اخذ ویزای کار کانادا و بررسی شرایط آن

اخذ ویزای کار کانادا، نحوه مهاجرت به کشور کانادا از طریق دریافت ویزای کار و چگونگی دریافت ویزای کاری کشور کانادا در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. آیا کانادا کشوری مناسب برای مهاجرت از طریق کار می باشد؟ شرایط اخذ ویزای کار کانادا چیست؟ چگونه می توان اقامت و تابعیت کانادا را از طریق کار دریافت کرد؟ موسسه حقوقی ملک پور در این راستا در خدمت شماست تا بتواند بهترین راه و بهترین روش های موجود را برای اخذ ویزای کار کانادا به شما عزیزان معرفی کند. کانادا یکی از بهترین کشور های مهاجر پذیر است که به تازگی مقصد بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا گشته است. این کشور با قابلیت های چند ملیتی، اقتصاد غنی، ثبات اقتصادی و سیاسی و… از زمره بهترین کشور ها برای مهاجرت همچنین از طریق کار می باشد. در صورتی که در خصوص اخذ ویزای کار کانادا سوالاتی در ذهن خود داشتید، می توانید با تماس با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش از مشاوره تلفنی رایگان مجموعه استفاده کنید. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

اخذ ویزای کار کانادا اخذ ویزای کار کانادا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

اخذ ویزای کار کانادا و شرایط عمومی آن

کشور کانادا که از سال 1867 به طور مستقل و مستقیم مشغول به فعالیت می باشد. جمعیت آن حدود 37 میلیون نفر  و زبان رسمی آن انگلیسی و فرانسوی می باشد. وجه رایج آن دلار کانادا می باشد. این کشور با داشتن یک سیستم اقتصادی و سیاسی پایدار و با ثبات، همواره از کشور های محبوب برای مهاجرت به حساب می آمده و می آید. به طور کلی کانادا با کمبود نیروی کار ماهر مواجه می باشد. از این رو سیستم های اخذ ویزای کار کانادا برای این تهیه و تعبیه شده است تا بتوانند نیرو های حرفه ای و متخصص در تمامی دنیا را به کشور خود جذب کنند. امتیاز بندی مهاجرت به کانادا اسکیلد ورکر، یکی از راه های اعطای اقامت کاری و دریافت ویزای کاری کشور کانادا می باشد. در این سیستم که دارای دو مرحله می باشد، افراد بر اساس امتیاز بندی می باشد. به این ترتیب که بر اساس شرایط ماهوی فرد، امتیاز ایشان محسوب می شود و به طور دقیق تخمین زده خواهد شد که آیا واجد شرایط برای این سیستم می باشند یا خیر.

در مرحله اول افراد باید از 100 امتیاز، 67 امتیاز را به دست آورند تا واجد شرایط به حساب بیایند. در مرحله بعدی، افراد باید از سقف 1200 امتیاز، بیشترین امتیاز را کسب کنند. عموما در این حالت در ابتدا افراد ماهر و متخصص اقامت کاری کانادا را دریافت می کنند. سیستم اسکیلد ورکر سالانه از 20 تا 25 بار افراد را از استخر، استخراج می کند. در ادامه به بررسی شرایط اخذ ویزای کار کانادا از طریق سیستم اسکیلد ورکر خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی کانادا 3 اخذ ویزای کار کانادا

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب اخذ ویزای کار کانادا

video اخذ ویزای کار کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پوردر باب اخذ ویزای کار کانادا

audio اخذ ویزای کار کانادا

اخذ ویزای کار کانادا و نرخ بیکاری در آن

مهم ترین معیار برای افرادی که قصد اخذ ویزای کاری کانادا را دارند و می خواهند در این مسیر قدم نهند نرخ بیکاری است. نرخ بیکاری کشور ها هرساله توسط سازمان های جهانی اعلام می شود و این نرخ نشان دهنده شانس کارجو برای پیدا نمودن شغل است. طبق آخرین آمار در سال 2019 نرخ بیکاری در کشور کانادا 6.3 درصد است. باتوجه به نوع اقلیم و مردم کشور کانادا که اکثرا از ثروت مندان یا افراد با علم بسیار بالا هستند این نرخ بیکاری معیار خوبی به حساب می آید و کارجویان می توانند به امید پیدا نمودن شغل اقدام به دریافت ویزا های مختلف از مسیر های حال حاضر نمایند.

نرخ بیکاری کانادا اخذ ویزای کار کانادا

همانطور که ملاحظه نمودید، میزان نرخ بیکاری این کشور همواره در هر سال رو به کاهش می باشد. از این جهت به جرات می توان گفت که این کشور، کشوری مناسب برای مهاجرت از طریق کار می باشد.

اخذ ویزای کار کانادا و ویزای کاری کانادا

برای اخذ ویزای کار کانادا در ابتدا باید از طریق سیستم اعطای ویزای کاری این کشور یعنی اسکیلد ورکر اقدام کنید و سپس اقدام به مشغول شدن در کار خود بکنید. این سیستم برای عواملی همچون سن، سطح تحصیلات، سابقه کار، پشتوانه مالی و همچنین تطابق پذیری امتیاز در نظر گرفته است. موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش در این راستا برای شما عزیزان تمامی جداول و توضیحات را ضمیمه کرده است تا بتوانید به راحتی امتیاز خود را محاسبه کنید. محاسبه امتیازات افراد بر اساس سن به ترتیب زیر است.

سن امتیاز (حداکثر12 امتیاز)
از سن 18 الی 35 12
36 سال 11
37 سال 10
38 سال 9
39 سال 8
40 سال 7
41 سال 6
42 سال 5
43 سال 4
44 سال 3
45 سال 2
46 سال 1
47 سال به بالا 0

عنصر تاثیر گذار بعدی برای اخذ ویزای کار کانادا، داشتن سطح زبان مناسب است. دانستن سطح زبان انگلیسی و یا فرانسوی در سیستم امتیاز بندی اسکیلد ورکر این کشور، حداکثر شامل 28 امتیاز می باشد که در جدول زیر برای شما سروران تشریح شده است. شخص از زبان اول خود (انگلیسی) حداکثر 24 امتیاز می تواند دریافت کند و در صورتی که مدرک  CLB 5 در خصوص زبان دوم را در تمامی مهارت ها نیز داشته باشد، 4 امتیاز بیشتر کسب می نماید. این سطح از زبان در بخش زبان انگلیسی باید در حوزه آیلتس جنرال باشد.

سطح زبان اول   امتیاز speaking  امتیاز  Listening      امتیاز Reading    امتیاز   Writing
 CLB  9  و  یا بالاتر          6          6          6         6
CLB 8          5          5          5         5
CLB 7          4          4          4         4
پایین تر از       CLB7     بدون نمره     بدون نمره     بدون نمره    بدون نمره

اکنون می توانید با استفاده از جدول زیر، برای محسابه سیستم محاسبه سطح زبان کانادایی اقدام کنید.

سطح CLB IELTS Reading IELTS Writing IELTS Listening IELTS Speaking
10 8.0 7.5 8.5 7.5
9 7.0 7.0 8.0 7.0
8 6.5 6.5 7.5 6.5
7 6.0 6.0 6.0 6.0
6 5.0 5.5 5.5 5.5
5 4.0 5.0 5.0 5.0
4 3.5 4.0 4.5 4.0

عنصر تاثیر گذار بعدی در سیستم اسکیلد ورکر، عامل تحصیلات است که برای محاسبه آن از جدول زیر استفاده می کنیم. در این قسمت، فرد حداکثر 25 امتیاز می تواند کسب کند.

مدرک تحصیلی امتیاز
مدرک دکتری 25
مدرک فوق لیسانس 23
مدرک لیسانس 21
مدرک فوق دیپلم دو ساله 19
مدرک فوق دیپلم یک ساله 15
مدرک دیپلم 5

همچنین برای نحوه محاسبات امتیاز در خصوص سابقه کار،‌ از جدول زیر استفاده می کنیم. سابقه کاری باید در طول 10 سال گذشته، با حقوق و به صورت تمام وقت باشد. در این قسمت فرد حداکثر امتیازی که می تواند دریافت کند، 15 امتیاز است.

سابقه کار امتیاز
یک سال سابقه کار 9
2 تا 3 سال سابقه کار 11
4 تا 5 سال سابقه کار 13
بالاتر از 6 سال سابقه کار 15

از عناصر مهم دیگر در سیستم امتیاز بندی اسکیلد ورکر کانادا، مقدار انعطاف پذیری یا تطابق پذیری شما در کشور کانادا است. این شرایط داخل جدول به صورت کامل تشریح داده شده است. حداکثر دریافت این امتیازات، 10 می باشد.

انطباق پذیری 10 امتیاز
همسر دارای مدرک حداقل CLB 4 5
سابقه تحصیل در کانادا 5
همسر متقاضی دارای سابقه تحصیل در کانادا 5
سابقه کار در کانادا 10
همسر متقاضی دارای سابقه کار در کانادا 10
پیشنهاد کاری برای همسر 5
حضور اقوام درجه یک 5
 • مرحله دوم سیستم امتیاز بندی استخر (Pool)

برای محاسبه مرحله دوم سیستم اسکیلد ورکر، شرایط زیر را مورد بررسی قرار می دهند و عوامل زیر را محاسبه می کنند. این جداول به خوبی بیان گر موضوعات و شرایط افراد می باشد. حداکثر امتیازات در این جدول، 500 امتیاز است.

کل امتیازات عوامل انسانی
عوامل امتیازات با همسر امتیازات بدون همسر
سن 100 110
تحصیلات 140 150
مهارت زبان 150 160
سابقه کار در کانادا 70 80

در این قسمت، همسر شما نیز می تواند برای شما امتیاز آورد که حداکثر 40 امتیاز را برای شما در بر خواهد داشت.

عوامل امتیازات (حداکثر 40 امتیاز)
تحصیلات 10
مهارت های زبان 20
سابقه کار در کانادا 10

عوامل دیگری هستند که به صورت مضاعف می توانند به شما عزیزان امتیاز دهند. این عوامل طی جدول های مختلف تقدیم شما گشته است.

تحصیلات امتیاز (حداکثر 50 امتیاز)
مهارت های زبانی خوب  CLB7 و فوق لیسانس 50
سابقه کار در کانادا و فوق لیسانس 50
تجربه کار خارجی امتیاز (حداکثر 50 امتیاز)
مهارت های زبان خوب CLB7 و تجربه کاری خارجی 50
تجربه کار کانادایی و تجربه کار خارجی 50
مدارک تحصیلی برای افراد با مشاغل تجاری   امتیاز (حداکثر 50 امتیاز)
سطح زبان خوب و مدارک تحصیلی 50
عوامل امتیازات (حداکثر 600 امتیاز)
برادر و یا خواهر با اقامت دائم کانادا 15
مهارت های زبان فرانسوی 30
اخذ فوق لیسانس در کانادا 30
پیشنهاد شغلی 50
سابقه کار در سطوح بالای مدیریتی 200
نامزدی PN:داشتن دعوتنامه از استان های مختلف 600

در قسمت آخر سیستم امتیاز بندی اسکیلد ورکر کانادا در مرحله دوم، امتیازات اضافی را برای افراد در شرایط مختلف در نظر گرفته اند. این امتیازات به صورت شفاف در جدول زیر بیان شده است.

مرحله دوم به طور کلی دارای 1200 امتیاز می باشد که افراد عموما از مقدار امتیاز 450 شروع به تخمین و محاسبه در سیستم می شوند. در این قسمت به طور مفصل به مبانی امتیاز دهی برای اخذ ویزای کار کانادا و ویزای کاری اسکیلد ورکر پرداختیم. در ادامه به مدارک مورد نیاز برای این موضوع خواهیم پرداخت.

کار در کانادا

اخذ ویزای کار کانادا و بررسی ویزای همراه

یکی از مهم ترین موضوعات برای افرادی که قصد اخد ویزای کاری کانادا را دارند، حق داشتن همراه است. کشور کانادا به دارندگان ویزای کاری اجازه میدهد با خود همراه داشته باشند. همراه مطابق قوانین بین المللی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد اما در بعضی موارد خاض و اثبات وابستگی مالی و روحی می توان والدین بالای 60 سال را نیز همراه محسوب نمود. افرادی که قصد اخذ ویزای کار کانادا را دارند می توانند در حین دریافت ویزای کاری و هم زمان با خود برای خانواده اقدام نمایند که بیشتر توصیه می گردد به این صورت نباشد زیرا باعث ریسک روی ویزا می شود مسیر بهتر این است که فرد ابتدا وارد خاک کانادا شده و در شغل مورد نظر خود مشغول گردد و سپس درخواست الحاق خانواده را به دولت کانادا تقدیم نماید.

اخذ ویزای کار کانادا و مدارک مورد نیاز ویزای کار

برای اخذ ویزای کار کانادا، متقاضیان میبایست مدارک خود را در وب سایت اداره مهاجرت کانادا ارائه داده شرایط خود را بررسی کنند. مدارک قبل از ارائه بهتر است توسط یک مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا و یا وکیل مهاجرتی بررسی شود تا مشکلی از نظر حقوقی نداشته باشند. برای این موضوع موسسه حقوقی ملک پور میتواند به شما از طریق مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا جناب آقای افضلی کمک کند. موسسه حقوقی ملک پور در این راستا، مدارک مورد نیاز را برای شما ذکر کرده است.

 • اصل پاسپورت
 • ارائه شناسنامه به همراه ترجمه
 • ارائه مدارک تحصیلی به همراه ترجمه
 • تمکن مالی
 • مدارک زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • مدارک سوابق کاری اعم از بیمه و یا قرارداد کاری یا فیش حقوقی
 • نامه عدم سوء پیشینه
 • تست های پزشکی
 • همچنین در این خصوص می توانید با تهیه ویدئوی آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا، اطلاعات خود را در سطح یک وکیل مهاجرت افزایش دهید.
آموزش جامع اقامت کاری کانادا

اخذ ویزای کار کانادا و میزان حقوق در کانادا

از اصلی ترین دغدغه های مهاجران و متقاضیان اخذ ویزای کار کانادا، این است که شغلی که در آینده برای خود متصور هستد، چه مقدار درآمد دارد. رشته ها و مشاغل مختلف در سمت ها و موقعیت های مختلف هرکدام شرایط خاص خود را دارند. موسسه حقوقی ملک پور در این راستا برای شما عزیزان میانگین درآمد های مشاغل مختلف در کشور کانادا را ضمیمه کرده است.

مشاغل میانگین درآمد سالیانه / دلار کانادا
حسابدار 57000
کتابدار 41000
مدیر منابع انسانی 77000
دستیار امور اجرایی 38000
طراح گرافیک 45000
معلم 40000
معلم مهد کودک 33000
مکانیک 56000
مهندس الکترونیک 64000
نقاش 40000
نظافتچی 27000
آشپز 47000
مدیر رستوران 40000
پرستار 73000
داروساز 48000
سلامت روان 73000
سلامت دندان 53000
برنامه نویس 74000
مهندس نرم افزار 90000
وکیل حقوقی 135000

هزینه زندگی در کانادا

اخذ ویزای کار کانادا و مشاغل مورد نیاز 2019

برای اخذ ویزای کار کانادا، بهتر است که لیست مشاغل مورد نیاز کشور کانادا را بررسی کنید و نسبت به آن ها آگاهی پیدا کنید. مجموعه حقوقی ملک پور در طی جدولی برای شما عزیزان، لیستی از دسته های برتر مشاغل مورد نیاز کانادا، تهیه کرده است. این لیست ها که در عناوین 0,A,B می باشد، هر ساله توسط دولت کشور کانادا اعلام می شود و بر اساس کمبود نیروهای خود در این زمینه ها، به مهاجرینی که در این رشته ها تخصص دارند، اعلام می کند که پذیرای آن ها هستند.

مهندسان کامپیوتر معماران طراحان شهری و زمین
طراحان وب و توسعه دهندگان کنولوژیست های شیمیایی مهندسان نرم افزار و طراحان
ریاضیدانان، آمارگیران و حسابداران معماران منظر سایر مهندسین حرفه ای، n.e.c.
مهندسان زمین شناسی مهندسین معدن مهندسین متالورژی و مواد
مهندسین برق و الکترونیک مهندسان مکانیک مهندسین عمران
گمرک، کشتی و سایر کارگزاران تکنسین های حسابداری و حسابداران دستیار اداری پزشکی
مدیریت کسب و کار متخصصان منابع انسانی مدیران تولید
مدیران تعمیر و نگهداری تاسیسات مدیران فروش شرکت ها مدیران مخابرات
تحلیلگران پایگاه داده و مدیران داده برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی نقشه برداران زمین
شیمیدان فیزیکدانان و اخترشناسان مدیران املاک
مهندس هوا فضا مهندسان نفت مدیران حمل و نقل
مدیران مالی مدیران خدمات پستی و پیک تحلیلگران و مشاوران سیستم اطلاعاتی
افسران دادگاه مدیران کشاورزی قضات صلح

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا

اخذ ویزای کار کانادا و نحوه کاریابی در آن

به طور کلی افرادی که قصد پیدا نمودن شغل در کشور کانادا را دارند و می خواهند منجر به اخذ ویزای کار کانادا شود در دو حالت کلی بایستی برای این هدف تلاش نمایند. روش اول به صورت جستجوی شخصی و فیزیکال است که فرد بایستی خود شرکت های نیازمند نیروی کار را شناسایی نماید و با دریافت وقت مصاحبه شخصی شانس خود را در اخذ ویزای کار کانادا امتحان کنند. اما مرسوم ترین روش برای کاریابی در این کشور مراجعه به موسسات دولتی و خصوصی کار یابی در این کشور است به این صورت که فرد با مراجعه به این شرکت ها با مبلغ اندکی اقدام به ارائه رزومه خود می نمایند موسسات کاریابی رزومه فرد را با مشاغل موجود در سطح ایالت و کشور بررسی می نماید و با یک توصیه نامه که نتیجه مصاجبه موسسه کاریابی با کارجو می باشد فرد را جهت مراجعه به شرکت های مد نظر راهنمایی می نماید.
شرکت های دولتی و خصوصی کانادایی به علت اینکه این موسسات به صورت تخصصی در این زمینه فعال هستند و از افراد متخصص برای مصاحبه و تشخیص فیلد کاری کارجو بهره مند می باشند به آنها اعتماد بالایی دارند و همین امر موجب درصد بالای موفقیت کارجویان در پیدا نمودن شغل مطلوب خود در کشور کانادا و نهایت اخد ویزای کار کانادا می باشد.

اخذ ویزای کار کانادا و مؤسسات کاریابی در کانادا

برای اخذ ویزای کار کانادا، حتما به دریافت مشاوره و ارائه رزومه خود به موسسات کاریابی نیاز خواهید داشت. مجموعه حقوقی ملک پور در این راستا، برای شما لیستی از تمامی مراکز بزرگ کاریابی تهیه کرده است که با مراجعه لینک های زیر، می توانید به اطلاعات و فایل های مشاغل قابل دسترس در استان های مختلف کانادا، دسترسی پیدا کنید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است و هر گونه کپی و رو نوشت از آن، غیر قانونی بوده و پیگیرد قانونی خواهد داشت.

مراجع کاریابی در فدرال کانادا
https://www.indeed.ca /
https://www.workopolis.com/en/
/https://www.monster.ca
مراجع دولت مرکزی در کشور کانادا
http://www.working.com /
https://www.jobboom.com/
مراجع کاریابی در ایالت کبک
https://www.jobboom.com/
مرجع کاریابی در ایالت آلبرتا
https://www.albertajobcentre.ca /
مرجع کاریابی در ایالت بریتیش کلمبیا
https://www.bcjobs.ca /
مرجع کاریابی در ایالت ساسکا چوآن
http://www.saskjobs.com /
مرجع کاریابی در ایالت منیتوبا
https://www.gov.mb.ca/govjobs /
مرجع کاریابی برای رشته های پزشکی در ایالت منیتوبا
https://healthcareersmanitoba.mua.hrdepartment.com/hr/ats/JobSearch/index
مرجع کاریابی در ایالت اونتاریو
https://www.gojobs.gov.on.ca/Jobs.aspx

جستجوی کار در کانادا

اخذ ویزای کار کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کانادا

به صورت کلی افرادی که با اخذ ویزای کار کانادا قصد دریافت تابعیت را دارند بایستی مدت زمان مشخصی را در این کشور کار کنند و به قوانین این کشور احترام بگذراند. به این صورت که به طور کلی افرادی که از طریق روش سریع اکسپرس انتری ویزای کاری پنح ساله کانادا را دریافت می نمایند بایستی شرط حضور مذکور در این کشور را محترم شمارند و حداقل سه سال از پنج سال اعتبار این کارت اقامت را در کشور کانادا حضور داشته و مطابق قوانین این کشور مالیات پرداخت نمایند. افرادی که موفق به اخذ ویزای کار کانادا شده اند و سه سال در کشور کانادا کار کنند و مالیات بپردازند می توانند اقدام به تبدیل اقامت کاری خود به اقامت دائم کانادا نمایند و پس از طی مدتی از دریافت کارت اقامت دائم با درخواست از دولت کانادا و شرکت در آزمون های مقرر در قوانین این کشور با موضوع تاریخ، زبان، امور اجتماعی و سیاسی و قبولی در این ازمون موفق به اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور شوند.

maxresdefault 1 اخذ ویزای کار کانادا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
اخذ ویزای کار کانادا و سخن پایانی

اخذ ویزای کار کانادا ،‌ راه های مهاجرت از طریق کار به کشور کانادا و چگونگی دریافت اقامت از طریق کار در کانادا در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به طور کلی اخذ ویزای کار کانادا، چند سالی است که بین اغلب کشور های مهاجر فرست دنیا محبوب شده است. به جرات می توان گفت که یکی از برترین سیستم های کاری دنیا و اعطای ویزای کاری در تمامی جهان، از آن کشور کانادا می باشد. نظام قانون مند و سیستماتیک برای اعطای ویزای کاری و انواع دیگر ویزا ها خیال بسیاری از مهاجران را راحت کرده است. مجموعه حقوقی ملک پور می تواند تمامی امور اخذ ویزای کار کانادا را برای شما عزیزان انجام دهد و با وجود وکلای حرفه ای در سطح جهان و کشور کانادا، تمام پرونده شما را در دست می گیرند و کار شما را پیش می برند. اگر در خصوص اخذ ویزای کار کانادا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید،‌ می توانید با دریافت مشاوره های تلفنی رایگان، آگاهی خود را افزایش دهید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

law اخذ ویزای کار کانادا
293 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. mahdi.arya1993 گفته:

  با سلام
  وقت بخیر- ابتدا بابت در اختیار گذاشتن اطلاعات مفید و ارزشمند سپاسگزارم
  در این نوشتار توضیح سیستم امتیاز بندی کار کانادا بود – سوالی داشتم خدمت شما – در صورتی که بتوان پیشنهاد کاری از سمت یک کارفرما به دست آورد الزامی است که باز هم از طریق سیستم امتیاز بندی اقدام به مهاجرت کاری نماییم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که پیشنهاد کار معتبر داشته باشید نیازی نیست از طریق سیستم اسکیل ورکر اقدام نمایید. ویدئو اول در همین صفحه در خصوص کار در کانادا با داشتن پیشنهاد کار است که می تواند اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار دهد.

   پاسخ
 2. t.gahvareh گفته:

  سلام و وقت بخیر. خیلی مقاله خوب و مفیدی بود. ممنون از مطالب خوب سایتتون. فقط یک سوال دارم ، اینکه پس از اخذ پیشنهاد شغلی و جاب آفر از سمت یک کارفرمای کانادایی، دقیقا چند امتیاز به امتیازات افراد اضافه میشه؟ ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
 3. احسان گفته:

  سلام
  من میخام به عنوان visiting scholar وارد کانادا شم و نیازمند ویزا ورک پرمیت هستم میخام بدونم از زمان درخواست تا دریافتش چند هفته طول میکشه ضمن اینکه من 1 دسامبر دعوت نامه دارم برای شروع به کار
  پیشاپیش از پاسخگویی شما کمال تشکر دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سللام. با توجه به اینکه ما به محتوای پرونده شما دسترسی نداریم نمی تونیم اطلاعاتی در این زمینه ارائه کنیم و در کل ملاک اصلی، نظر و تصمیم آفیسر ویزا و سفارت کانادا و تعداد پرونده های جاری جلوتر از شما هستش. در نتیجه میتونید از سفارت وضعیت پرونده رو جویا بشید.

   پاسخ
 4. بابک گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۱ سال سن دارم کارشناس ارشد HSE هستم با ۵ سال سابقه کار، ولی مدرک زبان ندارم و هدفم زبان فرانسه هستش، آیا اخذ مدرک زبان فرانسه به تنهایی کافی هستش؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت اخذ ویزای کار کانادا باید یک پروسه امتیاز بندی را طی نمایید که داشتن نمره آیلتس الزامی می باشد و داشتن حداقل 3 تا 5 سال سابقه کار با بیمه شانس شما را بالا خواهد برد

   پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخير بنده ليسانس مددكاري وارشد حقوق جزا هستم ١٩ سال سابقه مددكاري وبرنامه ريزي خدمات اجتماعي دارم ومتأهل ويك فرزند ٤٦ساله أايا با ااين شغل مي تؤنم ويزاي كار بگيرم .ممنونم راهنمايي بفرماييد

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   سابقه کار شما مناسب می باشد اما برای کار مشاوره احتیاج دارید که نمره آیلتس بالا داشته باشید و بتوانید به راحتی با مردم ارتباط برقرار نمایید. البته شرایط سنی شما و عوامل متعدد دیگری در این زمینه موثر است

   پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  با سلام من فوق لیسانس پرستاری از دانشگاه دولتی هستم 33 سالمه 9 سال هم سابقه دارم شوهرمم فوق لیسانس میکروبیولوژی و لیسانس دامپزشکیه و 5 سال سابقه کار داره میشه راهنماییمون کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 7. arshia.lion7 گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام
  وقتتون بخیر
  من مدرک icdl 1&2 (مسلط به کامپیوتر هم هستم) و مدرک تعمیر کار تلفن همراه (یک سال دوره دیدم) از سازمان فنی حرفه ای دارم، مدرک زبان ندارم و حدود سه الی چهار سال رباتیک و الکترونیک هم کار کردم، همچنین دارای کاپ های مسابقات استانی و کشوری هم هستم به همراه گواهی حضور و تقدیر نامه رسمی مسابقات، گاهی اوقات هم طراحی مدار های الکترونیکی هم انحام میدم، و با برنامه پروتئوس هم کار میکنم.
  رشته درسیم شبکه و نرم افزار (کامپیوتر)
  بدمینتون بازم هستم نزدیک به 5 سال میشه که بازی میکنم.
  17 سالمه و هنوز یک الی یک سال و نیم برای یادگیری مهارت های دیگه فرصت دارم.
  میخواستم بدونم که شرایط اخذ ویزای کاری و یا شرایط اقامت رو دارم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر!

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. با توجه به اینکه مدرک دانشگاهی و سابقه کار در این سیستم دارای امتیاز است ممکن است نتوانید امتیازات لازم را کسب نمایید. شما می توانید از لینک زیر امتیازات خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا

   در صورتی که شرایط مورد نیاز برای این روش را دارید پیشنهاد ما به شما مشاهده محصول ویدئویی آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا می باشد.

   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   با توجه به سن شما تحصیل در کانادا نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد، مدرک دانشگاهی، سابقه کار و مدرک زبان از جمله مواردی است که دارای امتیاز می باشد.

   پاسخ
 8. محسن گفته:

  سلام ۲۲ساله هستم لیسانس حسابداری زبان انگلیسی هم مسلطم شرایط اقامت کاری چیه نوازنده ساز سنتی هم هستم و توانایی آموزش هم دارم

  Rating: 4
  پاسخ
 9. نرگس گفته:

  سلام من ٢٧ سالمه و فوق ليسانس مهندسي برق الكترونيك هستم و ايلتس ٧ دارم . ولي سابقه كار اصلا ندارم. براي ويزاي كاري ميتونم اقدام كنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در کانادا از طریق امتیازبندی بوده و داشتن سابقه کار جزو امتیازات آن می باشد. ولی داشتن مقالات ISI، تحصیل در دانشگاه های سراسری و سایر امتیازات این کمبود را برای شما تا حدودی جبران خواهد نمود. هرچند اطلاعی از میزان سرمایه و وضعیت تاهل شما در دست نیست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. محمد گفته:

  سلام من دیپلم دارم 5 سال سابقه کار در زمینه آی تی و پروژه های اینترپرایز دارم مدارک تخصصی CCNA CCNP MCSA Vmware و دارم زبانمم خوبه اما نمیدونم نمرم چنده آیا امیدی هست با این مدرک تحصیلی ؟؟؟برای ارایه سابقه کار باید چطوری ثابت کنم برای اون کشور؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 11. zhrasadatm7 گفته:

  سلام
  من 30سالم هست و دو سال سابقه کار دارم و فوق لیسانس دارم
  من تسلطم به زبان فرانسه هست
  میخواستم ببینم نمره من چقدر میشود ؟
  همسرمم دانشجوی دکتری فلسفه هست
  واینکه من دنبال کار در زمینه پیش دبستانی هستم و کارم در ایران همین هست اما تحصیلم مربوط به کارم نمیشود.
  ممنونم ازتون که وقت میگذارید.

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز محاسبه امتیازات ویزای کار کانادا امری تخصصی و زمانبر می باشد. پارامترهای متعددی در جمع این امتیازات دخیل می باشند و در گذر زمان بارم بندی ها از طرف دولت کانادا آپدیت می گردد. بنابراین بهتر است با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک ارتباط برقرار نمایید و در زمینه اخذ ویزای کار کانادا اطلاعات کامل به دست آورید، شما می توانید با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 12. علی گفته:

  با سلام واحترام
  بنده دارای مدرک مهندسی نرم افزار هستم و 3 سال سابقه کار مرتبط با بیمه را دارم.مجرد.34 ساله و متخصصص شبکه میکروتیک به همراه نرم افزارهای فروشگاهی هستم.مدرک زبان فعلا ندارم
  آیا می تونم اقدام کنم برای اخذ اقامت کاری در کانادا

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری کانادا از طریق امتیاز بندی بوده و نیاز به زمان خواهد داشت. مدرک تحصیلی و شرایط سنی شما مناسب است هرچند اطلاعی از شرایط مالی و دانشگاه محل تحصیل شما در دست نیست. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایط شما برای اخذ ویزای کار در کانادا و همچنین ارائه راه های جایگزین با توجه به شرایط شما، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 13. محمد گفته:

  سلام
  32 ساله و مجردم، ارشد برق قدرت دارم
  4 سال سابقه ی کار با بیمه دارم
  دارم روی نرم افزار و زبان کار میکنم

  لطفا منو راهنمایی کنید

  ممنونم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا دارید می توانید از طریق Skilled Worker کانادا اقدام کنید. امکان اخذ اقامت استرالیا از طریق Skilled Worker نیز وجود دارد. همچنین می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام کنید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته تا شرایط شما بررسی شده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 14. هلاله گفته:

  درود بر شما بنده و همسرم 37و38ساله دارای یک فرزند هفت ساله هستیم هر دو لیسانس نقاشی داریم و در حدود 12سال هست که از طریق کار هنری زندگی میکنیم در واقع آموزشگاه دار هستیم مدرک زبان نداریم اما بسیار تمایل داریم برای مهاجرت به کانادا از طریق کارهنری اقدام کنیم و بتونیم با هم از ایران بیایم بیرون.راهنمایی میفرمایید

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور مهاجرت کاری به کانادا می بایست ابتدا مهارت و شغل شما در لیست مورد نیاز این کشور قرار گرفته باشد و سپس در صورت داشتن وضعیت سنی، تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان و حداقل سرمایه مناسب واجد شرایط حدنصاب امتیازی شده و در استخر قرار می گیرید تا اینکه پیشنهاد کاری برایتان ارسال شود. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-مورد-نیاز-کانادا-در-سال-2018/

   پاسخ
 15. سارا گفته:

  سلام .بنده لیسانس رادیولوژی دارم .22 سالمه .مدرک زبان ندارم هنوز اقدام نکردم .میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم برای گرفتن ویزای کار در کانادا؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی است. برای محاسبه امتیازات شما جزئیات بیشتری از شرایط شما مورد نیاز است. جدول امتیازات را می توانید در سایت ما بیابید و امتیاز خود را حساب کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 16. امین گفته:

  با سلام .
  من 34 سالمه ازدواج کردم در حال حاضر شرکت دارم ولی تحصیل در دانشگاه ترم اخر ول کردم رشته تاسیسات ولی مدرک فنی حرفه ای دارم تاسیسات ولوله کشی ساختمان همسر لسیانس اقتصاد کشاورزی
  هست و زبانش خوبه تا چند ماه دیگه ایلس میگیره میخواستم بدونم میتونم ویزای کاری بگیریم
  ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. شما می توانید امتیازات خود را همان طور که در این مقاله ذکر شده است محاسبه کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 17. ali گفته:

  با سلام.من مدرک کارشناسی رادیولوژی دارم و 27 سالمه و متاهل هستم و همسرم 25 ساله و کارشناسی فیزیوتراپی دارن.میخاستم ببسنم واسه تخصص ما تو کانادا نیازی هست و ویزای کاری میدن؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اقدام برای ویزای اسکیل ورکر کانادا از طریق همسرتان برای شما وجود خواهد داشت. هر چند با توجه به عدم اطلاع از شرایط مالی و سطح زبان شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 18. فاطمه ریاضتی گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید من مدرک پاکسازی پوست از سازمان فنی و حرفه ای دارم و مدرک دکور کیک . آیا میتونم اقدام کنم برای اقامت ؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار کانادا از طریق مدرک فنی و حرفه ای نیازمند داشتن شرایطی خاص و مورد نیاز بودن آن رشته در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 19. فاطمه ریاضتی گفته:

  سلام وقتتون بخیر من هم مدرک پاکسازی پوست از سازمان فنی و حرفه ای دارم هم مدرک شیرینی پزی دارم میتونم به کشوری اقدام کنم؟؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کاری بدون مدرک دانشگاهی و سابقه کاری مرتبط و همچنین مدرک زبان امر دشواریست. پیشنهاد می گردد به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 20. هادی گفته:

  با سلام بنده 33سال دارم و فوق لیسانس شیمی و سابقه بیمه 7سال را دارا میباشم و خانوم بنده هم دکترای دامپزشکی و 1سال کار مرتبط دارند ایا میتوانم برای ویزای کار کانادا اقدام کنم حالا چه ازطرف خودم چه از طرف خانومم چون ایشون شرایط بهتری برای ورود به استخر دارند

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی و تحصیلی شما امکان اخذ ویزای کار کانادا برای شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد می شود جهت اطلاع از شرایط شما و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 21. هادی گفته:

  سلام بنده به اتفاق خانمم که بنده فوق لیسانس شیمی و کار نظارت شبکه های لوله گاز به مدت4سال و خانمم دکتر دامپزشکی و 1سال سابقه کار مرتبط دارند و برادرم در کانادا مشغول تحصیل در رشته عمران هستند ایا امکان اخذ ویزای کار را دارم؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، سیستم ویزای کار کانادا به صورت امتیاز بندی می باشد. می توانید جدول امتیازات را در سایت ما بیابید. عبارت اسکیل ورکر را به همراه کلمه کلیدی ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 22. وحبد گفته:

  سلام
  من مدک فنی حرفه ای در زمینه تعمیر موبایل و تبلت دارم. آیا با ابن عنوان میشه اقامت کانادا رو کسب کنم.

  باتشکر

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت تایید مدرک فنی و حرفه ای در کانادا و قرار گرفتن عنوان شغلی در فهرست مشاغل مورد نیاز کانادا امکان اخد ویزای کاری برای شما وجود خواهد داشت.

   پاسخ
 23. amir.x7.66 گفته:

  سلام و وقت بخیر ، من فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک هستم ، 31 ساله و مجرد ، سابقه کار مرتبط ندارم ، در زمینه های برق ساختمان ، تابلو سازی ، امور چاپ دیجیتال کار کردم ولی متاسفانه سوابق بیمه ای زیر 1 سال هستش ، آیا امکان گرفتن ویزای کار برای من هست ؟ آیا با داشتن ویزای کار کسی میتونه اونجا ادامه تحصیل بده و شرایطش رو بهتر کنه ؟

  پاسخ
 24. سمیه خوش سیرت گفته:

  سلام روزبخیر،من 36سال سن دارم،دارای مدرک لیسانس حسابداری و8سال سابقه کار درزمینه حسابرسی رو دارم ایا شرایط ویزای کارکانادا رو دارم یا خیر؟

  پاسخ
 25. سیروان گفته:

  سلام بنده 30 سال سن دارم و ویزای توریستی کانادا رو دارم
  آیا میشه برم کانادا و ویزامو تبدیل به کاری کنم؟
  5 سال سابقه سرپرستی برق دارم تو شرکت صنعتی دارم و لیسانسمم که برق هستش.
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   این امکان به نظر نمیرسد وجود داشته باشد زیرا اخذ ویزای کار کانادا مراحل خود و کسب امتیازات لازم را دارد که باید انجام شود.

   پاسخ
 26. مريم ناز گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  بنده ٢٤ سال سن دارم و فارق التحصيل كارشناسي ارشد تربيت بدني هستم
  قصد مهاجرت ب كانادا رو دارم، همسرم مدرك ديپلم دارن ايا ايشون ميتونن همراه من بيان؟
  و من هيچ ثابقه كاري در ايران ندارم اگر ممكنه راهنمايي كنيد ، مرسي🙏🏻

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست عزیز
   چنانچه خود شما ویزای کانادا را دریافت نمایید همسر شما به عنوان همراه میتواند همراه شما وارد کانادا شود و بماند.

   پاسخ
 27. ناشناس گفته:

  باسلام
  همسرم رشته ی ممهندسی ماشینآلات کشاورزی هستش و۳۱ساله است و۷سال سابقه بیمه داره ولی درسازمان آب وفاضلاب مشغول به کاربوده وبسیاردرلوله کشی ولوله گذاری های بزرگ مهارت داره میخاسم ببینم رشته تحصیلی وشغلش به هم مربوط نیس آیابااین وجود میتونه ویزای کاربگیره
  همسرم زبان انگلیسی روهم نمیدونه بااین وجودشرایطش روداره؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   داشتن مدرک زبان الزامی است. و سوابق کاری خوب و مرتبط شانس ایشان را بالاتر خواهد برد.لازم به برسی امتیاز اکتسابی ایشان در سیستم اکسپرس انتری است.

   پاسخ
 28. ف.ب گفته:

  با سلام.
  بنده دارای مدرک مهندسی مکانیک و فوق لیسانس مهندسی مکاترونیک از دانشگاههای دولتی هستم، مجرد، جنسیت مرد، 30 سال سن دارم، دارای 35 گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای به مدت آموزش 10 هزار ساعت، 8 گواهینامه مربی گری فنی و حرفه ای و دو سال سابقه مربگری سازمان فنی و حرفه ای، 5 گواهینامه ثبت اختراع از سازمان ثبت اختراعات ایران، سابقه 5 سال تدریس دانشگاه دولتی و 4 سال سابقه کار فولادسازی دارم، گواهینامه های رانندگی موتور سیکلت- پایه سوم- پایه دو- پایه یکم و سه گواهینامه ویژه: بیل مکانیکی، جرثقیل و دام تراک را نیز دارم.
  هیچ اطلاعی راجع به ویزای کار کانادا ندارم و در این مورد به اطلاعات بیشتری نیاز دارم، لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   با توجه به سوابق کاری و همچنین مدارک تحصیلی شما و سن زیر 35 سال امتیاز خوبی میتوانید در سیستم اکسپرس انتری دریافت کنید.لازم است مدرک زبان هم داشته باشید و زبان خود را نیز تقویت نمایید.در سیستم اکسپرس انتری چنانچه امتیاز 67 از 100 را کسب نمایید میتوانید برای اخذ ویزا وارد اصطلاحا استخر گزینش یا Pool بشوید تا مدارک شما بررسی شود.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 29. احسان گفته:

  با عرض درود خدمت شما بزرگوار.
  بنده و همسرم ۳۰ ساله بهمراه نوزادمون ساکن سوئد هستیم.تا یک سال دیگه افامت دائم سوئد رو از طرق کاری میگیریم و تا ۲ یا ۳ سال دیگه هم شهروند میشیم.ما قصد مهاحرت به کانادا رو داریم بعد شهروند شدن در اینجا.من میخواستم بدونم شرایط ما چقدر با عزیزان هم وطن تفاوت داره؟ایا من هم باید درخواست کاری داشته باشم؟و این سیستم امتیاز گیری هم شامل حال ما میشه؟
  سپاس فراوان از شما و گروه زحمت کشتون.شاد و پیروز باشید.

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. ميهن يار گفته:

  با سلام خسته نباشيد
  من ليسانس مهندسي شيمي دارم،سنم ٢٨ سال ولي سابقه كاري در اين زمينه ندارم، ولي در زمينه ديگه كار كردم و بيمه دارم
  ميخواستم ببينم آيلتس چند نيازه واسه ويزاي كار؟؟

  پاسخ
 31. سپهر گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.من 27 ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر.آیلتس 7.5…1 سال سابقه کار بعنوان تکنسین کامپیوتر..و دارای مدرک advance برنامه نویسی پایتون…
  میخواستم بدونم واجد شرایط برای اخذ ویزای کار کانادا هستم؟
  و اینکه من نامزد هستم میخواستم بدونم شراط برای متاهلین بهتره یا من مجرد برم بعد برای ازدواج اقدام کنم؟
  همسر من هم 24 ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد و آیلتس7.ولی تجربه کار ایشون ندارن و عراقی هستند
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز می توانید امتیازات کامل خودرا در مقالات سایت ما محاسبه بفرمایید ولی همسر شماهم میتواند امتیاز اوری خوبی برای شما داشته باشد می توانید ایتم هارا در مقالات سایت ما چک کنید.

   پاسخ
 32. الهام گفته:

  سلام
  بنده فارق التحصیل رشته مدیریت هستم، دارای مدرک آیلتس 6، میتونم واسه اقامت کاری کشور کانادا شانسی داشته باشم؟؟؟؟؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتوت

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز شرایط دیگری مثل سن و زبان هم برای کانادا ملاک است بهتر است مقالات مرتبط درسایت را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 33. الیاس گفته:

  سلام و عرض ادب.من ۲۵ سال سن دارم مدرک تحصیلیم کارشناسی معماری هستش.حدوداتا شش ماه دیگه زبان انگلیسیم کامل میشه.شغل فعلیم کار فنی سقف و دیوار کاذب میباشد.۶ سالی سابقه کار دارم با تمامی مدارک بین المللی مربوط به ان حرفه اما به صورت آزاد در ایران کار کردم وجایی سابقه کاریم ثبت نشده است.آیا با این شرایط میتوانم ویزای کار در کانادا رو بگیرم

  پاسخ
 34. عبداله گفته:

  با سلام
  بنده ۳۷ سال دارم زبان فرانسه مدرک b1 دارم لیسانس پرستاری دارم طرح هم گذرندام مدرک ایلتس هم دارم یه سوال داشتم ایا با این شرایط سنی میتونم اقدام کنم برای ویزای کار در قسمت درمان ممنون میشم جواب بدین .

  پاسخ
 35. علي رضا گفته:

  سلام ٣٦سال سن دارم وداري مدرك ليفتراگ ميباشم داراي ده سال سابقه كار هستم زبان زياد بلد نيستم آيا ميتوانم با وجود داشتن دو فرزند وهمسرم براي ويزاي كار اقدام كتم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. سعید گفته:

  با سلام و عرض ادب
  اینجانب 40 سال سن دارم دارای 2 فرزند 4 و 8 ساله دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی هستم و 15 سال سابقه فعالیت در صنایع پتروشیمی میباشم درخواست داشتم بفرمایید
  1- چطور میتونم به کشور کانادا مهاجرت کنم و از آن کشور اقامت دریافت کنم ؟
  2- وضعیت تحصیل و زندگی فرزندانم به صورت خواهد بود؟
  3-با توجه به سابقه اینجاب و آشنایی با مسائل برنامه ریزی و کنترل پروژه چه مشاغلی را میتوان انتخاب کنم؟
  4- و چه مدت طول میکشه که بتونم اقامت دائم بگیریم
  سپاس از پاسخ شما

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی
   برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. جمال گفته:

  سلام. وقت بخیر.من ۳۸ سال سن دارم .دانشجوی دکتری زبان شناسی هستم و دبیر با سابقه ۱۸ ساله.همسر بنده هم آموزگار ابتدایی هستند با سابقه ۱۷ ساله دارای دو فرزند ۸ و ۹ ساله .در حال آماده سازی برای آزمون ایلتس هستم ایا با شزایط بنده میتوانم برای ویزای کانادا اقدام کنم.ممنون می شوم راهنمایی کنید .

  پاسخ
 38. Omid گفته:

  با سلام.بنده لیسانس برق قدرت هستم.ولی شغلم دکوراسیون داخلی (کاغذ دیواری .. پارکت و…. ) میباشد.متاهل هستم.۲۷ سالمه.برای اقامت کاری در کانادا میتونم اقدام کنم؟ ممنون

  پاسخ
 39. امید ن گفته:

  با سلام.بنده لیسانس برق قدرت هستم.ولی شغلم دکوراسیون داخلی (کاغذ دیواری .. پارکت و…. ) میباشد.متاهل هستم.۲۷ سالمه.برای اقامت کاری در کانادا میتونم اقدام کنم؟ ممنون

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شما باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیتون داشته باشید و برای ویزای کار کانادا سابقه بیمه هم داشته باشید.برای اخذ مشاوره و اطلاعات کافی با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. ali گفته:

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مکانیک خودرو و مکانیک تاسیسات دارم میخواستم بدانم که کدام یکی از این دو برای اقدام ویزا کار بهتره (مکانیک خودرو یا مکانیک تاسیسات ) و همینطور این دو رشته بهتر برای کدوم کشور ها اقدام بشه بهتره ( استرالیا، کانادا، اتریش، المان ).
  ممنون

  پاسخ
 41. داريوش داداشپور گفته:

  باسلام
  وقت بخير
  بنده ٣٣ سال دارم و مهندسي معماري تموم كردم ولي در شاخه عمران ١٢ سال سابقه كار دارم
  ايا ميتونم ويزاي كار براي كانادا بگيرم
  اگه ميشه راهنماييم كنين

  پاسخ
 42. محمد گفته:

  سلام خسته نباشين عذرميخوام بنده ٢٤سالمه و دبير فيزيك هستم استخدام دولتم من چگونه ميتونم ويزاي كاري بگيرم و همين شغل معلمي رو در كانادا داشته باشم؟
  درضمن همسرم هم پرستار هستن ايا ميتونيم باهم به همين شغلي كه داريم اونجا ادامه بديم؟
  ممنونم از پاسخگوييتون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. ل . م گفته:

  سلام
  خسته نباشید ببخشید بنده ۴۳ سال سن دارم لیسانس حقوق ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول را دانشگاه ازاد دارم کارمند سازمان دولتی هستم ۱۹ سال کار می کنم لطف راهنمائی بفرمائید .بنده می توتم ویزای کار در کانادا را بگیرم .متشکرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار امتیازات شما باید برای ویزای کاری کانادا محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم. در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5