ازدواج در کره جنوبی

 • شرایط ازدواج در کره جنوبی
 • سن ازدواج در کره جنوبی
 • شرایط لازم جهت ازدواج در کره جنوبی
 • اخذ پاسپورت کره جنوبی از طریق ازدواج
ازدواج در کره جنوبی 300x300 ازدواج در کره جنوبی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

شرایط ازدواج در کره جنوبی

همانطور که میدانید یکی از طرق اصلی حقوقی مهاجرت به کشورها بحث ازدواج با یک تبعه خارجی هست. در حقیقت اگر شخصی بخواهد با یک تبعه خارجی ازدواج کند، اگر نسبت به قوانین حقوق بین الملل خصوصی اشراف داشته باشد میتواند از آثار حقوقی مثبت آن بهره ببرد .
امروزه کره جنوبی به علل مختلف اقتصادی و جغرافیایی توانسته یکی از کشور های مورد توجه شود ، ازدواج در کره جنوبی موضوعی است که در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی را به خود جلب کرده است و تلاش شده است در این مقاله ازدواج در کره جنوبی را به صورت کامل توضیح دهیم و شرایط و قوانین ازدواج در کره جنوبی را به شما متقاضیان عزیز شرح خواهیم داد .

اقامت کره جنوبی

سن ازدواج در کره جنوبی

امروزه کره جنوبی به علل مختلف اقتصادی و جغرافیایی توانسته یکی از کشور های مورد توجه شود ، ازدواج در کره جنوبی موضوعی است که در حال حاضر بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی را به خود جلب کرده است و تلاش شده است در این مقاله ازدواج در کره جنوبی را به صورت کامل توضیح دهیم و شرایط و قوانین ازدواج در کره جنوبی را به شما متقاضیان عزیز شرح خواهیم داد .
سن ازدواج در کره جنوبی یکی از محدودیت ها است . اگر شخصی در کره جنوبی کمتر از ۱۸ سال باشد ( چه مرد چه زن ) باید با اجازه والدین و یا قیم خود ازدواج کند و این محدودیت در ازدواج در کره جنوبی در سن بالای ۲۰ سال برداشته می شود و دیگر محدودیتی در این باب وجود ندارد و متقاضی می تواند بدون اجازه والدین ازدواج کند .

ازدواج در کره جنوبی در گذشته یکی از تابو های بزرگ این کشور بود ولکن پس از اطلاعاتی در مورد این راه حقوقی و قانونی مهاجرت به بسیاری از ارقام و آمار و چگونگی و همچنین شرایط ازدواج در کره جنوبی خواهیم پرداخت . قوانین کشور کره جنوبی در سال ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ دست خوش تغیراتی چشم گیر شد ، این تغییرات شامل قوانین مهاجرت به کشور کره جنوبی شد و نیز ازدواج در کره جنوبی تحت تاثیر قرار داد .
در حال حاضر نیز با برکناری رئیس جمهور کشور کره جنوبی با رای پارلمان این کشور مقداری در قوانین بین الملل سر در گمی شاهد خواهیم بود و لذا به احتمال بالا بعد از نصب رئیس جمهور بعدی کشور کره جنوبی بسیاری از قوانین از جمله قوانین بین المللی این کشور از جمله قوانین ازدواج در کره جنوبی دست خوش تغیراتی خواهد بود .
آمار ها نشان می دهد در سال ۲۰۰۱ حدوداً از ۸۰ کشور از طریق ازدواج در کره جنوبی وارد این کشور شده اند ولی در سال ۲۰۱۵ تقریباً از ۱۴۶ کشور جهان افرادی ( چه مرد چه زن ) اقدام به ازدواج در کره جنوبی کرده اند و از این راه به کشور کره جنوبی مهاجرت کردند ، این افزایش آمار و ارقام بیشتر از کشور های مجاور از جمله چین ، ویتنام و ژاپن بوده است .

شرایط لازم جهت ازدواج در کره جنوبی

در آخر در سال ۲۰۱۳ دولت کره جنوبی اقدام به وضع قانونی کرد که افراد متقاضی ازدواج در کره جنوبی باید آزمون زبان کره جنوبی را پشت سر بگذارند ، لازم به ذکر است که این آزمون زبان در سطح بالا نخواهد بود و متقاضی در سطح مبتدی هم باشد مورد قبول خواهد بود . از دیگر شرایط برای ازدواج در کره جنوبی داشتن تمکن مالی همسر در کره جنوبی است .
مدرک مورد نیاز جهت ازدواج در کره جنوبی TOPIK نام دارد و متقاضی در شرایط ذیل می تواند این مدرک را اخذ کند :
۱٫ امتحان دادن در یکی از دانشگاه های کره جنوبی
۲٫ امتحان دادن در سفارت
۳٫ امتحان دادن در یکی از موسسات مورد تائید سفارت در خارج از کشور کره جنوبی
وضعیت سلامت همسر ، شرایط کاری ، داشتن کسب و کار در این کشور از دیگر شرایط ازدواج در کره جنوبی است که در باره اگر افسر ویزا و مقامات قضایی کشور متوجه جعلی بودن یا کذب بودن اظهارات طرفین شوند ، این امر جرم انگاری شده است و بعد از رد کردن تقاضا ی روادید شخص ملزم به جبران خسارات وارده احتمالی خواهند کرد .
پیشنهاد می شود در زمینه ازدواج در کره جنوبی و طرق مختلف مهاجرت به کشور کره جنوبی با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمائید تا در این باره از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .
بعد از احراز شرایط و رعایت مواعد قانونی دولت کره جنوبی به متقاضی ازدواج در کره جنوبی ویزای F2-1 می دهد که این ویزا ۶ ماهه است . جهت اخذ این ویزا ضامن مورد نیاز است ، این ضامن می تواند از داخل کشور کره جنوبی باشد و این ضمانت ۵ سال معتبر است . مبلغ این ضمانت سالیانه توسط دولت مشخص خواهد شد .
افراد ذیل جهت ازدواج در کره جنوبی از داشتن ضامن معاف خواهند بود :
۱٫ شخصی خارجی ای که با شخصی که تابعیت کره جنوبی را دارد قبلاً ازدواج کرده است و اکنون تقاضای ورود به کشور را دارد .
۲٫ شخص خارجی به طرق قانونی وارد خاک کره جنوبی شده است و تقاضای ازدواج در کره جنوبی داده باشد .
۳٫ شخص خارجی مورد تائید دولت و مقامات کره جنوبی باشد .
درآمد شخص در کره جنوبی جهت ازدواج در کره جنوبی بنا به تعداد اعضای خانواده متفاوت است . به عنوان مثال مردی در کره جنوبی اگر بخواهد باشخص خارجی ازدواج کند و برای ۲ نفر باید تمکن مالی نشان دهد و درآمد مکفی ( تقریباً ۱۵ هزار وون در سال ) داشته باشد تا بتواند شخص خارجی را از طریق ازدواج در کره جنوبی وارد این کشور کند .
این امکان پذیر است متقاضی ازدواج در کره جنوبی درآمد سالیانه ، اجاره املاک ، سود سهام و یا سود بانکی را به عنوان ضمانت عنوان کند . اگر درآمد سالیانه را به عنوان ضامن معرفی کند باید ۵% این درآمد در سال توقیف خواهد شد . در هر صورت باید مبلغ معادل ۱ میلیون وون جهت ازدواج در کره جنوبی جهت ضمانت در ۶ ماه متوقف شود .

پیشنهاد می شود در زمینه ازدواج در کره جنوبی و طرق مختلف مهاجرت به کشور کره جنوبی با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نمائید تا در این باره از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .
قبل از اخذ روادید و از شرایط مهم اخذ ویزا از طریق ازدواج در کره جنوبی این است که شخص باید مکانی را به عنوان محل سکونت به اداره مهاجرت و اداره پلیس کشور کره جنوبی معرفی کند . این مکان اگر به نظر افسر ویزا برای تعداد افراد متقاضی کافی نباشد و یا صوری باشد امکان رد روادید بسیار بالا است .

ویدئو در باب ازدواج با فرد خارجی

video ازدواج در کره جنوبی

اخذ پاسپورت کره جنوبی از طریق ازدواج

بعد از ازدواج در کره جنوبی شخص خارجی پس از ۳ سال می تواند در خواست پاسپورت و تابعیت کره جنوبی را داشته باشد ولکن با رعایت تمام قوانین کشور کره جنوبی . اینکه بعد از ورود به این کشور از طریق ازدواج در کره جنوبی ، شخص خارجی تحت هیچ شرایطی نباید مرتکب جرائم مذکوره در قوانین کشور جنوبی شود و از دیگر نکات حائز اهمیت این است که اگر مقامات دولتی جعلی بودن مدارک را احراز کنند این حق را دارند حتی بعد از چند سال حضور در این کشور این شخص را مجرم اعلام کنند و دیگر از طریق ازدواج در کره جنوبی به وی اهدای تابعیت نکنند .
شاید در این سوال در ذهن شما باشد که آیا نیاز است که شخص خارجی مدت خاصی را در این کشور حضور داشته باشد و یا خیر ؟ لازم به ذکر است که شخص خارجی متقاضی ازدواج در کره جنوبی اگر بخواهد در خواست پاسپورت و تابعیت این کشور را بدهد باید ۳ سال در این کشور حضور داشته باشد و از این کشور خارج نشود .
در پایان لازم به ذکر است عنوان شود که اگر متقاضی مهاجرت به کره جنوبی و یا دیگر کشور های آسیایی هستید ، می توانید با مشورت با مشاورین خبره و کاردان راهی بسیار مقرون به صرفه و محتمل برای ورود به کشور های مورد نظر پیدا کنید و همچنین این امکان پذیر است که شما شرایط خود را برای کشور های دیگر اروپایی و اقصی نقاط دنیا بسنجید و در این باب موسسه حقوقی ملکپور می تواند شما را راهنمایی کند .

سخن آخر

شما عزیزان اگر در رابطه با ازدواج در کره جنوبی دارای هر گونه سوال وابهامی می باشید همواره می توانید با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا از جمله با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از طریق کارشناسان و وکلای رسمی این موسسه به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید

law ازدواج در کره جنوبی
2 پاسخ
 1. محسن شفیع بیک گفته:

  باعرض سلام ضمن تشکر از مطالب مفید در سایت ، خواهان اطلاعات بیشتر در خصوص ازدواج بایک خانم از کشور کره جنوبی هستم ، تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که بتوانید اثبات نمایید ازدواج شما صوری نیست و مراحل ازدواج شما طبق استاندارد پیش برود با ارائه مدارک و داشتن شرایط مالی از سوی همسر شما جهت تشکیل زندگی مشترک، می توانید در ابتدا اقامت موقت و بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک و عدم وقوع طلاق اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید.
   مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/اقامت-از-طریق-ازدواج/

   ازدواج صوری امری غیرقانونی می باشد و می تواند جریمه و زندانی برای فرد در پی داشته باشد و پس از اثبات دیپورت خواهید شد و ممکن است تا چندین سال اجازه ورود مجدد به کشور مورد نظرتان را نداشته باشید و همچنین برای اخذ ویزای سایر کشورها برایتان امتیاز منفی محسوب گردد. بنابراین به هیچ عنوان توصیه نمی شود و موسسه حقوقی ملک پور نیز به دلیل عدم فعالیت در امور همسریابی هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در این زمینه ارائه نمی دهد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5