اقامت مجارستان با خرید ملک

اقامت مجارستان با خرید ملک

اقامت مجارستان با خرید ملک در هنگام مهاجرت به مجارستان و پس از گرفتن وکیل مهاجرت امکان پذیر می باشد؟ شرایط اقامت مجارستان با خرید ملک و یا شرایط سرمایه گذاری در مجارستان و یا شرایط تمکن مالی در مجارستان به چه صورت است؟ شرایط اقامت مجارستان با خرید ملک برای شهروندان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا چیست؟ آیا از طریق اقامت مجارستان با خرید ملک اقامت نیز به خانواده تعلق می گیرد؟ ما در این مقاله تمامی سعی خود را بر این گذاشته ایم که اطلاعاتی در باب اقامت مجارستان با خرید ملک در اختیار  شما قرار دهیم.وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در این مقاله مفتخر می باشد اطلاعاتی در این باره ذکر نماید.توصیه ما به شما متقاضیان اخذ اقامت از طریق خرید ملک این می باشد که قبل از هرگونه اقدامی در باب مهاجرت به مجارستان بخصوص طرق سرمایه گذاری در مجارستان با ما تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی و حضوری بهرمند شوید .

خرید ملک در مجارستان در سال های اخیر بسیار ساده  شده است و تنها محدودیت هایی در محل وجود دارد که مانع از خرید خریداران بین المللی از حقوق مشابه با شهروندان مجارستانی می شود. در حال حاضر، مهاجران به دنبال خرید ملک می توانند تنها خانه هایی را که خانه های شهری یا مسکونی در نظر گرفته اند، خریداری کنند و بازار املاک روستایی عمدتا برای شهروندان است. اما در حال جستجو برای اموال، هنوز هم با انتخاب یک بازار بزرگ از بین می رود.در حال حاضر تمامی مدارکی که برای خرید ملک در مجارستان مورد نیاز است مجوز می باشد که این مجوز براحتی از شورای ناحیه بدست می آید و میزان هزینه های آن حدود 200 یورو است.  این اغلب فقط به صورت رسمی در نظر گرفته می شود و احتمالا در شش هفته تایید خواهد شد.

 

اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید ملک مجارستان  از سال ۲۰۱۶ بازار املاک در مجارستان با تحول عظیمی مواجه شد است که قیمت هر متر مربع آپارتمان در  حدودا ۵۰۰۰۰۰ فورینت می باشد. برای اقامت مجارستان از طریق خرید ملک شهروندان غیر اتحادیه اروپا می بایست از اقامت دائم مجارستان برخودار باشند که بتوانند از این نوع طرق برخودار شوند.

قیمت خرید یک ملک در بوداپست از ۶۰۰۰۰ یورو شروع می شود. علاوه بر هزینه خرید ملک هزینه های دیگری چون ۴ درصد هزینه تمبر، ۱٫۵ درصد هزینه وکیل و ۲ درصد هزینه مشاور املاک نیز باید پرداخت گردد. هزینه اجاره سالانه مسکن در بوداپست حدود ۷ تا ۸ درصد قیمت خانه است.

اقامت مجارستان با خرید ملک برای شهروندان اتحادیه اروپا

از زمان عضویت در اتحادیه اروپا در سال 2004، شهروندان اتحادیه اروپا، املاک و مستغلات مجارستان را بسیار آسان تر کرده اند. اگرچه دیگر نیازی به ویزا برای ورود به کشور نیست، اگر متقاضی می خواهد برای بیش از 90 روز در کشور باقی بماند، باید مجوز اقامت دریافت کنید . این یک فرایند ساده است و می تواند بعد از ورود به کشور اعمال شود، هرچند در 30 روز اول باید انجام شود. این اجازه ها معمولا برای یک سال معتبر است و اجازه می دهد که مهاجران برای کارت های پرداخت مالیات و امنیت اجتماعی و اموال خریداری کنند.

مجوز اقامت؟

از 1 جولای 2007 به جای دریافت اجازه اقامت، یک کارت ثبت نام برای متقاضیان  برای مدت نامحدود (بدون اشاره به این واقعیت که متقاضیان نیاز دارید یا نه برای اخذ اجازه کار) صادر می شود، تا زمانی که  یک وضعیت مداوم (کار، تحصیل، و غیره) در مجارستان است نیازی به درخواست جدیدی نمی باشد.متقاضیان می بایست مدارک اقامت ، اشتغال و توانایی پوشش هزینه ها و خانواده خود را در طول اقامت خود در مجارستان ارائه دهند.تمام اسناد لازم جمع آوری می شود، کارت ثبت نام در یک بار در اداره مهاجرت صادر می شود. پس از دریافت کارت ثبت نام، اداره مهاجرت کارت پستال خود را به شما ارسال می کند.

کارت ثبت نام شما تنها با کارت آدرس و گذرنامه شما معتبر باشد.

اقامت مجارستان با خرید ملک برای شهروندان غیراتحادیه اروپا

در سال اول  یک ویزا را در کنسولگری دریافت خواهید کرد که می توانید به مجارستان سفر کنید . مدت این ویزا 30 روز از زمان ورود به شنگن معتبر است. در طی این دوره متقاضی می بایست به شخص مهاجرت مجارستانی بپردازید تا اجازه اقامت مجلل نهایی شان را دریافت کنید و همچنین آدرس ثبت نام را تنظیم کنید.

از سال دوم، شهروندان غیر اتحادیه اروپا می توانند اجازه اقامت در اداره مهاجرت مجارستان دریافت کنند. شما باید اشتغال خود را (اجازه کار و قرارداد کار / قرارداد کار) و محل اقامت خود (به عنوان مثال قرارداد اجاره) ثابت کنید. این روند می تواند تا 30 روز طول بکشد.

خرید به عنوان یک شرکت

به طور معمول، سرمایه گذاران به دنبال خرید ملک در مجارستان به عنوان یک شرکت خریداری می کنند. با این حال، در سال های اخیر، این غیر ضروری شده است و در حال حاضر تنها مفید است برای انجام این کار در هنگام خرید چندین خواص. برای اجتناب از هزینه های مرتبط با این، شما باید به عنوان یک فرد خریداری کنید. با این حال، اگر بخواهید به  دلایل کسب و کار نقل مکان کنید، هنوز قادر به انتخاب این گزینه هستید، اما باید دانست که هزینه های سربار و هزینه حسابدار درگیر است.

همان طور که در بالا ذکر شده است برای اقامت مجارستان از طریق خرید ملک نیاز به این می باشد که متقاضی از اقامت دائم کشور مجارستان برخودار باشد برای اخذ اقامت دائم مجارستان متقاضی می بایست از طریق یکی از راه های مهاجرت نظیر تحصیلی،کاری و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت نماید و بعد از اخذ اقامت دائم کشور مجارستان نیز می تواند از اقامت مجارستان از طریق خرید ملک برخودار شود.

امید بر این است که با به اتمام رسید این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در باب اقامت مجارستان از طریق خرید ملک قرار دهیم . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش می باشد که می تواند در خصوص اخذ روادید اطلاعات بیش تری در اختیار شما قرار دهد.برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص راههای مهاجرت به مجارستان و همچنین اخذ اقامت مجارستان با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی و رایگان ما بهرمند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.