اقامت آلمان از طریق تحصیل

اقامت آلمان از طریق تحصیل

شرایط اقامت آلمان از طریق تحصیل ۲۰۱۸ را می دانید ؟ آیا اقامت آلمان از طریق تحصیل امکان پذیر است ؟ با اقامت آلمان از طریق تحصیل می توان کار قانونی انجام داد ؟ آیا اقامت آلمان از طریق تحصیل بدون مدرک زبان آلمانی امکان پذیر است ؟مدارک مورد نیاز برای اقامت آلمان از طریق تحصیل چیست ؟با اقامت آلمان از طریق تحصیل چگونه می توان به تابعیت آلمان دست یافت ؟ با اقامت آلمان از طریق تحصیل چگونه می توان به اقامت دائم آلمان رسید ؟ این مقاله در باب اقامت آلمان از طریق تحصیل نگارش شده است و به تمام سوالات شما در زمینه اقامت آلمان از طریق تحصیل و شرایط تحصیل در آلمان و  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی آلمان و راههای مهاجرت به آلمان و شرایط و هزینه زندگی در آلمان پاسخ می دهد .

نظام آموزشی آلمان بسیار سخت گیر است و برای اقامت آلمان از طریق تحصیل قبولی در کنکور سراسری و داشتن مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی متناسب به مقطع تحصیل الزامی اشت . چنانچه علاقمند به تحصیل در مقطع لیسانس در کشور آلمان هستید باید در آزمون ورودی همان رشته قبول شوید . داشتن مدرک زبان b1  آلمانی و یا حداقل آیلتس ۶ اجباری است .

شایان ذکر است در مقطع لیسانس تنوع رشته به زبان انگلیسی در آلمان وجود ندارد و بهتر است که مدرک زبان آلمانی برای این امر ارائه نمایید .

در مقطع فوق لیسانس تمام رشته ها به زبان انگلیسی ارائه می شود . اما چنانچه علاقمند به تحصیل در رشته های هنر و رشته های اینچنینی هستید بهتر است مدرک زبان آلمانی ارائه نمایید .برای تحصیل در این مقطع باید فازغ التحصیل از مقطع کارشناسی از دانشگاههای معتبر در کشور مبدا خود باشید .

audio اقامت آلمان از طریق تحصیل

هزینه های تحصیل در  آلمان  تقریبا به صورت رایگان می باشد  .البته کاملا رایگان نبوده و دانشجویان تقریبا  در هر ترم حدود  ۴۰۰ تا ۵۰۰ یورو باید به دانشگاه برای خدمات تحصیلی و دانشجویی پرداخت نمایند .

هزینه تحصیل در آلمان در مقایسه با تمام کشور های اروپایی رایگان است . در زمینه هزینه های زندگی درکشور آلمان باید ذکر کرد ماهیانه دانشجویان در حدود ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو برای زندگی دانشجوی خوب و متوسط هزینه می کنند . البته میزان هزینه زندگی دانشجویی بستگی به سبک زندگی دانشجو خواهد داشت .

دانشجویان در حین تحصیل در آلمان  اجازه کار قانونی دارند و دانشجویان می توانند به کار دانشجویی در این کشور بپردازند وهر ساعت  تقریباً  در حدود ۸ تا ۱۲ یورو بسته به کار درآمد خواهند داشت و بخشی از هزینه های زندگی خود را پرداخت کنند.

امکان اقامت آلمان از طریق تحصیل برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به آلمان وجود دارد . پس از فارغ التحصیل شدن در آلمان دانشجویان می توانند در آلمان اقامت داشته باشند و امکان پیدا کردن کار در آلمان را دارند . در واقع دانشجویان متقاضی اقامت آلمان از طریق تحصیل به راحتی می توانند پس از تحصیل در آلمان به فکر تابعیت آلمان باشند

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت کاری :

 • گذرنامه متقاضی
 • آخرین مدرک تحصیلی متقاضی : از آنجا که صدور مدرک اصلی ممکن است  زمان ببرد، یک گواهی رسمی از دانشگاه به متقاضی داده می­شود و این گواهی نشان دهنده این است  که وی با موفقیت تحصیلات خود را به اتمام رسانده است .
 • دفتر امتحانات گروه آموزشی مورد نظر یا دانشکده­ی متقاضی مدرک «Nachweis» را صادر می کند. این مدرک باید دارای مهر رسمی باشد.
 • مدرکی که ثابت می کند شخص دارای بیمه­ی سلامت است.
 • تاهد نامه مالی

مجوز اقامت برای کار در آلمان

به محض اینکه متقاضی یک پیشنهاد کاری مرتبط با مهارت­های خود دریافت نمود می­توانید انتخاب نمایید که آیا قصد درخواست مجوز اقامت آلمان دارید و یا کارت آبی اتحادیه اروپا  را تمایل دارید دریافت نمایید .کارت آبی در آلمان کارت بسیار ارزشمندی است . برای اطلاعات مربوط به کارت آبی در آلمان به مقالات ما در این باب مراجعه نمایید ..

حتی در صورت در یافت پیشنهاد کاری موقت وبه صورت پاره­وقت ، امکان اخذ مجوز اقامت برای دانشجویان فارغ التحصیل شده از دانشگاههای آلمان وجود دارد. دانشجو زمان عقد قرارداد باید در نظر بگیرد که حقوق مورد نظر امرار معاش وی را تأمین نماید .

مجوز اقامت کاری در آلمان یا کارت آبی اتحادیه اروپا که امکان اشتغال را برای متقاضیان فراهم می­کند ابتدا با اعتبار زمانی محدود ارائه می شود .چنانچه فرد به اشتغال خود در آلمان ادامه دهد و تمایل داشت اقامت کاری خود را در آلمان تمدید نماید بدون هیچ مشکلی می تواند برای تمدید اقامت اقدام نماید .

پس از سپری شدن مدت زمان ۲ سال با مجوز اقامت کار آبی اتحادیه اروپا یا آلمان  شخص با داشتن مدرک زبان آلمانی می­تواند در خواست کارت اقامت دائم دهد . کارت اقامت دائم  مجوز اقامت بدون هیچ گونه محدودیت زمانی را به دارنده کارت می دهد .

اشخاصی که  کارت آبی اتحادیه اروپا یا آلمان را دریافت می کنند می توانند برای مدت حداکثر ۱۲ ماه بدون اینکه کارت آبی آنها باطل شود در خارج از آلمان اقامت داشته باشند .

اگر شخص اجازه اقامت آلمان را داشته  باشد قادر خواهد بود  به مدت حداکثر ۶ ماه بدون اینکه اجازه اقامت وی باطل شود در خارج از آلمان سکونت داشته باشد .

به هر حال به شما پیشنهاد می­کنیم که پیش از خروج از آلمان برای هر مدت زمانی با دفتر محلی اتباع خارجی مشورت نمایید. اگر قصد دارید بیش از ۱۲ یا ۶ ماه را در خارج از آلمان سپری کنید باید از اداره ثبت اتباع خارجی مجوز اخذ کنید. بدون این اجازه قادر نخواهید بود دوباره وارد آلمان شوید.

امتیازات کارت آبی آلمان  :

 • تضمین شرایط کاری و حقوق برابر برای اتباع خارجی در آلمان
 • سفرآزادانه و بدون ویزا در منطقه­ی شنگن
 • فراهم نمودن برخی حقوق اقتصادی اجتماعی شامل مزایای بیکاری برای افراد خارج از اتحادیه اروپا
 • بهبود روند پیوستن به خانواده برای شخص متقاضی
 • دارای مقرراتی برای اقامت دائم برای دارنده کارت آبی

شرایط لازم برای کارت آبی برای متقاضیان :

 • شخص متقاضی بایدتبعه­ی غیراتحادیه اروپا باشد
 • شخص تحصیل کرده یا نیروی  ماهر و متخصص باشد
 • دارای قرارداد کاری یا حداقل یک پیشنهاد کاری با حداقل حقوق سالانه­ی در حدود ۴۹۸۰۰  یورو باشد. ت البته استثناهایی برای دانشمندان، ریاضیدانان، مهندسین، پزشکان و متخصصین فناوری اطلاعات برای دریافت این کارت اقامت وجود دارد.
 • اگر مدرک دانشگاهی از دانشگاهی در آلمان داشته باشند.

 

چنانچه ملاحظه فرمودید در این مقاله به اقامت آلمان از طریق تحصیل و شرایط تحصیل در آلمان و مدارک مورد نیاز جهت دریافت اقامت آلمان از طریق تحصیل و مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت تحصیلی در آلمان و شرایط کار دانشجویی در آلمان و معرفی کارت آبی در آلمان و هزینه های زندگی دانشجویی در آلمان و امکان اقامت پس از تحصیل در آلمان و اخذ اقامت دائم آلمان با ویزای کار دانشجویی در آلمان و امکان اخذ تابعیت آلمان با اقامت آلمان از طریق تحصیل پرداختیم. در ادامه چنانچه علاقمند به اقامت آلمان از طریق تحصیل هستید و مایل به مهاجرت تحصیلی به آلمان هستید قبل از هر گونه اقدام در زمینه مهاجرت به آلمان با کارشناسان متخصص و وکلای ارشد موسسات حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان در زمینه اقامت آلمان از طریق تحصیل برخوردار شوید .

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

72 پاسخ
 1. azra گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی شهرسازی هستم و الان تصمیم گرفتم که برای تحصیل در آلمان در رشته مهندسی نرم افزار اقدام کنم علاوه بر مدرک b2زبان المانی و تمکن مالی چه چیزایی احتیاج دارم ممنون میشم راهنماییم کنین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شرایط سنی شما هم مهم است. با توجه به اینکه رشته نرم افزار مرتبط با مدرک فعلی شما نیست باید از لیسانس اقدام کنید و اگر سن مناسبی نداشته باشید ریسک زیادی دارد.
   یا اینکه می توانید برای ارشد شهرسازی اقدام کنید.

   پاسخ
 2. امیر گفته:

  سلام جناب اقای ملک پور بنده 20سالمه در رشته برق دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستم می خواستم بدونم امکان تحصیل در دانشگاه های برتر المان برام امکان پذیر هست یا نه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. mahinramezani.1369 گفته:

  سلام وخسته نباشین من مدرک کارشناسی کامپیوتر را سال 1393 اخذ کردم میخوام براارشد اقدام کنم ممنوم میشم راهنمای کنین.معدلم 15.87 مدرک زبانمم تا 7 ماه دیگه میگیرم.ایا امکان تحصیل رایگان وجودداره؟چون شرایط مالی خوبی ندارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. bahar گفته:

  سلام ببخشید من 20 سالمه و دانشجوی پزشکی دانشگاه ایران هستم و میخوام برای مهاجرت به المان برم. ایا میتونم با ایلتس 6 ر این کشور اقامت تحصیلی بگیرم؟؟؟ و هزینه اقامت تحصیلی چقدرهست؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل پزشکی در آلمان باید در آزمون ورودی شرکت کنید. اما رشته های دیگری نیز وجود دارند که آزمون ورودی ندارند و امکان تحصیل رایگان در آلمان نیز وجود دارد.

   Rating: 4
   پاسخ
 5. Sepehr گفته:

  سلام خسته نباشید
  من پسری ۲۲ ساله هستم مدرک کاردانی مکانیک با معدل پایین دارم از انجا که هنرستان رفتم ن پیش دانشگاهی رفتم ن کنکور قبول شدم میخواستم بدونم من میتونم در المان تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 6. روشا گفته:

  سلام من ٣٦ سالمه مدرك كارشناسي ارشد محيط زيست دارم
  ١٣ سال سابقه كار دارم
  براي ادامه تحصيل كدوم كشور راحت تر ميشه رفت

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما، به منظور ادامه تحصیل می بایست از طریق پیدا کردن سوپروایزر (استاد راهنما) موفق به اخذ پذیرش شوید که خود مستلزم داشتن شرایطی خاص مانند پذیرفتن گپ تحصیلی شما، وضعیت تحصیلی، وضعیت مالی، سطح مدرک زبان، و مواردی اینچنینی دارد. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله تحصیل دکترا در آلمان (https://malekpour.ir/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86/) در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من 16 سالمه دررشته مکانیک درحال تحصیلم میخوام بعد از گرفتن دیپلم درالمان ادامه تحصیل بدم. ودرالمان مشغول به کار بشوم وبه زندگی بپردازم ایا این کار امکانش است

  پاسخ
  • m.n گفته:

   بله این امکان برای شما وجود دارد.میتوانید در صورت قبولی در یکی از دانشگاه های مورد تایید آلمان در ایران برای اخذ ویزای تحصیلی در مقطع کارشناسی اقدام نمایید و یا پس از فارغ التحصیلی برای دوره ی ارشد ویزا دریافت نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. amirgholami گفته:

  سلام من 16 سالمه میخوام بعد از دریافت مدرک دیپلم درالمان ادامه تحصیل بدم وبعداز تحصیل به زندگی درانجا بپردازم ایا امکانش هست و زبان هم بلد نیستم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   علاوه بر داشتم گواهینامه پایان تحصیل 12 ساله باید قبولی در کنکور کارشناسی در یکی از دانشگاه های مورد تایید آلمان را داشته باشید.مدرک زبان نیز برای تحصیل ضروری میباشد.البته میتوانید دوره های زبان را در کشور آلمان با هزینه ی خودتان نیز شرکت کنید.

   پاسخ
 9. احمد گفته:

  سلام وعرض ادب
  بنده ٢٤ سال دارم و ليسانس مهندسي كامپيوتر نرم افزار از دانشگاه ازاد قزوين دارم با معدل ١٨
  مدرك زبان ايلتس ٧ دارم
  ميتونم براي فوق ليسانس اقدام كنم؟
  و ايا ميتونم بعد از تحصيل اقامت بگيرم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار بله شما می توانید اقدام فرمایید. البته باید از جزئیات پرونده شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. آیلین گفته:

  سلام ، من ۱۴ ساله و در پایه نهم راهنمایی تحصیل میکنم ، میخواستم بدونم که اگه بخوام برای دو سال دیگه یعنی کلاس یازدهم یا همون دوم دبیرستان به آلمان مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم ، چون هنوز ۱۸ سالم نشده میتونم یک همراه باخودم ببرم ؟
  بعد میخواستم بدونم دقیقا شرایط دبیرستان در آلمان چجوری هستش ؟
  من میخوام تجربی بخونم و از الانم دارم آلمانی یاد میگیرم و کلاس میرم ،
  و اینکه برای ویزای تحصیلی گرفتن از الان باید اقدام کنم ؟!
  میشه شرایط کلی رو برام توضیح بدین؟
  بازم ممنونم از شما??

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. امیرحسین گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید به شما و همکارانتان. من دیپلم ریاضی وفیزیک دارم و دانشجوی ترم چهار مترجمی زبان انگلیسی هستم. آیا من میتونم با مدرک فوق دیپلم یا لیسانس این دانشگاه برای ادامه تحصیل دررشته دیگه ای مثل مهندسی الکترونیک به آلمان برم؟ چه شرایطی وجود داره؟هزینه مالی ش چقدره؟ و من میتونم اقامت دایم آلمان رو از طریق تحصیل در آنجا بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شانستان با مدرک فوق دیپلم پایین است .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. Mohsen گفته:

  سلام خسته نباشین
  من ۱۸ سالمه میخواستم بپرسم برای ثبت نام در کالج های المان نیاز به قبولی در کنکور دارم با نه؟ اگه کنکور ندم میشه در کالج ثبتنام کرد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   بله امکان ورود به کالج را دارید
   باید نمره ی ب1 یا ب2 زبان آلماتی را ابتدا اخذ نمایید

   پاسخ
 13. رضا محمدی گفته:

  سلام اقای ملک پور خسته نباشید من امسال کنکور دارم رشتم انسانیه علاقه ای که دارم به ترتیب رشته های اقتصاد علوم سیاسی و مدیریت هستن دوست دارم لیسانسم رو اینجا بگیرم و بعد از دریافت لیسانس راهی کشور های اروپایی شم اما وضع مالی خوبی ندارم یعنی میتونم پنجاه میلیون جمع کنم میخوام بدونم الویت من برای لیسانس رشته باشد که در اینصورت کدوم رشته ها شرایط خوبی برای ادامه تحصیل و یا کار دارند یا الویت من دانشگاه های معروف ایران باشند در کل اهمیت یک دانشجو برای دانشگاه های المان یا اتریش چیه معدل مدرک زبان یا غیره ممنون میشم بگین من چه رشته ای رو انتخاب کنم و چیو مدنظرم داشته باشم مهاجرت کاری یا مهاجرت تحصیلی؟ ممنون از شما و تیم خوبتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 14. عرفان گفته:

  سلام
  بنده میخوام بعد از گرفتن دیپلم در سال ۱۲ام یعنی چهارم دبیرستان برای کالج و دانشگاه آلمان اقدام کنم
  درمورد نمرات و هزینه های دقیق تر به دنبال اطلاعات بودم و طرز اپلای کردن که چه مدارکی باید جمع اوری کرد
  سپاس گزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   شما میتوانید با مراجعه به سایت جامع miestudy.com
   اقدام نمایید و اپلای کردن را فرابگیرید.

   پاسخ
 15. سحر گفته:

  سلام وقتتون بخیر.ممن.ن از راهنمایی هاتون در لایوها.من ترم ۶ مهندسی معماری هستم و میخواهم از الان برای پذیرش آلمان اقدام کنم.شنیدم با ریز نمرات دانشگاهی میتوانم از الان برای پذیرش و وقت شفارت اقدام کنم تا ۱.۵ آینده که سفارت به من وقت بدهد درسم هم تمام شده باشد.میشود در این باره توضیح بدهید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   درصورتی که مدرک زبان خود را اخذ نمودید اقدام نمایید.
   برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. maziar samiei گفته:

  سلام من مدرک دیپلم تجربی دارم ۲۱ساله ام دختر هستم ایا احتمال گرفتن پذیرش از دانشگههای المان به زبان انگلیسی در رشته های مدیرت یا تغذیه و یا دندان و دارو ب

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   اکثر دانشگاه های آلمان , المانی زبان هستند , اما یکسری دانشگاه های خصوصی هستند که انگلیسی زبان میباشند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 17. سمیه گفته:

  سلام اقای دکتر من و خانواده قصد مهاجرت بالمان داریم بهترین روش برای ما کدام است من 36 ساله و لیسانس دبیری زبان انگلیسی دانشگاه ازاد و خانه دار و همسرم 39ساله مدرک کاردانی دانشگاه سراسری رشته ریخته گری اما شغل فعلی اش ام دی اف کاری است و مدرک فنی یا دانشگاهی در این رابطه ندارد.دو دختر7 و3 ساله داریم.لطفا در صورت هرگونه راه یا کمکی که در خصوص رفتن ب المان میشه انجام داد رو بگید.یا کیس های ک قابلیت پذیرش بالا دارند بغیر از پذیرش بهایی و سیاسی .
  ممنون از لطفتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در خصوص روشهای مهاجرت رزومه شما برای هریک باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. پوریا افسر گفته:

  عرض سلام و خدا قوت خدمت شما و همکارانتون که صادقانه و نجیبانه بدنبال کمک و راهنمایی هموطنانتون هستید و این گوهریست که نصیب هر کسی نمیشه و من خدا رو شکر میکنم که شایسته ارتباط گرفتن با گروه های شما بودم و آگاهی هایی نسبت به مهاجرت و پیشرفت پیدا کردم ،
  یقینا تصور من و خیلی ها قبل از آشنایی با مطالب شما چیزی شبیه یک رویا بود ولی بعد از مطالعه مطالب شما و کسب آگاهی به این نتیجه رسیدم که باید و باید عاقلانه فکر کرد ، راهنمایی گرفت و حرکت کرد و از این بابت از شما سپاسگزارم .
  و اما سوال من
  بنده 22 ساله هستم ، دانشجوی کارشناسی مدیریت تبلیغات میخونم . و مدال آور در رشته کشتی هستم ، ایران کشتی گیر و استعداد در این رشته زیاد داره و به نتیجه آنچنان ک باید به کشتی گیران رسیدگی نمیکنن هر چند مدال آور باشن و مشکلات بسیار … لذا من در نظر دارم که ان شاءالله بتونم از طریق مهاجرت به یکی از کشور های اروپایی من جمله المان ، هلند و اتریش سفر کنم و در باشگاه های آنجا فعالیت کنم و سریع به تیم ملی اون کشور برسم که بتوانم در مسابقات بشین المللی اروپا شرکت کرده و جواز حضور در المپیک از طریق اروپا رو.کسب کنم ، چون در اروپا کشتی گیر مستعد کم هست و شانس رسیدنم به تیم ملی اون کشور و همچنین گرفتن جواز حضور در المپیک در از طریق اروپا بیشتر هست ، راه ساده ای به هیچ عنوان نیست ولی با همین تلاش و کوشش شانس بیشتری در اختیار ممکنه داشته باشم ، خواهشمندم اگر راهی برای مهاجرت از طریق تحصیل یا ورزش میشود بگید دوست ندارم به عنوان پناهنده حضور داشته باشم و گزینه آخر و آخر پناهدنگیست در ذهن من .
  بسیار سپاس گذارم از شما و منتظر پاسخگویی شما استاد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف شما، امکان تحصیل در کشورهایی نظیر هلند، دانمارک، آلمان و … برای شما وجود دارد که نیاز است رزومه شما به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. ویزای ورزشکاران ویزاهای نوع خاصی می باشد که برای اخذ آن ملزم به رعایت شروط این ویزا می باشید. برای بررسی و اخذ اطلاعات کامل در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. Mahnoosh گفته:

  سلام و عرض ادب
  خدمت دکتر ملک پور
  استاد من ۲۹ سالمه رشته IT خوندم با معدل ۱۵‌.۹۴ میخواستم برای مهاجرت اقدام کنم اکثرا راه پناهندگی رو بهم پیشنهاد کردن اما با شنیدن فایل های شما گفتم از شما مشورت بگیرم که راهی هم برای من هست برای مهاجرت وتحصیل رایگان در المان یا اتریش(بدون پشتبانی مالی) ؟؟ میشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. تحصیل در کشورهای نامبرده تقریبا رایگان می باشد اما به حداقل سرمایه برای تحصیل و زندگی در این کشور نیاز است. برای بررسی شرایط در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت استاد ملک پور : من ۳۴ ساله دارای لیسانس برق دانشگاه ازاد میباشم ، قصد تحصیل ارشد در دانشگاه های fachhochschul می باشم امکان گرفتن پذیرش برای دانشگاه های المان یا اتریش را دارم امکان پذیرش وجود داره ، هزینه های تحصیل چقدره، هزینه های زندگی چقدره .. ممنون از زحماتتان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ فوق لیسانس در مقطع ارشد در کشور آلمان برای شما اندک می باشد. اخذ پذیرش دانشگاه های رایگان کشور اتریش نیز در صورت داشتن مدرک دانشگاه آزاد امکان پذیر نیست. بررسی کشورهای متناسب با شرایط خود و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  سلام وخسته نباشیدجناب ملک پور.من ۲۰سالمه ودرحال گرفتن مدرک زبان انگلیسی.برادرم حدوداسه چهارسالی هست که درآلمان زندگی میکنن میخواستم بدونم راهی وجوددارن که بتونم من هم به آلمان مهاجرت کنم ؟میخواستم بدونم چه مسیروپروسه ای روبایدطی کنم؟آیاراهی هست که برادرم بتونه کمک کنه به مهاجرتم و اینکه من قصددارم درطی دوسال آینده مهاجرت کنم وبعدازتکمیل زبان انگلیسی،آلمانی روشروع کنم.و اینکه من هنوزدانشگاه نرفتم وامسال کنکورشرکت کردم که وارددانشگاه بشم رشتم تجربی هست اگرلطف کنیدیه رشته ی مناسب معرفی کنید که به روندمهاجرتم کمک کنه ممنون میشم.خیلی ممنون ازکمک ها وراهنمایی های پرمحبتتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت اخذ مدرک زبان آلمانی با داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می توانید برای تحصیل در کشور آلمان اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  درود خدمت جناب ملکپور بزرگوار من دختری هستم ۲۱ ساله رشته تجربی و مدرک دیپلم با معدل ۱۴.۹۹ و پیش دانشگاهی با معدل ۱۲.۵ ؛ سال اخذ دیپلم ۱۳۹۴ درحال حاضر دانشجوی ترم ۲ دوره کارشناسی علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد شهرضا (اصفهان) هستم و معدل ترم یک ۱۷ میباشد. هدف من درصورت امکان شرکت در آزمون TestAs جهت جبران نمرات ضعیف دیپلم و سپس ورود به کالج M_Kurs و نهایتا انتخاب رشته مجدد هستش و در غیر اینصورت ادامه تحصیل در همین رشته مهندسی صنایع غذایی در یکی از دانشگاه های آلمان هستش. لطف میکنید نظرتون را راجع به شرایط بنده بفرمایید. هم تحصیل در کالج و سپس انتخاب رشته!!!!! هم ورود مستقیم به دانشگاه و ادامه همین رشته!!!!!

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در کشور آلمان به مدرک زبان نیاز است. در هر دو صورت می توانید برای تحصیل در این کشور اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم برای بررسی هر یک از گزینه ها با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  باسلام، آیا در صورت موفقیت برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان، بعد از اتمام تحصیلات برای پیدا کردن کار و اخذ ویزای کاری کارفرما ملزم به آگهی نمودن شغل مورد نظر به مدت دو نوبت ۳ماهه می باشد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. خیر نیازی به طی کردن این مراحل نیست و پس از اخذ ویزای تحصیلی و اتمام تحصیل در صورت یافتن شغل، متقاضی می تواند عنوان ویزای خود را از تحصیلی به کاری تبدیل نموده و در این کشور به کار بپردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. mie editor2 گفته:

  با درود و تشکر از شما بنده لیسانس مترجمی‌زبان انگلیسی دارم ۲۳ ساله میخواستم ببینم آیا با همچین مدرکی میشه کاری کرد توو یکی از کشور های اروپایی؟! و اینکه اگه قصد تحصیل در کشورهای آلمان،سوئد،ایتالیا داشته باشم چقد طول میکشه کار های مربوط ب آن انجام بشه،اگر امکانش هست در مورد هزینه های این اقدام اطلاعاتی هم بدین با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان ادامه تحصیل برای شما در هر یک از کشورهای مذکور وجود دارد. دقت نمایید که برای تحصیل در هر یک از کشورها باید سطح زبان خود را تقویت نمایید. برای اطلاع از هزینه ها و مدت زمان انجام کار پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. میلاد گفته:

  با سلام خسته نباشین
  بنده لیسانس کنترل ابزاردقیق با معدل ۱۹٫۱۱(البته کاردانی الکترونیک) هستم از داشنگاه آزاد با ثبت اختراع و کسب مقام دوم مسابقات رباتیک آیا میتونم در آلمان شروع به تحصیل بشم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن مدرک زبان و شرایط لازم امکان تحصیل در کشور آلمان وجود دارد. برای بررسی شرایط تحصیل پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. اميد گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت استاد گرامی جناب دکتر ملک پور..
  استاد حدود ۶ -٧ ماهی هست که با گروه و سایت های شما آشنا شدم و باعث افتخار هست که هنوزم کسانی مثل شما هستند که بدون چشم داشت وقت میگذارن و کلی بچه ها رو راهنمایی مبکنید بهتون خدا قوت میگم و این که انشالله خداوند تمام انرژی های مثبتی که شما به ماها منتقل میکنید رو به خودتون و کار و زندگیتون منتقل کنه… امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید…
  میبخشید اگر طولانی شد
  من امید هستم ٢٨ ساله لیسانس نرم افزار دارم معدلم ١٢:٧٣
  ٣سال و نیم گپ داشتم ک با گواهی کار مرتبط پر کردم و اینکه از دانشگاه کلاستهال پذیرش برای ارشد گرفتم البته هدف من تغییر رشته در آلمان هست
  حالا سوال من از شما استاد عزبزم این هست که آیا من میتونم در رشته هایی مثل فیزیوتراپی یا رادیولوژی یا مدیریت بازرگانی یا تجارت یا مدیریت کسب و کار یا در بخش کشاورزی کارهای تولیدی مثل پرورشً دام یا طیور و یا رشته هایی که مربوط به بخش هایی که به هواپیمایی و فرودگاهی مرتبط هستند ادامه تحصیل دهم… شاید کمی عجیب باشد که چرا به این رشته ها که هیچ ربطی بهم ندارند اشاره کردم ولی واقعا علاقه مندم در این حوزها جذب بازار کار شم و اینکه بازار کار برای این رشته ها چطوره؟… لطفا ممنون میشم در این زمینه بنده رو راهنمایی کنید.. ؟
  و سوال بعدیم مربوط به نوشتن انگیزه نامه و سوالاتی که در روز مصاحبه در سفارت آلمان میپرسن لطفا راهنمایی کنید و اگر در کانال به صورت ویس پاسخ بدهید که شاید این سوالات در ذهن دیگران هم باشه و بتونه کمکشون کنه…
  یک دنیا ازتون ممنونم شاید به جرأت میتونم بگم تنها کسی بودین که به من انگیزه ی دوباره بخشیدین و یه جورایی من رو زنده کردید.. واقعا میخوام دوباره بعد از شکست هایی که در کار و تحصیلم داشتم دوباره از صفر شروع به تحصیل کنم … مرسی برای اینکه حرفاتون باعث امیدواریم رو به آینده و زندگی بیشتر کرد.
  خداوند پشت و پناهتون.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف بی دریغ شما. با توجه به رشته شما در مقطع لیسانس امکان ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با نرم افزار یا رشته های مدیریتی و بیزنس برای شما وجود دارد. در صورتی که بخواهید از ابتدا برای این رشته ها اقدام نمایید شرایط سنی شما شانس شما را برای اخذ پذیرش کاهش می دهد. در خصوص انگیزه نامه و موارد مربوط به سفارت می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. اماني گفته:

  باعرض سلام و وقت بخیر به جناب اقای ملکپور و همکاران گرامی
  امانی هستم. ٢٠ساله. دانشجو رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه گلستان. خواهان ادامه تحصیل در یکی از کشور های اروپایی برای مقطع ارشد هستم اما با توجه کارمند بودن پدر،وضع مالی بالایی ندارم از طرفی ترس براین دارم که شاید نتوانم بورسیه بگیرم و نتوانم به خارج بروم زیراتضمینی در گرفتن بورس نیست. ازشما خواهشی دارم تا مرا راهنمایی کنید که ایا یکی از رشته های پرشکی یا پیراپزشکی را بخوانم که حداقل کار و اینده ام در ایران روشنتر و تضمین تر شود یا به خواندن همین رشته ادامه بدهم؟(این دغدغه بسیاری از جوانان ایرانی است).
  من در بین همه رشته ها به رشته های تجارت بین الملل و کامپیوتر علاقمندم. میشه اینده این رشته هارا برایم مقداری توضیح دهید؟میدانم که هر٢انها رشته های خوبی هستند اما کدام یک بهتر است؟ زیرا من یک زندگی معمولی نمیخواهم و میخواهم عالی باشد. کدامیک حقوق و مزایا بهتری در خارج دارد؟ خیلی ممنون میشوم اگر جوابتان را بصورت فایل صوتی در کانال قرار دهید.
  خیلی عذرمیخواهم که متن طولانی شد و سرتونو درد اوردم اما امیدوارم که بنده را درک کنید که بسیار نگران اینده ام هستم و نمیخواهم اشتباهی بکنم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر آلمان، ایتالیا، مجارستان و … می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. نجمه گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز
  خانمی ٣١ ساله لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه آزاد و فاقد سابقه کاری هستم شغل من معلمی هست
  دو فرزند ۴ ساله و ۶ ماهه دارم
  همسرم ٣۵ ساله لیسانس حقوق هست و شغلش کشاورزی
  فایل های صوتی شما رو گوش کردم
  میخواستم بدونم بنظر شما ما از کدام روش ویزای کاری یا تحصیلی یا خود حمایتی اقدام کنیم و با توجه ب اینکه من سابقه کاری ندارم آیا میتونم اونجا کاری بدست بیارم
  البته ویزای خودحمایتی ی کم واسمون سخته
  اگه من با ویزای تحصیلی یا کاری بتونم بیام میتونم همزمان بچهام و همسرمم با خودم بیارم
  یا اگه همسرم با ویزای تحصیلی بیاد ما میتونیم همزمان باهاش بیایم و اگر نه تا چه مدت بعد از همسرم ما میتونیم بیایم
  برای ما مهمه ک فرزندمون دبستان رو در آلمان یا نروژ یا اتریش باشه و در واقع هدف اصلیمون از مهاجرت ایجاد ی زندگی بهتر برای فرزندانمون هست
  ممنونم از وقتی ک میگذارید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار به حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است اما امکان اخذ ویزای تحصیلی برای شما وجود دارد. برای افزایش شانس ویزا بهتر است ابتدا نفر اصلی اقدام نموده و سپس برای همراهان درخواست دهد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. AMANI گفته:

  سلام جناب اقای ملکپور.بنظر شما بین رشته های تجارت بین الملل و مهندسی کامپیوتر کدام یک بهتر است؟کدامیک اینده روشن تری در خارج دارد؟و حقوق کدام بالاتر است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. بسته به تخصص، مهارت و سابقه کار فرد هر یک از رشته های مورد تقاضا در کشور آلمان می تواند مطلوب باشد اما به طور معمول کاریابی در رشته های مهندسی زود بازده تر خواهد بود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. شميم گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور از راهنماییهای ارزنده شما متشکرم. من ٢٧ سالمه و لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه غیرانتفاعی دارم. ۶ سال سابقه کار تو این زمینه دارم و در حال خواندن زبان آلمانی فعلأ در سطح B1 هستم. میخواستم بدونم با توجه به ۴-۵ سال فاصله از زمان اخذ مدرک لیسانس در هنگام گرفتن پذیرش برای فوق لیسانس معماری مشکلی برای پذیرش پیش نمیاد؟ البته برنامه من اینه که حتمأ تا سطح B2 و یا C1 تا پیش برم آیا این کمکی میکنه؟ ممنونم از راهنماییتون.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. خیر مشکلی از بابت اخذ پذیرش تحصیلی نخواهید داشت و افزایش سطح زبان کمک بسیاری در این امر به شما خواهد کرد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. مهران گفته:

  سلام جناب ملک پور
  من دانش اموز سال ۳ دبیرستان استعداد درخشان رشته ریاصی هستم
  میخواستم بدونم راجب جریانی که میگویند به تازگی دولت تصمیم گرفته است که کسانی که مشمول سربازی میشوند تا لیسانس نمی توانند با وثیقه برای تحصیل خارج شوند چیست ؟
  ایا صحت دارد ؟
  اگر دارد چگونه برای رفتن اقدام کنم و اگر ندارد چگونه
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. مباحث مربوط به خدمت سربازی را باید از مرجع این امر یعنی نظام وظیفه استعلام نمایید.

   پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز من کیمیا هستم ۲۱ ساله دانشجو ادبیات انگیسی دانشگاه رازی کرمانشاه ترم ۷ هستم با معدل ۱۶٫۷۰ خواستم بدونم با مدرک زبان انگلیسی بازم به مدرک ایلتس نیازدارم برای دانشگاه های المان و نروژ و اتریش؟ و ایا میتونم تغییر رشته بدم برای فوق برم رشته mba؟ ممنونم ازشما واقعا ممنون که پاسخگو هستید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط در هر کشور متفاوت است اما برای کشورهای نظیر آلمان و نروژ به مدرک زبان نیاز است. امکان تغییر رشته برای مقطع فوق لیسانس در این کشور وجود دارد. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور. با تشکر فراوان از روحیه و انرژی مثبت جنابعالی و همچنین مشاوره های منطقی و صادقانه شما. من یک خانم ۳۶ ساله، متاهل و دارای یک فرزند ۳٫۵ ساله هستم. مدرک مهندسی برق از دانشگاه علم وصنعت تهران و ارشد مهندسی برق از دانشگاه آزاد واحد جنوب تهران دارم. زبان انگلیسی من در حد متوسط به بالاست ولی آزمون تافل یا آیلتس تا الان شرکت نکردم ولی در حال مطالعه هستم تا شرکت کنم. دارای ۱۳ سال سابقه کار (۵ سال در رشته برق و ۸ سال در بخش بازرگانی خارجی) میباشم. مایلم که برای ارشد رشته مدیریت بازرگانی یا MBA از دانشگاههای آلمان (در درجه اول) یا اتریش (در درجه دوم) پذریش (با بورس تحصیلی) بگیرم. شرایط مرا چگونه ارزیابی میفرمایید؟ آیا در صورت امکان اخذ پذیرش برای همسر و فرزند بنده نیز ویزا صادر میشود یا خیر ؟ لازم به ذکر است معدل دیپلم و ارشد من A میباشد ولی معدل لیسانسم (بدلیل مشکلات خاص) ۱۴٫۵ هستش و این دغدغه من برای پیمودن موفق این مسیر است. ضمنا در حال حاضر برنامه اقامت ندارم و ترجیح میدهم بعد از دوسال تحصیل تصمیم بگیرم. خدمتتون عرض کنم درموقعیت کاری خود با شرکتهای آلمانی زیادی کار کردم(در حوزه های خریدهای خارجی شرکت ). نمیدونم این موضوع کمک کننده هست یا خیر. پیشاپیش از راهنمایی و صبوری شما سپاسگزارم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه امکان اخذ ویزای تحصیلی آلمان با توجه به شرایط سنی شما و ویزای تحصیلی اتریش به صورت رایگان با توجه به دانشگاه شما وجود ندارد. مگر اینکه برای مقطع دکتری یا تحصیل در دانشگاه های دارای هزینه برای سایر کشورها اقدام نمایید که باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  سلام اقای ملک پور.خسته نباشید.من علی هستم و ۱۷ سالمه.برادر و تعداد زیادی از اقوام نزدیک ما الان المان هستن.میخواستم بدونم راهی هست که بتونم برم المان؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اقدام از طریق ویزای تحصیلی برای شما وجود دارد اما باید برای تحصیل شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب دارم خدمت شما اقای دکتر. فایل صوتی اخیر شما رو گوش میدادم که مطالبی در مورد سفارت و پناهندگی و مشکلات اون صحبت کردین و از این امر شکایت داشتین که ایرانیان ساکن در المان به نحوی عمل کردند که در واقع باعث شد شرایط سختی به وجود بیاد . و فرمودین که وقت سفارت المان و راه تحصیل المان بسته شده. من درد ودلی داشتم با شما که اگر پاسخ به این درد ودل بدین مطمئنم تاثیری توی زندگی بنده میذارید. اقای دکتر من نه اقازاده ام نه صاحب ثروت تنها دارایی من درسی هست که دارم میخونم و تلاش برای یادگیری زبان المانی و انگلیسی برای این که بتونم راه موفقیت رو به روی خودم ببینم ، صحبتای اخیر شما مبنی بر بسته شدن راه تحصیل در کشور رایگان المان که من میتونستم اون جا درس بخونم رایگان منو ناامید کرد . چون من ثروتی ندارم که بتونم سالی ۱۲۰ میلیون بابت شهریه دانشگاه توی کشورای دیگه بپردازم به نظرتون بچه هایی مث ما چه کار باید کنیم که دارای استعداد و پشت کار هستیم و الانم این راه هم برامون بسته شده. ممنونم با حرفاتون منو دوباره امیدوار کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. قطعا راه هایی با هزینه های کم متناسب با شرایط شما وجود خواهد داشت اما شرایط شما به صورت تخصصی باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ