اقامت بعد از تحصیل در هلند

اقامت بعد از تحصیل در هلند

اقامت بعد از تحصیل در هلند و قوانین و شرایط اقامت بعد از تحصیل در هلند 2018 چگونه است ، اخذ اقامت بعد از تحصیل در هلند  چه راهی دارد ، ایا قصد اخذ اقامت بعد از تحصیل رایگان در هلند را دارید؟ ایا راههای اخذ اقامت بعد از تحصیل در هلند را می دانید؟ نحوه ی گرفتن اقامت بعد از تحصیل در هلند به چه صورت می باشد؟ا ایا در کشور هلند اشتغال به تحصیل دارید وبدنبال راهی برای اخذ اقامت بعد از تحصیل در هلند می باشید؟ اگر علاقمند به اخذ اقامت بعد از تحصیل در هلند و اشنایی با راه و روش گرفتن اقامت در هلند می باشید، پاسخ سولات خود را می توانید در این مقاله بیابید، همچنین کسانیکه علاقمند به داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه می باشند این امکان را دارند که با وکیل مهاجرت و یا مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایند و از شرایط و نحوه ی اقامت بعد از تحصیل در هلند و مهاجرت به هلند مطلع شوند و از مشاوره تلفنی رایگان در این خصوص بهره گیرند.

audio اقامت بعد از تحصیل در هلند

کشور هلند، یک کشور امن با استانداردهای بین المللی است و از انجا که برای چند دهه این کشور دارای روابط مختلف تاریخی و تجاری با دیگر نقاط جهان بوده و باعث به ارمغان اوردن بعضی از اندیشه ها ی نوین و نواوریها در زمینه فرهنگی و قانونمند بودن و بوجود اوردن یک سری ازادیها برای زندگی بهتر در این کشور باعث شده تا جامعه ی هلندی در حال حاضر تبدیل به خانه ای برای سکونت بیش از دویست ملیت مختلف شود.

فایل تصویری آقای  ملک پور(فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب تحصیل در هلند

video اقامت بعد از تحصیل در هلند

از انجا که کشور هلند مکانی بسیار زیبا و مدرن و از جمله مقاصد توریستی دنیا به شمار می رود زبان هلندی زبان ملی این کشور بحساب می اید ولی بسیاری از مردم این کشور به زبان انگلیسی و اغلب یک زبان خارجی مانند المانی یا فرانسه صحبت می کنند. از لحاظ سطح امنیت درهلند، این کشور از ان دست کشورهایی می باشد که پایین ترین میزان خشونت و ارتکاب به جرم در جامعه را دارد، (این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد)، هلند در غرب اروپا واقع شده و شما می توانید با اقامت در هلند، دسترسی اسان به بسیاری از پایتخت های مهم اروپایی از جمله بروکسل که با قطار دوساعت است و یا با یک پرواز کوتاه از امستردام می توانید در لندن،برلین، مادرید یا پاریس باشید.

 

وضعیت اقتصادی

کشور هلند دارای اقتصاد باز می باشد، برای قرن ها تجارت بین المللی یک عنصر کلیدی از سیستم اقتصادی هلند بوده و امروزه به محلی ایده ال و مرکز تجارت و حمل و نقل برای تمام اروپا تبدیل شده است، به طوریکه تجارت بین المللی و صادرات راننده اصلی رشد اقتصادی این کشور می باشد و هلند را به شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و یکی از ده کشور بزرگ در زمینه صادرات تبدیل نموده و اصلی ترین شرکای تجاری هلند، المان، فرانسه، بلژیک و انگلستان می باشند. بنابراین یکی از راههای مناسب برای اخذ اقامت هلند، از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کاردر هلند می باشد :

. هلند به دلیل داشتن موقعیت استراتژیک و اقتصاد قوی، رتبه هشتم را در اروپا توسط بلومبرگ را در بهترین کشورها برای کسب و کار به خود اختصاص داده و واقعا یک مقصد کسب و کار عالی در سطح جهان بشمار می رود. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند یکی از راههای سریع و اسان برای رسیدن به اقامت هلند می باشد، چرا که شما این امکان را دارید که به دلیل حمایتهای دولت هلند در زمینه سرمایه گذاری وتنها در ۲۲ روز شرکتی را با سرمایه ای نه چندان زیاد و در حدود صدتا دویست هزار یورو به ثبت برسانید و شروع به راه اندازی کسب و کار خود و گرفتن اقامت هلند بعد از چهار الی پنج سال بعد از اینکه بیزنس خود را پابرجا نگه می دارید و طی کردن پروسه قانونی ان بنمایید.

 

. پیداکردن شغل و ورود به بازار کار و اقامت بعد از تحصیل در هلند برای دانشجویانی که در هلند مشغول به تحصیل می باشند،

از دیگر راههای گرفتن اقامت بعد از تحصیل در هلند، یافتن کار و ورود به بازار بعد از اتمام تحصیل در این کشور می باشد. سیستم اموزش و پرورش هلند به گونه ای طراحی شده که فراتر از ارایه یک برنامه مطالعه با کیفیت خوب به نطر می اید و نظام اموزشی و اقتصادی این کشور بر این باور است که باید به دانشجویان تسهیلات و ابزار لازم برای شروع یک حرفه مناسب و ورود به بازار کار مهیا باشد و بر پایه همین سیستم علاوه بر دانشجویان بومی این کشور، به دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در هلند نیز اجازه میدهد تا بعد از فارغ التحصیلی مدتی را در هلند بمانند و اقدام به جستجوی کار مورد نظر خود وامکان اقامت بعد از تحصیل در هلند را نمایند دهند که این قضیه مبتنی بر سیستم مهاجر پذیری دراین کشورمی باشد و از انجا که کشور هلند دارای سطح اموزش عالی  ،شهریه ی نسبتا مناسب برای تحصیل در دانشگاههای این کشور در مقاطع مختلف، دارا بودن دانشگاههای معتبر با رنکینگ بالا در سطح جهانی و ضمن اینکه امکان تحصیل به زبان انگلیسی براحتی در تمامی مقاطع تحصیلی و در اغلب رشته ها میسر می باشد، بنابر این جای تعجب نیست که بسیاری از سازمانها و اژانسهای بزرگ استخدام بین المللی برای کمک به فارغ التحصیلان از دانشگاههای این کشور در ورود به بازار کار مناسب ایجاد شده اند. در این زمینه و برای کمک به دانشجویان برای یافتن کار و امکان اقامت بعد از تحصیل در هلند ، یکی از پرتالهای خاص باداشتن تمامی اطلاعات در مورد تمامی فرصت های شغلی موجود و حتی میزان حقوق و دستمزد ایجاد شده که علاقمندان به ورود به بازار کار در هلند می توانند با مراجعه به این پرتال هرگونه اطلاعاتی را در این زمینه بیابند

www.careerinholland.nl

در این وبسایت همچنین می توانید اطلاعات لازم برای نحوه گرفتن اقامت هلند بعد از اشتغال به کار را مطالعه نمایید. بعد از اینکه دانشجویی در هلند فارغ از تحصیل می شود بسته به مقطع تحصیلی مدت زمانی را برای پیدا کردن شغل مورد نظر خواهد داشت برای مثال کسانیکه دوره لیسانس را در هلند به اتمام می رسانند یک سال و کسانیکه دکتری را در هلند به اتمام می رسانندحتی ۳سال اجازه دارند بعد از تحصیل در این کشور بمانند و به جستجوی کار بپردازند وبعد از سه الی ۴ سال که قرارداد کاری خود را تمدید کرده و از کارفرما حقوق دریافت می کنندو مالیات بر درامد را پرداخت می نمایند می توانند در خواست اقامت دایم بدهند.

. یکی دیگر از راههای اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج با یک تبعه ی هلندی می باشد

برای اشخاصی که با یک فرد هلندی ازدواج می کنند یا در استانه ازدواج با فردی هلندی هستند نیز این امکان فراهم است که برای اخذ اقامت هلند درخواست بدهند چه با اشتغال به تحصیل در این کشور اقامت موقت داشته باشند وچه از خارج از این کشور اقدام به این امر می کنند، قانون کشور هلند این اجازه را به شخص تبعه هلند می دهد که در صورتیکه متاهل است برای همسر خارجی خود ودر غیر اینصورت برای پارتنر یا شریک زندگی خود در خواست ورود وگرفتن اقامت هلند را بدهد، کسی که برای شریک خود این درخواست را می دهد باید بتواند گواهی عدم تاهل خود و یا در صورتیکه در گذشته متاهل بوده گواهی طلاق خود را ارایه دهد تا بتواند برای همسر یا پارتنر خود در خواست اجازه برای اقامت دهد. شخص هلندی می بایست یک سری مدارک و فرمها را مبنی بر اینکه قصد ازدواج با یک شخص خارجی دارد را به سفارت ارایه دهد از انجا که قوانین کشور هلند در این زمینه با قوانین کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشابه می باشد بنابراین بعد از طی پروسه قانونی و گذشت دو الی سه سال شخص خارجی می تواند اقدام به اخذ اقامت دایم هلند و سپس دریافت پاسپورت هلندی نماید. برای افرادی که به قصد ازدواج در هلند اقدام به اخذ ویزای توریستی به این کشور می کنند در صورتیکه تصمیم به ازدواج با نامزد هلندی خود می گیرند باید در مدتی که در این کشور اقامت دارند و ظرف مهلت ۹۰ روز اقدام به ازدواج در هلند نمایند و ازدواجشان را طبق قوانین کشور هلند به ثبت برسانند و اقدام به اخذ اقامت هلند بنمایند و چنانچه در مدت نود روز موفق به ثبت این ازدواج نشدند باید این پروسه را از ابتدا و دوباره از طریق کشور خود از سر بگیرند.

در انتها ذکر این مطلب خالی از لطف نمی باشد که هر یک از این راهها می تواند براحتی و با طی پروسه قانونی خود منجر به اخذ اقامت هلند برای یک فرد خارجی شود و در صورتیکه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر وجزئی تر در زمینه اقامت بعد از تحصیل در هلند و نحوه اقدام برای اقامت بعد از تحصیل در هلند و مهاجرت به هلند و  راههای آن داشتید می توانید از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در این زمینه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.