اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی

اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی

اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی و مهاجرت به اسلواکی 2018 و گرفتن وکیل مهاجرت و یا اخذ اقامت اسلواکی یکی از راه های برتر در جهت کسب اقامت اتحادیه اروپا است . اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی از طریق های مختلف صورت میگیرد .از این طرق میتوان به مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل در اسلواکی , مهاجرت از طریق کار در اسلواکی , سرمایه گذاری در اسلواکی و یا ثبت شرکت در اسلواکی و یا ازدواج در اسلواکی و یا تولد فرزند در اسلواکی … اشاره کرد که باید بهترین راه را شما انتخاب نمایید .

دقت نمایید کشور اسلواکی یکی از کشور های اتحادیه شنگن است که دریافت اقامت این کشور و مهاجرت به اسلواکی باعث میشود که امتیاز حضور در اتحادیه شنگن را نیز کسب نمایید .

به شدت پیشنهاد میگردد ویدیو موجود در این بخش را که توسط آقای  ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین  و وکیل پایه یک دادگستری ایران را که مطالب ارزنده ای در خصوص اقامت و مهاجرت به اسلواکی است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات شما در این باب افزایش پیدا نماید.

فایل تصویری آقای ملک پور در باب مهاجرت به اسلواکی

video اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی

با توجه به اینکه پایتخت اسلواکی  براتیسلاوا شهری مرزی در غرب این کشور و همسایه ی اتریش و فاصله ی بسیار نزدیک با وین پایتخت اتریش را دارا میباشد شما عزیزان میتوانید خدمات بسیار عالی ای از ما دریافت نمایید .

جمهوری اسلواکی کشوری در اروپای مرکزی است که تا دهه ۹۰ در کنار کشور چک، کشور چک اسلواکی را تشکیل می‌داد. اسلواکی با چک، اوکراین، لهستان و  مجارستان و اتریشهمسایه است.اسلواکی سرزمینی نیمه کوهستانی است. کوه‌های آن در شرق و شمال و قسمتی از غرب کشور واقع شده‌اند. آب و هوای آن معتدل و مرطوب است.

 

مردم اسلواکی در میان ۵ کشور نخست اتحادیه اروپا قرار دارند که حداقل به دو زبان تسلط دارند، اکثر جوانان دارای تحصیلات دانشگاهی و مسلط به زبان انگلیسی هستند. ، همچنین  سومین کشور در زمینه بالاترین سرعت دسترسی به اینترنت در جهان از آن این کشور می باشد. امنیت بالای اجتماعی در کنار زیر ساختهای شهری و خدمات رفاهی با استانداردهای اتحادیه اروپا زمینه مهاجرت به این کشور را برای علاقه مندان فراهم کرده است. بدیهی است با توجه به شرایط موجود، شما می توانید از این فرصت برای اخذ اقامت اروپا استفاده نمایید. با این حال کشور اسلواکی  به دلیل جمعیت کم و فضای اقتصادی رو به توسعه، دارای مقررات ساده تری نسبت به دیگر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا می باشد.

یکی از راه های دریافت اقامت در کشور اسلواکی تحصیل در این کشور است . شرایط تحصیل در این کشور بسیار ساده بوده و با داشتن یک مدرک زبان میتوانید پذیرش از دانشگاه های این کشور دریافت نمایید .

تحصیل در این کشور مزایای بسیار زیادی دارد از جمله اینکه بعد از فارغ التحصیلی به شما یک فرصت شش ماهه تا یک ساله داده میشود که به دنبال کار بگردید . در صورت پیدا کردن کار میتوانید کارت اقامت کاری اسلواکی را دریافت نمایید .

کار در کشور اسلواکی یکی دیگر از طرق مهاجرت به اسلواکی است ولی باید در نظر داشته باشید که برای کار در کشور اسلواکی باید این مورد را در نظر داشته باشید که باید به طرق قانونی به غیر از حالت توریستی در این کشور حضور داشته و به دنبال کار بگردند .

مهاجرت به اروپا از طریق اسلواکی اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی

در صورتی که مایل به اخذ اقامت اروپا هستید یکی از بهترین راههای دریافت اقامت کشورهای اروپایی بر اساس ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی در اسلواکی می باشد. شما می توانید با ثبت شرکت، مجوز اقامت کشور اسلواکی  را بدست آورید. این روش یکی از به صرفه ترین و مطمئن ترین روش های مهاجرت به اروپا برای افراد غیر اروپایی می باشد. پس از ثبت شرکت، مدت زمان صدور کارت اقامت اسلواکی پس از تحویل مدارک به سازمان های مربوطه، بین ۴ الی ۶ ماه می باشد.

با اخذ اقامت اروپا از طریق اسلواکی از مزایای شهروندی اسلواکی  و اتحادیه اروپا برخوردار خواهید شد و خواهید توانست در کل کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن سفر نمایید و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازید. در صورتی که این راه را برای اقامت اروپا انتخاب نمایید تا ۵ سال اقامت موقت اروپا را دریافت خواهید کرد و بر این اساس شما طی مدت ۵ سال از اخذ اقامت کشور اسلواکی ، می توانید اقامت دائم این کشور اروپایی را به دست آورید و پاسپورت اروپایی داشته باشید.

سالانه هزاران نفر از سراسر جهان برای دسترسی به امکانات و زندگی بهتر در اتحادیه اروپا، به کشور اسلواکی مهاجرت می کنند. هرچند در سالهای گذشته راه های گوناگونی برای اخذ اقامت در کشورهای اروپایی وجود داشت، اما امروزه به سختی می توان امیدوار بود که بدون سرمایه گذاری های کلان و یا تخصص خاص مورد نیاز کشورهای اروپایی، موفق به دریافت اقامت دائم در اتحادیه اروپا شد.

پیمان شنگن در سال ۱۹۹۰ کنترل روادید را لغو کرد و ایست های گمرکی نیز در تمامی مرزهای داخلی حوزه شنگن برداشته شد و امکان رفت و آمد شهروندان اتحادیه اروپا برای زندگی، مسافرت، کار و سرمایه گذاری بیشتر شد.

اتحادیه اروپا هم اکنون شامل ۲۸ کشور مستقل است که مجموعا کشورهای عضو اتحادیه خوانده می‌شوند و عبارت‌اند از آلمان، اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، بلژیک، بلغارستان، پادشاهی متحده پرتغال، جمهوری چک، دانمارک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لاتویا، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، لتونی، مالت، مجارستان، هلند، یونان و کرواسی.

عزیزان به محض دریافت کارت اقامت اسلواکی، می توانند از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از بیمه، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی، خرید ملک و وام بانکی، تسهیلات دانشگاهی و خدمات درمانی بهره مند شوند و در تمامی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایند. همچنین درخواست دریافت ویزا برای کشورهای امریکا ، کانادا ، استرالیا و انگلیس برای دارندگان اقامت اروپا به سهولت انجام می شود.

اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی  پس از گذراندن پنج سال از دریافت اقامت در این کشور امکان پذیر بوده و پس از آن می توان با طی مراحل قانونی پاسپورت اسلواکی را دریافت کرد. نکته ی بسیار پر اهمیت در این زمینه و بهره برداری از بیشترین تخصصهای مربوط و وکلای برتر این است که شما بدون نیاز به حضور مستمر در کشور اسلواکی و اداره کردن شرکت خود از راه دور و فقط پرداخت مالیات میتوانید به بهترین نحو اقامت خود را تمدید کنید. البته توجه داشته باشید با ثبت شرکت در اسلواکی میبایست به مدت ۶ ماه در این کشور حضور داشته باشید و برای تمدید اقامت یکساله خود این موضوع را به اثبات برسانید.

کشور اسلواکی یکی از کشورهایی است که پنانسیل بسیار بالایی برای سرمایه گذاری را دارد . بهتر است برای کسب اقامت اروپا از طریق اسلواکی بهترین راه را انتخاب نمایید تا از بهترین شرایط برای زندگی در این کشور زیبا بهره مند گردید .

توصیه میگردد که ویدیو و فایل صوتی موجود در این بخش را مشاهده نمایید و یا با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید تا اطلاعات تکمیل تری در باب اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی و یا مهاجرت به اسلواکی و ثبت شرکت در اسلواکی و در نهایت اخذ اقامت اسلواکی را کسب نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 پاسخ
 1. فرهاد گفته:

  سلام و عرض ادب ، من و همسرم اقامت پانزده ماهه ي اسلواكي داريم (از طريق ثبت شركت) خواستم بپرسم ايا زندگي در اتريش ميتواند بحث ٦ ماه زندگي كردن در اسلواك و پوشش بدهد؟ و اينكه با اين شرايط ما زبان انگليسي يا الماني و تكميل كنيم
  ممنون از لطفتتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. هزینه اقامت اسلواکی به بیزینس پلن و نوع شرکت شما بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه های این نوع اقامت با دفاتر ما تماس بگیرید

   پاسخ
 2. مجيد گفته:

  با سلام،لطفا در مور هزینه های اولیه او اقدامات ابتدای برای اقامت کشور اسلواکی توضیح دهید و اینکه چه تجارتهای کوچکی در این کشور بهتر است؟با تشکر.

  پاسخ
 3. محمد ماجانی گفته:

  با سلام لطفا دقیق بفرمایید مبلغ سرمایه برای ثبت شرکت چقدر هست در اسلواکی و بعد از ثبت چه هزینه هایی اضافی میشه در کل من میخوام بدونم چقدر پول برای اقامت اسلواکی کافی هست من دارای شرکت هستم در ایران و ایا میتونه این مسئله کمک به من کنه ممنونم

  پاسخ