اقامت کانادا از طریق خرید ملک

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در سال ۲۰۱۸ چگونه میسر میگردد ، شرایط خرید ملک در کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک چگونه است ؟ آیا از شرایط خرید ملک در  کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک اطلاع دارید؟آیا میتوان با خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور کانادا  به اقامت این کشور رسید ؟ آیا از هزینه های خرید ملک در کشور کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک اطلاع دارید؟

ما در این مقاله مفتخریم اطلاعاتی در باب اخذ ویزای  کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک در اختیار شما متقاضیان قرار دهیم . موسسه ی حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ایی اتریش موسسه ای میباشد که بیشترین میزان اخذ روادید را به خود در سالهای اخیر اختصاص داده است . پیشنهاد وکلا و کارشناسان ما به شما متقاضیان این میباشد که قبل از هرگونه اقدامی در باب مهاجرت با موسسات معتبر در سراسر کشور تماس حاصل بفرمائید.

 

توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب روش های مهاجرت به کانادا

 

video اقامت کانادا از طریق خرید ملک

توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب سرمایه گذاری

video اقامت کانادا از طریق خرید ملک

 

خرید ملک در کانادا

امروزه افراد متعددی هستند که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دارند و تمایل دارند از طریق خرید ملک در کانادا یا سرمایه گذاری در کانادا به این کشور ورود داشته باشند،کشور کانادا به علت هایی چون مهاجرپذیر بودن، جذابه های توریستی و تفریحی و انگلیسی بودن زبان خود گزینه بسیاری از افراد برای مهاجرت می باشد، خرید ملک در کشورهای مختلف من الجمله خرید ملک در کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک  موضوعی است که در سالیان گذشته مورد توجه واقع شده است،و افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند و قصد دارند اقامت کانادا را به دست آورند به گزینه خرید ملک در کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک رجوع میکنند اما آیا صرف خرید ملک در کانادا می توان به کانادا مهاجرت کرد و یا با خرید ملک در کانادا میتوان اقامت کانادا را اخذ کرد یا نه؟ نکته ای که باید مدنظر قرار دهیم این است که سرمایه گذاری یا خرید ملک در کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک و سایر کشورها موضوعی است که حتما باید قبل از اقدام اطلاعات لازم و کافی در زمینه خرید ملک در کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک به دست آوریم و سپس اقدام به این عمل حقوقی نمائیم و به شما متقاضیان خرید ملک در کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک پیشنهاد میکنیم حتما در این راه از وکیل مهاجرت به کانادا که متخصص در امر خرید ملک در کانادا می باشد استفاده نمایید.

آیا امکان خرید ملک در کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک برای اتباع خارجی وجود دارد ؟ آیا خرید ملک در کانادا می تواند راهی برای مهاجرت به کانادا محسوب گردد؟ آیا با خرید ملک در کانادا میتوان اقامت کشور کانادا را به دست آورد ؟ آیا خرید ملک در کانادا به اقامت دائم یا اقامت موقت کانادا منجر میگردد؟ آیا هزینه های خرید ملک در کانادا برای اتباع خارجی و شهروندان کانادایی یکسان می باشد ؟ آیا همه افراد می توانند برای خرید ملک در کانادا اقدام کنند؟ و سوالات دیگر که در ذهن شما متقاضیان مهاجرت به کانادا وجود دارد که سعی میکنیم در این مقاله با توجه به قوانین داخلی کشور کانادا و قوانین مهاجرتی و اقامتی کانادا به آنها پاسخی جامع دهیم و موضوع خرید ملک در کانادا را مورد بررسی قرار دهیم و قوانین خرید ملک در کانادا همانند قوانین مالیاتی و قوانین وام های مربوط به مسکن و ملک را تشریح نمائیم.

آیا شما خارج از کانادا زندگی میکنید تفکر درباره اینکه به چه شکل میتوان وارد بازار املاک کانادا شد در این مقاله ذکر خواهد شده،ما در اینجا شما را راهنمایی میکنیم که به چه صورت میتوان در کانادا ملک خرید و برای اینکه اطلاعات بیشتر دریافت کنید میتوانید به سایت رسمی دولت کانادا مراجعه نمایید، قوانین در سراسر دنیا(در خصوص مالکیت افراد خارجی) برای خریداران خارجی که در کانادا ملک خریداری میکنند به تابعیت آنها ارتباطی ندارد حتی شهروندان کانادا که بیشتر از یک سال است که در خاک کانادا حضور ندارند و در خارج از کانادا سکونت دارند آنها هم میتوانند در کانادا ملک خریداری نمایند. کانادا پذیرای همه افراد خارجی است که از سرتاسر دنیا میخواهند در کانادا ملک خریداری کنند هیچ محدودیتی برای آنها وجود ندارد و حتی به نوع ملکی که خریداری میکنند هم ندارد این را مد نظر داشته باشید که خرید ملک یا مسکن در کانادا اجازه استفاده از حقوق شهروندی و مهاجرتی را نمیدهد و اگر شما تمایل به زندگی در کانادا دارید و میخواهید اقامت کانادا را اخذ نمایید می بایست یکسری شرایط را داشته باشید.برای ورود به کانادا باید صلاحیت افراد بررسی گردد اگر  شما متقاضی کارکردن درکانادا یا تحصیل درکانادا و یا سفرتوریستی و اقامت بلندمدت درکانادا هستید باید شرایط زیر را دشته باشید یکسری سوالات وجود دارد که باید شما در فرم درخواست به آنها پاسخ دهید، هر طرح مهاجرتی فرم خاص خود را دارد و شرایط متناسب با خود را دارد و تقریبا ده الی پانزده دقیقه زمان میبرد تا شما فرم خود را کامل نمایید این موارد در فرمها از شما تقاضا خواهد شد۱٫ ملیت شما ۲٫ سن ۳٫ توانایی زبان۴٫ آیا اعضای خانواده شما در کانادا حضور دارند یا خیر۵٫ تحصیلات۶٫ سابقه کار شما۷٫ درآمد و دارایی های شما (اعم از مالی و غیرمالی) ۸٫ در مورد هر پیشنهاد شغلی که تا الان دریافت کرده اید.

بحث های اقتصادی و مالی برای خرید ملک در کانادا

هنگامیکه افرادی که اقامت کانادا را ندارند خواهان خرید ملک در کانادا هستند می بایست به بنگاه های املاک و خرید و فروش ملک مراجعه نمایند و امکان خرید ملک با وام های مسکن نیز برای اتباع خارجی وجود  دارد، همزمان با اینکه وام دهندگان در کانادا کارهای مربوط به تامین مالی خرید خانه را برای افرادی که اقامت کانادا را ندارند تامین میکنند و به آنها در این زمینه کمک و یاری میرسانند یکسری پرداخت های بیشتر را در برخواهد داشت این بدان معنی است که وام هایی که اتباع بیگانه برای خرید ملک در کانادا دریافت میکنند با بهره و سود خواهد بود ، بیشتر متقاضیانی که اقامت ندارند نیاز دارند که ۳۵۵ درصد(قیمت کل) همان ابتدای امر پرداخت نقدی داشته باشند ، وام دهندگان به متقاضیان خرید ملک در کانادا کمک میکنند که باتوجه به درآمد و دارایی شان توان پرداخت این ۳۵۵ درصد را دارند و با متقاضی یک عقد رهن منعقد میکنند ، همچنین نرخ بهره ای که از طریق وام رهن به وام دهندگان می رسد بیشتر است نسبت به میزانی که شهروندان خود کانادایی می بایست پرداخت کنند . مثل هر سرمایه گذاری دیگری خیلی اهمیت دارد برای خرید یا فروش هر ملک در کانادا با یک حسابدار در ارتباط باشید برای اینکه بحث مالیاتی شما را مرتفع سازند و دیدگاه مالیاتی شما حرفه ای گردد ،موارد زیر برای راهنمایی شما ارائه میگردد برای مثال زمانیکه به عنوان یک خریدار  خارجی ملکی را در تورنتو خریداری میکنید باید همان میزان مالیات را پرداخت نمائید که یک شهروند کانادایی پرداخت میکند اولین باری که قصد دارید به عنوان یک شهروند خارجی یک ملکی را خریداری کنید باید شرایط گرفتن وام و وام تخفیف مالیاتی ملک را داشته باشید ، باتوجه به اینکه برای خرید ملک در کانادا هیچ مالیات اضافه ای برای افراد غیر مقیم(اتباع بیگانه) در نظر گرفته نمیشود ولی برای فروش ملک در کانادا یکسری پیامدهای مالیاتی برای افراد غیر مقیم وجود دارد. فرم ها ، فرآیند ها و مجازات هایی با توجه به اداره امور مالیاتی و آژانس مالیاتی کانادا( CRA) وجود دارد، باتوجه به قوانین اداره مالیات مراحل ، فرم ها و مجازات هایی پیش بینی شده است برای اینکه جزئیات بیشتر این موضوع را در باب خرید و فروش ملک در کانادا بدانید می بایست به وب سایت رسمی اداره مالیات و آژانس مالیاتی کانادا مراجعه نمائید و حتما به شما عزیزان پیشنهاد میگردد که باید با یک حسابدار و یک وکیل مهاجرت به کانادا موضوع خرید و یا فروش ملک در کانادا را دنبال کنید.

اگر متقاضی خرید ملک به عنوان یک فرد غیر مقیم در کانادا هستید خیلی اهمیت دارد که به یک وکیل که به پیچیدگی های مالکیت خارجی اشراف دارد مراجعه نمائید، با توجه به مطالعه مقاله فوق در باب خرید ملک در کانادا سعی بر این داشتیم تا حد توان اطلاعات جامع و کامل در باب خرید ملک در کانادا در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم تا در صورت تمایل به خرید ملک در کانادا بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید، اما همانطور که در این مقاله ذکر شد صرف خرید ملک در کانادا نمیتوان اقامت این کشور را اخذ کرد و می بایست از سایر طرق مهاجرت همچون تحصیل در کانادا،سرمایه گذاری در کانادا، ویزای توریستی و تولد فرزند در کانادا یا ازدواج با اتباع کانادایی و از همه مهمتر ویزای کاری کانادا برای مهاجرت به کانادا استفاده نمایید و برای مهاجرت به کانادا حتما به شما عزیزان توصیه اکید می شود که در این راه حقوقی از وکیل مهاجرت به کانادا بهره ببرید تا بتوانید با خیال آسوده تر به هدف خود برسید.

شما می توانید جهت خرید ملک درکانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک  باتماس با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ایی در وین یا دفاتر همکار در ایران  از مشاوره و راهنمایی مشاورین و وکلای مهاجرتی  اطلاعات اخذ نموده و با راهنمایی این افراد پروسه ای مطمئن و کم ریسک را برای مهاجرت به کانادا استارت نمائید .

Rating: 5
7 پاسخ
 1. یوسفی گفته:

  سلام من ۴۲ سال سن دارم شغلم مکانیک هست و در رشته زمین شناسی تحصیل میکنم متاهل هستم دو تا فرزند ۱۰ ساله دارم همسرم هم در کار آرایشگری مهارت دارد از چه طریق میتونم مهاجرت یا اقامت به کانادا را بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. سماعي گفته:

  چنانچه يك مجتمع مسكوني در مونترال خريداري كنم ايا ميتوانم انرا بصورت روزانه اجاره بدهم و مثل هتل از ان استفاده كنم و با اين كار كمكي به گرفتن ويزاي كار ميكند

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. خرید ملک در این کشور بسته به نوع، مقیاس، مکان و … متفاوت است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.