اعزام دانشجو به کانادا و بررسی شرایط آن

اعزام دانشجو به کانادا، راه های اخذ پذیرش دانشگاه های کانادا، هزینه های تحصیل  و هزینه های زندگی در کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا در کانادا از طریق تحصیل می توان اقامت دریافت کرد؟ امکان داشتن همراه در ویزای تحصیلی کانادا وجود دارد؟ شرایط ویزای تحصیلی کانادا چگونه است؟ در این مقاله که توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش نوشته شده است سعی شده تا به تمامی پرسش های شما همراهان گرامی در خصوص اعزام دانشجو به کانادا توضیحات کامل ارائه گردد. اعزام دانشجو به کانادا یکی از پر مخاطب ترین موارد موسسات حقوقی و مهاجرتی می باشد. کانادا به دلیل مهاجر پذیر بودن و شرایط کاری  خوب و سطح تحصیلات بالا همواره مورد توجه افرادی است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و امکان کار بعد از تحصیل را دارند. کانادا یکی از پر مخاطب ترین کشور ها برای ایرانی هایی که قصد مهاجرت را دارند بوده و مهاجرت به کانادا همواره مورد توجه می باشد. در صورت داشتن سوالات بیشتر در خصوص اعزام دانشجو به کانادا می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید.

اعزام دانشجو به کانادا اعزام دانشجو به کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اعزام دانشجو به کانادا و مؤسسه معتبر MIE (ملکپور)

اعزام دانشجو به کانادا یکی از مواردی است که موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش به صورت تخصصی آن را انجام می دهد. موسسه معتبر ملک پور به عنوان نماینده رسمی بسیاری از مدارس و کالج ها و همچنین دانشگاه های مطرح کانادا چند سالی است که ارائه خدمات نموده و با توجه به دارا بودن یک دفتر همکار در ونکوور کانادا، علاوه بر اعزام دانشجو به کانادا در خصوص ویزای کاری کانادا و انجام موارد متنوع سرمایه گذاری در کانادا نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید. این موسسه با ارائه خدمات مشاوره ایی تخصصی در خصوص راه های مهاجرت به کانادا چندین سال است که در خدمت شما همراهان گرامی می باشد. اعزام دانشجو به کانادا علی رغم اینکه یک فرآیند ساده و راحت به نظر می رسد اما باید در نظر داشت که در این مسیر تنها اخذ پذیرش از دانشگاه مطرح نیست و مهمترین بخش این فرآیند اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشد، در این مقطع است که تجربه و کارایی یک موسسه معتبر مانند موسسه حقوقی ملک پور می تواند به کمک متقاضی تحصیل در کانادا بیاید.

اعزام دانشجو به کانادا و شرایط عمومی

اعزام دانشجو به کانادا مورد توجه بسیاری از دانشجویانی است که تمایل به ادامه تحصیل در یک کشور خارجی را دارند می باشد. هر ساله این کشور با حضور دانشجویان زیادی از سراسر دنیا و از جمله ایران مواجه بوده است. کانادا با مساحتی حدود 9.984.670 کیلومتر مربع عنوان چهارمین کشور پهناور دنیا را یدک می کشد و جمعیتی بالغ بر 36.000.000 نفر در این کشور زندگی می کنند. تحصیل در کانادا برای افراد بومی و اشخاصی که تابعیت این کشور را دارند در دانشگاه های دولتی این کشور رایگان می باشد؛ البته این کشور از نظام تحصیلی خصوصی نیز بهره می برد و تحصیل در دانشگاه های خصوصی کانادا با توجه به ایالت و دانشگاه و رشته تحصیلی از نظر هزینه ایی بسیار متفاوت است.

 اعزام دانشجو به کانادا همواره متقاضیان زیادی را به خود می بیند و دانشجویان ایرانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند باید بدانند که در بیشتر دانشگاه های این کشور تدریس به زبان انگلیسی بوده و داشتن مدرک زبان آیلتس لازم است اما این امکان وجود دارد که دانشجویان اگر حداقل نمره آیلتس را هم داشته باشند بعد از اخذ پذیرش دانشگاه کانادا ابتدا در دوره های تقویت زبان انگلیسی شرکت کنند و بعد از اینکه زبان انگلیسی خود را به حد مطلوب رساندند وارد درس اصلی خود شوند.

شرایط عمومی کانادا اعزام دانشجو به کانادا

SC2 اعزام دانشجو به کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب اعزام دانشحو به کانادا

video اعزام دانشجو به کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب اعزام دانشحو به کانادا

audio اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانش آموز به مدارس کانادا

اعزام دانش آموز به مدارس کانادا یکی از اموری است که موسسه حقوقی ملک پور در خصوص آن به صورت تخصصی اقدام می نماید. مدارس کانادا بر دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می شوند و تحصیل در مدارس دولتی کانادا برای افرادی که تابعیت کانادا را دارند رایگان می باشد. دانش آموزان بین المللی اگر در مدارس دولتی کانادا پذیرش بگیرند هزینه سالیانه آن ها حدود 7.000 دلار کانادا تا 14.000 دلار کانادا متغیر بوده و فقط به صورت روزانه امکان تحصیل وجود دارد. اعزام دانش آموز در مدارس خصوصی کمی متفاوت است و هزینه های تحصیل بالاتر بوده و این هزینه ها با توجه به اینکه در چه ایالتی و چه نوع مدرسه ای قصد ادامه تحصیل دارید متفاوت می باشد. برای تحصیل در مدارس کانادا در سه مقطع امکان پذیر است که معمولاً از سن 4 سالگی و 5 سالگی در مهد کودک ممکن است که این دوره اختیاری است اما دو دوره بعد از این دوره اجباری می باشد. یعنی از 6 سالگی تا 11 سالگی مقطع ابتدایی و از 11 سالگی تا 18 سال مقطع دبیرستان ارائه می گردد. مدت زمان کلاس ها در مدارس کانادا 7 ساعت در روز بوده و سال تحصیلی از سپتامبر شروع شده و تا ژوئن ادامه دارد. در ادامه به لیست برخی از مدارس بین المللی کانادا و ایالت هایی که در آن قرار دارند و هزینه تحصیلی آنها به اطلاع شما عزیزان می رسد:

  

مدرسه ایالت زبان تحصیل نوع سکونت شهریه مدارس سالیانه
بروکس شائنیگان بریتیش کلمبیا انگلیسی خوابگاه دارد 47500 دلار کانادا
کالج روسیو اونتاریو انگلیسی خوابگاه دارد 24500  دلار کانادا
کالج برنت وود بریتیش کلمبیا انگلیسی خوابگاه دارد 74770 دلار کانادا
کالج بین المللی کلمبیا اونتاریو انگلیسی خوابگاه دارد 31491 دلار کانادا
مدرسه ترافاگل اونتاریو انگلیسی خوابگاه دارد 59515 دلار کانادا
مدرسه بادول بریتیش کلمبیا انگلیسی خوابگاه دارد 38600 دلار کانادا

نکته مهمی که شاید مد نظر تعداد زیادی از مخاطبین باشد این نکته است که دانش موزانی که در مدارس کانادا پذیرش تحصیلی دریافت می نمایند امکان این که یک نفر از پدر یا مادر وی به واسطه او ویزا دریافت نماید وجود دارد که ویزای همراه در مدارس کانادا از نوع ویزای توریستی بوده و به مدت تحصیل فرزند در کانادا می باشد.

مدارس کانادا

اعزام دانشجو به کانادا در مقطع کارشناسی

اعزام دانشجو به کانادا در مقطع کارشناسی امکان پذیر می باشد. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا داشتن مدرک دیپلم 12 ساله اجباری می باشد. دانشجویان باید ریز نمرات سه سال آخر تحصیلی خود را ارائه نمایند. از دیگر نیازمندی های پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاه های کانادا این است که شخص دانشجو بایستی مدرک آیلتس زبان انگلیسی را داشته باشد و داشتن نمره 6 در آیلتس لازم است البته در کانادا این امکان وجود دارد که شخص دانشجو اگر نمره زبان نداشت ابتدا در دوره های زبان در کانادا شرکت نموده و پس از آن وارد درس اصلی خود شود. تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا چهار ساله است و هم چنین دانشجو می تواند همراه با خود داشته باشد. دانشجویان مقطع کارشناسی در کانادا امکان کار پاره وقت دانشجویی برای آنها به مدت 20 ساعت در هفته وجود دارد. حداکثر سنی که برای پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی امکان پذیر است معمولاً تا 23 سال می باشد. 

اعزام دانشجو به کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

اعزام دانشجو به کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی امکان می پذیرد. جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در کشور کانادا شخص متقاضی بایستی مدرک کارشناسی و همچنین مدرک دیپلم 12 ساله را ارائه نماید. همچنین داشتن نمره آیلتس برای این مقطع لازم بوده و دانشجویان بایستی نمره 6.5 در آزمون آیلتس را کسب نمایند تا بتوانند در دوره های کارشناسی ارشد در کانادا اقدام کنند. اگر دانشجویی مدرک زبان آیلتس نداشت می تواند قبل از شروع درس اصلی در مقطع کارشناسی ارشد در دوره های زبان انگلیسی شرکت نموده و پس از کسب امتیاز لازم در آیلتس وارد ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد شود. هنگام ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای داشنجویان بین المللی می تواند همراه با خود را داشته باشد و همراه وی امکان کار تمام وقت در این دوره را دارد و خود دانشجو نیز امکان کار پاره وقت دانشجویی برای وی هفته ای 20 ساعت فراهم است. معمولاً بهترین سن برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در کشور کانادا تا سن 31 سال الی 32 سال می باشد.

اعزام دانشجو به کانادا در مقطع دکتری

اعزام دانشجو به کانادا در مقطع دکتری به این ترتیب است که متقاضیات تحصیل در مقطع دکتری بایستی مدرک یلتس با نمره 7 را داشته باشند. مدت زمان تحصیل در مقطع دکتری در کشور کانادا با توجه به رشته و دانشگاه متفاوت بوده و معمولاً بین 2 سال تا 5 سال متغیر است. در برخی از رشته ها برای دانشجویان متقاضی در این مقطع امکان دریافت حقوق وجود داردو نکته بسیار مهم در خصوص پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری داشتن استاد راهنما از دانشگاه لازم می باشد. داشتن یک رزومه علمی موجه در بسیاری از مواقع می تواند در روند اقدام مؤثر واقع شود. دانشجویان مقطع دکتری در کانادا امکان کار دانشجویی برای آنها فراهم است، دانشجویانی که برای تحصیل در این مقطع از بورسیه تحصیلی استفاده نموده باشند با توجه به نوع بورسیه ممکن است اجازه کار پاره وقت دانشجویی نداشته باشند.

اعزام دانشجو به کانادا و دانشگاه های برتر کانادا

اعزام دانشجو به کانادا از ابعاد متفاوتی باید مورد بررسی قرار گیرد و دانشجویان بایستی از سطح دانشگاه های کشور کانادا مطلع بوده و مورد تأیید بودن یا نبودن این دانشگاه ها می تواند مورد توجه دانشجویان متقاضی تحصیل در کانادا باشد. در جدول زیر اسامی دانشگاه های برتر کانادا و آیا این دانشگاه ها مورد تأیید وزارت علوم ایران می باشند یا خیر بررسی می گردد:

اسم دانشگاه رتبه کشوری رتبه جهانی تأییدیه وزارت علوم
دانشگاه تورنتو 1 19 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه بریتیش کلمبیا 2 28 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه البرتا 3 56 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه مک گیل 4 58 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه واترلو 5 92 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه سیمون فارسر 6 104 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه کالگاری 7 108 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه مک مستر 8 127 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه مونترال 9 139 دارد – گروه ممتاز
دانشگاه یورک 10 173 دارد – گروه خوب

دانشگاه های کانادا

اعزام دانشجو به کانادا و هزینه های تحصیل در کانادا

اعزام دانشجو به کانادا برای دانشجویانی که بتوانند هزینه های تحصیل در دانشگاه های کانادا را پرداخت نمایند، ممکن می باشد. هزینه ها با توجه به اینکه در چه رشته ای و در چه دانشگاهی و اینکه در کدام ایالت کانادا قصد ادامه تحصیل دارید، متفاوت می باشد. از دیگر مواردی که می تواند در هزینه های تحصیل دانشجویان تاثیرگذار باشد، بومی بودن یا بین المللی بودن آنها است.  افراد کانادایی به طور میانگین برای تحصیل در مقطع لیسانس 6.838 دلار کانادا و برای مقطع فوق لیسانس به صورت میانگین 7.086 دلار کانادا باید پرداخت نمایند. بر اساس آمارهای ارائه شده، میانگین هزینه های تحصیل برای دانشجویان بین المللی در سال تحصیلی 2018 و 2019 حدود 27.159 دلار کانادا می باشد.

معمولاً تحصیل در رشته های هنر و علوم انسانی کمی ارزانتر از دروسی مانند مهندسی و پزشکی می باشد همچنین هزینه دوره های مدیریتی و کسب و کار کمی ارزانتر از میانگین تحصیل در کانادا می باشد و چیزی حدود 26.395 دلار کانادا می باشد. هزینه های تحصیل در دوره های فوق لیسانس معمولاً ارزانتر از دوره های لیسانس می باشد و این مبلغ وابسته به برنامه تحصیلی که انتخاب می نمایید، متفاوت است. به صورت میانگین هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کانادا حدود 16.497 دلار کانادا در سال تحصیلی 2018 و 2019 می باشد.  

اعزام دانشجو به کانادا و هزینه های زندگی در کانادا

اعزام دانشجو به کانادا یکی از مواردش که باید در نظر داشت هزینه های زندگی در کانادا می باشد که باید به اطلاع دانشجویان متقاضی تحصیل در کانادا رساند. برای این اصل با توجه به جدولی که در ادامه به آن اشاره می گردد، هزینه های برخی از مایحتاج ضروری و هزینه های جاری در این کشور را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم:

کالا یا خدمات هزینه به دلار کانادا
شیر یک لیتر 2.34
نان یک قرص 500 گرمی 2.84
برنج یک کیلو 4.01
تخم مرغ 12 عدد 3.31
گوشت مرغ 1 کیلو 13.34
گوشت گوساله 1 کیلو 14.89
سیب 1 کیلو 3.97
موز 1 کیلو 1.71
سیب زمینی 1 کیلو 2.69
پیاز 1 کیلو 2.62
آب یک بطری 1.5 لیتری 2.27
هزینه ما هیانه ایاب و ذهاب 95
هزینه های جانبی آب و برق و سرمایش و گرمایش برای آپارتمان 85 متری 147.43
اینترنت پرسرعت 60MBR و نامحدود 73.92
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 1238.43
آپارتمان 1 خوابه در حومه شهر 1008.03
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 2001.78
آپارتمان 3 خوابه در حومه شهر 1656.28

هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا

اعزام دانشجو به کانادا و بورسیه تحصیلی کانادا

اعزام دانشجو به کانادا برای دانشجویان متقاضی می تواند به همراه بورسیه تحصیلی باشد. بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی محدود و بسیار رقابتی بوده و عمدتاً در سطح تحصیلات تکمیلی امکان پذیر می باشد. بورسیه های تحصیلی در کانادا در دانشگاه های خصوصی و دولتی می تواند متفاوت باشد و یا اینکه ایالت های مختلف در کانادا قانون خود را در خصوص اعطای بورسیه تحصیلی داشته باشند. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تدوین گردیده و هر نوع کپی برداری و یا تغییر در آن هم از نظر شرعی و هم عرفی غیر قانونی می باشد و مورد تأیید این موسسه نمی باشد. برای این کار دانشجویان بهتر است با دانشگاهی که جهت ادامه تحصیل در کانادا انتخاب نموده اند با واحد اداره کمک های مالی ارتباط برقرار کرده و جهت دریافت بورسیه تحصیلی درخواست نمایند. در ادامه به برخی از بورسیه های تحصیلی در کشور کانادا اشاره می گردد:

 • بورس تحصیلی دولتی کانادا
  • بنتینک فلوشیپ: برای دانشجویان بین المللی که در مقطع فوق لیسانس در رشته های علوم طبیعی، علوم اجتماعی یا تحقیقات بهداشتی قصد ادامه تحصیل دارند
  • ریسرچ IDRC: بورسیه تحصیلی برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
  • بورسیه تحصیلی NSERC: بورسیه تحصیلی برای دانشجویان رشته علوم طبیعی و مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد
 • بورس تحصیلی غیر دولتی کانادا
  • بورسیه تحصیلی صندوق زیست محیطی Anw Vallee: برای دانشجویان تحقیقات حیوانی در سطح دکتری در بریتیش کلمبیا
  • بورسیه تحصیلی ترودو: برای دانشجویان در مقطع دکتری
 • بورسیه تحصیلی خاص
  • بورس تحصیلی دانشگاه کارلتون: برای دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی ارشد
  • بورسیه تحصیلی دانشگاه کونکوردیا: برای دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی
  • بورسیه تحصیلی دانشگاه دلشویی: در تمامی مقاطع برای دانشجویان بین المللی و داخلی
  • بورسیه تحصیلی کالج هامبر: برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی
  • بورسیه تحصیلی دانشگاه مک گیل: برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
  • بورسیه تحصیلی دانشگاه آلبرتا: برای دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی
  • بورسیه تحصیلی دانشگاه کالیاری: برای دانشجویان بین المللی از 500 دلار تا 60000 دلار
شرایط بورسیه تحصیلی در کانادا

اعزام دانشجو به کانادا و پذیرش تحصیلی

اعزام دانشجو به کانادا و اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا مستلزم ارائه مدارک لازم برای دانشگاه می باشد. در ابتدا بایستی مدارک را برای دانشگاه ارسال نموده و پس از اخذ پذیرش اولیه از سوی دانشگاه و صادر شدن برگه واریز شهریه دانشگاه دانشجو بایستی شهریه لازم را واریز نموده و پس ار ارسال فیش واریزی به دانشگاه پذیرش نهایی برای دانشجویان صادر می گردد. مدارکی که جهت صدور پذیرش از دانشگاه های مورد نیاز است به شرح زیر است:

 • درخواست جهت تحصیل در دانشگاه
 • پاسپورت معتبر
 • آخرین مدرک تحصیلی

  برای مقطع لیسانس دیپلم 12 ساله و برای فوق لیسانس مدرک لیسانس

 • ریز نمرات سه سال آخر تحصیل
 • مدارک هویتی
 • عکس پاسپورتی
 • برگه واریز شهریه دانشگاه
 • مدرک زبان آیلتس

  در صورت درخواست دانشگاه

اعزام دانشجو به کانادا و ویزای تحصیلی کانادا

اعزام دانشجو به کانادا به واسطه داشتن ویزای تحصیلی کانادا امکان پذیر می باشد. جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا داشتن پذیرش از یکی از دانشگاه های کانادا الزامی می باشد. فرآیند اخذ ویزای تحصیلی کانادا یک پروسه دقیق و حساس می باشد که به واسطه کمک از یک وکیل با تجربه و آشنا به امور ویزای کانادا می تواند به راحتی انجام پذیرد. لازم به ذکر است که در برخی از مواقع سفارت کانادا این اجازه را دارد که مدارک بیشتری را از متقاضی درخواست نماید و شخص متقاضی باید مدارک اضافه تری که از سوی سفارت اعلام می گردد ارائه نماید. برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا مدارک زیر مورد نیاز است:

 • نامه پذیرش قطعی دانشگاه
 • پاسپورت معتبر
 • عکس پاسپورتی
 • مدارک هویتی
 • نامه تمکن بانکی
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • بیمه مسافرتی
 • معاینه پزشکی

  در برخی از رشته ها

اعزام دانشجو به کانادا و زمان اعزام دانشجو به کانادا

اعزام دانشجو به کانادا باید با توجه به زمان های مشخصی که در این کشور وجود دارد، صورت پذیرد. در کشور کانادا دو بار در سال دانشجویان می توانند وارد دانشگاه های کانادا شوند. شروع سال تحصیلی دانشگاه ها در کشور کانادا برای ترم اول در ماه سپتامبر بوده و در ترم دوم در ماه ژانویه می باشد. اگر دانشجویی نمره زبان آیلتس لازم را با توجه به مقطعی که قصد ادامه تحصیل را دارد داشته باشد، می تواند حدود یک ماه زودتر که ویزای وی صادر می شود اقدام به ورود به کانادا کند. اما اگر مدرک زبان آیلتس را نداشته باشد و یا نمره آیلتس وی کمتر باشد بایستی در ابتدا در دوره های زبان در کانادا شرکت نموده و پس از طی کردن دوره زبان و پس از اینکه به حد لازم جهت ادامه تحصیل در کشور کانادا رسید وارد دوره تحصیلی اصلی می گردد. به همین دلیل ممکن است دانشجو با توجه به نیاز به گذراندن دوره های زبان انگلیسی و با توجه به سطح مورد نیاز زودتر از ترم اصلی دانشگاه وارد کانادا شود.

اعزام دانشجو به کانادا و بررسی وضعیت ویزای همراه

اعزام دانشجو به کانادا یکی از دلایل محبوبیت اش این موضوع می باشد که دانشجو اجازه داشتن همراه را دارد. در امر مهاجرت، همراه به همسر و فرزندان زیر 18 سال اطلاق می گردد. امکان اینکه شخص دانشجو بخواهد از ابتدا همراه با خود به کشور کانادا ببرد وجود دارد، اما باید یک نکته بسیار حساس را در نظر گرفت که در این صورت خطر رد شدن درخواست ویزا بسیار زیاد می باشد و بهترین حالت این موضوع است که ابتدا شخص دانشجو ویزای تحصیلی کانادا را دریافت نماید و به کانادا برود و بعد از اینکه در کانادا کارت اقامتش صادر شد برای پیوستن اعضای خانواده خود اقدام کند. نکته جالب توجه در کانادا این است که همراه در کانادا اجازه کار تمام وقت دارد و این یک امتیاز می تواند برای متقاضی تحصیل در کانادا باشد. البته بهتر است شخص همراه نمره زبان آیلتس داشته باشد چراکه در کانادا که زبان رسمی آن انگلیسی می باشد باید بتواند با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کرده و بتواند کار پیدا کرده و مشغول به کار شود.

اعزام دانشجو به کانادا و وضعیت اقامت پس از تحصیل

اعزام دانشجو به کانادا همان گونه که مطرح شد بسیار مورد توجه می باشد و یکی دیگر از دلایل این امر وضعیت اقامت پس از تحصیل در این کشور می باشد. بنا بر قانون حاکم بر کشور کانادا افرادی که در این کشور افرادی که در کانادا تحصیل کرده باشند این امکان برای آنها فراهم است که حداقل یک سال در این کشور حضور داشته باشند و دنبال شغل باشند این مدت زمان با توجه به دوره ای که شخص گذرانده است می تواند متغیر باشد و معمولاً تا 3 سال هم امکان این امر وجود دارد تا جهت جستجوی کار در کانادا حضور داشته باشند. معمولاً دانشجویان از این فرصت یک ساله استفاده نموده و در این کشور شغل مناسب را پیدا می کنند و طبق قانون کانادا، اگر در این کشور سه سال مالیات پرداخت نمایید و اقامت کاری کانادا را داشته باشید، می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت دارید. دانشجویانی که قصد مهاجرت را داشته باشند و صرفاً دنبال ادامه تحصیل ندارند کانادا می تواند یکی از بهترین کشورها برای آنها باشد.   

SC3 اعزام دانشجو به کانادا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اعزام دانشجو به کانادا و سخن پایانی

اعزام دانشجو به کانادا در این مقاله مورد نقد و تحلیل علمی قرار گرفت. همچنین امکان ویزای همراه توضیح داده شد و همچنین بیان گردید که دانشجویان بعد از اتمام تحصیل امکان این را دارند تا به مدت یک سال در کشور کانادا حضور داشته باشند و کار پیدا کنند تا بتوانند اقامت دائم کانادا را دریافت دارند. کانادا کشور مهاجر پذیری می باشد که ایرانیان زیادی در این کشور هر ساله از طریق اعزام دانشجو به کانادا وارد می شوند. با آرزوی این که این مقاله، که توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر درآمده است توانسته باشد تا به سئوالات شما در خصوص اعزام دانشجو به کانادا پاسخ داده و مورد رضایت شما قرار گرغته باشد. درصورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین موسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت دارید. هم چنین می توانید در انتهای همین مقاله در قسمت دیدگاه سئوال خود را مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

94 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام و عرض ادب
  من چهل و یک سالمه
  دکتری مدیریت منابع انسانی و قصد ادامه تحصیل در مقطع پست دکتری در کانادا دارم در ضمن مجرد هم هستم و زبانم متوسط هستش مطلبی را تو سایتتون گفتید با این توضیح که شخص میتونه کالج زبان شرکت بکند آیا می توانم بجای پست دکتری در کالج زبان شرکت کنم و دیگه در ایران کلاس زبان نروم لطفا راهنمایی فرمایید آیا مجرد بودن آیتم مثبت حساب میشه یا منفی.و اگر مقدور هست به بنده وقت مشاوره بدهید سپاس

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز سن شما برای اقدام از طریق کالج زبان در کشور کانادا ریسک زیادی دارد.
   شما می توانید از طریق دوره زبان اتریش اقدام کنید. اطلاعات مربوط به آن در مقاله زیر موجود می باشد.

   https://malekpour.ir/اقامت-اتریش-از-طریق-دوره-زبان-انگلیسی

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. آیدا گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملکپور عزیز.من سال آخر گرافیک هستم و میخوام در دانشگاه های کانادا ادامه تحصیل بدم.معدلم حدود ۱۸/۵ هست ولی برای ازمون آیلتس شرکت نکردم.بنظر شما امکان اینکه من بورس بگیرم و فوق دیپلم رو در کانادا بگیرم هست یا اینکه باید از لیسانس شروع کنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی در صورتی که شما شرایط مورد نیاز را داشته باشید می توانید برای دوره های دو ساله نیز اقدام فرمایید. بنابراین باید از شرایط شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. سامان گفته:

  من لیسانس عمرانم رو سال 90 گرفتم با معدل 15. از همون سال تا الان شغل مربوط به رشتم سابقه دارم با بیمه. و اینکه هزینه لازم برای تحصیل رو هم دارم. لطفا راهنمایی کنید چگونه هرچه سریعتر میتونم اقدام به ویزا کنم از طریق دفتر جناب دکتر ملک پور. ضمنا 29 ساله هستم.و معدل فوق دیپلمم 18 هستش

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار شرایط شما جهت اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا فراهم شده است. لطفا جهت انجام بررسی ها و شروع پرونده برای ترم آتی با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. علی اکبر گفته:

  سلام
  من 3 روز دیگه کنکور ریاضی میدم و اینکه معدل پیش دانشگاهیم 15 و معدل سوم دبیرستان 17 دارم
  مدرک yle با نمره کامل از دانشگاه کمبریج دارم و سطح کانون زبان ایران رو تموم کردم و مدرک advance 3 رو دارم.
  ولی تصمیمی برای تافل و… ندارم و میخوام دوره زبان رو در کانادا بگذرونم
  قصدم کالج های کانادا هست و بودجه ای حدود 100 میلیونی دارم
  قصدم تحصیل همراه با کار هست )هر کاری تقریبا)
  ایا میتونم از کالج های معتبر از نظر وزارت علوم پذیرش بگیرم و برای study permit اقدام کنم؟
  با تشکر
  راستی تلفن جواب نمیدین چرا 2 بار زنگ زدم پاسخگو نبودین ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میتوانید از طریق تحصیل در کالج برای یادگیری زبان اقدام فرمایید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید. ممکن است به علت حجم زیاد تماسها در صف انتظار بمانید از صبوری شما سپاسگزاریم .

   پاسخ
 5. مرتضي گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  من اخيرا از دانشگاه آزاد مشهد فارق التحصيل شدم با معدل ١٤/٨٨
  معدل كل ديپلمم هم ١٧/٤٠ ميباشد
  آيا امكانش هست كه من از دانشگا يورك در مقطع ارشد برنامه ريزي شهري و يا مديزيت مرتبط با رشته خودم پذيرش بگيرم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض پس از اخذ مدرک زبان میتوانید برای این امر اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • فرنيا گفته:

   سلام وقتتون بخير
   من ليسانس علوم ازمايشگاهي از دانشگاه دولتي هستم
   امكانش هست توي شهر كبك با مدرك ليسانس علوم ازمايشگاهي كار كنم و هم اينكه رشته پزشكي رو بخونم

   پاسخ
   • n hashemee گفته:

    با سلام برای ویزای کار کانادا باید امتیازات شما را محاسبه نماییم .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
 6. آیاتا گفته:

  با سلام و احترام
  29 سالمه. دارای مدرک فوق لیسانس با معدل 18.20 در رشته مدیریت بازاریابی دارم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور کانادا چه اقداماتی باید انجام بدم
  مدرک زبان آیلتس هم تا چند ماه می گیرم
  آیا امکان بورس برای دکتری هست؟
  در ضمن برای ویزای کار هم می تونم اقدام کنم؟
  از راهنماییاتون سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

   پاسخ
 7. علی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده دارای دکتری حسابداری از دانشگاه ترکیه و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد هستم و سابقه کار بیش از 10 سال دارم. زبان انگلیسی در حد عالی.
  قصد رفتن به کشور کانادا را دارم
  لطفا بفرمایین که از چه طریقی می توانم اقدام کنم. ویزای کاری؟ و یا اقامت؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار جهت اخذ اقامت طرق متفاوتی وجود دارد که باید بررسی گردد.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 8. آیاتای گفته:

  با سلام
  دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بازاریابی با معدل 18.20 هستم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور کانادا چطور باید اقدام کنم
  و اینکه آیا می تونم بورس بگیرم یانه؟
  و آیا با ویزای کار راحت تر می تونم برم کانادا یا با ویزای دانشجویی؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   برای کشور کانادا هم امکان اخذ پذیرش دکتری هست هم فوق لیسانس که طبیعتا پذیرش فوق ساده تر میباشد.
   اما بورس گرفتن امری دشوار برایتان خواهد بود.

   برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. رویا گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۶ سالم لیسانس پرستاری دارم سه سال سابقه کار دارم،معدل لیسانسم ۱۶ هست،برای ویزای تحصیلی ایلتس چند نیاز هست؟زبانم خوب نیس حتما مدرک ایلتس نیازه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در کانادا ielts 6.5 نیاز دارید در این صورت میتوانید اقدام نمایید.

   پاسخ
 10. سجاد گفته:

  باسلام
  من فوق لیسانس معماری از دلنشگاه ازاد دارم مدرک زبان ندارم و زبانمم مبتدی هست.

  میشه برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم بدون مدرک زبان؟
  اگر امکان داره اسم یکی از دانشگاههایی که در این سایت جدیدتون امکان مذیرش بدون مدرک زبان هست را نام ببرید که از طریق سایتتون اقدام کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام
   شما در صورت داشتن مدرک ielts میتوانید برای دانشگاه های کانادا اقدام نمایید در غیر اینصورت میتوانید جهت کالج های زبان اقدام فرمایید.جهت کسب اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. مینا گفته:

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.دکتر ملک پور من 29سالمه و لیسانس میکروبیولوژی هستم.راستش خیلی دلم ميخواد پیشرفت کنم اما متاسفانه اینجا هرکاری میکنم نميشه.4ساله مشغول به کارم و دلم ميخواد توی يه کشور غیر از ایران درس بخونم اما بازم متاسفانه از لحاظ مالی زیاد نميتونم روی خانواده حساب کنم ميخواستم بدونم جایی هست که من بتونم هم درس بخونم و هم کار کنم که بتونم از پس مخارج بر بيام؟ ممنون ميشم جوابمو بدبد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شما در صورت اخذ مدرک ielts میتوانید برای ادامه تحصیل در بسیاری از کشورها اقدام نمایید و همچنین دیگر شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. سعید گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  بنده فارغ التحصيل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی با معدل 16.5 از دانشگاه علم و صنعت هستم. آیلتس اورال 7 دارم.
  تا به حال به اساتید زیادی که مرتبط با کارم بودن در کانادا ایمیل زدم ولی یا جوابی دریافت نکردم یا گفتن پزیشن نداریم.
  خواستم بپرسم شما میتونین تو این فرآیند و گرفتن بورسیه کمکم کنید؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 13. معصومه اشرف گفته:

  باسلام وعرض ادب
  اینجانب زنی 45ساله خانه دار.دارای سابقه بیماری25ساله افسردگی حاد هستم .شوهرم مهندس تکنولوژی جوشکاری از دانشگاه آزاد اما بیکار است .یک پسر18 ساله دیپلمه دارم آیا با این وضعیت کشوری هست که به خانواده ام پناهندگی اجتماعی بدهد شاید از این فلاکت و بیکاری خلاص شویم …….از زحماتی که برای ایرانیان متقبل میگردید صمیمانه سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. علی امیری گفته:

  من معدل لیسانس ۱۸.۵ است آیا شرایط سنی داره و یا مدرک زبان میخواد؟ رشته من شبکه کامپیوتری است

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله برای بررسی رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. سارا گفته:

  سلام من 32سال سن دارم کارشناسی ارشد خصوصی دارم میخواستم برا ادامه تحصیل در رشته دکتری اقدام کنن چند ماه پیش هم با همکارتون در وین تماس تلفنی گرفتم به من گفتن چون شرایط مالی خوبی نداری و مدرک ارشدیت از دانشگاه مجازی و مقاله و مدرک زبان نداری بهتر اصلا هیچ اقدامی نکنی ایا با این شرایط هیچ راهی نیست که برا اداامه تحصیل اقدام کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. مهدی گفته:

  سلام آقای دکتر. من دکترای شیلات دارم و معدلم در دکتری 18.9 و در ارشد 19.1 بود. رزومه خوبی هم دارم که اگر خواستید برایتان میفرستم. میخواستم بدونم امکان مهاجرت من برای تحصیل در مقطع post Doc. در اروپا یا کانادا وجود دارد. سما میتوانید در زمینه پذیرش دانشگاهها کمک کنید.
  دوم اینکه امکان کاریابی برای بنده در اروپا یا کانادا وجود داره. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. ناشناس گفته:

  سلام.

  آقای دکتر بنده فوق لیسانس منابع طبیعی میباشم با شش سال سابقه کار مرتبط و 38 سال دارم. آیا امکان ،job offer از یکی از کشور های اروپایی یا کانادا برای من وجود دارد.

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور کانادا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در خصوص کار در کشورها مختلف متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. Nak2122 گفته:

  سلام
  نسيم هستم
  ٣٤
  ساله
  تاره فوق mba گرفتم
  ميخاستم ببينم ميتونم واسه دكترا اقدام كنم مقاله هم دارم
  و اينكه هزينه و حتي دوست. دارم هنگاك تحصيل كار هم كنم دلم ميخواهد سريعتر اقدام كنم
  لطفاكمك كنيد
  با تشكر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. شهرام گفته:

  با عرض سلام خدمت شما و تشکر از راهنماییهای خوب تان.
  دختر من بیست و یک ساله و دارای دیپلم انیمیشن میباشد، آیا امکان ادامه تحصیل وی در کانادا در رشته انیمیشن وجود دارد؟و اینکه بهترین دانشگاههای موجود جهت ادامه تحصیل در این رشته در چه کشوری میباشد؟
  ضمنا آیا این امکان وجود دارد که من و یا همسرم به تناوب و یا همزمان همراه دخترمان در کانادا ساکن شویم،چون ما هم قصد دارم بعد از بازنشستگی من که دو سال دیگر است، از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت نماییم.لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در کانادا برای فرزند شما وجود دارد که برای اخذ پذیرش به مدرک زبان نیاز است. شما می توانید از طریق ویزای توریستی در کنار فرزند خود سکونت نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. الهام گفته:

  با سلام خدمت شما.
  بنده دارای مدرک کارشناسی زبان فارسی و ارشد روانشناسی دارم. و قصد دارم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا اقدام کنم.سوالی که داشتم این هست که ایا مرتبط نبودن مقاطع تحصیلی در بررسی روزمه تاثیر گذار هست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا نیاز است که رشته لیسانس و فوق لیسانس شما باهم مرتبط باشد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. محسن گفته:

  سلام معدل لیسانسم 12.5است و سنم 31سال مدرک زبان دارم دوتاهم مقاله isiIبا این وضعیت چقدر شانسی دارم برای کارشناسی ارشد پذیرش بگيرم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رزومه شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. Negin گفته:

  با سلام و ارادت
  جناب آقای ملکپور خدا قوت بابت کانال و سایت بی نظیر من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد هستم با معدل ۱۶/۷۳ و ۳۰ سال سن برای پذیرش دانشگاه در مقطع فوق لیسانس تمایل دارم اقدام کنم، مدرک زبان ندارم آیا می توانم اول پذیرش دوره زبان در کانادا بگیرم و آیا امکان گرفتن فاند در ارشد برای من وجود دارد؟ اگر امکان داره به صورت فایل در کانالم پاسخ بدید ممنون میشم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای تحصیل در کشور کانادا نیاز به حداقل مدرک زبان می باشد که به حداقل آیلتس 6 نیاز خواهید داشت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 23. رهام گفته:

  با عرض سلام احترام
  دانش آموز کلاس دهم تجربی هستم و.مسلط به زبان انگلیسی و در حال یادگیری زبان آلمانی و قهرمان ملی رشته تنیس هستم . هدف من از مهاجرت وارد شدن به دنیای حرفه ای تنیس هست . در صورت امکان بفرمایید کدام کشور را مناسب می دانید برای پیشرفت رشته ورزشی و تحصبل ام .وضعیت مالی متوسط داریم و والدین به علت کارمندی همراهی ام نخواهند کرد . اگر امیدی هست برای حضور در دفتر شما نوبت بگیرم .ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. صادق گفته:

  سلام من 18 سالم هست و پشت کنکور تجربی هستم احتمال قبول شدنم هم زیاده ولی از طرفی من کلا به رشته های پزشکی و امثالهم علاقه ای ندارم و به خاطر خانواده مجبور به تحصیل در رشته تجربی شدم
  چند وقت پیش یکی از دوستانم بهم پیشنهاد تحصیل در کالج برای رشته automotive power technician رو داد چون من فوق العاده علاقه مند به مکانیک خودرو هستم و از طرفی هم در اون اطلاعات زیادی دارم و هم تا حدودی تجربه کسب کردم و اینکه دوره ی دوساله هستش و سریعتر میتونم وارد بازار کار بشم
  سوال اول این هستش که ایا شانس ویزا بالایی دارم؟مدرک زبان ندارم ولی سطح زبانم متوسط رو به بالاست و میتونم برای ایتلس اقدام کنم
  سوال دوم من توی ایران تقریبا فعالیت های زیادی انجام میدم مثل خرید و فروش ماشین و زمین یکسال هم در زمینه نرم افزار در موبایل فروشی کارکردم و توی این کار حرفه هستم و…تقریبا نسبت به سن خودم خیلی بیشتر در جامعه بودم میخواستم بدونم ایا در زمان کالج کاری متناسب با توانایی های فرد پیدا میشه یا حتما باید کار هایی غیر تخصصی باشه و شانس پیدا کردن کار زیاده یا خیر؟
  سوال سوم من اگر بخوام برای کانادا اقدام کنم با یکی از دوستانم میام و دو نفر هستیم اولویت برای انتخاب کالج بیشتر بروی شهر باشد یا خود کالج و اینکه برای مسکن چه پیشنهادی میدین؟
  سوال چهارم بر فرض مثال من به ترم سپتامبر نرسم و برای ترم بعد اپلای کنم ایا میتونم زود تر وارد کانادا بشم یا خیر؟
  سوال پنجم در کل پیشنهاد میکنید که به دنبال علاقه ام بیام و بعدش در کانادا کار کنم یا موندن در ایران ؟
  سوال ششم کدوم شهر رو بین ونککور و تورنتو پیشنهاد میکنید از نظر هزینه ها و بازار کار
  بابت بلند بودن متن عذرخواهی میکنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل کالج در کشور کانادا برای شما وجود دارد که با آشنایی به زبان انگلیسی می توانید برای تحصیل در این کشور اقدام کنید. با توجه به سوالات شما پیشنهاد ما اخذ مشاوره تخصصی در این زمینه برای شما می باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. سعیده گفته:

  با سلام ۲۸ ساله هستم مدرک لیسانس مدیریت جهانگردی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۸.۶۹ چهار سابقه کار در هتل ۴ ستاره دارم. با توجه به اینکه کل پس انداز من ۵۰ میلیون تومان هست آیا میتونم برا ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس کانادا اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل برای شما وجود دارد اما میزان سرمایه شما برای تحصیل در این کشور کافی نمی باشد. برای بررسی شرایط تحصیل و زندگی در این کشور پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. Neda گفته:

  باسلام و تشكر فراوان از راهنمايي ها و درك شما
  غرض از مزاحمت ما دو قلو دختر دارم كه ٩ ساله هستن و كلاس سوم ابتدايي هستند و تصميم به مهاجرت از طريق ويزاي تحصيلي از طريق بچه هام داريم .ممنون ميشم بنده را راهنمايي بفرماييد ،كوچيك شما ندا

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزای تحصیلی برای فرزندان شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. فریده گفته:

  سلام. من متاهلم و کارشناسی فیزیک از دانشگاه پیام نور دارم. معدلم ۱۳.۵۴ هست. میتونم واسه فوق لیسانس در کانادا اقدام کنم؟ و اینکه رشته ی فدق لیسانس حتما باید متشابه رشته لیسانس باشه؟ من تمایل به تعییر رشته دارم. در ضمن من بهمن ۹۱ فارغالتحصیل شده ام یعنی تقریبا ۶ساله. سطح زبانم خوبه و میتونم آیلتس لازم را بگیرم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی و رزومه شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. رشته فوق لیسانس شما باید با رشته لیسانس شما مرتبط بوده یا امکان تحصیل غیر مرتبط در رشته های مدیریتی و بیزنس برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سید کوروش گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز.توی مقاله خوندم که برای اپلای فوق لیسانس باید معدل بالای ۱۴باشه من لیسانس مکانیک از دانشگاع سراسری با معدل ۱۳.۷۱ هستم ایا امکان اخذ ویزا وپذیرش تحصیلی در کانادارو نخواهم داشت؟با سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در کانادا برای شما وجود دارد اما در انتخاب دانشگاه باید شرایط خود را مد نظر قرار دهید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. mie.editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر.میخاستم در مورد مهاجرت به کانادا برای تحصیل برای همسرم و کار برای خودم سوال کنم میتونم اقدام کنم همسر بنده فوق دیپلم کامپیوتر داره و بنده مدرس فنی حرفه ای هستم اموزش دم اوری قهوه باریستا..و راه اندازی کافی شاپ انجام میدم..میخاستم ببینم از طریق خانوم بنده میشه اقدام کنم و من و بچمون هم میتونیم باهاشون بیایم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در کشور کانادا شرایط سنی متقاضی مورد نظر می باشد. ویزای کار این کشور نیز امتیازبندی است و در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای آن اقدام نمایید. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. مریم گفته:

  با سلام
  ۴۳ سال سن دارم و مدرک کارشناسی برق دارم. و سالها سابقه کار مرتبط دارم و در ۵ سال گذشته هم بعنوان مدیرعامل یک شرکت بازرگانی در صنعت برق مشغول به فعالیت میباشم.
  ایا امکان اخذ ویزای دانشحویی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته هایی چون مدیریت بازرگانی و یا MBA برای بنده وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. با شرایط سنی شما متاسفانه شانس اخذ ویزا در مقطع فوق لیسانس برای کشور کانادا وجود ندارد. در خصوص سایر کشورها شرایط شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. mie.editor2 گفته:

  با سلام، من پزشک عمومی هستم 49 ساله، دارای مدرک ام پی اچ از دانشگاه تهران و فلوشیپ از دانشگاهی معتبر در آمریکا، همسرم متخصص خستند و 48 ساله، دارای دو فرزند 22 و 12 ساله، بهترین پیشنهاد ( سریع ترین برای اقدام و برای استقرار به عنوان پزشک) کجا هست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. روش های نظیر تحصیل برای فرزندانتان یا ویزاهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای بررسی شرایط شما و انتخاب بهترین گزینه متناسب با آن پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. mie.editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای ملک پور گرامی.بسیار متشکر از راهنمایی و آموزش های دقیق و بدون چشم داشت شما.جناب ملک پور من دانشجوی معماری مقطع ارشد دانشگاه آزاد شعبه بین المللی تهران جنوب،با کسب معدل 18.71 در حال آماده شدن جهت دفاع در تیرماه 97 هستم.معدل معماری مقطع لیسانسم 17.90 هست،چهارسال کار مرتبط با رشته و یک مقاله ISI دارم.سطح زبان انگلیسیم در حد متوسط هست.سوالم از خدمتتون اینه که آیا من میتونم از دانشگاهی پذیرش بورس مشروط بگیرم و با سپری کردن کورسهای زبان شروع به تحصیل کنم؟و لطف بفرمایید بگید پیشنهادتون به من با توجه به رزومه چه کشوری هست.خیلی ممنون از توجهی که به سوالاتم می فرمائید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 33. mie.editor2 گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر ضمن تشکر از شما من با شوهرم وتک فرزندم قصد مهاجرت به اروپا رو داریم همسرم دکترای ژنتیک داره ودوسال دیگه بازنشست میشه و۵۰ سالش هست ومن فوق لیسانس مدیریت دولتی دارم باسابقه چند سال کار دانشگاهی ومدیر یتی ودخترم دانشجوی سال اول به نظر شما ما از طریق چه ویزایی اقدام کنیم وایا در صورت درست شدن کارمون وضعیت کار وسرمایه گذاری در اونجا برای ما مناسب هست وایا شوهرم می تونه به کارای تحقیقاتیش در اونجا ادامه بده متشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ ویزای تحصیلی برای فرزند شما و ویزاهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری و … برای همسرتان وجود دارد. برای بررسی رزومه شما و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. mie.editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب ببخشید یه سوال از محضرتون داشتم با توجه به اینکه بنده دانشجوی سال سوم کارشناسی مکانیک هستم و طبق محاسباتم خرداد سال 98 فارغ تحصیل می شوم و قصد مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی را دارم سوال من از حضرتعالی این است که با توجه به اینکه بعد از فارغ تحصیلیم حداقل یک سال فرصت دارم که از ایران خارج بشوم (به دلیل نزدیک شدن خدمت سربازی ) اولا بنده بایستی در چه بازه ی زمانی نسبت به ویزا اقدام کنم ثانیا بهترین گزینه برای اخذ ویزای تحصیلی رایگان چیست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید پس از اخذ مدرک کارشناسی خود برای اخذ پذیرش و ویزا از این کشور اقدام نمایید. در حال حاضر تصمیم گیری برای سال اینده با توجه به تغییر شرایط و قوانین نادرست می باشد. برای بررسی شرایط در حال حاضر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. mie.editor2 گفته:

  با سلام و احترام. با توجه به اینکه من فارغ التحصیل رشته شیمی آلی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و 5 سال سابقه کار در شرکت داروسازی را دارم، بهترین نوع مهاجرت : کاری یا تحصیلی بهتر است؟ ضمنا بنده علاقه به ادامه تحصیل در رشته داروسازی در یکی از دانشگاههای امریکا، کانادا یا استرالیا را دارم ولی آشنایی با اپلای تحصیلی ندارم. خواهشمندم راهنمایی بفرمایید تا بهترین عملکرد را داشته باشم. از راهنماییتان بسیار سپاسگزارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ پذیرش برای شما وجود دارد اما رزومه شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای ویزای کار نیز باید از شرایط کار در هر یک از کشورها آگاهی پیدا کنید. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ارادت ببخشید من رضا قلعه نوی هستم ۲۴ ساله دانشجوی رشته نقشه کشی ساختمان ترم اول کاردانی، و میخوام بعد از این که کاردانی ام رو گرفتم برای کارشناسی تغییر رشته بدم و کامپیوتر رو انتخاب کنم. حقیقت اینکه من تو دانشگاه یه اشنایی دارم که این آشنای من کار هام رو ok میکنه تا بتونم خیلی راحت مدرک دانشگاهی ام رو بگیرم ﴿دانشگاه غیر انتفاعی﴾ یعنی تقریباً اصلاً نیازی نیست که دانشگاه برم فقط شهریهٔ دانشگاه رو ترم به ترم میدم و در پایان بعد از گذشت مدت زمان لازم مدرکم رو میگیرم. ولی من هدف ام اینکه بعد از گرفتن مدرک کاردانی و باقی ماندهٔ زمان کارشناسی که دو سال هست رو برم کلاس هایی آموزش آزاد یا همون آموزشگاه تا در حدِ توانم کامپیوتر رو یاد بگیرم و… فقط تنها سوال من اینکه مثلاً من لیسانس رو گرفتم و از طریق تحصیلی اقدام میکنم برای ویزا و اقامت و… و وقتی که رسیدم کانادا و مثلاً سواد من در حدِ لیسانس نبود آیا با من چه برخوردی میشه آیا من از اون کشور اخراج میشم و یا آیا به من کمک میکنند تا سواد من در اون حد برسه و اگر احیاناً من موفق نشم در باب یاد گیری اون رشته در زمینه دیگه ای به من کار میدند و اگر هیچ کدام اینها نشد من میتونم از طریق پناهندگی اقدام کنم یا خیر ممنون از لطف شما مرسی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. به طور معمول رشته کارشناسی ارشد شما باید با رشته کارشناسی شما مرتبط باشد و در صورت داشتن مدرک زبان امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. در صورت داشتن مدرک تحصیلی، سطح تحصیلات شما به خود شما در ادامه تحصیل کمک نموده و اخراجی از سوی این دولت صورت نخواهد گرفت. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. mie editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر لطفا عاجزانه خواهش میکنم منو راهنمایی کنید بنده ۲۱ ساله هستم اهل تهران چه مدارکی تهیه کنم برای پناهندگی یا تحصیلی و یا هر راهی بتونم وارد کانادا بشم پاسپورت دارم و دارم کلاس زبان انگلیسی میرم و مدال طلا اسیایی دارم و چند کشور خارجی دیگه و بدن اماده ای دارم مدرک تحصیلی هم دیپلم دارم وضع مالیم خوب نیست یه راهنمایی کنید خیلی سردرگم هستم ممنون.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بهترین روش با توجه به شرایط سنی شما گزینه تحصیلی است. شما می توانید با روش تحصیل به کشورهای متناسب با شرایط خود وارد شده و در صورت پایان تحصیلات و اخذ ویزای کار می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده متاهل و دارای دو فرزند پسر ۷ ساله و ۷ ماهه هستم و لیسانس حسابداری دارم و قصد مهاجرت به کانادا یا کشوری که بتوانم به طور رسمی مهاجرت کنم دارم ولطفا بهترین راه را به بنده نشان دهید ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. mie editor2 گفته:

  با سلام. من ۲۵سال دارم لیسانس اموزش زبان انگلیسی با معدل۱۵.۹۶. تا چند وقت دیگه مدرک ایلتس ۷هم میگیریم. برای ویزای تحصیلی ارشد کانادا میخوام اقدام کنم از طریق شما. ایا شرایط لازم رو دارم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ پذیرش برای مقطع فوق لیسانس برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. فولادی گفته:

  سلام. من و همسرم ۲۶ ساله و دانشجودوره دکتری مهندسی مواد دانشگاه امیرکبیر و عم و صنعت هستیم. میخواستم ببینم ایا امانش وجود دارد برای دوره دکتری کشور کانادا اقدام کنیم و چنانچه پذیرفته شدیم بعد ازینجا انصراف بدیم؟ اگر این امکان وجود دارد چطور باید فرایند را شروع کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان اخذ پذیرش دکتری برای شما وجود دارد اما رزومه شما در این خصوص باید مورد بررسی قرار گیرد. مدرک زمان شما، مقالات بین المللی، نمرات و … در اخذ پذیرش تاثیرگذار خواهد بود. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. mie editor2 گفته:

  من چهازم تجربی هستم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارم اما به علت سربازی شنیدم که نمی شه می خواستم بدونم راهی هست که برم . از چند نفر پرسیدم یکی گفته سر بازی تو برو بعد برای لیسانس اقدام کن یکی گفته لیسانس رو بخون بعد برای فوق برو یکی هم تولدم رو پرسید وبهش گفتم متولد مرداد هستم اونم گفت اگه بتونی تا قبل از تولد هیجده سالگی بری(تا قبل از مرداد) مشکلی نداره می خواستم بدنم شما چه نظری دارید؟ وچه کار می تونم بکنم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط سنی شما برای ادامه تحصیل باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. mie editor2 گفته:

  سلام وقتتون بخیر ممنون از راهنمایى هاتون ،من دختر ٢۴ ساله هستم با مدرک کارشناسى عمران معدل ١٣ از دانشگاه بین الملل امام در حال حاضر مشغول نوشتن مقاله و خوندن زبانم میخواستم بدونم با این شرایط چند درصد احتمال گرفتن پذیرش تو یکى از دانشگاه هاى انگلیسى زبان کانادا رو دارم؟؟؟واینکه چون مدارکم تا اذر اماده میشه من میتونم امسال کنکور بدم و تا اومدن جواب پذیرش اینجا ارشدو شروع کنم یا نه ؟؟؟لطفا راهنماییم کنین خیلى برام مهمه این موضوع

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل فوق لیسانس در کشور کانادا برای شما وجود دارد اما معدل و نمرات شما باید بررسی گردد. در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را بدست آورید.

   پاسخ
 43. درنا گفته:

  سلام و خسته نباشید.٣۵ ساله هستم لیسانس فیزیک کاربردی و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی اگر برای مستر فیزیک بخوام اقدام کنم ایا می تونم در کانادا رشته ام را تغییر بدم؟ اگه بله بعد از چه مدت و به چه رشته هایی؟ایلتس چند نیاز هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی شما برای اخذ پذیرش از این کشور برای فوق لیسانس مجدد باید مورد بررسی قرار گیرد. امکان تحصیل در رشته های زیر مجموعه رشته لیسانس یا رشته های مدیریتی و بیزینس در این کشور وجود دارد هم چنین برای تحصیل در این مقطع به آیلتس ۶.۵ نیاز است. برای بررسی شرایط تغییر رشته در این کشور و بررسی رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور عزیز ، آیا میتوان گپ تحصیلی چهار ساله ی بین پیش دانشگاهی و لیسانس را با ارائه ی مقاله ی آی اس آی پوشش داد؟ و اینکه این گپ تحصیلی تا چه اندازه پذیرش در مقطع لیسانس در کانادا را دچار مشکل میکند ؟ با سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. فاصله تحصیلی برای کشور کانادا بسیار مورد اهمیت است. شرایط سنی شما برای اخذ پذیرش لیسانس باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. mie editor2 گفته:

  سلام علی هستم بهترین کشور برای مهاجرت از طریق ادامه تحصیل و داشتن کار برای معماران کدام کشور است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. کشورهای بسیاری وجود دارد که برای معماران می تواند گزینه خوبی باشد اما باید شرایط هر یک به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 4