اقامت از طریق کار در ارمنستان

اقامت از طریق کار در ارمنستان و شرایط مهاجرت به ارمنستان 2018 و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط اخذ اقامت ارمنستان 2018 و شرایط اخذ ویزای کار ارمنستان و شرایط کاریابی در ارمنستان و موسسات کاریابی در ارمنستان و شرایط کار در ارمنستان چگونه است ؟
با مطالعه مقالات موسسه حقوقی ملک پور در سایت موسسه حقوقی ملک پور میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به اخذ اقامت از طریق ویزای کار را بدست بیاورید.
تیم مشاوران موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کافی راجع به ویزای کار را در اختیار شما قرار میدهند.

تعریف ویزای کار

در نوع اول از ویزای کار منظور این است که کار فرما باید یک دعوتنامه کاری برای کسی که در خارج از کشور دنبال کار میگردد تهیه کند  ،  پیدا است که برای بدست آوردن یک موقعیت شغلی در هر کشور اولویت با متقاضیان داخل آن کشور که واجد شرایط آن شغل هستند ، میباشد  و وقتی این شغل به متقاضی خارجی خواهد رسید که کسی در داخل آن کشور واجد شرایط آن شغل نباشد .
به طور مثال در کشور های اروپایی این قانون به این صورت هست که کارفرما آن شغل مورد نظر را باید به مدت ۳ ماه در داخل /ان کشور به صورت عمومی آگهی کند  ، اگر کسی پیدا نشد و خواستار آن شغل نبود سپس آن شغل به مدت ۳ ماه در دیگر در کشوهای عضو اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر باز هم شخصی واجد شرایط آن شغل نبود کار فرما میتئاند از متغاضیان خارجی واجد شرایط دعت به همکاری کند .
با خواندن این مطلب شاید فکر کنید این که از متقاضی خارجی  واجد شرایط دعوت به همکاری شود غیر ممکن است اما این روش را حل هایی هم دا رد  ، به عنوان مثال گاهی دیده شده کارفرمایی خواستار این باشد از خانواده خودش را استخدام کند و یا کارفرمایی ایرانی است و خواستار این است که حتما نیروی کار ایرانی را استخدام کند در این موارد کارفرما شغل مورد نیاز خود را به طور بسیار سخت تعریف میکند  ، مثلا  فکر کنید کارفرمای ایرانی نیاز به آشپز ایرانی دارد که توانایی درست کردن غذاهای معروف تخصصی ایرانی را داشته باشد و به زبان فارسی هم تسلط داشته باشد از اینجا پیدا است که متقاضی برای این شغل در داخل کشور یا اتحادیه اروپا از حالت عادی خیلی کمتر میشود و ممکن است متقاضی خارجی در چنین صورتی راحت تر کار پیدا کند .

در ارمنستان ، انواع ویزای ورودی زیر ارائه میشود:
B – ویزای ترانزیت، تا ۲ روز معتبر؛
C – ویزای کوتاه مدت، تا ۹۰ روز معتبر؛
D – ویزای بلند مدت، معتبر برای تا ۱ سال با حق اقامت تا ۹۰ روز، مگر اینکه در غیر این صورت توسط توافقنامه های بین المللی در ارمنستان تصریح شده باشد
ویزای ورود ممکن است تک ورودی / دو ورودی / چند ورودی باشد .

اقامت از طریق کار در ارمنستان :

ارمنستان دارای یک سیاست مهاجرت  لیبرال  که به اصطلاح طرفدار حرکت آزاد افراد هستند ، میباشد که مها جرت از طریق کسب کار از این نوع مهاجرت میباشد . مهاجرت به ارمنستان یک روش سریع است  که عملا  هزینه نسبتا کمی دارد.  مهاجران لازم نیست که کارشان منجر به سرمایه گذاری های خیلی  بزرگ شود بلکه با  خرید ملک هم میتوانند به ارمنستان مهاجرت کرده و اقامت دائم را کسب کنند.
دولت ارمنستان هنوز یک محل را  برای  سیستم اقامت از طریق کار و  مجوز کار برای اتباع خارجی قرار نداده است. بنابراین، در حال حاضر هیچ سهمیه ای و یا  آزمایشی برای  بازار کار اتباع خارجی و  یا محدودیت های دیگری در استخدام کارکنان خارجی وجود نداشته است .  اکنون کارفرمایان ارمنی  ترجیح می دهند مردم محلی و نیروی کار داخلی بیش از خارجی ها استخدام کنند . حتی پس از چارچوب قانونی برای اجازه کار اتباع خارجی  در محل برای کسب و کار ، صاحبان کسب و کار و مدیران از نیروی کار داخلی بیش از خارجی استفاده کرده اند ، دارندگان مجوز اقامت دائم و اعضای خانواده آنها، هنوز هم از الزامات مجوز کار معاف هستند . این موضوع هم قابل توجه است که ممکن است قوانین کشور عوض شود و قوانین کار اتباع خارجی و اقامت اتباع خارجی عوض شود.

نرخ بیکاری در ارمنستان ۱۸ درصد  تخمین زده می شود ،
. حقوق و دستمزد به طور متوسط ماهانه حدود ۳۷۰ $ است.
ماهیانه متوسط ساعتی برای کار در هفته ۴۰ ساعت است
ویزای کشور ارمنستان :
اتباع کشورهای اتحادیه اروپا / انجمن تجارت آزاد اروپا و کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق می توانند به ارمنستان بدون ویزا بیایند و اقامت تا ۱۸۰ روز در سال داده میشود . اتباع کشورهای دیگر باید برای ویزا و ااقامت ، که برای  ۱۲۰ روز صادر میشود که حداقل ۶۰ روز فرد  به طور معمول باید حضور داشته باشد  به راحتی به محض ورود در مرز به دست  می آورد، یا از طریق هوا یا زمین اعمال می شود.
شهروندان برخی از کشورها  (چین، هند، پاکستان، کشورهای آفریقایی) باید ویزا یشان را  در کنسولگری ارمنستان در کشور خودشان به دست آورند ، در حالی که حتی ممکن است یک دعوت نامه از یک ساکن ارمنستان نیز  مورد نیاز باشد.

مراحل اقامت از طریق کار در ارمنستان :
در این مرحله فرد وقتی از سوی کارفرمای ارمنستانی استخدام میشود وقتی به مدت ۱ سال در ارمنستان کار کند میتواند اقامت به صورت موقت را دریافت کند ، و یا اینکه فردی  با سرمایه گذاری، خرید و یا اجاره ملک، اثبات کند که  درآمد سالانه دارد و یا  پول سپرده در یک بانک دارد با  به دست آوردن بیمه، میتواند یا یک سال اقامت موقت بگیرد و یا اینکه ۳ سال بماند و ااقامت دائم خود را بگیرد و همچنین ۲ سال دیگر بماند که پاسپورت ارمنستانی را دریافت کند.

اجازه اقامت موقت توسط پاسپورت فرد خارجی  و ویزا با درخواست  از پلیس ظرف ۳۰ روز صادر میشود  که متقاضی باید برای گرفتن اقامت موقت به ارمنستان سفر کنند .
متقاضیان باید برای گرفتن اقامت موقت یک ساله و همچنین تجدید اقامت برای گرفتن اقامت دائم باید در دسته های زیر قرار بگیرند :
کارآفرین برای  انجام کسب و کار در ارمنستان
کارمند
دانشجو
همسر / پدر و مادر / کودک / خواهر و برادر / پدربزرگ و مادر بزرگ / نوه یک شهروند ارمنی یا دارنده اجازه اقامت دائم
همسر / پدر و مادر / فرزند یک دارنده اجازه اقامت موقت
نژاد ارمنی

وضعیت کارآفرین می تواند توسط هر سند که  نشان دهنده  وجود فعالیت های اقتصادی در ارمنستان است، از جمله یک شرکت با گواهی ثبت نام، قرارداد برای حساب های بانکی، فاکتور برای اجاره فضای اداری ثابت، فاکتور برای تجهیزات خریداری شده برای کسب و کار، و غیره مورد تایید واقع شود .
اجازه اقامت دائم برای اتباع خارجی که تحت یکی از مقوله های زیر قرار می گیرند در دسترس هستند:

کارآفرینی و  انجام کسب و کار در ارمنستان
نژاد ارمنی
همسر / پدر و مادر / کودک / خواهر و برادر / پدربزرگ و مادر بزرگ / نوه یک شهروند و یا دارنده اجازه اقامت دائم با منابع کافی مالی و مسکن در ارمنستان ، که در ارمنستان برای حداقل سه سال اقامت داشته باشند محیا است .
همچنین برای اقامت  از طریق کار در ارمنستان فرد باید حتما هم یک مسکن برای اقامت خود داشته باشد و گردش مالی در حساب بانکی خود داشته باشد و برای تمدید آن و یا گرفتن پاسپورت باید نامه سلامت پزشکی هر ساله بگیرد.
اجازه اقامت ویژه ممکن است توسط رئیس جمهور ارمنستان به افراد با تبار ارمنی و خارجی درگیر در فعالیت های اقتصادی  و کاری و یا فرهنگی در ارمنستان اعطا  شود.
اخذ شهروندی ارمنستان پس از کار:
توسط شرایط زیر :
به طور دائم سه سال در ارمنستان اقامت داشته باشد
زبان ارمنی بلد باشد
با قانون اساسی ارمنستان آشنا باشد
شخصی که دارای پدر و مادر ارمنی است .
افرادی که خدمات استثنایی به جمهوری ارمنستان ارائه کرده اند.

امید است که مطالب بالا تا حدودی به شما راجع به اقامت از طریق کار در ارمنستان کمک کرده باشد.
اگر شما هم خواهان اقامت از طریق کار در ارمنستان هستید هستید وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور که از معتبرترین موسسات مهاجرت کشور می باشد میتوانند شما را یاری دهند .
همچنین با مراجعه به سایت های   https://www.iranmohajerat.ir /  یا https://legalmalekpour.com/
اطلاعات دیگری راجع به اقامت از طریق کار در ارمنستان  و کار و تحصیل در ارمنستان و انواع طرق مهاجرت به کشور ارمنستان و کشورهای دیگر را کسب نمایید .

همواره می توانید در خصوص اقامت از طریق کار در ارمنستان و یا کار در ارمنستان و یا مهاجرت به ارمنستان و یا کاریابی در ارمنستان و یا اخذ ویزای کاری ارمنستان و در نهایت اخذ اقامت ارمنستان با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
54 پاسخ
 1. نورالدین گفته:

  سلام من دوازده سال سابقه کار کافی شاپ و رستوران رو دارم واسه کار توی کشور ارمنستان قصد دارم به این کشور سفر کنم اما فعلا هیچ پیشنهاد کاری ندارم کمکم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   طبق قانون کشور ارمنستان شما برای اینکه بتوانید ویزای کار ارمنستان را دریافت کنید باید حتما ابتدا یک پیشنهاد کار داشته باشید.

   پاسخ
 2. کیا گفته:

  سلام کارشناسی نقشه برداری با ۱۰سال سابقه کار زیاد سرمایه ندارم میخوام مهاحرت کنم میخوام لطف کنید راهنمایی کنید کدام کشور شما پیشنهاد میدید من دوست در ارمنستان والمان وروسیه دنبال کار باشم زبان هم در حد معمول بلدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام . کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 35 می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی این کشور جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. Star گفته:

  سلام من ۴۳ ساله هستم مدرک لیسانس پرستاری و ۱۹ سال سابقه کار پرستاری دارم دو تا دختر ۱۶ ساله و ۸ ساله دارم میتونم از طریق کار همراه خانوادم به ارمنستان مهاجرت کنم؟
  اگه بخوایم از طریق خرید ملک بریم امکان کار هم برامون هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در ارمنستان باید پیشنهاد کار داشته باشید. اگر از طریق خرید ملک اقامت بگیرید امکان کار و تحصیل نیز خواهید داشت.

   پاسخ
 4. جعفر نجفی گفته:

  شرایط سرمایه گذاری در زمینه دامداری و مهاجرت بهمراه خانواده به ارمنستان به چه صورت میباشد نوع دامداری مورد نیاز و حداقل سرمایه چقدر میباشد با تشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام‌و عرض ادب. سرمایه گذاری در ارمنستان از طریق ثبت شرکت، خرید سهام و اوراق بهادار و سرمایه گذاری در بخش های اقتصادی و صنعتی امکان پذیر است و بستگی به میزان سرمایه و سایر شرایط شما خواهد داشت. به شما پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله سرمایه گذاری در ارمنستان ( https://malekpour.ir/سرمایه-گذاری-در-ارمنستان/ ) در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 5. عباس گفته:

  من 43 سال سن دارم مجرد هستم فوق لیسانس زبان انگلیس از ار منستان دارم ودکترای زبان شناسی انگلیسی از بلاروس منتهی هنوز تز دکرامو نداد م امکان کار درکدام کشور را دارم

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می بایست پیشنهاد کاری یا جاب آفر داشته باشید. پیشنهاد می گردد جهت بررسی شرایطتان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 6. رها گفته:

  سلام.من و نامزدم قصد مهاجرت و اقامت در ارمنستان را داریم.و هنوز عقد نکردیم.اگه عقدمون رو بخوایم توی ارمنستان انجام بدیم مشمول اقامت میشویم یا خیر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به این منطور یکی از زوجین الزاما می بایست شهروند ارمنستان باشند زیرا کشور ارمنستان جزو کشورهای تابع اصل خون قرار دارد.

   پاسخ
 7. Elnaz گفته:

  سلام من کار ارایشگری میخوام اونجا شروع کنم اکستنشن مژه ک مدرک بین المللی دارم با برادرم ک تتو کاره میخواسم بدونم میشه ؟؟بعد کار توی رسته حسابداری هم اونجا هست؟

  پاسخ
 8. محمد گفته:

  با سلام و احترام
  من قصد مهاجرت به ارمنستان را دارم دارای همسر فرزند 3 ساله هستم، سابقه کار آزاد فنی برق و قدرت و سابقه کار در شرکت دارو سازی و شرکت یخچال سازی را دارم و با سیستم سرمایش کاملا آشنا هستم در کل آدم فوق العاده کاری هستم و هر کاری باشه انجام میدم میخواستم بدونم شرایط لازمو دارم برا مهاجرت چون قصد صد درصد برای اقامت دائم در ارمنستان را دارم و دو بار هم به این کشور رفته ام و با همه چیزش آشنا هستم ولی چون با زن و بچم میخوام برم میخوام کامل مطمعن و حساب شده برم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 9. میلاد گفته:

  سلام
  میلاد هستم ۲۵ساله عنوان شغلیم هست تعمیرات مخازن نفت وگاز (رنگ امیزی و سندبلاست)میخواستم ببینم میشه در ارمنستان کار بکنم ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. maziar samiei گفته:

  سلام من می خواستم مهاجرت کاری برای کشور ارمنستان داشته باشم کافی من و کار کر ساده و لیسانس الهیات دارم راهنمایی کنید متشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. ارش گفته:

  سلام ارش هستم مجردم ۳۵ سالمه حدود ۱۴ سال ارایشگر هستم مدرک فنی حرفه ای درجه ۱ و ۲ دارم الانم ارایشگاه دارم پروانه کسب هم دارم واسه کار و اقامت میخواستم برم ارمنستان چجوری باید اقدام کنم .مرسی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 12. maziar samiei گفته:

  سلام.من مهندس عمران ازدانشگاه فردوسی مشهد باسابقه 25سال و رزومه قوی ذرزمینه کارهای ساختمانی و سدسازی مایل به فعالیت در کشور آذربایجان یا گرجستان ویا ارمنستان میباشم .ازچه طریقی برای پیداکردن کار اقدام نمایم.باتشکر.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Elham panahi گفته:

  باسلام من مدرک دارویاری دارم ۱۳ساله در داروخانه مشغول به کار هستم اشنایی کامل با نسخه خوانی مدرک خدمات پرستاری و منشی پزشکی هم دارم.کدام کشور را به عنوان کار کاری که مرتبط با شرایطی که ذکر کردم رو داشته باشه پیشنهاد میکنین.ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  سلام من یک شیرینی پزی یا بهتره بگم کیک ساز حرفه ای هستم می خوام جهت کار کردن به یکی از کشور های نزدیک ایران برم شما کجا رو پیش نهاد می کنید کدام کشور

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. Ali گفته:

  سلام .میخوام به کشور ارمنستان مهاجرت کنم مدرک تحصلیم دیپلمه و۲۲سال سنمه زبان انگلیسی هم به حد متوسط بلدم کل سرمایم هم ۳۰ میلیون تومنه میخواستم بدونم با این شرایط میتون به اونجا مهاجرت کنم وکار پیدا کنم .باتشکر

  پاسخ
 16. م گفته:

  باسلام من کارشناس ازمایشگاهم با سابقه کارمناسب شدیدا به دنبال مهاجرت هستم چه کشوری روبمن پیشنهاد میدین؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای ویزای کاری نکات دیگری هم مانند مدرک زبان نیاز است در این مورد نیاز است که با مشاورین ما مشورت نمایید

   پاسخ
 17. هادی گفته:

  سلام هادی هستم با ۳۰سال سن مدرک فنی جوشکاری دارم و قصد مهاجرت به ارمنستان یا گرجستان رو دارم چجوری باید پیگیر باشم قصد موندن کامل در هر یک از این دو کشور را دارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. Chakame گفته:

  با سلام من و همسرم با دو دختر سه ساله ويك ساله ام با مدرك تحصيلي فوق ديپلم عمران مسلط به كارهاي ساختماني به صورت حرفه اي و عملي با مدرك فني حرفه اي ونيز داراي پروانه كسب فست فود كه در حال حاضر به علت كسادي بازار ساخت وساز با اجاره كرن مغازه اي حدود ٤ سال است مشغول كار در اين صنف( فست فود) هستم ، ميخواستم راهنماييم كنيد آيا مغازه راه انداختن اونجا مرفق تر هست يا كارهاي ساختماني؟
  با تشكر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. عرشیا گفته:

  باسلام پسری مجردو21سالم که مدرک csr(مرکزاستریل اتاق عمل) رو دارم و عنوان مدرکم (اشنایی بااتاق عمل واستریلیزاسیونه)چطوری میتونم بااین مدرکم دنبال شغل تو ارمنستان باشم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. محمد گفته:

  سلام
  من متولد ١٣٦٢؟هستم و مجرد
  درامد خوبي دارم و كار گاه ساخت و توليد كابينت و دكوراسيون دارم ميخواستم ببينم براي اقامت كاري در ارمنستان چه راهي رو پيشنهاد ميكنيد
  ممنونم از راهنماييتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. ناشناس گفته:

  با عرض سلام بنده متولد ۱۳۶۵ هستم و مجرد مدرک دیپلم دارم و شغلم تاسیساته ساختمانه.جزو عقلیت مذهبی هستم میخواستم بدونم بهترین راه برای اقامت ارمنستان بدون خرید املاک چی هستش

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار از این کشور نیاز به پیشنهاد شغلی می باشد. برای سایر روش ها مانند ویزاهای سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … باید میزان سرمایه و شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. مهسا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من و همسرم تصمیم داریم برای زندگی به ارمنستان مهاجرت کنیم
  کار همسرم تزیینات ساختمانه
  خودمم مدرک FCE زبان خارجه رو از دانشگاه کمبریج انگلستان دارم
  خواستم بدونم اونجا واسه من یا همسرم کار هست؟و اینکه اگه هست ماهیانه چقدر درامد میتونیم داشته باشیم؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور باید در آن حضور داشته باشید. برای اطلاع از راه های ورود به کشور ارمنستان پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. مرتضی گفته:

  اینجانب متولد ۱۳۶۲ و دارای لیسانس بازرسی جوشکاری و مدارک تست های غیرمخرب:CWI ‘VT ‘PT ‘MT ‘RT ‘RTI ‘UT میباشم و بمدت یکسال سابقه ی بازرسی جوش وQC قبل از لیسانس دارم و مدت ۵ سال در زمینه رادیوگرافی که یکی از تستهای غیرمخرب است درزمان قبل از لیسانس مشغول بکاربوده ام و دارای مدرک کاردانی فناوری جوش و مکانیک خودرو و برق خودرو و همچنین سابقه در این زمینه ها میباشم و همچنین سابقه جوشکاری:GTAW’ SMAW ‘CO2 را دارم.و در حال حاضر از لحاظ مالی خیلی ضعیف هستم/ایا مهاجرت بنده برای کار با این شرایط امکان دارد یا خیر لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کار در کشور ارمنستان نیازمند حضور در این کشور می باشد. به طور کلی در امر مهاجرت توجه به میزان سرمایه از مهمترین نکات می باشد. برای اطلاع از راه های ورود به این کشور یا سایر کشورها متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. مرتضی گفته:

  باسلام،اینجانب دارای مدرک دیپلم برق خودرو و مکانیک خودرو بوده و در زمینه مکانیک ماشینهای سواری تجربه کاری دارم و دارای تجربه کاری در زمینه جوشکاری GTAW,SMAW,CO2 میباشم و همچنین دارای مدرک کارشناسی بازرسی جوشکاری بوده و دارای مدارک بازرسی تستهای غیرمخرب:UT,RT,RTI,PT,MT,VT,CWI,میباشم و در این موارد سابقه و تجربه کاری دارم در زمینه رادیوگرافی صنعتی بصورت حرفه ای تخصص دارم در مورد کار با رادیو ایزوتوپ و دستگاه ایکس و گاما.و خواهان کار در ارمنستان هستم .ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   امکان پیدا کردن کار در خارج از ارمنستان وجود ندارد و در اصل موردی به نام ویزای جست و جو کار در ارمنستان وجود ندارد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا راه های ورود به کشور ارمنستان برای شما توضیح داده شود . با تشکر

   پاسخ
 25. مصطفی شیرزاد گفته:

  سلام. من وهمسرم برا کار واقامت میخوام به ارمنستان مهاجرت کنیم برای ما کار هست؟.هزینه سفر و اقامت چقدر هست

  پاسخ
 26. مریم سنجابیl گفته:

  سلام میخواهم همراه فرزند و همسرم به ارمنستان مهاجرت کنم از طریق خرید ملک. از کجا باید شروع کنم ؟موسسات درست جواب نمیدهند. چقدر هزینه خرید ملک است و ….

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.