اقامت پس از تحصیل در ایرلند

آیا دانشجویان بین المللی پس از تحصیل در ایرلند میتوانند کار کنند و از اقامت پس از تحصیل در ایرلند برخوردار شوند؟ دانشجویان از منطقه اقتصادی اروپا – همه اتباع از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) رایگان را به صورت تمام وقت یا پاره وقت مجازند در ایرلند مشغول به کار شوند و برای اقامت پس از تحصیل در ایرلند از طریق کار و پرداخت مالیات اقدام کنند. برای اقامت پس از تحصیل در ایرلند دانشجویان از خارج از منطقه اقتصادی اروپا – دانش آموزان شرکت در دوره تمام وقت در possession میتوانند با اخذ یک کارت GNIB از حق اشتغال موقت ، به شرطی که دوره تحصیل در لیست دولت از ویزا برای دوره های واجد شرایط گنجانده شود بهره مند شوند. اشتغال موقت به عنوان کار دانشجویی تا ۲۰ ساعت پاره وقت در هفته تعریف شده است. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات ذیل را در معرض تغییر است و توصیه موسسه حقوقی ملک پور بررسی وب سایت ایرلندی و خدمات مهاجرت و وزارت جابز، به طور منظم است. این تنها دستورالعمل های عمومی هستند، و دانشجویان باید با سازمان های تعیین شده برای پاسخ به پرسش های فردی مربوط به شرایط شخصی و اقامت پس از تحصیل در ایرلند تماس بگیرید.

اگر شما یک فارغ التحصیل دانشگاه از یک کشور عضو منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس باشید حق اشتغال در ایرلند پس از تحصیلات خود را دارید. از نظر قانونی فارغ التحصیلان غیر ساکن EEA ممکن است برای اقامت و کار پس از تحصیل طرح های زیر برایشان اعمال شود.

سوم سطح تحصیلات تکمیلی طرح – تمبر ۱G

اجازه اشتغال عمومی

طرح اشتغال برای محققان

طرح حسابداری

اجازه اشتغال مهارت های انتقادی

اجازه اشتغال عمومی در ایرلند برای فارغ التحصیلان

 

این مجوز برای اشتغال اتباع غیر EEA در شرایطی ممکن است که کمبود نیروی کار در ایرلند وجود دارد. اجازه کار برای یک دوره اولیه تا دو سال صادر و پس از آن تجدید پذیر و قابل تمدید است.

اجازه کار به طور کلی به مشاغل امر با حقوق و دستمزد سالانه از € ۳۰،۰۰۰ یا بیشتر تعلق میگرد. با این حال، برخی از مشاغل فاقد شرایط لازم هستند – لیست مشاغل فاقد شرایط لازم در وب سایت وزارت جابز، شرکت و نوآوری در دسترس است و در معرض تغییر است. هر نرم افزار نیز به عنوان یک آزمون بازار کار تلقی میگردد. استثنا حداقل حقوق و دستمزد از € ۳۰،۰۰۰ وجود دارد. این استثنائات از قرار حداقل حقوق و دستمزد در:

۲۷،۰۰۰ € در رابطه با دانش آموز غیر EEA – است که در ۱۲ ماه گذشته فارغ التحصیل شده اند، از یکی از موسسات سطح سوم ایرلندی، و یک موقعیت فارغ التحصیل  بسیار ماهر واجد شرایط فهرست مشاغل ارائه شده است. حداقل دستمزد سالانه باید ۳۰٫۰۰۰ € در مرحله تجدید شود.

۲۷،۰۰۰ € در رابطه با یک دانش آموز غیر EEA – است که در ۱۲ ماه گذشته فارغ التحصیل شده، از یکی از موسسات سطح سوم خارج از کشور، و یک موقعیت فارغ التحصیل به عنوان یک فرد حرفه ای بسیار ماهر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارا میباشد که در لیست فهرست مشاغل ارائه واجد شرایط شده است. در چنین مواردی حداقل دستمزد سالانه باید ۳۰٫۰۰۰ € در مرحله تجدید شود.

۲۷،۰۰۰ € در رابطه با اشتغال که نیاز به یک فرد مسلط به زبان رسمی دولتی است که یک کشور عضو از منطقه اقتصادی اروپا، که در آن مشغول به کار است توسط یک آژانس توسعه شرکت پشتیبانی و اشتغال حمایت میگردد و در جریان است:

نقش خدمات به مشتریان و فروش با دانش محصول مربوطه، بازاریابی متخصص آنلاین دیجیتال و نقش فروش، و یا پشتیبانی زبان متخصص و فنی نقش پشتیبانی فروش، و ۲۷،۵۰۰ € در رابطه با اشتغال .

شما می توانید فرم درخواست اشتغال را از بخش وزارت جابز، شرکت و نوآوری در مجوز دانلود کنید. https://www.djei.ie/en/

شورای ایرلندی برای دانشجویان بین المللی شرایطی را فراهم می کند تا اطلاعات به روز در مورد مقررات موثر بر دانشجویان بین المللی در ایرلند مورد دسترسی قرار بگیرد. اطلاعات شهروندی و مشاوره مهاجرتی و اقامتی در ایرلند برای کارگران خارجی در این شورا عنوان گردیده است. اعطای تابعیت و مهاجرت برای کسب اطلاعات در تمبر، تمبر، پناهندگی، مهاجرت، شهروندی و روادید، از جمله یک لیست از تمبر در این شورا نیز دسترس است. شورای مهاجران ایرلند در مورد سیستم مهاجرت برای افرادی که به ایرلند می آیند برای دیدار، کار، تحصیل یا زندگی اطلاعات موثقی را فراهم می کند. سازمان ملی اشتغال حقوق (NERA) برای اطلاعات در مورد حقوق استخدامی خود در ایرلند برنامه های متفاوتی را برای فارغ التحصیلان جویای کار و مشتاق به اقامت فراهم آورده است. حقوق مهاجران مرکز ایرلند یک سازمان ملی مربوط به حقوق کارگران مهاجر و خانواده های آنها است.

Euraxess ایرلند تبلیغ فرصت های شغلی و ارائه اطلاعات و کمک به محققان انجام سمت های پژوهشی هم در ایرلند و یا خارج از کشور را ارئه میدهد. انجمن خبره حسابداران خبره (ACCA) ایرلند سریع ترین رشد حسابداری حرفه ای است.

موسسه خبره حسابداران مدیریت (CIMA) عضویت پیشرو که یک صلاحیت حرفه ای شناخته شده بین المللی در حسابداری مدیریت، که در حسابداری برای کسب و کار متمرکز است را ارائه می دهد همه این موارد میتواند شما عزیزان را در امر اقامت پس از تحصیل در ایرلند یاری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با موسسه مشاوره ای mie تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.