اقامت نیوزلند و بررسی شرایط آن

 • اقامت نیوزلند و شرایط عمومی آن
 • اقامت نیوزلند از طریق کار
 • اقامت نیوزلند از طریق تحصیل و بورسیه تحصیلی
 • اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت نیوزلند از طریق ازدواج
 • اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی
 • اقامت نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • اقامت نیوزلند و هزینه های زندگی در نیوزلند
 • اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت آن
اقامت نیوزلند اقامت نیوزلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اقامت نیوزلند و مقدمه ای بر آن

اقامت نیوزلند، شرایط مهاجرت و اخذ اقامت نیوزلند و راه های آن در این مقاله به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. در این مقاله علمی سعی نمودیم تا اهم راه ها و شرایط اقامت نیوزلند برای مهاجرین و اتباع خارجی را به صورت تفضیلی مورد بحث و بررسی و تحلیل قرار بدهیم. اقامت نیوزلند چگونه بدست می آید؟ شرایط اخذ اقامت نیوزلند چگونه است؟ راه های اخذ اقامت نیوزلند کدام است؟ افراد بسیاری ممکن است در انتخاب مسیر مهاجرت و گزینه های پیش روی خود با اقامت نیوزلند برخورد کرده باشند و دارای سوالاتی در این زمینه و انواع راه های آن از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد فرزند و ازدواج باشند. در این مقاله تمامی جوانب اقامت نیوزلند را ارزیابی کرده ایم. 

اقامت نیوزلند و شرایط عمومی

نیوزلند (new zeland) یا زلاند نو کشوری است که در جنوب غربی اقیانوس آرام  واقع شده است. این کشور متشکل از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک می باشد و شامل مناطق نیو، جزایر کوک، توکلائو و راس نیز می باشد. در حدود سال‌های ۱۲۵۰ تا ۱۳۰۰ میلادی پولنزی ها جزء اولین کسانی بودند که به جزایر زلاندنو  وارد شدند و فرهنگ مائوری را به وجود آوردند. ۷۴ درصد از جمعیت زلاندنو تبار اروپایی دارند و مائوری‌ها با ۱۵ درصد بیشترین تعداد افراد این کشور می باشند. زبان این کشور انگلیسی و مائوری می باشد که زبان انگلیسی رایج می باشد. زلاندنو جز کشورهایی می باشد که بسیار توسعه‌یافته است و از تمول عالی برخوردار می باشد. در سال ۲۰۱۳ در جایگاه هفتم جهان از لحاظ شاخص توسعه انسانی قرار گرفته است و رشد اقتصادی آن بیشتر وابسته به دامپروری و محصولات کشاورزی و بوده است.

امروزه به دلایل اقتصادی فرهنگی و دلایلی که امید به زندگی در این کشور را در رتبه های بالا قرارا داده است افراد زیادی به دنبال مهاجرت و اخذ اقامت نیوزلند می باشند. راه های مهاجرت به نیوزلند و اخذ اقامت نیوزلند از چندین روش ممکن است که ما در این مقاله سعی کرده ایم به آن ها بپردازیم.

اقامت نیوزلند از طریق کار

اقامت نیوزلند را در خصوص کار مورد بررسی قرار می دهیم. نرخ بیکاری در کشور نیوزلند 4/7 درصد است. با توجه به مدت زمانی که قصد اقامت دارید (دایم یا موقت)، مهارت ها و مشاغل مورد نیاز مورد بررسی قرار می گیرند. مسلما با درخواست ویزای موقت شما این امکان را دارید تا نیوزلند را از نظر محل اقامت و سکونت برای قدم بعدی که اقامت دائم نیوزلند است مورد برررسی قرار دهید.

برای دریافت اقامت نیوزلند از طریق ویزای کار به یک شغل یا پیشنهاد شغلی نیاز دارید تا برای یکی از ویزاهای مهاجرتی یا موقت کاری درخواست کنید. اگر مهارت های ویژه ای داشته باشید یا در یک منطقه کمبود مهارت کار کنید متوجه خواهید شد که فرصت های حرفه ای زیادی برای شما وجود دارد.

در خصوص اقامت نیوزلند از طریق کار لازم بدانید که نیوزلند طیف وسیعی از ویزاهای کاری را ارائه می دهد که اکثرا موقت هستند، اما بعضی از آن ها می توانند به اقامت دائم منجر شوند. این ویزاها برای اقامت موقت طراحی شده اند. مدت و شرایط ویزا بستگی به مدت پیشنهاد شغل، حقوق و دستمزد و شرایط بازار کار شما دارد. ویزای موقت به شما اجازه می دهد تا در مدت زمان مشخصی در نیوزیلند زندگی و کار کنید. کار به طور موقت می تواند به عنوان یک قدم برای به دست آوردن اقامت و سکونت به طور دائم مورد استفاده قرار گیرد و عمدتا به شما اجازه می دهد که در نیوزلند به طور نامحدود زندگی و کار کنید و بیشتر خدمات دولتی را استفاده کنید.

اقامت نیوزلند از طریق کار و ویزای کاری نیوزلند از یک سیستم امتیاز براساس عوامل

 • سن،
 • تجربه کاری،
 • مدارک تحصیلی
 • پیشنهاد کار

برای تعیین میزان واجد شرایط  بودن شما استفاده می کند.

شما همچنین باید 55 سال یا کمتر داشته باشید و از شرایط زبان انگلیسی و سلامت کامل برخوردار باشید. اگر در همه عوامل مورد نیاز بتوانید امتیاز بالای 140 را کسب کنید موفق به دریافت این ویزا خواهید شد همچنین در امتیازات بین 100 تا 135 احتمال قبولی شما زیاد می باشد.

واجدین شرایط باید از حداقل این شرایط برخوردار باشند:

1- دارای استاندارد مناسب از نظر سلامت که قابل قبول باشند

2- از نظر شخصیتی مناسب و متعادل باشند

3- مسلط به زبان انگلیسی باشند

4 – از نظر سنی کمتر از 55 سال سن داشته باشند

شما باید حداقل امتیاز 100 را بدست آورید.

این مطلب توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

اقامت از طریق کار در نیوزیلند

اقامت نیوزلند از طریق تحصیل و بورسیه تحصیلی

در خصوص اقامت نیوزلند می توان گفت با توجه به اینکه این کشور دارای چهار میلیون و هفتصد هزار جمعیت می باشد که این جمعیت نیاز به تحصیل داشته و دانشگاه های کشور نیوزیلند برای پاسخگویی به این نیاز تشکیل و راه اندازی گردیده اند. شما هم می توانید در صورت دارا بودن شرایط لازم برای تحصیل در نیوزلند اقدام بفرمایید. زبان تحصیل در کشور نیوزلند زبان انگلیسی می باشد و به همین خاطر داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس یا تافل با نمره بالا برای وود به دانشگاههای این کشور الزامی می باشد. دانشگاه های نیوزیلند برای ورود غالبا مدرک زبان و همچنین CV تحصیلی شما را نیاز دارند. هزینه های تحصیل در کشور نیوزلند در مقطع کارشناسی بین 18 تا 30 هزار دلار نیوزلند و در مقطع کارشناسی ارشد بین 10 تا 18 هزار دلار نیوزلند در سال می باشد. رنکینگ و رتبه دانشگاه های معتبر نیوزلند در دنیا 64 می باشد.

در صورتی که شما متقاضیان اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل مدارک پیش نیاز خود را به دانشگاه مقصد خود در نیوزلند تقدیم نمایید و موفق به اخذ پذیرش تحصیل از کشور نیوزلند شوید، سپس می توانید در خصوص مهاجرت تحصیلی، اخذ ویزای تحصیل و اقامت تحصیلی در کشور نیوزلند اقدام بفرمایید. برای اخذ اقامت نیوزلند پس از تحصیل نیز شما می توانید در صورتی که کار پیدا کردید و مالیات پرداخت کردید به اقامت کاری و در نهایت به اخذ اقامت دائم نیز دست پیدا نمایید.

در خصوص اقامت نیوزلند و اخذ بورسیه تحصیلی نیز می توان بیان نمود که افرادی که دارای شرایط تحصیلی عالیه مانند نمرات و معدل بالا از دانشگاه های معتبر و داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6 و نیم به بالا و داشتن مقالات isi و مدارک gre ( برای رشته های مهندسی) و gmat  (برای رشته های مدیریت) و lsat (برای رشته حقوق) می توانند درخواس بورسیه نمایند و به اخذ اقامت نیوزلند بصورت کوتاه مدت (اقامت تحصیلی) دست پیدا نمایند و از مزایا و امتیازات این کشور برخوردار شوند و پس از آن و در صورت ایجاد شرایط مناسب برای خود، به اخذ اقامت نیوزلند بصورت دائم نیز نائل گردند.

تحصیل مهندسی در نیوزیلند

اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به این صورت است که، این ویزا یک ویزای 3 ساله می باشد برای ایجاد یک شغل و یک کسب و کار بر مبنای ارائه یک بیزنس پلن می باشد، که با داشتن حداقل سرمایه 100،000 دلار باید این بیزنس پلن را در اتحادیه یا سازمان مربوطه ثبت کنید و اقامت نیوزلند را بصورت موقت بدست آورید. با دریافت این ویزا این امکان برای شما فراهم می شود در مدت 12 ماه از شروع این ویزا کسب و کار و طرح تجاری خود را آغاز کنید و در مدت 2 سال باقیمانده از این ویزا باید کسب و کارتان به خروجی و سوددهی مناسبی منجر شود در غیر اینصورت شما باید به مدت 3 سال دیگر این ویزا را تمدید کنید. دریافت اقامت نیوزلند از طریق این ویزا برمبنای یک سیستم  امیتاز بندی می باشد که شما برای دریافت ویزای سرمایه گذاری نیوزلند باید بتوانید بر اساس چندین فاکتور 120 امتیاز کسب کنید.

در جدول زیر این امتیازات را بصورت جمع بندی شده بازگو کرده ایم. شما مقاضیان اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می توانید جهت احتساب امتیازات خود از این مطلب کمک بگیرید.

محل بیزینس میزان صادرات بیزینس شما بعد از راه اندازی تجربه بیزینس مزایای بیزینس شما برای نیوزلند میزان سرمایه زبان سن پارامترها

 

اگر کسب و کار شما خارج از شهر اوکلند باشد  از 200،000 دلار تا 1 میلیون دلار و بالاتر داشتن حداقل 3 سال سابقه کاری مشابه از 3 تا 10 سال یا بالاتر ایجاد شغل برای اتباع نیوزلند به صورت تمام وقت و یا پاره وقت از 1 نفر تا 10 نفر  حداقل میزان سرمایه از 200،000 دلار تا 1 میلیون دلار یا بالاتر کسب نمره 4 اورال از 24 سال تا 59 سال شرایط افراد
40 امتیاز حداقل امتیاز 10 و حداکثر 80 امتیاز حداقل امتیاز 20 و حداکثر 40 امتیاز حداقل 10 امتیاز و حداکثر 80 امتیاز حداقل 10 امتیاز و حداکثر 80 امتیاز 10 تا 20 امتیاز حداقل امتیاز 10 و حداکثر 20 امتیاز امتیازات

سرمایه گذاری در نیوزیلند

اقامت نیوزلند از طریق ازدواج

یکی از راه های اخذ اقامت نیوزلند ازدواج با یک تبعه نیوزلندی می باشد. بر اساس قوانین مهاجرتی نیوزلند دریافت این ویزا بر اساس یک رابطه واقعی و پارتنرشیپ می باشد که این رابطه برای افراد هم جنس و افراد غیر هم جنس صدق می کند.برای دریافت این ویزا پس از ارائه درخواست از سازمان مهاجرت  متقاضیان اخذ اقامت نیوزلند از طریق ازدواج باید بتوانند با ارائه مدارک لازم واقعی بودن رابطه خود را اثبات کنند.یکی از این شواهد و مدارک زندگی کردن با هم در یک خانه مشترک تحت قوانین خاص خود می باشد. در خصوص اقامت نیوزلند از طریق ازدواج لازم به ذکر است که ازدواج با تبعه نیوزیلندی در کشور نیوزیلند قاعدتا سبب اعطای اقامت می شود اما این اقامت موقت می باشد. اقامت موقت اگر ازدواج  منجر به طلاق گردد معمولا بعد از گذشت زمان اقامت نیوزلند قابل تمدید نیست.

پس از ارزیابی سازمان مهاجرت نیوزلند و تایید صحت این رابطه بر مبنای شواهد واقعی و اسنادی مانند گواهی ازدواج، عکس های شخصی، حساب های بانکی مشترک، قرارداد اجاره خانه و شواهدی از این قبیل اقامت نیوزلند بصورت یک ویزای یک ساله پارتنر شیپ داده می شود و پس از 2 سال تداوم این رابطه یعنی در مجموع 3 سال زندگی مشترک اقامت دائم اعطا می شود و پس از سه سال اقامت نیوزلند بصورت دائم شما می توانید برای دریافت پاسپورت اقدام کنید.در مجموع 6 سال پس از شروع درخواست باطی قوانین و اثبات درستی رابطه شما به عنوان تبعه نیوزلند شناخته خواهید شد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video اقامت نیوزلند

مقاله مرتبط

ازدواج در نیوزیلند

اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

سیستم اعطای اقامت نیوزلند از طریق تولد به دو بازه زمانی قبل از ژانویه 2006 و بعد از آن تقسیم می شود بدین صورت که قبل از ژانویه 2006 اعطای تابعیت بر اصل خاک استوار بود و کودکانی که در این سرزمین و یا قلمرو آبی و هوایی این کشور زاده می شدند می توانستند تابعیت این کشور را به دست آورند که البته در این بین استثنائاتی نیز وجود داشت. اما پس از تاریخ ژانویه 2006 اعطای تابعیت این کشور به کودکان متولد شده در خاک نیوزلند و یا قلمرو آبی و هوایی این کشور به اصل خون تغییر پیدا کرد. به این ترتیب بر اساس اصل خون بعد از ژانویه 2006 تابعیت نیوزلند تنها به کودکانی اعطا میشود که از پدر و مادری با تابعیت نیوزلندی زاده شوند. بر اساس این قانون، اقامت نیوزلند از طریق تولد برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند و میخواهند فرزندی در آن کشور به دنیا بیاورند امکان پذیر نمی باشد.

بنابراین شما می توانید اقامت نیوزیلند و پاسپورت نیوزیلند از طریق تولد را بدست بیاورید اگر یکی از شرایط زیر را داشته باشید:

 • اگر قبل از 1 ژانویه 2006 در نیوزیلند متولد شده باشید.
 • اگر بعد از 1 ژانویه 2006 در نیوزیلند متولد شده باشید و
  • یکی از والدین شما اقامت دائم نیوزیلند را داشته باشد.

اقامت نیوزیلند از طریق خون برای کسانی است که در خارج از نیوزیلند متولد شده اند و حداقل یکی از والدین او تابعیت نیوزیلند از طریق تولد یا اهدای تابعیت را دارند. اگر از این طریق برای اخذ اقامت نیوزیلند اقدام کنید باید برای دریافت پاسپورت ثبت نام کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video اقامت نیوزلند

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت نیوزیلند از طریق تولد

اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی

اقامت نیوزلند می تواند از طریق پناهندگی نیز بدست آید. اما موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این مطلب صرفا جهت ارائه اطلاعات بیان شده است.

نیوزیلند با امضای کنوانسیون بین المللی 1951 مربوط به وضعیت پناهندگان و همچنین کنوانسیون 1984 علیه شکنجه و سایر رفتارها و مجازات های بی رحمانه، غیر انسانی یا محرک و پیمان بین المللی حقوق مدنی و سیاسی 1966 متعهد شده است که از حق مردم برای درخواست پناهندگی برای اقامت نیوزلند حمایت کند. وضعیت پناهندگی، یک وضعیت قانونی است که نیوزلند به آن رسیدگی می کند.اداره وضعیت پناهندگی (RSB) درخواست شخص پناهنده را پردازش می کند و سازمان مهاجرت نیوزیلند در حالی که در حال پردازش درخواست است، کسی را اخراج نمی کند.

اداره وضعیت پناهندگی پرونده را به یک افسر پناهنده و محافظ (RPO) اعطا خواهد کرد. RPO تلاش می کند تا در مورد درخواست شخص پناهنده، در عرض 140 روز از زمانی که آن را ارائه کرده تصمیم گیری کند. اگر شخص به عنوان یک فرد پناهنده یا محافظت شده شناخته شود، می تواند اقامت نیوزلند را بدست آورد.

دلایل مخالفت ما با پناهندگی در زیر عنوان شده است.

 • پناهندگی دارای شرایط مبهمی است.
 • پناهنده اکثرا شخصی است که از رفاه اجتماعی بالای برخوردار نیست.
 • امکان بازگشت به کشور خود را ندارید.
 • در خیلی از موارد مجبور به دروغ به کشور خود و کشور مقصد هستید.
 • پناهندگی و راه های سخت تنها راه های اقدام برای مهاجرت نیست. چرا از راه های قانونی و درست اقدام نکنیم.

هرچند که ما در خصوص اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی و در خصوص کنوانسیون ژنو اطلاعات جامعی داریم و موارد و پرونده های بسیاری را در خصوص پناهندگی در کشور نیوزیلند ملاحظه و مطالعه کرده ایم، مایل به ارائه خدمات در خصوص پناهندگی در کشور نیوزیلند نیستیم به این دلیل که بیش از 80 درصد کسانی که از این مسیر رفته اند امکان انتخاب مسیر درست و منطقی را برای مهاجرت داشته اند و انتخاب مسیر آن ها اشتباه بوده است. بنابراین توصیه می کنیم بهتر است قبل از اینکه به عنوان یک پناهنده اقدام کنید. خطرات و نکات مربوط به پناهندگی در همین وبسایت یا سایت های مرتبط ما بررسی کنید.

اقامت نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اقامت نیوزلند بصورت کوتاه مدت می تواند برای افراد ممتاز و هنرمند اعطا شود. افراد موفق می توانند برای مهاجرت به کشور نیوزلند ویزایی را به نام talent visa دریافت نمایند. با اخذ این ویزا افراد می توانند در کشور نیوزلتد در زمیته های فرهنگی، هنری و ورزشی کار و فعالیت داشته باشند، یعنی در واقع اجازه کار در این زمینه ها خواهند داشت که پس از آن یه اخذ اقامت نیوزلند منجر می شود. هدف کشور نیوزلند از اعطای این اقامت جذب افراد با استعداد و نخبه خارجی می باشد. لازمه دریافت این ویزا این است که افراد در رشته و حوزه فعالیت خود بسیار معروف و در سطح دنیا شناخته شده و دارای رکورد جهانی باشند و در آن زمینه شخصیت برجسته ای داشته باشند. از جمله شرایط این افراد برای اقامت نیوزلند این است که کمتر از 55 سال سن داشته باشند و از طرف یک شخص حقیقی و یا حقوقی و سازمانی در کشور نیوزلند مورد حمایت واقع شده باشد.

اقامت نیوزلند برای افراد موفق از طریق یک ویزای دیگر قابلیت دسترسی دارد، نام این ویزا ویزای (acredit employer) می باشد. این ویزا برای افرادی صادر می شود که در رشته و حوزه خود متخصص و صحب سبک باشند و قصد داشته باشند که در کشور نیوزلند زندگی کنند. در این صورت این افراد باید از یک کارفرمای معتبر در کشور نیوزلند یک دعوتنامه دریافت نمایند. گرچه این ویزا برای جذب افراد با استعدادهای درخشان و نخبه می باشد اما در ردیف ویزاهای کاری قرار گرفته است و شرط آن این است که این افراد تا 2 سال بصورت تمام وقت برای این کارفرما کار کنند و پس از 2 سال اقامت نیوزلند را بصورت دائم دریافت نمایند.

اقامت نیوزلند و هزینه های زندگی در نیوزلند

در اقامت نیوزلند نیز همانند اقامت سایر کشورها اطلاع از هزینه های زندگی برای افراد بسیار مهم است. هزینه زندگی در نیوزلند 103.43 درصد بالاتر از ایران است. همچنین اگر بخواهیم در خصوص اجاره خانه بصورت جداگانه مقایسه انجام دهیم به این صورت است که اجاره در نیوزلند 90.64٪ بالاتر از ایران می باشد. در صورت کلی هزینه های زندگی در نیوزلند بستگی به نوع زندگی افراد در شهرهای مختلف این کشور دارد. در جدول زیر بصورت مختصر به هزینه های زندگی در کشور نیوزلند می پردازیم.

 

قیمت ها مایحتاج  زندگی 
18.00 دلار غذا در رستوران ارزان قیمت
دلار 85,00 غذا برای 2 نفر در رستوران متوسطه
2.69 دلار 1 لیتر شیر
2.23 دلار 500 گرم کباب نان سفید تازه
2.68 دلار 1 کیلو گرم برنج سفید
4.68 دلار تخم مرغ
9.71 دلار 1 کیلو گرم پنیر محلی
12.43 دلار 1 کیلو گرم سینه مرغ
16.86 دلار 1 کیلو گرم گوشت گاو
3.50دلار  بلیط یک طرفه ( حمل و نقل محلی )
3.50دلار  تاکسی با تعرفه عادی
دلار 2,95 تاکسی تا یک 1 کیلو متر با تعرفه عادی
1،487.04 دلار آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر
1،221.40 دلار آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز
2،462.71  دلار آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر
1،985.52 دلار آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز شهر
6،666.56 دلار
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر
5،238.31 دلار قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر

 

اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت آن

اقامت نیوزلند و اخذ تابعیت آن از روش هایی که ذکر شد می تواند بدست آید. اما نکات بسیار مهمی نظیر مشاغل موردنیاز در نیوزیلند، چگونگی بررسی پرونده شما، مبلغ موردنیاز اخذ اقامت نیوزیلند برای پرونده شما، نحوه برخورد سفارت نیوزیلند با مهاجرت و بسیاری از سوالات مرتبط نیز نیاز به تحلیل و بررسی دارد. توصیه اکید می کنیم سوالات خود را با بهترین مشاورین ما به صورت رایگان مطرح بفرمایید. اما در صورت کلی به این صورت است که افراد معمولا پس از اینکه 5 سال در کشو نیوزلند اقامت داشتند می توانند درخواست پاسپورت و تابعیت نیز بدهند. البته این قانون تا سال 2005 حاکم بود و از سال 2005 تا 2010 قانون دیگری که این بود که افراد در صورتی که گواهی اقامت دائم خود را تا قبل از سال 2005 ارائه می دادند بعد از 3 سال اقامت بصورت دائم می توانستند درخواست تابعیت دهند. اما این قانون نیز از سال 2010 به بعد منقضی گردید. در نتیجه در حال حاضر پس از اینکه از راههای فوق الذکر به اخذ اقامت نیوزلند دست پیدا کنند می توانند پس از 5 سال پاسپورت و تابعیت نیوزلند را درخواست نمایند.

اقامت نیوزلند و سخن پایانی

اقامت نیوزلند را از جوانب مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم. بر اساس مطالب عنوان شده در این مقاله روش های امن مهاجرت به نیوزلند و اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل و کار و سرمایه گذاری و همچنین ازدواج می باشد و شما به واسطه تولد فرزند بر اساس قوانین بعد از ژانویه 2006 نمیتوانید اقامت نیوزلند را به دست آورید.اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که مایل هستید به نیوزلند مهاجرت کنید باید بتوانید با تشخیص موقعیت و شرایط خود اقدام به تصمیم گیری کنید.جهت تصمیم گیری بهتر و آشنایی بیشتر با روش های اقامت نیوزلند با مشاوران و کارشناسان حقوقی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. همین چنین می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها عنوان نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.