اقامت در آمریکا و بررسی راه های آن

اقامت در آمریکا، راه های مهاجرت به آمریکا و بررسی امکان اخذ تابعیت آمریکا برای ایرانیان را دراین مقاله به صورت علمی و تخصصی بررسی خواهیم نمود. در این مقاله تمامی موارد مرتبط با اقامت در آمریکا را به صورت مشروح مورد مطالعه قرار خواهیم داد. سوالات بسیاری در زمینه اقامت در کشور آمریکا برای متقاضیان آن پیش می آید از جمله اینکه از چه طرقی می توان اقامت آمریکا را اخذ نمود؟ آیا با لاتاری یا گرین کارت می توان به اقامت آمریکا رسید؟ بهترین راه برای اخذ اقامت آمریکا چیست؟ که در این نوشتار به آنها پاسخ خواهیم داد. آمریکا یکی از اصلی ترین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت به شمار می رود. شما عزیزان در صورتی که در زمینه اقامت در کشور آمریکا نیاز به راهنمایی و مشورت دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان و تخصصی با کارشناسان مجرب ما داشته باشید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

اقامت در آمریکا اقامت در آمریکا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت در آمریکا و شرایط عمومی آن

ایالات متحده آمریکا کشوری واقع در قاره آمریکا به پایتختی واشنگتن دی.سی دارای بیش از 327 میلیون نفر جمعیت و وسعتی معادل 9.8 میلیون کیلومتر مربع است که از این لحاظ چهارمین کشور بزرگ جهان از نظر وسعت محسوب می شود. آمریکا دارای 50 استان می باشد. زبان رسمی این کشور انگلیسی و دین رسمی آن مسیحی است. واحد پول کشور آمریکا دلار آمریکاست که معتبرترین واحد پولی جهان شناخته می شود. پرجمعیت ترین شهر آمریکا نیویورک است. کانادا، مکزیک و روسیه از جمله همسایگان آمریکا محسوب می شوند. اقامت در آمریکا به طور کلی از 6 روش کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد امکان پذیر می باشد که هر کدام شامل چند ویزای جداگانه هستند. کشور آمریکا بدلیل داشتن اقتصاد شکوفا و  صنعت پیشرفته همواره مقصد اصلی مهاجران در جهان بوده است. به دلیل تعداد بالای متقاضیان مهاجرت به آمریکا، روند اخذ ویزای آمریکا زمان بر و حساس بوده و نیاز به مشاوره و بررسی تخصصی خواهد داشت. ما در ادامه به نکات مورد نیاز در مورد راه های اقامت در آمریکا خواهیم پرداخت.

مهاجرت تحصیلی به آمریکا 4 اقامت در آمریکا

در این ویدئو خواهید آموخت:

تفاوت گرین کارت با تابعیت آمریکا در چیست.

شرط حضور لازم برای حفظ گرین کارت چقدر است.

شرایط تبدیل گرین کارت به پاسپورت آمریکا چیست.

راه های دریافت گرین کارت آمریکا کدامند.

فایل صوتی این ویدئو

audio اقامت در آمریکا

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب اقامت در آمریکا

video اقامت در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق کار

کشور آمریکا به دلیل نرخ مناسب بیکاری و صنعت پیشرفته و بازار کار گسترده همواره یکی از مقاصد اصلی برای کار و اخذ ویزای کار محسوب می شود. ویزای کار آمریکا تاکنون یکی از راحت ترین و بهترین انواع ویزا برای مهاجرت به آمریکا محسوب میشد. ویزای کار آمریکا به چند دسته کلی تقسیم بندی می شود که شامل ویزاهای H, J, E و P می باشند و در ادامه به طور مختصر به آنها خواهیم پرداخت.

 • ویزای H1 یا ویزای متخصصین برای افراد دارای مدرک لیسانس و یا افراد متخصص با سابقه کاری معتبر
 • ویزای H1-B همانند ویزای H1 و 3 ساله با قابلیت تبدیل به گرین کارت
 • ویزای EB3 ویزای اسکیل ورکر یا کارگران متخصص بدون مدرک دانشگاهی
 • ویزای J1 برای امور کاری-تحقیقاتی و آموزشی با ارسال دعوتنامه از سوی شرکت هایی علمی تحقیقاتی با قابلیت تمدید 7 ساله و امکان کار پس از دوره آموزشی
 • ویزای P شامل P1, P2, P3برای هنرمندان و ورزشکاران و P4 برای خانواده هنرمندان و ورزشکاران می باشد.

هرچند یافتن شخصی که به شما در آمریکا دعوت نامه کاری بدهد کار دشواری است اما اگر بتوانید کسی را در آمریکا پیدا بکنید که به شما کار پیشنهاد کند می توانید درخواست ویزای کاری آمریکا داشته باشید که یکی از بهترین انواع ویزا در آمریکا است. اگر شما ۳۰ ماه پس از گرین کارت آمریکا بتوانید در آمریکا مشغول به کار شده و زندگی کنید میتوانید درخواست پاسپورت یا همان تابعیت آمریکایی کنید. در مورد ویزای کار آمریکا به شرح کامل در این وبسایت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار داده ایم. راه دیگر در اخذ اقامت در آمریکا غیر از ویزای کاری آمریکا یا غیر از کار در آمریکا این است که شما از طریق تحصیل اقدام کنید که در خصوص تحصیل در آمریکا در ذیل شرح می دهیم.

پاسپورت آمریکا 2 اقامت در آمریکا

کار در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق تحصیل

تحصیل در آمریکا یکی از بهترین راه های مهاجرت به آمریکا است به این دلیل که در آمریکا بهترین مدارس و دانشگاه های دنیا واقع شده اند که تحصیل در این دانشگاهها نه تنها باعث اقامت در آمریکا می شود بلکه آینده ای مطمن را تضمین می کند. سن ورود به دوره آموزش اجباري در آمریکا ، با توجه به قوانین هر ایالت به طور جداگانه تعیین می شود و از سطح سني 5 تا 8 سالگي متفاوت بوده و عمومي ترين سن براي ورود به آموزش اجباري 7 سالگي می باشد. در پايان دوره دبستان، سن فارغ التحصيلان بين 15 تا 18 مي باشد كه البته 16 سالگی عمومي ترين و متداول ترين سن براي فارغ التحصيلي محوب می شود. دوره آموزش متوسطه در آمریکا با توجه به قوانین هر ایالت شامل كلاس 7 الی 12می باشد. بيش از 14.000 مدرسه محلي در آمریکا وجود دارد. نام عمومي براي مدرك فارغ التحصيلي متوسطه، ديپلم تحصيلات دبيرستاني است. دبیرستان های آمریکا در دو نوع نظری و فنی و حرفه ای وجود دارند. در پایان دوره متوسطه، به دانش آموزان گواهی به نام دیپلم دبیرستان داده می شود که لازمه ورود به مقطع دانشگاهی است.
دانشگاه های آمریکا به دو نوع ایالتی (STATE SCHOOL) و خصوصی (PRIVATE SCHOOL) تقسیم بندی می شوند. البته تحصیل در دانشگاه های آمریکا نیازمند پرداخت شهریه است و دولتی بودن آن دلیلی بر رایگان بودن آن نیست و تنها به معنی کمتر بودن شهریه آنهاست. ویزاهای تحصیلی آمریکا به نام های F1, B1, M1, J1 شناخته می شوند.

 • ویزای تحصیلی F1

یکی از معروف ترین ویزاهای تحصیلی آمریکا، ویزای تحصیلی F1 است. این ویزا جهت ورود به دانشگاه ها و کالج های آمریکا می باشد. اگر دانشجو متاهل بوده و یا فرزند زیر ۲۱ سال داشته باشد می تواند برای آنها ویزای F2 را نیز که ویزای همراه آمریکاست درخواست کند.

 • ویزای تحصیلی B1

این ویزا، برای دوره های تحصیلی ۶ ماهه بوده و در نتیجه دانشجو همراه نمی تواند برای ویزای همراه درخواست نماید.

 • ویزای تحصیلی M1

این ویزا با سایر ویزاهای تحصیلی تفاوت دارد و تفاوت این است که برای رشته های فنی و حرفه ای قابلیت صدور دارد. متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان زیر ۲۱سال خود درخواست ویزای همراه نماید.

 • ویزای تحصیلی J1

این ویزا به ویزای فرصت مطالعاتی مشهور است و ویژه دانشجویانی است که جهت تحقیق و یا تدریس به آمریکا مهاجرت می کنند. مدت زمان اعتبار ویزا بسته به مدت زمان فرصت مطالعاتی متغیر می باشد، اما به طور متوسط دانشجو پس از ۲ سال از خاک آمریکا باید از این کشور خارج شده و مجدداً جهت اخذ ویزا اقدام و ورود نماید. برای این ویزا می توان درخواست ویزایJ1 ویزای همراه نمود.

جهت ورود به دانشگاه های آمریکا قبولی در آزمون هایی به نام های SAT، GRE، Gmat، Lsat و Mcat قبول شد و به نوعی کنکور دانشگاه های آمریکا محسوب می شود. امکان کار پس از تحصیل در آمریکا و تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری آمریکا با همکاری دانشگاه ها نیز وجود دارد. البته می بایست بدانید هر دانشگاهی هم برای تحصیل مناسب نیست. در آمریکا بیش از 4.000 دانشگاه و کالج وجود دارد بنابراین شما باید در انتخاب دانشگاه دقت لازم را انجام دهید و بدون مشورت اقدام به پذیرش دانشگاهی نکنید. در آمریکا تحصیل از طریق بورسیه تحصیلی نیز امکان پذیر است که اسامی و شرایط بورسیه های تحصیلی آمریکا به شرح زیر است:

بورس تحصیلی AUکه بورس ۶ تا ۲۵ هزار دلاری برای دانشگاه است.
 بورس تحصیلی آمریکا در کالج Amhrest که کمک هزینه دانشجویی به دانشجویان می دهد.
بورس تحصیلی آمریکا در کالج  Berea College Scholarship که ۱۰۰% هزینه را می دهد.
بورس تحصیلی آمریکا در دانشگاه کلارک
بورس تحصیلی آمریکا در کالج کلمبیا
بورس تحصیلی آمریکا در مرکز غرب
بورس تحصیلی آمریکا در کالج اموری

وقتی شما در دانشگاه های آمریکا فارغ التحصیل شدید، چنانچه کار پیدا کنید می توانید ویزای خود را تغییر داده و به ویزای کاری مبدل سازید. میانگین هزینه تحصیل در آمریکا برای دانشگاه های خصوصی به طور میانگین 60.000 دلار و برای دانشگاه های دولتی و ایالتی 23.000 دلار آمریکا می باشد که بسته به نوع دانشگاه و شهر محل تحصیل متفاوت است. همچنین امکان اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا برای دانشجویان نخبه و دارای شرایط ویژه وجود دارد.

مهاجرت تحصیلی به آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های اقامت در آمریکا و مهاجرت به امریکا، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در امریکا اشکال مختلف دارد که به چند نوع تقسیم بندی می شود که ویزای EB5، E2 و EB3 نام دارند.

 • ویزای EB5

ویزای EB5 که در ایران به اسم ویزای ۵۰۰ هزار دلاری مشهور است و به دو بخش سرمایه گذاری 500 هزار دلاری و 1 میلیون دلاری تقسیم می شود و نیازمند استخدام 10 نفر آمریکایی می باشد.این نوع ویزا به گرین کارت امریکا حتم می شود اما نکته اصلی این است که در خصوص این ویزا کلاهبرداری های زیادی صورت گرفته از جمله اشخاصی که در امریکا فعالیت دارند به ایرانی ها می گویند ۵۰۰ هزار دلار خود را برای ما ارسال کنید شخص فرستنده پول ، پول را ارسال می کند اما متاسفانه می بیند که کار خود انجام نشد و یا کار او انجام می شود کل مبلغ ۵۰۰ هزار دلار او در جایی سرمایه گذاری شده که از دست میرود لذا موسسه حقوقی ملک پور راه درست سرمایه گذاری را به شما پیشنهاد می دهد.

 • ویزای E2

ویزای E2 یا سرمایه گذاری از طریق خرید شغل های موجود در آمریکا با حداقل سرمایه 300 هزار دلار که نصف این مبلغ می بایست در شغل موردنظر سرمایه گذاری شود و مابقی در حساب بماند.

 • ویزای EB3

ویزای EB3 یا ویزای پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای آمریکایی با اثبات داشتن شغل با درآمد کافی در ایران. اگر در امریکا سرمایه گذاری کنید و این راه را به درستی اجرا نمایید حتما به اخذ گرین کارت ختم خواهد شد.

سرمایه گذاری در آمریکا

اقامت در آمریکا و اخذ تابعیت از طریق تولد

تولد فرزند در آمریکا یکی از راه های آمریکا اخذ اقامت در آمریکا است که افراد بسیاری سالانه به دنبال آن راهی این کشور می شوند. کشورهای جهان از منظر حقوقی به دو نوع اصل خاک و اصل خون تقسین بندی می شوند که در حال حاضر آمریکا از سیستم خاک پیروی می کند و به این مفهوم است که کسی که در امریکا به دنیا می اید می تواند در این کشور درخواست اقامت نماید. البته اگر پدر و یا مادر شما امریکایی باشد نیز شما می توانید در خواست اقامت در امریکا کنید. امریکایی در مفهوم اصلی به شخصی ابلاغ می شود که در خاک امریکا متولد شده و سپس پدر یا مادر او امریکایی است. همچنان که می دانید امریکا کشور مهاجر پذیری است و همین تبعیت از سیستم حقوقی خاک از شاخصه های کشورهای مهاجر پذیر می باشد لذا اگر فرزند شما در امریکا به دنیا بیاید دارای تابعیت مضاعف و شهروند آمریکا خواهد شد برخلاف ایران که از سیستم خون تبعیت می کند و هر ایرانی در هر کجای دنیا متولد شود ایرانی خواهد بود. لازم به ذکر است که تولد فرزند در آمریکا هیچ حقی برای اعطای تابعیت به والدین ایجاد نمی کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video اقامت در آمریکا

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تولد

audio اقامت در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق ازدواج

اقامت در آمریکا از طریق ازدواج با فرد آمریکایی به دو نوع ویزای نامزدی K1 و ویزای ازدواج تقسیم می شود.اگر متقاضی خواهان اسپانسر شدن همسر یا حامی خود می باشد باید شرایط لازم برای این امر را هم داشته باشد که این شرایط شامل موارد زیر است:

 • ویزای نامزدی K1

ویزای نامزدی K1 ویزایی غیر مهاجرتی و موقت با قابلیت تبدیل به ویزای ازدواج بوده که زوجین می بایست بالای 21 سال و ترجیحاً دارای دین مشابه بوده و 90 روز پس از ورود به آمریکا رابطه شان منجر به ازدواج شود. دو طرف می بایست قبلاً همدیگر را ملاقات کرده باشند. مدت زمان صدور این ویزا 3 تا 15 ماه به طول می انجامد.

 • ویزای ازدواج

ویزای ازدواج به افرادی اعطا می شود که حداقل یک سال از آشنایی دو طرف گذشته باشد و عشق و علاقه دو طرف به هم اثبات شود. دو طرف می بایست حداقل یکبار قبلاً همدیگر را ملاقات کرده باشند. صدور این ویزا از 1 تا 4 سال به طول می انجامد.

از جمله مدارک درخواست ویزای ازدواج و نامزدی آمریکا می توان به مدارک شناسایی، اثبات تمکن مالی لازم و داشتن محل سکونت از سوی فرد آمریکایی، اثبات روابط عاطفی بین زوجین و همچنین سند ازدواج (در صورت وجود) به همراه سند تجرد نام برد. گفتنی است که فرآیند اخذ ویزای ازدواج آمریکا طولانی است و متقاضی می بایست زمان قابل توجهی را برای به نتیجه رسیدن پرونده منتظر بماند.

اخذ تابعیت آمریکا از طریق ازدواج و ویزای نامزدی

usa labour day 01 اقامت در آمریکا

اقامت در آمریکا از طریق پناهندگی

 • مؤسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش)، هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. این مطلب صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما و اطلاع رسانی در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی به عرض شما می رسد.

پناهنده شخصی است که بر طبق کنوانسیون ژنو بنا بر دلایل سیاسی، نژادی، دینی، فرهنگی و سایر موارد اینچنینی در کشور خود در معرض خطر تعقیب و محاکمه، شکنجه و یا مرگ بوده و مجبور به ترک خاک کشور خود به منظور زندگی در کشوری دیگر می باشد. کشور پناهنده پذیر بر طبق این کنوانسیون در صورت پذیرفتن شرایط پناهجو می بایست امکانات اولیه زندگی را برای شخص پناهنده فراهم کند. لازم به ذکر است پناهندگی کار بسیار پرخطر و زمان بری بوده و همچنین به دلیل عدم امکان بازگشت به ایران به هیچ وجه توصیه نمی شود و بهتر است با راه های قانونی مانند اقامت کاری و تحصیلی جایگزین شود.
مراحل پناهندگی در آمریکا به این صورت است که فرد پناهجو پس از اعلام پناهندگی برگه ای با نام برگه عبور دریافت کرده و مدارکش مورد بررسی قرار می گیرد سپس به طور موقت در کمپ یا خانه های اجاره ای مهاجران سکونت یافته و برگه ای به نام پاسپورت آبی دریافت می کند و در نهایت پس از قبولی کیس پناهندگی، پاسپورت سفید دریافت کرده و می تواند آزادانه در خاک آمریکا زندگی کند. پناهجو تا 3 سال حق کار نداشته و هزینه های زندگی توسط دولت تامین خواهد شد و همچنین تا 5 سال نمی تواند از خاک آمریکا خارج شود.

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اقامت در آمریکا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اقامت هنرمندان یکی از راه های اخذ اقامت در آمریکا محسوب می شود که در ایران طرفداران بسیاری دارد. این ویزا به افراد نخبه و برتر در زمینه های هنری و ورزشی اعطا می شود که در رشته و هنر خود در سطح بین المللی مشهور و دارای رتبه و شان بین المللی و ترجیحاً جهانی باشد. این ویزا جزو ویزای کاری P بوده و به ویزای  P1، P2، P3 و P4 تقسیم بندی می شوند. این مقاله توسط کارشناسان ماهر موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تهیه شده و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام است و موسسه هیچ گونه رضایتی درباره آن ندارد.

وکالت هنرمندان

اقامت در آمریکا و هزینه های زندگی در آمریکا

اقامت در آمریکا نیازمند اطلاع از هزینه های زندگی در آمریکاست. هزینه زندگی در آمریکا بیشتر از همه بستگی به سبک زندگی و مخارج روزانه فرد به همراه شهر محل سکونت وی دارد. هزینه های زندگی در آمریکا بی شک بیشتر از ایران بوده و فرد لازم است تا برای این هزینه ها آمادگی داشته باشد تا برای اقامت در آمریکا دچار مشکل نشود. در جدول زیر هزینه های زندگی در آمریکا را مشاهده خواهید نمود:

هزینه مسکن
اجاره بها خرید خانه
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ۸۹۶ دلار یک متر مربع در مرکز شهر 1.900 دلار
آپارتمان یک خوابه خارج از شهر ۷۰۰ دلار یک متر مربع خارج از شهر 1.200 دلار
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 1.550 دلار
آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر 1.200 دلار
                                           هزینه غذا
رستوران سوپر مارکت
هزینه غذا برای یک نفر در یک رستوران گران در حدود ۱۵ دلار شیر بطری یک لیتری 1.2دلار
کمبو 1 نفره در فست فود در حدود ۶ دلار نان سفید ۵۰۰ گرمی دانه ای 2.3 دلار
کاپوچینو در حدود 1.5 دلار تخم مرغ بسته 12 تایی ۲ دلار
پپسی 1 نفره در حدود 1.5 دلار 1 کیلوگرم پنیر 7.2 دلار
آب معدنی 1 نفره در حدود 1.5دلار 1 کیلوگرم مرغ ۲ دلار
1 کیلوگرم پرتقال 3.2 دلار
1 بوته کاهو ۱٫۵ دلار
1 کیلوگرم سیب زمینی ۲ دلار
1 کیلوگرم سیب 3.1 دلار
                                          حمل و نقل
بلیط یک طرفه داخلی در حدود 1.9 دلار
ورودی تاکسی در حدود 2.7دلار
یک ساعت انتظار تاکسی در حدود 26.8 دلار
یک کیلومتر مسافت با تاکسی در حدود 1.4 دلار
گازوئیل 0.9 دلار
پوشاک
کتانی 72.5 دلار
شلوار 39.9 دلار
پیراهن تابستانی 38.7دلار
کفش چرم 81.7 دلار
ورزش و فراغت
باشگاه ورزشی ماهیانه ۴۱ دلار
                                  1 بلیط سینما 9.5 دلار
                          1 ساعت کرایه زمین تنیس ۲۱ دلار

http cdn.cnn .com cnnnext dam assets 170606121413 usa travel destination shutterstock 176131544 اقامت در آمریکا

هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا

اقامت در آمریکا و اخذ تابعیت آمریکا

در این مقاله راه های اقامت در آمریکا را بررسی نمودیم و دریافتیم که از طرق مختلفی مانند سرمایه گذاری، تولد و ازدواج اقامت دائم و از طریق کار و تحصیل اقامت موقت آمریکا را اخذ نمود. افرادی که بتوانند از یکی از طرق گفته شده در این مقاله وارد کشور آمریکا شده و پس از چند سال بسته به نوع اقامت در آمریکا، گرین کارت و یا اقامت دائم آمریکا را اخذ نموده و پس از گذشت 5 سال از آن، در صورت داشتن شرایط لازم برای پاسپورت و تابعیت آمریکا اقدام نمایند. البته استثنائاتی در این زمینه وجود دارد که می تواند مدت زمان اخذ تابعیت آمریکا را کوتاه تر کند، مانند ازدواج با شهروند آمریکایی حین اقامت در آمریکا.
راه دیگر اخذ اقامت آمریکا از طریق قرعه کشی اقامت در آمریکا یا لاتاری است که هر ساله بین تمامی شرکت کنندگان در سراسر دنیا برگزار شده و قبول شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه می توانند وارد خاک آمریکا شده و اقامت آمریکا را اخذ نمایند که پس از گذشت 5 سال قابلیت تبدیل به پاسپورت خواهد داشت. گرین کارت کارت معادل اقامت دائم آمریکاست و دارندگان این کارت اجازه قانونی کار و زندگی دائمی و استفاده از خدماتی اجتماعی مانند خدمات بهداشتی و تحصیلی و غیره را می دهد.همچنین دارندگان گرین کارت امریکا می توانند بدون ویزا در کشور آمریکا تردد کنند.

پاسپورت آمریکا
اقامت در آمریکا و سخن پایانی

اقامت در آمریکا و تمامی موارد مرتبط با آن در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار گرفت . با توجه به شرایط سخت اخذ ویزای آمریکا برای ایرانیان پیشنهاد می شود در مواردی به غیر از ویزای تحصیلی آمریکا، از موارد جایگزین مانند اقامت از طریق کار در کانادا و یا اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید. ذکراین نکته بسیار مهم است که در حال حاضر رئیس جمهور آمریکا ترامپ، ورود ایرانیان و چند کشور دیگر را به آمریکا بجز ویزای تحصیلی محدود نموده و برای ویزاهای کاری، سرمایه گذاری و سایر ویزاها منع صدور برای ایرانیان وضع نموده است. لذا توضیه می نماییم فریب سودجویان را نخورده و سرمایه خود را برای اخذ اقامت غیر تحصیلی آمریکا در حال حاضر به خطر نیاندازید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت در آمریکا و ویزای مهاجرتی آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی و کاری به آمریکا و همچنین شرایط اقامت در آمریکا و در نهایت اخذ اقامت آمریکا و همچنین ویزای کاری و سرمایه گذاری کانادا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) در سراسر دنیا به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت در آمریکا به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید. شما می توانید سوالات خود را در مورد اقامت در آمریکا را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 پاسخ
 1. گلی گفته:

  با سلامو وقت بخیر
  من نامزدم امریکاست میخواستم بپرسم اگر ایشون بیان ترکیه ازدواجمون رو رسمی کنیم چقدر طول میکشه من وارد امریکا بشم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. ابوالفضل گفته:

  سلام بنده دارای مدزک کارشناسی معماری و دوسال سابقه کار در این زمینه و تمامی مدارک نرم افزاری تخصصی معماری از فنی و حرفه ای به صورت ترجمه شده را نیز دارم با این شرایط میتوانم برای اقامت کاری یا تحصیلی امریکا اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تمکیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

   پاسخ
 3. ابوالفضل گفته:

  سلام بنده کارشناس مهندسی معماری و دارای 2 سال سابقه کار در این زمینه و مدارک فنی و حرفه ای ترجمه شده کلیه نرم افزار های تخصصی معماری را نیز دارا میباشم در حال حاضر با چنین شرایطی میتوانم اقامت کاری یا تحصیلی بلند مدت در آمریکا را کسب کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر با توجه به قوانین سخت گریانه آمریکا علیه ایران، تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت تمایل به ارزیابی شرایطتان تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را تمکیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

   پاسخ
 4. مصطفی گفته:

  سلام 21 سالمه.چطوری میتونم برم امریکا؟خواهش میکنم حداقل جوابمو بدید! دارم دیوونه میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد.
   تحصیل در آمریکا نیازمند اطلاع از گپ تحصیلی، شرایط تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت.

   پاسخ
 5. علی گفته:

  سلام میخواستم بدونم که شرایطی وجود داره که ویزای سرمایه گذاری امریکا رو اخذ کرد؟ چون ظاهرا ترامپ چنین اجازه ای رو برای ایرانیان برداشته.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. Soheil گفته:

  در حال حاضر هم میتوان در امریکا اقامت گرفت و به صورت دائم بتوان در امریکا ماند چون من شنیدم ترامپ دیگه به کسی اقامت نمیده لطفا جوابم رو بدید متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. در حال حاضر تنها امکان تحصیل در آمریکا برای ایرانیان فراهم می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
Rating: 5