اگر سؤالی در زمینه امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی دارید ،اگر میخواهید شرایط امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی رابدانید،  یا میخواهید بدانیداعتبار مدارک دانشگاههای پیام نور و علمی کاربری در اروپا چگونه است با ما همراه باشید و مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

 

ما در این مقاله سعی کرده ایم راجع به امکان ادامه تحصیل برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را برای شما شرح دهیم و شرایط پذیرش دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را به شما متقاضی عزیز توضیح دهیم با ما همراه باشید.

اعتبار مدارک دانشگاهی ایران در دانشگاههای خارج از کشور یک بحث جدا میباشد چون برای پذیرش دانشگاههای سطح یک دنیا مدارک تحصیلی از هر دانشگاهی و از هر دانشجویی باهر نمره ای و شرایطی پذیرفته نیست.رده بندی های مهم دانشگاههای دنیا و درجه بندی دانشگاههای ایران در این رده بندی ها برای خیلی از دانشگاههای رده یک دنیاملاک میباشد یکسری از رده بندی های مهم دنیا رده بندی QS ،نظام رده بندی شانگهای، نظام رده بندی تایمز ،رتبه بندی لیدن و مکالین میباشد.

با این اوصاف پذیرش دانشگاههای درجه یک دنیا احتمال پذیرفتن مدارک دانشگاههای سراسری ایران (روزانه و شبانه ) نسبت به دانشگاه آزاد ودانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی بالاتر میباشد.

برخی از دانشگاهها در خارج از ایران بسته به قوانین این دانشگاهها و نظر کمیسیون ارزشیابی مدارک دانشگاهی ،مدارک بعضی دانشگاههای آزاد مطرح در کشور را میپذیرند و این مسأله بستگی به رأی کمیسیون ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشگاه مورد نظر در مورد اعتبار مدارک و اطلاعاتی است که از دانشگاه ایران دارد.

کلا هرچقدر مدارک دانشگاههای محل تحصیل متقاضی بین المللی تر و معتبرتر باشد پیش نیازهایی که متقاضی تحصیل جهت ورود به دانشگاههای خارج از کشور باید پاس کند از جمله گذراندن دوره هایی که کالج های آمادگی ورود به دانشگاه و بدست آوردن امتیاز لازم ، کمتر میشود.

در سالهای اخیر جدا از اعتبار بالای مدارک دانشگاههای ملی، دانشگاههای پیام نور و آزاد هم رشد قابل چشمگیری در سطح بین الملل نسبت به دانشگاههای دیگر داشته اند ایجاد واحدهای بین الملل این دانشگاهها در خارج از ایران می تواند نقش مثبت بیشتری برای آنها در سطح دنیا و اعتبار مدارک فارغ التحصیلان این دانشگاهها داشته باشد.

در دانشگاههای کشورهای مختلف دنیا هنوز برای دانشگاههای علمی کاربردی وغیر انتفاعی و دوره های مجازی محدودیت هایی وجود دارد ولی دانشگاه پیام نور و آزاد قدم هایی به سوی بالاتر بردن اعتبار بین المللی خود برداشته اند که خیلی مثمرثمر بوده است.

مشاوران و حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی میباشد اگر سوالی در هر زمینه مهاجرتی دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

دانشگاه پیام نور معتبر میباشد و مدارک این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم ایران می باشد. مهمترین دغدغه و سؤال برای متقاضیان دانشگاه پیام نور این است که مدرک این دانشگاه در دنیا معتبر میباشد یا نه؟ این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم میباشد و معتبر میباشد این دانشگاه در جهان بخاطر اینکه یک ساختار استاندارد از لحاظ سیستم آموزشی دارد دارای اعتبار خوبی میباشد و برای ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از  ایران هم مدرک این دانشگاه مورد تأیید خیلی از دانشگاههای دنیا میباشد.

اعتبار مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور با توجه به پذیرش از راه کنکور سراسری و دولتی بودن آن با دیگر دانشگاهها تقریبآ برابر میباشد  برای اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در اروپا در درجه اول بستگی به دانشگاه و کشور مورد نظر دارد طبق تحقیقات به عمل آمده دانشگاههای بعضی از کشورهای اروپایی نسبت به پذیرش فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور سخت گیرترند ولی دانشگاههای برخی از کشورها همچون انگلستان و هند و مالزی و فرانسه و آمریکا و استرالیا راحت تر فارغ التحصیلان پیام نور را میپذیرند . دانشگاههای ترکیه و برزیل مدارک پیام نور ایران را نامعتبر میدانند. لازم به ذکر است که مدرک فارغ التحصیلان پیام نور باید حتما از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ثبت پذیرش از طریق آزمون سراسری وبا ذکر  معدل کل صادر  شود.

اعتبار مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی در اروپادر برخی از کشورها قابل قبول میباشدو در برخی کشورها قابل قبول نمی باشد بیشتر دانشگاههای اروپا مدرک دانشگاه علمی کاربردی را قبول دارند. در کشورهایی مانند آلمان ، نروژ و استرالیا دانشگاههایی هستند که نظام آموزشی آنها شبیه دانشگاه علمی کاربردی ایران میباشد و این کشورها به مدارک دانشگاه علمی کاربردی اهمیت میدهند و مورد قبولشان میباشد.د

ر کل فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی در اروپا در بعضی از کشورها راحتتر و‌بعضی کشورهای اروپایی سخت تر پذیرش می دهند بعضی کشورهای اروپایی اصلا مهم نیست از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده ای وپذیرفته شدن شخص متقاضی در دانشگاه به معدل، نمره زبان ،مقاله و همه اینها بستگی دارد خوب البته دانشگاههای سراسری نسبت به دانشگاههای دیگر معتبرتر  میباشند و احتمال گرفتن پذیرش از دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان پیام نور و علمی کاربردی نسبت به دانشگاههای سراسری ( دوره های روزانه ) پایینتر میباشد اما باز هم بستگی به کشور مورد تقاضا دارد که به فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و غیرانتفاعی  و علمی کاربردی و آزاد چگونه پذیرش دهنداما در کل بیشترکشورهای اروپایی مدارک دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را قبول دارند فقط درصد پذیرفته شدن آنها متفاوت میباشد که آن هم بستگی به آیتم های دیگر هم دارد که متقاضی چه شرایطی داشته باشد از لحاظ تحصیلی( معدل ، نمره زبان ، مقاله در سطح بین الملل و…) که همه اینها شانس ودرصد پذیرش را در دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان پیام نور و علمی کاربردی بالا میبرد. مواردی وجود داشته که شخص فارغ التحصیل دانشگاه سراسری بودن اما با معدل پایین  وبدون مقاله و شخص دیگری فارغ التحصیل دانشگاه  پیام نور دارای نمره زبان بالا، معدل بالا،مقاله بین المللی ، بین این دو شخص ،فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور پذیرفته شده است ،چون شرایط بهتری از لحاظ علمی داشته است.

دوستان عزیز اگر سوالی در باب امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی دارید اگر میخواهید بدانیدامکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی چگونه است ، اگر میخواهید شرایط دانشگاهها در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را بدانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و اطلاعات کاملتر راجع به امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را کسب نمایید با ما درموسسه حقوقی ملک پور همراه باشید و از مشاوره های رایگان تلفنی ما بهره مند شوید موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ده سال تجربه در امر مشاوره یکی از خوشنام ترین موسسات ایران و خاورمیانه آماده پاسخگویی به سوالات شما در همه زمینه های تحصیلی ،کاری ، سرمایه گذاری  ،ازدواج و… میباشد.

Rating: 5
299 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. fm گفته:

  سلام.من دانشگاه پردیس شهیدبهشتی دندانپزشکی میخونم و برای تخصص میخوام دانشگاه کارولینسکا سوئد برم و معدل خوبی دارم آیا اونجا مدرک من قبول میکنه یا نه؟چون پردیس خوندم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   مدارک همه دانشگاه های ایران برای ادامه تحصیل در خارج از کشور معتبر می باشد.
   اما داندانپزشکی از جلمه رشته هایی است که برای کار در کشورهای دیگر باید ابتدا معادل سازی شود.

   پاسخ
 2. Zahra گفته:

  با سلام
  من در دانشگاه آزاد و پیام نور رشته ی حقوق قبول شدم
  برای اخذ ویزای تحصیلی سوئد یا انگلیس مدرک آزاد معتبرتر یا پیام نور؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. میتونید در دانشگاه های خصوصی و غیر رایگان سوئد و انگلستان تحصیل کنید در صورتی که سرمایه مورد نیاز رو داشته باشید و گپ تحصیلی بالایی نداشته باشید و مدرک زبان هم داشته باشید یا بتونید بگیرید.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  با سلام
  من در دانشگاه پیام نور و آزاد رشته حقوق قبول شدم
  برای اخذ ویزای تحصیلی انگلیس مدرک آزاد بهتره یا پیام نور ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. میتونید در دانشگاه های خصوصی و غیر رایگان سوئد و انگلستان تحصیل کنید در صورتی که سرمایه مورد نیاز رو داشته باشید و گپ تحصیلی بالایی نداشته باشید و مدرک زبان هم داشته باشید یا بتونید بگیرید. مدارک دانشگاه آزاد و سراسری همه جا معتبرن.

   پاسخ
 4. Reza گفته:

  سلام
  من لیسانس انیمیشن از دانشگاه علمی کاربردی تهران دارم مدرک زبان هم دارم برای ارشدم امکان اخذ پذیرش از آمریکا کانادا استرالیا نروژ انگلیس یا کشورهای دیگر هستش؟ اگر هستش بورسیه هم تعلق میگیره یا خیر؟ لطفا توضیح بدید ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اطلاعاتی از مدرک زبان و میزان سرمایه و سن و گپ تحصیلی و وضعیت تاهلتون ندادین تا شرایطتون ارزیابی بشه. و اینکه پذیرش هر کشوری با کشور دیگه شرایطش فرق داره و پشینهاد میشه که با دفاتر ما تماس بگیرید تا شانستون ارزیابی بشه. درباره بورسیه:
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. Zahra گفته:

  سلام خسته نباشید من ترم اخر کارشناسی حسابداری با معدل ۱۷.۷۰ هستم.میخوام برای ارشدم بورسیه ترکیه رو بگیرم.مدرک زبان و مقاله و سایر امتیازات رو ندارم.نمرات درسای اختصاصیم بالاست مثلا درس ریاضی رو بدون استثنا در همه ترما ۲۰ میگرفتم.من میتونم بورسیه ترکیه رو بگیرم؟شانسی برای قبولی دارم؟میشه لطفا راهنمایی کنید چجوری شانسمو برای پذیرش بالا ببرم؟! تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی معمولا در مقطع دکترا ارائه می شود و در مقاطع دیگر باید رزومه ای بسیار قوی ارائه دهید تا بتوانید بورسیه دریافت کنید. ارائه رزومه علمی قوی و مقالات ISI می تواند تاثیر مثبتی در روند دریافت بورسیه داشته باشد.
   تحصیل در کشورهایی مثل آلمان و اتریش رایگان می باشد و ممکن است برای شما گزینه مناسبی باشند.

   پاسخ
 6. مهدی گفته:

  سلام وقت بخیر من ترم 2 کارشناسی علمی کاربردی هستم فوق دیپلمم هم دولتی بود 22 سالمه رشته فناوری اطلاعات شانسم برای ارشد در اروپا با این مدرک چه قدره؟؟؟ مخصوصا آلمان و فنلاند و اسپانیا؟ اگر شانسم کمه میتونم در این کشورها دوره زبان بگذرونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه این اطلاعات مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 7. مهدی گفته:

  سلام وقت بخیر من ترم 2 کارشناسی علمی کاربردی هستم 22 سالمه رشته فناوری اطلاعات شانسم برای ارشد در اروپا با این مدرک چه قدره؟؟؟ مخصوصا آلمان و فنلاند و اسپانیا؟ اگر شانسم کمه میتونم در این کشورها دوره زبان بگذرونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه این اطلاعات مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله. مدارک دانشگاه آزاد برای تحصیل در کانادا و آمریکا معتبر است. برای ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 8. مهسا گفته:

  سلام من ۱۸سالمه و تازه کنکور دادم و بیوتکنولوژی دانشگاه غیر انتفاعی اشرفی اصفهان و ژنتیک دانشگاه نجف اباد اصفهان قبول شدم ولی بیوتکنولوژیو بیشتر دوس دارم به نظرتون کدوم یکیو انتخاب کنم تا پذیرش خارج از کشور واسه فوق واسم راحت تر باشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود.
   لذا چندان تفاوتی نمی کند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به صورت کلی شرایط دانشجویان دانشگاه سراسری و آزاد برای اخذ بورسیه و تحصیل رایگان از سایر دانشگاه ها خیلی بیشتر هستش.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 9. Dina گفته:

  سلام.
  یه سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین.
  کسی که بدون کنکور وارد دانشگاه پیام نور توی رشته ی مترجمی زبان شده با وجود تمام گزینه های مورد نیاز برای بورسیه، میتونه در خارج از کشور درس بخونه؟ و مدرکش مورد قبول کدوم کشور هاست؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 10. صبا گفته:

  سلام اگه کسی بخواد بره دانشگاه پیام نور بدون کنکور ، و فارغ التحصیلیش ینی کارشناسی با نمرات بالا باشه میتونه بورسیه تحصیلی بگیره ؟؟؟ و اگه امکان داره درباره ی مقالات علمی که میگین همراه رزومه باید داده بشه برای مهاجرت هم راهنمایی کنین؟ ممنون از پاسخ گوییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 11. صدف گفته:

  سلام من دانشجوي كارشناسي رشته روانشناسي پيام نور هستم قصد دارم واسه كنكور ارشد دانشگاه ملي قبول بشم اگ مدرك فوق ديپلم و ليسانسم از دانشگاه پيام نور باشم و مدرك ارشدم از دانشگاه ملي امكان بورس شدن و يا تحصيل رايگان براي مدرك دكترا در كشوراي مثل آلمان ،انگلستان و يا ايتاليا و يا كانادا واس امكان داره ممنون ميشم جواب بدين!؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه برای تحصیل رایگان در آلمان ارائه مدرک قبولی در دانشگاه سراسری الزامیست و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس کمی برخوردار هستند. ولی می توانید با این مدرک برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان اقدام نمایید.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 12. Masi گفته:

  سلام خسته نباشید
  من مدرک کاردانی مهندسی نرم افزار از دانشگاه دولتی با معدل ۱۴/۵ دارم و مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات با معدل ۱۸/۵ از دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اردبیل
  آیا با مدرک کارشناسیم میتونم در دانشگاه های دولتی یا خصوصی ترکیه ادامه تحصیل بدم؟؟
  و یه سوال دیگه: ایا میتونم با همین مدرک کارشناسی IT برای فوق لیسانس هنر در ترکیه اقدام کنم یا باید رشته خودم رو ادامه بدم؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته آی تی جزو بهترین و پرتقاضا ترین رشته های روز اروپاست و شرایط تحصیلی شما مناسب است و در صورت داشتن سایر شرایط می توانید در کشور ترکیه و یا کشورهای تاپ اروپایی تحصیل نمایید. البته داشتن مدرک دانشگاه علمی و کاربردی کار شما را بریا تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی دشوار خواهد نمود. بریا ارزیابی دقیق و رایگان شرایطتتان برای تحصیل در ترکیه با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. مرجان گفته:

  سلام
  من میخوام برای اقامت اقدام کنم همه شرایطم خوب زبان انگلیسی و فرانسه بلدم سابقه کار دارم
  فقط سوال من این هست که در امتیاز بندی مدرک تحصیلی ارشد پیام نور تهران غرب رشته مدیریت ارزش دارد ؟؟؟؟؟یعنی امتیاز مدرک ارشد به من تعلق می گیرد
  از پاسخگویی شما ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
 14. مهسا گفته:

  سلام اگر مدرک کارشناسی حقوق رو از یک دانشگاه غیرانتفاعی و بعد مدرک کارشناسی ارشد رو از یک دانشگاه سراسری داشته باشیم مثلا برای کشوری مثل آلمان ملاک مدرک دوم هست دیگه

  Rating: 5
  پاسخ
 15. مهدی گفته:

  با سلام و عرض ادب.
  من دارای مدرک دکترای ریاضی گرایش تحقیق در عملیات از دانشگاه آزاد هستم.
  میخواستم بدونم مدرک دانشگاه آزاد تا چه اندازه دارای اعتبار است و آیا میتوان با این مدرک ویزای کانادا گرفت و شغلی مرتبط با رشته تحصیلی در کانادا داشت؟
  متشکرم.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با مدرک دانشگاه آزاد می توانید پذیرش تحصیلی از کانادا را دریافت دارید اما برای کار علاوه بر مدرک تحصیلی سابقه کار نیز احتیاج است و همچنین اگر قصد اخذ ویزای کار را دارید داشتن مدرک زبان الزامی می باشد و باید یک پروسه امتیاز بندی را طی کنید

   پاسخ
 16. حسام گفته:

  سلام و خسته نباشید،من کارشناسی برق دارم میخواستم بدونم از چ طریقی راحت تر میتونم مهاجرت کنم و اقامت کانادارو بگیرم تحصیلی یا کاری سابقه کارم دارم و همینطور چند مدرک مهارتی

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی اطلاعات شما جهت تحصیل یا کار در کانادا ناقص است و برای راهنمایی بهتر نیاز به اطلاعات دقیق تری از قبیل سن،مدرک زبان،وضعیت تاهل و پشتوانه مالی می باشد.

   پاسخ
 17. N.e گفته:

  سلام.بنده دانشجوی حسابداری دانشگاه پیام نور هستم. ۲۱ ساله.سه سال دیگه مدرک لیسانس میگیرم.و بعدازفارغ‌التحصیلی قصد دارم با ویزای تحصیلی به کشور آلمان برم..دراین سه سال قصد دارم مدرک زبان بگیرم.بنظرشما چون پیام نور خوندم شانسی برای آلمان دارم؟یا برای کشورهای دیگه؟ چون سردرگم شدم تواین مدت مدرک زبان آلمانی بگیرم یا آیلتس…ممنون.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی اگر برای ویزای کار اقدام می فرمایید دانشگاه می تواند موثر باشد اما با توجه به رشته تحصیلی شما و شرایط سنی بهتر است به بهانه ادامه تحصیل اقدام کنید و باید در ابتدا کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید بعد اقدام به گذراندن دوره زبان کنید

   پاسخ
 18. Zaza گفته:

  سلام.میخواستم بدونم که دانشگاه های دولتی و پیام نور که صرفا با سوابق تحصیلی دانشجو میگیرن ایا مدرک اینا هم مورد قبول کشور های دیگه هست؟چون مهر وزارت علوم داره اون مدرک و همینطور مدرک هم ماننددانشجو هایی است که با کنکور وارد شدن ینی داخل سایت سنجش هم نوشته که هیچ فرقی با هم ندارند ولی ایا خارج از کشور این مدرک رو قبول دارند؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   اگر برای ویزای کار قصد اقدام دارید می تواند موثر باشد اما برای ویزای تحصیلی خیلی تاثیر ندارد البته کشوری را که انتخاب می کنید بسیار مهم است

   پاسخ
 19. حسین گفته:

  سلام . من کارشناسیم رو از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم و در حال حاضر دانشجوی ارشد شهیدبهشتی تهران هستم با رتبه کنکور ۵ . مشکلی برای تحصیل رایگان دانشگاه های خارج از کشور مثل آلمان ندارم بنطرتون ؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت تحصیل رایگان در آلمان باید زبان آلمانی بلد باشید و در آزمون ورودی دانشگاه های دولتی این کشور شرکت نمایید

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   بستگی به نوع کورس تحصیلی که قصد اخذ آنرادارید داردو همچنین بدون کنکور وارد دانشگاه پیام نور شده اید یا با کنکور

   پاسخ
 20. راشین گفته:

  سلام.من مدرک لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد و ارشد روانشناسی بالینی از پیام نور و آیلتس 6 هستم و سن 35 ساله آیا با داشتن این شرایط در کانادا شرایط شغلی مناسب هست برای من

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 21. عرفان گفته:

  سلام
  بنده مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه غیر انتفاعی سجاد مشهد با معدل‌۱۷ دارم
  ایا برای گرفتن بورسیه تحصیلی در کشور های انگلیسی زبان شانسی دارم‌؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد به ندرت اعطا می شود و تنها در صورتی که رزومه ای بسیار قوی ارائه دهید شانس دریافت آن را دارید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پاسخ سوالی که فرمودید بستگی به کشور مدنظر شما خواهد داشت. مثلا برای تحصیل در دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش این مدارک عموماً قابل قبول نیستند مگر اینکه سازمان آنابین آن شعبه خاص را قبول داشته باشد. ولی برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی با هر دو مدرک مشکلی نخواهید داشت.

   پاسخ
 22. فرزانه گفته:

  سلام خسته نباشید.
  من الان میخوام ارشد پیام نور بخونم روانشناسی.
  خواستم بدونم بعد از تمام شدن ارشدم چه کشور هایی میتونم برم برای دکترا خوندن.که هزینش رایگان یا خیلی کم باشه به هرلحاظ؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بستکی به شرایط شما، کشور و دانشگاه مورد نظر خواهد داشت.
   به طور کلی، اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 23. Shahin گفته:

  با سلام
  فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی تجزیه هستم و معدل ارشد۱۶/۳۲و کارشناسی۱۵
  و دارای مقاله isiاز کشور المان هستم و همچنین روی استخراج فلزات کار کردم و روی طلا و نقره تبحر دارم
  سوالم اینه که در دانشگاه پیام نور و آزاد تحصیل کردم
  آیا برای مقطع دکتری میتونم المان برم؟
  و اینکه چه مقطع زبانی (المان )برای تحصیل رایگان در دانشگاه المان نیاز هست؟
  متشکرم از پاسخگوییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.
   متاسفانه برای تحصیل رایگان در آلمان ارائه مدرک قبولی در دانشگاه سراسری الزامیست و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس کمی برخوردار هستند. ولی می توانید با این مدرک برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان اقدام نمایید.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 24. میترا گفته:

  با سلام و درود خدمت جناب اقای ملکپور،من ۱۹ سالمه و میخوام دوره ی کارشناسی رو برای رشته ی مورد نظر در دانشگاه ازاد (واحد قزوین رتبه ی ۵) بگذرونم و سوالم اینه که اگه برای بورس دوره ی ارشد بخوام اقدام کنم به فرض دارا بودن نمره های عالی و مدارک مربوطه ،مدرک دانشگاه ازاد میتونه مورد قبول دانشگاه های سوییس باشه؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 25. Mary گفته:

  سلام وقتتون بخیر.مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی (علم و صنعت اراک) برای کار در المان دارای اعتبار هست؟با ۱۵ سال سابق کار برنامه نویسی
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در آلمان ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید آنابین به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در آلمان (ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت. این پروسه با توجه به وقت سفارت 1.5 تا 2 ساله این کشور زمان بر نیز می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 26. پوریا گفته:

  با سلام و تشکر از مطالب مفیدب که ارائه دادید.
  من دانشجوی ترم آخر دانشگاه پیام نور مرکز تهران شمال در رشته مهندسی عمران گرایش نقشه برداری هستم با معدل کل ۱۷.
  اما در زمینه مقالات علمی متاسفانه کاری انجام ندادم.
  کلاس های فشرده آیلتس رو هم به تازگی شروع کردم.
  با فرض داشتن مدرک آیلتس و توضیحات بالا بنده شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های کشور های سوئد یا کانادا و یا استرالیا رو دارم؟
  راستش میخوام هر طوری که شده فقط بتونم از ایران مهاجرت کنم.
  اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   امکان اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای ذکر شده را دارید اما این پذیرش بدون بورسیه تحصیلی خواهد بود.

   پاسخ
 27. سمانه گفته:

  سلام وقتتون بخیر.مدرک کارشناسی ناپیوسته مدیرت تبلیغات تجاری از دانشگاه علمی کاربردی اهواز برای کار در المان دارای اعتبار هست؟ضمن اینکه من اقامتم ازدواجی هستش و این سوال ربطی به گرفتن اقامت نداره.فقط برای تطبیق مدرک و یافتن کار هستش.باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. این مورد را می توانید از وبسایت آنابین جویا شوید. عموماً تمامی مدارک دانشگاه های سراسری و بخش اعظم مدارک دانشگاه آزاد در آلمان پذیرفته شده هستند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. متاسفانه برای تحصیل در اتریش ارائه مدرک قبولی در دانشگاه سراسری الزتمیست و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس کمی برخوردار هستند. ولی می توانید با این مدرک برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش اقدام نمایید.

   پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. می بایست اعتبار آن را در سایت آنابین بررسی نمایید. عموما مدارک دانشگاه های سراسری و برخی از دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی بسته به شهر دانشگاهی و اعتبار آن دانشگاه برای دانشگاه های آلمان مود تایید می باشند.

   پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. متاسفانه برای تحصیل رایگان در آلمان ارائه مدرک قبولی در دانشگاه سراسری الزامیست و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس کمی برخوردار هستند. ولی می توانید با این مدرک برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 28. mohamad گفته:

  سلام
  مدرک دانشگاه غیر انتفاعی چی ؟ اعتبار داره تو دانشگاه های خارجی؟؟
  و اینکه آیا برای مهاجرت شغلی همه کشورها مثل آلمان میان چک کنن که از کدوم دانشگاه مدرک گرفتی و اعتبار مدرک رو ارزیابی میکنن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   هر کشور معیارهای خاص خود را برای اعتبار سنجی مدرک تحصیلی شما دارد. شما می توانید رزومه تحصیلی خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. محمد گفته:

  شما گفتین که علمی کاربردی در المان اعتبار داره.خب پس علمی کاربردی راحت تر از ازاد و پیام نور میشه از دانشگاه های المان پذیرش گرفت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. داشتن اعتبار مدرک دانشگاهی تنها یکی از موارد مورد نیاز برای تحصیل در آلمان است. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 30. محمد گفته:

  گپ تحصیلی برا المان و اتریش چقدره؟
  شانس قبولی در دانشگاه های رایگان برای ازاد بیشتره یا پیام نور؟
  به غیر از المان و اتریش کجا تحصیل درش رایگانه؟
  مرسی بابت تمام زحماتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در آلمان و اتریش گپ تحصیلی چندان اهمیتی ندارد. برای تحصیل رایگان در اتریش باید در کنکور ایران قبول شده باشید اما برای آلمان این محدودیت وجود ندارد.
   کشور نروژ نیز امکان تحصیل رایگان را فراهم آورده است.

   پاسخ
    • shahram گفته:

     با سلام. بستگی به شرایط شما و آن کشور خواهد داشت و پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
     شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
     https://malekpour.ir/contact-us/

     پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.