا مسلطم و میتونم هر مدرکی لازم باشه براش بگیرم، با زبان آلمانی هم آشنایی دارم و در کل هر زبانی لازم باشه میتونم یاد بگیرم. خونواده م هم کاملا میتونن از نظر مالی حمایتم کنن. میشه لطفاً بهترین کشور برای مهاجرت با توجه به شرایط منو معرفی کنین؟ اصلا آیا میتونم از روشی بجز تحصیل مهاجرت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به شرایط سنی شما بهترین گزینه برایتان مهاجرت تصحیلی است و برای ارائه بهترین گزینه نیاز به داشتن اطلاعات دقیق تر از شما خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را به رایگان ارزیابی کرده و گزینه مناسب را به شما اعلام کنند.

   پاسخ
 45. جمال فخری نیا گفته:

  با عرض سلام و احترام
  ممنونم از سایت مفیدتون و راهنماییهایه کاشناسانه شما
  میخاستم بدونم وقتی نوبت سفارت میزنی ، چقدر وقت طول میکشه و جواب ان چ مدت طول میکشه.
  ی توضیح کامل در باره نوبت سفارت و جواب دهی ان را لطف کنید
  سپاسگذارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به تعداد بسیار بالای پرونده های موجود در سفارت آلمان در ایران، وقت سفارت شما بالای 1.5 سال طول خواهد کشید تا به نوبت شما برسد.

   پاسخ
 46. Maria گفته:

  با سلام
  ممنون از اطلاعات کامل که در اختیارمون قرار دادید.
  من‌۲۶سالمه، لیسانس پرستاری هستم، سابقه دوسال کار در بیمارستان نمازی شیراز دارم.
  امکانش هست بتونم برای ویزای کار اقدام کنم؟ درصد موفقیتش‌ چقدر هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   ولی با توجه به نیاز اروپا به پرستاران پشینهاد میکنیم با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما رو ارزیابی کنند.

   پاسخ
 47. روزا گفته:

  سلام
  من 22سالمه لیسانس صنایع غذایی 2سال هم کار
  میکنم ازطریق کارم چجوری میتونم مهاجرت کنم در این صورت هزینش چقد میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   در زمینه هزینه ها در صورت داشتن شرایط، مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند نمود.

   پاسخ
 48. sogand گفته:

  با سلام :
  من 30 سال دارم لیسانس رشته ی گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی و همسرم 34 سال فوق دیپلم رشته ی گرافیک با رزومه بسیار قوی، آیا این امکان وجود داره که با این میزان از تحصیلات و رشته ی تحصیلی بشود در آلمان کار پیدا کرد؟
  لازم به ذکر است که مدارک قابل ترجمه ی دستیار دندانپزشکی و نسخه خوانی در آزمایشگاه را هم میتوانم کسب کنم با توجه به این شرایط میشود اقدام کرد و موفق شد؟
  هزینه ی وکالت به چه صورت هست؟
  ممنون از صبر و شکیبایی شما.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 49. عباس گفته:

  سلام خواستم بپرسم چطور میشه یه دختر المانی برای ازدواج پیدا کرد آیا سایت همسریابی دارن یا نه حتما باید بایکی آشنا شدممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
 50. پریسا گفته:

  باسلام..من 30سالمه مدرک لیسانس شیمی دارم از چه طریقی میشه مهاجرت کنم به آلمان؟متاهل هستم..از هر طریقی که امکان داره ممنون میشم هزینه هاشم بفرمایید..با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   همسر شما می توانند چند ماه پس از شما به شما در آلمان بپیوندند.
   در مورد هزینه ها بستگی به دانشگاه محل پذیرش شما و پرونده تحصیلی و … شما خواهد داشت.

   پاسخ
 51. ستین گفته:

  با سلام من 30سالمه مدرک لیسانس شیمی دارم میخوام از طریق ویزای تحصیلی اقامت آلمان بگیرم ..چه شرایطی داره؟من متاهل هستم همسرم هم میتونه با من بیاد یا نه..و اینکه هزینه اش چقدر میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   همسر شما می توانند چند ماه پس از شما به شما در آلمان بپیوندند.
   در مورد هزینه ها بستگی به دانشگاه محل پذیرش شما و پرونده تحصیلی و … شما خواهد داشت.

   پاسخ
 52. محمد علی گفته:

  سلام.قبل از هر چیز بابت این توضیحات کاملتون تشکر میکنم واقعا همه چیز را خیلی عالی توضیح دادید.
  من رشته مهندسی مکانیک خوندم و الان هم پایه ۱ نظام مهندسی استان تهران هستم و کار نظارت انجام میدم ولی چون از اون اول هم نمی شد روی درآمد نظام حساب کرد رفتم و یه شرکت ثبت کردم و کار پیمانکاری کردم از اونجایی که ما کارمون طراحی و اجرای دکوراسیون خارجی بود رفته رفته کارای نجاری و جوشکاری لوله کشی و برقکاری و فضای سبز را یاد گرفتم به طوری که از صفر تا صد کار را خودم به تنهایی میتونم انجام بدم و اصلا مشکلی ندارم ولی سن من ۴۰ سال هست در مورد یادگیری زبان آلمانی هیچ مشکلی ندارم و مطمئن هستم به سرعت میتونم یاد بگیرم در مورد سرمایه هم هزینه ۶ ماه زندگی توی آلمان را قبل از پیدا کردن کار میتونم فراهم کنم حالا میخواستم ببینم باتوجه به شرایطی که عرض کردم امیدی به مهاجرت هست یا نه؟؟اگر هست این پروسه چند ماه طول میکشه؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 53. فاطمه گفته:

  سلام وقت بخیر آقای ملک پور
  من و همسرم ۲۵ ساله و لیسانش شهرسازی هستیم.مدرک جهاد برای چندتا نرم افزار تخصصی هم داریم.بنده در رشته ی طراحی دکوراسیون هم تحصیل کردم.همسرم کارمند ارتش هستن به صورت قراردادی و بجای سربازی رفتن.
  برای مهاجرت به آلمان از چه راهی بهتر هست اقدام‌کنیمممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت به آلمان میتونه از دو طریق کار و یا تحصیل برای شما امکان پذیر باشه در صورتی که اطلاعات دقیقتری از شما داشته باشیم از جمله دانشگاهی که هر دوی شما ازش مدرک گرفتین و میزان گپ تحصیلی شما و همچنین میزان سرمایه شما و مدرک زبانتون و سایر موارد مورد نیاز. در صورت نیاز می تونید با دفاتر موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما رو ارزیابی کنند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 54. ابراهیم ملنگو گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من 30 سالمه و میخام با خانمم و به بچه 5 ماهه به المان مهاجرت کنم. لیسانس مکانیک هستم . وزبان هم بلد نیستم. کم هزیمه ترین و مناسب ترین روش رو کدام توصیه میکنید. تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام و احترام
   برای اینکه بتوان پاسخ دقیقی به شما داد اطلاعات بیشتری مورد نیاز است. اما به طور کلی روش های کار و تحصیل ممکن است برای شما مناسب باشد.
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به مدرک لیسانس، 3 سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی B1 نیاز دارید. جزئیات این روش را می توانید در مقاله زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   پاسخ
 55. جمال سوفیایی گفته:

  با سلام و احترام
  من لیسانس مکانیک هستم و میخام با خانمم و یه بچه 3 ماهه به المان مهاجرت کنیم. نهایتا 140 میلیون سرمایه دارم. به چه روشی میتونم مهاجرت کنم. زبان هم در حال حاضر بلد نیستم ولی میتونم خودمو قبل از رفتن ی کم راه بندازم. ممنمونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید از طریق کار یا تحصیل اقدام کنید. در روش کاری هزینه کمتری خواهید داشت.
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به مدرک لیسانس، 3 سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی B1 نیاز دارید. جزئیات این روش را می توانید در مقاله زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان

   پاسخ
 56. mehran گفته:

  سلام ببخشید من کسیو در المان میشناسم که میخواهم با او ازدواج کنم ولی ایشون شرایط مناسبی برای ازدواج نداره که ویزاشو بگیرم.فقط میخواهم به هر طریقی شده به آلمان بروم و با او ازدواج کنم.شرایط مالیمم انچنان خوب نیست

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای استفاده از ویزای الحاق همسر شخص مورد نظر شما در آلمان باید اقامت قانونی در آلمان داشته باشد و از کار و حقوق مکفی در آلمان برخوردار باشد و علاوه بر آن منزل مسکونی مناسب داشته باشد تا بتواند برای شما دعوتنامه بفرستد

   پاسخ
 57. Zahra گفته:

  من ۳۴ سالمه و لیسانس مشاوره و راهنمایی دارم و ۱۱ سال سابقه کار دارم همسرم ۳۷ ساله دیپلم و ۱۱ سال سابقه کار و دخترم یک ساله میباشد قصد مهاجرت به آلمان داریم میشه راهنمایی کنید
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   در مورد تحصیل در آلمان نیز با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
 58. سجاد جهاندار گفته:

  باسلام خدمت آقای ملک پور من یه راننده کامیون هستم ۳۲ سالمه وایا امکان مهاجرت بنده با همسرم به کشور آلمان وجود داره راهنمایی کنید لطفاممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.

   پاسخ
 59. یاس گفته:

  سلام من 36 سال سن دارم دوتا فرزند بسر دارم 6 و13 ساله خودوم 13 سال سابقه الکترو نیک دارم تعمیرات سخت افزار موبایل میتونم بناهنده بشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 60. علی گفته:

  با سلام
  من 30 سالمه و فوق لیسانس برق الکترونیک دارم
  6 سال سابقه کار مرتبط دارم و یک سری مدارک نرم افزار از جمله PLC , Micro , … را هم دارم
  میخواستم از طریق کاری به همراه همسرم به آلمان مهاجرت کنم
  زبان آلمانی را شروع کردم و الان سطح A1 هستم
  در صورتی که از کار و ویزا مطمئن باشم تا 150 هزار یورو هم میتوانم سرمایه جور کنم
  ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط شما برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مناسب می باشد که در این نوع ویزا ابتدا شما وارد آلمان می شوید بعد از یافتن کار می توانید همسر خود را با خود به المان ببرید.البته ذکر این نکته لازم است که وقت سفارت آلمان طولانی می باشد

   پاسخ
 61. محمدی گفته:

  سلام.
  دختر هستم 25 ساله، لیسانس کشاورزی دانشگاه تهران و ارشد تغذیه دام دانشگاه تهران. معدلم خیلی بالا نیست. دوست دارم پزشکی بخونم بجای اینکه برای phd اقدام کنم. مشکل مالی هم ندارم. به نظرتون برای آلمان شدنی هست یا خیر؟ اصلا دنبالش برم یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط در بسیاری از کشورها طبق قوانین آموزشی این کشورها نیازمند این است که در کنکور سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان این کشور را نیز داشته باشید. مگر اینکه در دانشگاه خصوصی اقدام به تحصیل نمایید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید.

   پاسخ
 62. امیرعلی گفته:

  الله ابهی
  من یک بهایی هستم و چند ساله که کلیه حسابهای بانکی منو مسدود کردند و همچنین بیمه تامین اجتماعی در ایران ندارم ولی چند سال پیش قبل از اینکه حسابهای من بلوکه بشه شرکت مسئولیت محدود ثبت کردم و تنها مدرکی که دارم همین اساسنامه شرکت هستش البته در واقعیت هیچ فعالیتی نداره، دارای سه فرزند 19 ساله،10 ساله و 7 ساله هستم چطور میتونید کمکم کنید برای اخذ ویزای شینگن .
  و سوال پایانی اینکه: من اگر به ترکیه برم و اونجا حساب بانکی باز کنم آیا میتونم با اون حسابم کار کنم و تمکن مالی رو از ترکیه ارائه بدم یا ترکیه رفتنمون اشتباست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   رفتن شما به ترکیه به صورت توریستی می باشد و افرادی که ویزای توریستی دارند نمی توانند در کشوری حساب بانکی باز نمایند. داشتن تمکن مالی لازم است و باید ارائه نمایید. البته اگر یک دعوتنامه داشته باشید و شخصی که برای شما دعوتنامه را می فرستند می تواند تمکن مالی برای شما ارائه نماید

   پاسخ
 63. سامان گفته:

  سلام من 23 ساله هستم 100000یورو سرمایه دارم مدرک دیپلم حسابداری فنی حرفه ای نیز دارم و دارای مدرک B2 زبان المانی نیز هستم ودر بورس فعالیت می کنم می خواستم بدان من می توانم با سرمایه گذاری 70000 یورویی در بورس برلین به المان مهاجرت کنم یا خیر و اگر نتوانم پیشنهاد شما برای مهاجرت به من چه کشوری است

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این اقدام در آلمان برای شما منجر به اقامت و شهروندی نخواهد شد. پیشنهاد ما به شما سرمایه گذاری در کشورهای دیگری است که با این میزان سرمایه به شما اقامت اعطا می نماید. همکاران ما به زودی با شما ارتباط برقرار خواهند کرد تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 64. مصعب کنعانی گفته:

  با سلام
  من ۲۰سالمه تازه کنکور دادم برای دومین بار
  اما میخوام مهاجرت کنم میخوام رشته ی مهندسی پزشکی بخونم تو آلمان راهنماییم کنید لطفا که چطور باید بیام و چه راه هایی دارم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما برای تحصیل در آلمان به مدرک زبان آلمانی B2 نیاز دارید. با توجه به اینکه وقت سفارت آلمان برای حدود 2 سال دیگر صادر می شود معمولا توصیه می کنیم از طریق کورس زبان در مجارستان وارد اروپا شوید و پس از 6 ماه ویزای تحصیلی آلمان را به دست آورید.

   پاسخ
 65. لیدا گفته:

  سلام من 46 سال دارم و می خواهم به یک کشور مهاجرت کنم.
  فرقی نمی کنه کجا
  فقط از ایران برم
  چطور می تونم اینکار را انجام بدهم و چه مدارکی مورد نیاز است
  15 سال سابقه بیمه دارم و کارم ادمین افیس هستش
  می تونم نامه اشتغال به کار بگیرم و درحال حاضر نیز مشغول به کار هستم
  حالا اگر بشه از طریق ازدواج یا هر چیزدیگری
  نیاز به راهنمایی شما دارم
  لطفا

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز مهاجرت روش ها و شرایط مختلفی دارد و بیان مسیر و شانس شما نیازمند دانستن میزان سرمایه، مدرک تحصیلیريال مدرک زبان، وضعیت تاهل، سن فرزندان و بسیاری عوامل دیگر خواهد داشت که شما آن را ارائه ننموده اید تا شما را راهنمایی کنیم.

   پاسخ
 66. محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید..من ۳۰ سالمه لیسانس برق قدرت دارم شش هفت سال سابقه کار دارم ولی مرتبط نیست.یسری مدارک مثل plc و icdl هم دارم.میخواستم از طریق کاری برای آلمان یا کانادا اقدام کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید ک اصلا کدوم کشور و چه راهی به شرایطم میخوره! ضمنا همسرم هم لیسانس سخت افزار هستند،۲۹ ساله و ۴ سال هم سابقه کار دارن. سپاس بیکران..

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-آلمان-برای-ایرانیان/
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/

   پاسخ
 67. ناشناس گفته:

  با سلام .. بنده قصد مهاجرت به آلمان رو دارم .. معلم هستم و همسرم خانه دار و دو فرزند 8 و 11 ساله دارم با چه شرایطی میتونم اقدام کنم آیا میتوان در آنجا با امتحان دادن به شغل معلمی پرداخت ممنون میشم جواب بدین.. با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک لیسانس، مدرک زبان آلمانی B1 و 3 سال سابقه کار داشته باشید.
   شغلی که در آلمان می یابید نیز باید مرتبط با رشته تحصیلی شما باشد.

   پاسخ
 68. فرشید گفته:

  سلام .من مقطع کاردانی در دانشگاه دولتی باهنر شیراز بودم با معدل بالا فارغ شدم…
  واس ادامه تحصیل در کشور المان راهی هست؟
  راهنمایی کنید ممنوت

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما برای تحصیل باید از مقطع کارشناسی اقدام کنید و مدرک کاردانی شما برای دانشگاه هایی آلمان قابل قبول نیست.

   پاسخ
 69. ناشناس گفته:

  سلام من یه چند ماه دیگه۱۷ساله میشم میخوام وقتی ۱۸ساله شدم برم آلمان یا اتریش .ینی بلافاصله بعد کنکور دوتا سوال داشتم اگه دانشگاه ایران قبول شم مدت زیادی طول می کشه آلمان قبولم کنه و اینکه از الان باید وقت سفارت بگیرم یا زوده؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. شرایط برای اتریش نیز مشابه می باشد با این تفاوت که وقت سفارت آلمان بالای 1.5 سال زمان خواهد برد.

   پاسخ
 70. مریم لالوی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم و با دیدن ویدئوهای شما و اطلاعات ساتتون تا حدودی تونستیم بفهمیم که شرایط مهاجرتی کدوم کشور با شرایط ما جور میشه فقط یه سوالی که برامون پیش اومده اینکه به تازگی تو شبکه های اجتماعی خبری منتشر شده مبنی بر تصویب قانون 2020 در آلمان که به کسانیکه مدرک دانشگاهی ندارن و مدرک فنی حرفه ای دارن هم ویزای کار میدن میخواستم بدونم ایا این خبر صحت داره و شرایطش به چه شکلی هست؟ ممنون میشم جوابمو بدید
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تاکنون هیچ قانونی در این زمینه تصویب نشده و تنها این موضوع در حد حدس و گمان می باشد.در صورت داشتن سوالات مهاجرتی دیگر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 71. فرشاد گفته:

  سلام من ٢١سالمه يكم انگليسي بلدم وتازه شروع كردم به آموزش آلماني پدرم راننده كاميونه(ترانزيت خط اروپا) خودمم نصاب ايزوگام و قير گوني هستم راستش از ايران خسته شدم ميخوام بهم كمك كنين ك اقامت آلمان رو بگيرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   روش های مختلفی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که بسته به شرایط شما می توان پیشنهادات مناسبی ارائه کرد. یکی از روش ها تحصیل در آلمان می باشد که با توجه به سن شما می تواند روش مناسبی باشد.

   پاسخ
 72. متین گفته:

  سلام مدرک B1 و B2 مثل ایلتس یه انقضا دارن؟ یعنی بعد از مدتی اعتبارشون تموم میشه؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 73. حبیب گفته:

  سلام، بنده لیسانس برق قدرت دارم.
  1- طراح وب سایت،2- تعمیرات موبایل، 3-طراحی مدارهای الکتریکی،4- عضو نظام مهندسی (نظارت برق ساختمان) و 5- دان 2 تکواندو هستم.

  چطور میتونم اقامت بگیرم؟! خصوصا برای کار؟

  Rating: 5
  پاسخ
 74. کامران گفته:

  سلام من 27 سالمه و فوق دیپلم معماری دارم .
  میخوام به المان مهاجرت کنم 100 میلیون هم پول دارم .
  اگه بخوام ویزای ازدواج بگیرم شما میتونید کیس معرفی کنید؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   لطفا به این نکته توجه داشته باشید که اخذ اقامت از طریق ازدواج باید با یک ازدواج حقیقی انجام شود و ازدواج صوری غیرقانونی می باشد و شما باید حقیقی بودن ازدواج خود را اثبات نمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5