اقامت انگلستان از طریق ازدواج

اقامت انگلستان از طریق ازدواج

اقامت انگلستان از طریق ازدواج و راههای مهاجرت به انگلستان 2018 و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت امکان پذیر می باشد؟ آیا از آخرین قوانین مربوط به اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج اطلاع دارید؟ شرایط دریافت پاسپورت از طریق ازدواج در انگلستان به چه صورت است؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج چیست؟ قوانین اقامت از طریق ازدواج برای متقاضیان اتحادیه اروپا چیست؟

هدف از نگرش این مقاله این می باشد که اطلاعاتی در باب اخذ اقامت و تابعیت در انگلستان برای متقاضیان ارائه دهیم.همان طور که می دانید راه های مهاجرت که از آن طریق بتوان به اقامت و تابعیت رسید عبارتند از:پناهندگی ، ازدواج ، تحصیلی ، کاری و سرمایه گذاری.که ما در این مقاله سعی خود را بر این گذاشت ایم که اطلاعاتی در باب اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج در اختیار شما متقاضی قرار دهیم.موسسه حقوقی ملک پور ا همکاری موسسه آم ای آی اتریش می باشد که توانسته در سال های متوالی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت یشترین خدمات را به متقاضیان مهاجرت قانونی ارائه دهد.پیشنهاد ما  به شما این می باشد که قبل از انجام هر گونه  مهاجرت با موسسات حقوقی معتبر در سراسر کشور تماس داشته باشید و از آخرین اطلاعات مشاورین حقوقی در امر مهاجرت مطلع شوید.

یکی از طرقی که مهاجران می توانند برای اخذ تابعیت و اقامت انگلستان اقدام نمایند اقامت از طریق ازدواج می باشد که مانند هر گونه مهاجرتی متقاضی می بایست از شرایطی برخودار باشد که در این مقاله مفتخر می باشیم این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.

video اقامت انگلستان از طریق ازدواج

اقامت انگلستان از طریق ازدواج به 2 صورت امکان پذیر می باشد که عبارت است از:

ویزا نامزدی

ویزا ازدواج

سن ازدواج از 18 سالگی به بالا می باشد که البته این امکان برای افراد زیر 18 سال به کسب اجازه از والدین و سرپرست خانواده نیز مقدور می باشد.

طبق قوانین ازدواج در انگلستان در صورتی که متقاضی یکی از شهروند های کشورهای عضو به “اعمال نفوذ موضوعی بریتانیا” است شریک زندگی و همسر می بایست ساکن انگلستان یا ولز باشد که کشورهای عضو به اعمال نفوذ موضوعی بریتانیا هستند عبارتند از:

باربادوس
بلیز
برمودا
بوتسوانا
کانادا
جزایر نیوفاندلند) جزایر کوک)
قبرس
دومینیکا
فیجی
گامبیا
غنا (تنها مستعمره ساحل طلای غربی)
جبل الطارق
گرانادا
گورنسی (از جمله آلدرین)
جزیره مناشیا
جامائیکا
جرسی
کیریباتی
کنیا
جزایر لیوارد
لسوتو
مالاوی
مالزی (حلقه قبیله تنگه لابان ، Malacca و Penang فقط)
موریس
Nauru
نیوزیلند
نیجریه
جزایر Pitcairn
سنت لوسیا
سنت وینسنت
سیشل
سیرالئون
جزایر سلیمان جزایر
سریلانکا
سوازیلند
تانزانیا (تنها زنگبار(
تونگا
ترینیداد و توباگو
توووالو
اوگاندا
ونواوت
زامبیا
زیمبابوه

برای ازدواج در انگلستان 2 مرحله پیش روی متقاضی وجود دارد که این 2 مرحله شامل:

اخطاریه در خود دفتر ثبت نام محلی

یک مراسم مذهبی و یا مراسم مدنی حداقل 28 روز پس از دادن اطلاع قبلی.

متقاضیانی که قصد ازدواج در انگلستان را دارند باید در حداقل مدت به میزان 28 روز کاری به طور کامل در دفترثبت نام محلی خود بگذرانند.متقاضی  می بایست جزئیات مربوط به جایی که قصد دارد ازدواج کند را ذکر کنید.که اطلاعیه  به مدت 28 روز در دفتر ثبت نام نمایش می شود.

متقاضیان بین المللی

شرایط اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج برای متقاضیان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا متفاوت می باشد که در این مقاله به آن می پردازیم.در صورتی که متقاضیان که برای اقامت انگلستان از طریق ازدواج اقدام می نمایند از اتحادیه اروپا باشند با قبلا در انگلیس باشند شرایط مانند شهروندان انگلستانی می باشد و در غیر اینصورت قوانین برای متقاضیان بدین صورت می باشد که متقاضی می بایست ویزا کشور انگلیس را اخذ نماید.برای اخذ این نوع ویزا فردی که تبعه کشور انگلستان است می بایست درخواست مجوز خانواده نماید.که در این درخواست متقاضی می بایست ثابت کند که حداقل بمدت 2 سال با همسر خود زندگی کرده است.  ویزای ازدواج  ابتدا به مدت 2 سال و 8  ماه صادر می گردد  و بعد از گذشت 2 سال و 6 ماه دوباره شرایط بررسی می شود ه و برای 2 سال و 2  ماه دیگر تمدید میشود. بعد از 5 سال امکان اقامت دائم وجود دارد.

از شرایط مالی می توان گفت که شریک زندگی در کشور انگلستان باید سالی 18600پوند برای همسر در حساب خود داشته باشد.که اثبات این درآمد از راه های مختلفی از قبیل استخدام،وجه نقد در بانک و داشتن کار آزادا میسر می باشد.

این ویزا در اعتبار اولیه 6 ماه می باشد. که در این مدت می بایست  جهت ازدواج اطلاع داده شود که به مدت 28 روز در دفتر ثبت نام تائید شده در انگلستان و ولز اعمال نمایند.که متقاضیان می بایست اطلاع دهند که در مدت زمان 7 روز با هم در انگلستان و ولز زندگی می کردند.این ویزا به متقاضیانی تعلق می گیرد که قصد دارند درکشور انگلستان به زندگی خود ادامه دهند و شریک زندگی که تبعه انگلستان است نباید از هیچ گونه کمک هزینه از دولت استفاده نماید و شرط اصلی این است که از طریق قانونی به کشور انگلستان مهاجرت کرده باشد.

از مدارکی که متقاضی می بایست برای اخذ ویزا ازدواج ارائه دهد عبارتست از:

 • ارائه پاسپورت جدید و قدیم
 • ارائه شناسنامه
 • عقد نامه
 • عکس و فیلم های مراسم عروسی
 • پرینت های تماس تلفنی

6-     تکمیل فرم درخواست ویزا، تکمیل Sponsorship Form پرشده و امضاء شده توسط همسر و اخذ نوبت از سفارت انگلیس

 

 • مدرک زبان IELTS LIFE SKILL

 

 • پرداخت هزینه های بیمه

مدارک مورد نیاز از اسپانسر یا دعوت کننده :

1-     کپی پاسپورت و اقامت اسپانسر (دعوت کننده)

2-     قرارداد اجاره + نامه ای ازصاحب خانه دال بر قبول حضور همسر درخانه

3-     نامه شغلی، برگه مالیاتی، فیش حقوقی، P60، شماره بیمه ملی انگلستان

امید بر این است که توانسته باشیم اطلاعاتی از قبیل مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج در اختیار شما متقاضیان گرامی ارائه دهیم.موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش می باشد که توانسته است بیش ترین میزان اخذ روادید را به خود اختصاص دهد و توصیه می شود برای مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت و تابعیت انگلستان با ما در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بفرمائید و از مشاور تلفنی رایگان بهرمند شوید.

Rating: 5
4 پاسخ
 1. بها مهران گفته:

  با سلام
  من می خواهم تقاضای ویزای برای خانم که ایران هستند پر کنم آیا برای ایرانیان آزمایش Tb لازم است اگر بله آیا تو ایران انجام می‌دهند یا کشور همسایه
  ممنون میشم اگر جوابی دریافت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 2. شایان گفته:

  باسلام وعرض خسته نباشید
  خانمی هستم که شوهرم مقیم انگلستان هستن وایشون پاسپورت انگلیسی دارن
  پسرم ایران متولدشدن والان همسرم میخواد مارو دعوت کنه ایایکی ازمدارک لازم برای پسرم درست کردن پاس انگلیسی هست یانه؟
  واگر هست اینجا میشه درست کردیانه؟
  ممنون

  پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  با سلام
  من قبلا یهک بار دیگه هم پرسیدم و گفتن کیس شما پیچیدس. و جوابی دریافت نکردم ممنون می شم همکاران عزیز من را راهنمایی دقیق برفمایند
  خانم من متولد انگلستان می باشند و از 3 سالگی در ایران می باشند و پاسپورت قرزم انگلستان که سیتی زنی هست را دارن. و به به طبع آن به پسرم که الان 9 سالش شده هم سیتی زنی دادن و اون هم پاسپورت انگلستان را دارد.لطفا در صورت امکان من را راهنمایی بفرمایید.
  1- اولا اینکه خانم بنده از سه سالگی به بعد به انگلستان نرفتن و الان تصمیم به مهاجرت گرفتیم . و اینکه من هم می تونم به همراه آنها به انگلستان همزمان مهاجرت کنم؟
  2- ختنم من الان در حال پایان نامه داکترا در رشته شیلات هستن و 15 سال سابقه کاری دارن؟
  3- من هم به مدت 20 سال در یک شرکت مشغول به کار هستن در سن من 43 سال می باشد.
  4- آیا اگر بخوامم پسرم را برای زنئگی و تدامه تحصیل بفرستن و مادرش نخواد باهاش بره به طبع اون به من اقامت می دن(پسرم 9 سالشه؟)
  و هنوز سوالهای دیگه هم هست
  با سپاس فراوان از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشد اتفاقا اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.