اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی برای مهاجرت به اسلواکی 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت یکی از مواردی است که منجر به اخذ اقامت اسلواکی میگردد و در نهایت شما میتوانید مهاجرت به اسلواکی نمایید . راه های زیادی برای مهاجرت به اسلواکی وجود دارد که از جمله آن میتوان به کار در اسلواکی تحصیل در اسلواکی و یا ثبت شرکت در اسلواکی و یا سرمایه گذاری در اسلواکی … اشاره کرد .  پیشنهاد میگردد در ابتدای امر ویدیو و فایل های صوتی موجود در این بخش را که توسط آقای  ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و وکیل پایه یک دادگستری ایران را که مطالب ارزنده ای در خصوص سرمایه گذاری در خارج از کشور و ثبت شرکت در اسلواکی است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید .

فایل تصویری آقای ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلواکی

video اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

فایل تصویری آقای  ملک پور در باب قوانین کلی سرمایه گذاری

video اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

اِسلُواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزیاست  که تا سال ۱۹۱۸، اسلواکی بخشی از کشور اتریش مجارستان بود و در بخش مجاری قرار داشت. اسلواکی از ۱۹۱۸-۱۹۳۹بخشی از چکسلواکی شد که بعد از جنگ جهانی اول تشکیل شده بود. اسلواکی در دوره ۱۹۳۹-۱۹۴۵تحت نام جمهوری اسلواکیرسماً کشوری مستقل بود، اما در عمل، از مناطق اقماری آلمان نازیبود. از ۱۹۴۵-۱۹۹۲اسلواکی دوباره بخشی از چکسلواکی شد.

در تاریخ ۱۰اوت سال ۱۹۶۸نیروهای ارتش شوروی که در آن مجارها نیز عضویت داشتند وارد خاک اسلواکی (که در آن زمان چکسلواکی، متشکل از دو کشور چک و اسلواکی بود) شدند و به دوره‌ای از اصلاحات موسوم به بهار پراگدر این کشور خاتمه دادند.

فایل صوتی آقای ملک پور در باب مقایسه ثبت شرکت در اسلواکی و ترکیه

audio اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

در ۱ژانویه ۱۹۹۳، چکسلواکی به دو کشور جمهوری چک و اسلواکی تقسیم شد.جمعیت آن حدود ۵٫۴میلیون نفر و پایتخت آن براتیسلاوااست. شهر براتیسلاوا ۴۱۳هزار نفر جمعیت دارد. واحد پول این کشور یورواست.

از ۱مه سال ۲۰۰۴، اسلواکی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. مردم این کشور در ۱۸ماه مه ۲۰۰۳در یک همه‌پرسی به پیوستن به این اتحادیه رای مثبت داده‌بودند. یک ماه پیش از پیوستن به اتحادیه اروپا، اسلواکی در ۲۹مارس ۲۰۰۴، به پیمان آتلانتیک شمالی، ناتو، پیوست. در تاریخ ۲۱دسامبر ۲۰۰۷اسلواکی به حوزه شنگن پیوست که از طریق آن رفت‌وآمد آزاد بین اسلواکی و کشورهای همسایه‌اش، به استثنای اوکراین مجاز شمرده می‌شود.(موسسه حقوقی ملک پور ارائه دهنده برترین مشاوره در زمینه ویزاهای سرمایه گذاری میباشد.)

واحد پول این کشور یورواست. اقتصاد اسلواکی به تولید و صدور خودرو و وسایل الکترونیکی، به ویژه به آلمان وابسته است و موتور محرکه رشد اقتصادی اسلواکی به طور انحصاری تقاضای خارجی است..

منابع طبیعی آن شامل انواع ذغال سنگ؛ اورهآهن، مس و منگنز؛ نمک؛ زمین‌های کشاورزی؛ و مقدار کمی نفت و گاز است. مهم‌ترین صنایع آن ماشین‌سازی، صنایع فلزی، صنایع الکتریکی و اپتیک، صنایع نظامی، خودروسازی، نساجی، منابع غذایی و آشامیدنی، شیمیایی، کاغذ و چاپ، صنعت برق، صنایع گاز، سرامیک، و تولید سوخت هسته‌ای است. فراورده‌های کشاورزی اسلواکی جو، سیب زمینی، چغندرقند، رازک،میوه، احشام و خوک، و تولیدات جنگلی است.

اسلواکی با جمهوری چک، اوکراین، لهستان، مجارستان و اتریش همسایه است.همسایگی با اتریش موجب شده که این کشور مراحل رشد اقتصادی را طی کند . جمعیت این کشور پنج میلیون و ۴۴۷ هزار و ۵۰۲ نفر است که میانگین سنی آنها ۳۶٫۱ سال است.(موسسه حقوقی ملک پور ارائه دهنده برترین مشاوره در زمینه ویزاهای سرمایه گذاری میباشد.)امید به زندگی در بدو تولد برای زنان ۱۱/۷۹سال و برای مردان ۷۱ سال است.

۸۵/۸درصد از مردم این کشور از نژاد اسلواک، ۷/۹ درصد مجار، ۷/۱ درصد کولی  هستند.  اغلب مردم این کشور مسیحی هستند و ۹/۶۸درصد آنها پیرو کلیسای رم.

حال این کشور یک اقامتی برای متقاضیان برای سرمایه گذاری های آینده اسلواکی اعطا میکند که در این روش شخص باید یک طرح توجیهی برای بیزینس و سرمایه گذاری خود ارائه دهد که این طرح جزو طرحهای تصویبی دولت باشد در غیر اینصورت طرح بیزینسی مورد تایید قرار گرفته نخواهد شد . پس باید توجه داشته باشید که ارائه این طرح بسیار مهم میباشد .

برای این منظور شما نیاز به ثبت شرکت در کشور اسلواکی دارید و در ازای آن به شما یک کارت اقامت داده میشود که این کارت تا ۵ سال تمدید میشود و نهایتا به شما اقامت دائم داده میشود.

بسیاری از موکلین شرکت خود را در کشور اسلواکی ثبت میکنند و در کشورهای دیگر حوزه شینگن به اقامت و کار مشغول میشوند . حال این  سوال مطرح میشود  که چرا باید در کشور اسلواکی شرکت ثبت میشود.

دلیل این است که در این کشور (کشور اسلواکی) سطح مالیات بسیار پایین است و همین طور مخارجی که برای نگهداری شرکت لازم میباشد بسیار اندک میباشد .این مخارج شامل هزینه شرکت داری ، هزینه حسابداری ، و هزینه های ثبت مسایل مالیاتی میباشد . این در حالی هست که مخارج نگهداری شرکت در سایر کشورهای اروپایی بسیار بالاتر میباشد  و از مزایای این طرح این است که شخص میتواند در سایر کشورهای اروپایی زندگی کند ، تحصیل کند ؛ ملک و اتومبیل خریداری کند ؛ از وام های بانکی استفاده نماید ، که البته در این صورت نیاز هست  که شخص خودش را به شهرداری محل اقامت معرفی نماید. تا بتواند از خدمات آن کشور استفاده نماید.

البته لازم به ذکر است که در این روش در ابتدا اقامت اسلواکی در اروپا را گرفته و پس از آنکه متقاضی با اطمینان خاطر، کارت اقامت را دریافت نمود، اقدام به ثبت شرکت در اسلواکی می نماییم و این خود مزیت بزرگی هست که قبل از این که اقدام برای صرف هزینه برای ثبت شرکت نماییم میتوانیم کارت اقامت را دریافت نماییم . این پروسه در حدود ۵ ماه زمان نیاز دارد و شما میتوانید در مدت ۵ ماه اقامت اروپا را دریافت کنید. (موسسه حقوقی ملک پور ارائه دهنده برترین مشاوره در زمینه ویزاهای سرمایه گذاری میباشد.)

مدارک لازم برا ی ثبت شرکت در کشور اسلواکی شامل مدارک زیر میباشد:

۱-  مدارک هویتی

۲-  نامه عدم سو پیشینه

۳-  مدارک مالی مورد نیاز که باید پرینت حساب بانکی باشد این حساب در ایران و حساب خود شخص میباشد.

۴-  مدارک هویتی همراهان

۵-  مدارک مربوط به آزمایشات پزشکی که این آزمایشات در کشور اسلواکی انجام میشود. که شامل آزمایش خون و ادرار و اسکن سینه میباشد.

سرمایه گذاری در اسلواکی یکی از محبوبترین سرمایه گذاری ها شمرده میگردد ولی باید در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری ها در اروپا موارد مختلفی را شامل میگردد که میتوانید بهترین موارد را از بین آنها انتخاب نمایید . جهت دریافت مشاوره به صورت تخصصی جهت مهاجرت به اسلواکی و یا اخذ اقامت اسلواکی و یا سرمایه گذاری در اسلواکی و یا ثبت شرکت در اسلواکی و همچنین اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش و شماره تلفن 004315121969 به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید تا از مشاوره برترین مشاورین خاورمیانه بهره مند گردید .

8 پاسخ
 1. احمد اسدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم در مورد خرید ملک تجاری در مرکز اسلواکی که هم مرز با اتریش هست بدونم ؛ اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   خرید ملک در اسلواکی هزینه ی کمی برای شما به نسب دیگر کشورها دارد و بعدها از لحاظ فروش آن به مشکلی به نطر نمیرسد بر خورید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. alirezamomeneeee گفته:

  باسلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه وپنجاه میلیون سرمایه دارم بااین پول میتونم سرمایه گذاری کنم تو یکی از شرکت های اسلواکی واقامتمو بگیرم درضمن هیچ تجربه ایی تو سرمایه گذاری ندارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. Ali گفته:

  باسلام خسته نباشید من نوزده سال سنمه وتقریبا پنحاه میلیون هم سرمایه دارم چطور میتونم تو کشور اسلواکی سرمایه گذاری کنم واقامتمو بگیرم درضمن من هیچ تجربه ایی تو این کارا ندارم

  پاسخ
 4. پیمان گفته:

  باعرض سلام واحترام
  آیا اخذاقامت ازطریق سرمایه گذاری وثبت شرکت درکشوراسلواکی ویادیگرکشورهای اروپایی ، برای من که هیچگونه تجربه ای دراین زمینه ندارم امکانپذیراست ؟ وآیاخریدیک واحدتجاری کوچک می توانددراین قالب قرارگیرد؟
  باتشکرازتوجه شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. سرمایه گذاری در این کشور شرایط خاص خود را داراست و باید سرماسه لازم برای این امر را داشته باشید. برای بررسی رزومه شما و اخذ اطلاعات در خصوص شرایط این ویزا پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. mahmoud ahmadi گفته:

  با سلام وتشکر شرایط وهزینه براى کارت اقامت وثبت شرکت واحیانا سرمایه گذارى براى خودم وخانواده در یکى از کشور هاى اروپایى راهنمایى بفرمایید تشکر از شما احمدى

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.