اقامت از طریق کار در گرجستان

اقامت از طریق کار در گرجستان

اقامت از طریق کار در گرجستان و کاریابی در گرجستان چه راهی دارد ، شرایط اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان 2018 چیست ، مشاغل مورد نیاز در گرجستان چه  مشاغلی اند ،  یکی از راه های مهاجرت به کشور های مختلف اخذ اقامت از طریق ویزای کار است .  اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان راه ها و قوانین خاص خود را دارد که در این مقاله مطالبی را در مورد اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان  در اختیار شما میگذاریم تا بیشتر بدانید . اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان شاید بتواند راهی برای مهاجرت شما به کشور گرجستان  باشد. در این مقاله که توسط موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) نگاشته شده است تمامی شرایط اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان توضیح داده شده است . امید است مورد استفاده شما همراهان همیشگی موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) قرار بگیرد.

 

اخذ اقامت از طریق ویزای کار در گرجستان

خارجیانی که می خواهند در این کشور کار کنند باید مجوز کار در گرجستان را دریافت کنند. در صورت صدور ویزا برای فرد خارجی ، شخص مجاز به انجام فعالیت های کاری در کشور گرجستان می باشد. این سند پس از یک درخواست اعطا میشود و ساکنان برخی از دولت های انتخاب شده حق ورود به کشور گرجستان را بدون ویزا دارند.

 

گرجستان در سال  ۲۰۱۴ یک سیاست ویزای جدید را تصویب کرد. افرادی که می خواهند در کشور کار کنند، باید یک ویزای بلند مدت کسب کنند و سپس برای مجوز اقامت درخواست دهند. این نوع ویزا به عنوان یک مجوز کار عمل می کند، اما تنها در صورتی که طولانی مدت باشد. اگر چه برای برخی از پست های کوتاه مدت، کار در گرجستان با استفاده از ویزای توریستی (کوتاه مدت) توسط قانون مجاز نیست.

 

مهاجران کشورهای خاص از اخذ ویزا برای ورود به کشور معاف هستند. با این حال، حداکثر مدت اقامت برای این شهروندان یک سال است. تمام شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان متعلق به ۶۴ کشور دیگر می توانند بر اساس این سیاست بدون روادید وارد کشور شوند. این قانون نیز برای کسانی که دارای پناهندگی در گرجستان یا برای دارندگان گذرنامه های دیپلماتیک از چین، مصر، پرو و اروگوئه هستند، اعمال می شود.

 

درخواست ویزا در گرجستان

یک خارجی که خواهان سرمایه گذاری، باز کردن یک تجارت یا کار در گرجستان باشد، باید یک ویزای معمولی به دست آورد. این سند توسط تالار عمومی خدمات یا سفارت یا کنسولگری در کشور مبدا صادر شده است. اسناد زیر در هنگام ارسال درخواست ویزا مورد نیاز است:

 

مدارک لازم برای ویزای کار در گرجستان

 

  • پاسپورت معتبر
  • فرم درخواست ویزا
  • یک عکس
  • رسید پرداخت هزینه پردازش ویزااسناد اضافی ممکن است مورد نیاز باشد، مانند اسنادی که بیشتر بتوانند هویت را اثبات کنند، اسنادی مانند اسناد اثبات موقعیت مالی و هدف اقامت فرد در کشور.فرم درخواست می تواند در سفارت یا کنسولگری گرجستان و به زبان گرجی یا انگلیسی یا زبان کشور درخواست پر شود. تصمیم به تصویب یا صدور ویزای معمولی در هفت روز به اطلاع عموم میرسد.

یافتن شغل در گرجستان

روند یافتن شغل برای خارجیان در گرجستان بسیار معمول است و می تواند به صورت آنلاین و یا از طریق ارتباطات انجام شود.

اگر شما آموزش ندیده باشید، پیدا کردن کار در تفلیس یا هر شهر دیگر ممکن است دشوار باشد.

بهتر است با شرکت های بین المللی بطور مستقیم در ارتباط باشید تا اگر موقعیت کاری دارند آن را بدست آورید ، چون آن ها تمایل به جذب نیروهای خارجی دارند بنابراین بهتر است مستقیما با آن ها در ارتباط باشید.البته این بسیار مهم است که تجربیات شما در ارتباط با فعالیت شرکت های موردنظرتان باشد.

زندگی و کار در هر کشور خارجی می تواند یک تجربه ارزشمند و مفید باشد. گرجستان چالش های بیشتری نسبت به برخی دارد، اما بدلیل ثروتی که این کشور دارد نسبت به رقبا برتری می یابد . از معماری منحصر به فرد وظاهری فراموش نشدنی تا غذای خوب، حرکت به را به یکی از تجربیات پرطرفدار زندگی هر فردی تبدیل میکند.

 

در این مقاله سعی شد که به اجمال به شرح اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان پرداخته شود امید است مورد پسند شما همراهان همیشگی موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) قرار بگیرد مشخصا موارد ذکر شده بصورت کلی ذکر شد که شرایط و موارد استثنایی ممکن است وجود داشته باشد که در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید با ما موسسه مشاوره MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در تماس باشید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.