اقامت در کانادا

اقامت در کانادا

اقامت در کانادا و روشهای ۲۰۱۸ مهاجرت به کانادا را در این مقاله میخوانید ، ما در این مقاله مفتخر می باشیم اطلاعاتی در باب اقامت در کانادا برای شما متقاضیان گرامی ارائه دهیم.به محض برخورد واژه اقامت ، طرق مهاجرت به ذهن متقاضی سوق پیدا خواهد کرد بدان معنا که از چه طریق می توان به اقامت در کانادا رسید .همان طور که می دانید راه های اخذ اقامت در کانادا و مهاجرت به کانادا متفاوت می باشند که عبارتند از:پناهندگی،ازدواج،تحصیلی،کاری و سرمایه گذاری .موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در سال های اخیر توانسته است بیشترین میزان اخذ روادید را به خود اختصاص دهد.توصیه ما به شما متقاضیان این می باشد که قبل از هرگونه اقدامی در باب مهاجرت به کانادا با وکیل مهاجرت و کارشناسان ما تماس حاصل بفرمائید و در ابتدا شرایط خود را برای مهاجرت مورد بررسی قرار دهید و از مشاوره تلفنی رایگان بهرمند شوید.

video اقامت در کانادا

اخذ اقامت در کانادا از طریق پناهندگی

اولین موردی که در باب مهاجرت به کانادا می باشد موضوع پناهندگی در کانادا هست به دلیل اینکه از ارزش قانونی برخوردار نمی باشد در هیچ موسسات حقوقی معتبر در سراسر کور هیچ گونه خدماتی به متقاضی ارائه نمی شود. پناهندگی در کانادا هم مانند کشور های دیگر می باد به محض این که متقاضی توانست به نحوی به خاک کشور کانادا برسد می تواند اعلام پناهندگی نمائید اما قانونی که در این باره حائز اهیمت می باشد این هست که متقاضی قبلا نبایست در یکی از کشورهای دیگر اثر انگشت ثبت کرده باشد زیرا در غیر اینصورت به کشوری که انگشت نگاری شده است بق قانون دوبلین دیپورت می شود.متقاضیانی که از دیگر کشورها درخواست پناهندگی در کانادا را می نماید از هیچ گونه حق کاری برخوردار نمی باند مگر اینکه از مدت درخواست پناهندگی ۱۸۰ روز گذشته باشد که متقاضی می تواند درخواست کار کند.

audio اقامت در کانادا
audio اقامت در کانادا

اخذ اقامت در کانادا از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی دیگر از راه های مهاجرت است که مانند دیگر کشور ها در کشور کانادا نیز مرسوم می باشد اما در کشور کانادا بنام اسپانسرکردن همسر شناخته شده است.شرط اولی که در این پروسه حائز اهمیت می باشد این است که متقاضی می بایست یک خویشاوند درجه اول در کانادا داشته باشد که بتواند ثابت کند از می تواند میزان هزینه های فرد اصلی را ساپورت کند.که این فرد می بایست از کارت شهروندی یا اقامت دائم کشور کانادا نیز برخوردار باشد.و زوجین باید ثابت کنند که به مدت ۲ سال سابقه زندگی مشترک نیز با هم دارند و در غیر اینصورت از قانون اسپانسر شدن برخودار نمی شوند.از دیگر موارد می توان به این اشاره کرد که سن متقاضی می بایست بالای ۲۲ سال باشد ، در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشد،از هیچ گونه پیگرد قانونی و خلافی در مدت اقامت برخودار نباشد و دیگر موارد.

video اقامت در کانادا

اخذ اقامت در کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا یکی از طرق محبوب مهاجرت محسوب می شود که همان طور که می دانید در کشور کانادا که کشوری انگلیسی زبان می باشد و از نظام آموزشی برتری برخودار می باشد برای سنین ۸ تا ۳۳ مقدور می باشد.هزینه های تحصیل در کانادا از کشورهای نظیر امریکا و استرالیا کمتر می باشد و این در حالی است که نظام اموزشی در کانادا با کشورهای مثل آمریکا و استرالیا برخورداری می کند.متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارند باید این نکته را بدانند که نباید از میزان گپ تحصیلی بالایی برخودار باشند.متقاضیان مهاجرت تا سنین ۱۸ سال بدون نیاز به مدرک زبان می توانند برای مقاطع تحصیلی اقدام نمایند اما برای مقاطع لیسانس،فوق لیسانس و دکتری نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی می باشد. از دیگر مزایای تحصیل در کانادا نیز امکان گرفتن اقامت بعد از تحصیل است.تقریبا به میزان نیمی از روزهای تحصیل در کشور کانادا به عنوان اقامت برای متقاضی محسوب می شود.متقاضیان تحصیل به از مدت ۲ سال پس از مقطع فوق لیسانس و دکتری نیز می تواند از اقامت دائم کشور کانادا برخوردار شود.متقاضیان در مدت زمان تحصیل نیز می توانند از کار دانشجویی به مدت ۲۰ ساعت در هفته برخوردار شوند.دانشجویانی که تمایل دارند در مدت زمان تحصیل همراه خود را در کشور داشته باشند نیز می توانند از این امکان برخودار شوند و از حق کار به صورت تمام وقت در کانادا استفاده نمایند.دانشجویانی که دارای همسر و فرزند می باشند می توانند فرزندان خود را در مدارس دولتی کشور کانادا که ازهزینه های کمتری برخودار می باشند استفاده نمایند.

video اقامت در کانادا

اخذ اقامت در کانادا از طریق کاری

اقامت از طریق کار در کانادا یکی از طرق مهاجرت محبوب می شود که مزیتی که در این نوع روادید وجود دارد این می باشد که علاوه بر این متقاضی می تواند از اقامت کشور کانادا برخوردار شود نیز می تواند از حقوق و مزایا در کشور کانادا برخوردار شود.هر ساله دولت فدرال کشور کانادا لیستی به عنوان مشاغل مورد نیاز کشور برای اخذ نیروی کار اعلام می نماید که نیروهایی می باشد که از مهارت کاری و سابقه کاری برخوردار می باشد که معمولا سن این افراد بین ۲۵ الی ۳۵ سال می باشد.در این طرح یکسری فاکتور مورد امتیاز بندی دولت فدرال کشور کانادا قرار می گیرد که این امتیاز بندی های شامل :سن،مدرک تحصیلی،سابقه کاری،مدرک زبان انگلیسی و یا معادل آن فرانسویCLB،داشتن اقوام درجه یک در کشور کانادا،سابقه تحصیل در کشورکانادا و… می باشداز مهم ترین امتیاز بندی می توان به مدرک زبان انگلیسی یا برای ایالت کبک مدرک زبان فرانسوی اشاره کرد.میزان امتیاز که دراین طرح متقاضی باید اخذ نماید ۱۲۰۰ امتیاز می باشد که ۶۰۰ امتیاز متعلق به job offer  یا طرح ایالتی nomination می باشد.

audio اقامت در کانادا

اخذ اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری

در صورت کلی مبلغی به میزان یک میلیون و ششصد هزار دلار برای سرمایه گذاری در کانادا مورد نیاز می باشد که شخص متقاضی می بایست ثابت کند کل دارایی اعم از حساب بانکی،املاک،بورس سهام و…… به میزان یک میلیون و ششصدهزار دلار می باشد.که از این مبلغ میزان ۸۰۰ هزار دلار را موسست مالی اعتباری کانادایی به جای متقاضی به دولت کانادا ودیعه می دهند که پس از گذشت ۶ یا ۷ سال به متقاضی عودت داده می شود.پس از سپری شدن ۱ سال در صورت موفقیت نام فرد در سایت اصلی قرار خواهد گرفت و فرد متقاضی موظف به پرداخت ۲۱۰ هزار دلار به موسسات مالی و اعتباری می باشد و پس از ۶ یا ۱ سال متقاضی موفق به اخذ دعوت نامه پی آر و اقامت دائم کانادا نیز می باشد.

video اقامت در کانادا

ما در این مقاله مفتخر بوده ایم که اطلاعاتی در باب اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا برای شما متقاضیان ارائه دهیم.اخذ اقامت در کانادا از طرق مختلفی برخوردار می باشد که در این مقاله برای شما عزیزان شرح دادیم.موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای ام آی ای می باشد که با مشاوره در امر مهاجرت توانسته است بیشترین میزان اخذ روادید کشور کانادا و اروپا را برای متقاضیان به همراه داشته باشد.پیشاپیش از بذل توجه شما عزیزان سپاس گذاریم.توصیه ما به شما این می باشد که با کارشناسان ما بصورت تلفنی مشاوره رایگان شوید و از مشاوره حضوری ما بهرمند شوید. جهت مشاوره میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید .

38 پاسخ
 1. زهرا قنایی گفته:

  سلام من ویزای توریستی مالتی پل 5 ساله کانادا دارم . آیا راهی وجود داره که بتونم ویزای توریستیم رو به ویزایی برای اقامت تبدیل کنم ؟ بجز گذروندن دوره های تحصیلی

  پاسخ
 2. احمدیان گفته:

  سلام .من یک خانم 40 ساله هستم و داراری مدرک دیپلم ریاضی و پرورش قارچ میباشم .داری دوتا دختر 17و 18 هستم که بعد فوت پدرشان قیم قاونی انها میباشم ..اگر بخواهیم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنیم چکار باید انجام بدم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل فرزندان میتوانید اقدام نمایید و خودتان هم باید از پلن هایی نظیر ثبت شرکت یا کارافرینی اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. hamidreza گفته:

  سلام خدمت آقای دکتر عزیز.
  من حمیدرضا هستم 36ساله فوق دیپلم کامپیوتر.لیسانس مدیریت دولتی و دانشجوی ارشد،مدیریت بازرگانی. 16سال سابقه کاری مسوول کارگزینی و مسوول فروش ایران خودرو دارم.متاهل و یک فرزند دختر5ساله دارم.همسرم لیسانس ریاضی کاربردی دارن. درآمد ماهیانه 5میلیون و سرمایه 250میلیون دارم.بنظر،شما شرایط برای اقامت در کانادا و یا کشوری دیگه ای دارم. لطفا راهنمایی،فرمایید. تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب همسر شما شرایط ویزای تحصیلی کانادا و خود شما هم شرایط ویزای کار کانادا را دارید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. maziar samiei گفته:

  سلام آقای ملک پور بنده 30 سالمه دیپلم ریاضی دارم زبان هم کمی بلدم ولی مدرک ندارم همسرم هم کاردانی گرافیک داره سرمایه حدودا 1.5 میلیارد نقد دارم با خونه ماشین کارم هم با سایت های باینری کار میکنم تو فکر مهاجرت به کانادا یا استرالیا هستم میخواستم بدونم امکانش هست و چهقدر زمان بر می باشد

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله , امکان مهاجرت وجود دارد اما راه های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد که هریک نیز باید بررسی گردد
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. maziar samiei گفته:

  با سلام دکترای گیاهپزشکی دارم و برقکاری و لوله کشی حرفه ای و رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری و آشنایی خوب با شبکه دارم. شخصی همه فن حریف. 55 ساله هستم و میخواهم در آلمان شرکت ثبت کنم. با چه عنوان بیزینس پلن بنویسم که موفقیت داشته باشم و کارم بگیره. اگه شما واسم این کارو انجام بدین چند هزینه داره؟

  پاسخ
 6. ایمان مومنی گفته:

  باسلام و ادب
  ممنونم از راهنمایی های صادقانه و فوق العاده شما جناب دکتر انشاالله موفق تر از همیشه باشید.
  سوال من این هست که من ۳۱ سالمه و ۶ ماهه که فارق التحصیل شدم در مقطع فوق لیسانس با معدل ۱۵.۶۴ و تز کارشناسی ارشدم با درجه خیلی خوب مورد قبول قرار گرفت . ۵ سال سابقه کار ای تی دارم و مدرک فوق لیسانس ام هم نرم افزار هست . من برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری میخوام ببینم میتونم با این شرایط بورس بگیرم ویا خیر .
  سپاس از لطف شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 7. mie.editor2 گفته:

  سلام خانواده ۴ نفری پدر ۵۴ ساله و مادر ۴۹ ساله هر دو پزشک و شاغل پسر ۲۷ ساله دندانپزشک و دخترمان سال ۲,دندانپزشکی دانشگاه دولتی چگونه می توانیم از کانادا اقامت بگیریم تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اقامت کانادا از روشهایی نظیر تحصیل، کار، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … امکان پذیر است که بسته به رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie.editor2 گفته:

  سلام آقاي دكترميخواستم شرايط اقامت در كانادادرا بدونم.من 40 سالمه ومهندس مكانيك وهمسرم ليسانسيه مامايي و دوتا بچه داريم. 13 سال سابقه كار وبيمه در شركت ايرانخودرو را دارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ اقامت در این کشور از روشهای تحصیل، کار، ثبت شرکت و … امکان پذیر است که بسته به شرایط شما هریک باید مورد ارزیابی قرار گیرد. ویزاهای تحصیلی شرایط سنی خاص خود را دارا می باشد و ویزای کار این کشور امتیازبندی است. پیشنهاد میکنیم برای بررسی روشهای متناسب با شرایط خود با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. نبی اله گفته:

  با عرض سلام
  من لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت پروژه دارم. 41 سال سن دارم و مدرک آیلتس آکادمیک 6 . قصد دارم در زمینه کارشناسی ارشد MBA از یکی از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیرم و نهایتا اقدام به اخذ اقامت کانادا بکنم. البته همراه با خانم و پسر 5 ساله ام. حدود 18 سال هم سابقه کار دارم که 6 سال از اون در زمینه های مدیریتی بوده. می خواستم ببینم امکانش برای من هست یا خیر؟ ممنون میشم از راهنمایی تون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما متاسفانه امکان تحصیل در این کشور برای شما وجود ندارد. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. مریم گفته:

  با سلام من ۲۲ ساله هستم تازه مدرک لیسانسم رو گرفتم و معدل لیسانسم هم ۱۶وخورده ای هست و میخوام که ویزای تحصیلی بگیرم.میخواستم بدونم که میتونم بورس بگیرم که هزینم کمتر شه یا نه؟؟؟ یا اینکه میتونم از مزایای تحصیل رایگان توی کانادا بهره مند شم یا نه؟؟؟؟؟؟
  معدل دیپلمم ۱۹و خورده ای هست و معدل پیش دانشگاهیم ۱۶و خورده ای و در عرض ۶ماه میتونم ایلس ۷رو بیارم چون در حال حاضر دیپلم زبان دارم و مدرک B1 زبان فرانسه هم دارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 11. سعید شیری گفته:

  با سلام
  اینجانب 44 سالمه و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت مالی با سابقه کار 20 ساله دارای همسر و فرزند 17 ساله میباشم در حال حاضر بدنبال راهی برای اقامت از هر طریق که بنظر مشاورین و وکلای شما که امکان پذیر با شرایط بنده میباشد را پیگیر میباشم . با توجه به زمان سربازی پسرم که یکسال دیگه فرا میرسه و ایشون در حال تحصیل در مقطع سوم دبیرستان هست آیا امکان اخذ ویزا تحصیلی برای ایشون و اقامت برای من و همسرم امکان پذیر است البته بطور همزمان . چون من میخوام اینکار برای کل خانواده بصورت همزمان اتقاف بیافتد . لطفاً راهنمائی بفرمائید .
  در ضمن بنده در بخش ثبت نام پینهاد ویژه نیز ثبت نام کرده ام . در صورت امکان هماهنگ بفرمائید تا با وکلا و یا مشاورین شما جلسه ای برای مشاوره و یا امکان خدمات بیشتر در صورت امکان برقرار گردد .
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اقدام از روشهای مختلف نظیر تحصیل، خرید ملک، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … برای شما وجود دارد که نیاز به توضیح در هر بخش الزامی می باشد. برای بررسی هر یک از موارد و اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با سلام من دارای مدرک لیسانس مدیریت هتلداری و فوق لیسانس مدیریت استراتژیک هستم دارای ۴۳ سال سن و دو فرزند ۱۲ و ۱ ساله همسرم دارای مدرک فوق دیپلم امداد سوانح و لیسانس مدیریت هتلداری است جهت مهاجرت کدام کشورها را پیشنهاد می نمائید .با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل برای همسر یا فرزند شما وجود دارد همچنین در صورت داشتن رزومه قوی امکان تحصیل دکترا نیز برای شما مقدور است. ویزاهای ثبت شرکت، خرید ملک و … نیز به میزان سرمایه شما وابسته است. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات تکمیلی متناسب با شرایط خود از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. ana گفته:

  با عرض سلام و خدا قوت به جناب آقای ملک پور عزیز
  بنده ۳۵ سال سن دارم خانم و مجرد هستم فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته عمران در سال ۹۲ هستم از دانشگاه غیر انتفاعی وابسته به وزارت علوم و تحقیقات
  از سال ۸۹ مشعول به کار هستم در واقع با ۱۱ سال سابقه مرتبط و البته فقط ۵ سال بیمه
  سابقه کاری من در زمینه کارهای اجرایی عمرانی -ساختمان سازی-و سرپرست دفتر فنی ساخت سوله های عظیم در اداره کل بنادر استان خوزستان بندر امام خمینی (ره)به صورت مشاور -کارفرما و پیمانکار) بوده
  آیا با توصیحاتی که خدمت شما عرص کردم این شانس برای من وجود داره جهت کار در کانادا برای مشاوره اولیه اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کار کانادا امتیازبندی بوده و برای دریافت آن باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. همچنین شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور آلمان یا اتریش نیز مناسب است. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات لازم پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. علاوه بر مدارک ورزشی شرایط شما (شرایط سنی، مدرک زبان، مدارک تحصیلی و…) باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. Av گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما …من دختری ۱۸ساله هستم اهل افغانستان قصد ادامه ی تحصیل دارم و همین طور خاهر و ۳برادرم که سن انها ۱۲.۱۴.۱۶.۲۲میباشد ما در حال حاضر در ترکیه هستیم از چه طریق میتوانیم درخواست بدیم و به کجا مراجعه کنیم خوشحال میشم راهنماییم کنید…

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. اليسا گفته:

  سلام و سپاس بابت راهنمایی های ارزشمندتون.
  دختری ٢٩ ساله، مجرد، با مدرک کارشناسی مهندسی IT ( دانشگاه پیام نور با معدل ١۶)و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی( دانشگاه آزاد با معدل ١٨:۵۵) هستم که یک سال و نیم هست فارغ التحصیل شدم، مدرک زبان بین المللی ندارم ولی مشکلی در دریافت IELTS نخواهم داشت. یه مقاله تو کنفرانس داخلی دارم و یه مقاله انگلیسی که هنوز در ژورنالی به ثبت نرسوندم. سه سال سابقه ی کار با بیمه در بیمارستان خصوصی به عنوان مسئول پذیرش و رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و سیستمهای اطلاعات بیمارستانی و اسناد بیمه دارم. آیا امیدی به گرفتن بورس تحصیلی در مقطع دکتری از ادمونتن کانادا دارم؟ ( ادمونتن فقط به این دلیل که یک دوست خانوادگی اونجا داریم)
  بااین شرایطادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صلاح است یا دکتری؟
  آیا با این شرایط میتونم ویزای کار بگیرم؟!

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورت اخذ مدرک زبان امکان اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس برای شما وجود دارد همچنین برای مقطع دکتری باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. اخذ ویزای کار کانادا امتیاز بندی بوده و نیاز به محاسبه امتیازات است. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل فرزندتان در مدارس کشور کانادا وجود دارد. برای دریافت اطلاعات در زمینه هزینه ها و شرایط تحصیل با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. آرمان گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر ملک پور؛
  بنده فارغ التحصیل مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی هستم با معدل ۱۴/۵. میخواستم ببینم امکان تحصیل با هزینه‌‌ی کم برای من در کانادا وجود دارد یا خیر؟ اگر مدرک زبان در بورسیه گرفتن اهمیت دارد، باید نمره‌ی آیلتس چند بگیرم؟
  حال در صورتی که مدرک کارشناسی ارشد را هم در ایران بگیرم و بخواهم برای دکتری برای کانادا اقدام کنم شرایط به چه صورت خواهد بود؟
  با تشکر از جنابعالی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. تحصیل در کشور کانادا هزینه داشته و برای اخذ بورس تحصیلی باید رزومه خود را تقویت نمایید. داشتن مدرک زبان آیلتس ۶.۵ برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مورد نیاز است. برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری به استاد راهنما نیاز است. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. محمدرضا گفته:

  سلام خاهشا ج بدین بخدا پنج ساله دارم دنبال یه راهی میگردم ک پناهنده انگلیس بشم خاهشا یه راهی پیشنهاد کنین ک بتونم ب ارزوم برسم حدود ۵۵ تومن هم کل داراییم هست تورو قرآن ی جوری بهم کمک کنین بیصبرانه منتظرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این راه را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روشهای قانونی پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. مهدی گفته:

  سلام.ایا با داشتن ۳۲ سال سن و سابقه ۵ سال کار در بخش اتفاقات اداره برق و نداشتن مدرک زبان و مدرک فوق دیپلم برق شانس اخذ ویزای کار کانادا وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. اخذ ویزای کار کشور کانادا امتیازبندی داشته و برای آن باید امتیازات لازم را اخذ نمایید. برای بررسی امتیازات خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.