ازدواج در پرتغال

ازدواج در پرتغال و شرایط ازدواج در پرتغال در هنگام مهاجرت به پرتغال 2018 و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط اخذ اقامت پرتغال از طریق ازدواج و شرایط اخذ اقامت پرتغال به چه نحوی است ؟ چگونه میتوان از طریق ازدواج تابعیت و اقامت کشور پرتغال را به دست آورد ؟ آیا اخذ تابعیت و اقامت پرتغال از طریق ازدواج در کشورهای مختلف متفاوت است؟ اخذ اقامت پرتغال از طریق ازدواج در قانون ایران به چه صورت است؟

آیا بعد از اخذ اقامت دایم در پرتغال اخذ تابعیت پرتغال از طریق ازدواج در پرتغال امکان پذیر است ؟

این مقاله برای شما همراهان همیشگی سایت موسسه حقوقی ملکپور در باب ازدواج در پرتغال و اخذ تابعیت از طریق ازدواج در پرتغال نگارش شده و به تمامی سوالات شما در باب ازدواج در پرتغال پاسخ می دهد .

یکی از راهای اخذ تابعیت یک کشور ازدواج است .

در نظام حقوقی کشورها تابعیت از طریق ازدواج از همسر انتقال می یابد . در نظام حقوقی کشور ایران تابعیت فقط از طرف مرد به زن منتقل می شود .

و اگر فرد غیر ایرانی با زن ایرانی ازدواج کند تابعیت ایران را کسب نمی کند و ازدواج با زن ایرانی دلیل کسب  تابعیت ایرانی نمی شود.

در اکثر کشورهای دنیا ازدواج راهی برای کسب اقامت و سپس اخذ تابعیت می شود و هیچ تفاوتی ندارد که شخص با زن یا مرد تبعه یا مقیم یک کشور ازدواج کند.

پروسه زمانی که فرد برای گرفتن اقامت باید طی کند بستگی به این دارد که با تبعه ازدواج کرده باشد یا با شخصی که مقیم است .

ازدواج در پرتغال هم راهی برای کسب اقامت این کشور است و شخص بعد از ازدواج در پرتغال بعد از طی کردن پروسه زمانی مورد نظراقامت پرتغال را اخذ می کند.

این پروسه زمانی در صورت ازدواج با تبعه کمتر از کسی است که اقامت دایم دارد.

عد از ازدواج در پرتغال شخص میتواند اقامت کشور پرتغال را درخواست کند و فرم های مربوط به درخواست اقامت را پر کند و مدارک مورد نیاز را ضمیمه نماید.

شخصی که برای ازدواج در پرتغال اقدام میکند نباید هیچ منع قانونی برای ورود به کشور پرتغال داشته باشد و می تواند ویزای نامزدی دریافت کرده و وارد این کشور شود .

برای بررسی مدارک و اخذ ویزای نامزدی پرتغال با وکلای مجرب موسسه حقوقی ملکپور تماس گرفته و در مشاوره تلفنی رایگان با وکلای این موسسه کلیه سوالات خود را درباب ازدواج در پرتغال بپرسید.

شخصی که قصد ازدواج با تبعه یا مقیم پرتغال دارد باید درخواست  قانونی خود را برای اخذ ویزای  نامزدی و ازدواج  با شخص مورد نظر ارائه دهد به علاوه مدارکی که نشاندهنده مجرد بودن شخص است.

شخص متاهل به هیچ عنوان نمی تواند درخواست ویزای نامزدی یا ازدواج با شخص تبعه پرتغال دهد.

و در صورت جدا شدن از همسرنیز باید مدارک طلاق خود را ارائه دهد.

همچنین شخص متقاضی ازدواج در پرتغال باید مدارکی دال برداشتن رابطه با شخص مورد نظر برای ازدواج داشته باشد که میتواند شامل ارائه عکس و یا چیزهایی از این قبیل باشد که نشاندهنده این باشد که این ازدواج  یک ازدواج  بر اساس رابطه عاطفی و شناخت کافی است نه صرفا ازدواجی صوری برای اخذ اقامت و تابعیت پرتغال.

از آنطرف هم شخصی که تبعه است باید پاسپورت و آدرس محل زندگی خود و مدارک مالی ارائه دهد که نشانگر این باشد که می تواند محل اقامت و هزینه های همسر خود در پرتغال را پوشش دهد.

در صورتی که شخص متقاضی ازدواج در پرتغال نتواند تا قبل از ازدواج ورود قانونی به پرتغال داشته باشد می تواند در یک کشور ثالث ازدواج بین المللی انجام دهد.

بعد از اخذ این ویزای نامزدی و ازدواج اقامت پرتغال را اخذ کرده و بعد از گذشتن سه سال تابعیت کشور پرتغال را اخذ نماید . برای اخذ اقامت کشور پرتغال راههای دیگری هم به جز ازدواج در پرتغال وجود دارد.

از جمله سرمایه گذاری و خرید ملک به ارزش پانصد هزار یورو که اقامت دایم پرتغال را طریق این سرمایه گذاری شخص برای خود و همسر و فرزندان زیر هیجده سال به ارمغان می آورد.

با اخذ اقامت پرتغال فرد می تواند به راحتی در کل حوزه شنگن بدون نیاز به روادید رفت و آمد داشته باشد و یا سکونت کند .از دیگر راههایی  که میتوان اقامت  کشور پرتغال را اخذ کرد اخذ ویزای تحصیلی پرتغال است.

کشور پرتغال درتمامی مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد و دکترا امکان  تحصیل به زبان انگلیسی را به متقاضیان خارجی می دهد . و تسهیلات بسیار ویژه ای را برای فارغ التحصیلان پرستاری فراهم می کند.

فارغ التحصیلان  پرستاری با دو سال سابقه کارمی توانند از این امتیاز استفاده کرده و بعد از گذراندن یک دوره ۱ ساله در کشور پرتغال و یا کشورهایی مثل انگلستان واسترالیا مشغول به کار شوند.

و از این طریق اقامت این کشورها را اخذ نمایند .در زمینه اشتغال به کار پرستاران در پرتغال با وکلای ارشد موسسه حقوقی ملکپور تماس گرفته و سوالات خود را با مشاورین این موسسه مطرح کنید .

برای دریافت اطلاعات جامع در باب مهاجرت به پرتغال از طرق مختلف و ازدواج در پرتغال و شرایط ازدواج در پرتغال و شرایط اخذ اقامت پرتغال از طریق ازدواج می توانید با موسسه حقوقی ملکپور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و مشاوره رایگان بهره مند گردید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.