اعزام دانشجو به سنت کیتس

 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و موسسه معتبر MIE
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و شرایط عمومی
 • اعزام دانش آموز به مدارس سنت کیتس
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع کارشناسی
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع کارشناسی ارشد
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع دکترا
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و دانشگاه های برتر سنت کیتس
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و هزینه های تحصیل در سنت کیتس
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و هزینه های زندگی در سنت کیتس
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و بورسیه تحصیلی سنت کیتس
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و پذیرش تحصیلی
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و ویزای تحصیلی
 • اعزام دانشجو به سنت کیتس و زمان اعزام دانشجو به سنت کیتس
اعزام دانشجو به سنت کیتس اعزام دانشجو به سنت کیتس

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اعزام دانشجو به سنت کیتس و مقدمه ای بر آن

اعزام دانشجو به سنت کیتس، مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس و شرایط و مدارک لازم برای اعزام دانشجو به سنت کیتس در این مقاله مورد تحقیق و بررسی علمی قرار می گیرد . تحصیل در سنت کیتس به علت مقرون به صرفه بودن هزینه های تحصیلی به نسبت دیگر کشورها و ناشناخته بودن این کشور می تواند مقصد جایگزنی برای ادامه تحصیل و مهاجرت تحصیلی برای افراد متقاضی باشد. شرایط تحصیل در سنت کیتس چگونه است؟ اخذ اقامت تحصیلی سنت کیتس از چه روشی قابل دستیابی است؟ ما در این مقاله در مورد اعزام دانشجو به سنت کیتس  شرایط و امکانات و اساسی ترین نکات مهاجرت تحصیلی به این کشور که پیش روی افراد متقاضی می باشد به صورت خلاصه اطلاعاتی را خدمت افراد مشتاق مهاجرت به این کشور قرار دادیم تا افراد با داشتن اطلاعات کافی در باب اعزام دانشجو به سنت کیتس اقدام نمایند. در این خصوص پیشنهاد می شود برای تکمیل اطلاعات با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید پیشنهاد ویژه ما برای افرادی که تمایل به مهاجرت دارند و می خواهند خودشان به عنوان وکیل برای خود و خانواده اقدام نمایند تهیه ویدئوهای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد این کلیپ ها می تواند به افراد در انتخاب درست مسر مهاجرت کمک شایانی نماید.

اعزام دانشجو به سنت کیتس و موسسه معتبر MIE

اعزام دانشجو به سنت کیتس توسط موسسه معتبر MIE (ملک پور) با توجه به سابقه درخشان 15ساله در زمینه امور حقوقی و مهاجرت امکان پذیر است. موسسه حقوقی ملکپور همواره آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای را در باب مهاجرت به این کشور و دیگر کشور را دارد موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حقوقی در زمینه اعزام دانشجو به سنت کیس، تحصیل در سنت کیتس و اقامت سنت کیتس شما را در این امر یاری می نماید.

تحصیل در سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس و شرایط عمومی

اعزام دانشجو به سنت کیتس و شرایط عمومی این کشور بابت اقامت تحصیلی در این کشور دارای شرایط خاصی است که ما دراین مقاله به صورت کامل به تجزیه تحلیل آن می پردازیم .کشور سنت کیتس جزیره ای بزرگ متشکل از دو جزیره است که به نام های سنت کیتس و نویس شناخته شده است.کشور سنت کیتس به  به داشتن مناطق باران خیز گرمسیری و آب و هوای مرطوب و معتدل و سواحل زیبا مشهور است.این کشور در حوزه جزایر کارائیب است. پایتخت این کشور شهر زیبای باستر است که در جنوب غربی سنت کیتس قرار دارد.

تحصیل و نظام آموزشی سنت کیتس در سطح مناسبی قرار دارد و دانش آموزان باید اجباراً تحصیلات خود را در این کشور به سطح عالی برسانند و بعد می توانند وارد دانشگاه های این کشور شوند داشتن مدرک دیپلم 12 ساله برای ورود به دانشگاه اجباری می باشد حداقل سن تعیین شدده برای ورود به دانشگاه های سنت کیتس 18 سال می باشد.

کالج ها و موسسات آموزش عالی در سنت کیتس به طور معمول رشته های علوم طبیعی و اجتماعی و علوم انسانی را ارائه میدهند.برای ورود به این کالج ها افراد از سن18 الی 22 سال فرصت ورود دارند.

با توجه به نظام آموزشی سنت کیتس بخش عمده آموزش در این کشور را کالج ها و دانشگاه های خصوصی تشکیل می دهند. تحصیل در این کشور با توجه به زبان بومی و اصلی این کشور به زبان انگلیسی می باشد و رشته هایی که درحال حاضر در دانشگاه های سنت کیتس ارائه میشود شامل: پزشکی و پیراپزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی،کسب و کار و امور مالی ارائه می دهند.

اعزام دانشجو به مدارس سنت کیتس

متقاضیان تحصیل در کشور سنت کیتس می توانند قبل از ورود به دانشگاه های این کشور دوره هایی را در این کشور بگذرانند.به عنوان مثال کالج ها و موسساتی در این کشور وجود دارند path way  ارائه می دهند.یعنی شما برای شرکت در آزمون ورودی برخی از دانشگاه ها می توانید با گذراندن این دوره که نوعی راه  میانبر تحصیلی است پذیرش خود را اخذ نمایید. این دوره ها معمولا 6 ماه تا 2 سال می باشند و شما را برای ورود به دانشگاه در مقاطع مختلف آماده میکند البته آزمون ورودی معمولاً برای بهترین دانشگاه ها و بهترین رشته ها که متقاضیان آن بیش از حد ظرفیت دانشگاه ها هستند برگزار می شود.

اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع کارشناسی

اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع لیسانس  در کشور سنت کیتس به زبان رسمی این کشور یعنی زبان انگلیسی انجام می شود. با توجه به محدود بودن دانشگاه های این کشورتعداد 5 دانشگاه بیشتر در رشته های علوم  پزشکی و پیراپزشکی کورس های تحصیلی ارائه می دهند. تنها دانشگاهی که رشته های مختلفی را در مقطع لیسانس ارائه می دهد International University for Graduate Studies می باشد. نکته قابل توجه این است که کورس های زبان در اکثر دانشگاه های سنت کیتس برگزار می شود، البته برای ورود به این مقزع افراد دانشجو باید مدرک زبان آیلتس 6 را ارائه دهند. تحصیل در مقطع لیسانس در سنت کیتس چهار ساله می باشد. دانشجویان در این مقطع به مانند دیگر کشورها 10ساعت اجازه کار پاره وقت دانشجویی را دارند .میانگین حقوق دریافتی دانشجویان در هر ساعت کاری 8 الی 10 دلار  می باشد.

اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع کارشناسی ارشد

اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع کارشناسی ارشد نیز در این کشور نیز مانند دیگر مقاطع به زبان انگلیسی امکان پذیر است. امکان تغییر رشته در این مقطع برای متقاضیان وجود ندارد و به مانند مقطع لیسانس رشته های ارائه شده این مقطع نیز محدود می باشد اکثر رشته های موجود در این مقطع ارشد نیز در دانشگاه International University for Graduate Studies ارائه می شود. داشتن مدرک زبان آیلتس 6.5  آکادمیک و نامه عدم منع تحصیل در مقطع ارشد برای پذیرش الزامی می باشد. البته برای صدور پذیرش محدودیت سنی نیز اعمال می شود. 

اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع دکترا

اعزام دانشجو به سنت کیتس در مقطع دکترا برای افرادی که تمایل دارند در این مقطع ادامه تحصیل دهند در رشته های غیر پزشکی انتخاب مناسبی برای افراد نمی باشد، زیرا با توجه به محدود بودن تعداد دانشگاه هایی که در این کشور مقطع دکتری را ارائه می دهند و همچنین محدود بودن کورس های ارائه شده در این مقطع شرایط خوبی برای افراد در پذیرش مقطع دکترا در این کشور وجود ندارد و با توجه به اینکه بیشتر افراد متقاضی تمایل دارند از بورسیه های تحصیلی در این مقطع استفاده کنند و حقوق دریافت کنند بدلیل شرایط مالی دانشگاه های این کشور شرایط اخذ بورسیه و یا حقوق دانشجویی وجود ندارد.

با این حال شرایط و دوره تحصیل در مقطع دکترا در این کشور  بین ۳ تا ۵ سال بسته به کورس انتخابی به طول خواهد انجامید و اکثر رشته ها به زبان انگلیسی می باشد. البته شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور مانند دیگر کشورها مستلزم داشتن رزومه علمی قوی مدرک زبان آیلتس 7 مقالات علمی و بین المللی عالی و مکاتبه اولیه با استاد راهنما می باشد.

اعزام دانشجو به سنت کیتس و دانشگاه های برتر سنت کیتس

دانشگاه های سنت کیتس به دلیل وسعت جغرافیایی این کشور و جمعیت کم به تبع آن تعداد دانشگاه های این کشور نیز محدود می باشد و با توجه این محدودیت تمامی دانشگاه های این کشور شامل موارد ذیل می باشد:

 1. دانشگاه علوم دامپزشکی راس (Ross University School of Veterinary Medicine)
 2. دانشگاه مرکزی پزشکی و خدمات درمانی سنت کیتس (University of Medicine and Health Sciences)
 3. دانشگاه پزشکی ویندزور (Windsor University School of Medicine)
 4. دانشگاه پزشکی سینت ترزا Theresa’s Medical University
 5. دانشگاه بین المللی تحصیلات تکمیلی سینت کیتس International University for Graduate Studie
 • رشته های غیر پزشکی که در دانشگاه بین المللی سنت کیتس ارائه می شود شامل موارد ذیل می باشد:

هنر : هنرهای تجسمی ، عکاسی

علوم کامپیوتر : مهندسی it، فناوری اطلاعات ، سیستم های اطلاعاتی

علوم طبیعی و علوم پایه : علوم شیمی ، زیست شناسی ، ریاضیات

رشته های علوم انسانی : مدریت ، مدریت بین الملل ، مدریت پروژه، علوم سیاسی ، روانشناسی ، روابط بین الملل، مطالعات زبان ، الهیات ، تاریخ، تجارت بین الملل ، کسب و کار ، مدریت کسب و کار، دارایی ، مالی ، سرمایه گذاری

فنی و مهندسی : رشته های که در این شاخه ارائه می شود شامل مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، متالوژی ، الکتروتکنیک ، مهندسی عمران

 • دوره های کوتاه مدت تحصیلی:

در کشور سنت کیتس مانند برخی کشور ها دوره های کوتاه مدت تحصیلی در برخی رشته های خاص ارائه می شود. برخی از رشته هایی که در این مقاطع به افراد ارائه می شود شامل مد و طراحی لباس، علوم کامپیوتر، زیر شاخه های رشته مدیریت و زبان می باشد. البته کالج هایی که این دوره ها را برگزار می کنند کمپ هایی در خارج از این کشوردر کشورهایی مانند امریکا استرالیا و امارات و هند و انگلستان و کانادا دارند. 

 • رشته هایی که در کالج ها و دوره های کوتاه مدت ارائه می شود شامل موارد ذیل می باشد:

رشته های مدیریت که شامل رشته های: بازاریابی،مدیریت مالی،مدیریت پروژه،مدیریت هتلداری و توریسم،مدیریت آموزش و رشته های مرتبط با مدیریت

حسابداری Accounting  

اعزام دانشجو به سنت کیتس و هزینه های تحصیل در سنت کیتس

هزینه تحصیل در دانشگاه های سنت کیتس به طور میانگین در طول یک سال تحصیلی بین  ۱۲۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار می باشد. البته هزینه تحصیل برای دانشجویان بومی و یا کسانی که اقامت دائم این کشور را دارند این کشور به طور میانگین سالانه بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار می باشد. هزینه های بیمه دانشجویی نیز به این هزینه ها اضافه می شود که در حدود 300 الی 700 دلار می باشد. البته هزینه تحصیل در برخی رشته های علوم پایه در حدود 14 الی 15 هزار دلار  و در رشته های پزشکی و پیراپزشکی 16 الی 17 هزار دلار می باشد.

به عنوان مثال هزینه تحصیل در دانشگاه windsor university school of medicine در طول هر ترم 6500 دلار می باشد.

 • هزینه های تحصیل در سنت کیتس به دو حالت مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شود:

هزینه های مستقیم : هزینه های مستقیم شامل هزینه بیمه دانشجویی هزینه ثبت نام و شهریه دره تحصیلی

هزینه های غیرمستقیم: هزینه های غیر مستقیم شامل هزینه ی مسکن، هزینه های زندگی، کتاب، لوازم آموزشی و حمل و نقل 

هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس و هزینه های زندگی در سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس و هزینه های زندگی دانشجویی بسته به رشته ی تحصیلی فرد متقاضی و سبک زندگی او متفاوت است. در ادامه هزینه های زندگی در سنت کیتس تقدیم حضورتان خواهد شد:

هزینه خورد و خوراک برای یک نفر در طول یک ماه در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار

شیر یک لیتری 7 دلار

تخم مرغ 12 عددی 11 دلار

نان برای دو نفر 4 دلار

یک عدد مرغ کامل 25 دلار

 • هزینه بیمه درمانی به صورت ماهیانه ۸۰ تا ۱۰۰ دلار
 • اجاره یک آپارتمان در شهرهای بزرگ این کشور در حدود بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار درماه می باشد.
 • اجاره ماهانه یک آپارتمان 85 متری 4400 دلار

اعزام دانشجو به سنت کیتس و بورسیه تحصیلی سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس و بورسیه های ارائه شده دردانشگاه های این کشور یکی از موارد مورد درخواست و جذاب برای دانشجویان بین المللی می باشد. باید توجه داشت در کشور سنت کیتس بورس های متفاوتی جهت کمک هزینه های تحصیلی به دانشجویان برتر دانشگاه ها ارائه می شود. البته به طور معمول اعطای بورسیه در مقاطع فوق لیسانس و بالاتر با داشتن رزومه علمی قوی ارائه می شود. در موراد خاص در صورت داشتن رزومه علمی چشمگیر ممکن است بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی نیز به افراد واجد شرایط نیز اعطا شود. مبلغ بورسیه نیز بسته به نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی متفاوت است.

بورس تحصیلی سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس و پذیرش تحصیلی

اعزام دانشجو به سنت کیتس و مدارک لازم جهت پذیرش جز یکی از موارد تعیین کننده در پروسه پذیرش می باشد که در این مقاله به صورت کامل توضیح داده خواهد شد. یکی الزامات مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس ارائه مدارک مورد نیاز برای ورود به دانشگاه های این کشور می باشد که براساس نوع مدرک و نوع رشته ارائه هر نوع مدرک متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از مدارک الزامی ارئه شده شما باید از وب سایت دانشگاهی بازدید کنید و درخواست خود و سایر مواد را مستقیما از آنجا پیگیری کنید.

با این تفاسیر مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های سنت کیتس شامل موارد ذیل است:

 • فرم درخواست:ارائه فرم درخواست پذیرش و ارائه پذیرش دریافت شده

 • ارائه مدارک تحصیلی منظور آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات به همراه ترجمه

 • ارائه مدرک زبان بسته مقطع تحصیلی

 • انگیزه نامه (SOP)

اعزام دانشجو به سنت کیتس و ویزای تحصیلی سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس و شرایط ویزای دانشجویی می تواند بسیار متنوع باشد. یکی از آن عوامل مدت زمان ویزای دانشجویی است که با توجه به مدت زمان تحصیل فرد در آن کشور می تواند متفاوت باشد.در رابطه با اعزام دانشجو به سنت کیتس برای صدور ویزای این کشور افراد باید علاوه بر پذیرش تحصیلی خود مدارک مورد نیاز دیگری را برای اخذ ویزا ارائه دهد:

 • پاسپورت

  گذرنامه افراد متقاضی دارای اعتبار 5ساله و یا حداقل 6ماه اعتبار داشتته باشد

 • عکس

  ارائه یک عدد که با عکس گذرنامه

 • تمکن مالی

  ارائه مدارک مالی مبنی بر اثبات تامین هزینه های زندگی در سنت کیتس مبلغ 10.000 دلار باید به عنوان تمکن مالی یکساله نشان داده شود

 • ارائه مدارک دال بر پرداخت هزینه های دولتی بابت ویزا 150 دلار

 • ارائه مدارک سلامت و بیمه دانشجویی

 • ارائه مدارک مبنی بر نداشتن سوابق کیفری

اعزام دانشجو به سنت کیتس و زمان اعزام دانشجو به سنت کیتس

اعزام دانشجو به سنت کیتس و تحصیل در این کشور دارای 2 موعد زمانی می باشد که در این دوره ها دانشجویان دانشگاه های این کشور مشغول به آمورش می شوند. اصولا این 2 فصل سپتامبر و ژانویه هستند. اعزام دانشجو به سنت کیتس و تحصیل در این کشور نیاز به اخذ ویزای تحصیلی دارد. صدور ویزای تحصیلی سنت کیتس اصولاً بستگی به تعداد پرونده های آن سفارت دارد و نمی توان مدت دقیق برای آن اعلام نمود.    

اعزام دانشجو به سنت کیتس و سخن پایانی

اعزام دانشجو به سنت کیتس با توجه به اینکه این کشور می تواند یکی از کشورهای مناسب برای ادامه تحصیل و مهاجرت تحصیلی باشد به افراد متقاضی مهاجرت پیشنهاد می شود.کشور سنت کیتس می تواند راه ورود افراد متقاضی مهاجرت به کشورهایی مانند امریکا و کانادا و استرالیا را ایجاد کند.با توجه به موارد ذکر شده در باب اعزام دانشجو به سنت کیتس در صورتی که این کشور زیبا را هدف مهاجرتی خود قرار داده ایید می توانید از مشاوره های تخصصی موسسه حقوقی ملک پوردر باب اعزام دانشجو به سنت کیتس با مشاورین برتر این موسسه برخوردار شوید تا با کمک مشاورین و موسسه بتوانید به اهداف مهاجرتی خود دست یابید. پیشنهاد ویژه ما برای افرادی که تمایل به مهاجرت دارند و می خواهند خودشان به عنوان وکیل برای خود و خانواده اقدام نمایند تهیه ویدئوهای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد این کلیپ ها می تواند به افراد در انتخاب درست مسر مهاجرت کمک شایانی نماید.