اقامت کانادا از طریق تمکن مالی

اقامت کانادا از طریق تمکن مالی

اقامت کانادا از طریق تمکن مالی در سال ۲۰۱۸  چگونه امکان پذیر است ؟ شرایط اقامت کانادا از طریق تمکن مالی و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا چگونه است ؟ اقدامات اقامت کانادا از طریق تمکن مالی به چه شکل می باشد ؟ مراحل اقامت کانادا از طریق تمکن مالی به چه ترتیبی می باشد ؟ مدارک مورد نیاز اقامت کانادا از طریق تمکن مالی چه می باشد ؟ ما در این مقاله در باب مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ، شرایط اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ، اقدامات اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ، مراحل اقامت کانادا از طریق تمکن مالی و مدارک مورد نیاز اقامت کانادا از طریق تمکن مالی صحبت خواهیم نمود . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

video اقامت کانادا از طریق تمکن مالی
video اقامت کانادا از طریق تمکن مالی
audio اقامت کانادا از طریق تمکن مالی

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا ( استان کبک کانادا ) ، سیستم خیلی پر طرفدار مهاجرت به ایالت کبک از طریق سرمایه گذاری (QIIP)  برای کسانی که دارای حساب بالایی دارند و واجد شرایط می باشند و خانواده آن ها در تمام جهان امکان مهاجرت به کشور کانادا از راه ایالت کبک را فراهم می آورد . بعد از این که پروسه مهاجرت به کشور کانادا از راه سرمایه گذاری دولت مرکزی اخیرا مسدود شده است ، پروسه مهاجرت به استان کبک از راه سرمایه گذاری بهترین ویزای سرمایه گذاری کشور کانادا برای گرفتن اقامت کانادا در نوع خود می باشد .

نکته : پذیرش در خواست کننده در آخرین دوره برنامه اقامتی در ۲۸ feb 2017 به پایان رسید .  دوره جدید پذیرش در خواست کننده از ۲۹ می ۲۰۱۷ الی ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ بود و تنها نفرات در خواست کننده  جدید پذیرش خواهند شد ، پس پیشنهاد می کنیم هر چه زود تر برای آماده کردن پرونده خود اقدام نمایید .

مراحل در خواست مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری :

مرحله ۱:

کلیه مدارک تکمیلی مورد نیاز  برنامه سرمایه گذاری کبک می کند که شامل موارد زیر هستند
مدارک شناسایی
گواهی عدم سوء پیشینه
مدارک اثبات ثروت
مدارک اثبات تجربه مدیریتی تجاری
مدارک تحصیلی

مرحله ۲:  چنان چه مدرک های تکمیلی فرد به زبان انگلیسی یا فرانسوی نباشند ، هماهنگی های ملزوم برای ترجمه رسمی مدرک ها  بوسیله مترجم رسمی را انجام می نماید .

مرحله ۳:  فرم تقاضای اخذ اقامت دائم کانادا از راه سرمایه گذاری در این استان را بر روال دستور العمل کشور کانادا پر نمایید و فرم تکمیلی فرد را ساماندهی می نماید .

مرحله ۴:  فرد پرونده را ارزیابی نموده و فرم تقاضای مهاجرت سرمایه گذاری در استان کبک و وکالت نامه ای را امضاء نماید که توسط وکیل مربوطه این اجازه را می دهد تا به نمایندگی وی با دولت کانادا ارتباط برقرار کنید .

مرحله ۵:  افراد ذی ربط توسط وکیل هایشان تقاضای امضاء شده و مدرک های تکمیلی را برای بررسی اولیه به اداره مهاجرت این استان ارائه می نمایند . هزینه این در خواست دولتی به مبلغ ۱۵ هزار $ کانادا باید در این قسمت واریز شود .

مرحله ۶:  تقاضا های غیر کامل به فرد بازگردانده خواهند شد . تقاضا های تکمیل شده در نوبت خود رسیدگی خواهند شد و  پرونده ها اضافه می شوند  .

مرحله ۷:  افسر های مهاجرت به این استان پرونده را ارزیابی می نمایند تا اطمینان حاصل شود که متقاضی تمام شرط ها را در سیستم مهاجرت از راه سرمایه گذاری به کانادا را فراهم می آورد .

مرحله ۸:  بعد از پایان موفقیت آمیز مصاحبه حضوری ، افسر های اداره مهاجرت کبک پرونده فرد را میم پذیرند و دستور العمل انتقال میزان سرمایه گذاری را برای وی ارسال می نماید .

مرحله ۹ : فرد حداکثر ظرف مدت ۱۱۰ روز زمان دارد تا مبلغ ۸۰۰ هزار $ کانادارا  پرداخت نماید . افرادی که از راه تامین مالی برای سرمایه گذاری در این استان استفاده می نمایند ، می بایست مبلغ تقریبی ۲۲۰ هزار دلار کانادا را در بازه زمانی مشخص شده به یک واسطه مالی مورد تایید برای سرمایه گذاری کبک پرداخت نمایند .

مرحله ۱۰:  در زمان دریافت تمام مبلغ ۸۰۰ هزار $ سرمایه وارده ، افسر های اداره مهاجرت یک نامه به نام CSQ )گواهی منتخب کبک  یا (Quebec Selection Certificate)  ارائه خواهند کرد که در کل به نام CSQ معرفی می شود . ارائه گواهی CSQ به معنی قبول شدن فرد در سطح ایالت می باشد و سپس پرونده وی به اداره جذب دولت مرکزی اداره مهاجرت و تابعیت کشور کانادا فرستاده می شود تا در سطح دولت مرکز بررسی شود . هزینه های بررسی دولت مرکزی باید در همین مرحله پرداخت گردد .

مرحله ۱۱:  بعد از آن که مسئولین مهاجرت به کشور کانادا پرونده سرمایه گذاری فرد را بررسی می نمایند ، دستور العمل مربوط با آزمایش های پزشکی به فرد ارائه می گردد . فرد متقاضی و افراد خانواده همراه وی در پرونده مهاجرت می بایست آزمایش مدیکال را سپری نمایند ، که زیر نظر پزشک مورد تایید اداره مهاجرت ، پناهندگی و تابعیت این کشور انجام پذیرد .

مرحله ۱۲:  پس از دریافت نتیجه آزمایشات پزشکی توسط مسئولیت های مهاجرتی ، افراد موفق و وابسته های آن ها به طور کامل جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا  مورد تایید قرار خواهند گرفت . در بازه زمانی مذکور از افراد و  متقاضیان همراه او در پرونده در حالت قانونی  رسمی درخواست می گردد ، پاسپورت های خود را برای دریافت ویزا تحویل نمایند . هزینه دریافت اقامت دائم  در این قسمت پرداخت می گردد .

بازه زمانی مورد نیاز برای بررسی پرونده مهاجرت سرمایه گذاری به ایالت کبک  :

بازه زمانی مورد نیاز برای بررسی پرونده مهاجرت سرمایه گذاری به ایالت کبک به موارد زیادی بستگی دارد ، که مهمترین آن ها تقاضا زیاد فعلی پرونده های سرمایه گذاری در این کشور می باشد .

ما در این مقاله در باب اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ، شرایط اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ، اقدامات اقامت کانادا از طریق تمکن مالی ، مراحل اقامت کانادا از طریق تمکن مالی و مدارک مورد نیاز اقامت کانادا از طریق تمکن مالی صحبت نمودیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به کانادا از راههای دیگری همچون تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، ویزای همراه کانادا و … می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید.

 

Rating: 4
2 پاسخ
 1. jaberhabibi67 گفته:

  سلام،يكي از موارد ك براي إثبات تمكن مالي هست باز كردن حساب بانكس در كانادا هست اين مورد چقدر صحت داره؟مقدار حساب بايد چقدر باشه؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.