اقامت فنلاند و بررسی شرایط آن

 • اقامت فنلاند و شرایط عمومی آن
 • اقامت فنلاند از طریق کار
 • اقامت فنلاند از طریق تحصیل
 • اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت فنلاند از طریق ازدواج
 • اقامت فنلاند و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت فنلاند از طریق پناهندگی
 • اقامت فنلاند و هزینه های زندگی در آن
 • اقامت فنلاند برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • اقامت فنلاند و اخذ تابعیت فنلاند
اقامت فنلاند اقامت فنلاند

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت فنلاند و مقدمه ای بر آن

اقامت فنلاند، شرایط اقامت و تابعیت فنلاند و روش های مهاجرت به فنلاند در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. اقامت فنلاند از چه طرقی قابل اخذ می باشد؟ شرایط و مدارک اخذ اقامت فنلاند چیست؟ اقامت فنلاند از جهات بسیاری قابل اخذ می باشد که به صورت خلاصه در این مقاله به آن ها پرداخته ایم. فنلاند کشوری است که از نظر موقعیت جغرافیایی در شمال اروپا و در منطقه اسکاندیناوی واقع شده است که رایج ترین زبان در فنلاند، زبان فنلاندی و زبان سوئدی می باشد این دو زبان در این کشور رسمیت دارند. درباره نظام سیاسی این کشور باید خاطر نشان کرد که فنلاند یک کشور جمهوری خواه می باشد که در راس آن تصمیمات توسط مجلس اتخاذ می گردد. در ادامه مقاله سعی می گردد اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون اقامت فنلاند به صورت شیوا و ساده خدمت شما متقاضیان قرار گیرد. امید است این مقاله که توسط  متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را بر طرف نماید و اطلاعات کاملی در باب اقامت فنلاند و طرق گوناگون آن خدمت شما دوستان ارجمند ارائه دهد.

مقاله مرتبط
شرایط مهاجرت به فنلاند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به فنلاند

video اقامت فنلاند

اقامت فنلاند و شرایط عمومی آن

با توجه به دلایلی که در ادامه خواهیم گفت افراد بسیاری خواهان آگاهی از شرایط و طرق اخذ اقامت فنلاند می باشند. در میان کشورهای اسکاندیناوی کشور فنلاند و کشور ایسلند دارای حکومت جمهوری هستند و طی تغییراتی که از سال 1918 به بعد رخ داد، باعث گردید تا فنلاند به سوی یک سیستم دموکرات گام بردارد و مردم قادر گردند تا مستقیما در انتخاب بالاترین مقام سیاسی نقش داشته باشند. همینطوردر کنار نظام سیاسی، نظام آموزش و سیستم آموزشی فنلاند به عنوان یکی از بهترین نظام های آموزشی دنیا شناخته شده است. نظام آموزشی فنلاد بر سیستم مساوات و بدون هیچ گونه هزینه بابت شهریه پایه گذاری شده است. در رابطه با اقتصاد این کشور می توان گفت که اقتصاد فنلاند وابستگی زیادی به صادرات دارد بنابریان اقتصاد سایر کشورهای اروپایی و کشورهایی یورویی تاثیر زیادی بر اقتصاد فنلاند دارد. از نظر شاخصه های فساد اقتصادی، فنلاند، دانمارک و نیوزلند سال های زیادی به عنوان کشورهای نمونه که با کم ترین فساد اقتصادی برخوردار هستند. در ادامه توضیحات، به روش های اخذ اقامت و تابعیت فنلاند می پردازیم.

اقامت فنلاند از طریق کار

اقامت فنلاند از طریق کار همواره مورد علاقه افرادی می باشد که قصد ورود به اروپا و اخذ اقامت فنلاند را دارند. افرادی که قصد کار ‌کردن در فنلاند یا ایجاد کسب و کار در این کشور را دارند باید اجازه اقامت در فنلاند را داشته باشند. این اجازه اقامت بسته به نوع کار و بسته به شرایط کسب و کار شما متفاوت است. درابتدا باید به این نکته توجه داشت که تمام افرادی که قصد کار در فنلاند را دارند باید مجوز اقامت موقت در این کشور را دریافت کنند. مدت زمان این ویزا یک ساله می باشد. سیستم اعطای ویزای کار در فنلاند از 2 طریق امکان پذیر می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

 • بر اساس پیشنهاد کاری (Job Offer)

پیشنهاد کاری بر این اساس می باشد که متقاضیان کار در این کشور باید یک دعوت نامه کاری از سمت کارفرمایان کسب نمایند تا بتوانند یک ویزای معتبر کاری برای ورود به این کشور کسب نمایند. هم چنین متقاضیان می توانند درخواست خود را جهت کار در فنلاند برای کارفرمایان ارسال  نمایند و اگر با درخواست کار شما در فنلاند موافقت گردد، با داشتن نامه کاری و برگه استخدام می توانید برای اقامت خود در فنلاند در خواست دهید. در زمان درخواست اقامت جهت کار در فنلاند باید دقت داشته باشید که برای اقامت در فنلاند باید درآمد کافی برای حمایت از خود داشته باشید. این میزان درآمد باید در ماه به مبلغ ۱۲۱۱ یورو برسد. دراین صورت با درخواست شما موافقت می گردد.

در سال ۲۰۱۹ افرادی که دارای کارت آبی اتحادیه اروپا هستند و از این طریق قصد ورود به فنلاند را دارند می بایست حداقل دستمزد آنها مبلغی معادل ۴۷۳۲ یورو در ماه باشد. اگر متقاضیان کار در فنلاند مدرک تحصیلی خود را از این کشور دریافت کرده اند می توانند در خواست مجوز اقامت برای جستجوی کار را داشته باشند. دانشجویانی که درپایان تحصیلات خود موفق به اخذ و انتخاب شغل در فنلاند شوند می توانند برای اقامت بلند مدت درخواست دهند. حتی اگر چندین سال از تحصیلات متقاضیان در فنلاند گذشته باشد و از آن زمان فنلاند را ترک کرده باشند، هنوز قادر خواهند بود از طریق کار به عنوان شخصی که تحصیلات خود را در فنلاند دریافت کرده است در خواست اقامت دهند. کشور فنلاند برای افرادی که مدارک تحصیلی خود را از فنلاند دریافت کرده اند، برای اینکه جذب بازار کار در فنلاند شوند، محدودیت زمانی جهت درخواست اقامت تعیین نکرده است.

اقامت فنلاند از طریق تحصیل

اقامت فنلاند از طریق تحصیل یکی دیگر از راه های مهاجرت به این کشور می باشد و مهاجران می توانند از طریق تحصیل اقامت این کشور را به دست آورند. افرادی که قصد تحصیل در فنلاند را دارند، اگر تحصیل آنها بیش از ۹۰ روز به طول انجامد نیاز به یک اقامت بلند مدت دارند که این اجازه اقامت به اندازه ادامه تحصیل به متقاضیان داده می شود. دانشجویانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل به فنلاند مهاجرت کنند باید بدانند که هزینه زندگی دانشجویی در فنلاند برای هر شخص معادل ۵۶۰ یورو می باشد. بخاطر داشته باشید افرادی که اجازه تحصیل در فنلاند را دارند می توانند برای همسر و فرزند خود اجازه اقامت درخواست دهند. تحصیل در فنلاند شامل تحصیل در دانشگاه های ملی و دانشگاه های خصوصی می باشد.

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در فنلاند را دارند باید اطمینان حاصل نمایند که منابع مالی کافی برای ادامه تحصیل در این کشور را دارند چرا که دانشجویان به سختی در حین تحصیل می توانند در این کشور مشغول به کار شوند. باید در نظر داشته باشید در زمان اقامت خود در حین تحصیل نمی توانید با کار کردن هزینه های زندگی دانشجویی خود را تضمین کنید.

دانشجویان باید منابع مالی خود را برای ادامه تحصیل در فنلاند اثبات کنند. دانشجویان باید دارایی لازم برای ادامه تحصیل را در حساب بانکی خود ارائه دهند. دقت داشته باشید که در این پرینت بانکی باید نام دارنده حساب، نام بانک و میزان دارایی مشخص باشد. افرادی که سن آنها زیر ۱۸ سال می باشد می توانند یک حساب مشترک با سرپرست خود داشته باشند. دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل می توانند در هرکشوری که هستند حساب بانکی داشته باشند تا در زمان اقامت در فنلاند بتوانند از حساب خود استفاده نمایند. دانشجویانی که در فنلاند مشغول به تحصیل می باشند برای مسکن دانشجویی ماهیانه مبلغی معادل ۱۶۰ الی ۳۸۰ یورو پرداخت می نمایند. اغلب هزینه های مسکن برای اجاره آپارتمان به مراتب بالاتر است.

موسسات آموزش عالی فنلاند در حال حاضر با بیش از ۴۰۰ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که بیشتر این برنامه های تحصیل به زبان انگلیسی برگزار می گردد.

هم چنان دانشجویان ضمن تحصیل می توانند بصورت نیمه وقت مشغول به کار شوند. این روش می تواند راه مناسبی برای کسب تجربه در کنار تحصیل باشد. البته در نظر داشته باشید که برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا شرایط  کار ضمن تحصیل محدود تر می باشد و دانشجویان غیر اتحادیه اروپا می توانند ۲۰ ساعت در هفته مشغول به کار باشند.

دانشجویان برای اقامت خود در زمان تحصیل می توانند از خوابگاه های دانشجویی یا از مسکن به صورت آزاد در سطح شهر استفاده نمایند.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند
سرمایه گذاری در فنلاند
شرایط کار در فنلاند

اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری

فرصت های مختلفی در صنعت فنلاند و فناوری این کشور وجود دارد. دولت فنلاند قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ حجم معاملات در شرکت های فعال در این کشور را تا ۵۰ میلیارد یورو افزایش دهد.

فنلاند فرصت هایی را برای سرمایه گذارانی که به دنبال بازارهای جدید هستند، فراهم نموده است. ثبات سیاسی، موقعیت جغرافیای، نیروی کار متخصص و تحصیل کرده می تواند دلایل خوبی برای سرمایه گذاری در فنلاند دارد.

با توجه به گزارش سرمایه گذاری جهانی در سال ۲۰۱۸ که توسط UNCTAD تهیه شده است نشان می دهد که ۱۱.۶ میلیارد یورو به ازای سرمایه گذاری شرکت های خارجی به دست آورده است.

در یک بررسی انجام شده سهم سرمایه گذاران خارجی به ترتیب زیل می باشد  :

 • سهم کشور سوئد از سرمایه گذاری در فنلاند ۴۶٪
 • سهم کشور هلند از سرمایه گذاری در فنلاند ۱۶٪
 • سهم کشور لوکزامبورگ از سرمایه گذاری در فنلاند ۱۰٪
 • سهم کشور دانمارک از سرمایه گذاری در فنلاند ۷٪

از نقاط قوت سرمایه گذاری در فنلاند می توان اشاره داشت به نیروی کار تحصیل کرده، اقتصاد مبتنی بر دانش، دارای ثبات سیاسی و عدم فساد، موقعیت استراتژیک منطقه ای که تمام این موارد می تواند از اهمیت بالا جهت سرمایه گذاری در نظر داشت.

فنلاند در گزارش جهانی تجارت در سال ۲۰۱۸ در رتبه یازدهم از ۱۹۰ کشور قرار دارد.

فنلاند هشتمین  کشور بزرگ اروپایی محسوب می شود که دارای بیشترین رتبه برای درآمد سرانه، کیفیت زندگی  و شرایط اقتصادی در اروپا می باشد. این کشور می تواند یکی از اهداف سرمایه گذاران خارجی با هدف مهاجرت بر اساس راه اندازی یک کسب و کار و تجارت باشد. سرمایه گذاران باید دقت داشته باشند که صرف بر مالک سهام تجاری شرکت در فنلاند نمی توانند به این کشور مهاجرت نمایید و امر ویزا و کسب اقامت در صورتی انجام می گیرد که شرکت به صورت فیزیکی در فنلاند ثبت گردد و فعالیت تجاری داشته باشد.

فرآیند و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در فنلاند :

 • اطلاعات مالی
 • طرح کسب و کار
 • پر کردن فرم سازمانی تجاری

فرآیند ثبت شرکت در فنلاند در دو مرحله انجام می گیرد.

 • طرح کسب و کار باید در مرکز توسعه اقتصادی مورد بررسی قرار بگیرد و سود آوری این طرح باید ارزیابی گردد.
 • بعد از آن که مرکز توسعه اقتصادی با در خواست متقاضیان موافقت کرد، این درخواست به اداره مهاجرت فنلاند ارسال می گردد که تصمیم نهایی در این مورد صادر شود.

سرمایه گذاران بعد از 5 سال سکونت در فنلاند می توانند درخواست اقامت دائم و بعد از آن در خواست شهروندی دهند.

در همین حین می توان به نقاط ضعف سرمایه گذاری در فنلاند اشاره داشت که باتوجه به سن جمعیت و سالخوردگی جمعیت فنلاند می توان کاهش رقابت در بخش صنعت در نظر داشت. علاوه بر آن کمترین میزان سرمایه گذاری در فنلاند بین 80.000 الی 100هزار یورو می باشد.

از عوامل دیگر تاثیر گذار در بخش کاهش سرمایه گذاری در فنلاند باید گفت که دولت فنلاند برای استحکام بازار کار و جنبش کارگری مانع از سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بازار فنلاند می باشد.

فنلاند در بخش حفاظت از سرمایه سرمایه گذاران خارجی با بیش از ۸۰ کشور قرارداد سرمایه گذاری دو جانبه امضا نموده است.

برای آگاهی از شرایط  کامل راه های سرمایه گذاری در فنلاند مثل ثبت شرکت و خرید ملک و … مقاله ذیل را مطالعه بفرمایید.

اقامت فنلاند از طریق ازدواج

اقامت فنلاند از طریق ازدواج یکی دیگر از روش های کسب اقامت در این کشور است. یکی از سریع ترین راه های اخذ اقامت فنلاند ازدواج با تبعه این کشور می باشد که همیشه می بایست آثار حقوقی ازدواج در امر کسب اقامت مورد توجه قرار گیرد.

اشخاصی که قصد ازدواج با تبعه فنلاندی (مرد یا زن) را دارند می توانند پس از ازدواج اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورند. البته در این مسیر باید تمام نکات حقوقی و شرایط اولیه آن را رعایت کنند که ازدواج آنها منجر به اقامت گردد. یکی از پر اهمیت ترین موضوع ازدواج با تبعه فنلاندی اثبات واقعی بودن این امر است. برای اثبات این قضیه در ابتدا یک اقامت موقت به فرد اعطا می گردد و در صورتی که فرد بتواند حدود به ۵ سال با تبعه فنلاندی زندگی مشترک داشته باشد بعد از آن می تواند به اخذ اقامت دائم در فنلاند اقدام نماید. فنلاند نیز مانند دیگر کشورهای اروپایی شرایط دیگری برای اخذ اقامت فنلاند از طریق ازدواج را در نظر گرفته است که می توان به اثبات تجرد فرد متقاضی اشاره داشت. البته در صورتی که متقاضی قبلا متاهل بوده و بنابر دلایلی در حال حاضر مجرد می باشند باید این امر به اثبات برسد که به طور مثال می تواند گواهی فوت همسر سابق و یا حکم طلاق را ارائه نماید. از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره داشت ثبت رسمی ازدواج متقاضیان با تبعه فنلاندی می باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video اقامت فنلاند
مقاله مرتبط
ازدواج در فنلاند

اقامت فنلاند و اخذ تابعیت از طریق تولد

اقامت فنلاند از طریق تولد از دیگر روش های اخذ اقامت این کشور می باشد. کشور فنلاند از قانون و سیستم خون تبعیت می کند. قانون خون بر اساس اعطای تابعیت به کودکان از طریق والدین صورت می گیرد بنابراین کودکانی که والدینش تابعیت فنلاند را داشته باشند، می توانند تابعیت این کشور را به دست آورند. البته سیستم اصلی اخذ تابعیت و اقامت در فنلاند بر اساس سیستم خون می باشد در حالی که برای جلوگیری از بی تابعیتی افراد و کودکان تازه متولد شده، سیستم خاک را به عنوان قانون فرعی جهت کسب اقامت و تابعیت این کشور را قبول دارند. بنابراین کودکانی که در خاک فنلاند متولد می شوند در صورتی که تابعیت والدینش محرض نگردد به کودکان تابعیت این کشور تعلق می گیرد.

مقاله مرتبط
تابعیت از طریق تولد در فنلاند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video اقامت فنلاند

اقامت فنلاند از طریق پناهندگی

اقامت فنلاند از طریق پناهندگی را می توان یکی از مسیرهای دشوار و بسیار خطرناک برای مهاجرت به این کشور در نظر گرفت. از نظر قانونی و دیدگاه حقوقی پناهنده متعلق افرادی است که ترس از شکنجه شدن و مورد آزار و اذیت قرار گرفتن به دلیل دین، سیاست و تفکرهای شخصی می باشند. طبق کنوانسیون ژنو کشورهایی که پذیرای پناهندگان هستند موظف می باشند که حداقل امکانات برای زندگی را فراهم نمایند. به همین دلیل بسیاری از کشورها در امر پذیرفتن پناهندگان و متحمل شدن هزینه ها شرایط و قوانین سختگیرانه را در نظر دارند. افرادی که در خواست پناهندگی در فنلاند را دارند، اگر با پناهندگی وی موافقت نشود متقاضی به مدت ده سال نمی تواند در دیگر کشورهای اروپایی در خواست پناهندگی دهد.

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE  هیچگونه خدمات و حتی مشاوره ای در زمینه پناهندگی در فنلاند و دیگر کشورها ارائه نمی دهد. بنابراین این مقاله جهت بالا بردن اطلاعات و آگاهی افراد از خطرات پناهندگی می باشد. شما متقاضیان می توانید با بهره مندی از اطلاعات کارشناسان در امور بین المللی و وکلای مهاجرت با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

برای کسب آگاهی بیشتر و اطلاعات تکمیلی در باب اقامت فنلاند ، راه های جایگزین پناهندگی، آسانترین راه مهاجرت به فنلاند و… می توانید به مقاله ذیل مراجعه بفرمایید.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش اول

audio اقامت فنلاند

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد قواعد پناهندگی – بخش دوم

audio اقامت فنلاند

اقامت فنلاند و هزینه های زندگی در آن

اقامت فنلاند و هزینه های زندگی در آن را مورد بررسی قرار می دهیم. همیشه مقوله هزینه های زندگی در دیگر کشورها از مسائل مهم برای مهاجرت به دیگر کشورها تلقی می شود. هزینه های زندگی در فنلاند متناسب با سطح درآمد می باشد و افراد می توانند با حقوق متوسط خود زندگی مطلوبی در فنلاند داشته باشند. البته این موضوع قابل ذکر است که هزینه های زندگی در فنلاند بستگی به محل اسکان و انتخاب های فرد در زندگی متفاوت است. در ادامه جدولی از باب هزینه های کالا و خدمات در فنلاند ارائه می شود.

بازار
1 بطری آب 0.33 لیتری 1.53 یورو
1 لیتر شیر 0.92 یورو
1 کیلو برنج 1.72 یورو
1 کیلو گوشت گوساله 13.68 یورو
1 کیلو سیب 1.99 یورو
1 کیلو پرتقال 1.79 یورو
1 کیلو سیب زمینی 0.86 یورو
1 کیلو پیاز 1.25 یورو
حمل و نقل
هزینه تاکسی با مسافت 1 کیلومتر 1.60 یورو
بلیط یک طرفه 3.00 یورو
1 لیتر بنزین 1.51 یورو
برق، آب، گرمایش و سرمایش برای آپارتمان 85 متری 114.57 یورو
60 مگابایت اینترنت 23.51 یورو

هزینه ها فنلاند 180x173 اقامت فنلاند

توزیع هزینه ها با استفاده از مدل آماری

     بازار

    اجاره در ماه

    رستوران

    حمل و نقل

     اوقات فراغت و ورزش

     هزینه های ماهیانه

اقامت فنلاند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

متقاضیانی که قصد کسب اقامت فنلاند را دارند و می خواهند از طریق ویزای غیر از ویزای  تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و سایر موارد اقدام نمایند می توانند به طور مثال با ثبت نام در دوره های حرفه ای هنر و یا در یک انجمن و یا در یک کار حرفه ای به فنلاند ورود داشته باشند که از این طریق بتوانند مجوز اقامت در این کشور را به دست آورند.

از الزامات درخواست مجوز اقامت از طریق ویزای هنرمندی می توان اشاره داشت به :

شما در یک موسسه آموزشی عالی تحصیل کرده باشید.

شما باید عضو انجمن هنرمندان باشید. همینطور می بایست رزومه حرفه ای خود بر اساس اسناد و مدارک مانند قراردادهای کاری، گواهی اشتغال به تحصیل و یا سایر مدارک را ارائه دهید.

مدارک مورد نیاز:

 • گذرنامه
 • یک قطعه عکس
 • کپی از صفحات پاسپورت
 • مدارک تحصیلی
 • اسناد معتبر از تجربه کاری در رسته هنر

افرادی که از این طریق قصد کسب اقامت فنلاند را دارند باید بتوانند از طریق درآمد و اشتغال به کار هزینه های زندگی خود را تامین کنند. بنابراین حقوق و دستمزد افرادی که در رشته هنری وارد فنلاند می شوند مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت داشتن شرایط مورد نظر می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.

اقامت فنلاند و اخذ تابعیت فنلاند

 اقامت فنلاند و اخذ تابعیت آن از روش های متعددی امکان پذیراست بنابراین متقاضیانی که قصد مهاجرت و کسب اقامت فنلاند را دارند می توانند از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ازدواج اقدام نمایند. در مطالب بالا در باره مسیرهایی که میتوان یکی از بهترین طرق مهاجرت به فنلاند تحصیل در این کشور می باشد. چرا که دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند برای اجازه اقامت خود در فنلاند درخواست دهند که این در صورتی امکان پذیر است که به دنبال کار یا شروع کسب و کار باشند. همینطور برای کمک به دانشجویان غیر اتحادیه اروپا که قصد اقامت در فنلاند را دارند این اجازه داده می شود که بتوانند بعد از تحصیل به مدت یکسال بمانند و بحث انتخاب شغل را داشته باشند.

پس از مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت فنلاتد و سخن پایانی

اساسا امر مهاجرت از طرق مختلف دارای مسائل پیچیده بسیاری است. قطعا با کمی دقت بیشتر و بررسی دقیق تر در خصوص مهاجرت می توانید بهترین کشورهای مهاجر پذیر را انتخاب کنید. مثلا باید توجه داشته باشید که در حین تحصیل در فنلاند متقاضیان شرایط مساعدی جهت کار در حین تحصیل را ندارند. به همین دلیل دانشجویان باید یک پشتوانه مالی قوی داشته باشند. بنابراین در خصوص مهاجرت وکسب اقامت می توانید با مشاورین و کارشناسان ارشد موسسه حقوقی ملک پور تماس داشته باشید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. همچنین می توانید با تهیه ویدیو گام به گام مسیر مهاجرت شرایط خود را برای مهاجرت از طرق مختلف در بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر بررسی نمایید تا بتوانید برای مهاجرت تصمیم نهایی داشته باشید.
در قسمت نهایی این مقاله این امکان وجود دارد تا نظرات و دیدگاه های خود را به اشتراک گذاشته و در کمترین زمان ممکن به آنها پاسخ داده شود.