اقامت نیوزلند

 • مقدمه ای بر موضوع اقامت نیوزلند
 • معرفی کشور نیوزلند جهت اخذ اقامت
 • بررسی تابعیت و اقامت نیوزلند و اعتبار پاسپورت نیوزلند
 • اقامت نیوزلند از طریق تحصیل
 • اقامت نیوزلند از طریق تولد
 • اقامت نیوزلند از طریق ازدواج
 • اقامت نیوزلند از طریق کار
 • اقامت نیوزلند از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری
 • اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی
انیوزززز اقامت نیوزلند

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مقدمه ای بر موضوع اقامت نیوزلند

اخذ اقامت نیوزیلنداز طرق متفاوتی امکانپذیر می باشد که در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته اند. این مقاله که به قلم  وکیل مهاجرت موسسه مشاوره ای ام آی ای گرد آمده است به بررسی مواردی همچون اطلاعاتی در مورد کشور نیوزلند ، اقامت نیوزلند و طرق اقامت نیوزیلند است .اقامت نیوزلند متقاضیان زیادی دارند و ممکن است برای این افراد سوالاتی از قبل نمونه های زیرپیش اید :

 • آیا برای همه راه های اخذ راه های نیوزلند داشتن مدرک زبان لازم است؟
 • امکان تحصیل در نیوزلند و اقامت پس از تحصیل در نیوزیند چگونه است ؟
 • ایا نوزیلند تابع حقوق کامن لا و سیستم خاک است یا سیستم خون و درکل تولد فرزند در نیوزیند چه مزایایی برای فرزند و والدین در پی دارد؟
 • معرفی کشور نیوزلند جهت اخذ اقامت

  کشور نیوزیلند یا (زلاندنو)  در جنوب غربی اقیانوس آرام است. کشور نیوزلند از چندین جزایر بزرگ و کوچک تشکیل شده است. این کشور فاصله زیادی با دیگر خشکی های کره زمین دارد به نحوی که برای مثال کشور استرالیا نزدیک ترین کشور همسایه به نیوزلنداست اما دوهزار کیلومتر بااین کشور فاصله دارد.

  نیوزلند امنیت بسیار بالایی دارا می باشد.و میزان وقوع جرم بسیار پایین است . کشور نیوزیند در یک نظرسنجی بعنوان یکی از آرام ترین و کم فسادترین کشورهای دنیا معرفی شد و از ازنظر شاخصه امنیت، پس از ایسلند، دانمارک و اتریش ،در رتبه چهارم دنیا قرار دارد و همچنین رفاه اجتماعی و خدمات شهروندی در نیوزلند بسیار عالی است.

  نیوزلند اقتصاد پیشرفته و پررونقی داشته و در زمره کشورهای توسعه‌یافته و متمول قرار داشته و در سال ۲۰۱۳ هفتمین کشور دنیا از نظر شاخص توسعه انسانی شده است. اقتصاد آن متکی به صادرات محصولات کشاورزی و دامپروری است.

  بررسی اقامت و تابعیت نیوزلند و اعتبار پاسپورت نیوزلند

  تفاوت های تابیعیت و اقامت در یک کشور:

  مقیم دائم :به فردی که در کشور ی اقامت دائم بگیرد می گویند.

  مقیم دائم ( Permanent Resident) به شخصی گفته می‌شود که شهروند نمی باشد ولی اجازه زندگی و کار در یک کشور را بدون هیچ محدودیت زمانی در طول اقامتش را از سمت دولت دریافت کرده است. یک ساکن دائمی باید چندسال را در کشورزندگی کرده باشد تا خطر از دست دادن اقامت وی پیش نیاید.

  یک فرد مقیم دائم از بسیاری از حقوق و وظایف شهروندان دیگر برخوردار می‌باشد. اما یکسری تفاوت هایی اصلی در این میان وجوددارند برای مثال مقیمان دائمی اجازه رای دادن در انتخابات دولت ، کاندیدشدن و اخذ پاسپورت ان کشور را ندارند.

  اما پس از گذشت چند سال فرد مقیم دائم امکان اقدام برای اخذ شهروندی را خواهد داشت.

  بطور مثال شرایط اخذ پاسپورت نیوزلند به قرار زیر است:

  قصد فرد از اعطای تابعیت، قصد واقعی برای زندگی در نیوزلند باشد.

  فرد باید برای اعطای تابعیت درابتدا کقیم دائم بوده و در نیوزلند حضور داشته باشد به این صورت که :

  فرد باید در نیوزیلند برای حداقل مدت ۱۳۵۰ روز در طول مدت ۵ سال حضور مستمر داشته ،و قبل از اینکه در خواست اخذ تابعیت دهد حداقل ۲۴۰ روز در هر سال از ۵ سال مذکور اقامت و حضور داشته باشد.

  فرد مقیم نیوزلند کسی است که ویزای اقامت موقت با ویزای اقامت دائم دارد یا یک فرد مقیم یا تبعه کشور استرالیا است.

  فرد باید مسلط به زبان انگلیسی باشد.

  فرداز نظر محکومیت هایی نظیر کلاهبرداری و یا تخلفات رانندگی یا سایر محکومیت ها هم بررسی میگردد، این مسائل روی درخواست تاثیر می گذارد.

  اعتبار پاسپورت نیوزلند:

  پاسپورت نیوزلند باامکان سفر به 155 کشوردنیا بدون ویزا در رده هفتم قدرتمندترین پاسپورت های دنیا قرار دارد.

  اقامت نیوزلند از طریق تحصیل

  نظام تحصیلی در نیوزلند دارای ۳ سطح است که این خود نشان دهنده تنوع منحصر به فرد نظام تحصیلی در نیوزلند است. نظام تحصیلی نیوزلند به ترتیب زیر است:

  • آموزش و پرورش : در اوایل دوران کودکی که سن ورود این دوره از تولد تا مدرسه است.
  • مدارس ابتدایی در نیوزیلند : که از ۵ سال تا ۱۹ سال است که از ۶ تا ۱۶ سالگی اجباری است.
  • آموزش و پرورش بالاتر : که شامل آموزش های حرفه ای است

  سطح اول نظام تحصیلی شامل کودکان است که به این نحو است که کودکان می توانند دوران اولیه کودکی ECE را از زمان تولد تا سن ورود به مدرسه انجابگذرانند.

  البته ECE در نیوزلند اجباری نیست اما در حدود ۹۰درصد به بالا از کودکان دوره ECE  را سپری می کنند.

  در نیوزلند کودکان در سنین ۳ تا ۵ سال می توانند دوره ECE  را به مدت ۲۰ ساعت در هفته به صورت رایگان سپری کنند

  • مدارس ابتدایی و متوسطه نیوزلند

   سطح دوم نظام تحصیلی در نیوزلند تحصیل در مدارس ابتدایی و متوسطه نیوزلند راشامل میشود. در نیوزلند دانش آموزان بین ۵ تا ۱۹ سال می توانند به صورت رایگان در مدارس دولتی نیوزلند ( مدارسی که  متعلق به دولت نیوزلند است و بودجه آن کاملا از سوی دولت تامین می شود ) تحصیل نمایند و البته مدارس دولتی رایگان نیوزلند تنها شامل دانش آموزانی است که شهروند نیوزلند هستند یا اقامت دائم نیوزیلند را دارند.

  • مدارس محلی در نیوزلند

   در نیوزلند ، کودکان معمولا به مدرسه ای میروند که نزدیک به محلی است که در آن سکونت دارند و از یک طرح ثبت نام منطقه بندی استفاده می کنند. اگر خانواده ای در منطقه ای از نیوزلند زندگی کند که نزدیک به مدرسه است می تواند کودک خود را به صورت تضمین شده در آن مدرسه ثبت نام کند. اگر خانواده ای هم بخواهد فرزند خود را در مدرسه ای خارج از محل سکونتخود ثبت نام کند هم پذیر است اما تضمینی جهت ثبت نام وجود ندارد. در نیوزلند هم مدارس تک جنسیتی و هم مدارس مختلط هست.

  • گواهی ملی پیشرفت تحصیلی (NCEA)

   گواهی ملی پیشرفت تحصیلی (NCEA)  گواهی ای شامل مدرک تحصیلی دوره متوسطه است که بر این معیار دانش آموزان از سال ۱۱ تا ۱۳ توسط مدارس نیوزلند مورد سنجش و ارزیابی علمی قرار میگیرند و آنها می توانند گواهی ملی پیشرفت تحصیلی را  در سه سطح و طیف گسترده  اخذ کنند. دوستان عزیزی که می خواهند به اطلاعات جامع تر در مورد NCEA  دست یابند می توانند به وب سایت NZQA  مراجعه کنند.

  • تحصیلات عالی در نیوزلند

   نظام تحصیلی بیشتر در نیوزلند شامل آموزش عالی و فنی و حرفه ای است که این نظام تحصیلی شامل کارشناسی و کارشناسی ارشد د است که گزینه های آموزش از راه دور کامل و پاره وقت را نیز  دارد.

   دانش آموزان و دانشجویان می توانند جهت کمک هزینه های تحصیلی خود از دولت نیوزلند وام دریافت بگیرند و زمانی که مشغول به کار شدند این وام را به دولت پس دهند.

  • آموزش فنی و حرفه ای در نیوزیلند

   در نیوزلند میتوان در مقطع دوره متوسطه، دانش آموزان شروع به یادگیری در تخصصی خاص و  آموزش فنی و حرفه ای گنند. این دوره ها منجر به اخذ مدرک NCEA2 میشود واین مدرک می تواند اهداف شغلی دانش آموزان و رسیدن به مقاطع بالاتر را ممکن بخشد که معمولا برای سنین بین ۱۵ تا ۱۸ سال چنین دوره هایی برگزار می شود.

  • دانشگاه دولتی نیوزلند

   نیوزلند ۸ دانشگاه دولتی دارد که هریک از این دانشگاه ها از لحاظ نظام تحصیلی در رتبه های بسیار بالایی قرار دارند ودر رنکینگ بسیار بالایی محسوب می شوند که در سطح بین المللی هم شناخته شده هستند. دانشگاه های دولتی نیوزلند در رشته های آموزش حسابداری ، امور مالی، کسب و کار و مدیریت ، علوم کامپیوتر و مهندسی عمران و گرایش های مختلف آن، مهندسی کشاورزی ، جنگلداری ، علوم دامپزشکی، مدیریت توریسم و مدیریت جهانگردی ، و نه رشته مهم دیگر در جهان دارای رنکینگ QS  و بسیار معتبر هستند.

  • اقامت نیوزلند پس از تحصیل در نیوزلند

   دانشجوی بین المللی که مشغول به تحصیل در نیوزلند باشد، پس  از اتمام تحصیل، جهت اخذ اقامت پس از تحصیل در نیوزلند از طرق مختلف و بسیار آسان می تواند اقدام نماید. اقامت پس از تحصیل در نیوزلند از طرق مختلفی به اقامت دائم در نیوزلندمبدل میشود چرا که نیوزلند کشور مهاجر پذیری است و و از حقوق شهروندی بسیار بالایی برخوردار است. طرقی که می توان اقامت پس از تحصیل در نیوزلند را بدست اورد به ترتیب زیر است:

   تولد فرزند در نیوزلند

   کار در نیوزلند

   ازدواج در نیوزلند

   ثبت شرکت در نیوزلند

   سرمایه گذاری در نیوزلند

  تحصیل در نیوزیلند
  اقامت پس از تحصیل در نیوزیلند
  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در نیوزیلند
  بررسی دانشگاه آوکلند

  اقامت نیوزلند از طریق تولد

  طبق قوانین نیوزلند  تا سال ۲۰۰۶ سیستم خاک در کشور نیوزیلند اجرایی بود و کودکانی که تا قبل از سال ۲۰۰۶ در نیوزلند متولدشدند تابعیت نیوزلند را ازهمین طریق اخذ نمودند.

  اما زمانی هست که این تابعیت از طریق تولد کسب میشود .اعطای تابعیت در کشورهای دنیا بر دو سیستم اصلی خون یا خاک استوار می باشد  و برخی از کشورها تلفیقی از هردو را هم به صورت اصلی و فرعی دارند.

  در مورد نیوزلند این بحث در دو بازه ی زمانی قابلباید بررسی گردد:.

  _قبل از ژانویه 2006

  _بعد از  ژانویه 2006

   قبل از ژانویه 2006:

  انموقع سیستم خاک بود به این معنی که اگر قبل ازاین سال کسی درخاک این کشور یا در کشتی یا هواپیمای متعلق به این کشور به دنیا می آمد به صورت اتوماتیک جزء اتباع این کشور محسوب می شد.

  بعد از  ژانویه 2006:

  پس از این تاریخ سیستم حقوقی اخذ تابعیت این کشور به سیستم حقوقی خون تبدیل یافت و ازین تاریخ حتی افرادی که در خاک این کشور به دنیا امدند جزءاتباع این کشور محسوب نشدند و افرادی که در این کشور متولد شوند صرفا در صورتی تبعه میشوند که حداقل یکی از پدر یا مادر،خود دارای تابعیت یا اقامت دائم نیوزلند یا تابعیت استرالیا در زمان تولد فرزند باشند.

  فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قوانین کلی تولد

  video اقامت نیوزلند
  اخذ تابعیت نیوزیلند از طریق تولد

  اقامت نیوزلند از طریق ازدواج

  جنانچه که فردی یا دانشجوی بین المللی که در حال تحصیل در نیوزلند است با شخصی که تابعیت نیوزلند دارد ازدواج کند می تواند اقامت دائم نیوزلند و پس از آن تابعیت نیوزلند را اخذ کند. دو طرف برای ازدواج باید بالای ۱۸ سال باشند و حداقل ۱۲ ماه یک رابطه واقعی و پایدار داشته و یا با هم زندگی کرده باشند وم تقاضی ازدواج با تبعه نیوزلند بتواند حداقل زبان انگلیسی را صحبت کند ( در سطح آیلتس ۵ لازم است).

  فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قوانین کلی ازدواج

  audio اقامت نیوزلند
  اخذ ویزای نیوزیلند از طریق ازدواج
  ازدواج در نیوزیلند

  اقامت نیوزلند از طریق کار

  • انواع ویزای کار در نیوزلند

   سیاست های مهاجرت به  نیوزیلند به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا پس از تحصیل ویزای کار نیوزیلند را دریافت نمایند به این مفهوم که از آنجا ک کشور نیوزیلند تابع حقوق کامن لا و مهاجرپذیر است به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد پس از تحصیل یک سال در کشور نیوزیلند حضور داشته باشند و با دریافت اجازه کار ، اقامت دائم نیوزیلند و در نهایت تابعیت نیوزیلند را اخذ نمایند. در نیوزیلند  دو نوع ویزای کار به طور خاص برای دانش آموزان و دانشجویانی که مطالعه سوم خود را در نیوزیلند تکمیل کرده اند وجود دارد: ۱- ویزای کار  نیوزیلند که پس از تحصیل در نیوزیلند به شما  اجازه می دهد تا ۱۲ ماه برای پیدا کردن کار در نیوزیلند حضور داشته باشید.۲- ویزای کار پس از تحصیل که این ویزا به دانشجویان بین المللی اجازه خواهد داد در یک کار ویژه که می بایست مربوط به رشته تحصیلی باشد به مدت ۲ سال کار کنند

   در نیوزیلند ،  ویزای کار نیوزلند دارای انواع مختلفی است که به آن ویزای تخصصی نیوزیلند هم گفته می شود البته برخی نیز اصطلاح ویزای مهارت نیوزیلند را معرفی می کنند که با اخذ ویزای کار نیوزیلند، اقامت دائم نیوزیلند را دریافت می نمایند . ویزای کار نیوزیلند هرچند مزایای فراوان دارد اما همانند ویزای اسکیل ورکر استرالیا دارای معایب فراوان و مشکلات و سختی های بسیار زیاد است  و در ظاهر امر متقاضی گمان می کند که راه ساده و مشخصی در پیش و رو دارد منتها اخذ ویزای کار نیوزیلند شرایط  امتیازی دارد و متقاضی باید از ۱۴۰ امتیاز مربوطه ، حداقل ۱۰۰ امتیاز دریافت تماید.پیشنهادی که موسسه حقوقی ام آی ای به شما عزیزان ارائه می نماید این است که اگر اندیشه مهاجرت کاری به نیوزیلند را در سر دارید حتما از مشاوره تلفنی یا حضوری موسسه حقوقی ام آی ای بهره مند شوید. لازم به ذکر است که جنانچه پرونده متقاضی جهت دریافت ویزای کار نیوزیلند اصطلاحا ریجکت شود تاثیر بسیار منفی داشته و تا حدود بسیار زیادی متقاضی شانس خود را برای اخذ ویزای کار نیوزیلند از دست خواهد داد.

  • شرایط عمومی ویزای کار نیوزلند

   دارا بودن شرایط سنی (۲۰ تا ۵۰ سال)
   داشتن سلامت عمومی
   گواهی عدم سوء پیشینه
   مدرک زبان انگلیسی آیلتس جنرال  ۶٫۵ 
   لازم است اشخاص همراه ( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال )  آیلتس ۵ داشته باشند.

  • کارافرینی در نیوزلند(ثبت شرکت در نیوزلند)

   چنانچه فردی هیچ یک از شرایط یا مدارک اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل ، کار و ازدواج و غیره را نداشته باشد می توانید از طریق کارافرینی یا ثبت شرکت در نیوزلند ، اقامت دائم نیوزلند و سپس تابعیت نیوزلند را کسب نمایید. جهت کارآفرینی در نیوزلند نیاز به یک تمکن مالی و سرمایه و یک طرح توجیهی اقتصادی پرسود برای کشور مقصد میباشد که باید به اداره بازرگانی نیوزلند ارائه شود و پس از پذیرفتن بیزینس پلن ، متقاضی می تواند ثبت شرکت در نیوزلند انجام داده و با پرداخت مالیات ، اقامت دائم نیوزلند را اخذ کند. از شرایط مهم کارآفرینی این است که طرح تجاری متقاضی سودآور باشد و فرد متقاضی طی سال های اخیر ورشکسته نشده باشد و گواهی عدم سوپیشینه هم داشته باشد.حداقل سرمایه برای کارآفرینی در نیوزلند ۱۰۰ هزار دلار نیوزلند می باشد و سیستم امتیاز بندی برای اخذ ویزای کارآفرینی نیوزلند به شرح ذیل است:

   خود اشتغالی در مشاغل مربوط

   ۲۰ امتیاز برای : بیشتر از سه سال
   ۳۰ امتیازبرای : بیشتر از ۵ سال
   ۴۰ امتیازبرای : بیشتر از ده سال

   خود اشتغالی در سایر مشاغل

   ۵ امتیازبرای : بیشتر از سه سال
   ۱۵ امتیاز برای : بیشتر از ۵ سال
   ۲۰ امتیازبرای : بیشتر از ۱۰ سال

   سابقه مدیریت ارشد مربوط

   ۵ امتیازبرای : بیشتر از ۵ سال
   ۱۰ امتیازبرای : بیشتر از ۱۰ سال

   امتیاز برای سودرسانی به نیوزلند (قابل اعطاء در دو گروه):

   ایجاد اشتغال تمام وقت جدید

   ۱۰ امتیازبرای : ۱ سمت شغلی تمام وقت جدید برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند
   ۲۰ امتیاز برای : ۲ سمت شغلی تمام وقت جدید برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند
   ۳۰ امتیازبرای : ۳ سمت شغلی تمام وقت جدید یا بیشتر برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند
   ۵۰ امتیازبرای : ۵ سمت شغلی تمام وقت جدید یا بیشتر برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند
   ۸۰ امتیازبرای : بالای ۱۰ سمت شغلی تمام وقت جدید برای شهروندان یا ساکنین نیوزلند

   امتیاز جهت بیزنس صادرات مصوب (بر اساس درآمد سالانه)

   ۱۰ امتیازبرای : بیش از ۲۰۰ هزار دلار درآمد در سال
   ۲۰ امتیازبرای : بیش از ۳۰۰ هزار دلار درآمد در سال
   ۳۰ امتیازبرای : بیش از ۴۰۰ هزار دلار درآمد در سال
   ۴۰ امتیازبرای : بیش از ۵۰۰ هزار دلار درآمد در سال
   ۶۰ امتیازبرای : بیش از ۷۵۰ هزار دلار درآمد در سال
   ۸۰ امتیازبرای : بیش از ۱ میلیون دلار درآمد در سال

   ایجاد اشتغال تمام وقت جدید

   پیشنهاد بیزنس معتبر با ارائه محصولات یا خدمات بی نظیر یا جدید به نیوزلند یا یک منطقه مشخص: ۳۰ امتیاز

   امتیاز برای سرمایه گذاری

   امتیاز ندارد : کمتر از ۲۰۰ هزار دلار
   ۱۰ امتیازبرای : بیش از ۲۰۰ هزار دلار
   ۲۰ امتیازبرای : بیش از ۳۰۰ هزار دلار
   ۳۰ امتیازبرای : بیش از ۴۰۰ هزار دلار
   ۴۰ امتیازبرای : بیش از ۵۰۰ هزار دلار
   ۶۰ امتیازبرای : بیش از ۷۵۰ هزار دلار
   ۸۰ امتیازبرای : بیش از ۱ میلیون دلار

   امتیازات سنی برای متقاضی آینده (در تاریخ ارائه تقاضانامه)

   امتیاز ندارد: بالای ۶۰سال
   ۵ امتیازبرای : بین ۵۰ تا ۵۹ سال
   ۱۰ امتیازبرای : بین ۴۰ الی ۴۹ سال
   ۱۵ امتیازبرای : بین ۳۰ الی ۳۹ سال
   ۲۰ امتیاز برای: بین ۲۴ الی ۲۹ سال
   ۱۵ امتیاز برای : ۲۴ سال و کمتر

  اقامت از طریق کار در نیوزیلند
  مهاجرت کاری به نیوزیلند
  موسسات معتبر کاریابی در نیوزیلند
  شرایط و مدراک اخذ ویزای کار در نیوزیلند
  ثبت شرکت در نیوزیلند
  اخذ اقامت نیوزیلند از طریق خرید ملک
  سرمایه گذاری در نیوزیلند

  اقامت نیوزلند از طریق پناهندگی

  پناهجو که به دلیل سیاسی مذهبی ، اذیت و آزار، ترس خشونت ، قومیت و در خطر بودن جان به کشور هایی که از حقوق پناهندگی دفاع میکند، پناه می برد طبق قانون کنوانسیون 1951 ژنو مربوط به وضعیت پناهچویان و کنوانسیون 1984 به دلیل رفتار های شکنجه گری و غیر انسانی و همچنین قانون کنوانسیون 1966 پیمان حقوقی مدنی و سیاسی بین المللی ، واجد شرایط قانونی برای پناهندگی است.  نیوزلند یکی از 26 کشوری اعضو کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل بوده ، و سالیانه به 750 پناهنده اسکان مجدد داده است. به  دلیل وضعیت فوری سوریه در سال 2015، 750 نفر سوری را پناه داد. با توجه به خطرهای که در راه پناهندگی وجود دارد پیشنهاد می شود که حتما از طرق قانونی اقدام کنید.

  فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

  audio اقامت نیوزلند
  پناهندگی در نیوزیلند

  فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

  audio اقامت نیوزلند
  شرایط و قوانین پناهندگی در نیوزیلند
  سخن آخر در مورد اقامت نیوزلند

  هنانطور که در مقاله فوق مشاهده گردید اقامت نیوزیلند و اخذ هر یک از ویزاهای اقامت نیوزیلند ، دارایشرایط خاصی است و جنانچه شما عزیزان تمایل به اخذ اطلاعات دقیق و مکفی در مورد اخذ ویزای نیوزلند یا دیگر کشورها دارید با مشاورین موسسه حقوقیmie در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از مشاوره های حضوری و تلفنی وکلای موسسه mie بهره مند شوید. شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد اقامت نیوزلند در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ برسید.