اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و بررسی شرایط آن

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی، قوانین و شرایط اخذ اقامت اتریش و ویزای تحصیلی اتریش از طریق شرکت در دوره زبان انگلیسی به صورت علمی مطرح شده است. گاهاً این سوال مطرح می شود که آیا از طریق تحصیل در دوره زبان، امکان اخذ اقامت اروپا به همراه خانواده وجود دارد؟ و آیا می توان بدون در نظر گرفتن شرایط سنی به تحصیل در اتریش پرداخت؟ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی خدمتی انحصاری و نوین از مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد که این امکان را برای متقاضیان فراهم آورده است که بدون هیچ گونه محدودیت سنی به همراه خانواده به اقامت اتریش دست یابند. این نوشتار جهت آگاه سازی در خصوص شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی، به همت کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه شده است. کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما در خصوص این روش و سایر روش های کسب اقامت اتریش می باشند و شما می توانید از طریق کسب مشاوره تلفنی رایگان ابهامات خود را رفع نمایید.

مسائلی که در این مقاله بررسی می شود:

 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و شرایط عمومی آن
 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و قوانین آن
 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و شرایط ویزای همراه
 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و کار دانشجویی
 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و اخذ اقامت دائم اتریش پس از تحصیل
 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و هزینه های زندگی در اتریش
 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و مزایای آن
 • اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی 3 اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

نگاهی کوتاه بر شرایط اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی 2 اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

برای سنجش رایگان شرایط خود می توانید دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند و یا در صورت تمایل می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و شرایط عمومی آن

کشورهای اتریش و آلمان به دلایل متنوعی از جمله نزدیکی به ایران و آب و هوای چهار فصل، در بین ایرانیان از محبوبیت فراوانی برای مهاجرت برخوردارند. کشور اتریش، واقع شده در قلب اروپا، در سالیان اخیر مقصد مهاجرتی بسیاری از هموطنان بوده است و بسیاری از افراد از طرق مختلف از جمله تحصیل، کار و سرمایه گذاری توانسته اند اقامت اتریش را کسب نمایند. موقعیت جغرافیایی اتریش امکان دسترسی آسان به سایر قسمت های اروپا را فراهم می آورد و کیفیت زندگی در این کشور در سطحی قرار دارد که پایتخت آن، وین، 10 سال پیاپی در بررسی کیفیت زندگی Mercer رتبه اول را کسب نموده است. شهر وین همچنین میزبان یکی از دفاتر سازمان ملل، سازمان انرژی اتمی و اوپک می باشد.

ویزای کار این دو کشور تحت شرایط خاصی اعطا می شود و ممکن بسیاری از افراد شرایط مورد نیاز برای آن را نداشته باشند. همچنین در حالی که اخذ ویزای کار کشور اتریش در بازه زمانی 6 ماهه انجام می شود، پروسه زمانی برای اخذ ویزای کار آلمان حدود 1 تا 2 سال به طول می انجامد، که همین امر سبب شده است افراد به دنبال روش های سریع تری جهت اخذ اقامت باشند. پس از دریافت ویزای جستجوی کار نیز افراد تنها 6 ماه فرصت دارند که در کشورهای مذکور به جستجوی کار بپردارند، که ممکن است برای برخی کافی نباشد. برخی از افراد نیز با مانعی به نام زبان انگلیسی مواجه اند و تمایل دارند مهارت های زبان خود را در کشور مقصد تکمیل نمایند. همه این عوامل سبب شده است که یافتن راهکار های جایگزین در دستور کار مؤسسه حقوقی ملک پور قرار گیرد. مؤسسه حقوقی ملک پور، برای اولین بار امکان اخذ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی را فراهم آورده است و نمایندگی انحصاری این دوره ها را در اختیار دارد.

برای آشنایی بیشتر با کشور اتریش، اطلاعات عمومی در خصوص کشور اتریش در تصویر زیر نمایش داده شده است.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

video اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

audio اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و قوانین آن

از روش های محبوب اخذ اقامت اروپا روش قرمز سفید قرمز و بلوکارت می باشد، که افراد می توانند مستقیماً از این طریق اقدام نمایند. اما گاهی اوقات فرد ممکن است شرایط لازم برای اقدام از طریق ویزای کار یا قرمز سفید قرمز نداشته باشد و یا اینکه ترجیح می دهد پیش از اقدام برای سرمایه گذاری ابتدا مدتی در کشور اتریش اقامت داشته باشد و شرایط را از نزدیک بررسی کند. دلایل دیگری نیز پیش تر ذکر شد که همه این ها سبب شده اند که مؤسسه حقوقی ملک پور روشی جدید برای اخذ اقامت اتریش معرفی کند.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی این فرصت را به افراد می دهد که در یک بازه زمانی یک ساله به همراه خانواده در کشور اتریش اقامت داشته باشند و علاوه بر اینکه در این مدت مهارت های زبان انگلیسی خود را در یکی از دانشگاه های اتریش تقویت می کنند، شرایط کار و سرمایه گذاری را از نزدیک مشاهده کنند.

مزیت این روش نسبت به ویزای جستجوی کار این است که افراد در این روش به مدت یک سال امکان دارند که در اتریش به جستجوی کار بپردازند، بنابراین مدت محدود 6 ماهه در ویزای جستجوی کار، در این روش دو برابر می باشد. امکان همراهی خانواده با شخص نیز مزیتی دیگر نسب به ویزای جستجوی کار می باشد. علاوه بر این فرد می تواند از اداره کار اتریش برای خود و همسرش اجازه کار تمام وقت بگیرد و علاوه بر تحصیل به کار نیز بپردازد.

برخی افراد که تمایل به سرمایه گذاری در اتریش و یا اقدام از طریق روش قرمز سفید قرمز اتریش دارند نیز ترجیح می دهند ابتدا مدتی را در این کشور اقامت داشته باشند و شرایط را از نزدیک مشاهده کنند، سپس برای تبدیل اقامت خود اقدام کنند.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی می تواند برای این افراد ذکر شده گزینه مناسبی باشد. این دوره، فاندیشن بیزنس می باشد که در یکی از دانشگاه های اتریش برگزار می شود. هزینه کل دوره بین 13 تا 14 هزار یورو در سال می باشد. در این دوره در کنار مباحث آموزش زبان انگلیسی، کورس های بیزنس نیز برگزار می شود.

در این روش پس از ورود به اتریش، پس از گذشت دو هفته کارت اقامت اتریش را دریافت خواهید کرد و اقامت یک ساله اتریش به شما اعطا می شود. در این مدت فرصت دارید هم به تکمیل آموزش های زبان انگلیسی بپردازید و هم با محیط و شرایط کار و تجارت در اتریش از نزدیک آشنا شوید. پیش از پایان این دوره یک ساله نیز می توانید برای اخذ اقامت از روش های دیگر اقدام کنید.

نکته مهم در خصوص این روش، این است که هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و همچنین نیازی به ارائه هیچ گونه مدرک زبان نیست.

در خصوص سن متقاضیان خارجی، دانشگاه ها در کشورهای مختلف در دو دسته قرار می گیرند. در برخی از کشورها، سن فاکتور مهمی می باشد، مانند آمریکا، انگلیس و کانادا. در این کشورها افسر ویزا در خصوص نتیجه پرونده تصمیم گیری می کند.

از آن سو در برخی کشورهای دیگر همچون هلند، دانمارک، سوئد و اتریش، اگر از دانشگاهی پذیرش تحصیلی داشته باشید و مدارک را به صورت کامل ارائه دهید، باید به شما اقامت داده شود. اگر شخصی مدارک را کامل ارائه دهد اما درخواست وی رد شود، می تواند در دادگاه شکایت کند و دادگاه معمولاً اقامت را اعطا می کند. بنابراین برای اخذ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی، هیچ گونه محدودیت سنی وجود نخواهد داشت.

سرمایه گذاری در کشور اتریش

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و شرایط ویزای همراه

یکی از مواردی که معمولاً برای افراد دارای اهمیت زیادی می باشد، امکان همراهی خانواده در زمان اقامت در اتریش می باشد. خوشبختانه از طریق اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی، مانند سایر اقامت های تحصیلی در اتریش، شما قادر خواهید بود که برای اعضای خانواده خود نیز ویزا اخذ نمایید. همان گونه که ذکر شد، حدود دو هفته پس از ورود به اتریش، شخص کارت اقامت خود را دریافت خواهد کرد. پس از دریافت کارت اقامت در اتریش، می توان برای الحاق اعضای خانواده نیز درخواست داد. اعضای خانواده در واقع شامل همسر و فرزندان با سن کمتر از 18 سال می باشد. معمولاً الحاق خانواده و اخذ ویزای همراه در یک بازه زمانی 3 تا 5 ماهه صورت می گیرد. از جمله مزایایی که برای همراهان وجود دارد این است که تحصیل فرزندان شما در مدارس اتریش رایگان می باشد.

یکی دیگر از مزایای این روش این است که متقاضی و همراه وی، هر دو می توانند از اداره کار اتریش اجازه کار تمام وقت بگیرند.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و کار دانشجویی

بیشتر افراد تمایل دارند که در زمان تحصیل خود بتوانند به کار نیز بپردازند، تا از این طریق حداقل بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل خود را تامین نمایند. در اغلب کشورها دانشجویان در زمان تحصیل می توانند در مشاغل پاره وقت نیز به کار بپردازند. در کشور اتریش نیز دارندگان ویزای تحصیلی و به تبع آن دارندگان اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی، می توانند همزمان با تحصیل به کار نیز بپردازند. البته متقاضیان باید ابتدا از اداره AMS یا اداره کار اتریش مجوز کار دریافت کنند. نکته مثبت در این خصوص این است که اجازه کار به صورت تمام وقت خواهد و برای همسر نیز می توان مجوز کار دریافت نمود. معمولاً اگر اصول کار را به درستی بدانید می توانید مجوز کار دریافت کنید و مشکلی از این جهت نخواهید داشت. بدین ترتیب علاوه بر اینکه هزینه های زندگی را می توانید تأمین کنید، سابقه کار در اتریش نیز خواهید داشت و بر ارزش رزومه خود می افزایید.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

video اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

audio اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و اخذ اقامت دائم اتریش پس از تحصیل

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی، به صورت یک ساله می باشد و پس از پایان این یک سال فرد باید نوع ویزای خود را تغییر دهد. انتخاب های زیادی برای تغییر نوع اقامت و اقدام برای اخذ اقامت دائم اتریش وجود دارد. با توجه به اینکه شخص دوره فاندیشن بیزنس را گذرانده است و به سطح مطلوبی از زبان انگلیسی دست یافته است می تواند از دانشگاه های اتریش پذیرش بگیرد و اقامت خود را به اقامت تحصیلی تغییر دهد.

همچنین فرد در این مدت یک ساله این امکان را داشته است که در کشور اتریش به جستجوی کار بپردازد بنابراین امکان تبدیل اقامت، به نوع کاری نیز وجود دارد. افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در اتریش دارند نیز در این زمان فرصت دارند که شرایط را از نزدیک بررسی کنند و تصمیم دقیق تری در خصوص سرمایه گذاری اتخاذ نمایند.

بر طبق قوانین اتریش شما پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات در کشور اتریش می توانید جهت دریافت اقامت دائم اتریش اقدام نمایید. اقامت دائم تفاوت چندانی با تابعیت ندارد، در این حالت شخص نمی تواند پاسپورت اتریش را دریافت کند و از برخی حقوق همچون حق رأی یا اشتغال در پست های سیاسی محروم می باشد. با این حال بسیاری از حقوق شهروندی همچون بیمه درمانی، بیمه بیکاری و امثال آن شامل دارندگان کارت اقامت دائم نیز می باشد و فرق چندانی با شهروندان اتریش ندارند. برای دریافت پاسپورت و تابعیت اتریش نیز شخص باید مجموعاً حداقل 10 سال در کشور اتریش کار کرده و مالیات پرداخت کرده باشد.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و هزینه های زندگی در اتریش

پیش از تصمیم گیری در خصوص مهاجرت معمولاً بررسی هزینه های یکی از گام های مهم می باشد. در روش اخذ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی، هزینه ها شامل دو بخش هزینه تحصیل و هزینه زندگی خواهد بود. همان طور که پیش تر ذکر شد هزینه تحصیل در این دوره حدود 13 تا 14 هزار یورو می باشد. بخش مهمی از هزینه زندگی وین، اجاره مسکن می باشد که هزینه اجاره برای یک خانواده 4 نفره در یک مسکن مناسب حدود 800 یورو در ماه می باشد، هزینه خورد و خوراک نیز حدود 500 تا 700 یورو در ماه می باشد. در واقع می توان گفت که با مبلغ ماهیانه 1،500 یورو می توان یک زندگی متوسط خوب در کشور اتریش داشت. اگر اقامت تحصیلی داشته باشید از پرداخت مالیات نیز معاف می باشید.

جهت بررسی دقیق تر هزینه های زندگی در اتریش، قیمت برخی از اقلام در اتریش در جدول زیر نمایش داده شده است.

اقلام  قیمت
منوی پایه ناهار (از جمله نوشیدنی) در منطقه تجاری € 13
 فست فود € 7
500  گرم  سینه مرغ بدون استخوان € 4.68
1  لیتر شیر € 1.20
12  تخم مرغ بزرگ € 4.60
1  کیلوگرم گوجه فرنگی € 2.46
500  گرم پنیر محلی € 7
1  کیلوگرم سیب € 2.33
1  کیلوگرم سیب زمینی € 1.50
2  لیتر کوکاکولا € 2.05
نان برای 2 نفر € 1.44
آب و برق 1 ماه (گرمایش، برق، گاز …) برای 2 نفر در مساحت 85 مترمربع € 161
آب و برق 1 ماه (گرمایش، برق، گاز …) برای یک نفر در 45 متر مربع € 104
اینترنت 8 مگابیت در ثانیه (1 ماه) € 18
نرخ ساعتی برای کمک به تمیز کردن € 12
1  لیتر بنزین € 1.22
بلیط ماهانه حمل و نقل عمومی € 49
سفر تاکسی در یک روز کاری، تعرفه پایه، 8 کیلومتر € 16

شرایط تحصیل در اتریش

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و مزایای آن

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی برای متقاضیان مزایای به همراه دارد که در لیست زیر مهم ترین آن ها بیان شده است.

 • بدون نیاز به مدرک زبان
 • بدون محدودیت سنی
 • عدم اهمیت گپ تحصیلی
 • امکان اخذ اجازه کار تمام وقت برای متقاضی و همسر
 • تحصیل رایگان در بهترین مدارس اتریش
 • امکان تبدیل اقامت به نوع کاری یا سرمایه گذاری
 • اقامت یک ساله در اتریش

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی 5 اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

پاسپورت اتریش

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه اخذ اقامت اتریش از روش های مختلفی اقدام می کند. اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی یکی از روش های جدید می باشد که برای اولین بار توسط این مؤسسه معرفی شده است و به صورت انحصاری توسط این مؤسسه انجام می شود. این مؤسسه در زمینه روش های دیگر اخذ اقامت اتریش از جمله اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش و ویزای تحصیلی اتریش، اقامت کاری از طریق ویزای جتسجوی کار اتریش و همچنین بهترین نوع اقامت یا همان اقامت قرمز سفید قرمز اتریش خدمات حرفه ای و منحصر به فردی ارائه می دهد.

اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی اتریش از طریق شرکت در دوره زبان، تقریباً از سوی مؤسسه گارانتی می شود و شانس دریافت ویزا برای متقاضی و همراهان، حدود 70 تا 80 درصد می باشد. از این رو بر پایه اعتمادی که به موکلین و همچنین توانایی های خود داریم، ابتدا مبلغ اندکی بابت پیش پرداخت، از موکلین دریافت می شود و حدود 70 تا 80 درصد مبلغ پذیرش پس از اخذ پذیرش تحصیلی دریافت می شود. در تمامی پرونده از وکلای مطرح اتریشی بهره گرفته می شود که همین امر شانس دریافت ویزا را به صورت چشمگیری افزایش داده است.

ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، حاصل بیش از 15 سال تجربه در امر مهاجرت می باشد که شما را با تمامی روش های مهاجرت به کشورهای برتر دنیا آشنا می سازد و می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و سخن پایانی

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی و جنبه های مختلف آن مورد بررسی قرار گرفت. همان گونه که ذکر شد شما در این روش محدودیتی از لحاظ سن نخواهید و نیازی به ارائه مدرک زبان نیز نمی باشد. این روش برای افرادی که تمایل دارند ابتدا شرایط کشور اتریش را بررسی کنند و سپس اقامت خود را به نوعی دیگر از جلمه اقامت سرمایه گذرای تغییر دهند می تواند بسیار مناسب باشد. همچنین افرادی که تمایل دارند مدت زمان بیشتری را در کشور اتریش به جستجوی کار بپردازند، می توانند در روش اخذ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی به مدت یک سال در این کشور اقامت داشته و علاوه بر بهبود سطح زبان انگلیسی خود به جستجوی کار نیز بپردازند. شما همراهان همیشگی می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش به صورت تلفنی تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شما همچنین می توانید علاوه بر درج نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود مطالب وبسایت، سوالات خود را نیز مطرح نمایید؛ کارشناسان ما در زمانی کوتاه پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

32 پاسخ
 1. امیر گفته:

  سلام.خسته نباشید.الان چه شرایطی موجوده برای تحصیل زبان در اتریش؟ 26 سالمه کارشناسی الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی.من میخوام هرچه زودتر اقدام کنم.اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوره زبان انگلیسی در اتریش به صورت یک ساله برگزار می شود و هزینه آن بین 13 تا 14 هزار یورو می باشد. پذیرش در این دوره ها به صورت انحصاری توسط موسسه MIE انجام می شود. شما می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 2. زهرا گفته:

  سلام و تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار می دین برای دوره ی زبان چون همسرم دیپلم شو نگرفته و من لیسانس دارم من باید اقدام کنم ولی بعد از ورود خانوادم اصلا دانش زبانی و مدرک برای همسرم مطرح نیست؟ و می تونه با همین شرایط که الان داره اونجا کار پیدا کنه؟ چون اگه به این روش وارد اتریش بشیم کل سرمایه زندگیمونو باید خرج کنیم پس کار کردن تو اتریش برامون ضروریه تا بتونیم بعدش اقامتمو نو عوض کنیم. چقدر احتمال داره کار پیدا نکنیم و مجبور شیم برگردیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شما از مدرک تحصیلی خودتون نگفتین. از میزان سرمایتون و سن فرزندان و اینا. به طور کلی وقتی شما پذیرش دوره زبان بگیرین تو اتریش، همسرتون میتونن کار پیدا کنن ولی خب باید یه مدرک تحصیلی یا تخصص خاصی داشته باشن تا بتونن تو اتریش کار پیدا کنن و اینکه زبان هم بلد باشن. یا آلمانی یا انگلیسی. امتیازات کلی تحصیل دوره زبان اتریش این ها هستش:
   •امکان آوردن همراه
   •همراه با اجازه کار
   •تحصیل رایگان فرزندان شما
   •هزینه سالی 13 هزار یورو
   •مکان شهر وین

   پاسخ
 3. Babak گفته:

  با درود فراوان خدمت شما ، بنده روز جمعه با دفتر وین تماس گرفتم و همکاران بسیار محترمتون لطف کردن بنده را راهنمایی کردن ولی من یک سوال فراموش کردم بپرسم ، فرمودن که دوره یک ساله مهلتش تمام شده و فقط میتونم الان برای دوره شش ماهه ثبت نام کنم ولی من فراموش کردم هزینه های دوره شش ماهه رو بپرسم ، آیا همون ۱۳ هزار یورو است یا کمتره؟ ممنون از شما و تمام همکاران بسیار محترمتون موفق و پیروز باشید

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوره هاس 6 ماهه هزینه کمتری دارد ولی برای دوره های زیر یکسال امکان اخذ ویزا وجود ندارد

   پاسخ
 4. sepehrsss45 گفته:

  سلام دو تا سوال دارم
  اول اینکه من مدرک فوق دیپلم علمی کاربردی دارم آیا امکان پذیرش برای من هست؟
  دوم اینکه تا کی زمان هست برای این نوع اقامت اقدام کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   بله امکان اخذ پذیرش در دوره های زبان اتریش برای شما وجود دارد فقط باید معدل خوبی داشته باشید

   پاسخ
    • miemalekpour30 گفته:

     باسلام و عرض ادب
     هزینه های تحصیل متفاوت است در مجموع در پروسه های تحصیلی در اتریش باید در حدود 300 الی 350 میلون تومان پشتوانه مالی داشته باشید

     پاسخ
 5. Babak گفته:

  با درود فراوان خدمت شما ، بنده دو تا سوال داشتم اول اینکه برای دوره زبان انگلیسی اگر دیپلم ۱۱ ساله داشته باشیم امکان پذیرش تحصیلی بعد از پایان دوره هست یا باید پیش دانشگاهی داشت؟ دوم اینکه آیا امکانش هست در دوره های فنی بعد از پایان دوره زبان شرکت کرد یا خیر؟ ممنون از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   داشتن مدرک دیپلم 12 ساله الزامی می باشد. امکان ادامه تحصیل برای شما در اتریش بعد از دوره زبان وجود دارد

   پاسخ
 6. حسین گفته:

  سلام من مدرکم سوم دبیرستان هست ینی نتونستم دیپلممو بگیرم آیا امکانش هست ویزای زبان انگلیسی شامل منم بشه..بعدشم این 13 هزار یورو با ارز دولتی محاسبه میشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما ابتدا باید مدرک دیپلم 12 ساله بگیرید. هزینه دوره را باید به یورو پرداخت کنید بنابراین نرخ ارز آزاد محاسبه می شود.

   پاسخ
 7. Babak گفته:

  درود بر شما خسته نباشید ، میخواستم بپرسم برای کم کردن مدت زمان پروسه دریافت این ویزا اگر اقامت ترکیه رو داشته باشیم میتونیم اقدام کنیم؟ ممنونم از شما بابت زحماتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اقدام از ایران و یا ترکیه به دلیل اینکه ترکیه عضو اتحادیه اروپا نمی باشد تفاوتی در پروسه اخذ اقامت اتریش و شرکت در دوره زبان این کشور نخواهد داشت.

   پاسخ
 8. ایرج گفته:

  با سلام
  من ۲۱ سالمه و سطح زبانم خیلی خوبه از نظر مالی هم مشکلی ندارم، میخوام بدونم بدون دیپلم دبیرستان میشه برای اقامت اتریش از طریق دوره زبان اقدام کرد؟
  درکل ایا راهی برای تحصیل در اتریش یا کانادا با توجه به شرایط من وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اقدام از طریق دوره زبان اتریش باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشید.
   به صورت کلی شما برای تحصیل در دانشگاه های دیگر ملزم به ارائه مدرک دیپلم می باشید، با توجه به شرایط شما شاید بتوانید ابتدا در کالج برخی از کشورها تحصیل کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
   • ایرج گفته:

    ممنون بابت پاسخ سریعتون.
    میشه فقط بگید کالج کدوم کشورها امکان داره قبول بکنن و ایا داشتن ایلتس 6 یا 7 میتونه نبود دیپلم رو جبران بکنه؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     دوست عزیز شما برای تحصیل در دانشگاه باید مدرک دیپلم ارائه دهید بنابراین ابتدا باید مدرک دیپلم خود را دریافت کنید و سپس اقدام کنید.
     سن شما برای کالج ریسک خیلی زیادی دارد و اصلا توصیه نمی شود بدون دیپلم اقدام کنید.

     پاسخ
 9. محموداحمدی گفته:

  باسلام و عرض ارادت، ممنون بابت مقاله عالیتون
  بنده احمدی هستم از موکلین موسسه خوبتون که در حال حاضر پروسه ی دریافت پذیرش و ویزای دانشجویی هلند رو برای همسرم در حال انجام با mie هستیم که بعد از آن نیز من و فرزندم به همسرم ملحق شویم و اینجانب ویزای جستجوی کار دریافت نمایم. طی روزهای اخیر و دریافت اخبار خوب موسسه مبنی بر دریافت اقامت اتریش با گذراندن دوره های زبان و همچنین مباحث سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی به شدت علاقمند تغییر روند پروسه شده ایم، سوال اینکه آیا با مبلغ حدود 65 هزار یورو که حدود 15 هزار آن صرف دوره ی زبان اتریش میشود میتوانم اقدام نمایم و با حدود 40 تا 50 هزار یوروی مابقی سرمایه گذاری معقولی انجام دهم که ارزش پول و سرمایه را از دست ندهم همچنین با توجه به مدرک فوق دیپلم ساخت وتولید و حدود ده الی دوازده سال سابقه کار در صنعت فولادمبارکه و سن حدود چهل سال آیا شانسی برای یافتن کار در کشور اتریش جهت تامین مخارج زندگی برایم فراهم است، نوع کار تفاوتی ندارد و فقط اینکه بتوانم مخارج زندگی را پوشش دهم حاضر به انجام هر کاری میباشم، آخرین سوال اینکه چون مبلغ سرمایه گذاری و توانم مالی ام برای انجام آن پایین است آیا میشود در پروژه هایی که جناب دکتر شخصا سرمایه گذاری انجام میدهند بنده مشارکت نمایم، ممنون میشم درحد توان پاسخ اینجانب رو درج نمایید با تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما امکان اقدام از طریق دوره زبان اتریش را دارید. اما توجه داشته باشید که این اقامت 1 ساله می باشد و شما باید پیش از پایان مهلت آن نوع اقامت خود را تغییر دهید.
   روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در اتریش وجود دارد که در مقاله زیر موجود است.

   https://malekpour.ir/سرمایه-گذاری-در-کشور-اتریش

   توجه داشته باشید که همه این روش ها منجر به اخذ اقامت اتریش نمی شود و شما تنها با ثبت یک شرکت نمی توانید به اقامت دست یابید. اگر شرایط همسر شما مناسب باشد ممکن است بتوانید از طریق روش قرمز سفید قرمز اقدام کنید.

   پاسخ
 10. kr.fariba گفته:

  ایا برای فردی که در کشور ترکیه به عنوان پناهنده سازمان ملل اقامت داشته باشد و از نظر مالی و مدارک شناسایی نظیر پاسپورت ایرانی معتبر هیچ مشکلی نداشته باشد امکان اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل یا هر کشور دیگری وجود دارد ؟
  اگر اقامت پناهندگی ترکیه را به اقامت توریستی ترکیه تبدیل کند چطور ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز متاسفانه سابقه درخواست برای پناهندگی تاثیری بسیار منفی در اخذ اقامت از کشورهای دیگر دارد و هیچ تضمینی برای موفقیت شما وجود ندارد.

   پاسخ
 11. مهدی لاهرودی گفته:

  با سلام و عرض ادب. از هم اکنون اگه بنده برای ویزای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنم چقدر زمان میبره ؟2-هزینه وکالتش چقدره؟ ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   تمامی روند پروسه اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی حدود 6 الی 7 ماه به طول می انجامد که شامل 2 ماه اخذ پذیرش تحصیلی و حدود 4 تا 5 ماه اخذ ویزا می باشد.
   هزینه وکالت پس از بررسی دقیق پرونده شخص مشخص می شود و به دلیل متغیر بودن این هزینه پیش از بررسی قابل بیان نمی باشد.

   پاسخ
 12. آزاده گفته:

  با سلام، ضمن تشکر بابت مقاله کامل و موضوع بسیار جالب آن، سوال اصلی من این است که برای من که فرزند سه ساله دارم، و علاقمند به اخذ اقامت یکساله از طریق دوره زبان انگلیسی در اتریش هستم، آیا امکان دریافت ویزای همزمان برای دخترم وجود دارد؟ چون در غیر این صورت برایم مقدور نخواه بود که فرزندکوچکم را تنها در ایران رها کنم. ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   متاسفانه امکان ورود همزمان در این روش وجود ندارد و فرزند شما با کمی تاخیر پس از شما می تواند وارد شود.

   پاسخ
 13. رضا گرجی گفته:

  با سلام و قدرانی از برادر بزرگوارم جناب دکتر ملک پور که مایه افتخار ما هستند .ممنون میشم هزینه دریافتی این اقامت و نحوه پرداخت انرا بفرمایید .با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز هزینه مربوط به دوره و هزینه های زندگی در همین مقاله بیان شده است.
   در رابطه با هزینه حق الوکاله نیز، ابتدا نیاز به بررسی پرونده شما توسط کارشناسان می باشد چرا که هزینه ها نسبت به کیس های مختلف بسیار متغیر می باشد و اعلام هزینه بدون بررسی دقیق شرایط شما امری غیر حرفه ای و غیر اخلاقی می باشد.

   پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  سلام دخترم زبان انگلیسی آیلس ۷ را دارد و معدل دوره دبیرستانش بالای ۱۸ هست آیا برای ویزای تحصیلی جهت کارشناسی میتواند اقدام کند و اینکه بورسیه کشور اتریش شاملش میشود

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5