ازدواج در سوئد

ازدواج در سوئد

 

ازدواج در سوئد  و شرایط 2018 ازدواج در سوئد ، شرایط اخذ اقامت دائم سوئد از طریق ازدواج در سوئد 2018 ، ازدواج در سوئد چگونه است؟ چگونه می توان از طریق ازدواج ، اقامت سوئد را اخذ نمود؟ شرایط برای مهاجرت به سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق ازدواج چگونه است؟ چگونه و از چه طریقی برای ازدواج در سوئد می توان اقدام نمود؟ مدارک لازم برای ازدواج در سوئد چه می باشد؟ ضمن پاسخ به سئوالات فوق در این مقاله از منظر وکیل مهاجرت به شرح ازدواج و قوانین ازدواج در سوئد می پردازیم.

audio ازدواج در سوئد

یکی از راه های اخذ اقامت و طرق مهاجرت ویزای ازدواج است که متقاضیان بسیار زیادی از این طریق اقدام می کند و فلسفه این نوع ویزا ملحق کردن اعضای خانواده و حفظ بنیان خانواده می باشد .

متقاضیان جهت اخذ ایت نوع ویزا می بایست آفیسر را قانع کنند که با ارائه اسناد و مدارکی دال بر وجود رابطه بین آنها تصور صوری ازدواج را منتفی کنند.

 • در مورد آثار ازدواج غیراز تابعیت آثار دیگری بر آن بار می شود ، در مورد آثار آن می توان آثار بر فرزندان و امور مالی را می توان نام برد.
 • بطوریکه قانون دولت متبوع حق نفقه را برای زن به رسمیت می شناسد ،
 • درحالیکه ممکن است قانون دولت متبوع طرف دیگر چنین آثاری را به عقد ازدواج نپذیرد.
 • مراسم ازدواج در سوئد می تواند هم در کلیسا و یا قبل از تصدی قانون مدنی باشد.

             (A marriage ceremony in Sweden can take place either in a church or before a civil authority )

 • همانطور که از ۱ مه ۲۰۰۹ قانون ازدواج و سایرقوانین موضوعه مربوط به همسران جنس خنثی تنظیم شده است .
 • همانطور که از ۱ ماه مه ۲۰۰۹ قوانین جدید مربوط به ازدواج و مراسم ازدواج اعمال خواهد شد و جنسیت یک شخص دیگر و هرگونه رفتار امکان داردکه  در ازدواج مؤثر می باشد.

قوانین ازدواج و سایر قوانین موضوعه مربوط به همسران جنس خنثی و قانون همکاری ثبت نام(۱۱۱۱۷:۱۹۹۴) لغو شده است.

محتوا قانونگذاری جدید به طور خلاصه در این ورقه است.

 • قبل از مراسم شما نیاز به یک مجوز ازدواج از اداره مالیات سوئد محلی (skate verket) در منطقه ای که عروسی در آن در حال وقوع است، دارید.
 • این مجوز و تماس با اداره مالیات یک راه خوب برای توسعه مراجعه اشخاص ضروری است.
 • این روش می تواند در برخی مواقع که شما نیاز دارید به اینکه صحت اسنادتان مطمئن شوید.
 • مجوز ازدواج شما برای ۴ ماه از تاریخ صدور معتبر است.

به منظور اعمال مجوز ازدواج شهروندان بریتانیایی که در بریتانیا زندگی می کنند نیازمند کسب گواهی نامه عدم منع از اداره ثبت محلی آنها میباشد.

سایر شهروندان که در کشورهای دیگر زندگی می کنند نیازمند فراهم کردن مدارکی هستند که نشان می دهد ،بر طبق قوانین کشور متبوع برای ازدواج آزاد هستند و مانعی ندارد.

شهروندان سوئدی که به عنوان شهروند خارج از کشور سوئد زندگی می کنند برای ازدواج  در سوئد باید مجوز ازدواجشان در سوئد را درخواست کنند.

شهروندان سوئدی که در انگلستان برای یک مدت زمان طولانی تر زندگی می کنند ممکن است توسط اداره مالیات برای فرزند یک گواهی اضافه از وضعیت مدنی خواسته شود.

این نوع گواهی نامه هیچ اثری در مجوز ازدواج که صادر شده توسط اداره ثبت عمومی ندارد.

تلفن ۴۷۱۴۶۳۷-۰۱۵۱ یا مرکز۰۳۰۰۱۲۳۱۸۳۷ تماس بگیرید.

ازدواج در کلیسا: (marriage in a church)

اگر طرفین مایل باشند قبل از کشیش بخش در کلیسا ازدواج کنند .

آنها باید از پیش یک قائم مقام بسیار خوب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه مورد نیاز است طبق ترتیبات لازم تماس بگیرند.

 ازدواج قبل از قانون مدنی در استکهلم Marriage before a civil authority in Stockholm)

 

در استکهلم ، ازدواج می تواند در محل تالار شهر استکهلم برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر وب سایت را ملاحظه کنید.

 

ازدواج قبل از قانون مدنی در سایر مناطق استکهلم: ( Marriage before a civil authority in other districts than Stockholm)

هیئت مدیران اجرایی شهرستان محلی توسط کشیش مسئول ازدواج مدنی منصوب می شوند

و کشیش سوئدی ازدواج مدنی توسط هیئت مدیران اجرایی شهرستان محلی منصوب می گردد.

 • لطفا لیست هیئت مدیران اجرائی شهرستان محلی در سوئد را ملاحظه کنید

 

 درباره سوئد: (about Sweden)

سوئد سو دروازه های ورود اصلی سوئد است.

در سوئد مجموعه وسیعی از نماینده ها در حوزه ، اطلاعات قابل دسترسی سوئد دراینترنت را ارائه می دهند.

وب سایت ، هر چیزی را که شما نیاز دارید در مورد سوئد بدانید ،

از واقعیت پایه ای در مورد نظام اجتماعی ، در باب موضوع صنعت ، تجارت ، سیاست ، اخبار ، فرهنگ زندگی و مصالح جاری را شامل می شود.

یک مجموعه وسیع لینک به روز شده به توریست ها کمک می کند که برای اطلاعات بیشتر در مورد وضوع خاص کارشناس خوب پیدا کنند و رویه مشترک سطح مذاکره برای سازمانهایی که انتشار دانش و آگاهی مشترک سوئد در خارج از کشور دارای مسئولیت نهایی میباشد،که شامل وزارتخانه برای مصالح خارجی ، تجارت سوئد و توریستی سوئد در مؤسسه سوئدی می باشد.

موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و معتبر ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه همواره بانک اطلاعاتی گسترده ای در رابطه با موضوع ازدواج در سوئد و تمامی مسائل حقوقی و مهاجرتی از جمله مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری و . . . بوده ، لذا شما عزیزان می توانید در صورت هر گونه سوال در رابطه با ازدواج در سوئد و مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری و اخذ اقامت دائم در اروپا ، با تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین و کارشناسان حقوقی و وکلای رسمی این دفاتر به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

Rating: 5
4 پاسخ
 1. ملیحه گفته:

  سلام من 49 سال دارم لیسانس مدیریت دارمخیلی سال هست جدا شدم یک پسر دارم که دانشجو بود و درسش امسال تمام شد و با من زندگی میکنه اکنون که بزرگ شده و مستقل میشه و به سلامتی میره سر کار من میخواهم ازدواج کنم و در خارج از ایران و یک همسر داشته باشم که زندگی شاد داشته باشم و سالهای تنهایی و بی همسری و تفریح و شادی که در گذشته نداشتم تجربه کنم و شاد زندگی کنم . از صما میخواهم من را راهنمایی بفرمایین . در ضمن من از نظر چهره و فیزیک بدنی خانمی 35 ساله به نظر میرسم بر عکس سن واقعی ام. متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای ازدواج در خارج از کشور باید یک نفر در کشور مقصد داشته باشید تا برای شما نامه الحاق همسر بفرستد و با توجه به آن اقدام نمایید

   پاسخ
 2. لیلا گفته:

  سلام من ۴۰سال دارم .۵ساله متارکه کردم.قصد ازدواج دارم اخلاق خودم خوبه دوس دارم شریک زندگیم هم اخلاقش خوب باشه.لطفا پیگیر باشید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. ازدواج صوری امری غیرقانونی می باشد و می تواند جریمه و زندانی برای فرد در پی داشته باشد بنابراین به هیچ عنوان توصیه نمی شود و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در این زمینه ارائه نمی دهد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.