اقامت در اتریش و بررسی روش های آن

اقامت در اتریش، شرایط اخذ تابعیت اتریش و روش های مختلف مهاجرت به اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت اتریش در زمانی کوتاه، بسیار مورد توجه افراد می باشد، از این رو سوالات زیادی در این زمینه مطرح می گردد. روش های قانونی برای اخذ اقامت اتریش کدامند؟ شرایط زندگی در اتریش برای مهاجران چگونه است؟ در ادامه به روش های مختلف اقامت در اتریش و پاسخ گویی به سوالات پیرامون آن می پردازیم. در این مقاله سعی بر این داریم تا اطلاعات جامع و کامل در خصوص اقامت در اتریش و راه های گونانون مهاجرت به اتریش را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. اگر شما عزیزان نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به اتریش و اخذاقامت در اتریش دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.

اقامت در اتریش 1 اقامت در اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت در اتریش و شرایط عمومی

برای متقاضیان اقامت در اتریش جالب است که ابتدا اطلاعاتی عمومی از این کشور کسب نمایند. کشور اتریش اول ژانویه ۱۹۹۵ به اتحادیه اروپا پیوست. اتریش با نام رسمی جمهوری اتریش در مرکز اروپا قرار دارد. پایتخت و بزرگترین آن اتریش وین است. اتریش از سمت شمال با آلمان و جمهوری چک، از سمت شرق با اسلواکی و مجارستان هم مرز است. از سمت جنوب به ایتالیا و اسلونی و از غرب به سوئیس و لیختن اشتاین وصل می شود. ۹۸درصد جمعیت کشور اتریش به زبان آلمانی صحبت میکنند.

اتریش از لحاظ فرهنگی و اقتصادی کشوری مرفه و غنی به شمار می آید. از مزایای کسب اقامت در اتریش می توان به این موارد اشاره کرد.

 • اتریش عضو بی طرف در اتحادیه اروپاست.

 • پاسپورت آن ارزش بالایی دارد به گونه ای که می توان به 180 کشور دنیا از جمله بریتانیا، آمریکا و کانادا و کشورهای حوزه شنگن به صورت آزادانه سفر کرد.

 • امکان کار و زندگی در بقیه کشورهای اروپایی نیز وجود دارد.

 • می توان برای خانواده و فرزندان زیر 18 سال حق شهروندی گرفت.

 • اتریش دارای موقعیت با ثبات و شرایط خوب اقتصادی است و از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار است.

بر اساس قوانین و مقررات دولت اتریش، تابعیت اتریش پس از ده سال اقامت به متقاضی داده می شود. شش روش مختلف برای کسب اقامت در اتریش وجود دارد که در ادامه شرح داده می شود.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان اقامت در اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب مهاجرت به اتریش

video اقامت در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور درباب مهاجرت به اتریش

audio اقامت در اتریش

اقامت در اتریش از طریق کار

یکی از راه های اقامت در اتریش، اقامت از طریق کار می باشد. از سال ۲۰۱۱ برای مهاجرانی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند و به منظور کار به اتریش مهاجرت می کنند، کارت قرمز سفید قرمز صادر می شود. در کشورهای اروپایی شما برای اینکه بتوانید ویزای کار دریافت کنید باید ابتدا یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در آن کشور داشته باشید، اما موضوعی که کشور اتریش را متمایز کرده است این است که شما الزاماً برای اخذ ویزای کار اتریش نیاز به پیشنهاد کار ندارید، بلکه در صورتی که در سیستم امتیازبندی، امتیازات لازم را کسب نمایید می توانید ویزای 6 ماهه جستجوی کار دریافت کنید. بنابراین به دو روش می توان ویزای کار اتریش و کارت اقامت قرمز سفید قرمز اتریش را کسب نمود.

 • اقامت کاری اتریش از طریق پیشنهاد کار (Job Offer)

  برای اینکه بتوان ویزای کار اتریش را با داشتن پیشنهاد کار کسب نمود، شغل مورد نظر باید به مدت 6 ماه در اتریش و اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر شخص مناسبی یافت نشد، ویزای کار اعطا می شود. کارت اقامت دو ساله قرمز سفید قرمز اعطا می شود که قابل تمدید می باشد. در این روش نیز شخص باید امتیازات لازم را بر اساس جدول زیر کسب نماید.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 30 واجد شرایط بودن
  20 تحصیلات حرفه ایی / آموزش حرفه ایی در مهارت خاص
  25 واجد شرایط عمومی برای پذیرش دانشگاه در اتریش
  30 طی کرده یک دوره تحصیلات تکمیلی در اتریش به مدت 3 سال
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری مطابق شغل با پیشنهاد شده
  2 تجربه کاری در هر سال در کشور غیر اتریش در هر سال
  4 تجربه کاری در هر سال در کشور اتریش در هر سال
  حداکثر امتیاز: 15 مهارت زبان آلمانی
  5 تا سطح A1
  10 تا سطح A2
  15 تا سطح B1
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان انگلیسی
  5 تا سطح A1
  10 تا سطح B1
  حداکثر امتیاز: 15 سن
  15 تا 30 سالگی
  10 تا 40 سالگی
  90 مجموع حداکثر امتیاز
  55 حداقل امتیاز مورد نیاز
 • اقامت کاری اتریش از طریق ویزای جستجوی کار (Job Seeker)

   مهاجران تحصیل کرده با تخصص های ویژه و دارای توانایی بالقوه می توانند حتی بدون داشتن پیشنهاد کار، برای مدت شش ماه در اتریش اقامت داشته باشند و به جستجوی کار بپردازند. متقاضیانی که از نظر تحصیلات، تخصص، تجربه کاری، آشنایی به زبان، سن و یا تحصیلات در اتریش از ۱۰۰ امتیاز، حداقل ۷۰ امتیاز کسب نمایند، می توانند ویزای کاریابی یا جستجوی کار اخذ نمایند. در صورتی که در این فرصت 6 ماهه شخص موفق به استخدام در شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود شود می تواند برای کار در اتریش کارت اقامت 2 ساله قرمز سفید قرمز اتریش را کسب نماید که قابل تمدید می باشد. جدول امتیازبندی در زیر درج شده ست.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
  20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
  30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
  40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
  در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
  20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
  25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
  30 بیشتر از 70000 یورو
  20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
  20 جوایز علمی شناخته شده
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
  2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
  10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
  5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
  10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
  حداکثر امتیاز: 20 سن
  20 تا 35 سالگی
  15 تا 40 سالگی
  10 تا 45 سالگی
  حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
  5 فوق دیپلم در اتریش
  10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
  100 حداکثر امتیاز مجاز
  70 حداقل امتیاز مورد نیاز

برای کسب اقامت در اتریش از طریق کار، توجه به نرخ بیکاری می تواند با ارزش باشد، در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری در اتریش در چند سال اخیر را مشاهده کنید.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 اقامت در اتریش

چگونگی اخذ ویزای کاری اتریش

اقامت در اتریش از طریق تحصیل

یکی دیگر از راه های اقامت در اتریش، اقامت از طریق تحصیل می باشد. از سال‌ ۱۹۹۴ میلادی‌ بیش‌ از ۴۰ مدرسه‌ عالی‌ فنی‌ مجوز تاسیس‌ گرفته اند که‌ در رشته‌های‌ متفاوت دوره های‌ چهار ساله‌ برگزار می کنند. در پایان‌ دوره‌ی چهار ساله دانشجو باید به مدت شش‌ ماه‌ تا یک‌ سال‌ را در مراکز گوناگون، به‌ کارآموزی‌ بپردازد. مهلت تقاضانامه تحصیلی در دانشگاه های اتریش برای ترم زمستان اول سپتامبر و برای ترم تابستانی اول فوریه است و تمامی مدارک مورد نیاز باید در این تاریخ به دانشگاه در اتریش ارسال شود. شرایط‌ ورود به‌ مدارس‌ عالی‌ فنی، مانند شرایط‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها است‌. زمانی‌ که‌ تعداد متقاضیان‌ بیشتر از ظرفیت دانشگاه‌ ها باشد، امتحان‌ ورودی‌ برگزار می شود.

اشخاصی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های سراسری هستند می توانند برای تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش اقدام نمایند. اگر شخصی دارای مدرک تحصیلی دیپلم باشد، یعنی ۱۲ سال تحصیل کرده باشد نمی تواند مستقیما برای دانشگاه های رایگان اتریش اقدام نماید، بلکه باید قبولی در کنکور را دارا باشد تا بتواند برای تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش اقدام نماید. از شرایط دیگر تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش این است که شخص باید مدرک زبان آلمانی در سطح A2 ارائه دهد.

تحصیل در اتریش برای دانشجویان بین‌المللی بسیار کم هزینه است و متقاضی می‌تواند با هزینه بسیار کم و تقریبا رایگان، در دانشگاه های اتریش تحصیل نمایند. بیمه دانشجویی در اتریش در ماه ۵۰ یورو می باشد که بطور خودکار از حساب بانکی‌ شخص دانشجو برداشت می شود. داشتن بیمه برای دانشجویان در دانشگاه های اتریش الزامی می باشد. تمکن مالی دانشجو برای یک سال باید حدود ۱۰،۰۰۰ یورو باشد. هزینه زندگی در اتریش بسته به سبک زندگی افراد متغیر است اما به طور میانگین مجموع هزینه‌ها، برای زندگی در اتریش بطور معمول برای دانشجویان ماهیانه بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ یورو است. شهریه هر ترم در دانشگاه های اتریش ۳۸۰ یورو می باشد. در دانشگاه های اتریش شروع ترم اول (زمستان) ابتدای ماه اکتبر و شروع ترم دوم (تابستان) ابتدای ماه مارچ و پایان آن اواخر ژوئن است.

امکان کسب بورسیه تحصیلی در اتریش زمان تحصیل در دانشگاه ها وجود دارد. معمولا کسب بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس بسیار سخت می باشد، اما در مقاطع فوق لیسانس و به ویژه در مقطع دکترا کسب بورسیه تحصیلی آسان تر می باشد.

یکی از خدمات انحصاری مؤسسه حقوقی ملک پور، کسب اقامت از طریق دوره های زبان در کشور اتریش می باشد که بدون محدودیت سنی امکان پذیر می باشد. اطلاعات کامل در این خصوص را می توانید در لینک زیر مطالعه نمایید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

اقامت در اتریش 4 اقامت در اتریش

اقامت در اتریش از طریق سرمایه گذاری

اتریش به دلیل دارا بودن نیروی کار ماهر و توانا، زیر ساخت های قوی و مدیریت عمومی کارآمدی که دارد بستر مناسبی برای تاسیس دفترهای مرکزی شرکت ها می باشد. ضمن اینکه اتریش چهارمین کشور برتر اقتصادی است. اتریش به دلیل تمرکز زیاد در زمینه بیوتکنیکال و کمپانی های بزرگ داروسازی، در زمینه داروسازی فعال و توانا می باشد.

سرمایه گذاران در اتریش که شرایط تعیین شده را دارا می باشند کارت قرمز سفید قرمز را اخذ می کنند. کارت قرمز سفید قرمز ترکیبی از مجوز کار و مجوز اقامت است. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در اتریش می توان به امنیت و ثبات سیاسی، روابط خوب کارفرما و کارگران و اعتصابات اندک در اتریش اشاره کرد. مالیات کم و برنامه های مناسب کاهش مالیاتی یکی دیگر از مهم ترین دلایل سرمایه گذاری در اتریش می باشد. روش های سرمایه گذاری در اتریش و کسب اقامت در اتریش در ادامه شرح داده شده است.

 • اقامت در اتریش از طریق ثبت شرکت

  یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور اتریش، ثبت شرکت در اتریش است. در این روش باید طرح و ایده خود را به اداره کار کشور اتریش ارائه دهید و اینکه طرح تجاری شما مطلوب می باشد و در عرصه اقتصادی سود آور و مفید است، مورد بررسی قرار می گیرد. متاسفانه از طرح های ارائه شده تنها 10 درصد مورد تایید قرار می گیرد بنابراین امکان گرفتن کارت قرمز سفید قرمز از این طریق بسیار دشوار است.

  شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع ثبت شرکت در اتریش است. ثبت شرکت در اتریش با هماهنگی وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه صورت می گیرد. انواع مختلف شرکت ها را می توان در اتریش به ثبت رساند. این شرکت ها در سطح مسئولیت و میزان و نحوه پرداخت مالیات با یکدیگر متفاوت می باشند. تاییدیه و موافقت دولت اتریش و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی الزامی است. بعد از ارائه فعالیت تجاری فرد متقاضی و خانواده شخص متقاضی حق تقاضای اقامت دائم در اتریش پیدا خواهند کرد.

  انواع مختلف شرکت در اتریش شامل شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص و تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا می باشد.

  مدارک و اسناد مورد نیاز برای ثبت شرکت در اتریش به شرح زیر می باشد.

  • تعیین نام شرکت
  • پر کردن فرم ثبت شرکت در اتریش
  • اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
  • طرح توجیه اقتصادی
  • سند مالکیت و پرینت حساب بانکی شخص متقاضی
  • کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
  • وکالتنامه که باید توسط موکل امضا شود.
 • اقامت در اتریش از طریق خودحمایتی

  اقامت خود حمایتی در اتریش به این صورت است که فرد باید شرایط مالی بسیار خوبی در کشور خود داشته باشد و ثابت کند که می تواند هزینه های زندگی خود در اتریش را بدون کار کردن در این کشور تامین نماید. این مورد بیشتر برای افراد 40 سال به بالا و افراد بازنشسته توصیه می شود زیرا در این روش شخص اجازه کار در کشور اتریش را نخواهد داشت. در این مورد از سرمایه گذاری در اتریش فرد باید ثابت کند که در کشور خود ماهیانه 2،500 تا 3،000 یورو درآمد دارد تا بتواند از عهده هزینه های یک سال زندگی در اتریش برآید که نیاز به اثبات و ارائه نامه تمکن مالی دارد. ارائه نامه در خصوص تمکن مالی اصل مهمی است که برای تایید از سوی دولت اتریش لازم است. علاوه بر این متقاضی باید ثابت کند برای هر یک از اعضای خانواده و فرزند زیر 18 سال مبلغ 22،000 یورو در حساب بانکی دارد تا بتواند اقامت اتریش را بگیرد. در این روش شما تا چند سال اجازه ندارید در جایی مشغول به کار شوید اما به شما اجازه کارآفرینی، ثبت شرکت و تحصیل داده می شود. در این روش ابتدا یک اقامت یک ساله، پس از آن سه ساله و سپس شش ساله اعطا می شود که بعد از اتمام اقامت شش ساله به شما پاسپورت اتریش اعطا می شود. فرد می تواند یا به صورت متوالی در مدت اقامت خود و یا فقط شش ماه از سال را در اتریش زندگی کند همچنین امکان زندگی در کشورهای عضو شنگن نیز وجود دارد.

 • اقامت در اتریش از طریق ثبت شرکت و بلوکارت

  یکی از روش های محبوب برای اخذ بلوکارت اتریش و اتحادیه اروپا، ثبت شرکت و استخدام همسر در شرکت ثبت شده می باشد. این روش بر اساس مسائل حقوقی طراحی شده است و با به کار گیری تخصص یک وکیل کارآموزده قابل انجام می باشد. جزئیات این روش را می توانید در لینک زیر مطالعه نمایید.

بلوکارت اتریش

اقامت در اتریش از طریق تولد

اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور های مختلف براساس اصل خاک یا اصل خون می باشد. در کشورهایی که از اصل خاک تبعیت می کنند تولد فرزند در آن کشور باعث کسب تابعیت فرزند می شود، اما در کشورهایی که از اصل خون پیروی می کنند، تابعیت تنها به فرزندانی که پدر یا مادر آن ها تابعیت آن کشور را دارند اعطا می شود و فرزندان اتباع خارجی با تولد فرزند خود در آن کشورها تابعیت آن کشور را کسب نمی کنند. کشور اتریش از اصل خون پیروی می کند، به این معنا که پدر و مادر خارجی با تولد فرزند خود در اتریش نمی توانند برای فرزند خود تابعیت اتریش را کسب کنند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video اقامت در اتریش

اقامت در اتریش از طریق ازدواج

از طریق ازدواج با یک شخص اتریشی پس از گذشت شش سال از زندگی مشترک می توان درخواست کسب تابعیت اتریش را داد. شخص باید مدت 5 سال از این دوره را در کشور اتریش حضور داشته باشد و با دارا بودن شرایط خاصی می تواند درخواست تابعیت اتریش را دهد. برخی از این شرایط تسلط به زبان آلمانی، عدم سوء پیشینه، درآمد مناسب و موارد دیگر می باشد.

 شخص متقاضی ازدواج با یک اتریشی، پس از ازدواج، باید سند ازدواج و مدارک هویتی و مدارک مورد نیاز در سفارت اتریش را به اداره مهاجرت ارائه دهد. ویزای نامزدی تفاوت هایی با ویزای ازدواج دارد آن هم اینکه شانس کمتری نسبت به ویزای ازدواج دارد و چون سند ازدواجی در بین نیست مدارکی که افسر ویزا به آن ها استناد می کند مدارکی است از جمله عکس های دو نفره، پیام های شخصی، خاطرات مشترک و مواردی از این قبیل می باشد.

ازدواج مدنی در اتریش به صورت قانونی است. سن ازدواج برای زن و مرد در اتریش ۱۸ سال تعیین شده است. بر طبق ماده ۹۷۰ قانون مدنی، ایرانیان مقیم خارج از کشور برای ازدواج موظف هستند نزد کنسولگری های ایران حاضر شوند تا در کنسولگری ازدواج آن ها به ثبت برسد.

اقامت در اتریش 5 اقامت در اتریش

اقامت در اتریش از طریق پناهندگی

مؤسسه ملک پور یا MIE اتریش، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد. این مطلب صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد.

یکی از راه های اقامت در اتریش، مهاجرت از طریق پناهندگی است. پناهندگی در هر کشوری سخت و مشکل است. اقامت شما در کمپ و پانسیون های دور افتاده در اطراف شهر بسیار مشکل است و شخص پناهنده باید خود را برای یک زندگی سخت آماده نماید. مدت زمان جواب گرفتن بستگی به کیس ارائه شده توسط شخص متقاضی دارد. در برخی موارد شخص باید چندین سال صبر کند و در این مدت دولت اتریش مکانی برای خواب و غذایی برای خوردن فراهم می کنند. شخص پناه جو اجازه کار در کشور اتریش را ندارد. برای افرادی که از طریق پناهندگی اقدام کرده اند، جهت اخذ تابعیت مدت ۶ سال زندگی در اتریش الزامی است.

اقامت در اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش مقوله ای مهم برای مهاجرت و یا مسافرت به کشور اتریش است. در ادامه برای شما در مورد هرینه های زندگی در اتریش توضیح می دهیم. هزینه های زندگی در اتریش شامل هزینه اجاره یا خرید آپارتمان، هزینه های انرژی مصرفی، هزینه خوراک و پوشاک، هزینه حمل و نقل و در نهایت هزینه های پزشکی و درمانی می شود.

هزینه های زندگی در اتریش در بسیاری از موارد درشهرهای بزرگ بالاتر از سایر شهرها می باشد. اما در کل به طور مثال یک فرد که کار ثابت و حقوق متوسط داشته باشد می تواند از پس هزینه های زندگی در اتریش بر آمده و زندگی خوب و مناسبی را داشته باشد. جزئیات مربوط به هزینه های زندگی در اتریش را می توانید در همین سایت بیابید و یا با جستجوی هزینه های زندگی در اتریش همراه با کلید واژه ملک پور در گوگل، مقاله مرتبط را بیابید.

در جدول زیر هزینه برخی از اقلام مهم در کشور اتریش نمایش داده شده است.

اجاره مسکن در هر ماه
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 716.90 یورو
آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر 577.07 یورو
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 1،344.73 یورو
آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر 1041.40 یورو
حمل و نقل
بلیط یک طرفه حمل و نقل عمومی 2.40 یورو
تعرفه تاکسی 4.00 یورو
1 کیلومتر تاکسی 1.90 یورو
1 لیتر بنزین 1.23 یورو
خوراک
1 لیتر شیر 1.08 یورو
1 کیو گرم برنج 1.78 یورو
12 عدد تخم مرغ 2.97 یورو
1 کیلوگرم پنیر 11.05 یورو
1 کیلو سیب 2.31 یورو
1 کیلو موز 1.77 یورو
1 کیلو پرتقال 2.44 یورو
1.5 لیتر آب 0.62 یورو
غذا
رستوران ارزان قیمت 12.00 یورو
غذا برای 2 نفر در سه دوره 50 یورو
McDonalds 7 یورو

هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

اقامت در اتریش و اخذ تابعیت اتریش

هدف نهایی بسیاری از افراد از اخذ اقامت در اتریش، کسب تابعیت این کشور می باشد. تابعیت اتریش برای مهاجرین مستقیماً قابل اتخاذ نمی باشد و اتریش مانند کشورهایی از قبیل کشورهای حوزه کارائیب برنامه ای برای فروش پاسپورت خود ندارد. اما تمامی روش های معرفی شده در این مقاله می توانند منجر به اخذ تابعیت اتریش گردند. برای اخذ پاسپورت اتریش باید تعداد سال های مشخصی از اقامت فرد در کشور اتریش گذشته باشد، فرد دارای سوء پیشینه کیفری نباشد و اثبات شود که با فرهنگ و جامعه اتریش ادغام شده است. در صورت فراهم بودن تمامی این شرایط می توان برای اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش اقدام نمود.

در صورتی که شما در اترش اقامت کاری یا سرمایه گذاری داشته باشید، پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات در این کشور می توانید اقامت دائم اتریش را کسب نمایید و پس از گذشت مجموعاً 6 تا 10 سال نیز می توانید برای اخذ تابعیت اتریش درخواست دهید. در صورتی که از طریق تحصیل در اتریش اقدام کرده اید، باید به این نکته توجه داشته باشید که با تحصیل به تنهایی نمی توان اقامت دائم و تابعیت اتریش را کسب نمود، بلکه پس از پایان تحصیل به شما 1 سال فرصت داده می شود و شما بایستی در این فرصت 1 ساله در کشور اتریش مشغول به کار شوید و روند اخذ اقامت از طریق کار را طی نمایید.

پاسپورت اتریش
اقامت در اتریش و سخن پایانی

اقامت در اترش و راه های مهاجرت به اتریش را به اطلاع شما عزیزان رساندیم. شرایط مهاجرت و اقامت از طریق تولد فرزند، ازدواج، پناهندگی، ثبت شرکت و سرمایه گذاری، کار و تحصیل را به استحضار شما عزیزان رساندیم. اشخاصی که دارای تابعیت در اتریش هستند جهت سفرهای تا ۹۰ روز خود به آمریکا نیازی به اخذ ویزا ندارند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به اتریش و اقامت در اتریش دارید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته مشورت نمایید. شما می توانید تمامی سوالات خود را در مورد اقامت در اتریش، ویزای اتریش و شرایط اخذ تابعیت اتریش در بخش سوالات مهاجرت و یا در دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسید. امید است که نوشتار اقامت در اتریش مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

The last comment needs to be approved.
69 پاسخ
 1. سارا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من 30 ساله هستم مجرد و مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار دارم. چندین سال سابقه مرتبط با رشته کامپیوتر دارم ولی بیشتر فعالیتم در زمینه ساختمان و دکوراسیون داخلی بوده. زبانم در حد مکالمه است ایا میتونم با ویزای جاب سیکر ورود پیداکنم و در محیط به کار برسم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   برای دریافت ویزای جاب سیکر اتریش باید امتیازات لازم را کسب نمایید. جدول امتیازات در همین صفحه درج شده و می توانید امتیاز خود را محاسبه کنید. البته با توجه به اینکه مدرک کارشناسی شما نا پیوسته است ریسک ردی ویزا برای شما وجود دارد. مدرک زبان حداقل A1 نیاز دارید و باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود داشته باشید و پس از اخذ ویزا شغلی مرتبط با این رشته نیز در اتریش بیابید..
   شما از طریق تحصیل نیز می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 2. MARYAM.MDST گفته:

  سلام
  من لیسانس برق هستم با 5 سال سابقه کار با بیمه و ایلتس 7 راه مهاجرت به اتذریش برای من کدام است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. لطفا اطلاعات دقیق از سن، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، میزان گپ تحصیلی، دانشگاهی که ازش مدرک گرفتین ارائه کنین تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 3. مریم گفته:

  سلام وعرض ادب
  من 51ساله هستم لیسانس ریاضی ودبیربازنشسته اموزش وپرورش همسرم تخصص گوش وحلق وبینی دارد وسه فرزنددارم دختربزرگم پزشکی سال سوم ودختردومم 18 ساله پشت کنکوری ویه پسر 8ساله سوم دبستان دارم برای اقامت اتریش یاهرکشوردیگه امکان داره راهنمایی بفرمایید من تعریف کارشماروزیاد شنیدم سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به شرایط همسرتون ممکنه اقامت خودحمایتی و یا ثبت شرکت و قرمز سفید قرمز بهتون بخوره که بهتره با دفاتر ما تماس بگیرید تا کامل شرایطش رو بهتون بگن و به رایگان راهنماییتون کنن.

   پاسخ
 4. گلی گفته:

  با سلام و روزبخیر
  من 18 ساله هستم و دیپلم تجربی دارم امسال کنکور شرکت کردم ولی پرستاری روزانه گرگان قبول شدم. آیا میتونم با قبوی دانشگاه سراسری برم اتریش رایگان پزشکی بخونم؟ ممنون میشم راهنمایم کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با پذیرش پرستاری طبیعتا میتونید پرستاری بخونید. شرایط تحصیل پزشکی در اتریش:
   •در کشور اتریش تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میسر است
   •دوره های پزشکی و دندان پزشکی که به زبان انگلیسی در اتریش برگزار می گردد از دوره های پزشکی در کشورهایی مانند مجارستان و چک ارزان تر هستند
   •برای ورود به دانشگاه های پزشکی مجارستان، اتریش و چک باید امتحان ورودی بدهید اما هزینه پزشکی در اتریش بسیار ارزان تر از دیگر کشورها می باشد
   •کلا در اتریش دو نوع #دانشگاه_پزشکی داریم:
   1-دانشگاه های دولتی که مجانی هستند و شما می تواتید در خصوص آنها در وب سایت موسسه ملک پور بیشتر بخوانید، کافی است کلید واژه پزشکی مجانی اتریش را با کلید واژه ملکپور در گوگل سرچ بفرمایید
   2- دوم دانشگاه های خصوصی در اتریش هستند که به زبان انگلیسی پزشکی را تدریس نموده و هزینه تحصیل دریافت می دارند که این دانشگاه ها یک مزیت بزرگ دارند و این است که اگر نمره و معدل شما خوب باشد بعد از یک یا چند ترم می توانید شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های دولتی مجانی و انتقالی امتحان کنید.
   •دانشگاه های خصوصی اتریش دارای رنکینگ بسیار عالی و مورد تایید تمام اروپا از جمله کشور سوییس می باشند

   پاسخ
 5. میثم گفته:

  سلام
  من ۱۲ سال سابقه کار در سینما دارم و عضو خانه سینما هستم همسرم هم کارشناسی حقوق دارد خودمم دانشجوی انصرافی هنر هستم کدام کشور برام مناسب هستش

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اقامت 7 روش دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارند و همچنین تعداد کشورها بسیار است و هر کدام شرایط اقامتی خود را دارند. تنها با دانشتن سن و شغل شما نمی توان کشور به شما پیشنهاد نمود. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 6. امير گفته:

  سلام وقتتون بخير .من ۳۳ سالمه داراي همسر و يک فرزند دختر ۲ساله. داراي مدرک پيش دانشگاهي رشته علوم انساني ،داراي دو مدرک مربيگيري رزمي از فدراسيون کونگ فو و جودو ،داراي مدرک مهارت تراشکاري از سازمان فني و حرفه اي ،داراي ۶ سال سابقه بيمه مي باشم .در زمينه کاراهاي فني فعال هستم ،ساخت و نصب کرکره هاي هوشمند ،جوشکاري و غيره ،مي خواستم بدونم آيا امکان گرفتن ويزاي کاري اتريش براي من امکان داره يا نه ،اگر داره از کجا بايد شروع کنم و ۰ تا ۱۰۰ چقدر هزينه داره ممنون ميشم منو راهنمايي کنيد.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 7. خلیلی گفته:

  با سلام بنده با 50 سال سن لیسانس برق با 25 سال سابقه کار هستم تخصص بنده هم علاوه بر برق هوشمند سازی ساختمانه.همسرم ماما با 24 سال سابقه کار هست با یک پسر زیر 18 سال سطح زبان انگلیسی متوسط . ایا از طریق کار امکان مهاجرت به اتریش دارم

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   باتوجه به شرایط سنی شما و همسر محترمتان باید یک پیشنهاد شغلی از این کشور داشته باشید. تخصص های شما بسیار مناسب می باشد. برای شما امکان اخذ ویزای جستجوی کار فراهم نمی باشد. اگر پشتوانه مالی مناسبی داشته باشید می توانید از طریق ویزای تمکن مالی اتریش اقدام نمایید

   پاسخ
 8. مرتضی گفته:

  با سلام
  مدرک دکتری برق از دانشگاه دولتی دارم
  متاهل و یک فرزند
  پروانه پایه دو اشتغال بکار طراحی و نظارت تاسیسات برقی ساختمان از سازمان نظام مهندسی ساختمان دارم
  با این پروانه اشتغال بکار امکان گرفتن اقامت از طریق کار در اتریش را دارم یا خیر؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کنید و در فرصت 6 ماهه ای که به شما داده می شود در این کشور به جستجوی کار بپردازید و در صورت استخدام شدن اقامت اتریش را کسب نمایید. جزئیات مربوزط به اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را می توانید در لینک زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش

   پاسخ
 9. سید ابراهیم شمس گفته:

  سلام روز خوش ببخشید یک شماره تلفن برای تماس با موسسه میخوام

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شماره تماس با دفاتر ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us

   پاسخ
 10. مریم گفته:

  سلام.وخسته‌نباشید‌به‌شما
  سوالم‌اینه‌که‌آیاممکنه‌شخصی‌ازطریق‌فرزندش‌بتونه‌اقامت‌بگیره؟منظورم‌محصلان‌دانشگاهی‌نیست.منظورم‌برای‌خودم‌ که‌فرزندم۱۲سال‌سن‌داردهست.یابازهم‌بهترین‌راه‌اقامت‌تحصیلی‌خودم‌هست‌؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز کلیه شرایط شما باید بررسی شود تا مشخص بشه از طریق خود شما اقدام کنید شانس موفقیتتون و رسیدن به اقامت اتریش براتون بالاتر است و یا از طریق فرزندتان. البته لازم به ذکر است بعضی از کشورها هست که شما هم از طریق تحصیل فرزند می توانید به صورت توریستی یا اقامتی ویزا دریافت کنید. برای بررسی شرایط خود با شماره 02149196000 تماس حاصل بفرمایید.

   پاسخ
 11. پردیس گفته:

  سلام.با اخذ اقامت اتریش از طریق تولد فرزند میتوان در دیگر کشورهای اروپایی مشغول به کار و زندگی دائم شد؟؟؟ واینکه حتما مدرک زبان ایلس مورد نیاز است؟؟؟ یاد گیری زبان آلمانی چطور؟؟؟

  پاسخ
 12. ایمان گفته:

  با عرض سلام من 30 سالمه متاهلم دیپلم کامپییوتر دارم ولی کارم طراحی طلا و جواهرات با نرم افزار برای مهاجرت باید چه کار کنم

  پاسخ
 13. عسل گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده 25 سالم هست و فوق لیسانس گرافیک خوندم ، کار من از طریق سایت های اینترنتی است ، در واقع اینجوری سفارشات گرافیکی و طراحی ها رو میگیرم و تحویل میدم ، میخواستم بدونم از چه طریقی اقدام کنم برای وین میتونم در کشور اتریش با کار سایت گرافیکیم اقامت بگیرم؟
  یکی از اعضای خانوادمم باید باهام بیاد? توانایی تنها زندگی کردن نداره ? لطفا من رو راهنمایی کنید ، راه های آسون تر هم بهم بگید ، ممنون میشم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   از طریق ویزاهای تحصیلی و کاری می توانید برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایید منتهی ویزای همزمان همراه شانس کمی در این پروسه ها دارد. از طریق سرمایه گذاری اگر اقدام نمایید می توانید همراه همزمان داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. نیلوفر گفته:

  سلام،من ۱۸ سال دارم،میخواستم بدونم چطور میتونم برای ورود به دانشگاه در اتریش اقدام کنم و خدمات اسکان برای دانشجویان در آنجا به چه صورت خواهد بود؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. محمد ش گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما. من ٣٦ ساله و متاهل بدون فرزند با مدرك مهندسي برق و ١١ سال سابقه كار دولتي و ٧ ساله مهندس ناظر برق پايه ٢ ميباشم. لطفا بفرماييد كدوم كشور براي مهاجرت من مناسب تره و چه روشي؟ ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. نیما گفته:

  با سلام من متاهل هستم و 25 سال سن دارم فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه سراسری همدان و همسرم هم ارشد مامایی از دانشگاه سراسری همدان هست…میخواستم بدونم واسه اقامت وین باید چیکار کنیم؟؟تا 150 میلیون هم پول در دست داریم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. زهرا گفته:

  سلام روز شما بخیر
  بنده خانمی 37 ساله هستم با مدرک لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس IT با دو سال سابقه کار مرتبط و داشتن مدارک تخصصی شبکه و لینوکس و … . آیا میتوانم برای دریافت اقامت کار در اتریش و یا سوئیس اقدام کنم. در ضمن در حال گذراندن دوره زبان آلمانی هم می باشم.
  با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. Hamid گفته:

  سلام من 28سالمه و پیپلم کامپیوتر دارم و چند سال مدیر فروش محصولات پوستی معتبر بودم و در حرفه رشتوران داری مهارت دارم.میخواشتم بدونم برای افتتاح رستوران چقد سرمایه لازم داره و میشه اقامت گرفت؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. کیوان گفته:

  سلام من 35سال دارم، متاهل ویک پسر 7ساله دارم، لیسانس تاسیسات هستم 10سال سابقه کاری مرتبط در یک ارگان دولتی دارم، ومدرک فنی حرفه‌ای مرتبط هم دارم، وهمسرم هم آرایشگر هستن، وتمام سرمایه ی ما 100میلیون تومان هست، ومن وهمسرم در حال خواندن زبان انگلیسی هستیم بزودی آیلتس بگیریم وقصد مهاجرت به استرالیا را از طریق کاری وحرفه مون داریم لطفا راهنمایی بفرمایید شرایطش راداریم کدام کشور شرایطش به ما میخوره وآیلتس 6کافیه

  پاسخ
 20. کیوان گفته:

  سلام بنده 35سال دارم لیسانس تاسیسات دارم 10سال سابقه کار دارم در یک ارگان دولتی مدرک فنی حرفه ای مرتبط دارم از طریق کار میتوانم اقدام کنم اتریش و چه کشورهایی میتونم برم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای ویزای کاری باید پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید اقدام کنید بهتر است ابتدا از طریق تحصیل ورود کنید و سپس وارد بازار کار بشوید.

   پاسخ
 21. امين گفته:

  سلام و خسته نباشيد من دو تا سوال دارم
  يك من دوازده سال سابقه حسابداري دارم در دبي واي مدرك ديبلم هست أيا مي توانم ويزاي كار اقدام كنم
  دوم أيا امكان داره من و دوستم جهت باز كردن رستوران درخواست بدهيم
  متشكر مي شوم جواب من رو بدهيد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید برای انجام این کار میزان سرمایه شما بررسی شود .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 22. ایرج گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد نرم افزار دارم و دو سال در وزارت دفاع همکاری داشتم و تقریبا دو سال تا به امروز در یک شرکت نرم افزاری سابقه کاری دارم و 30 سالم است.
  ولی مدرک زبان ندارم و زبانم در حد متوسط است . برای من اتریش ممکن است . اگر بخواهم بدانم و برنامه ریزی کنم برای یکسال آتی کدام کشور با شرایط ممکنه برایم میسر می شود. البته برای کار

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام . برای کار در اتریش باید پیشنهاد شغلی داشته باشید اما میتوانید با اخذ مدرک زبان المانی و سابقه کاری مرتبط برای ویزای کار المان اقدام نمایید .

   پاسخ
 23. محمدرضا گفته:

  سلام من محمدرضا هستم ۲۵ سالمه لیسانس مترجمی زبان دارم من برای فوق لیسانس میخوام اقدام کنم چه شرایطی دارد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. مصطفی گفته:

  سلام بنده تحصیلات خواصی ندارم فقط حرفه ی بنده جوشکاریه و چندین سال تو ایران کارم اینه میخواستم ویزای کار اتریش را بگیرم امکانش هست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این ویزا امتیازی بوده و باید برای مدرک زبان و مدارک تحصیلی امتیاز کسب نمایید بنابراین شانس نخواهید داشت .

   پاسخ
 25. Diyana گفته:

  سلام وقت به خیر
  من در حال تحصیل در رشته زیست شناسی دانشگاه دولتی در مقطع کاشناسی هستم آیا امکان ادامه تحصیل در اتریش هست؟
  چطوری میتونم پیگیری کنم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید . اما این پروسه با قوانین جدید بیش از یک سال زمان بر است .

   پاسخ
 26. Re Za گفته:

  سلام. بنده دکترای مهندسی برق از دانشگاه غلم وصنعت دارم و به مدت 6 سال سابقه کار در یک کارخانه فولاد دارم. با این شرایط امکان اخد اقامت از کدوم کشورها را دارم؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید برای ویزای کار المان اقدام نمایید در صورتی که بتوانید مدرک زبان المانی ارایه دهید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. الهه گفته:

  با سلام
  من ٣٩ سالم هست مهندس صنايع خواندم و سابق كاري ١٠ ساله كه پنج سال آن مدير توليد و دو سال مدير كارخانه دارم در زمينه توليد ترانسفورمانور .اين موارد امتياز براي أقامت ميشود؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی گزینه های زیر برای شما مقدور می باشد 1.ویزای کار المان 2. ویزای کار اتریش 3. ویزای کار استرالیا 4. اقامت کانادا 5.اقامت هلند . همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. مسعود گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید
  من28 سالمه وفوق لیسانس فیزیک دارم
  آیا شرایط لازم برای اخذ ویزای کار در اتریش رو دارم؟

  پاسخ
 29. سعید گفته:

  با عرض سلام خدمت شما من ۲۶ سال دارم و لیسانس حسابداری هستم و تقاضای اقامت اتریش را دارم . ممنونم از راهنمایی شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات جزئی تری از دانشگاه محل تحصیل شما، سابقه کار، مدرک زبان و … نیاز است. برای کسب اطلاعات جامع و دقیق در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  با سلام من 45 سال دارم و متولد اطریش هستم ولی وقتی 3 سال داشتم به ایران برگشتیم در حال حاظر من اقامت دائم کشور اکراین را دارم میخواستم بدانم آیا امکانش هست که من و خانوادم اقامت اطریش را بگیریم ممنون میشم راهنماییم بکنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله این امکان برای شما وجود دارد. شما باید از روش های مهاجرت به کشور اتریش متناسب با شرایط خود آگاه شده و بهترین روش را برای اقدام انتخاب نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. ابراهیم نادی گفته:

  با سلام خدمت استاد گرامی بنده۲۶ساله دارای کارشناسی حسابداری و مشغول در کار کشاورزی و همسرم نیز۲۲ساله دارای کارشناسی کامپیوتر هست آیا برای اقامت اتریش روشی مناسب شرایط ما هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات بیشتر از شما (نوع دانشگاه، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان، میزان سرمایه و…) نیاز است. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. سامی احمدی گفته:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار و معزز جناب آقای دکتر ملک پور عزیز . می خواستم بدونم آیا مدرک تحصیلی مددکاری اجتماعی ( social work) جزء زیر مجموعه علوم طبیعی هست یا خیر . برای اخذ ویزای شش ماهه جستجوی کار در اتریش عرض میکنم . درخواست بعدی بنده مشاوره با جنابعالی از طریق skyp هستش اگه لطف کنین و با ما قرارداد مشاوره تلفنی ببندین بسیار ممنون میشم . موفق و سلامت باشید .

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام یک سری از مدارک برای ویزای کار باید بررسی گردد تا بتوان پاسخ قطعی داد . در جهت دریافت وقت اسکایپ با آقای دکتر ملک پور هم باید با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار مستقل تماس حاصل نمایید تا مراحل بعدی به اطلاع شما برسد .

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5