اخذ گرین کارت آمریکا

اخذ گرین کارت آمریکا

اخذ گرین کارت آمریکا و راههای آن ، آیا شما میخواهید گرین کارت آمریکا را اخذ نمایید؟آیا راههای اخذ گرین کارت آمریکا ۲۰۱۸ را میشناسید؟ راههای اخذ گرین کارت آمریکا کدامند؟برای اخذ گرین کارت آمریکا چه مدت زمانی را باید سپری نماییم؟برای اخذ گرین کارت آمریکا  از چه طرقی اقدام نماییم؟دولت آمریکا برای بدست آوردن گرین کارت چه راههایی را پیشنهاد میدهد؟چه کسانی میتوانند برای گرفتن گرین کارت اقدام نماییند؟ آیا هر شخصی با هر شرایطی میتواند برای کسب گرین کارت آمریکا تقاضا دهد؟آیا گرین کارت آمریکا برای همراه نیز صادر میشود؟

audio اخذ گرین کارت آمریکا
video اخذ گرین کارت آمریکا

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند کشور آمریکا را برای مهاجرت انتخاب کرده و خواهان مهاجرت به آمریکا و بدست آوردن گرین کارت آمریکا میباشند.

دو اصطلاح داریم به نام های شهروندی یا همان داشتن تابعیت و دیگری به نام مقیم.کسانی که در کشور آمریکا زندگی میکنند یا تابع این کشور هستند و پاسپورت آنرا دارا هستند  ویا گرین کارت آمریکا را دارند ومقیم این کشور محسوب میشوند و در واقع اقامت دائم کشور آمریکا را دارا میباشند.

افراد برای اینکه گرین کارت را بدست آورند باید مدت سی ماه در آمریکا اقامت داشته و در طول پنج سال باید این سی ماه را پر نمایند بنا براین شخص باید هر سال مدت شش ماه در آمریکا زندگی کند تا گرین کارت را کسب نماید.فراد مقیم مانند شهروندان آمریکایی از کلیه ی حقوق و امکانات دولت آمریکا بهره مند هستند و فقط از حق رای برخوردار نیستند.

به هر ترتیب با توجه به اینکه افراد زیادی متقاضی دریافت گرین کارت آمریکا هستند،بر خود لازم دانسته شد تا به بیان بعضی از راههای  اخذ گرین کارت آمریکا پرداخته شود و عزیزان هموطن از  راههای متعددآن آگاه گشته و آن راهی را که با معیار و شرایطشان مطابقت دارد را  برای تقاضای کسب گرین کارت آمریکا برگزینند.

یکی از طرق کسب گرین کارت آمریکا،ازدواج است ،بدین شکل که اگر کسی با یک آمریکایی و در واقع تابع این کشور ازدواج کند،میتواند از طریق همسرش به آمریکا برود و پاسپورت آمریکایی داشته باشد منتهی خیلی سخت است و پروسه ی زمانی اش بسیار طولانی میباشد.

همچنین کسی که با شخص دارای گرین کارت ازدواج میکند میتواند از طریق همسرش دارای گرین کارت شود و به آمریکا برود که پروسه ی زمانی این هم بین سه تا چها سال است و طولانی میباشد.بنابراین بهتر است افراد با یکدیگر ازدواج نکنند و تنها نامزد کنند و از طریق ویزای نامزدی  که نام آن ویزای K1میباشد اقدام نمایند.

 

پروسه این ویزا بین شش تا یکسال طول میکشد و در صورتی که شرایط این ویزا مانند ملاقات داشتن با یکدیگر،داشتن عکس و ایمیل و سایر مواردی که بر این رابطه دلالت نماید را دارا باشند، منتهی به گرین کارت میشود و بسیار ساده تر و سریعتر از خود ویزای ازدواج میباشد.مدت این ویزا نود روز است و در این فرصت  متقاضیین باید ازدواج کنند.به فرزند زیر بیست و یک سال نامزد فرد آمریکایی نیز ویزای K2برای اخذ گرین کارت داده میشود بعد از ازدواج فرد میتواند برای فرزندش تقاضای گرین کارت نماید.

از طرق دیگر کسب گرین کارت آمریکا،از طریق خانواده است.نام این ویزا FBمیباشد.مطابق قوانین این کشور شخصی که   شهروند آمریکا است میتواند برای  افراد درجه ی یک فامیل خود که شامل همسر،فرزند زیر بیست و یک سال،پدر،مادر،خواهر،برادر و حتی فرزند بالای بیست و یک سال با پروسه ای طولانی تر نیز میشود،تقاضای گرین کارت دهد.که البته در مورد همسر و فرزند زیر بیست ویک سال به محض اینکه خود تابعیت را کسب نمود،میتواند  برایشان درخواست اقامت دهد و برای پدر و مادر حدود سه سال و برای خواهر و برادر حدود هشت سال باید از تابعیتش سپری گردد تا بتواند برای اینها درخواست گرین کارت نماید.

یکی دیگر از راههای اخذ گرین کارت آمریکا،ویزای EB1 است.که مطابق قوانین این کشور اشخاصی که دارای مهارتهای فوق العاده هستند و پیشنهاد کاری از شهروند آمریکایی را دارا هستند، میتوانند از این طریق اقدام نمایند که البته برای همسر و فرزندان زیر بیست و یکسالشان نیز میتوانند درخواست گرین کارت دهند.و باید ده شرط را دارا باشند که شامل این موارد میباشد.

۱-شخصی که در زمینه ی علمی،هنری،تجاری،ورزشی،آموزشی توانیی بسیار بالا و مهارت خاص و فوق العاده دارد.

۲ –برندگان جوایز ملی و بین المللی مانند ؛جایزه خوارزمی ،قهرمان المپیک،قهرمان جهان،جایزه ی نوبل،اسکار ،کن و مانند اینها

۳-عضویت در انجمن معتبر نخبگان یا گروهی خاص مربوط به تخصص شخص که نخبگان آن حوزه فقط میتوانند عضو آن انجمن باشند.

۴-انتشار مطلبی مربوط به شخص در جراید و یا رسانه های جمعی معتبر مانند مصاحبه یا بحث راجع به شخص و مانند اینها در جراید و رسانه های معتبر.

۵-مدرکی که نشان دهد شخص در هیات داوران برای بررسی کارهای علمی یا هنری و اهدا جوایز معتبر عضویت داشته است.

۶-مدرک و دلایلی که نشان دهند آثار هنری شخص  در نمایشگاه های بین المللی و یا گالری ها  و نمایشگاه های معتبر داخلی به نمایش گزارده شده است.

۷-نگارش مقالات در نشریات تخصصی معتبر و پر تیتراژ

۸-شخص دارای موفقیت های مالی در هنرهای موسیقی،تجسمی،نمایشی بوده و آن را ثابت نماید.

۹-داشتن سابقه ی رهبری و مدیریتی و اساسی در یک سازمان یا تشکیلات معتبر.

۱۰-مدرک و دلایلی که مثبت درآمد بالای شخص نسبت به اشخاص عادی در تخصص مربوط به خودش باشد.

 

اشخاصی که از این طریق میخواهند اقدام نمایند باید حداقل سه شرط از این ده شرط را دارا باشند تا بتوانند تقاضای گرین کارت دهند.کسی که از این راه اخذ گرین کارت نماید باید در همان حیطه ای که توانایی  و مهارتش را اعلام کرده ادامه دهد.این راه شرط سن و مدرک زبان و مدرک تحصیلی را ندارد.این روش در مدتی کوتاه به اخذ اقامت منتج میشود.

طریق دیگر برای اخذ اقامت آمریکا و در یافت گرین کارت آمریکا ویزایEB2 میباشد.این نوع ویزا برای اشخاصی است که پیشنهاد شغلی در آمریکا ندارند اما انسان ویژه ای هستند مثلا عضو گروه نخبگان یک کشوری هستند،اینگونه افراد میتوانند قاضای این ویزا را داده و گرین کارت آمریکا را کسب نمایند.

اما یک راه دیگر برای اخذ گرین کارت آمریکا،تقاضای ویزای کار یا EB3 میباشد.در این نوع ویزا شخص از یک شهروند آمریکایی پیشنهاد کاری دارد و افراد بدون تخصص در مشاغلی که نیاز به تخصص ندارند از قبیل کار در انبار یا رستوران یا افراد دارای تخصص در مشاغلی که نیاز به تخصص دارند مانند کاردان دندانپزشکی میتوانند تقاضای گرین کارت دهد،در واقع اگر  شغلشان مهارت نیاز داشته باشد ،باید آموزش حرفه ای ببینند و کسانی هم که کارهای غیر حرفه ای میخواهند انجام دهند کمتر از دو سال باید آموزش ببینند.در صورت دریافت ویزای EB3 شخص میتواند برای همسر و فرزند زیر بیست و یک ساله اش نیز درخواست ویزا و گرین کارت نماید.در این نوع ویزا شخص پس از اخذ اقامت باید در همان شغل مدت یکسال کار کند و باید دارای گواهی سلامت و عدم سوءپیشینه باشد.

 

راه دیگر برای اخذ گرین کارت آمریکا،ویزای Lمیباشد.این ویزا برای کسی است که در ایران شرکت داشته و این شرکت در آمریکا نیز شعبه دارد.حال شخص میتواند از طریق این ویزا کارمند شرکتش را از ایران به آمریکا ببرد و برایش ویزای L درخواست بدهد و از این طریق گرین کارت آمریکا را بدست آورد.

راه دیگر برای کسب گرین کارت آمریکا ویزای سرمایه گذاری یا EB5 است.در این روش فرد باید مبلغ پانصد هزار دلار آمریکا در یکی از پروژه های مناطق آمریکا مانند ساختن مدرسه یا خانه ی سالمندان و یا بخشی از یک بیمارستان  و مانند اینها سرمایه گذاری نماید و ده نفر را استخدام کند و مالیات و بیمه بدهد،باید گفت  به طور کلی این راه  شرایط سخت و پیچیده و البته تا حدودی ریسک پذیر ی را دارا میباشد.

یکی دیگر از راههای اخذ گرین کارت آمریکا ویزای سرمایه گذاری E 2 است که در این روش هم یک خارجی میتواند در آمریکا سرمایه گذاری کند و از این طریق گرین کارت آمریکا را تحصیل نماید.

از دیگر راههای اخذ گرین کارت آمریکا،لاتاری یا همان قرعه کشی گرین کارت است.دولت آمریکا سالانه از بین کسانی که متقاضی گرین کارت هستند ثبت نام به عمل آورده و پس از قرعه کشی نامه ای را برای برنده ی آن میفرستد و اعلام میدارد که برنده ی لاتاری شده است و میتواند گرین کارت آمریکا را داشته باشد و البته دولت آمریکا  سالیانه حدود ده هزار نفر از مردم دنیا را از طریق لاتاری موفق به تحصیل گرین کارت آمریکا مینماید.

یک راه دیگر برای کسب گرین کارت آمریکا،ویزای توریستی است.ویزای توریستی با توجه به تمام سختی هایی که برای اخذ آن وجود دارد اما میتواند راهی رای بدست آوردن گرین کارت باشد. مدت این ویزا سه ماه است و قابل تمدید به سه ماه دیگر را هم دارد.بنابراین؛این نوع ویزا ،قابلیت تبدیل به ویزای اقامتی را دارد.

 

اما ویزای تحصیلی یا ویزای F1 یکی دیگر و  از بهترین راههای اخذ گرین کارت آمریکا یا همان اقامت دایم میباشد.در کشور آمریکا،اشخاص میتوانند در کلیه ی مقاطع تحصیلی و در انواع رشته ها از جمله پزشکی ،  مهندسی و مدیریت  تحصیل نمایند.لازم به ذکر است که اشخاصی که میخواهند برای ادامه تحصیل در رشته های مدیریت و مهندسی به آمریکا بروند، حتما باید مدارک gmat را برای مدیریت و greرا برای مهندسی دارا باشند.به همراه شخص دانشجو در آمریکا نیز ویزای همراه  به نام ویزای F2 داده میشود که شامل همسر و فرزندان زیر هجده سال میگردد.

به طور کلی مطابق قوانین دولت آمریکا راههای بسیار زیادی برای اخذ گرین کارت آمریکا وجود دارد که در اینجا سعی شد به تعدادی از آنها که شاید سوال بسیاری از شما برای یافتن راهی برای اخذ گرین کارت آمریکا  باشد اشاره شود.

در باب مهاجرت به آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا  اطلاعات را به صورت کامل و جامع با جزئیات را در اختیار شما عزیزان و علاقه مندان این راه قرار دادیم چنانچه در راستای گردآوری تحقیقات خود مطالب نگاشته شده کافی نبوده است این امکان را دارید با مشاورین برجسته موسسه مشاوره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرموده و از اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهند بهره مند شوید.

Rating: 4

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

42 پاسخ
 1. امیر گفته:

  سلام، بنده دیپلم با معدل بیست دارم تو رشته انسانی چند جایزه هم دارم در المپیک های دانش آموزی گرین کارت تحصیلی راحت تره یا گرین کارن لاتاری برای من لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر حتی در صورت برنده شدن در لاتاری امکان ورود ایرانیان به آمریکا فراهم نمی باشد و تنها راه ورود ایرانیان به آمریکا از طریق تحصیل می باشد. تحصیل در آمریکا علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به میزان سرمایه، وضعیت تاهل، میزان گپ تحصیلی و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم اطلاعت زیر را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 2. علی اکبر گفته:

  سلام علیکم .ببخشید کسی که ارشد الهیات داشته باشه می تونه به آمریکا بره ؟ یا اونجا تدریس کنه ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر تنها ویزای تحصیلی آمریکا به ایرانیان اعطا می شود که با سخت گیری های زیادی انجام می شود.
   باید دانشگاه های آمریکا را بررسی کنید و اگر رشته شما را داشته باشند پذیرش بگیرید در غیر این صورت در رشته دیگری باید تحصیل کنید.

   پاسخ
 3. ****شاه پسند گفته:

  سلام و خسته نباشید. من قصد دارم در ارتش آمریکا خدمت کنم. میشه منو راهنمایی کنید.
  سن من 18
  قد حداقل 175
  وزن 90
  سابقه قهرمانی مسابقات کیوکوشین کاراته
  مدرک زبان ندارم
  و آیا اگر به ارتش آمرکا بپیوندم میشه برای پدرم هم اقامت بگیرم. لطفا منو راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز استخدام در ارتش آمریکا نیازمند داشتن تابعیت آمریکاییست. تابعیت آمریکایی نیز یا اکتسابیست و یا با حضور چندین ساله در آمریکا و طی مراحلی اعطا می شود که در حال حاضر برای ایرانیان امکان پذیر نیست.
   در ضمن اخذ تابعیت آمریکایی دلیل و امتیازی بر اخذ تابعیت و حتی اقامت برای سایر افراد نمی شود.

   پاسخ
 4. Rasa گفته:

  سلام ببخشيد ايا كسي هست كه بخواد ازدواج كنه؟شما شخصي رو ميشناسيد كه پول بگيره و عقد سوري كنه؟ و اينكه اگه ازدواج كرديم و رفتيم اونطرف اگه طلاق بگيري باز ريپورت ميشي يا نه ساكن ميموني

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. کشور آمریکا قوانین بسیار سخت گیرانه ای را در زمینه ازدواج صوری لحاظ نموده است و در صورت اثبات آن زندان، جریمه مالی و ممنوعیت طولانی مدت ورود به آمریکا در انتظارتان خواهد بود. ویزای ازدواج نیز پس از طلاق باطل خواهد شد. موسسه ملک پور خدماتی در زمینه همسریابی ارائه نمی دهد.

   پاسخ
 5. F.T گفته:

  با سلام بنده برنده لاتاری گرین کارت آمریکا شدم متاسفانه از بقیه کارهای مراحل دریافت ویزا آمریکا و اخذ گرین کارت اطلاعی ندارم ، در واقع نمی دانم باید چه مراحلی را طی کنم تا به آمریکا برسم ، بنده ساکن ایران هستم ، اگر لطف بفرمائید و راهنمایی کنید از طریق ایمیل سپاس گزارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. می بایست با سفارت این کشور مکاتبه نمایید. همچنین می توانید از طریق راهنمایی انجام شده در رسید برگه ثبت نام خود استفاده نمایید تا به نتیجه برسید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. الهه گفته:

  سلام.اگرمن براي phd امريكا اقدام كنم ايا بايد بعد از اتمام تحصيل ويزاي f1 را به EB3 تغير بدهم و پس از ان به مدت 30 ماه در طي 5 سال در امريكا بمانم تا گرين كارت بگيرم؟ راه ديگري براي گرين كارت گرفتن براي دانشجويي كه با ويزاي f1 وارد امريكا مي شود نيست؟

  پاسخ
 7. m گفته:

  سلام
  بااین قوانین اقای ترامپ که برای مهاجرت ایرانی هاگذاشته .برم کانادابهترمی تونم به امریکاسفرکنم یافرقی نمی کنه
  ممنون

  پاسخ
 8. محمد گفته:

  باعرض سلام واحترام
  چندموردسوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
  باقوانین هایی که ترامپ گذاشته بازم میشه به امریکاسفرکرد.باسرمایه گذاری بدون هیچ محدودیتی میشه به امریکارفت

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. زهرا گفته:

  با سلام ، آیا کسی که شاعر است شانس گرفتن گرین کارت را دارا است ،در مورد هزینه هاش یکم توضیح بدین ممنون میشم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. بهار متقی گفته:

  سلام
  من 25 ساله هستم و پدرم 3سال و نیم پیش لاتاری برنده شد و الان ساکن آمریکاست من 1 ساله که نامزد کردم ولی عقد نکردیم ، میخوایم از راه قانونی بریم آمریکا میشه بگید اگر پدرم اقدام کنه چند وقت طول میکشه و آیا راه سریع تری هم هست یا نه ؟
  من لیسانس معماری دارم و نامزدم دیپلم داره و جدا از این ها من مدرک آرایشگری دارم و نامزدم آشپزی. آیا راهی هست که ططی 1 یا 2 سال ما موفق به دریافت گرین کارت بشیم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. m گفته:

  باسلام خدمت اقای ملک پورمحترم
  اقابنده می خواهم باسرمایه گذاری1میلیون دلاری گرین کارت امریکارودریافت کنم البته برای3یا4سال اینده ولی نمی دونم چه کاری بایدانجام بدهم یک راهنمایی کلی بکنیدکه چگونه وکجاسرمایه گذاری کنم.
  ممنون ازشما

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. مجتبی گفته:

  باعرض سلام خدمت شما
  دررابطه بادریافت گرین کارت سوال داشتم
  گرین کارت همون ویزاهست.بادریافت گرین کارت به راحتی میشه به امریکاسفرکرد.میشه منویه راهنمایی کامل کنیداگه لازم باشه شماره بدیدتاتماس برقرارکنم.
  من چیزی زیادی دررابطه با کاری که باید انجام بدهم نمی دونم ولی می خوام تاپنج سال اینده سفرکنم.
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی گرین کارت آمریکا در واقع کارت اقامت دائم آمریکا می باشد. در شرایط معمول با گرین کارت شما می توانید به/از آمریکا سفر کنید. البته در صورتی که به دنبال اخذ شهروندی آمریکا هستید باید به طول مدت اقامت خود در خاک آمریکا توجه بیشتری کنید. البته از آنجایی که پرونده شما بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Mha گفته:

  سلام خسته نباشید
  من حقیقت اینجا ترخیص کارم و تو کار تجارتم مهارت خاصی ولی پول هست ک بتونم ساپورت مالی کنم ودر اونجا کسب و کاری راه بندازم میخواستم بدونم میتونم اقامت دائم بگیرم و چقدر طول میکشه

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. امیر گفته:

  سلام
  من ی جوون ۱۷ سالم که خدایی با سن کمم روش های مهاجرت به آمریکا رو خوردم تا ۲۳ سالگیم می تونم حدود ۳۵۰ تومن پول جور کنم و دختد عمو و چند تا فامیل درجه دو هم اونور دارم سختی رو می‌تونم تحمل کنم په روش هایی هست که راحت تر بتونم برم و شما هم کمکم کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با شرایط فعلی شانس اخذ ویزای تحصیلی کشور آمریکا با دشواری هایی همراه می باشد اما می توان شرایط اخذ ویزا را با توجه به رزومه شما مورد بررسی قرار داد. پیشنهاد میکنیم در این خصوص با دفاتر ما از طریق شماره 02149196000 ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. مجتبی گفته:

  سلام و ممنون بابت فعالیت و پیگیری شما

  در زمینه طراحی دیزاین توانایی و قابلت بالایی دارم ، جوریکه برای چندین کمپانی آمریکایی و اروپایی پورتفولیو میفرستم و اتفاقا اپلای هم میگیرم از اکثرشون ، منتها بلافاصله با سوال work visa مواجه میشم ، کمپانی میگه ما ساپورت نمیکنیم برای ویزا ، چون وقت گیره و کاغذبازی زیادی داره ..
  یعنی مطمئنم هرکمپانی میتونم استخدام بشم راحت . ولی خب کسی رو ندارم ویزای کار بگیره ، نمیدونم چیه داستانش اصلا .. کمپانی هم باید اقدام کنه که بخاطر دردسرش جواب رد میده ..

  خاستم بدونم با این قابلیت و توانایی که از هر کمپانی اپلای قطعی میگیرم ، چطور ویزای کار میتونم تهیه کنم برای آمریکا یا اروپا ..

  سپاس فراوان از لطفتون
  مجتبی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. پروسه اخذ ویزای کار از کشور آمریکا یا سایر کشورها روند و شرایط خاص خود را داراست. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. مهسا گفته:

  سلام
  ببخشید من پدر و مادرم وبرادرم الان گرین کارت دارم من ٣٠سال سن دارم و ازدواج کردم دخترم ٣سال دَارد
  حتما پدر و مادر باید سیتیزن شن بعد تقاضا واسه ما بدن یا حالا هم که أقامت دارم میتون اسم ما رو بنویسن ?
  چند سال طول میکشه از طریق مادر ؟واز طریق برادر قدر زمان مى برد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. درخواست اقامت برای شما با داشتن پاسپورت قطعا سهل تر خواهد بود و پروسه شما با داشتن گرین کارت با دشواری هایی همراه است. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. Kamyar vatandoost گفته:

  با سلام.میخواستم بدونم با توجه به فرمان صد مهاجرتی ترامپ در مورد ایرانی ها ایا تحت هیچ شرایطی می توان ویزای تحصیلیf1 را به ویزای دایم تبدیل کرد؟ با تشکر

  پاسخ
 18. حسین گفته:

  سلام وعرض خسته نباشید وتشکر بابت مطالب آموزشی مفیدتان برای فوق لیسانس مدیریت (سن ۳۴ سال) چگونه میتوان بدون مدرک زبان(زبانم در حد متوسط هست) ویزای تحصیلی آمریکا را گرفت هزینه های اقدام را نیز بفرمایید داشتن سابقه ریجکتی ویزای توریستی چقدر در نتیجه ویزا موثر است بسیار ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. با توجه به شرایط سنی شما، بدون مدرک زبان شانس اخذ ویزای تحصیلی بسیار پایین است. سابقه ریجکتی در پاسپورت بسته به مدت زمان طی شده از روی آن می تواند تاثیرگذار باشد.

   پاسخ
 19. Majid گفته:

  سلام . من دندانپزشک هستم و یک اختراع در ضمیمه دندانپزشکی در ایران به ثبت رساندم و اختراع دیگری هم دارم که هنوز به ثبت نرسانده ام آیا میتوانم برای گرین کارت آمریکا اقدام کنم ۵۵ سن دارم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ