اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و قوانین ۲۰۱۸ آن ، اخذ ویزای کار در کشور آلمان و اخذ بلوکارت آلمان که به ویزای جستجوی کار آلمان معروف است چه شرایطی دارد و چگونه میتوان ویزای کار آلمان را اخد نمود ، شرایط اخذ ویزای کار در کشور آلمان و شرایط اخذ بلوکارت آلمان برای ایرانیان چیست؟ در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۱۸ چه مشاغلی اعلام شده است ، برای گرفتن وقت سفارت آلمان جهت ویزای کاریابی چه اموری باید انجام گردد ، جهت کاریابی در آلمان چه باید کرد،  آیا پس از اخذ ویزای کار آلمان میتوانیم اقامت دائم آلمان را نیز اخذ نماییم؟  آیا می خواهید بدانید شرایط  اخذ ویزای کار در کشور آلمان را دارید؟ آیا می دانید اخذ ویزای کار در کشور آلمان چه هزینه ای دارد؟ آیا ویزای کار  آلمان شرایط مناسبی برای ایرانیان را دارد؟ آیا پس از مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان امکان کار هست؟ آیا پس از پایان  ویزای کار در کشور آلمان امکان اقامت دارید؟ آیا با اخذ ویزای کار در کشور آلمان در زمان ورود همراهان خود را می توانید با خود ببرید؟ آیا میخواهید بدانید برای اخذ  ویزای کار در کشور آلمان چگونه اقدام نمایید؟ آیا برای اخذ  ویزای کار در کشور آلمان با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس داشته اید؟

اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مهاجرت به آلمان تخصص ماست ، موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اخذ ویزای کار آلمان برای متقاضیان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند، موسسه حقوقی ملک پور با بهترین مشاوره تمام سوالات شما را در خصوص اخذ ویزای کار در کشور آلمان، شرایط اخذ اقامت آلمان، را پاسخ می دهد تا بتوانید با استفاده مشاوره با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بهترین مشاوره را دریافت نمایید  .

 

video اخذ ویزای کار در کشور آلمان
video اخذ ویزای کار در کشور آلمان

پایتخت آلمان شهر بسیار زیبای برلین است زبان مردم آلمان، آلمانی می باشد، واحد پول آلمان  یورو است ، آلمان  در  میان دیگر کشورهای اروپایی بسیار پیشرفته است.  شمال آلمان دریای شمال ، دانمارک و دریای بالتیک ، از جنوب با کشور اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه بلژیک و هلند هم مرز است.

فایل تصویری آقای ملک پور در باب ویزا کاری و تحصیلی

video اخذ ویزای کار در کشور آلمان

مهاجرت کاری آلمان

این روز ها مهاجرت کاری طرفداران بسیاری دارد . و ما شاهد این هستیم که روزانه افراد زیادی برای مهاجرت از طریق کار به کشورهای اروپایی از جمله آلمان  اقدام میکنند.

البته این امر را باید در نظر گرفت که  مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی از جمله آلمان  هر روزه دست خوش تغییرات زیادی است و این به این معنی است  که شرایط مهاجرت کاری در طول زمان به سرعت تغییر می کند و فرصت ها و آسیب های جدیدی را به وجود می آورد.

بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر از جمله آلمان  جویای جذب نیروی کار متخصص از سایر کشورها هستند، اما این به این معنی نیست که مهاجرت کاری بسیار ساده یا  آسان است.

این کشورها برای اثبات  تخصص و مهارت  افراد مراحل سخت و پیچیده ای را دارند تا از ورود افرادی که مناسب نبوده و مهارت لازم را ندارند  به جامعه شان جلوگیری نمایند.

از این رو در سالهای اخیر قوانین  به سرعت تغییر کرده است و هر سال پیچیده تر و سخت تر از سال قبل شده است. علاوه بر این هم  لیست حرفه ها و مشاغلی که شانس مهاجرت به این کشور را دارند هر سال دستخوش تغییر می شود. شرایط در کشورهای دیگر نیز آنچنان متفاوت نیست.

لذا پدیده مهاجرت کاری نیاز به دانش کافی در مورد شرایط و فرصت ها و همچنین صرف زمان دارد. که مشاوران ما  در موسسه حقوقی ملک پورمیتوانند شما را در این امر یاری کنند.

جهت گرفتن وقت سفارت آلمان جهت ویزای کاریابی که این روزها امری بسیار سخت شده و افراد زیادی در صف های طولانی جهت گرفتن وقت ویزای کاری سفارت آلمان  میباشند و گاهآ یک تا دوسال شاید در انتظار وقت سفارت بمانند حتما با وکلا و مشاوران زبده و متبحر در امر ویزای کاریابی آلمان قبل از هر اقدامی مشورت بفرمایید.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ویزای کاری آلمان

audio اخذ ویزای کار در کشور آلمان
audio اخذ ویزای کار در کشور آلمان

اولین راه برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان   داشتن جاب افر یا پیشنهاد کاری از جانب یک کارفرما در یک شرکت معتبر در کشور آلمان   است اخذ ویزای کاری کشور آلمان  به این طریق در واقع تنها راهی است که به اتباع خارجی که در خارج از اتحادیه اروپا زندگی میکنند و دارای مهارت و تخصص خاصی هستند پیشنهاد میشود.

در این روش به افرادی با تخصص و یا مهارت خاص اجازه کار و اقامت یک ساله داده میشود. متقاضیان برای اخذ ویزای کاری در کشور آلمان   باید حداقل دارای مدرک لیسانس بوده و در حرفه ای دارای تخصص و مهارت لازم باشند.

 • اخذ ویزای کاری در کشور آلمان که توسط دعوت نامه یک کارفرما در یک شرکت آلمانی انجام میشود بدین صورت است که بایستی یک آگهی کار ۳ ماهه در داخل کشور آلمان در روزنامه های محلی و در ادامه یک آگهی ۳ ماهه در اتحادیه اروپا  منتشر نماید و ثابت کند  نماید که هیچ نیروی کاری در کشور آلمان  و  هیچ عضوی در  اتحادیه اروپایی و یا  هیچ پناهنده ای که مجوز کار دارد و  هیچ دانشجویی که درسش تمام شده است و مجوز پیدا کردن کار دارد متقاضی این شغل نیست.

 

 • راه دیگری که شما را سریعتر به مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای کار در کشور المان میرساند ، روشی است که فرصتی شش ماهه را به شما  میدهد  که جهت جستجوی کار در آلمان وارد این کشور شوید.

خوشبختانه کشور آلمان با کمبود نیروی متخصص جوان مواجه است و  این کشور نیازمند نیروهای متخصصی در رشته های مثل مهندسی  برق، مهندسی  کامپیوتر، مهندسی  الکترونیک، مهندسی  صنایع، مهندسی  مکانیک، مهندسی  الکتروتکنیک، مهندسی  شیمی، فیزیک، آی تی، گروه پزشکان، دارو سازان و پرستاران و دندانپزشکان  و… میباشد. این افراد از شانس بیشتری در اخذ ویزای کار در آلمان برخوردار هستند.

شرایط اخذ ویزای کاری در کشور آلمان

شرایط تاثیر گذار در  اخذ ویزای کاری کشور آلمان بدین گونه است:

*سن حتما باید زیر ۴۰ سال باشد.

*  سابقه کار نسبتا خوب و  بیش از یک سال

* مدارک فنی و حرفه ای مختلف

* مدرک زبان آلمانی یا  آیلتس یا تافل در ویزا شدن فرد برای اخذ ویزای کاری کشور آلمان  بسیار موثر است.

بسیاری از شرکت ها در کشور المان نیازمند به نیروهای متخصص خارجی جهت تامین نیروهای متخصص خود میباشند، این امکان وجود دارد که  برای  افردای که متقاضی  ویزای کار کشور المان هستند در بعضی از رشته های خاص، شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی وی را  پیدا کرد. شما پس از اخذ ویزای کار در آلمان وارد این کشور میشوید  و فرصت شش ماهه ای جهت یافتن کار مورد نظر را دارید.

اگر پیشنهاد شغلیjob offer)  (مناسب را اخذ نمایید،  ویزای شما به مدت شش ماه دیگر تمدید خواهد شد و در صورتیکه  پایه حقوقی  شما ۳۰۰۰ یورو به بالا باشد شما موفق به دریافت Blue card کشور المان می شوید.

هموطن عزیز توجه فرمایید که شما با اخذ این نوع ویزا نمیتوانید همراه را همزمان با خود به کشور آلمان ببرید و باید پس از گرفتن کار و زیرمجموعه شدن برای همراه خود اقدام کنید.

از مزایای کار در کشور آلمان اجازه اقدام برای ویزای همراه ( همراه به منظور همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد) برای همراهان متقاضی ، امکان تحصیل رایگان  فرزندان متقاضی، ، امکان تمدید  ویزا  به منظور دریافت فرصت شغلی جدید ، امکان  اخذ اقامت برای متقاضی، بیمه ، سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و هزینه های پایین زندگی با توجه به سطح زندگی و رضایتمندی در کشور آلمان  می توان اشاره نمود.

موسسه حقوقی ملک پور با توجه به داشتن دفتر و مشاوران متخصص حتی حتی پس از ورود شما به کشور آلمان برای زندگی در کشور آلمان نیز شما را راهنمایی می نماید و با ارائه مشاوره صحیح و حرفه ای شما را در این مسیر راهنمایی می نماید. شما می توانید در کشور آلمان نیز از خدمات موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید.

جهت گرفتن وقت سفارت آلمان جهت ویزای کاریابی که این روزها امری بسیار سخت شده و افراد زیادی در صف های طولانی جهت گرفتن وقت ویزای کاری سفارت آلمان  میباشند و گاهآ یک تا دوسال شاید در انتظار وقت سفارت بمانند حتما با وکلا و مشاوران زبده و متبحر در امر ویزای کاریابی آلمان قبل از هر اقدامی مشورت بفرمایید.

 

موسسه حقوقی ملک پور با ارایه بهترین مشاوره و خدمات برای مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای کار کشور آلمان به متقاضیان این فرصت و موقعیت را فراهم میکند  تا متقاضیان اخذ ویزای کار کشور آلمان با استفاده از مشاوره مشاوران مجرب موسسه حقوقی ملک پور بتوانند از شرایط اخذ ویزای کار کشور آلمان  بهره مند شوند وما با جرات اعلام می نماییم که در خصوص  اخذ ویزای کاریابی کشور آلمان هیچ موسسه ای توان رقابت با موسسه حقوقی ملک پور را ندارد و با عنایت به این نکته که موسسه حقوقی ملک پورتحت نظارت مستقیم حقوق دان برجسته جناب آقای امیر محمد ملک پور به ارایه خدمات مشاوره به شما عزیزان می نماید.

شما عزیزن نیز میتوانید جهت مشاوره مستقیم با ما با دفتر وین ما و یا دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس تماس حاصل بفرمایید و در باب اخذ ویزای کار در کشور آلمان و مهاجرت به آلمان و کاریابی در آلمان مشاوره تلفنی رایگان بگیرید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

135 پاسخ
 1. مینو گفته:

  سلام ، وقت شما بخیر
  اگر مصاحبه شغلی انجام بشه و قبول بشم ، تغییری در روند وقت دهی سفارت ایجاد میشه؟ اگه میشه چه مقدار؟
  خیلی ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما بدون داشتن پیشنهاد کاری امکان اخذ ویزای آلمان را نخواهید داشت و در نتیجه داشتن آن تاثیری در وقت سفارت آلمان نخواهد داشت.

   پاسخ
 2. farshad.f گفته:

  سلام خسته نباشید .ایا موسسه های موجود در ایران می توانند برای شخصی کار پیدا کنن مثلا در المان و قرار داد کاری ببند و بعد فرد برای انجام کار بره به اون کشور ایا همچین ادعایی صحت دارد.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه ما خدماتی در زمینه کاریابی انجام نمی دهد و تنها به ارائه مشاوره در این زمینه می پردازد. در هر صورت توصیه میکنیم برای کار در آلمان به هر موسسه ای اطمینان نکنید و قبل از عقد قرارداد و پرداحت وجه از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید تا منجر به الاف وقت و هزینه شما نشود.

   پاسخ
 3. علی گفته:

  سلام
  ضمن عرض ادب و خسته نباشیدکلیه مشاوران محترم من ۳۸ سالمه فوق دیپلم مکانیک ماشین افزار از دانشگاه علمی کاربردی ولیسانس ناپیوسته مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید که زیر گروه مهندسی مکانیک از دانشگاه ازاد گرفتم
  سابقه کار فنی هم بمدت ۹ تا ۱۰ سال همراه با بیمه دارم
  الان دارم کلاس زبان المانی میرم تا بتونم b1یا حداقل a2را بگیرم باتوج به اینکه حدود یکسال دیگه نوبت سفارتمه
  امکان وشانسم برای ویزای کار المان چقدر میدونید

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   در صورتی که مدرک زبان B1 را ارائه دهید می توان گفت که شانس بالایی دارید. به شما توصیه می کنیم که پیش از مراجعه به سفارت نیز به صورت آنلاین به جستجوی کار بپردازید و مدارک کاریابی خود را در روز سفارت ارائه دهید تا به این ترتیب قصد خود را جدی تر نشان دهید. البته در انتها تصمیم گیری در این خصوص برعهده افسر پرونده می باشد.

   پاسخ
 4. اشکان گفته:

  با سلام خدمت شما و ممنون از اطلاعات مفیدتون.

  من فوق لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آلمان به زبان آلمانی هستم. درسم تموم شد به دلیل مشکلات برگشتم ایران. میخواستم ببینم به بنده ویزای کار میدن؟

  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما به سه سال سابقه کار نیز نیاز دارید. همچنین امکان دریافت ویزای جستجوی کار اتریش را نیز دارید. البته باید ابتدا امتیازات لازم را کسب نمایید. از مقاله زیر می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. روح الله گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشین من 27 سالمه و مهندس برق هستم با 4 سال سابقه کار و سطح زبانم خوبه در حد 6.5 آیلتس بعد عید میرم برا آزمون و خانومم هم پرستار هستن و 2 سال سابقه کار که همون طرحشون هست رو دارن و زبانشون در حد متوسط مثلا 5 آیلتس هستن ما برا کجا میتونیم مطمئن تر اقدام کنیم المان چطوره( فقط ما هیچ آشنایی با زبان آلمانی نداریم) اگه واقعا با گرفتن مدرک ب1 آلمانی مشکلمون صد در صد حل میشه میتونیم اقدام کنیم برا خوندنش
  ممنون میشم راهنماییم بکنین

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز هم رشته شما هم رشته همسرتان عالی است. این رشته ها در کشورهای دیگر بازار کار بسیار خوبی دارد. با توجه به سن شما و همسرتان میتوانید برای کار آلمان یا اتریش یا برای تحصیل کانادا، هلند، دانمارک، سوییس و … اقدام نمایید. برای کشور اتریش با مدرک زبان انگلیسی نیز می توانید اقدام کنید. برای آلمان حتما به مدرک زبان آلمانی نیاز دارید . اما رشته برق بازار کار بسیار خوبی دارد در این کشورها. جهت بررسی پرونده خود و رسیدن به نتیجه مطلو با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. Mary گفته:

  سلام.
  من خانم ٢٨ ساله و مجرد هستم. ليسانس نرم افزار از دانشگاه ازاد دارم. به مدت ٢ سال هست كه پشتيبان فني نرم افزار در شركت خارجي هستم.
  زبان آلماني كلا بلد نيستم وزبان انگليسي در حد متوسط آشنايي دارم. امكان گرفتن ويزا كاري آلمان براي من وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   رشته شما بسیار عالی است و بازار کار خوبی دارد. اما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیاز است که مدرک زبان آلمانی ارائه دهید. اما برای کار در کشور اتریش با مدرک زبان انگلیسی نیز می توانید اقدام نمایید. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. شاهین گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت اقای ملک پور.استاد عزیز من لیسانس پرستاری از دانشگاه ملی هستم.تازه وارد ۲۷ سالگی شدم تقریبا سه سال سابقه کار دارم.ای سی یو کار هستم.دارم زبان المانی رو یاد میگیرم.و حتما حتما میخوام برم المان.ولی در این مسیر به کسی احتیاج دارم که یه مشورت خیلی درست و واقعی به من بده.لطفا من رو راهنمایی کنید که من میتونم به عنوان یک پرستار در کار المان مشعول به کار بشم یا نه.ممتون

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با داشتن شرایط سنی و نمره زبان آلمانی مناسب و سابقه کاری مرتبط ، نیاز به کسب اطلاع در مورد وضعیت مالی و سایر شرایط شما برای اخذ ویزای کاری آلمان می باشد که در نتیجه پیشنهاد می گردد جهت مشاوره تخصصی با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 8. شهرام گفته:

  سلام
  ۴۲ ساله هستم و با مدرک دکتری گیاه شناسی بعنوان عصو هیات علمی بمدت ۱۷ سال مشغول به خدمت می باشم. همسرم هم ۴۲ ساله و دارای مدرک کارشناسی زمین شناسی هستند که ایشون هم بعنوان مدیر بازرگانی دارای ۱۶ سال سابقه کار می باشند. با این شرایط چقدر احتمال گرفتن ویزای کار برای ما وجود دارد؟
  با سپاس

  پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  سلام
  ۴۲ ساله هستم، عضو هیات علمی دانشگاه با مدرک گیاهشناسی. یک فرزند دختر ۱۰ ساله دارم و همسرم هم سابقه ۱۴ سال کار بعنوان مدیر فروش در زمینه پودرهای معدنی رد دارند. آیا شانسی برای اخذ ویزای کار داریم؟
  با سپاس

  پاسخ
 10. Nashenas گفته:

  با سلام
  همسر من دیپلم داره و راننده بولدوزر در معدن هستن گواهینامه بولدوزر و لودر داره چند سالی سابقه کار دارن برا مهاجرت کاری آیا میتونیم اقدام کنیم
  خودم هم لیسانس کامپیوتر دارم

  پاسخ
 11. علیرضا زارع گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشی خدمت شما عزیزان
  بنده لیسانس مهندسی صنایع دارم و26ساله هستم ودر حال گذرونده دوره های جوشکاری هستم وطی یه برنامه ی 3ساله قصد دارم اکثر دوره های جوشکاری رو سپری کنم وکار کنم وزبان انگلیسی والمانی رو به سطح مطلوب برای اقامت کاری برسونم .تو این زمینه
  از اونجایی که جوشکاری شاید مرتبط یا نخصصی ارتباطی با رشتم نداشته باشه ومن تحقیق کردم در این مورد که رشته ی جوشکاری نیاز به مدرک دانشگاهی نداره ومن میخام دوره های جوشکاری رو با مدارک فنی حرفه ای وبین المللی دریافت کنم.به نظر شمابنده میتونم امید به دریافت پیشنهاد کاری وگرفتن اقامت از این طریق رو داشته باشم.ممنون میشم از پاسخگویی شما عزیزان
  با تشکر

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   بله باید به جست و جو در مشاغل موجود در زمینه ای که مد نظرتان هست بپردازید.سعی نمایید زبان آلمانی تان را تقویت نمایید چون در کار به آن نیازمندید.

   پاسخ
 12. عباس بهرامیان گفته:

  با سلام. در خصوص ویزای جستجوی کار بعد از گرفتن ویزای شش ماهه حتما باید کاری که پیدا میکنیم باید مرتبط با رشته تحصیلی باشه یا در شرایط خاص میشه کار غیر مرتبط رو هم انجام داد و قرارداد کاری بست؟

  پاسخ
 13. عباس بهرامیان گفته:

  باسلام. بنده ۳۷ سال سن و دارای لیسانس عمران عمران با ۱۷ سال سابقه کار مرتبط در زمینه مهندسی عمران و پروانه اشتغال بکار مهندسی پایه یک در رشته نظارت هستم و ساکن مازندران شهرستان ساری میباشم. همچنین دارای همسر و یک فرزند پسر ۵ ساله دارم. لطف بفرمایید راهنمایی کنید که برای ویزای جسجوی کار آلمان برای بنده اصلا شدنی هست و در صورت اخذ ویزای جستجوی کار احتمال مشغول بکار شدن بنده در اون شش ماه چند درصده. در ضمن تازه کلاس زبان آلمانی رو شروع کردم.

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   مدرک تحصیلی شما باید معادل سازی شود.برای اخذ مشاوره و کسب اطلاعات در این زمینه با شماره 02149196000تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. Sara.afruzandeh گفته:

  سلام.39 سال دارم.ایتلس جنرال دارم که اورال6 هست.فوق لیسانس برق گرایش مخابرات 18 سال سابقه کار فنی و مدیریتی.متاهل و یک فرزند 2 ساله.دارای ویزاسی شینگن مولتی تا پایان2018. با توجه به اینکه مدرک زبان المانی ندارم آیا شانسی برای موقعیت کار (منظورم گرفتن ویزای جستجوی کار نیست) در المان دارم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. امیر گفته:

  با عرض سلام.
  بنده دانشجوی سال آخر رشته دندانپزشکی در کشور بلاروس هستم و در حال حاضر در حال آموزش زبان آلمانی هستم که تا پایان دوره تحصیل در دانشگاه ،مدرک B1 را دریافت کنم.
  آیا ممکنه که بعد پایان فارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرک B2 برای ویزای جستجوی کار اقدام کرد؟
  پیشنهاد شما چیه.ممنون میشم اگه پاسخ بدین )

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و اجترام
   شرایط رو دارید و بهتر است با شماره 02149196000 تماس بگیرید به جهت کسب اطلاعات یشتر و بررسی دقیق شرایطتون و اخذ مشاوره مناسب.

   پاسخ
 16. ژیار گفته:

  با سلام . من 32 ساله هستم ارشد مهندسی مواد گرایش متالوژی صنعتی . یک سال سابقه کار در کارخانه ریخته گری دقیق دارم. مسلط به نرم افزار شبیه سازی ریخته گری پروکستم و اشنایی مناسبی با نرم افزار طراحی سالید ورک دارم. دو مقاله کنفرانسی دارم. آیا شانسی برای پیدا کردن کار در در هر کشور اروپایی را دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای اخد ویزای کار حتما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل سه سال و همچنین مدرک زبان آلمانی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید. بنابراین شرایط شما برای روش های مختلف مهاجرت باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین گزینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. فرشید رحمان نیا گفته:

  با سلام کارشناسی لجستیک و زنجیره تامین قطعات خودرو دارم
  سابقه مرتبط 3 سال و 39 سالمه
  می خواستم بدونم شانس پذیرشم چقدره
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و عرض ادب. دوست گرامی سطح آشنایی شما با زبان آلمانی و سن شما تا زمان اخذ ویزای جست و جوی کار شانس پیدا کردن کار در آلمان را پایین خواهد آورد. گرچه همچنان روش های مهاجرتی مناسبی برای مهاجرت برای پرونده شما وجود دارد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و بررسی شرایط در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. مجید گفته:

  سلام
  من ۳۷ سال دارم .لبسانس مکانیک و ۱۷ سال سابقه کار در صنعت لوازم خانگی. متخصص تزریق پلاستیک هستم.دارای مدرک جوشکاری از فنی حرفه ای.دارای مدرک ست اپ ماشین تزریق پلاستیک و ربات از سرکت بتن فلد المان .دارای مدرک ست اپ ربات از شرکت ویتمن اتریش با اموزش در اتریش. زبان انگلیسی در حد خوب
  چقدر شانس دارم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. ازی گفته:

  سلام خسته نباشید همسر من فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی داره و با سابقه کار جوشکاری کانال کولر سازی و گلفروشی میخواستم ببینم از طریق دیزای کار میتونه بره؟؟بعد چند وقت من و دخترم میتونیم بریم پیشش برای اقامت؟؟حتما مدرک زبان آلمانی لازمه یا بدون مدرک و درحد صحبت کردن معمولی کافیه؟؟لطفا جواب بدید و اینکه از زمان استارت برای رفتن چه مدت زمانی طول میکشه تا برسه به المان یا هر کشوری که شما پیشنهاد میدید؟؟

  پاسخ
 20. پژمان گفته:

  سلام تشکر از سایت خوبتون
  در رابطه با حرفه عکاسی (با مدرک لیسانس و مدارک زبان مورد نیاز) , آیا امکان جذب و استخدام در بازار کار آلمان و اتریش وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته شما امکان کاریابی در این رشته دشوار است جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 21. مهدی گفته:

  با سلام. من ۳۱ ساله فوق لیسانس عمران از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶ هستم. نائب رئیس هیات مدیره شرکت پیمانکاری با ۴ سال سابقه کار. برای ویزای کاری در کشور آلمان میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته شما کاریابی دشوار تر است . بنابراین بهتر است از طریق تحصیل یا سرمایه گزاری وارد شوید .

   پاسخ
 22. نازنین بهرام پور گفته:

  سلام آقای ملک پور من ۲۷ سال دارم لیسانس پرستاری از دانشگاه معتبر تایلند دارم و هم اکنون پذیرش از دانشگاه وین اتریش رشته فوق لیسانس دارم و در ابان ماه وقت مصاحبه دارم.سوالم این است که آیا امکان مهاجرت از طریق کاری به آلمان را دارم.البته من سابقه کار ندارم ولی هم اکنون به عنوان کارآموز در بیمارستان سالمندان مشغول کارآموزی هستم.در حال حاضر مشعول خواندن زبان آلمانی سطح بی۲ هستم. از راهنمایی شما بسیار ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. کتایون گفته:

  سلام من دکترای الکترونیک هستم میخواستم بدون در چه زمینه ای مدرک فنی حرفه ای بگیرم که بتونم برلی ویزای کار آلمان یا بلو کارت اقدام کنم؟ و اینکه چه تخصص هایی در زمینه رشته الکترونیک و برق مورد توجه و نیاز کشور آلمان هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدرک تحصیلی شما کافی است و باید مدرک زبان المانی اخذ نمایید و سابقه کاری مرتبط داشته باشید .

   پاسخ
 24. سیمین ملکی گفته:

  سلام روز بخیر
  من دو فرزند 5 و 1 ساله دارم. چنانچه خودم از طریق کار اقدام به مهاجرت آلمان کنم آیا راهی هست که بتوانم همسر و دو فرزندم را هم از ابتدا با خود ببرم؟
  اگر نه، کدام کشور هست که این شرایط در آن وجود دارد؟

  پاسخ
 25. مونا مقدس گفته:

  با سلام
  بنده ليسانس آي تي دارم ٣٠ ساله و همسرم ٣٣ ساله است و مهندس مكانيك و سه ديپلم فني حرفه اي در رابط با رشته دانشگاهي و دو سرتيفيكيت دارن
  ميخواستم بدونم ميتوانيم براي ويزاي كار اقدام كنيم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب است اما در خصوص چک کردن دقیق این شرایط و جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. امید کریمی گفته:

  با سلام
  بنده ۳۳ ساله و لیسانس برق قدرت دارم خواستم بدونم از طریق ویزای کار اقدام کنم یا ویزای دانشجویی؟؟ که زودتر نتیجه بگیرم
  و اینکه داشتن اقوام در آلمان تاچه حدی میتونه کمک کنه؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه سابقه کاری و اخذ مدرک زبان المانی میتوانید برای کار اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. Mahshid گفته:

  با سلام. مهشید و 34ساله ام.کارشناس ارشد کتابداری و 11سال سابقه کار تمام وقت و بیمه کامل دارم. آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار نیاز به اطلاعات بیشتری از شما داریم
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 28. Jalal گفته:

  سلام جناب دكتر
  ميخواستم بدونم براي كارشناسي ارشد مهندسي خودرو با سن ٣٥ سال ١١ سال سابقه بيمه و مدرك ايلتس ٦ امكان ويزا وجود داره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   باسلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. عاطفه گفته:

  سلام ،اقاي ملك پور،بنده ليسانس پرستاري با ٢سال سابقه كاري و٢٤ساله و همسرم مهندس مكانيك با سابقه ٣سال كار و ٣٢ساله،مدرك زبان ندارم،بنظر شما جهت گرفتن ويزاي كار يا تحصيلي اقدام كنم؟و اينكه از نظر مالي كدوم يك بيشتر بودجه ميخاد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب هر دوی شما برای ویزای کار در المان شانس خوبی خواهید داشت .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. محسن احمدي گفته:

  با سلام
  من 30 سال دارم مهندس مکانيک هستم با 6 سال سابقه کار در شرکت هاي بزرگ مانند مپنا. زبان انگيسي دارم ميخونم تا چند ماه ديگه امتحان ايلتس بدم لطفا راهنماييم کنيد چطور ويزاي کار بگيرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدرک زبان المانی اخذ نمایید رشته شما بسیار مناسب برای ویزای کار المان میباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. A.noormandi گفته:

  سلام .من ۲۵ سال دارم و دارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی می باشم آیا می توانم برای تحصیل پزشکی به آلمان مهاجرت کنم ؟آیا شرط سنی دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر این امکان ندارد باید در همین رشته پذیرش بگیرید و در المان بتوانید تغییر رشته داشته باشید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. محمدرضا م. گفته:

  سلام
  من ۴۶ سالمه و کارشناسی شنوایی شناسی(Audiology) دارم . ۲۰ سال سابقه کار دولتی و ۱۶ سال هم سابقه کار خصوصی و همین مقدار هم سابقه پرداخت حق بیمه دارم . دارای سه فرزند ۱۶، ۱۴و ۲/۵ساله ام و همسرم هم بیست ساله که دبیر فیزیکه و کارشناسی ارشد فیزیک داره . بهترین راه ممکن برای مهاجرت من و خانواده ام به آلمان چیه ؟ بی صبرانه منتظرم و ممنون میشم که پاسخ بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب به دلیل ایتم سن بالای 40 سال که ریسک ویزا دارد میتوانید از طرقی همچون ثبت شرکت و یا کارافرینی حهت اخذ اقامت اروپا استفاده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. روزبه معتمدي گفته:

  سلام. وقتتون بخير و خسته نباشيد. ممنون از آقاي دكتر ملك پور عزيز كه انقدر با انرژي مثبت و با مهرباني بي حد و مرز مارو راهنمايي مي فرمايند.
  من چند تا سوال در مورد ويزاي جاب سيكر آلمان دارم، ممنون ميشم پاسخ بدين.
  ١. براي وقت ويزا از سفارت انطور كه بنده شنيدم بايد وقتي كه از سفارت ميگيريم تحت عنوان وقت ويزاي جستجوي كار باشه و هر باجه در سفارت مسئول پاسخگويي به يك نوع ويزا مي باشد. اما طي صحبتي كه با يك مشاور داشتم گفتن فقط ويزاي تحصيلي باجه جداگانه داره و من ميتونم براي شما وقت زودتر يعني ٣/٥الي ٤ماه بگيرم. آيا اين مطلب صحت داره؟
  ٢. سوال بعدي در مورد اينه كه بنده شنيدم رقتي ويزاي ٦ماهه المان داشته باشيم ميتوانيم مدت ٣ماه در المان در جستجوي كار باشيم و ٣ماه بعد را ميتوانيم در ساير كشور هاي عضو شينگن به دنبال كار باشيم. آيا اين مورد صحت داره؟
  ٣. آخرين سوال بنده در مورد دعوت نامه اي است كه به منظور دريافت ويزاي پيوست بعد از يافتن كار ميتوانيم براي همسر بفرستيم.
  من بلافاصله بعد از اينكه كار پيدا كنم ميتونم براي همسرم دعوت نامه بفرستم و يا بايد منزلي انجا اجاره كنم و بعد دعوت نامه بفرستم؟ و اگر اينطور هست حداقل متراژي كه براي يك زوج بايد در نظر گرفته شود براي يك سوئيت چقدر هست؟
  ببخشيد خيلي طولاني شد.
  براتون بهترين هارو از خداي مهربون و بخشنده آرزو دارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر ما این موضوع را تایید نمیکنیم بله به مجرد پیدا کردن کار میتوانید درخواست برای همسرتان داشته باشید .

   پاسخ
 34. سارا گفته:

  سلام بنده ۳۰ ساله ارشد معماری با ۵ سال سابقه کار مرتبط هستم
  با آیلتس ۶
  میتونیم با شوهرم برای ویزای کار المان اقدام کنیم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای ویزای کار المان باید مدرک زبان المانی نیز داشته باشید .پس از بررسی رزومه و در صورت دارا بودن شرایط میتوانید برای این ویزا اقدام نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. امیر گفته:

  با سلام
  من 31 سالم هست و در حال حاضر دانشجوی دکتری برق در دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران هستم.
  بنده در زمینه الکترونیک تخصص های ویژه ای دارم که به مدت 10 سال طراح پروژه های مختلف صنعتی در شرکت ها و ارگان های مختلفی بودم.
  تعداد 11 مقاله چاپ شده البته داخلی دارم.
  سابقه تدریس در دانشگاه، آموزش پرورش و … دارم.
  یک وبسایتی دارم که از طریق اون، پروژه های طراحی تجهیزات پیشرفته الکترونیکی، میگیرم و درآمد خیلی مناسبی هم دارم. اما قصد مهاجرت به آلمان دارم میخواستم بدونم که:
  1- بهترین راهی که پیشنهاد میدید چه راهی هست؟
  2- به زبان انگلیسی تسلط دارم ولی مدرک معتبری تا الان تهیه نکردم به نظر شما نیازی هست زبان آلمانی یاد بگیرم و اقدام به اخذ یک مدرک برای زبان آلمانی بکنم یا اینکه مدرکی برای زبان انگلیسی بیگیرم؟ بهترین مدرک زبان انگلیسی و همچنین آلمانی برای مهاجرت به آلمان چه چیزی است؟

  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما برای تحصیل یا کار در این کشور مناسب است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 36. Alireza گفته:

  سلام وقتتون بخیر.آقای دکتر بنده 26 ساله و لیسانس مهندسی مکانیک هستم,خانمم هم سن خودم و فوق لیسانس رشته ی گرافیک هستن.خودم مدرک پیشرفته ی جوشکاری آرگون و گواهینامه ی لیفتراک هم دارم.خانمم هم مسلط به نرم افزارهای طراحی گرافیکی photoshop و corel draw هستن.از لحاظ زبان انگلیسی هم تا حدود 7 ماه دیگه هم آمادگی لازم رو پیدا میکنم و میتونم آزمون آیلتس رو بدم.میخواستم در مورد ویزای کار و اینکه آیا من و همسرم تا چه حد شرایط لازم رو داریم و اینکه چقدر احتمال داره کار مناسبی رو توی آلمان پیدا کنیم میخواستم بیشتر بدونم.ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخد ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید برای رشته شما بازار کار مناسبی در المان وجود دارد و باید مدرک زبان المانی را هم اخذ نمایید و شرایط همسرتان هم بررسی جداگانه گردد و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. علیرضا گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت شما. ممنون از راهنمایی های خوبتون. من متاهل و دارای یک فرزند ۴ ساله هستم و ۳۳ سال سن دارم. دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف بودم ولی بنا به دلایلی تحصیل رو ادامه ندادم و از دانشگاه خارج شدم و مدرکم همان دیپلم ریاضی هست. ۱۰ سال سابقه کار حرفه ای در زمینه برنامه نویسی دارم و در بالاترین سطح کار کردم و رزومه ی فوق العاده ای دارم. در پنج سال گذشته هم در سطح مدیریت فنی در یکی از معتبرترین شرکت های ایران فعالیت کردم. می خواستم بدونم اگر پیشنهاد کار خوب از یک شرکت آلمانی که نیروهای بین المللی می گیره داشته باشم، با توجه به اینکه با توجه به رزومه ام و دستاوردهام می تونم ثابت کنم که دانش و تخصصم خیلی بالاتر ازفقط داشتن مدرک تحصیلی هست، آیا می تونم کارت آبی بگیرم و آیا می تونم کاری کنم که مدرک تحصیلی نداشتن من باعث رد ویزای من نشه. با سپاس فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب از مدارک مورد نیاز برای این ویزا حداقل مدرک لیسانس است و با پایین تر از ان این امکان وجود ندارد .

   پاسخ
 38. سارا گفته:

  با سلام ،30 ساله و پزشک عمومی هستم ، همسرم مهندس عمران . و یک پسر سه ساله داریم.خودم سه سال و همسرم بیش از ده سال سابقه کار دارند. با شرایطی که داریم ، بنظرتون ایا کشور المان مقصد مناسبی برای مهاجرت هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی از کارفرما داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید و همانطور که میدانید پزشکان یا می بایست مدرک خود را در ان کشور معادل نمایند که مستلزم زمان زیادی است یا می بایست ازمون دهند جهت هر دو مسیر مذکور نیاز به ویزایی دارید که در ان کشورها مدتی حضور داشته باشید برای مثال می توانید به بهانه مطالعه زبان از کشورهای مذکور یک سال اقامت موقت گرفته تا در ان فاصله مدارک خود را معادل نمایید و سپس اقدام به اخذ شغل نمایید.

   پاسخ
 39. فرناز گفته:

  سلام من 18 سالمه و میخوام بدونم که برای مهاجرت من به همراه خانواده مشکلی پیش نمیاد؟!دولت المان قبول میکنه؟؟؟بقیه ی کشورهای اروپایی چطور؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خانواده شما از چه طریقی برای مهاجرت اقدام کرده اند این موضوع در پاسخ به سوال شما مهم است .

   پاسخ
 40. مهدی گفته:

  سلام.با عرض سلام.چطور میتونیم از هزینه های کلی از شروع تا رسیدن به کشور المان یا اتریش توسط موسسه اگاهی پیدا کنیم.میخواستم جهت ویزای کاری job offer اقدام بکنم.مدرک فوق لیسانس مهندسی مکانیک با ۴ سال سابقه کار.جنسیت مرد و رزومه خوب تو زمینه تدریس در دانشگاه وکار دارم.میخواستم اقدام بکنم.البته اگر هزینه هاشو بتونم تامین بکنم.با تشکر از موسیه و دکتر ملکپور

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   میتوانید با شماره تلفن 49196000 تماس حاصل نمایید تا شرایط را برای شما توضیح دهیم . شرایط کلی خود را نیز باید توضیح دهید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم. با تشکر

   پاسخ
 41. نیما گفته:

  با سلام،من لیسانس مدیریت بازرگانی و شغلم هم بازاریاب است،24سال سن دارم و شرکت آلمانی هنکل،شوارتسکف کار کردم،میشه اقدام کنم برای کار در خود آلمان مخصوصا دسلدرف؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار به حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای بررسی شرایط خود می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. علي نيك پي گفته:

  باسلام
  علي نيك پي هستم ليسانس تاسيسات حرارتي و برودتي ٢٩ سال سن دارم مجرد و داراي ٣ سال سابقه هستم و داراي ٤ مدرك فني حرفه اي بين المللي هستم از شما يك راهنما مي خوام وارد كشور المان بشم واسه كار ممنون ميشم من را راهنما كنيد

  با سپاس
  نيك پي

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار این کشور مناسب است. داشتن مدرک زبان می تواند در این زمینه بسیار به شما کمک نماید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. roya گفته:

  سلام من 30 سالم 8 سال سابقه کار طراحی راه و شهرک دارم لیسانس عمران خوندم، ایلس دارم و آلمانی a1 آیا شانسی برای گرفتن ویزای کار دارم.در ضمن خواهرم با خانواده اونجا زندگی میکنه. در مورد نرافزاری هم که کار میکنم روزانه ایمیل کاری از آلمان دارم بجز یک مورد که تا مرحله آخر رفتم و بخاطر نگرفتن وقت سفارت توی تایم مد نظر اونها ریجکت شدم در بقیه موارد بخاطر زبان آلمانی ریجکت کردن. و داشن مدرک زبان آلمانی برای سفارت چقد همه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور آلمان مناسب است و در صورت افزایش سطح زبان خود تا سطح b2 شانس کاریابی در این کشور را خواهید داشت. برای بررسی شرایط در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر من قبلا یه سوال پرسیدم و شما بزرگواران لطف کردین پاسخ دادین یه سوال دیگه داشتم و اینکه من لیسانس حسابداری دارم و تجربه کار پاره وقت هم دارم به صورت غیر استخدامی ولی به مدت ده سال است که بعنوان کارشناس بیمه در یک شرکت بیمه ای استخدام و مشغول بکار هستم . آیا برای اقدام جهت ویزای جستجوی کار حتما باید برای سفارت آلمان نامه اشتغال بکار با درج شرح وظایف بیاریم که ثابت کنه کار مرتبط با رشته تحصیلی داشتیم یا خیر. ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار کشور آلمان به حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای بررسی رزومه شما متناسب با این ویزا پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 45. ایمان مقدم گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت جناب ملک پور
  من ۲۹ سالمه فوق لیسانص صنایع چوب و کاغذ دارم و مجرد.به صورت حق و التدریس دانشگاه تدریس میکنم . از دیپلم این رشته رو خوندم. فوق لیسانسم رو دانشگاه سراسری گرفتم. درکترا هم رتبه تک رقمی داشتم ولی ادامه ندادم. یه مدت تولیدی مبلمان و مصنوعات چوبی و … داشتم. طراحی مبلمان و دکوراسیون داخلی ساختمان کار میکنم. با برنامه های طراحی آشنایی کامل دارم.
  میخواسم ازتون سوال کنم با شرایطی که دارم. شما چه کشوری برای اقامت کاری به من پیشنهاد میدید؟ المان یا اتریش میتونه خوب باشه؟ یا اصلا قبل از اون رشته و شرایط کاری من مورد نیاز و قابل ارائه هست.
  پیاپیش از لطف شما بابت کمک و راهنمایی به خودم و دیگر دوستان از شما سپاسگذارم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رشته تحصیلی شما برای یافتن کار در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. شانس اخذ ویزای کار با توجه به رشته تحصیلی شما بالا نیست. ویزای کار کشور اتریش امتیازبندی می باشد و باید امتیازات شما مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را اخذ نمایید.

   پاسخ
 46. نازنين گفته:

  سلام.دختر٢٩ساله هستم،لیسانس ریاضی دارم وای مدرک اموزشگاهی پرستاری و مراقبت از سالمند رو که شنیدم کشور المان خیلی بهش اهمیت میده رو گرفتم ،زبان المانی هم میخوام برم یاد بگیرم،بنظرتون شرایط من میتونه خوب باشه برای ویزای کار؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای ویزاهای کاری مدرک دانشگاهی و سابقه کار شما مرتبط با رشته مورد بررسی قرار میگیرد. در این صورت این شانس برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 47. پروانه بهرامی گفته:

  باسلام و احترام
  اینجانب با۴۵ سال سن و مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری و فوق لیسانس مدیریت دولتی-مالی ازدانشگاه آزاد ایران وسابقه ۲۲سال کارحسابداری و حسابرسی درسازمان اموراقتصادی و دارایی .
  همسرم۴۲ساله بامدرک لیسانس بانکداری و فوق لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه آزاد و ده سال سابقه کاری غیرمرتبط با رشته تحصیلی اش.دارای یک دختر۱۷ساله دردبیرستان تیزهوشان با معدل بالای ۱۹می باشم.آیا امکان اخذ اقامت دائم بهمراه خانواده را درآلمان یا اتریش یا کشورهای اروپایی دیگردارم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان اقدام برای شما از طریق تحصیل فرزندانتان، ثبت شرکت یا سرمایه گذاری، خرید ملک و … وجود دارد. با توجه به شرایط سنی شما شانس اقدام برای ویزای کار اندک می باشد. برای بررسی هر یک از روشهای مطرح شده پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار در کشور کانادا امتیاز بندی است و برای کار در این کشور باید امتیازات لازم را اخذ نمایید. با افزایش سطح زبان آلمانی خود امکان کاریابی در کشور آلمان برای شما وجود دارد، البته ریسک شرایط سنی شما را نیز باید مد نظر قرار داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 49. mie editor2 گفته:

  من ۴۱ سالمه و فوق لیسانس برق گرایش کنترل دارم ۳ سال و نیم سابق کار در زمینه ابزار دقیق و اتوماسیون دارم و بعد از آن تا کنون ۱۱ سال سابقه کار در حفاری جهت یابی چاه های نفت دارم. بین کانادا یا آلمان موندم که کدوم رو برای مهاجرت انتخاب کنم با توجه به اینکه پیدا کردن کار و درآمد برام مهمه و با یادگیری زبان آلمانی و فرانسه مشکلی ندارم لطفا راهنمایی کنید تا کدوم کشور رو انتخاب کنم با تشکر

  پاسخ
 50. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. با افزایش سطح زبان امکان کار در کشورهای نظیر آلمان یا اتریش را خواهید داشت. برای اخذ ویزای کار اتریش امتیازات شما باید مورد محاسبه قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل برای دریاقت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 51. mie editor2 گفته:

  سلام پوریا هستم از اهواز ۳۹ سالمه و لیسانس مهندسی معدن دارم گرایش استخراج معدن ولی ۱۱ سال هست که تو صنعت نفت به عنوان ناظر ارشد عملیات حفاری مشغول کار هستم و در آمدم هم حدود ۱۲ -۱۵ میلیون تومان در ماه است . در ضمن بنده متاهلم و یک پسر ۲ ساله دارم . همسرم هم ۳۴ ساله است و فوق لیسانس فیزیوتراپی هست میخواستم بدونم برای مهاجرت به اتریش یا آلمان با توجه به سوابق کاری کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید. و چقدر زمان میبره ،البته من فکر میکنم با توجه به وجود شرکتی مثلOMV در اتریش شاید شرایط برای کار من اونجا بهتر باشه البته در حال حاضر مدرک زبان آلمانی رو نداریم ممنون میشم نظرتون رو در تلگرام MIE بشنوم

  پاسخ
 52. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. شما می توانید در صورت داشتن سابقه کار مرتبط و افزایش سطح زبان خود برای ویزای کار آلمان یا اتریش اقدام کنید. اگر در این زمینه سوالاتی دارید می توانید در بخش دیدگاه های این مقاله بیان نمایید یا می توانید با دفاتر ما به طور مستقیم تماس بگیرید.

  پاسخ
 53. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما جناب آقای دکتر ملکپور. اولا به نوبه خودم از شما تشکر میکنم که دلسوزانه پاسخگو سوالات هستید و در پاسخ هاتون متوجه شدم آینده خانواده ها براتون مهم هست. از این بابت بسیار خوشحالم شخص شریفی مثل شما هست که میتونم ازش راهنمایی بگیرم.بنده ۳۱ سال سن دارم. متعهل هستم و یک فرزند زیر یک سال دارم. کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دارم. حدود چهار سال از فارغ التحصیلی بنده میگذرد و در این مدت مشغول به کار بوده ام و تجربه کاری خوبی کسب کرده ام. در حال حاضر مدرک زبان ندارم اما درحال یادگیری زبان انگلیسی هستم و حدود ماه آینده میتونم مدرک زبان انگلیسیم رو بگیرم. حدود یکصد و بیست میلیون تومان هم سرمایه دارم. قصد دارم برای کار به آلمان برم. سوالات بنده این است.

  پاسخ
 54. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته و سطح زبان مناسب شانس شما برای اخذ ویزای کار آلمان یا اتریش مناسب می باشد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس برقرار نمایید.

  پاسخ
 55. mie editor2 گفته:

  با سلام ، من ۲۶ سالمه و دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد تهران با معدل ۱۹٫۴۱ و کاردانی سخت افزار از دانشگاه شهید بهشتی هستم و در حال حاضر مشغول به کار در مرکز IT ایران هستم میخواستم بپرسم برای مهاجرت کاری چه کار کنم و کجا بهتره از لحاظ سریع تر بودن پروسه اخذ ویزا و اقامت؟ ممنونم

  پاسخ
 56. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار المان به ۳ تا ۴ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی نیاز است همچنین باید سطح زبان آلمانی یا انگلیسی خود را تقویت نمایید. در حال حاضر اخذ اطلاعات برای ۲ سال آینده صحیح نبوده و ممکن است با تغییراتی همراه گردد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 57. mie editor2 گفته:

  سلام آقای ملک پور.من کارشناسی مهندسی عمران داردارم.ولی سابقه کار ندارم. میخواستم بدونم اکه توی یه شرکت یا دفتر مهندسی سابقه کار بگیرم ۲سال از سابقه کارمم موقع سربازی واسم رد بشه چون سرباز هم دارم میشم در حین خدمت زبان آلمانی هم یاد بگیرم اونوقت میتونم ویزای کار بگیرم برای اقامت در المان؟

  پاسخ
 58. ایمان گفته:

  سلام بر دکتر ملک پور عزیز من خیلی نسبت به شما ارادت شدید دارم.میخاستم خیلی رک وراست شرایطم رو بگم و برم سر اصله مطلب من جوانی هستم مجرد ۲۶ساله از مشهد دارای دیپلم کامپیوتر داری ۴سال سابقه بیمه در شرکته یخچال سازی که الانم همونجا مشغول هستم راستش زبان هم بلد نیستم و وضعیته مای هم قشر آسیپ پذیر و کارگر هستم تنها زندگی میکنم پدرم فوت کرده و مادرم هم در تبریز هستش. درحدود ۶ساله دارم به مهاجرت فکر میکنم قسم میخورم در این سالها روزی نبوده که فکر من درگیره این مقوله نشه ولی بدلیله مشکلاته مالی نتوانستم اقدامی بکنم تا اینکه با سایته شما آشنا شدم و از دانش شما استفاده کردم و حقیقتش صداقته شما من رو خیلی تکان داد بخودم گفتم هوز هم آدم صادق پیدا میشه و عشق و علاقه نمرده.الان بنظرتون من چیکار کنم دکتر ملک پور نه میتونم در ایران دوام بیارم نه میتونم مهاجرت کنم بخاطره همین بی پولی هاس که پناهندگی بفکره آدم میزنه ولی وقتی شما از پناهندگی صحبت کردین خیلی ترسیدم.خیلی دوست دارم بیام آلمان بیام اونجا کار کنم همیشه بخودم میگم اگه قراره کار بکنم و کارگری بکنم خوب بزار برم اروپا چرا اینجا واستم خیلی غمگینم خیلی تنهام نمیدونم دیگه چی بگم خیلی دوستتون دارم آقای ملک پور یه جوری کمکم کنین میدونم از دستتون بر میاد خواهش میکنم قول میدم براتون جبران کنم.خواهش میکنم خواهش میکنم.دوستتان دارم ایمان از مشهد.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف بی نهایت شما. برای اخذ ویزای کار آلمان به حداقل مدرک لیسانس و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی نیاز است. همچنین شما باید سطح زبان خود را افزایش دهید. ما به هیچ عنوان راه پناهندگی را به شما توصیه نمیکنیم. برای اطلاع از راه های متناسب با شرایط خود میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید. با ارزوی موفقیت و شادی روزافزون برای شما دوست عزیز

   پاسخ
 59. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از الطاف شما. برای کاریابی در این کشورها باید زبان خود را تقویت نمایید و علاوه بر سایت های کاریابی با حضور در این کشورها و ارتباط با موسسات کاریابی یا کارفرما به جستجوی کار بپردازید. پس از پیدا کردن کار امکان الحاق خانواده وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 60. mie editor2 گفته:

  سلام و خداقوت خدمت سرور گرامی آقای دکتر ملکپور که سخاوتمندانه به پرسشهای متقاضیان پاسخ می دهند. امیدوارم بیش از پیش موفق و شاد باشید.بنده دارای لیسانس برق- الکترونیک و فوق لیسانس MBA هستم – ۳۱ ساله و همسرم هم فوق لیسانس الکترونیک و دارای یک فرزند ۱ ساله هستیم. سابقه کاری حرفه ای ام بیش از ۶ سال است و به زبان انگلیسی مسلط هستم و زیان المانی را شروع به یادگیری کرده ام. قصد مهاجرت کاری به کشور های اروپایی از جمله آلمان و اتریش و سوئد دارم ولی بدلیل اطلاعات اندک قطعی تصمیم گیری نکرده ام. باتوجه به شرایط مذکوربنظرتان کدام کشور مناسبتر و آسانتر است و غیر از ارسال رزومه از سایت های کاریابی از چه طریق دیگری می توانم اقدام کنم؟ آیا در صورت یافتن شغل در آلملن به خانواده هم ویزا خواهند داد؟ بسیار ممنونم.

  پاسخ
 61. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما در صورت افزایش سطح زبان خود شانس کاریابی در آلمان برای شما وجود دارد. در صورت داشتن تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 62. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت جناب ملک پور بنده یک پسر ۳۲ ساله هستم متاهل و دارای یک فرزند ۳ ساله مدرک لیسانس خود را در رشته مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب و مدرک فوق لیسانس خود را در رشته مدیرت دولتی گرایش مالی از دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات اخذ نموده ام. همچنین همسر اینجانب دارای مدرک کارشناسی مدیریت آموزشی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد از واحد علوم تحقیقات تهران اخذ نموده است همچنین سابقه کار در مدارس ابتدایی غیرانتفاعی در جایگاه معاونت می باشد. اینجانب نیز با سابقه ۱۰ سال کار در حوزه IT به صورت تجربی را دارا می باشم و همچنین مدیر معاملات برخط یکی از کارگزاریهای بورس و اوراق بهادار بوده ام. اینجانب سرمایه در حدود ۱۵۰میلیون تومان را نیز دارم. می خواستم برای اقامت در آلمان اقدام نمایم و تمایل زیادی به کار کردن در آنجا را دارم همسر بنده هم علاقه به ادامه تحصیل دارد. اگر من را راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
 63. mie editor2 گفته:

  با سلام. شما می توانید با اخذ مدرک زبان آلمانی در سطح B1 شانس ویزای خود را افزایش دهید اما به مدرک زبان نیاز نیست و با دانش زبان نیز می توان برای این ویزا اقدام کرد.

  پاسخ
 64. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. رشته تحصیلی همسر شما برای اخذ ویزای کار آلمان مورد تایید است اما باید سن و سابقه کار مرتبط با رشته ایشان مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 65. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت آقای ملک پور. من خانمی ۲۹ ساله هستم که لیسانس فیزیک هسته ای دارم و در یک شرکت خصوصی سابقه کار ۵ ساله دارم. همسر من ارشد مکانیک است و تمامی گواهینامه های مربوط به جوشکاری فلزی و آرگون را دارد و معدل الف دانشگاهشون هست. با توجه به علاقه هر دومون میخوایم به آلمان مهاجرت کنیم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 66. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما امکان اخذ ویزای کار کشور آلمان و اتریش برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 67. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام خدمت جناب دکتر ملک پور گرامی. آقای دکتر من حدود ۳۲ سالم هست و لیسانس ریاضی محض با معدل ۱۴٫۱۶ از دانشگاه سراسری. حدود ۵ سال سابقه کار دارم. متاهل هستم. همسرم هم ۳۲ سالشون هست و ۵ سال سابقه کار در حوزه مدیریت فروش دارند. انگلیسیم خوبه و در حال فراگیری زبان آلمانی هستم سطح A2. با توجه به اطلاعاتی که از سایت شما بدست آوردم میخوام به آلمان یا اتریش مهاجرت کنم. به نظر شما بهترین روش کدام هست؟ آیا دفاتر همکار شما مثل خود شما مشاوره دقیق و خوب ارائه می دهند؟ با سپاس

  پاسخ
 68. mie editor2 گفته:

  با سلام. اخذ ویزای کار کشور آلمان و اتریش به مدرک دانشگاهی و سابقه کار مرتبط با رشته شما وابسته است. امکان اخذ این ویزا با مدارک فنی وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات در زمینه راه های مهاجرت با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 69. mie editor2 گفته:

  سلام ۳۶ ساله هستم و مجرد
  جوشکار هستم با مدرک فنی و حرفه ای و راننده لودر
  در خصوص ویزای کار در اتریش و المان میخواستم سوال بپرسم که شرایط به چه صورته و چقدر هزینه داره؟
  با تشکر

  پاسخ
 70. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب. می توان شانس شما را برای ویزای کار آلمان امتحان کرد. با داشتن اطلاعات در زمینه سن همسر، سابقه کار وی و میزان سرمایه شما می توانستیم در زمینه راه های مناسب برای شما راهنمایی بهتری داشته باشیم. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات دقیق تر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 71. mie editor2 گفته:

  باسلام من ۴۱سالمه ولیسانس حسابداری ازدانشگاه آزاددارم معدلم ۱۱٫۵۸می باشد وحدود۱۲سال سابقه کارمالی دارم واکنون مدیرمالی یک شرکت هستم ومدرک زبان ندارم دوتابچه دارم وهمسرم لیسانس مدیریت برنامه ریزی ازدانشگاه دولتی داردبامعدل ۱۴چه نوع اقامتی همراه خانواده دراتریش یاکشورهای دیگرمناسب مامی باشدلطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم

  پاسخ
 72. حسین اسدی گفته:

  با سلام و ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به تیم ام آی ای و شخص دکتر ملک پور عزیز؛ سوالاتی در مورد مهاجرت به آلمان یا اتریش داشتم که میخواستم راهنماییم کنید. من اسمم حسین هست و در شهر ارومیه ساکن هستم و متولد ۱۳۷۰ هستم. مدرک کارشناسی مهندسی مدیریت اجرایی گرایش عمران از دانشگاه پیام نور ارومیه دارم و ۲۱ ماه خدمت سربازی رو هم تموم کردم سال پیش هم تو کنکور ارشد از رشته مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت استراتژیک دانشگاه ارومیه قبول شدم ولی ثبت نام نکردم(کارنامه ش قابل پرینت هست) مدرک زبان ندارم ولی انگلیسی رو تا سطح پیشرفته در کانون زبان ایران کورسش رو گذروندم و در حال حاضر دارم آلمانی میخونم و ۱ سال دیگه ب۲ آلمانی رو ان شاء الله میگیرم. بطور موازی هم دوره تعمیرات تخصصی تجهیزات پزشکی دندانپزشکی رو دارم میگذرونم که اونم ۶-۷ ماه دیگه تموم خواهد شد. معدل دیپلم ریاضی بنده ۱۷٫۷۹ و معدل کارشناسی هم ۱۴٫۱۳ هست. از نظر دوره ها و گواهی ها مدرک علوم کامپیوتر یا همون آی سی دی ال رو دارم و البته کمربند مشکی کاراته رو هم دارم. خیلی جاها کار کردم ولی خودتون میدونید که اکثرا بیمه واریز نمیکنن. مسئول ابنیه فنی تو پروژه راه سازی بودم به مدت ۷ ماه، ۷ ماه مسئول انفورماتیک ستاد احیای دریاچه ارومیه بودم که بخاطر سربازی مجبور به تسویه شدم، در زمینه خدمات نرم افزاری گجت ها از جمله تلفن های هوشمند و کامپیوتر ها تقریبا ۳ سال تو بازار کار کردم، حتی با نرم افزارهای حسابداری هم مثل سپیدار کار کردم ولی هیچ کدوم بیمه واریز نکردن که بتونم ثابت کنم. در زمینه هنر مخصوصا طراحی(خودرو) و موسیقی(سلفژ) استعداد دارم و البته علاقه شدید. یه نکته ای رو هم عرض کنم که ۲ تا از پسرخاله های مادرم از اول انقلاب در برلین ساکن هستند. ببخشید که خیلی طولانی شد ولی باید تمام شرایط خودم رو توضیح میدادم تا نسبت به اونها راهنمایی بشم. و اما سوال؛ بنده همونطور که در توضیحات عارض شدم علاقه و استعداد زیادی به طراحی خودرو دارم و میخواستم در این رشته از دانشگاه های آلمان یا اتریش در مقطع کارشناسی پذریش بگیرم و از اول بخونم که اونم از چندجا پرسیدم و گفتند بخاطر گپ تحصیلی بهت ویزا نمیدن و از طرفی هم فکر کنم نتونم برای ارشد اپلای کنم. یکی هم اینکه آیا میتونم با مدارک دوره هایی که گذروندم(مخصوصا تعمیرات تخصصی تجهیزات پزشکی دندانپزشکی) و مدرک زبان آلمانی ب۲ یکسال دیگه برای ویزای کار آلمان یا اتریش اقدام کنم !؟ کدوم رو صلاح میدونید. من میخوام که حتما از ایران برم و مسائل اخیر باعث استرس و اضطراب من شدن. من مدرک زبان و مدرک دوره تعمیراتم و البته پول لازم جهت مهاجرت یکسال بعد آماده میشه. من کی باید اقدام کنم!؟ آیا یکسال بعد بهم ویزا میدن بخاطر محدودیت سنی !؟ با شرایط فعلی میتونم برای ارشد رشته های طراحی خودرو یا مهندسی پزشکی آلمان یا اتریش اقدام کنم !؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما به خصوص در موارد کاری مطلوب بوده و جای تحسین دارد. با توجه به شرایط شما امکان اخذ پذیرش تحصیلی در اتریش برای شما وجود دارد اما اخذ پذیرش روی رشته مورد تقاضای شما با دشواری هایی همراه است. ویزای کار کشور آلمان و اتریش نیز گزینه مطلوبی برای شما می باشد با توجه به اینکه در پروسه کاری روی سن شما تا ۴۰ سال محدودیتی نخواهد بود. پیشبینی قوانین و شرایط برای سال آتی امکان پذیر نیست و ممکن است شرایط در سال آینده دستخوش تغییراتی شود. برای اخذ اطلاعات دقیق تر و تصمیم گیری پیشنهاد می شود با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 73. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ارادت. شانس شما برای اخذ ویزای کار المان رو به افزایش است. حضور بستگان شما در این کشور می تواند در پروسه کاریابی و هزینه ها کمک رسان باشد. در صورت تمایل به برقراری ارتباط با وین می توانید با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید. منتظر پیشرفت رزومه شما در روزهای آتی هستیم.

  پاسخ
 74. mie editor2 گفته:

  عرض سلام و خدا قوت . من ۳۹ ساله با مدرک کاردانی کامپیوتر هستم . سابقه کار ۲۰ ساله دارم اما همیشه خویش فرما بوده و هیچ سابقه ثبت شده یا شرکت ثبت شده ندارم و کارم بطور تخصصی در زمینه نرم افزارو سخت افزار و شبکه بوده . متاهل هستم و مدرک همسرم لیسانس مدیریت بیمه هست وفرزندی نداریم ، قصد داریم به آلمان مهاجرت کنیم و میخوایم که با ویزای کار برای کار و زندگی بریم اونجا . حدودا ۳ ماه پیش برای مشاوره به دفتر همکار شما در میدان محسنی رفتیم و از آن زمان من در حال مطالعه برای دریافت مدارک بین المللی کامپیوتر و شبکه از مایکروسافت و سیسکو هستم و همزمان من و همسرم زبان آلمانی هم میخونیم که الان تقریبا آخرای A1 هستیم .میخوام نظر شما رو راجع به کارهایی که داریم میکنیم بدونم در ضمن این موضوع رو هم بگم که دایی همسرم در شهر کلن آلمان زندگی میکنه و در واقع بزرگترین مشوقمون ایشون بوده . لطفا این مورد رو هم بفرمایید که حضور ایشون تا چه حد میتونه برای ما مفید باشه . لطفا در صورتی که کارهایی که میکنیم کافی نیست و موارد دیگه ای هم هست ونیاز به مشاوره مستقیم با خود شما داریم اعلام بفرمایید تا هماهنگی هاش رو انجام بدیم . بسیار از مطالب خوب کانالتون و همچنین وویس ها و ویدئوهای عالیتون سپاسگزاریم و از خداوند منان خیر و برکت مضاعف برای شما خواستارم.

  پاسخ
 75. دایان گفته:

  با سلام بند مدرک مهندسی مخابرات و کارشناسی ارشد مدیریت ای تی دارم سن ۳۶ سال سابقه کار ۱۰ سال در یک شرکت اپراتور تلفن همراه را دارم. همسر من ۳۴ سال و شرکت تولیدی چراغ دارند.بنظرتون شرایط اخذ ویزای جستجوی کار در المان را داریم؟

  پاسخ
 76. mie editor2 گفته:

  با سلام. با توجه به شرایطی که عنوان نموده اید شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور آلمان مناسب است اما با توجه به اینکه متاهل می باشید امکان بردن همراه از ابتدا برای این ویزا وجود ندارد. در صورت تمایل برای اخذ اطلاعات بیشتر در ارتباط با آلمان یا سایر کشورها می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 77. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام خدمت آقای ملک پور. من ۳۶ سال سن دارم و متاهل هستم. دیپلم را در هنرستان گرفتم و کاردانی را در آموزشکده فنی و خرفه ای با معدل بالا گذراندم و مدرک کارشناسی مهندسی عمران گرایش ساختمان از دانشگاه دولتی دارم. در کنکور کارشناسی ناپیوسته سال ۸۳ رتبه ۱۶ کشوری را دارم. مدت ۱۳ سال سابقه کار در رشته تحصیلی خود در بخش خصوصی را دارم . مدت ۳ سال مشغول یاددگیری زبان انگلیسی بودم و تا مقطع پیشرفته ادامه دادم و تسلط خوب به زبان انگلیسی دارم. اکنون تصمیم به مهاجرت به آلمان را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید از چه طریقی راحت تر می توانم مهاجرت کنم. با تشکر

  پاسخ
 78. mie editor2 گفته:

  با سلام. یکی از موارد مهم برای مهاجرت کاری سوابق کاری شما می باشد که بهتر است با رشته تحصیلی مرتبط باشد. در صورتی که سوابق کاری مرتبط دارید، دریافت ویزای کار برای شما امکان پذیر است. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات دقیق تر با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 79. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب.جناب ملک پور من ۲۷ سالمه و فوق لیسانس مکانیک تبدیل انرژی دارم و همسرم هم فوق لیسانس مدیریت اجرایی البته لیسانس ایشون برق هستش.خودمم پیمانکار خطوط انتقال و توزیع برق هستم.مدرک بازرسی جوش pt vt مدرک plc مدرک piping ,msp,رو هم دارم.وضعیت مالی هم در حد ۱۰۰ میلیون رو نقدی رو دارم.میتونم با این شرایط برای ویزای کار یا هر اقامت دیگه اقدام کنم؟اگه اره چه کشوری رو پیشنهاد میدین؟

  پاسخ
 80. mie editor2 گفته:

  با سلام. شرایط سنی شما در امر مهاجرت نکته مهمی می باشد و برای راهنمایی شما نیاز به اخذ اطلاعات دقیق تری از شما داریم. در کل با توجه به مواردی که فرمودید شرایط مطلوبی را دارید و بهتر است برای اخذ اطلاعات در زمینه مهاجرت به کشور آلمان با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 81. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام خدمت جنابعالی، بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی گرایش مالی از دانشگاه آزاد هستم و ۱۰ هم سابقه کار در شرکت بیمه را دارم، همسرم هم مهندس الکترونیک هواپیمایی هستند با ۱۲ سال سابقه در هواپیمایی و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی رو هم دارند. یک فرزند دختر ۲ ساله هم داریم. میخواستم ازتون بپرسم اگر بخواهیم به کشور آلمان مهاجرت کنیم با توجه به شرایطی که داریم چه روشی برامون بهتر هست؟ بیشتر هم برای آینده دخترم مدنظرمون هست که مهاجرت کنیم و اگر کشور دیگری به نظرتون برای مهاجرت در حال حاضر بهتر است راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 82. mie editor2 گفته:

  با توجه به اینکه سابقه کار شما مرتبط با رشته تحصیلی شما می باشد، این سابقه کار به همراه بیمه مورد تایید است. برای اطلاع از شرایط و نکات ویزای جستجوی کار المان و اتریش می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
  • نسترن گفته:

   سلام وقت بخیر
   من مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم و یک سال سابقه کار با بیمه دارم
   اما سابقه کار بدون بیمه و پاره وقت بیش از دو سال دارم
   مدرک تافل با نمره ۹۰ هم دارم به نظر شما شانسی برای پیدا کردن کار در المان دادم؟

   پاسخ
   • mie.editor2 گفته:

    با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار بهتر است این سابقه کار با بیمه همراه باشد اما شرایط شما برای اخذ ویزا می تواند مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

    پاسخ
 83. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و تشکر فراوان احسان هستم ۳۳ ساله و مجرد دارای مدرک مهندسی تاسیسات حرارتی و برودتی و A2 آلمانی و ۱۰ سال سابقه کار اجرایی تاسیسات در بازار آزاد دارم اما از آنجاییکه در هیچ شرکت معتبری سابقه فعالیت نداشته ام و فقط سابقه سه سال بیمه (کارگر ساختمانی ) مرتبط با رشته تاسیسات دارم میخواستم بپرسم آیا این نوع سابقه ی کار برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان یا اتریش قابل قبول است یا خیر ممنون از راهنمایی های صادقانه ی شما

  پاسخ