اقامت آلمان از طریق کار

اقامت آلمان از طریق کار

اقامت آلمان از طریق کار و مهاجرت به المان از طریق ان برای متقاضیان مهاجرت ایرانی همیشه مورد توجه بوده است. اقامت المان از طریق کار و مهاجرت کاری به المان از بهترین طرق اخذ اقامت المان می باشد . در این مقاله به بررسی اقامت المان از طریق کار و شرایط و هزینه های لازم پرداخته ایم.

ویدیویی کوتاه از ویزای موکل ما همراه با صدای پرمهرشون در مورد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان

video اقامت آلمان از طریق کار

 

توضیحات استاد ملک پور در باب کار آلمان

audio اقامت آلمان از طریق کار
audio اقامت آلمان از طریق کار
audio اقامت آلمان از طریق کار
audio اقامت آلمان از طریق کار
audio اقامت آلمان از طریق کار

 

ممکن است سوالات زیادی در ذهن متقاضیان اقامت آلمان از طریق کار جویای کار سوق پیدا کند که ما در این مقاله مفتخر می باشیم اطلاعاتی در این باب در اختیار شما متقاضیان قرار دهیم.در ابتدا مفتخر می باشیم اطلاعاتی در باب کشور آلمان برای شما ذکر نمائیم.

درباره کشور المان

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری در دنیای مدرن امروزه و تمایل افراد جهت امر مهاجرت،مهاجرت از طریق کار توانسته است یکی از ویزای های محبوب محسوب شود زیرا متقاضی می تواند در کنار اخذ اقامت از حقوق و مزایا در کنار نیز با توجه به شرایط کاری بهرمند می شود.کشور المان جزء آن دسته از کشور های اروپایی و قطب صنعتی می باشد که توانسته است در خصوص اخذ ویزای کاری در اتحادیه اروپا مورد استقبال متقاضیان جویای کار در اروپا گردد.موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش توانسته است بیش ترین میزان اخذ روادید کشور آلمان در خصوص ویزا کار در سال های اخیر را به خود اختصاص دهد. با توجه به سخت گیری های کشور آلمان در خصوص ویزاهای تحصیلی و مدت زمان زیاد اخذ وقت سفارت بهترین گزینه برای متقاضیان که از این شرایط برخوردار می شود ویزا کار کشور آلمان می باشد و توصیه می شود که با کارشناسان و وکلا خبره ما در این زمینه تماس حاصل بفرمائید و از آخرین شرایط مربوط به ویزای کار کشور آلمان و اقامت آلمان از طریق کار جویا شوید.

جمهوری فدرال آلمان در مرکزیت اروپا، با جمعیتی وسیع  به پایتختی برلین ،جزء معاهده شنگن می باشد. از شهرهای بزرگ کشور آلمان  میتوان به هامبورگ، مونیخ، برلین و فرانکفورت اشاره داشت. کشور آلمان جزء ثروتمندترین و هفتمین اتحادیه اروپا که قطب اقتصادی اروپا می باشد و هرساله درهای کشور خود را به روی متخصصین گشوده است.آلمان سومین صنعت بزرگ دنیا و تولیدکننده خودرو در جهان محسوب می شود و بنا بر این از صنایع پررونقی نظیر صنعت خودروسازی و ماشین آلات سنگین می باشد.اولین موردی که در باب اقامت های کاری در کشوری باید در نظر گرفته شود میزان نرخ بیکاری در آن کشور می باشد که در کشور آلمان این نرخ به میزان پنج درصد است.

اقامت المان از طریق کار در ویزا کار(Work visa)

قوانین ویزا کار در کشور اتحادیه اروپا تقریبا یکسان می باشد بدین صورت که متقاضیانی که در جستجو کار در کشور های اروپایی می باشند ، می بایست یک   Job offer یا دعوت نامه کاری از سوی کارفرما  داشته باشند که این شرایط  دعوت نامه کار را برای متقاضیان بین المللی دشوار کرده است تقریبا همین مورد می باشد زیرا قوانین بدین صورت می باشد که اگهی کار در ابتدا می بایست به مدت زمان سه ماه در آن کشور ،آگهی شود و در صورتی که فردی برای اخذ کار یافت نشد ،مجدد به مدت زمان 3 ماه دیگر در اتحادیه اروپا آگهی می شود که در صورتی که فردی برای  اخذ کار یافت نشد متقاضیان بین المللی می توانند برای اخذ کار مراجعه داشته باشند بصورتی میتوان گفت افرادی که در کشور مورد نظر و اتحادیه اروپا اقامت دارند برای اخذ کار در قیاس با متقاضیان بین المللی در اولویت هستند.

اقامت المان از طریق کار در ویزای جست و جوی کار المان (job seeker)

از دیگر راه هایی که متقاضی می تواند برای اقامت از طریق کار اقدام نماید تایپ ویزا Job sekeer  ویزای جستجوی کار در کشور آلمان می باشد که یک فرصت شش ماهه به متقاضی اعطا می گردد که در جهت جستجوکار در کشور آلمان اقدام نماید.این در حالی است که کشور آلمان با کمبود نیروی متخصص و ماهر مواجه می باشد  در رشته های نظیر برق، کامپیوتر، الکترونیک، صنایع، مکانیک، الکتروتکنیک، شیمی، فیزیک، آی تی، گروه پزشکان، دارو سازان و پرستاران و… میباشد. برای این نوع ویزا متقاضی از شرایط ویزا کاری آلمان برخودار می باشد.. در این نوع ویزا سن متقاضیمی بایست زیر 40 سال باشد و از سابقه کاری نسبتا خوب و بالایی مرتبط با رشته ی تحصیلی برخوردار باشد .از دیگر مدارک می توان به مدرک فنی و حرفه ای  ، داشتن مدرک زبان آلمانی با تافل که در ویزا شدن فرد متقاضی بسیار موثر و تاثیرگذار می باشد.بسیاری از کمپانی ها، کارخانجات و شرکت های معتبر در کشور المان نیازمند به نیروهای متخصص خارجی جهت تامین نیروهای مهندس و متخصص خود هستند ، حتی این امکان وجود دارد که بتوان برای فردی که ویزای کار کشور المان را اخذ نمود. در برخی از رشته های خاص، شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی وی را یافت، که البته این خود نیازمند آن است که فرد در ابتدای امر اقدامات لازم جهت اخذ ویزای کار در المان را انجام دهد و سپس در مراحل بعدی پیگیر مابقی پروسه شود.متقاضیانی که از ویزا کار در کشور آلمان برخوردار می شوند می توانند به مدت زمان 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند و با جستجوی کار اقامت خود را تمدید نمایند و موفق به اخذ Bluecard  کشور آلمان شوند.

bluecard:

شرایط اخذ Bluecard  برای متقاضیانی  که خارج از اتحادیه اروپا زندگی میکنند به شرح ذیل می باشد:
 • مدرک تحصیلی یکی از موارد مهم می باشد که متقاضی می بایست از یکی از دانشگاه های معتبری که مورد تائید کشور المان می باشد فارغ التحصیل شده باشد.
 • متقاضی می بایست قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی، با شرکت یا کمپانی آلمانی داشته باشد. که بدون پیشنهاد کاری job offer  نمی توان جهت اخذ Blue card آلمان اقدام نمود.
 • میزان حقوق دریافتی در قرارداد منعقد شده می بایست با شرکت در آلمان حداقل سالی 45000یورو باشد و این درحالی است که  فارغ التحصیل رشته های علوم پایه و ریاضیات، رشته آی تی و گروه مهندسین، اقشار پزشک _ بجز دندان پزشکان_ باشند
 • اعتبار کارت آبی آلمان از زمان صدور، با توجه به نوع قرارداد کاری دارد، اگر این قرارداد 4 ساله باشد که کارت اعتباری 4 ساله دارد و نهایتا موفق به دریافت PR یا همان اقامت دائم آلمان خواهد شد. و اگر مدت زمان قرارداد کوتاه تر باشد اعتبار کارت به همان میزان بعلاوه سه ماه بیشتر خواهد بود.
 • بطور میانگین میزان ساعات کار در آلمان 41 ساعت در هفته است، که نسبت به ساعات کار بسیاری از کشورهای اروپایی بیشتر میباشد. میزان در آمد یک فرد مهندس در کشور آلمان حداقل از سالی 35000 یورو شروع شده و بسته به سابقه کاری و تخصص وی تا سالی 80000 یورو قابل افزایش میباشد. این میزان در آمد برای گروه پزشکان و داروسازان به مراتب بسیار بالاتر است.

مدارک مورد نیاز  جهت اخذ ویزای کار در آلمان :

 • تکمیل نمودن فرم تقاضای کار
 • ارایه اصل شناسنامه و پاسپورت
 • پرینت ساپورت مالی جهت ارایه به سفارت
 • ترجمه کلیه مدارک تحصیلی به آلمانی یا انگلیسی
 • گواهی عدم سوپیشینه
 • رزومه کامل شخص متقاضیCV
 • سوابق کاری مرتب متقاضی با ترجمه
 • بیمه نامه
 • مدارک رزو کردن هتل یا مکان اسکان و داشتن بلیط هواپیما

وکلا و کارشناسان خبره ما در موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در این مقاله تمامی سعی خود را بر این گذاشته اند که اطلاعاتی در باب ویزای کار کشور آلمان و اقامت المان از طریق کار در اختیار متقاضیان اخذ کار در کشور آلمان قراردهد.پیشنهاد ما به شما متقاضیان این می باشد که جهت کسب اطلاعات بیش تر در زمینه مهاجرت کاری به المان یا اخذ اقامت المان از طریق کار با ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهرمند شوید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 4

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

120 پاسخ
 1. Pedram گفته:

  با سلام بنده ۲۵ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی و مجرد هستم میخاستم ببینم شرایط پیدا کردن کار واسه ی من تو المان وجود داره و میتونم اقامت بگیرم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اطلاعاتی از دانشگاه محل تحصیل، وضیت تاهل، مدرک زبان آلمانی و میزان سرمایه خود برای تامین هزینه های زندگی در آلمان ارائه نداده اید. با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. A, Kazemi گفته:

  با سلام ، آیا اینجانب به عنوان یک پرورش دهنده ماهی و سازنده خوراک و واحد بسته بندی ماهی می توانم به عنوان کارفرما واحدهای عنوان شده را فعال کرده و برای مصرف داخلی و صادرات اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. اسماعیل گفته:

  باسلام بنده 32 سال سن دارم مدرکم فوق لیسانس الکترونیک دانشگاه دولتی رزوانه است و دارای 8 سال سابقه کار در صنعت آسانسورو دارم همچنین مدرک فنی و حرفه ای هم دارم آیا میتونم برای کار به آلمان مهاجرت کنم .

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 4. Morteza گفته:

  سلام
  وقت تون بخیر
  ۲۷ ساله دارای کارشناسی مهندسی نرم افزار (۱سال سابقه کار )مدرک MCSA و CCNA
  دارای دیپلم بهیاری و ۳ سال سابقه کار در بیمارستان …
  همسرم کارشناس پرستاری و دارای ۲ سال سابقه کار
  در حال گذراندن دوره ی زبان آلمانی هستیم
  شرایط ما چطوره برای یافتن شغل در آلمان ؟،
  چطور میتونیم اقدام کنیم ؟
  هزینه باید چقدر در نظر داشته باشیم ؟
  ممنونم

  پاسخ
 5. محمد گفته:

  با سلام و احترام
  بنده کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی و کارشناسی ارشد صنایع از دانشگاه آزاد دارم.
  حدود 8 سال سابقه کار در شرکت ملی نفت در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه دارم.
  با توجه به اینکه ظاهرا رشته ای دقیقا با نام رشته مهندسی صنایع (آنگونه که در ایران است) در آلمان وجود ندارد،آیا هنوز هم برای ویزای کار مناسبترین کشور آلمان می باشد؟ هم اینکه بازار کار کنترل پروژه در آلمان چگونه است؟ لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • موسی بلالی گفته:

   سلام.خسته نباشید
   ببخشید در مورد شغل های مورد نیاز المان اسمی از علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی نبود اما انگار بر اساس ترجمه اصطلاحات میتونه این رشته شامل و زیر مجموعه پرستاری میدونن. به نظرتون رشته ما جز شغل های مورد نیاز المان می باشد و اگر هست شرایط و اطلاعات در مورد این رشته اعلام بفرمایید و ممنون

   پاسخ
    • موسی بلالی گفته:

     سلام ممنون.

     امکان ادامه تحصیل در این رشته چی ؟ شما تقبل میکنین برای پذیرش؟

     Rating: 4
     پاسخ
     • mostafaostovar77 گفته:

      سلام و عرض ادب
      بله شما می توانید برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام نمایید. البته شرایط شما نیاز به بررسی تخصصی و ویژه دارد. لطفا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

 6. سامان گفته:

  با سلام و احترام خدمت جناب ملک پور
  بنده 30 سال سن و متاهل هستم.مدرک من کارشناسی ارشد عمران- سازه های هیدرولیکی از دانشگاه آزاد هستم.بنده 7 سال سابقه کار مرتبط در رشته ام هستم.من مدرک زبان رسمی ندارم ولی سطح زبانم انگلیسی ام متوسط است.سوال بنده این است که با توجه به کار من که در رسته آبیاری و زهکشی بوده این امکان وجود داره که با داشتن ویزای کار آلمان در مدت معین کار پیدا کنم یا خیر؟
  و اینکه آیا من به محض گرفتن ویزای کار امکان اوردن همسرم به آلمان را دارم یا باید اول کار پیدا کنم و بعد در خواست ورود همسرم را بدهم؟
  ممنون از لطف و وقتی که برای همه میگذارید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی برای اخد ویزای جستجوی کار حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید. همچنین پس از پیدا کردن کار با شرایطی مورد نیاز بر اساس قانون می توانید برای همسرتان نیز جهت ویزای همراه اقدام فرمایید. البته بهتر است شرایط شما و همسرتان برای روش های دیگر امکان پذیر نیز به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. maziar samiei گفته:

  با سلام . همسر بنده ٣٢ ساله كارشناسي ارشد شهرسازي از دانشگاه دولتي و ٨ سال سابقه كار و بيمه مرتبط با رشته و درحال يادگيري زبان الماني و خودم ٢٩ ساله كارشناسي معماري و مسلط به انگليسي و ٣ سال سابقه كارمرتبط بدون بيمه دارم. ايا از طريق كار براي همسرم اقدام كنيم يا تحصيلي براي خودم يا هردو؟ كدام بهتر است؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. شانس همسر شما برای کاریابی بیشتر میباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. مهدی چاهی گفته:

  سلام من پانزده سال سابقه بیمه دارم و جواز کسب کارگاه نجاری و دکوراسیون داخلی منزل و اپراتور دستگاه‌های سی ان سی چوب هستم چطوری میتونم اقدام کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. maryam گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده 31 سال دارم مهندسی برق گرایش مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ict ) خوندم همسرم فوق دیپلم تربیت بدنی هستن از دانشگاه سراسری ، مدت 5 سال هست مدیریت نمایندگی بیمه رو دارم یعنی سابقه بیمه ای مرتبط با رشته ام نمیتونم ارایه بدم، ایا امیدوار باشم که اگه اقدام کنم میتونم یا بدون سابقه کاری مرتبط امکان پذیر نیست؟
  ممنون از راهنمایی تون

  پاسخ
 10. maziar samiei گفته:

  با سلام و وفت بخیر ، من کارشناس ارشد مهندسی عمران گرایش محیط زیست با آیلتس ۵ و ۶ سال سابقه کار مرتبط با رشته و عضو خیئت مدیره و سهامدار شرکت مهندسی مشاور در زمینه آب هستم مدرک تحصیلی سراسری و دانشگاه فردوسی مشهد دارم. همسرم عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت حمل و نقل هستند با ۱۰ سال سابقه کار و فوق لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد مشهد دارند. یک پسر ۵ ساله داریم. براي ويزاي كار كدام كشور را توصيه ميكنيد و شرايط بهتري خواهيم داشت و همچنين اينكه من ميتونم نمره آيلتسمو بالا ببرم چون بدون مطالعه امتحان داده بودم. در مورد استراليا هم بفرماييد شرايطم به چه صورت خواهد بود و اينكه كار از اينجا پيدا ميشه يا بايد اول وارد اون كشور بشم و بعد كار پيدا كنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید از طریق ویزای کار وارد کشور المان بشوید اما نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید
   در صورت پیدا کردن کار , به همسر شما نیز ویزای همراه تعلق خواهد گرفت
   برای بررسی دقیق شرایط و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. ehsan گفته:

  با سلام
  احسان هستم 26ساله و مجرد و دارای مدرک ارشد مهندسی شیمی با گرایش hse ایمنی بهداشت محیط زیست با معدل 18از دانشگاه آزاد میخواستم بدونم بهترین راه برای رفتن به کشورهای اتریش یا آلمان یا کشورهای دیگه با توجه به شرایط من چجوریه ؟ ممنون میشم هم در مورد ویزای تحصیلی بهم بگید هم ویزای کاری ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض احترام شما شرایط تحصیل در المان را در صورت اخذ مدرک زبان خواهید داشت و همچنین در صورت داشتن سابقه کاری و مدرک زبان المانی میتوانید برای ویزای کاری نیز اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. maziar samiei گفته:

  با سلام همسر من 36 سال دارد مهندس صنایع با 12 سال سابقه کار مرتبط می باشد و من دارای لیسانس it هستم با 4 سال سابقه کار غیر مرتبط و یک پسر 10 ساله هم داریم شما چه راه و چه کشوری را برای مهاجرت به ما پیشنهاد می دهید؟ با سپاس فراوان

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   همسر شما شرایط دریافت ویزای کاری آلمان را دارند به شرط آنکه مدرک زبان ارئه بدهند فقط برای زمان اقدام ویزای کاری توجه داشته باشید که حداکثر سن مجاز برای ویزای کار 40 سال میباشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. maziar samiei گفته:

  سلام من 36 سال سن دارم و متاهل هستم. رشته من مهندسي مكانيك از فردوسي مشهد و همسرم ارشد تحقيقات آموزشي از دانشگاه آزاد است. نمره تاقل بنده 103 مي باشد و همسرم نمره زباني ندارد. 9 سال سابقه كار مرتبط در شركتهاي مختلف دولتي و خصوصي دارم. به نظر شما چه روش مهاجرتي براي بنده مناسب است و اصولا اقدام بكنم يا خير.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید برای ویزای کاری آلمان اقدام نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. maziar samiei گفته:

  با سلام. بنده 30 سالمه کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر با معدل 18دارم. سه سال سابقه کار دارم به نظر شما برای کدام کشور جهت دریافت ویزای کار اقدام کنم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در صورتی که سابقه کار شما مرتبط با رشته تحصیلی است و مدرک زبان دارید میتوانید درخواست ویزای کاری نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. mie.editor2 گفته:

  سلام و روز خوش خدمت آقای ملک پور ، شرایط مهاجرت کاری به کشور آلمان رو میخواستم بدونم . من ۳۵ سالم است همسرم ۳۲ و یک پسر یکساله داریم مدرک تحصیلی من فوق لیسانس حسابداری و همسرم فوق لیسانس مدیریت هر دو شاغل و دارای ۸ سال سابقه بیمه هستیم من کارمند بانک و همسرم کارمند شهرداری است. کلاس زبان آلمانی رو به تازگی شروع کردیم و اینکه میخواستم بدونم چه شغل فنی در آلمان سریعتر به اشتغال منجر میشود ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای کار در این کشور مناسب است. برای بررسی شرایط کار در این کشور پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. mie.editor2 گفته:

  سلام من 30 سالمه متاهل هستم 8 سابقه کاری دارم لیسانس فناوری اطلاعات و ارتباطات دارم همسرم فوق دیپلم فناوری اطلاعات و ارتباطات داره مدرک زبان هم نداریم راحت ترین راه و کم هزینه ترین راه مهاجرت؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط شما مناسب ترین راه برای شما ویزاهای تحصیلی می باشد که هزینه های کمتری نسبت به ویزاهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … دارد. ویزای کار المان و اتریش نیز می تواند گزینه مطلوبی باشد. برای اخذ اطلاعات در خصوص کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام .. فوق لیسانس معماری از دانشگاه تهران..33 سال سن دارم و مجردم…8سال سابقه بیمه در شرکت ساختمانی دارم و تمکن مالی تا 150 میلیون را دارم …میخواستم بدونم برای مهاجرت از طریق ویزای کار یا تحصیلی کدام را انتخاب کنم و چه کشورهایی با توجه به رشته من برای مهاجرت بهتر میباشد ..با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   شما شرایط دریافت ویزای کاری آلمان را دارید اما مدرک زبان آلمانی مورد نیاز میباشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  با درود فراوان. من 29 ساله و دارای مدرک مهندسی نرم افزار هستم و مدت 6 سال سابقه کار معتبر به همراه بیمه دارم.برای مهاجرت کاری یا تحصیلی چه کشوری رو پیشنهاد میکنین.کشورهای انگلیسی زبان مثل استرالیا یا آفریقای جنوبی و یا کشورهای اروپایی یا غیره.با سپاس بیکران از شما بزرگواران

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در صورت داشتن مدرک زبان , میتوانید برای ویزای کاری آلمان در خواست بدهید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. maziar samiei گفته:

  باعرض سلام اقاي ملك پور همسر بنده فوق ليسانس سخت افزاروبا سابقه ١٠سال كار در قسمت پشتيباني سرور هاي بانكي و بنده ليسانس شيمي اما در رابطه به مدركم كار نكردم ايا امكان مهاجرت براي ما وجود داره ميتونيم كارفرما پيدا كنيم در كشور ديگر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله این امکان برای همسر شما وجود دارد ویزای کاری را دریافت کنند اما تمامی شرایط شما و همسر شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. maziar samiei گفته:

  با سلام من مهندس صنایع هستم با بیش از 7 سال سابقه کار در زمینه کنترل اسناد فنی همسرم فوق لیسانس رشته ادبیات فرانسه هست با بیش از 7 سال سابقه کار مرتبط و دارای یک فرزند هستیم. آیا میتوانیم با کسب ویزای کاری به آلمان مهاجرت کنیم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در صورتی که سابقه کار شما مرتبط با رشته تحصیلیتان باشد امکان دریافت ویزای کار را دارید اما شرایط شما کاملا باید مورد بررسی قرار گیرد.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 21. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و تشکراز راهنماییهای مفید و ارزشمندتون. من 36 ساله دارای فوق لیسانس مهندسی صنایع،متأهل و یک دختر 4 ساله دارم. با بیش از10 سال سابق کار آیا میتوانم برای ویزای کاری اقدام کنم؟ تا اول 2019 هم ویزای شینگن مولتی دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با توجه به شرایطم از چه پلن مهاجرت میتونم استفاده کنم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله امکان دریافت ویزای کاری وجود دارد اما سابقه کار شما باید مرتبط با رشته تحصیلی باشد و مدرک زبان داشته باشید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. ثمین گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالم هست کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران دارم.بالای ۵ سال سابقه بیمه دارم که البته مقداری ازش همزمان با تحصیل فوق لیسانسم بوده. همسرم کارشناس ارشد طراحی شهری داره اما کار مرتبط با رشته اصلا انجام نداده. مدیر تبلیغات و بازاریابی هست.میخواستم ببینم برای رشته ما توی آلمان کار هست؟ اوضاع ساخت و ساز در کل چطور هست؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار المان شما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد ارجمند جناب دکتر ملک پور بنده ۳۷ سالمه و تا کارهای پذیرشم درست شود قطعا ۳۸ را رد می کنم. و فوق لیسانس عمران گرایش سازه ۴سال سابقه بیمه و ۱۰ سال سابقه کار مرتبط دارم و پایه دو نظارت از نظام مهندسی تهران متاهل و یک فرزند ۵ماهه دارم و نقدینگیم ۱۰۰ میلیون تومان هست با زبان المانی آشنایی ندارم اما فکر می کنم بتوانم در مدت یکسال به سطح خوبی برسم سوال بنده این هست. بنظر جنابعالی برای ویزای کار آلمان اقدام کنم یا دانشجویی اتریش و یا طرق دیگری که جنابعالی بفرمایید که بتوانم سریعتر و مطمئن تر ویزا و اقامت بگیرم. سوال دوم برای چه مدت بایستی در رشته مرتبط در آلمان یا اتریش کار کنم و مثلا بعد از یکسال میشه در کار غیر مرتبط کار کنم و اقامتم تمدید شود. سوال بعد،چه مدت بعد از یافتن کار خانواده ام می توانند بمن ملحق شوند. و اینکه مبلغی که بابت حقالوکاله و گرفتن ویزا در بانک گذاشته میشود بر مبنای نرخ ارز اعلامی از سوی دولت هست یا نرخ بازار. و آیا تریش هم ویزای کار دارد و اگر برای ویزای دانشجویی اتریش اقدام کنم خانواده هم می تونن بیان و بعد از فارغ التحصیلی برای اقامت باید دنبال کار مرتبط بود یا صرفا داشتن شغل و درآمد کفایت می کند و حداقل درآمد چقدر باید باشد. با تشکر فراوان

  پاسخ
 24. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام، خانمي هستم ٣٦ ساله و ليسانس عمران و ١٣ سال سابقه كار در رشته عمران را دارم ميخواستم بدونم كدام كشور براي رشته بنده مناسب لست؟ و من ميخوام كار در رابطه با رشته تحصيلي خودم پيدا كنم يعني ويزاي كار بگيرم ميتوانيد بنده را راهنمايي كنيد با سپاس

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در صورت داشتن مدرک زبان المانی , شما شرایط دریافت ویزای کاری آلمان را دارید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. گودرز گفته:

  سلام روز بخیرمن ساکن بلاروس هستم 42 سال سن دارم و با خانواده 8 سالی است که شرکت دارم و کار تازینات سنگ دارم فوق لیسانس معدن هستم قصد مهاجرت به استرالیا یا کانادا را دارم همسرم لیسانس حقوق داره خواستم با شما مشورت کنم در شهر مینسک هستم. ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 26. mie.editor2 گفته:

  سلام جناب آقای دکتر ملکپور عزیز و دوست داشتنی که صداتون دیگه برام آرام بخش شده.جناب آقای دکتر ملکپور بزرگوار من از ۱۷ سالگی از خانواده خودم به دلایلی جدا شدم الان ۲۵ سالمه و تنها زندگی میکنم مدرک تحصیلیم دیپلم الکترو تکنیک هست و الان یه مغازه موبایل فروشی دارم و خودم هم به کاملا حرفه ای کار تعمیرات موبایل رو انجام میدم تو کارم جزو نفرات اول ایران هستم که حرف برا گفتن دارم.با توجه به شرایطی که دارم آیا امکان مهاجرت برای من از طیق ویزای کار وجود داره و من میتونم تو آلمان کار تعمیرات موبایل انجام بدم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه با مدرک دیپلم امکان ورود به بازار کار کشور المان وجود ندارد و به حداقل مدرک لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط نیاز است. می توان شرایط شما را برای سایر کشورها و ویزاها مورد بررسی قرار داد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. mie.editor2 گفته:

  سلام و دروود بی پایان محضر استاد دکتر ملک پور عزیز که با جان و دل وقت میزارید برای راهنمایی هموطنان .پیشاپیش واقعا از شما متشکریم. بنده حقیر راهنمایی میخواستم از جنابعالی. حقیر فارغ التحصیل ارشد رشته برق دانشگاه ازاد هستم ‌چهار سال پیش.در حال حاضر چهار سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی دارم. از این چهار سال یکسال رو بیمه دارم. اکنون بخاطر کمبود پروژه های مرتبط ، حدود یکسال مشغول کار پوشاک هستم و پروانه کاری این شغل را دارم. شما استاد عزیز من رو راهنمایی کنید بهینه ترین و سریع ترین راه برای مهاجرت در شرایط حقیر چیست؟ اگر سوال تکمیلی داشتید که من توضیح نداده بودم بفرمایید تا اضافه کنم. خواهشمندم فقط شخص استاد دکتر ملک پور راهنمایی بفرمایید. با کمال تشکر و امتنان از همه زحمتکشان تمامی موسسات مربوط به استاد.دروود بر شما. همواره زنده و پاینده باشید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط سنی و مدرک زبان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. امکان اخذ ویزای کار برای کشورهایی نظیر المان و اتریش و ویزاهای تحصیلی برای شما وجود دارد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و احترام.در مورد ویزای همراه و شرایطش و اینکه کدوم کشورها دارای این ویزا می باشند توضیح بدین ممنون میشم.آیا اگه همسر یک فرد ویزای جستجوی کار برای آلمان یا اتریش داشته باشه همسرش میتونه با ویزای همراه همزمان با اون وارد کشور دیگه بشه؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام وعرض ارادت
   کسی که ویزای جستجوی کاری دارد در صورتی میتواند ویزای همراه برای همسر خود بگیرد که کار پیدا کرده و به درآمد رسیده باشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 29. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من 35 ساله هستم مجرد دارای مدرک بین المللی جوشکاری تیگ(آرگون)از آلمان.در ضمن معامله گر در فارکس هم هستم چند سالی.مدرک دانشگاهی ندارم.سرمایه خیلی بالایی ندارم برای مهاجرت که بیشتر نظرم روی ویزای کار هست مثلا در اتریش و یا آلمان چکاری میتان انجام داد.البته باید زبانم روخیلی بیشتر از اینی که هست تقویت کنم.پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای دریافت ویزای کاری شما باید سابقه کاری متناسب با رشته تحصیلی خود داشته باشید اما برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی مدارک خود لطفا با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 30. maziar samiei گفته:

  با سلام جناب آقای دکتر ملکپور عزیز همسر بنده ۳۴ سالشه و لیسانس زبان انگلیسی داره و سابقه ی کار ۱۲ سال در سازمان آب و فاضلاب ولی سابقه ی کارشون فنی و برق است مدرک های برق صنعتی و PLC فنی و حرفه ای رو دارن سابقه ی کارشون در این سازمان هم در رابطه با برق است.در حال آموزش زبان آلمانی هستیم با توجه به اینکه مدرک لیسانسشون زبان است و سابقه ی کارشون فنی مهندسی است میتونن برای ویزای کار آلمان اقدام کنند.آیا شانسی برای پیدا کردن کار در آلمان دارن؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض و ارادت
   متاسفانه امکان اخذ ویزای کاری برای ایشان وجود ندارد زیرا سابقه کاری باید متناسب با رشته تحصیلی باشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 31. maziar samiei گفته:

  بنده 47 سال سن دارم با مدرک لیسانس برنامه ریزی علوم اجتماعی 24 سال سابقه بیمه و 24سال در یکی از وزارتخانه مشغول بکارم همسرم هم لیسانس صنایع با 17 سال سابقه کنترل پروژه می باشد. کلیه خدمات ساختمان سازی – معماری – کامپیوتر رو نیز وارد هستند . دارای دو فرزند دختر 8 ساله و پسر 2 ساله هستیم زبان انگلیسی تا حدی متوسط و زبان آلمانی رو تصمیم به آموختن داریم لطفا راهنمایی بفرمایید که امکان مهاجرت به آلمان یا اتریش هست یا نه و اینکه در طول مهاجرت خطری یا مشکلاتی بچه ها رو تهدید نمی کنه آیا ؟؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله امکان مهاجرت وجود دارد , رشته شما متاسفانه بازار کار خوبی در آلمان و اتریش ندارد اما میتوانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید

   برای بررسی دقیق شرایط خود و اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 32. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ارادت، وقتی ویزای کار 6 ماهه برای آلمان بگیریم، توی این 6 ماه کار جنرال هم میتونیم پیدا کنیم و بمونیم یا باید حتما کار تخصصی با رشتمون پیدا کنیم. برای گرفت blue card حداقل دستمزدی وجود داره؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   در ابتدا که به شما ویزای 6 ماهه جستجوی کاری میدهند , شما میباست کاری را پیدا کنید که مرتبط با رشته تحصیلی شما باشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 33. maziar samiei گفته:

  با سلام و احترام بنده ۳۴ سال سن با مدرک لیسانس متالورژی صنعتی و لیسانس حقوق را دارم. مجرد و با ۸ سال سابقه در شرکت گاز به عنوان مهندس حفاظت کاتدی.بنده متاسفانه به علت بیماری مادرم و نگهداری و مراقبت از ایشان از تاریخ فروردین ۱۳۹۶ تا کنون مرخصی بدون حقوق گرفته ام .بنده درخواست مشاوره و راهنمایی در مورد مهاجرت قانونی را دارم.آیا امکان مهاجرت برای بنده وجود دارد یا خیر؟ کدام کشور(اروپا یا کانادا یا استرالیا) و از چه طریقی

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی , امکان دریافت ویزای کاری آلمان را دارید اما شرایط شما کامل باید بررسی گردد لذا خواهشمندیم برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 34. ا ج گفته:

  با عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور عزیز.
  بنده متولد ۱۳۵۶ هستم مدرک لیسانس عمرانم رو در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه آزاد گرفتم و یه کورس دوساله که معادل فوق لیسانس هست رو در سازمان مدیریت صنعتی در رشته MBA مدیریت پروژه گذروندم . تا حالا آزمون آیلتس ندادم ولی برای کسب آمادگی شرکت در آزمون تخصصی pmp یه دوره بسیار خوب یک و نیم ساله فن ترجمه رو گذروندم ولی به دلیل مشکل مالی هنوز برای شرکت در این آزمون و گرفتن مدرک تخصصی بین المللی مربوطه اقدام نکردم . متاهلم و هنوز فرزندی نداریم. همسرم متولد ۱۳۵۷ هست و لیسانس صنایع دستی دانشگاه سراسری و فوق لیسانس مرمت آثار باستانی رو از دانشگاه آزاد دارند. ما قصد مهاجرت داریم ولی متاسفانه به دلیل ورشکستگی شرایط مالی مناسبی نداریم. خواستیم محبت کرده ما رو راهنمایی کنید که با توجه شرایطمون به کدام کشور و از چه طریقی برای مهاجرت اقدام کنیم؟
  بینهایت از لطف و بزرگواریتون سپاسگزارم و براتون بهترینها رو آرزو میکنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار
   بهترین راه برای شما این است که در صورت وجود سابقه کاری مرتبط با تحصیلتان برای اخذ ویزای کاری اقدام فرمایید و همچنین کم هزینه ترین مسیر اخذ ویزای تحصیلی و کاری می باشد اما باز هم نیازمند هزینه هایی می باشد بنابراین باید حتما به صورت کامل شرایط شما بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. maziar samiei گفته:

  با سلام و درود. جوانی 32 ساله هستم دارای مدک لیسانس مهندسی کشاورزی با گرایش گیاه پزشکی که از لحاظ کاری و عملی تجربه خوبی در زمینه کشاورزی دارم. و حتی دوسال هم سابقه کار در کارخانه قند به عنوان بازرس چغندر کاری دارم.میخواستم بدونم با این شرایط در کدام کشور میتونم ویزای کاری بگیرم ؟ و چه کشورهایی برای رشته کشاورزی مناسبتره؟و شرایط ویزای کاری این کشورها چیه؟

  پاسخ
 36. maziar samiei گفته:

  سلام من 37 سالمه و مهندسی پلیمر خوندم و حدود 5 سال سابقه بیمه ای دارم و همسرم زبان انگلیسی خوندن و 10 سال سابقه کار دارن قصد مهاجرت دارم و ازتون راهنمایی میخواستم که بهترین گزینه برای ما کدوم کشور میتونه باشه

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما شرایط گرفتن ویزای کاری در آلمان را دارید اما توجه داشته باشین حداکثر سن مجاز برای اخذ ویزای کاری 40 سال میباشد لذا برای بررسی دقیق و سریع پرونده شما لطفا با دفاتر ما تماس حاصل بفرمایین.

   پاسخ
 37. maziar samiei گفته:

  با سلام و تبریک سال نو ، من به همراه همسر و پسر یکسالم قصد مهاجرت به کشور آلمان از طریق ویزای کار داریم ،من ۳۵ ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری و ۸ سال سابقه بیمه و ۶ سال سابقه کار بانک هستم . میخواستم بدونم در آلمان چه شغلی بهتر جواب میده در این مورد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم در ضمن کلاس زبان آلمانی به همراه همسرم داریم میریم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   متشکر از لطف شما
   شرایط شما برای ویزای کاریابی مناسب نمیباشد لذا برای بررسی دقیق شرایط لطفا با دفاتر ما تماس بفرمایین .

   پاسخ
 38. Eisa گفته:

  با سلام.33 ساله هستم من داری گواهینامه پایه یک و ویژه جرثقیل هستم همچنین مدارک دریانوردی هم دارم الان هم اتش نشان هستم ایا برای این مشاغل هم فرصت شغلی در اروپا هست

  پاسخ
 39. mie.editor2 گفته:

  باسلام بنده اقای 33ساله هستم و تخصصم نقاشی ساختمان و ام دی اف می باشد برای اخذ ویزای المان میخواستم از شما کمک و راهنمایی بگیرم درضمن متاهل هم هستم برای کار در کشور المان باید چه اقداماتی را انجام بدهم؟ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور المان به حداقل لیسانس و سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص و بررسی شرایط خود می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. mie.editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملک پور و تمامی همکاران،با توجه به اینکه همیشه در تلگرام مطالب شما رو دنبال میکنم خواستم در مورد شرایط خودم از شما آقای دکتر سوال بپرسم. بنده 29 ساله هستم کارشناسی ارشد مکاترونیک با معدل 15/20ولی معدل کارشناسی من با توجه به اینکه بتوانم مخارج تحصیل و غیره رو تامین کنم کم شده است. من دارای چند مدرک فنی حرفه در زمینه های کامپیوتر و الکترونیک و آسانسور و ابزار دقیق رو اخذ کرده ام و الان مشغول کار آسانسور هستم در حدود 5 سال هست در نصب و اجرای سیستم های آسانسوری فعالیت میکنم ولی بیمه 1 ساله که توسط یک شرکت آسانسوری رد میشه ! پدرم هم چون جوشکار بودن، جوشکاری رو در سطح عالی بلدم. آسانسور رو از صفر تا 100 بلدم میخواستم در مورد ویزای کار در اتریش یا کانادا یا آلمان بتونید راهنماییم کنید که با این شرایطی که دارم میتوانم بروم یا امکانش نیست در ضمن من در آلمان فامیل هم دارم اگر بتوانم از بین سه کشور که انتخاب کردم آلمان باشه عالی میشه. در آرزوی دریافت پاسخ از شما آقای دکتر ملک پور عزیز هستم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور آلمان به سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی نیاز است. در این صورت امکان اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد. ویزای کار کشور اتریش نیز امتیازبندی بوده و امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. mie.editor2 گفته:

  سلام و خسته نباشید من یک کودک ۶ سال و نیم طیف ضعیف اتیسم دارم که نیاز به اموزش و کاردرمانی و مدرسه دارد می خواستم برای مدرسه شبانه روزی یا غیر آن اقدام‌کنم…ایا امکانش هست پسرم‌در یکی از کشورهای اروپایی مثل المان و سوئد یا اتریش ثبت نام کنم آیا کانادا هم میشه اقدام کرد؟ در ضمن من اقوام‌در همه این کشورها دارم در سوئد خواهرم‌زندگی می کنه البته دوسال دیگه اقامتش میاد و در ضمن در المان یکی از اقوامم هم که منو ترغیب به مهاجرت کرده مربی کودکان اتیسم در مدرسه استثنائی هست …ایا امکان ویزای درمانی هم‌برای پسرم‌وجود داره؟ من ۳۶ سالمه..نقاش هستم و لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه سراسری دارم و تا حدودی زبان المانی متوجه می شم ایا خودم هم‌می تونم‌ به طرقی برای مهاجرت اقدام‌کنم که پسرمم از طریق خودم بیاد؟ ممنون میشم‌راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ ویزا برای خود و فرزند شما وجود دارد. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، شرایط شما برای کار در کشور المان مناسب خواهد بود اما از ابتدا امکان بردن همراه برای شما وجود ندارد. شرایط شما برای هر یک از کشورهای مورد نظر می تواند مورد ارزیابی قرار گیرد که در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. mie.editor2 گفته:

  با سلام و عرض احترام و قدردانی از موسسه حقوقی ملک پور، اینجانب 34سال سن دارم مدرک ارشد رشته صنایع غذایی با ۹ سال سابقه کار مرتبط، هدفم مهاجرت کاری به هلند یا اتریش و یا آلمان هست و مدرک زبان ندارم با سرمایه یی در حدود ۷۰ میلیون، سوالم این هست اگر با قصد آموزش زبان مهاجرت کنم امکان اینکه در طول آموزش دوره زبان بتونم کار پیدا کنم وجود داره؟ و آیا کلا شرایط من برای مهاجرت کاری مناسب هست؟ آیا شرایط کار مشروط وجود داره که من بتونم در همان کشوری که ویزای کار میگیرم زبان رو هم ادامه بدم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور آلمان یا اتریش مناسب می باشد. در طول دوره زبان امکان کار نخواهید داشت اما می توانید در جستجوی کار باشید. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات در این خصوص از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. مهدی اشرفی گفته:

  با عرض سلام خدمت شما
  بنده 32 سالمه و مدرک کارشناسی برق از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 14.5 سال 89 فارغ التحصیل شدم 15 سال سابقه کار دارم که 5 سال ان با بیمه بوده ،در حال حاضر دوره های زبان انگلیسی رو میگذرونم و مدرک زبان ندارم میخواستم بدونم با شرایطی که به صورت مختصر خدمتتون عرض کردم میتونم برای ویزای جستجوی کاری کشور المان اقدام کنم یا کشورای دیگه که نسبت به شرایط بنده گزینه مناسبتری باشه

  با تشکر فراوان از اقای ملک پور و کارشناسان موسسه

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور المان مناسب است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. امید گفته:

  سلام امید هستم
  30 سال سن دارم
  16 سال سابقه کار میکانیکی دارم
  تحصیلاتم کم هست آیا میتونم اقامت کار آلمان بگیرم

  پاسخ
 45. باس گفته:

  با سلام به کامندان محترم شرکت mie
  یه سوال داشتم و با توجه به شرایطم خواهشمندم سریعا پاسخ داده بشه
  معافیت پزشکی از نوع اعصاب و روان ایا مشکلی برای گرفتن ویزا یا اقامت ایجاد میکنه ؟ یا بطور کلی سفارت کشور مقصد میتونه بفهمه که معافیت پزشکی از چه نوعیه؟ لطفا راهمایی بفرمایین

  پاسخ
 46. ّامير گفته:

  با سلام و تشكر از راهنماييهاي ارزنده جناب دكتر ملك پور دوست داشتني
  اينجانب 36 ساله ، ليسانس مكانيك از دانشگاه آزاد ، مجرد و داراي سابقه اي 5 ساله در وزارت نفت و بخش فني هستم . متقاضي مهاجرت به آلمان مي باشم .
  آشنايي بنده با زبان انگليسي در حد متوسط است و آغاز به يادگيري زبان آلماني نموده ام . شانس يافتن كار از طريق ويزاي Job Seeker را براي بنده در چه حدي ميبينيد .
  پيشاپيش از راهنمايي و لطف شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور آلمان مناسب است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 47. هانی گفته:

  سلام ، شبتون بخیر . من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی از علوم تحقیقات تهران هستم ، 27 سال سن دارم و یک سال سابقه مار مرتبط با رشته خودم و هم اکنون کار ازاد با توجه به رشته خودم را دارم ( الان طراحی فضای سبز هستم) عضو اتاق ایران و آلمان هستم و میخواستم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم . میخواستم بدونم از طریق کار میتونم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. می توانید پاسخ خود را در متن مقاله مربوطه یا بخش دیدگاه ها جستجو نمایید.

   پاسخ
 48. بهادر نوید گفته:

  باسلام
  جناب ملکپور عزیز بنده 38 سال سن دارم دارای دو مدرک لیسانس حسابداری و مهندسی نفت با16 سال سابقه در شرکت نفت هستم و خانومم هم پرستار هستند با 13 سال سابقه بعنوان کارمند رسمی دانشگاه علوم پزشکی از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم بخاطر اینده بچه هام قصد محاجرت دارم شما کدوم کشور رو بهمون پیشنهاد میکنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما در صورتی که مدرک زبان لازم را اخذ نمایید برای ویزای کار کشور آلمان یا اتریش می تواند مناسب باشد. روشهای متناسب با رزومه شما بسیار است که برای بررسی آن پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. mie editor2 گفته:

  با سلام و وقت بخیر. جناب آقای ملک پور، بنده اکثر فایلهای صوتی شما رو گوش دادم و قصد جدی مهاجرت رو دارم.با دفتر تهران هم صحبت کردم و میخوام برای راهنمایی تخصصی تر به خودتون زحمت بدم.بنده ۳۳ سالمه و فوق دیپلم برق دارم با ۱۰ سال سابقه کار در این زمینه و میخوام از طریق ویزای کار اقدام کنم.زبان انگلیسی در حد متوسط بلدم. ما هم دقیقا افکاری مثل افکار خودتون (که چرا اتریش رو انتخاب فرمودین) داریم. لطفا باتوجه به این شرایط ما رو درخصوص اقامت در اتریش و یا آلمان راهنمایی بفرمایید. در ضمن من و همسرم هنوز فرزندی نداریم،این رو عرض کردم که تولد نوزاد هم بتونه بهمون کمک کنه. بسیار از پاسخگوییتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای دریافت ویزای کار به حداقل مدرک لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز می باشد. ویزای کار کشور اتریش امتیازبندی بوده و امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. شرایط همسر شما نیز برای بررسی مناسب ترین روش متناسب با شرایط خود باید ارزیابی گردد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با مشاور خود ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما اقای ملک پور عزیز و همکاران زحمت کشتون بنده32 ساله،مجرد،لیسانس برق(دانشگاه غیر انتفاعی-معدل 14.5-فارغ التحصیل1389)،15سال سابقه کاری 5 سال با بیمه،مدرک زبان ندارم در حال حاضر کلاس زبان انگلیسی میرم،بنده قصد مهاجرت کاری دارم کشور خاصی مد نظر بنده نیست و نیاز به مشورت جنابعالی دارم تا بهترین گزینه را بسته به شرایطم انتخاب کنم با سپاس فراوان از شما و همکارانتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. ویزای کار کشور آلمان یا اتریش می تواند گزینه خوبی بسته به رزومه شما باشد. برای دریافت اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت مدریت محترم و پرسنل عزیز موسسه. سوال بنده در خصوص مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار در زمینه مشاغل خدماتی و استاد کاری هستش، بنده دیپلوم الکترونیک دارم. 32 ساله دارای یک فرزند پسر بنا به دلایلی قادر به ادامه تحصیل نبودم. ولی تو زمینه دکوراسیون داخلی. اجرای پنل های گچی کناف. جوشکاری. لوله کشی شوفاز، گرمایش از کف, نقاشی و رنگ امیزی ساختمان فعالیت دارم.حدودا 40میلیون تومان سرمایه دارم. می خواستم ببینم میتونم جهت دریافت ویزای کار اقدام کنم. چون همه سوال ها و جواب ها تو زمینه های تحصیلی و کار تو رشته های مهندسی هستش. و من سوالی مشابه سوال خودم پیدا نکردم. ممنون میشم منم به عنوان یکی از مخاطبینتون راهنمایی کنید. متشکر از ترویج روحیه امید به زندگی و اینده نگری هموطنانمون، جناب ملکپور عزیز.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار به حداقل مدرک لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. با توجه به شرایط سنی شما امکان تحصیل برای شخص شما یا فرزندتان وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات کامل در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. mie editor2 گفته:

  سلام به دوستان خوبم در این موسسه من و همسرم قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی رایگان به یکی از کشور های اورپا یا آمریکا یا نیوزلند را داریم و می خواستیم بدونیم با توجه به شرایط خودم یا همسرم کدام کشور مناسبتر است . خودم دیپلم فنی کامپیوتر دارم مدرک ielts خودم و همسرم دارند با نمره 7 و 5 سال سابقه کار در برنامه نویسی وب سایت دارم سنم 28 ساله . خانومم لیسانس گرافیک داره 11 سال سابقه کار در بیمه آسیا مربوط به حرفه خود و 37 ساله . ممنون میشم راهنمایی برای کجا اقدام کنیم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه با مدرک دیپلم امکان اخذ ویزای کار وجود ندارد اما می توان برای تحصیل همسر شما اقدام کرد. شما نیز بسته به هر کشور میتوانید به عنوان همراه کنار ایشان باشید. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با کشورهای متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 53. mie editor2 گفته:

  درود بر شما جناب ملک پور.من یه مرد ۴۴ساله هستم و شغلم راننده کامیون هست.در حال حاضر صربستان هستم و قصد حرکت به طرف آلمان دارم،آیا شرایط کار برای من فراهم می شود،وچه کیسی باید ارائه بدهم.ممنون از همکاری شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای کار برای کشور آلمان برای شما اندک می باشد. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز با تشکر فراوان از محبت و لطف بی دریغ نسبت به هم میهنان از زمانی که با گروه مشاوره و موسسه شما آشنا شدم کلا دیدم نسبت به مهاجرت تغییر کرده و خیلی چیز ها واسم روشن شده که جای دست بوسی شما و تشکر از شما دارد .بنده میرزایی هستم ۳۰ ساله متاهل فوق لیسانس و همسرم نیز دارای مدرک فوق لیسانس می باشد قصد مهاجرت به اروپا را داریم آیا شرایط مهاجرت کاری را داریم؟ و یا چه شرایطی مورد نیاز می باشد ؟ و اینکه در کشوری بتونم ادامه تحصیل بدم و در همان کشور اقامت بعد از تحصیل داشته باشیم و هزینه دانشگاه به حداقل برسد

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از لطف شما. رشته تحصیلی شما، سابقه کار، مدرک زبان و … باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم امکان اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد. برای بررسی رزومه خود و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 55. mie editor2 گفته:

  سلام وقتتون بخیر دختری ۲۲ ساله هستم ترم اخر حقوق دانشگاه آزاد و همسرم شرکت برق و ساختمان دارند و مدرکش لیسانس عمران دارند و سرمایمون 80میلیون تومان است،قصد گرفتن اقامت در کشوری رو داریم که از نظر اینده کاری همسرم مشکلی نداشته باشند و متناسب با سرمایمون هم باشد …ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط همسر شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. امکان اقدام برای ویزای کار آلمان یا اتریش برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. mie editor2 گفته:

  با سلام من ۳۳ ساله هستم و فارغ التحصیل رشته برق قدرت از دانشگاه دولتی غیر انتفایی هستم و حدود ۵ سال سابقه ی بیمه ای دارم و حدود ۱۵ سال کار کامپیوتری و تعمیرات سخت افزاری و برد الکترونیکی کردم.. من با این شرایط چقدر احتمال هست بتونم کار در المان پیدا کنم.. مدرک b2 هم حتی دارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن مدرک کارشناسی، با توجه به داشتن مدرک زبان آلمانی شانس شما برای یافتن شغل در این کشور بالاست و شرایط شما برای کاریابی مطلوب می باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. mie editor2 گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید. برای اشخاصی که مدرک تحصیلی در حد دیپلم دارن ولی استاد کار مثلا دکوراتیو داخلی ساختمان مثل نقاشی و رنگ امیزی یا نصب پنل های گچی پیش ساخته یا کفپوش و پارکت و کاغذ دیواری یا مشاغلی از این قبیل، هم امیدی به جذب نیرو هست. ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور معمول برای ویزاهای کاری به حداقل مدرک لیسانس نیاز است اما شرایط کار در هر یک از کشورها یکسان نیست. پیشنهاد میکنیم برای بررسی ویزاهای کاری کشورهای مختلف یا مناسب ترین روش متناسب با شرایط خود با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 58. mie editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر.بنده 33 ساله دارای مدرک مهندسی مکانیک گرایش تاسیسات هستم.متاهلم و دو فرزند خردسال دارم.بیش از 15 سال در جوشکاری و لوله کشی صنعتی و ساختمانی سابقه کار دارم.حدود دو سال با شرکت لینده ی آلمان در عسلویه همکاری داشته ام.از چه راهی در کوتاه ترین روش میتونم به آلمان مهاجرت کنم؟لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ویزای کار آلمان می تواند برای شما گزینه خوبی باشد. در صورت افزایش سطح زبان خود امکان اخذ آن برای شما وجود دارد. برای دریافت اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ