اقامت استرالیا

اقامت استرالیا

اقامت استرالیا و اخذ اقامت استرالیا ۲۰۱۸ و شرایط و قوانین ۲۰۱۸ اقامت استرالیا ، راههای جدید اقامت استرالیا ۲۰۱۸ ، اخذ اقامت استرالیا از طریق پناهندگی در استرالیا ، اقامت استرالیا از طریق تحصیل در استرالیا ، اقامت استرالیا از طریق اسکیل ورکر استرالیا و کار در استرالیا و ویزای کار استرالیا ، اقامت استرالیا از طریق ازدواج در استرالیا ، اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا را در این مقاله میخوانیم ،  آیا از شرایط مهاجرت به کشور استرالیا اطلاع دارید؟راه های اخذ اقامت استرالیا چیست؟ آیا از هزینه های زندگی در کشور استرالیا اطلاع دارید؟ وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در این مقاله تمامی سعی خود را بر این گذاشته است که اطلاعاتی در باب اقامت استرالیا در اختیار شما متقاضی گرامی قراردهد.پیشنهاد وکلا و کارشناسان به متقاضیان اخذ اقامت استرالیا بهترین ها را در بر می گیرد و توصیه می شود که قبل از هر گونه اقدامی با موسسات معتبر در سراسر کشور تماس حاصل بفرمائید . کشور استرالیا (Australia) کشور استرالیا کشوری توسعه یافته در نیمکره جنوبی است این کشور با میزان وسعت ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع توانسته است رتبه ششمین کشور پهناور دنیا را ه خود اختصاص دهد. کشور استرالیا یکی از قلمروهای همسوداست .پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا است، شهر کانبرا شهری که در آن مجلس کشور و خانه فرماندار کل قرار دارد.کشور استرالیا از لحاظ مساحت دومین کشور پهناور عضو مجموعه اتحادیه کشورهای همسود است.از شهر های بزرگ کشور استرالیا سیدنی و ملبورن را می توان نام برد.

audio اقامت استرالیا

اقامت استرالیا از طریق برنامه ی اسکیلد وورکر :
کشور استرالیا به دلیل داشتن جمعیت کم نسبت به مساحت خود همواره در پی پذیرش مهاجران با شرایط خاص از سراسر جهان بوده است. برای پذیرش مهاجر کشور استرالیا همانند کانادا و نیوزلند برنامه ای تعریف کرده است تا مشخصات و شرایط شما را از لحاظ سن تحصیلات دانش زبان سابقه کار و…. مورد بررسی قرار دهد .هر یک از این موارد در جدول امتیاز بندی اسکید وورکر دارای امتیاز مشخص هستند و شما با رسیدن به حد نصاب این امتیازات میتتوانید اقامت دائم کشور استرالیا را بدو ورود به این کشور دریافت کنید.
این نوع از ویزا ها چندین نوع هستند که به ساب کلاس های مختلف معروف هستند. بحث ساب کلس های مختلف بحث بسیار گسترده ای است که شما میتوانید هر ساب کلس را در قسمت مربوطه در سایت به طور مفصل مشاهده بفرمایید.
ویزای ۴۶۷ یکی از ساب کلس های خاص است که مخصوص افراد با شرایطی ویژه است:
ویزای ۴۷۶ ویزای اقامت موقت کلاس ۴۷۶ مخصوص فارغ‌التحصیلان دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران می‌باشد و به متقاضی این اجازه را می‌دهد که ۱۸ ماه در استرالیا زندگی کنند. شرایط اخذ این ویزا به شرح زیر است: – متقاضی باید زیر ۳۱ سال سن داشته باشد – فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی باشد – حداقل نمره‌ی آیلتس اورال ۶ داشته باشد – بیشتر از دو سال از فارغ‌التحصیلی نگذشته باشد.

اقامت استرالیا از طریق تحصیل :

شما میتوانید از طریق ویزای تحصیلی به کشور استرالیا وارد شوید و بعد از پایان تحصیلات خود برای اقامت دایم خود از طریق یکی از أنواع ساب کلس های موجود اقدام نمایید تا اقامت دائم استرالیا و نهایتا پاسپورت خود را دریافت کنید. تفاوتی که اقدام از خاک استرالیا و اقدام از ایران دارند در این موضو ع است که کسانی که از داخل خاک استرالیا اقدام میکنند  افرادی هستند که تجربه تحصیل و کار در کانادا را دارند و از این بابت امتیازات بخش سازگاری با محیط را در جدول اسکیلد وورکر دریافت میکنند.
نظام آموزشی کشور استرالیا جزو گران ترین های جهان است. و افراد خارجی هزینه ای سالانه در حدود ۲۵ تا ۴۰ هزار دلار استرالیا میباید برای تحصیل بپردازند.


اقامت استرالیا از طریق پناهندگی :

پناهندگی از روش های خطر ناک و پر ریسک در مهاجرت است که ویژه ی افرادی است که در کشور خود در خطرات جانی مالی روحی و … هستند.  این پروسه از آن جایی به وجود آمد که دولت های مختلف کشور های جهان تصمیم گرفتند کنوانسیونی را در حمایت از پناه جویان  به امضا برسانند. به این صورت که اگر فردی در کشور خود از نظر جانی مالی روحی و یا … در خطر بود بتواند به کشور های دیگر پناه ببرد. چنانچه این ادعای فرد مورد قبول قرار بگیرد و دادگاه با درخواست وی موافقت نماید شخص میتواند اقامت دایم و پس از ۵ سال پاسپورت کشور استرالیا را دریافت کند.
اما در سال های اخیر به دلیل ازدیاد پناه جویان شرایط رو به سختی گذاشته و تا زمانی که پرونده متقاضی بررسی شود او میباید در جزیره های اطراف استرالیا منتظر بماند که گاهی این انتظار چند سال به طول خواهد انجامید.

اقامت استرالیا از طریق ازدواج  :
طبق قانونی که تقریبا در اکثر قریب به یقیین کشور های جهان وجود دارد تابعیت و شهروندی از هر یک از همسر ها به دیگری انتقال می یابد در  کشور استرالیا هم طبق همین قانون چنانچه شما به عنوان یک خارجی با یک تبعه ی استرالیا ازدواج نمایید میتوانید اقامت این کشور و بعد از ۳ سال پاسپورت آن را دریافت کنید. دقت بفرمایید که  منظور از شخص استرالیایی فردی است که پاسپورت استرالیا را داشته باشد و صرفا به این معنا نیست این شخص باید متولد استرالیا باشد.این فرد می تواند یک خارجی باشد که به هر طریقی پاسپورت قانونی کشور استرالیا را دریافت کرده باشد.

اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری :
از دیگر روش های اخذ اقامت یک کشور سرمایه گذاری است .به این معنا که دولت ها همواره از سرمایه گذاران و کار افرینان خارجی حمایت میکنند و به آنها امتیازاتی از جمله اقامت و نهایتا پاسپورت اهدا میکنند. کشور استرالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما بتوانید تمکن مالی خود را ثابت نمایید و همینطور نشان دهید که شرایط یک کار افرین (مانند سابقه مدیریتی( را در کشور خود دارید میتوانید به این کشور مهاجرت کرده و فرصت سرمایه گذاری و کرافرینی را یافته و پس از اقدام در این مورد اقامت دایم و پاسپورت دریافت نمایید.
برای اطلاع از مبحث سرمایه میتوانید به قسمت مربوطه در سایت مراجعه بفرمایید.

امید بر ایناست که با به اتمام رسیدن این مقاله توانسته باشیم اطلاعاتی مفیدی در باب اخذ اقامت استرالیا  ، مهاجرت به استرالیا  در اختیار شما متقاضی گرامی قرار دهیم .موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام ای ای اتریش در زمینه مهاجرت بهترین گزینه ها را برای شما در نظر  می گیرد.پیشنهاد وکلا و کارشناسان ما به شما عزیزان متقاضی این می باشد که قبل از هر گونه اقدامی با وکلا و کارشناسان ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان بهرمند شوید.

6 پاسخ
 1. حسین اشرافی گفته:

  با سلام و درود
  ۳۷ ساله هستم با مدرک فوق لیسانس باغبانی و سابقه کار تقریبا ۸ سال…زبان در حد آیلتس ۵..چند سال پیش از طریق اسکیل ورکر اقدام کردم اما موفق نشدم.آیا از طریق ویزا ۴۰۲…۴۰۷ به نتیجه میرسم اقدام کنم…ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..
  حسین اشرافی از شیراز

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. از مهمترین فاکتورها جهت اقدام برای ویزای اسکیلد ورکر استرالیا داشتن مدرک IELTS حداقل 7 می باشد. البته پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته تا به صورت کاملتری بررسی گردد و در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره در این باب با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. maziar samiei گفته:

  با سلام خدمت استاد ملک پور بنده دارای مدرک مهندسی کشاورزی می باشم و قصد دارم به کشور استرالیا مهاجرت نمایم لطفا درمورد هزینه و چگونگی مهاجرت و ایا کسی هست که اونجا من را بپذیرد راهنمایی کنین

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در ابتدا شرایط شما کاملا باید مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم دقیق شما را راهنمایی کنیم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.