اقامت پس از تحصیل در کشور مالتا

اقامت پس از تحصیل در کشور مالتا 2018 ، آیا میدانید به چه طریقی میتوانیم اقامت پس از تحصیل در کشور مالتا را اخذ کنید ؟آیا میدانید کشور مالتا بعد از تحصیل به شما اقامت بعد از تحصیل میدهد؟ آیا میدانید بعد از مهاجرت به مالتا و تحصیل در کشور مالتا شما میتوانید در آن کشور کار بکنید و به شما اجازه کار میدهد؟

audio اقامت پس از تحصیل در کشور مالتا

کشور مالتا درجنوب اروپا و در قلب مدیترانه واقع شده است این کشور دارای جاهای باستانی و تاریخی زیادی است در زمان های گذشته جز ایتالیا بوده و مساحت این کشور کوچک ۳۱۶ کیلومتر می باشد جمعیت آن ۴۵۰۰۰۰ نفر می باشد.
با توجه به اینکه کشور مالتا جز اتحادیه اروپا است سالانه افراد زیادی برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت میکنند ، افرادی که دارای اقامت مالتا هستند میتوانند به راحتی به کشور های عضو شنگن سفر کنند برای مهاجرت کردن راه های زیادی وجود دارد که یکی از آنها اقامت از طریق تحصیل می باشد .
تحصیل در کشور های مختلف دارای دارای هزینه های زیادی است ولی کشور مالتا جز کشورهایی است که هم یک کشور اروپایی محسوب می شود و هم هزینه تحصیل و زندگی در آنجا تقریبا پایین است .
اشخاصی که از کشور های دیگر میخواهند به مالتا بروند برای تحصیل باید در دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی تدریس میکنند ثبت نام کنند . این کشور مانند سایر کشور های دیگر جز اتحادیه اروپا به اشخاص اجازه می دهند در این کشور با هزینه های پایینی تحصیل بکنند و در صورتی که مایل باشند اقامت آن کشور را اخذ نمایند .
داشتن مدرک IELTS در مالتا
اشخاصی که برای تحصیل به مالتا میروند چنانچه مدرک IELSE را ندارند و زبان انگلیسی آنها در سطح پایینی است باید قبل از شروع ترم تحصیلی در این دوره های زبان شرکت کنند هزینه این دوره ها مانند سایر هزینه های تحصیل مناسب می باشد و معمولا دوره آن ۴ ماهه ، ۸ ماهه و ۱۲ ماهه می باشد .
دانشجویان باید دانشگاهی را انتخاب کنند که مورد تایید وزارت علوم در ایران باشد ،اشخاصی که وارد کشور مالتا می شوند بعد از ورود به آنجا ویزای انها مجدد تمدید می گردد . دانشجویان همزمان با تحصیل می توانند در این کشور کار انجام بدهند یعنی اجازه کار به آنها داده می شود چنانچه دانشجویی داری نمرات بالا و عالی باشد و فعالیت های زیادی را در دانشگاه داشته باشد در همان دانشگاه جذب می شود و میتواند در قسمت هایی که کار های دانشجویی را انجام می دهند مشغول کار شود.
اجازه کار در مالتا :
برای به دست آوردن اجازه کار در مالتا به یک کار امن و درخواستی که از طریق یک کارفرما ی بالقوه نیازمند است این دستور نیز برای شهروندان اروپایی اعمال میشود .
کشور مالتا اولویت اول را برای شهروندان خود در نظر دارد و این امر باعث شده است که پیدا کردن کار در این کشور تا حدودی دشوار و سخت باشد.
زبان اصلی مردم مالت :
زبان رسمی مالتا مالت است و انگلیسی و به طور گسترده به زبان ایتالیایی نیز صحبت می کنند .ایتالیا به عنوان یک شریک تجاری مالت به حساب میاید .
افرادی که به دنبال کار هستند باید از چه طریقی اقدام کنند :
افرادی که به دنبال کار هستند باید از طریق آژانس های خدمات اشتغال عمومی در کشور مالتا اقدام کنند یا از طریق مراکز کار سراسر مالتا اقدام کنند .
افراد متقاضی کار باید مدارک لازم که شامل رزمه کامل خود و گواهینامه های کسب شده خود را تحویل بدهند .
ساعت کاری در مالت :
کار در طول هفته باید به طور متوسط ۴۰ ساعت و ۴۸ ساعت حداکثر قانونی باشد آن ۸ ساعت اضافه به عنوان اضافه کاری محسوب می شود .ساعت کاری اداری در بخش خوصی بین ۸ یا ۸:۳۰ تا ۱۷ یا ۱۷:۳۰ باید انجام شود .
مدارک لازم جهت اقامت در مالتا:
• پاسپورت با اعتبار ۳ ماهه
• فرم درخواست ویزا
• گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
• گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
• تمکن مال
• گردش حساب بانکی
• کارت ملی و شناسنامه
• ۲ قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ با پس زمینه کاملا سفید بدونه روتوش

با توجه به مطالب بالا به این نتیجه میرسیم اگر اشخاصی می خواهند برای ادامه تحصیل یک کشور اروپایی رو انتخاب کنند با هزینه های پایین و همچنین آن کشور داری امنیت بالایی باشد و بتوانند بعد از تحصیل اقامت آن کشور را اخذ کنند ما کشور مالتا را به شما پیشنهاد میکنیم . چنانچه در این زمینه آگاهی کافی را ندارید و نیازمند مشاوره های درست هستید ما موسسه حقوقی ملک پور را به شما معرفی میکنیم با تماس با این موسسه از مشاوره ای خوب استفاده کنید . موسسه حقوقی ملک پور برترین موسسه حقوقی در زمینه حقوق بین الملل خصوصی راهنمای شما عزیزان است و همراهیتان می کند. شما میتوانید جهت اخذ مشاوره تلفنی رایگان در ساعات اداری ذکر شده در سایت ما با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.