اگر سؤالی در زمینه امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی دارید ،اگر میخواهید شرایط امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی رابدانید،  یا میخواهید بدانیداعتبار مدارک دانشگاههای پیام نور و علمی کاربری در اروپا چگونه است با ما همراه باشید و مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

 

ما در این مقاله سعی کرده ایم راجع به امکان ادامه تحصیل برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را برای شما شرح دهیم و شرایط پذیرش دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را به شما متقاضی عزیز توضیح دهیم با ما همراه باشید.

اعتبار مدارک دانشگاهی ایران در دانشگاههای خارج از کشور یک بحث جدا میباشد چون برای پذیرش دانشگاههای سطح یک دنیا مدارک تحصیلی از هر دانشگاهی و از هر دانشجویی باهر نمره ای و شرایطی پذیرفته نیست.رده بندی های مهم دانشگاههای دنیا و درجه بندی دانشگاههای ایران در این رده بندی ها برای خیلی از دانشگاههای رده یک دنیاملاک میباشد یکسری از رده بندی های مهم دنیا رده بندی QS ،نظام رده بندی شانگهای، نظام رده بندی تایمز ،رتبه بندی لیدن و مکالین میباشد.

با این اوصاف پذیرش دانشگاههای درجه یک دنیا احتمال پذیرفتن مدارک دانشگاههای سراسری ایران (روزانه و شبانه ) نسبت به دانشگاه آزاد ودانشگاه غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی بالاتر میباشد.

برخی از دانشگاهها در خارج از ایران بسته به قوانین این دانشگاهها و نظر کمیسیون ارزشیابی مدارک دانشگاهی ،مدارک بعضی دانشگاههای آزاد مطرح در کشور را میپذیرند و این مسأله بستگی به رأی کمیسیون ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشگاه مورد نظر در مورد اعتبار مدارک و اطلاعاتی است که از دانشگاه ایران دارد.

کلا هرچقدر مدارک دانشگاههای محل تحصیل متقاضی بین المللی تر و معتبرتر باشد پیش نیازهایی که متقاضی تحصیل جهت ورود به دانشگاههای خارج از کشور باید پاس کند از جمله گذراندن دوره هایی که کالج های آمادگی ورود به دانشگاه و بدست آوردن امتیاز لازم ، کمتر میشود.

در سالهای اخیر جدا از اعتبار بالای مدارک دانشگاههای ملی، دانشگاههای پیام نور و آزاد هم رشد قابل چشمگیری در سطح بین الملل نسبت به دانشگاههای دیگر داشته اند ایجاد واحدهای بین الملل این دانشگاهها در خارج از ایران می تواند نقش مثبت بیشتری برای آنها در سطح دنیا و اعتبار مدارک فارغ التحصیلان این دانشگاهها داشته باشد.

در دانشگاههای کشورهای مختلف دنیا هنوز برای دانشگاههای علمی کاربردی وغیر انتفاعی و دوره های مجازی محدودیت هایی وجود دارد ولی دانشگاه پیام نور و آزاد قدم هایی به سوی بالاتر بردن اعتبار بین المللی خود برداشته اند که خیلی مثمرثمر بوده است.

مشاوران و حقوقدانان موسسه حقوقی ملک پور آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی میباشد اگر سوالی در هر زمینه مهاجرتی دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

دانشگاه پیام نور معتبر میباشد و مدارک این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم ایران می باشد. مهمترین دغدغه و سؤال برای متقاضیان دانشگاه پیام نور این است که مدرک این دانشگاه در دنیا معتبر میباشد یا نه؟ این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم میباشد و معتبر میباشد این دانشگاه در جهان بخاطر اینکه یک ساختار استاندارد از لحاظ سیستم آموزشی دارد دارای اعتبار خوبی میباشد و برای ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از  ایران هم مدرک این دانشگاه مورد تأیید خیلی از دانشگاههای دنیا میباشد.

اعتبار مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور با توجه به پذیرش از راه کنکور سراسری و دولتی بودن آن با دیگر دانشگاهها تقریبآ برابر میباشد  برای اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور در اروپا در درجه اول بستگی به دانشگاه و کشور مورد نظر دارد طبق تحقیقات به عمل آمده دانشگاههای بعضی از کشورهای اروپایی نسبت به پذیرش فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور سخت گیرترند ولی دانشگاههای برخی از کشورها همچون انگلستان و هند و مالزی و فرانسه و آمریکا و استرالیا راحت تر فارغ التحصیلان پیام نور را میپذیرند . دانشگاههای ترکیه و برزیل مدارک پیام نور ایران را نامعتبر میدانند. لازم به ذکر است که مدرک فارغ التحصیلان پیام نور باید حتما از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ثبت پذیرش از طریق آزمون سراسری وبا ذکر  معدل کل صادر  شود.

اعتبار مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی در اروپادر برخی از کشورها قابل قبول میباشدو در برخی کشورها قابل قبول نمی باشد بیشتر دانشگاههای اروپا مدرک دانشگاه علمی کاربردی را قبول دارند. در کشورهایی مانند آلمان ، نروژ و استرالیا دانشگاههایی هستند که نظام آموزشی آنها شبیه دانشگاه علمی کاربردی ایران میباشد و این کشورها به مدارک دانشگاه علمی کاربردی اهمیت میدهند و مورد قبولشان میباشد.د

ر کل فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی در اروپا در بعضی از کشورها راحتتر و‌بعضی کشورهای اروپایی سخت تر پذیرش می دهند بعضی کشورهای اروپایی اصلا مهم نیست از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده ای وپذیرفته شدن شخص متقاضی در دانشگاه به معدل، نمره زبان ،مقاله و همه اینها بستگی دارد خوب البته دانشگاههای سراسری نسبت به دانشگاههای دیگر معتبرتر  میباشند و احتمال گرفتن پذیرش از دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان پیام نور و علمی کاربردی نسبت به دانشگاههای سراسری ( دوره های روزانه ) پایینتر میباشد اما باز هم بستگی به کشور مورد تقاضا دارد که به فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و غیرانتفاعی  و علمی کاربردی و آزاد چگونه پذیرش دهنداما در کل بیشترکشورهای اروپایی مدارک دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را قبول دارند فقط درصد پذیرفته شدن آنها متفاوت میباشد که آن هم بستگی به آیتم های دیگر هم دارد که متقاضی چه شرایطی داشته باشد از لحاظ تحصیلی( معدل ، نمره زبان ، مقاله در سطح بین الملل و…) که همه اینها شانس ودرصد پذیرش را در دانشگاههای اروپا برای فارغ التحصیلان پیام نور و علمی کاربردی بالا میبرد. مواردی وجود داشته که شخص فارغ التحصیل دانشگاه سراسری بودن اما با معدل پایین  وبدون مقاله و شخص دیگری فارغ التحصیل دانشگاه  پیام نور دارای نمره زبان بالا، معدل بالا،مقاله بین المللی ، بین این دو شخص ،فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور پذیرفته شده است ،چون شرایط بهتری از لحاظ علمی داشته است.

دوستان عزیز اگر سوالی در باب امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی دارید اگر میخواهید بدانیدامکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی چگونه است ، اگر میخواهید شرایط دانشگاهها در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را بدانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و اطلاعات کاملتر راجع به امکان ادامه تحصیل در اروپا برای فارغ التحصیلان دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی را کسب نمایید با ما درموسسه حقوقی ملک پور همراه باشید و از مشاوره های رایگان تلفنی ما بهره مند شوید موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ده سال تجربه در امر مشاوره یکی از خوشنام ترین موسسات ایران و خاورمیانه آماده پاسخگویی به سوالات شما در همه زمینه های تحصیلی ،کاری ، سرمایه گذاری  ،ازدواج و… میباشد.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

351 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. زح گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دیپلم فنی و حرفه ای کامپیوتر و کاردانی دانشکده فنی و حرفه ای دولتی و کارشناسی غیرانتفاعی دارم، آیا با این مدارک می‌شود در کشور های اروپایی مثل آلمان یا انگلیس کار کرد یا ادامه تحصیل داد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. مهسا گفته:

  سلام میخاستم بدونم مدرک لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی در رشته ی روان شناسی تو کانادا معتبره یعنی میتونم ارشد این رشته رو تو کانادا بگذرونم

  Rating: 5
  پاسخ
 3. محمد معین گفته:

  ببخشید هی سوال میپرسم
  خب میشه بفرمایین در اروپا امکان تحصیل در چه کشور هایی با لیسانس دانشگاه ازاد وجود داره؟
  سوال بعدی اینکه المان و اتریش که تحصیل درش رایگان هست میشه پذیرش گرفت؟(ینی مثل دانشگاه دولتی اکثر دانشگاه ها قبول دارن ازاد رو؟)

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل رایگان در بیشتر دانشگاه های اتریش نیازمند مدرک از دانشگاه دولتی می باشد اما پس از ارزیابی مدرک تحصیلی شما ممکن است برای برخی دانشگاه های رایگان شانس داشته باشید. دانشگاه های آلمان مدرک دانشگاه دولتی را می پذیرند.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
    • azadehnoory گفته:

     با سلام و عرض ادب. در برخی کشورها مانند اتریش اگر تمایل به تحصیل در دانشگاه رایگان دولتی دارید باید در کنکور ایران قبول شده باشید.

     پاسخ
 4. نهال قانونی گفته:

  سلام ببخشید من چندین بار ایمیل زدم اما جواب ندادید،من دانشجوی ترم دو رشته علوم تربیتی در دانشگاه پیام نور هستم میخواستم بدونم کشور آلمان چون پیام نور درس میخونم منو پذیرش میکنن برای ادامه تحصیل یا خیر؟ممنون میشم پاسخ بدید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مدرک دانشگاه پیام نور مورد قبول دانشگاه های کشور آلمان نمی باشد. به منظور اخذ اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سایر سوالاتتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. محمد گفته:

  سلام
  وقتتون بخير
  اطلاع دارين مدرک دانشگاه شيراز در رشته مهندسي کامپيوتر در مقطع کارشناسي اما تحصيل بصورت مجازي تا چه حد اعتبار داره؟
  معدل و رزومه بسيار خوبي دارم اما صرفا در ميزان اعتبار مدرک شک دارم.
  سپاس از لطفتون

  Rating: 5
  پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  اطلاع دارین مدرک دانشگاه شیراز در رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی اما تحصیل بصورت مجازی تا چه حد اعتبار داره؟
  معدل و رزومه بسیار خوبی دارم اما صرفا در میزان اعتبار مدرکمون کمی شک دارم.
  سپاس از لطفتون.

  Rating: 4
  پاسخ
 7. طاها گفته:

  سلام و عرض ادب

  شما بر چه معیاری نوشتید دانشگاه برزیل مدرک رسمی پیام نور صادر شده از وزارت علوم را قبول ندارد؟

  منظورتون کدوم دانشگاه این کشور است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   دوست عزیز کشور برزیل جزو کشورهای اروپایی محسوب نمی شود و مدرک دانشگاه پیام نور در کشورهایی مانند آلمان و اتریش در اکثر موارد بی اعتبار می باشد.

   پاسخ
 8. Taraneh گفته:

  سلام من مترجمی زبان دانشگاه پیام نور شیراز میخونم و ترم ۲ هستم. میخواستم ببینم برای ارشد معدل معیار باید چقدر باشه باشه؟ کدوم کشور ها راحت تر پذیرش میگیرم؟ آیا تو کشورهای آسیایی مثل کره جنوبی‌ و یا چین هم شانس پذیرش دارم؟ ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شما می توانید برای کشورهایی که فرمودید و کشورهای اروپایی اقدام کنید. پذیرش از دانشگاه های کشورهای خارجی، عموما نیاز به مدرک زبان دارد.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. Atiyeh گفته:

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی روانشناسی پیام نور هستم و از طریق کنکور قبول شدم..میخواستم بدونم درسته که مدرک پیام نور برای دانشگاه های ترکیه فاقد اعتباره؟ اخه جایی خوندم که مدرک پیام نور بدون کنکور رو قبول ندارن..یعنی من هیچ شانسی برای بورس شدن در کشور ترکیه نخواهم داشت؟؟حتی اگر رزومه ی خیلی خوبی داشته باشم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 10. حسین گفته:

  با سلام‌و عرض ارادت خدمت شما.
  اینجانب کارشناسی علمی کاربردی دارم معدل ام بالاست.

  آیا در دانشگاه های ایتالیا میتوانم ادامه تحصیل بدهم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 11. نوا گفته:

  با سلام ایا مدرک دانشگاه غیر انتفاعی در المان معتبره؟میتونم برای ارشد روانشناسی اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز مدارک دانشگاه های غیر انتفاعی و سایر دانشگاه ها نیاز به استعلام و اعتبار سنجی دارند. شما می توانید جهت ارزیابی رزومه و شرایط فعلی خود با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 12. سارا گفته:

  سلام. آیا برای گرفتن پذیرش دکتری معماری داشتن مدرک نظام مهندسی ایران موثر هست. در صورت داشتن یک رزومه معمولی شانس فول فاند رو افزایش میده یا نه ؟

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منطور اخذ فاند و بورسیه تحصیلی دکتری می بایست دارای رزومه تحصیلی و تحقیقاتی عالی بوده و از طریق گرفتن سوپروایزر اقدام نمایید.

   پاسخ
  • یاسین گفته:

   با سلام و احترام
   آیا می تونم با توجه به رزومه ای که خدمت شما اعلام میشه، بورسیه و فاند دکتری معماری یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرم؟ در درجه اول ایتالیا، یا اتریش،یا نروژ، سپس آلمان ، فرانسه، انگلیس،یا هلند

   بیست و نه ساله کارشناسی ارشد مهندسی معماری از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶،و معدل کارشناسی پایین ۱۳.۳۳ از دانشگاه پیام نور،
   (متاسفانه به دلیل سانحه تصادف معدل پایینه که مدارک بیمارستانم موجوده)
   طراح، گرافیست وعکاس (عکس کارهای گذشته م موجوده) و نوازنده ساز ویولون؛ به صورت حرفه ای
   نویسنده ۲ کتاب در زمینه معماری که چاپ کردم
   مقاله بین المللی ۲تا که میتونم بیشترم کنم
   درحال حاضر زبان انگلیسی می خونم برای آیلتس
   بسیار سپاسگزارم از شما گرامی

   Rating: 3
   پاسخ
 13. مجتبي گفته:

  سلام
  من كارداني از ازاد و كارشناسي برق از علمي كاربردي دارم، ميشه از طريق تحصيلي براي المان اقدام كرد؟ هفت سال هم سابقه كاري غير مرتبط دارم ،
  در حال حاظر دارم زبان ميخونم ،مرسي

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما در دانشگاه های خصوصی آلمان می توانید تحصیل کنید و برای تحصیل در دانشگاه های رایگان مدرک تحصیلی شما باید ارزیابی شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 14. Mahi گفته:

  سلام
  الآن بیشتر از ۹۰ درصد رشته های دانشگاهای پیام نور تهران با سوابق تحصیلی هستن.. چ رشته های مهندسی چ بقیه ی رشته ها.. پس یعنی دانشجو های این رشته ها اصلا نمیتونن پذیرش بگیرن؟ حتی اگ مثلا معدلشون بالا باشه؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. تحصیل دانشجویان دانشگاه های پیام نور و علمی و کاربردی در دانشگاه های خارجی و مهاجرت تحصیلی به این کشورها با این مدارک بسته به نوع کشور و دانشگاه متفاوت است. به عنوان مثال کشور آلمان و سایت آنابین مدارک دانشگاه پیام نور را عموما قبول ندارند ولی می توان به جای آنابین از زاب تاییدیه مدرک گرفته و برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی آلمان اقدام نمود. پیشنهاد می شود در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 15. مهسا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من همین الآن متوجه شدم ک باید حتما از کنکور بریم پیام نور
  ترم یک رشته کامپیوترم..
  تصمیم گرفتم امسال کنکور بدم و دوباره همین رشته رو ادامه بدم
  سوالم اینه ک رتبه و درصدای کنکور هم براشون مهمه؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما تنها باید از طریق کنکور سراسری به رشته مورد نظر خود در یکی از دانشگاه های ایران وارد شوید، تا بتوانید از دانشگاه های دولتی اتریش برای تحصیل رایگان پذیرش بگیرید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 16. یلدا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من کارشناسی شیمی‌دانشگاه سراسری تبریز‌خوندم.
  برای ارشد پیام نور رشته روانشناسی رو میخوام ادامه بدم.
  ارشد روانشناسی من رو قبول می کنن یا خیر؟

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود را بفرمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. Zahra گفته:

  سلام من دانشجوی ترم ۱ مهندسی شیمی دانشگاه پیام نور هستم،با کنکور قبول شدم ولی جلوی رشتم تو دفترچه انتخاب رشته نوشته شده بود صرفا با ثوابق تحصیلی ایا برای مهاجرت مشکل زا میشه؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. دوست عزیز مدرک تحصیلی و شرایط شما نیاز بررسی دقیق تری دارد. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 18. مونا گفته:

  سلام. همسرم در شرف گرفتن ویزای کاری هلند هستند. و من 26 سالمه وفوق دیپلم معماری از دانشگاه علمی کاربردی دارم و نرم افزار های مورد نیاز رو بلدم. میتونم اونجا کار پیدا کنم یا اینکه با مدرک علمی کاربردی میتونم برای کارشناسی ادامه تحصیل بدم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با داشتن مدرک فوق دیپلم و عدم امکان برای اخذ ویزای کار هلند با این مدرک، بهترین گزینه برای شما تحصیل می باشد. پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 19. Abolfazl گفته:

  پردیس وابسته به دانشگاه فردوسی مورد تایید zag هست؟ من دانشجوی پرستاری پردیس مشهد هستم و یک سال هم میگذرد ایا میتوانم برای دانشگاه های المان اپلای کنم درضمن مدرک b1 گوته هم دارم

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 20. Abolfazl گفته:

  پردیس وابسته به دانشگاه فردوسی مورد تایید zag هست؟ من دانشجوی پرستاری پردیس مشهد هستم و یک سال هم میگذرد ایا میتوانم برای دانشگاه های المان اپلای کنم درضمن مدرک b1 گوته هم دارم

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 21. علی گفته:

  با سلام بنده سال آخر دامپزشکی در دانشگاه آزاد تبریز می خونم می خواستم بدونم برای تخصص در آمریکا یا کانادا یا کشورهای مطرح در این زمینه می تونم پذیرش بگیرم

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 22. M گفته:

  سلام
  من لیسانس صنایع از پیام نور دارم در خواست دادم برای دانشگاه المان گفتن چون کارنامه کنکور ضمیمه نیس رد کردن
  مگه نمیگین پیام نور رو قبول دارن پس چی شد!!
  من با سوابق تحصیلی قبول شدم و کنکوری ندادم الان چیکار کنم ؟!!

  پاسخ
 23. شادی شریعت گفته:

  سلام من لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم ‌ و الان دانشجوی فوق روانشناسی پیام نور هستم میخواستم بدونم امکان اپلای تحصیلی برای آلمان رو دارم؟ زبانم هم متوسط هست ولی امکان گرفتن آیلتس در ۶ ماه یا b آینس در ۶ ماه رو دارم.
  ۱.آیا این تغییر رشته امکان پذیر هست؟
  ۲.بهتر است فوق لیسانسم را اینجا ادامه بدم ‌ و بعد برای دکتری اقدام کنم البته فقط ۱ ترم خواندم.
  ۳.آیا ویزای همراه خواهم داشت؟برای همسرم ،
  ۴.آیا اگر ویزای توریستی بگیرم برای کشوری مثل هلند و از آنجا برای سفارت اقدام کنم مراحل سریعتر پیش خواهد رفت امروز با دفتر شما تماس گرفتم و گفتن ۲ سال وقت سفارت طول میکشه
  ممنون

  پاسخ
 24. مهدی گفته:

  با سلام خدمت شما

  من کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه علمی کاربردی واحد جهاد دانشگاهی هستم.

  آیا امکان ادامه تحصیل در آمریکا یا کشور های اروپایی دارم؟

  آیا مدرک مورد قبول است؟

  با تشکر

  پاسخ
 25. Roya گفته:

  باسلام.من دانشجوی ترم دو رشته ی روانشناسی دردانشگاه پیام نورتهران هستم ودرحال اموزش وگرفتن مدرک زبان انگلیسی،میخواستم ببینم اگه بخوام برای ادامه تحصیل به یه کشوردیگه برم کدوم کشورراحت تروباهزینه ی کمترقبول میکنند که برم؟

  پاسخ
 26. رعنا گفته:

  سلام من فوق دیپلم IT دارم از دانشگاه علمی کاربردی با معدل مدرکم 16.1 . زبان انگلیسیم خیلی خوب نیستش ولی دارم روش کار میکنم، به عنوان برنامه نویس تو یه شرکت نرم افزاری مشغول هستم، تا حدودی برنامه نویسی روباتیک مهارت هم دارم، ممکنه این چیزا به عنوان امتیاز محسوب بشه؟ قصد دارم لیسانسم رو از یه دانشگاه معتبر تر بگیرم، ممنون میشم یه راهنماییم بکنید

  پاسخ
 27. Niloo گفته:

  سلام وقت بخیر من دیپلم گرافیک از هنرستان و فوق دیپلم گرافیک‌از علمی کاربردی و لیسانس عکاسی از علمی کاربردی هستم میخواستم بدونم برای تحصیل امکان مهاجرت با کشور های اروپایی مثل انگلیس رو دارم؟؟

  پاسخ
 28. Roz گفته:

  سلام. من دانشجوی ترم اول مهندسی عمران دانشگاه پیام نور هستم و دارم زبان ایلتس میخونم. سوالم اینه بهتره فوقمو تو ایران بگیرم و سه سال کار کنم بعد برم کانادا یا برای فوق برم اونجا و اینکه یکم از هزینه ها میترسم و اصلا چطور میشه رفت. میشه با خانواده رفت؟
  باتشکر

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام تحصیلی اقدام کنید بهتر است.
   سالانه 23 هزار تا 40 هزاردلار.
   بله ویزای همراه هم دارید.

   پاسخ
 29. elahe گفته:

  سلام من مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور اهواز میخونم میخواستم ببینم برای ارشد کدوم کشور ها راحت تر پذیرش میگیرم؟امکانش هست مثلا هلند یا اتریش پذیرش بدن؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام
   باید در لیست دانشگاه های مورد پذیرش چک بفرمایید و در نظر بگیرید سهم زیادی از ویزای کاری به سوابق شما و کارهای شما بازمیگردد.

   پاسخ
 30. Saba گفته:

  سلام من دانشجو مقطع كارشناسي رشته ميكروبيولوژي ازاد دانشگاه علوم پزشكي تهران هستم،ميخواستم بدونم كه ميتونم مقطع كارشناسي ارشد را در خارج از كشور مثل كانادا در رشته هايي مثل داروسازي يا پزشكي بخونم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   تحصیل پزشکی در هر کشوری شرایط خود را دارد.درباره ی کانادا باید ابتدا به مدت 3 یا 4 سال رشته ای مانند همان رشته ی خودتان،میکروبیولوژی را در کانادا بخوانید و بعدوارد دانشگاه پزشکی شوید.

   پاسخ
 31. مهرداد گفته:

  سلام من از دانشگاه آزاد کاردانی رو گرفتم و از علمی کاربردی میخوام لیسانس رو بگیرم میخواستم ببینم مدرک من در کشور دانمارک یا سوئد و ترکیه اعتبار دارند یا خیر ممنون میشم اگر جواب بدین ؟؟؟

  پاسخ
 32. ناشناس گفته:

  سلام،من لیسانس الکترونیک از موسسه غیر انتفاعی دارم می خواستم بدونم اگر در دانشگاه پیام نور مدرک کارشناسی ارشدم رو بگیرم این مدرک در کشور اسپانیا قابل قبول است یا خیر

  پاسخ
 33. سینا گفته:

  باسلام ،بنده دارای مدرک فوق دیپلم از دانشگاه علمی کاربردی دررشته روابط عمومی نیز هستم ،سوال بنده ازشما مشاور محترم این است که ایا بنده برای ادامه تحصیل میتوانم به کشورالمان عزیمت کنم یاخیر ؟اگر امکانش هست ازچه طریق وبا چه دانشگاهی باید مکاتبه نمود
  سپاس فراوان

  پاسخ
 34. فاطمه گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه پیام نور ولی خب بدون کنکور وارد شدم ک میگن در مدرک در ج نمیشه و مهم نیست زیاد
  علاوه بر اینا دو تا مقاله و مدرک زبانم دارم با معدل بالا ۱۷ هم از دانشگاه فارغ التحصیل شدم
  ایا امکان داره ک تو کشور هایی مثل هلند یا المان بتونم بورسه برای ارشد بگیرم؟؟ و همزمان کار هم بکنم؟؟ لطفا جواب بدین خیلی مهمه

  پاسخ
 35. یزدان گفته:

  سلام من لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد بامعدل ۱۷/١۶والان دانشجوی ارشد پیانور تهران هستم برای مقطع دکترا چطور میتونم بورس بگیرم برای خارج از کشور هر کشوری باشه ……لطفا کمکم کنین چکار باید کنیم

  پاسخ
 36. غزل گفته:

  با سلام و عرض ادب ایا مدرک ارشد غیر انتفاعی معتبرتر هستند برای بورسیه گرفتن یا ارشد دانشگاه های ازاد؟

  پاسخ
 37. محمد گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید… ببخشید چون چند بار بالاتر اعلام کردید که با دفتر تماس بگیرید قبلش میخواستم شرایطم رو بگم ببینم اصلا چنین امکانی وجود داره بعد اگه وجود داشت برای اطلاعات کامل تر تماس بگیرم… من از دانشگاه آزاد جهرم با معدل کل 16 نرم افزار کامپیوتر الان ترم جدید هم برای کارشناسی ثبت نام کردم ولی چندتا از دوستام بهم گفتن با شرایط من میتونم در آلمان ادامه تحصیل بدم از لحاظ زبان انگلیسی هم شاید بین 30 تا 50 درصد وارد باشم و همچنین معافیت دائم سربازی هم دارم … حالا با این شرایط اصلا در آلمان امکان ادامه تحصیل من وجود داره؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان باید در دانشگاه دولتی تحصیل و یا قبول شده باشید.

   پاسخ
 38. مینا گفته:

  سلام من مدرک کارشناسی آشپزی بین الملل با معدل۱۹/۷ از دانشگاه علمی کاربردی رو دارم و ایلس ۶/۵ ….زبان فرانسه هم مدرک دارم‌‌… میخواستم ببینم میتونم برای ادامه تحصیل توی رشته خودم دانشگاه ها یا آکادمی های فرانسه با استرالیا اقدام کنم .آیا بورس هم میتونم بگیرم؟

  پاسخ
 39. نجمه گفته:

  سلام من مهندسی معماری با معدل ۱۶/۹۰ از دانشکاه پیام نور بجنورد هستم در حال گرفتن مدرک زبان ایلتس میخوام بدونم امکان گرفتن بورس تحصیلی دارم یا نه؟ هرکشوری باشه برام فرقی نداره

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 40. امیر محمد برنا گفته:

  باسلام من برای ادامه تحصیل بروم المان ایا با مدرک کارشناسی دانشگاه ازاد می توانم ادامه تحصیل بدهم ایا مدرک دانشگاه ازاد را قبول دارن؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   بله میتوانید اقدام نمایید . یکسری از دانشگاه ها هستند که برای دانشگاه آزاد نیز پذیرش صادر مینمایند.

   پاسخ
   • M.N گفته:

    با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
    شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
 41. حدیث گفته:

  سلام من لیسانس دانشگاه پیام نور رشته ی مترجمی زبان انگلیسی دارم، میخوام با همسرم برای ادامه تحصیل برم کانادا، و بتونیم هر دو کار هم بکنیم، از ابتدا باید چه اقداماتی انحام بدیم؟ و شرایطش چیه؟ و چقدر طول میکشه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط شما همانند میزان گپ تحصیلی، معدل نهایی، رشته مورد نظر و …… آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. یگانه گفته:

  سلام من از پیام نور تبریز معماریش قبول شدم چجوری میشه اقدام کنم به دانشگاهی از دانشگاه های کانادا ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از شرایط شما داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. مجید گفته:

  با سلام خسته نباشید آیا مدرک کارشناسی ارشد موسس غیر انتفاعی و غیر دولتی برای پذیرش گرفتن معتبر است? اگر هست چه کشور هایی قبول دارند شامل کانادا و آمریکا میشود?
  اگر 2نفر در شرایط برابر یکی مدرک ارشد آزاد و یکی غیر انتفاعی ارشد را داشته باشد کدام بهتر است برای پذیرش?
  به صورت کلی مدرک آزاد بیشتر مورد قبول است یا غیر انتفاعی?

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار اعتبار مدارک تحصیلی بسته به کشور و دانشگاه متفاوت خواهد بود. شما باید بفرمایید از کدام یک از این کشورها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. علی گفته:

  سلام من تازه وارد دانشگاه علمی کاربردی در رشته معماری داخلی شدم می خوام مدرک و با معدل بالا بگیرم می خوام برم آلمان می خوام بدونم شانسی دارم ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 45. ... گفته:

  سلام..
  من لیسانس از دانشگاه پیام نور دارم..معدلم هم زیر۱۵است..آیا شانس پذیرش تحصیلی از کشور هلند را دارم؟؟اگر خیر کدام کشور معدل پایین دانشگاه پیام نور را میپذیرد؟؟(با شرط داشتن مدرک زبان)

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی بله این امکان برای شما وجود دارد. البته باید اطلاعات جزیی تری جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 46. فاطمه.ع گفته:

  سلام من دانشجو ترم 7 مهندسی شیمی پیام نور هستم معدل 17 با مدرک زبان ب نظر شما برای چ کشور هایی میتونم پذیرش بگیرم؟روی یه مقاله هم دارم کار میکنم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار شما باید بفرمایید برای کدام یک از کشورها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم که کدام گزینه برای شما مناسب تر است. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی گزینه ها و اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • سمیرا گفته:

    با سلام خسته نباشید س هستم ۳۶ساله ۱۰سال پیش دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم اماالان علاقه زیادی ب گریم سینمایی پیداکردم ارایشگری میکنم اما بازم برام کمه میخوام برای ترم بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی رشت شرکت کنم وزبان المانی درکناش تکمیل کنم اگه کاردانی ایران بگیرم کارشناسی میتونم المان بگیرم ۲فرزند کوچیک دارم همسرم چی مشه همسرم دیپلم تچربی راننده کامیون .استعدادارم ج بدید

    پاسخ
 47. Kolahan گفته:

  سلام خسته نباشید.من با کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی از پیام نور امکان تحصیل با فاند کامل در اروپا یا کانادا را دارم.با داشتن سابقه ی کار عملی،مقاله ،و نمره ی ایلتس 7.و مدارک فنی و حرفه ای مرتبط با رشته ی تحصیلیم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما کامل مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارید. هرچند از آنجایی که در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است، راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. Aref گفته:

  سلام من مدرک کارشناسی رشته تاریخ رو با معدل 18.5 از دانشگاه پیام نور دارم میخواستم بدونم میشه بورسیه رایگان تحصیلی از دانشگاه های آمریکا و اروپا گرفت؟
  به نظرتون کدوم کشور برای این رشته خوبه و به غیر از زبان انگلیسی باید زبان رسمی اون کشور رو هم بدونیم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب شما درصورتی که حداقل ielts 7 اخذ نمایید و معدل بالای 19 داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه در ضمن تحصیل استفاده نمایید. همچنین در صورتی که قصد مهاجرت به کشورهایی که زبان اول آنها انگلیسی نیست دارید باید زبان رسمی کشور مقصد را نیز فرا گیرید. بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   باید مدارک تان بررسی شود. در برخی موارد خیر مورد تایید نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. صالحی گفته:

  با سلام،40 سال سن و متاهل ویک فرزند، با مدرک کارشناسی IT و معدل 16.75دانشگاه علمی کاربردی، آیا امکانش هست که در آلمان با یک دوره یکساله آموزش در رشته خودم وارد کار شوم؟باتشکر

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   ویزای کار را در دو حلت می توانید اخذ کنید یا از یک کارفرما پیشنهاد شغلی داشته باشید و یا از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 50. زهرا کلانتری گفته:

  با سلام و روز به خیر
  من کارشناسی IT از دانشگاه پیام نور با معدل 16 دارم و زبان آلمانی تا B1خوندم،آیا شانسی برای ادامه تحصیل در آلمان دارم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد تایید نشود و محل تحصیل از دید دولت آلمان توسط مرجعی باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 51. سجاد محمدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید . بنده مدرک کاردانی ایمنی و بهداشت دانشگاه علمی کاربردی با معدل 18 و لیسانس روانشناسی با معدل 16 دارم و در حال نگارش یک کتاب هستم . کدوم کشور اروپایی میتونم ادامه تحصیل بدم. و آیا ممیشه بورسیه شدد با تشکر.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب
   محدودیتی در انتخاب کشور برای ادامه ی تحصیل ندارید. برای اخذ بورسیه ایتالیا گزینه ی مناسبی می باشد. جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. ناهید گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید
  من لیسانس IT از دانشگاه علمی کاربردی واحد صنایع ایران با معدل 16 دارم
  میخواستم ببینم برای کشور اتریش میتونم اقدام کنم ؟

  پاسخ
 53. فاطمه امینی گفته:

  عرض سلام واحترام خدمت شما
  من دانشجوی ترم پنج روانشناسی از دانشگاه پیام نور هستم و به زبان انگلیسی تسلط دارم ودر حال نگارش چند مقاله برای ارسال به مجلات داخل کشور هستم خواستم بدونم این امکان وجود دارد که با ارسال رزومه ی خود بتوانم بورسیه تحصیلی از کشور هلند رابگیرم ؟
  متشکرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 54. نیما گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  خواستم بپرسم مدرک علمی کاربردی در کشور سوید قابل قبول هست یا خیر چون من میخوام کارشناسی it رو از این داشنگاه بگیرم و بعد از کارشناسی به سوید برم برای ادامه تحصیل ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار. بله این امکان برای شما وجود دارد هرچند باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. امیرمحمد گفته:

  باسلام
  بنده دارای مدرک دکتری عمومی دامپزشکی دانشگاه آزاد بامعدل ۱۶ هستم.مدرک زبان و مقاله بین المللی هم دارم.خواستم بپرسم امکان پذیرش همین مدرک درخارج ازکشور وجود دارد یاخیر؟ یا میشه یه دوره ای رو گذروند و مدرک رو دراونجا معتبر کرد؟ تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار بله شما تا حدود زیادی شانس برای ادامۀ تحصیل در اکثر کشورهای اروپایی در این رشته را دارید. البته برای بهترین گزینه باید رزومه شما مورد بررسی دقیق قرار گیرد بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت بررسی کامل تر در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. سارا گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام :
  اینجانب با ۳۴ سال سن دارای مدرک کارشناسی تربیت مربی پیش دبستان از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۶/۵۰ و پس از گذراندن دوره آیلتس زبان ، آیا میتوانم در رشته روانشناسی کودک در کشور آلمان پذیرش بگیرم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 57. Nazi گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم آیا مدرک موسسات غیر انتفاعی در کشورهای امریکا و کانادا برای بورسیه مورد تایید میباشد یا خیر.و اینکه اعتبار مدرک دانشگاه ازاد و پیام نور بیشتر است یا غیرانتفاعی؟!ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 58. محمدرضا گفته:

  سلام من دارای لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه علمی و کاربردی و برای فوق لیسانس میخوام از استرالیا پذیرش بگیرم به نظر شما امکان دارد

  پاسخ
 59. زهرا گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بدونم ایا با داشتن لیسانس حقوق از دانشگاه علمی کاربردی،معدل بالا و نمره ایلتس ۷ امکان تحصیل در دانشگاه های کانادا برای مقطع فوق لیسانس هست؟

  پاسخ
 60. صدف گفته:

  سلام خسته نباشید.
  من دانشجوی ترم ۵ کارشناسی معماری در دانشگاه پیام نور هستم.
  به زبان انگلیسی کامل تسلط دارم.
  قصد مهاجرت به کشور نروژ دارم.
  می خواستم بدونم که ایا ایران مدرکمو بگیرم بعد برم یا برم از اول اونجا شروع کنم بهتره؟
  ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 61. shirin گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. من فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد -سرامیک مقطع ارشد از دانشگاه آزاد هستم. مسلط به زبان انگلیسی هستم. قرار هست مقاله هم چاپ کنم. متاهل هم هستم. میشه بگید میتونم بورسیه چه کشورهایی بشم؟ و اینکه همسرمم میتونن با من همراه بشن؟ چون یه جایی خوندم که از کشور استرالیا بورسیه تحصیلی بگیرید خانواده هم میتونند با شما همراه شن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید

   پاسخ
 62. Poria گفته:

  سلام خسته نباشيد من ليسانس مهندسي فناوري كنترل-ابزار دقيق از دانشكاه علمي كاربردي دارم م مسلط به زبان انگليسي هستم ايا امكان پذيرش در كشور هاي آلمان و نروژ هستم

  پاسخ
 63. بهزاد گفته:

  با سلام
  بهزاد هستم 25ساله لیسانس مهندسی نفت شاخه اکتشافات ودر حال حاضردانشجوی ترم آخرفوق لیسانس مهندسی شیمی طراحی فرایند با معدل 17 از دانشگاه آزاد هستم؛مشغول نوشتن مقاله ای هستم که به احتمال زیاد ISI بشه
  برای آیلتس هم مشغول آماده شدن هستم جوری که اساتید میگن این رو هم میتونم با نمره 7 یا بیشتر بگیرم؛ خواستم بدونم با این شرایط چه کشورهایی مناسب و به صرف تر هستش برای
  تحصیل در مقطع دکتری وبعد از اون اقامت ؛ممنون میشم یه دید کلی بدین به بنده.
  ممنونم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اتریش و کانادا. برای اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 64. پرستو گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد من مدرك ليسانس عمران از دانشگاه تهران جنوب دارم با معدل ١٧و قصد دارم در مقطع ارشد در دانشگاه پرديس خودگردان تحصيل كنم ميخواستم بدونم مدرك ارشد دانشگاه ازادمعتبر تره يا پرديس دانشگاه هاي سراسرى (عنوان پرديس تو مدرك درج ميشه)براى پذيرش دكترى در دانشگاه هاي خارج كشور؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این مدارک برای چه کشوری معتبر تر است؟ باید مدارکتان را ارایه دهید تا تاییدات انجام شود .

   پاسخ
 65. بهنام گفته:

  سلام، خسته نباشید، من مدرک لیسانس معماری از دانشگاه علمی کاربردی دارم، و به زبان آلمانی هم کاملا مسلطم، بنده میتونم برای مقطع فوق لیسانس در کشور آلمان اقدام کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد نشود و محل تحصیل از دید دولت المان توسط مرجعی باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 66. ساره گفته:

  با عرض سلام و تشكر از مطالب خوبتون، من ليسانس مهندسي شيمي از پيام نور دارم و ٢ سال دوره كارشناسي علمي كاربردي رو در رشته نقاشي خوندم و ليسانس نقاشي گرفتم با معدل بالا و آيلتس ٦ هم دارم. بسيار در كارم حرفه اي هستم و ميتونم نمونه كار ارائه بدم و مشكلي براي آزمون ورودي ندارم . قصد ادامه تحصيل در مقطع فوق ليسانس در ايتاليا يا فرانسه رو دارم. ميخواستم بدونم آيا مدرك ليسانس من رو كه هم علمي كاربرديه و هم ٢ ساله اونجا قبول ميكنن؟ يا اونجا بايد از اول ليسانس بخونم؟ ممنون ميشم پاسخ بدين

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد نشود و محل تحصیل از دید دولت ها توسط مرجعی باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 67. منصور گفته:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  جسارتا من کاردانی حقوق از دانشگاه علمی کاربردی دارم میخواستم اول ببینم با رشته حقوق میشه تو چ کشورهایی ادامه تحصیل داد و اینکه لیسانسمو با علمی کاربردی ادامه بدم یا ازاد ک اونور قبولش کنن یا همین کاردانی هم قبول میکنن
  البته مدرک کاردانی ict از دانشگاه غیرانتفاعی هم دارم
  با تشکر از موسسه شما .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 68. فاطمه گفته:

  سلام من مدرک کاردانی از دانشگاه عیر انتفاعی تهران و لیسانس ازاد تهران جنوب و فوق لیسانس دولتی دارم ،ومعدلم بالا نیست ،با چه شرایطی میتونم در دانشگاههای انگلیس بورس بگیرم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 69. محمد حسینقلی زاده قشقایی گفته:

  با سلام خسته نباشید
  اینجانب کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه پیام نور با معدل کل 17.18 هستم ولی مدرک زبان ندارم
  میخواستم کارشناسی ارشد رشته ی خودم رو در کشور دیگه بگذرونم
  بنظر شما کدوم کشور برای شرایط بورسیه من راحت تر است ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 70. سوده گفته:

  سلام خسته نباشيد
  واس پذيرش در دانشگاهاي رايگان المان مدرك ليسانس كدام دانشگاه بعد از سراسري معتبر تر است؟؟؟

  پاسخ
 71. مریم گفته:

  با سلام من مدرک کارشناسی روانشناسی دارم واگه برای ارشد پیام نور بخونم برای گرفتن دکترا در خارج از کشور معتبره یا نه ؟و اینکه کدوم کشور ها برای این رشته خوبن و راحت تر قبول میکنن ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 72. محمد گفته:

  سلام، من مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر از جهاد دانشگاهی اهواز دارم معدلم هم 16.48 هست میخواستم ببینم در صورتی که بتونم مدرک زبان بگیرم تو کدوم یک از دانشگاههای اروپا برای ادامه تحصیل شانس دارم؟ اینکه کوتاه جواب بدید همین که امکان ادامه تحصیل در یکی از کشورهای اروپایی رو دارم یا نه! سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید برای هلند و دانمارک و سوییس و بسیاری از کشورها اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 73. ساناز گفته:

  با سلام من کارشناسی ادبیات انگلیسی خوندم با معدل 16/75 از دانشگاه پیام نور…آیا امکان بورسیه شدن من از طریق دانشگاه در کشور استونی یا اتریش هست یا نه؟ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 74. Faezeh.R گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی زیست شناسی عمومی دانشگاه پیام نور هستم می خواستم بپرسم ایا امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور اگه سایر شرایط رو داشته باشم با توجه به اینکه بدون ازمون وارد شدم وجود دارد یا خیر؟
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک فقط پیام نور یا علمی کاربردی است که امکان دارد نشود و محل تحصیل از دید دولت ان کشور باید توسط مرجعی چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. محمد گفته:

  با سلام من ۲۳ سالمه کاردانی مدرک نرم افزار کامپیوتر را دارم از دانشگاه آزاد با معدل بالای ۱۴ وسطح زبان متوسط میخواستم بدانم مدرک من در چه کشور هایی مقبول تر جهت ادامه تجصیل است؟و در سایر رشته ها امکان ادامه تحصیل را دارم یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 76. سعید گفته:

  با عرض سلام می خواستم بدونم در رشته تربیت بدنی احتمال ادامه تحصیل در اروپا یا آمریکا وجود داره با مدرک پیام نور ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شانستان پایین میباشد.میتوانید جهت رشته های دیگر و کشورهایی که شانس بالاتری دارید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 77. فرزاد گفته:

  به نام خدا
  سلام می خواستم ببینم برای بورسیه گرفتن درکشوراسترالیادرمقطع کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزاریامهندسی فناوری اطلاعات ازدانشگاه جامع علمی-کاربردی یاغیرانتفاعی بانمره زبان بالامی توانم پذیرش بگیرم یانه ممنونم خداحافظ.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 78. محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید من دارای مدرک کارشناسی شیمی با معدل 17 از دانشگاه پیام نور هستم میخواستم بدونم شانس اخذ بورسیه ازداننشگاه های خارج از کشور رو دارم یانه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. کشور کانادا این مدرک را می پذیرد اما باید برای کشور المان دانشگاه شما مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 79. سمیرا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دو سال پیش مدرک کاردانی ادبیات فارسی در دانشگاه پیام نور را گرفتم و انصراف دادم میخواستم بدونم اگر من در رشته ی نقاشی در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم میتوانم در یک کشور دیگر ویزای تحصیلی بگیرم؟یعنی کارشناسی ام را نقاشی بخونم چون به صورت آزاد در حال حاضر دارم آموزش میبینم برای نقاشی .

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   یا سلام و احترام. امکان تحصیل هنر در سایر کشورها وجود دارد که بسته به نوع کشور دانشگاه محل تحصیل شما از اهمیت برخوردار خواهد بود. دقت نمایید که ادامه تحصیل در رشته های هنر ازمون ورودی داشته و برای تحصیل باید ازمون مربوطه را سپری نمایید. برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 80. سعید گفته:

  سلام
  من 49 سال سن و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد دامغان با معدل17وبدون مقاله می باشم آیا با توجه به سن بالای من امکان تحصیل در مقطع دکتری در یکی از کشور های اروپایی مقدور است
  باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید خودتان اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد.

   پاسخ
 81. elena گفته:

  سلام,من دانشجو عکاسی ترم۲ هستم
  معدلم چندان بالا نیست
  آیا میتونم تقاضا کنم بورسیه بگیریم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور؟ممنون میشم از راهنمایتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط بورسیه به این نحو میباشد که شما در صورت اخذ مدرک ielts بالای 7 و معدل بالای 19 میتوانید از این شرایط برخوردار شوید.

   پاسخ
 82. Masoud گفته:

  باسلام من لیسانس عمران بامعدل زیر14 ازدانشگاه آزاد دارم ميخواستم بدونم آیا ميدونم در رشته mba از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم وایا امتحان تعیین سطح داره يانه؟واگه تعیین سطح وجود دارد ایا از رشته عمران خواهد بود یا ازmba?در صورتی که من آمادگی لازم برای شرکت در آزمون ارشد سراسری سال آینده با رتبه بالاتر رادارم و کدامیک بهتر است یعنی پذیرش سراسری ایران يا تعیین سطح کانادا?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی برای مهاجرت به کشور کانادا در صورت اخذ مدرک IELTS 6.5 میتوانید جهت تحصیل در رشته mba اقدام نمایید بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 83. احسان گفته:

  با سلام و احترام؛
  فارغ التحصیل دانشگاه آزاد مقطع ارشد با معدل 17.90 هستم؛ آیا مدرک ارشد دانشگاه آزاد در دیگر کشورها با همین درجه اعتبار پذیرفته می‌شود یا به کارشناسی تقلیل میابد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب و احترام
   متقاضی عزیز مدرک شما در برخی کشورها برای اخذ ویزای تحصیلی مورد اعتبار می باشد و دیگر شرایطی وجود دارد که باید بررسی شود و
   از آنجاییکه در این صفحه شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 84. Sadra گفته:

  با سلام .
  دانشجوی ترم ۳ دانشگاه دولتی دوره روزانه تفرش رشته مهندسی برق با معدل ۱۷هستم .میخواستم برای انتقالی به دانشگاه پیام نور درخواست بدم .میخواستم بدونم که میتونم با مدرک دانشگاه پیام نور برای کارشناسی ارشد در کشور هایی مثل نروژ یا انگلیس امید وار باشم؟آیا داشتن مدرک فنی حرفه ای تاثیری در این امر دارد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. رزومه شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای این امر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 85. Ss گفته:

  سلام من دانشجو رشته حقوق هستم ميخواستم بدونم بهترين كشور براي ادامه تحصيل تو اين رشته كجاست ؟و چقدر بايد پول داشته باشيم براي گرفتن ويزا و اقامت

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. می توانید برای ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … اقدام کنید که شرایط هریک باید به صورت مجزا مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 86. ناشناس گفته:

  سلام.من رشته مترجمی زبان تو دانشگاه پیام نور هستم و الان ترم ۳٫بدون آزمون وارد دانشگاه شدم. شرایط معدلم هم خوبه. میتونم به پیام نور خارج از کشور مهمان یا انتقال بگیرم یا کلا خارج از ایران بورسیه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل باید از ابتدا برای پذیرش و ویزا اقدام نمایید. شرایط شما نیز برای تحصیل یا اخذ بورس باید بسته به کشور مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 87. آرش گفته:

  با سلام خدمت شما

  من مدرک مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت با معدل ۱۹
  از دانشگاه علمی کاربردی واحد جهاد دانشگاهی دارم.
  میخواستم بدونم برای کشور هایی مانند نروژ میتونم اقدام کنم؟ چه کشور هایی مدرک را قبول دارند؟

  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن مدرک زبان لازم امکان ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با رشته خود را خواهید داشت. همچنین می توانید برای سایر کشورها نظیر کانادا، انگلیس، هلند و … نیز اقدام کنید. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 88. سیده فاطمه طباطبایی گفته:

  با سلام من سیده فاطمه طباطبایی هستم دیپلمم رو تازه خرداد امسال دریافت کردم و رشتمم حسابداری بازرگانی هستش میخواستم بدونم که اگر در دانشگاه علمی کاربردی حسابداری برای کاردانی بخونم میتونم بورسیه بشم برای خارج از کشور یا امکان پذیر نیست ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 89. غزاله معلومي گفته:

  سلام خسته نباشید من دیپلمً و پیش دانشگاهی هنر دارم و فوق دیپلمً نقاشی از دانشگاه علمی کاربردی و مدرک کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه علمی کاربردی دارم اگر امکانش هست به من مشاوره بدهیم که برای ادامه تحصیل رایگان در چه کشورهایی و با چه شرایطی شمامل حال من میشود

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ادامه تحصیل در رشته تحصیلی شما با آزمون ورودی همراه خواهد بود. برای تحصیل رایگان باید شرایط شما (سن، مدرک زبان، نمرات و…) مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 90. 33 گفته:

  سلام. من در حال حاضر دانشجوی لیسانس حسابداری دانشگاه پیام نور هستم و قصد ادامه تحصیل در مقاطع دیگه رو هم دارم. در واقع فرض رو بر این میذارم که به همین روال کنونی فوق لیسانس رو هم بگیرم. از طرفی بنده مشکل حرکتی هم دارم و تحت پوشش سازمان بهزیستی هستم و کارت معلولیت شدید بین المللی دارم. میخواستم در ابتدا سوال کنم که آیا بعد از اخذ مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد میتونم موفق به پذیرش در کشور های خارجی بشم یاخیر و هزینه این کار در چه حدی هست؟ و آیا محدودیت حرکتی ممکنه راه رو برام هموارتر کنه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط مطلوب امکان اخذ ویزای تحصیلی برای شما وجود دارد و هزینه آن بسته به کشور متفاوت است. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 91. محمد گفته:

  با عرض سلام و احترام.
  من مدرک لیسانس علمی کاربردی در رشته کامپیوتر نرم افزار با معدل ۱۶.۵ دارم با ۳۴ سال سن میخاستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کدوم کشور گزینه بهتری هست و مدرک لیسانسم رو قبول میکنه. عذرخواهی میکنم بابت ارسال مجدد پیام چون رده سنی رو وارد نکرده بودم
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   امکان تحصیل برای کشورهای مختلف وجود دارد ولی باید شرایط شما دقیقا بررسی گردد زیرا ممکن است ادامه ی تحصیل شما در رشته ی مورد علاقه شما صورت نگیرد . البته شما شرایط دیگری نیز ماننده ویزای کاری دارید . بهتر است با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 92. سعید گفته:

  سلام میخواستم بدونم چه دانشگاهایی توالمان مدرک علمی کاربردی و قبول میکنن ایا اصلا واقعا قبول میکنن یا نه؟
  اخه من میخوام واس ادامه تحصیل برم المان ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 93. رعنا گفته:

  سلام من تودانشکاه علمی کاربردی فرهنگ وهنریک اصفهان درس میخونم‌ رشته تدوین میخوام بدونم دانشگاه های معتبرکشورای خارجی مدرک منوقبول میکن یانه؟؟؟باتشکر

  پاسخ
 94. امین گل محمدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما

  اگر کسی مدرک دانشگاه ازاد بدون کنکور داشته باشد ولی رزومه تحصیلی بسیار خوبی داشته باشد آیا شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا را دارد یا خیر ؟ با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • علیرضا گفته:

    با سلام، وقت بخیر، عذر میخوام، من دارای مدرک کارشناسی رشته ی مهندسی عمران گرایش حمل و نقل شهری با معدل 41؛17 از دانشگاه علمی و کاربردی استان اصفهان شهرستان نجف آباد هستم، خواستم ببینم برای ادامه تحصیل در کشورهایی چون آلمان و هلند و یا کانادا امکان ادامه تحصیل وجود دارد و آیا مدرک اینجانب دارای ارزش کافی جهت پذیرش میباشد یا خیر..!!؟؟ مرسی.

    پاسخ
    • P.Taghavi گفته:

     با عرض سلام و ادب. بله دوست گرامی برای شما امکان ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی وجود دارد. با این وجود پیشنهاد میکنیم جهت انتخاب بهترین کشور در اروپا با توجه به شرایطتان با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »