اخذ ویزای کار در اتریش

اخذ ویزای کار در اتریش

اخذ ویزای کار در اتریش به سهولت و در کمترین زمان ممکن در صورت دارا بودن شرایط آن امکانپذیر میباشد ، اخذ ویزای کار در اتریش ۲۰۱۸ به چه شکل است؟ شرایط ویزای کار اتریش ۲۰۱۸ چیست؟آیا از قوانین ویزای کار اتریش اطلاع دارید؟چرا به اتریشمهاجرت کنیم؟ فرد برای مهاجرت به اتریش و اخذ ویزای کاری در اتریش باید چه مدارکی داشته باشد؟ چه شرایطی برایاخذویزای کاری در اتریش وجود دارد؟ مشاغل مورد نیاز در اتریش کدام است؟ کشور اتریش در چه صنایعی به نیروی انسانی نیاز دارد؟ ایا میتوان برایکار به اتریش دعوت شد؟ آیا با سایت­های کاریابی اتریش آشنایی دارید؟ آیا اطلاع دارید که میزان حقوق و دستمزد و مزایای مشاغل مختلف در اتریش به چه صورت است؟ ایا از طریقاخذ ویزای کاری در اتریش میتوانیم اقامت دائم اتریش را کسب کنیم؟ایا همزمان با تحصیل در اتریش میتوان کار کرد؟ آیا می­دانید که شرایط زندگی در اتریش و کار در اتریش پس از مهاجرت به اتریش چگونه است؟ اگر مایل هستید پاسخ سوالات مذکور را بدانید مقاله­ ی حاضر متعلق به موسسه حقوقی ملک پورپیرامون شرایط و قوانین ویزای کار اتریش را مطالعه بفرمایید،موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر مهاجرت متشکل از وکلای حقوقی و مجرب اماده پاسخگویی به پرسشهای شما عزیزان است.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب پیشنهاد شغلی اتریش

audio اخذ ویزای کار در اتریش

تصویر ویزا و کارت قرمز سفید قرمز یکی از موکلین عزیز ما ،همراه با صدای پر مهر ایشون در مورد تیم ام آی ای و پروسه انجام کار

video اخذ ویزای کار در اتریش

 

انواع اشتغال

در اتریش، هر کسی می تواند  از سن ۱۵ سالگی  پس از اتمام دوران مدرسه اجباری،کار کند. قبل از اتمام مدرسه اجباری، جوانان از سن ۱۵ سالگی ممکن است در موارد خاص مانند کارآموزی و یا آموزش عملی  کار کنند. کودکان و جوانان تا سن ۱۸ سالگی تحت پوشش قانون اشتغال کودک و جوانان،هستند.

کار پاره وقت در تجارت گسترده است. کار فصلی در گردشگری و هتل و پذیرایی تجارت در شهرستانها و مناطق توریستی و همچنین مناطق کشاورزی و جنگلداری شایع است. در تجارت ساختمان، قراردادهای کار با مدت ثابت نیز امکان پذیر است. قراردادهای خدمات و کار آزاد جایگزین قراردادهای کار معمولی در تمام زمینه های اشتغال است.

نوع اشتغال مندرج در قرارداد کار لزوما با وضعیت زندگی واقعی مطابقت ندارد: به عنوان مثال، یک قرارداد ممکن است یک قرارداد خدمات مستقل باشد، گرچه آن کار با وابستگی شخصی اداره شود، به این معنی که  افراد شاغل با استفاده از دستور، ساعات کار، محل کار، و … محدود شده باشند.در این نوع قرارداد، در واقع یک قرارداد کار با قاعده میباشد و قوانین مربوطه اعمال می شود.

کار کامل و پاره وقت در اتریش

قرارداد متعارف اشتغال در رابطه اشتغال دائم و تمامی حقوق آن ( حق ترک کار، حفاظت در برابر اخراج، بیمه های اجتماعی، و …) و تعهداتی که همچنان به صورت رایج ترین شکل وجود دارد.

کارکنان پاره وقت مشمول همان قوانین قانون کار به عنوان کارمند تمام وقت هستند و (به جز موارد اشتغال نهایی) بیمه حفاظت مشابه(بیماری، تصادف، بیکاری و بیمه بازنشستگی)دارند.

همین امر در قرارداد کار با مدت ثابت وجود دارد، اگر چه هیچ دوره اطلاعی از توقف رابطه اشتغال  در پایان قرارداد، وجود ندارد.

پیمانکاران مستقل در اتریش

پیمانکاران مستقل یاآزاد (به عنوان مثال معلمان زبان)از حفاظت محدود بر اساس قوانین کار لذت میبرند، اما تقریبابیمه تقریبا بیمه اجتماعی کامل است. از آنجا که ۱ ژانویه ۲۰۰۸، بیمه بیکاری مطرح شده است. آنها هزینه اتاق کار را پرداخت می کنند(عضویت اجباری اتاق کار اتریش) و تحت پوشش صندوق کارکنان هستند (Mitarbeitervorsorge).

لطفا توجه داشته باشید:

در شرایط یک توافق خاص بین مشتری و پیمانکار مستقل، کارگران آزاد هیچ ادعای مزایای قانونی مانند دوره های اطلاع، دستمزد تعطیلات، و … را ندارند.

کار با حداقل زمان در اتریش

(کارگران کار با حداقل زمان (Geringfügig Beschäftigte) درآمد ماهانه بیش از ۴۱۵٫۷۲ € در سال ۲۰۱۶ نیست) تحت پوشش بیمه حوادث هستند. کارفرما باید این استخدام پاره وقت را با ارائه بیمه درمانی ثبت نام کند.  بیمه خدمات درمانی و حقوق بازنشستگی داوطلبی نیز در دسترس است، که توسط کارگر کار با حداقل زمان پرداخت می شود. بر اساس قوانین کار (حفاظت در برابر اخراج، حق سنوات، و…) کارگران کار با زمان حداقل همان اندازه ای که به کارمند در استخدام که پاداش بیش از حد اشتغال حاشیه درمان پرداخت می شود، دریافت میکند. تنها یک استثنا در مورد این دوره زمان کوتاهتر وجود دارد، اگر ساعات کار  شاغل با حداقل زمان در هفته کمتر از یک پنجم ساعات عادی (به عنوان مثال کمتر از هشت ساعت، اگر ساعات عادی ۴۰ باشد). چنین قراردادهایی به طور فزاینده در برخی از بخش ها(به عنوان مثال تجارت) موردتوجه می باشد.

1212 اخذ ویزای کار در اتریش

کارکنان دارای شغل آزاد در اتریش

برای طبقه «کارگران مستقل با شغل جدید(آزاد) شامل همه فعالیت های تجاری، مجوز تجاری (Gewerbeschein) مورد نیاز نمی باشد (به عنوان مثال نویسندگان، مشاوران، مترجمان، استادان، روانشناسان). کارگران شغل آزاد جدید باید  گزارش فعالیت های خود رابه مؤسسه بیمه اجتماعی برای تجارت و صنعت بدهند. آنها تحت پوشش بیماری ها، بازنشستگی و بیمه حوادث هستند. از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۹،افراد با شغل آزاد ،می توانند خود را در برابر ریسک بیکاری تحت مدل opt-in بیمه کنند.

شاگردی د راتریش

کارآموزان در همه بخش ها باید قرارداد کارآموزی آنها برای کارآموز باسن پایین ،نوشته شود، نمایندگان قانونی آنان باید به توافق برسند. کارآموزان  از بیمه حفاظتی کامل استفاده میکنند(بیماری ها، تصادف، بیکاری و بیمه بازنشستگی) و محافظت ویژه در برابر اخراج دارند.

کارگران فصلی در اتریش

کارگران فصلی در هتل و پذیرایی تجاری منوط به مقررات معاهده جمعی ویژه در مورد زمان کار میکنند. حفاظت کامل بیمه اجتماعی برای آنها وجود دارد.

کارگران آژانس در اتریش

کارگران آژانس حفاظت بیمه کامل دارند، اما تا حدی تحت پوشش مقررات قانونی خاص به آنها (به عنوان مثال کوتاه مدت حفاظت اخراج) می باشند.

کارگران داوطلب در اتریش

کارگران داوطلب، وضعیت کارآموز دارند. آنها هیچ الزامی برای انجام کار و هیچ ادعای پاداشی را ندارند.

از انجا که اتریش عضو اتحادیه اروپا بوده  و همانگونه که در مقاله معرقی ویزاهای شینگن به نویسندگی نیکا نیک رای بدان پرداختیم.افرادی که ویزای کار اتریش را بگیرند و در نهایت این ویزا بعد از ۳ سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم منجر گردد فرد می تواند براحتی در سایر کشورهای عضو پیمان شینگن زندگی و کار کند

یکی از روشها  برای  ویزای کار اتریش  ویزای جستجوی کار ۶ ماهه  می باشند.که برا اخذ این ویزا نیازمند به کسب ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز می باشید.در طول مقاله شما را با این امتیازات اشنا خواهیم کرد

اخیرا اتریش برنامه ی انعطاف پذیری تحت عنوان کارت قرمز سفید قرمز معرفی کرده است که هدفش این است که به مهاجران واجد شرایط جهان سوم و خانواده شان که قصد اقامت دائم در اتریش را دارند کمک میکند. که البته مبتنی است بر شاخص های شخصی و مرتبط با بازار کار اتریش. این قانون در سال ۲۰۱۱ اجرایی شد.

کارت قرمز سفید قرمز   Red-White-Red Card

کارت قرمز سفید قرمز برای مدت ۱۲ ماه صادر میشود و دارنده آن را محق در اقامت و کار در مشاغل خاصی می کند.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب ویزای اتریش و مشکلاتش

audio اخذ ویزای کار در اتریش

اشخاص زیر شایستگی کارت قرمز سفید قرمز را دارند:

– نیروی های کار فوق العاده ماهر

– نیروی کار ماهر در مشاغل کمیاب

– نیروی کار در مشاغل کلیدی

– فارغ التحصیلی از دانشگاه ها، کالج ها و مراکز آموزش عالی اتریش

– خویش فرمایی در مشاغل کلیدی

که دارای ویژگی زیر باشد: فارغ التحصیلی از دانشگاه یا سایر مراکز آموزش عالی با رشته ی مرتبط، دریافت حقوق سالانه معادل با جایگاه یک مدیر ارشد، دارای سابقه ی تحقیقاتی و نوآوری، کسب جایزه های علمی معتبر، تجربه ی کاری کافی، مهارت کافی در زبان (آلمانی یا انگلیسی)

معیارهای واجد شرایط بودن  نیروی های کار فوق العاده ماهر امتیازات
شرایط ویژه و مهارت حداکثرامتیاز مجاز: ۴۰
فارغ التحصیلی از یکی از موسسات آموزش عالی، دوره چهار سال ۲۰
فارغ التحصیلان ریاضیات، انفورماتیک،  علوم طبیعی یا فن آوری ۳۰
مدرک تحصیلی دکترا ( و یا مدارک تحصیلات توانبخشی) ۴۰
درآمد ناخالص سال گذشته در جایگاه مدیریت ارشد با کمپانی ای که در لیست تبادل بورس باشد یا کمپانی ای که در تجارت خارجی اتریش دارای سابقه ی مثبت در مورد فعالیت های بازرگانی باشد

– € ۵۰،۰۰۰ تا ۶۰،۰۰۰

– € ۶۰،۰۰۰ تا ۷۰،۰۰۰

– بیش از ۷۰٫۰۰۰ €

 

 

۲۰

۲۵

۳۰

فعالیت های پژوهشی و نوآوری

( ثبت اختراع، نشریات)

۲۰
جوایز (جوایزی که به رسمیت شناخته شده) ۲۰
سابقه کار (نشاندهنده صلاحیت و توانایی  کافی متقاضی و یا جایگاه  مدیریت ارشد) حداکثر امتیاز مجاز: ۲۰
سابقه کار (در سال)

شش ماه سابقه کار در اتریش

۲

۱۰

توانایی های زبانی حداکثر امتیاز  مجاز: ۱۰
مهارت های زبان آلمانی و یا انگلیسی برای استفاده ابتدایی از زبان در سطح پایه  – (سطح A1) ۵
مهارت های زبان آلمانی و یا انگلیسی بین ابتدایی و متوسطه- (سطح A2) ۱۰
سن حداکثر امتیاز مجاز: ۲۰
تا ۳۵ سال سن

تا ۴۰ سال سن

تا ۴۵ سال سن

۲۰

۱۵

۱۰

تحصیل  در اتریش حداکثر امتیاز مجاز: ۱۰
 (دوره کاردانی ) مدرک تحصیلی اروپایی برای دانشجویان تبادل شده ۵
دوره کامل دیپلم  یا ارشد و کارشناسی ۱۰
مجموع حداکثر امتیاز مجاز: ۱۰۰
حداقل مورد نیاز: ۷۰

مدارک لازم جهت اخذ ویزای جستچو کار :

 

 • سند معتبر مسافرتی ( به عنوان مثال گذرنامه)
 • شناسنامه یا سند مشابه
 • عکس به ابعاد: x35mm  ۴۵ حداکثر ۶ ماهه گذشته
 • مدارک و شواهد از محل اقامت به صورت محلی  به عنوان مثال قرارداد اجاره نامه، توافق اولیه در مورد حقوق اجاره یا شواهد مالکیت
 • مدرک بیمه بهداشتی پوشش تمام خطرات ( بیمه درمانی اجباری  یا بیمه نامه معادل آن)

مدارک و شواهد از وسایل کافی معاش مثل : قرارداد کار، گواهی سود بیمه نامه ها ، مدارکی دال بر از بازنشستگی ویا  حقوق بازنشستگی  یا بیمه های اتیه و سرمایه گذاری و یا دارایی نشاندهنده خودکفایی

برای زبان مدرک دوره های زبان دانشگاه کمبریج و دوره های IELTS  و تافل نیز معتبر خواهد بود زیرا پر واضح است که برای فعالیت در این کشور و ارتباط با دیگران نیاز به اشنایی زبان بخصوص المانی سبب پیشرفت فرد خواهد شد.

تمامی مدارک توسط اداره کاریابی ams   مورد برسی قرار گرفته و سپس  کارت قرمز  سفید قرمز صادر خواهد شد.

هزینه ها

 

 • ویزا کارجویان: € ۱۰۰
 • قرمز-سفید-قرمز کارت: €  ۱۰۰
 • هزینه های شخصی (عکاسی و امضا): € ۲۰

 

معیارهای واجد شرایط بودن برای نیروی کار ماهر در مشاغل کمیاب نکته ها
مهارت ها حداکثر امتیاز مجاز: ۳۰
امورش حرفه ای کامل در مشاغل کمیاب ۲۰
واجد شرایط بودن عمومی برای ورود به دانشگاه ۲۵
تکمیل یک برنامه با حداقل مدت زمان سه سال در یک موسسه آموزش عالی ۳۰
تجربه شغلی مرتبط با مهارت حداکثر امتیاز مجاز : ۱۰
سابقه کار (در سال)

سابقه کار در اتریش (در سال)

۲

۴

مهارت های زبانی حداکثر : ۱۵
آلمانی: استفاده ابتدایی از زبان در (سطح A1) سطح پایه،

انگلیسی: (سطح B1)

۱۰
آلمانی: (سطح A2) زبان،

انگلیسی: (سطح B2) زبان

۱۵
سن حداکثر مجاز: ۲۰
تا ۳۰ سال سن

تا ۴۰ سال سن

۲۰

۱۵

مجموع حداکثر امتیاز مجاز: ۷۵
حداقل مورد نیاز: ۵۰

برای سال ۲۰۱۶ لیستی از مشاغلی مورد نظر دچار کمبود نیروی انسانی میباشند  که  کارت قرمز سفید قرمز  برای متصدیان این فعالیت  صادر خواهد شد :

تراشکار

فلزکار

تکنسین  فوق متخصص برای مهندسی مکانیک

سقف ساز (طاق زن)

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک

تکنسین  مهندسی قدرت

فارغ التحصیل مهندسی قدرت

فارغ التحصیلان پرستاری که دوره تکمیلی اموزش خود را در اتریش تا پایان ۲۰۱۵ به اتمام رسانده اند  کسانی که تاییده مدرک پرستاری را دریافت نکرده اند مشمول این بند نمی شوند.

 

معیارهای واجد شرایط بودن برای نیروی کار در مشاغل کلیدی نکته ها
مهارت ها حداکثر امتیاز مجاز: ۳۰
امورش حرفه ای کامل در مشاغل کمیاب یا دانش و مهارت ویزه در رابطه با کار بخصوص موزیسین دیزاینر و ورشکار حرفه ای ۲۰
واجد شرایط بودن عمومی برای ورود به یک دانشگاه ۲۵
تکمیل یک برنامه با حداقل مدت زمان سه سال در یک موسسه آموزش عالی ۳۰
تجربه شغلی مرتبط با مهارت حداکثر امتیاز مجاز: ۱۰
سابقه کار (در سال)

سابقه کار در اتریش (در سال)

۲

۴

مهارت  زبان حداکثر امتیاز مجاز: ۱۵
آلمانی: استفاده ابتدایی از زبان در (سطح A1) سطح پایه، یا

انگلیسی: (سطح B1)

۱۰
آلمانی: تشدید استفاده ابتدایی از (سطح A2) زبان، و یا

انگلیسی: (سطح B2)

۱۵
سن حداکثر امتیاز مجاز: ۲۰
تا ۳۰ سال سن

تا ۴۰ سال سن

۲۰

۱۵

مجموع حداکثر امتیاز مجاز: ۷۵
امتیاز جایزه برای ورزشکاران حرفه ای و مربیان ورزش حرفه ای ۲۰
حداقل مورد نیاز: ۵۰

موارد مورد نیاز:

موارد زیر باید توسط هر متقاضی اقامت در اتریش برآورده شده باشد:

–  وسائل معیشت کافی

متقاضیان باید درآمد دائمی و منظم و کافی برای برآورده کردن هزینه های زندگیشان، بدون اتکا به کمک های رفاهی دولتی را دارا باشند. در زمان درخواست اقامت میزان درآمد ماهیانه باید برابر با نرخ استاندارد قانون عمومی بیمه ی اجتماعی باشد.

– این نرخ برای افراد مجرد ۸۸۲٫۷۸ یورو

– برای زوج ها ۱٫۳۲۳٫۸۵ یورو

– به ازای هر فرزند ۱۳۶٫۲۱ یورو است

از انجا که اتریش عضو اتحادیه اروپا بوده  و همانگونه که در مقاله معرقی ویزاهای شینگن به نویسندگی نیکا نیک رای بدان پرداختیم.افرادی که ویزای کار اتریش را بگیرند و در نهایت این ویزا بعد از ۳ سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم منجر گردد فرد می تواند براحتی در سایر کشورهای عضو پیمان شینگن زندگی و کار کند

یکی از روشها  برای  ویزای کار اتریش  ویزای جستجوی کار ۶ ماهه  می باشند.که برا اخذ این ویزا نیازمند به کسب ۷۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز می باشید.در طول مقاله شما را با این امتیازات اشنا خواهیم کرد

اخیرا اتریش برنامه ی انعطاف پذیری تحت عنوان کارت قرمز سفید قرمز معرفی کرده است که هدفش این است که به مهاجران واجد شرایط جهان سوم و خانواده شان که قصد اقامت دائم در اتریش را دارند کمک میکند. که البته مبتنی است بر شاخص های شخصی و مرتبط با بازار کار اتریش. این قانون در سال ۲۰۱۱ اجرایی شد ، جهت اخذ اطلاع بیشتر از این نوع ویزا به مقاله معرفی ویزای کار اتریش متعلق به موسسه حقوقی ملک پور مراجعه بفرمایید.

ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش و اخذ ویزای کار اتریش و کار در اتریش ، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان (به صورت تلفنی) و در صورت نیاز مشاوره حضوری وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 پاسخ
 1. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نباشید.ازطریق پرستاری چگونه میشودبه کشوراتریش مهاجرت کرد.شرایط وامتیازبندی ان چگونه است.حقوق ومزایا.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امتیازات شما برای کار در کشور اتریش باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی امتیازات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. ایمان گفته:

  سلام بر زحمت کشان موسسه ملک پور و دکتر ملک پور عزیز میدونم چه کار سخت و پر استرسی دارین برا همین میخام یه خسته نباشین درست حسابی از مشهد بهتون بگم.من ابوالفضل هستم و واقعا روزی نیست در سایت شما نباشم و بهتون سر نزنم خیلی سعی کردم تماس بگیرم با اتریش ولی موفق نشدم حالا میخام بگم خیلی شما خوبین همین.من واقعا انرژی مثبت میگیرم از شما و تیمتون خیلی دوستتون دارم زندگی من عوض شده از وقتی با شما آشنا شدم دنیا آدماهای خوب مثله شما واقعا کم داره.امیدوارم یه روزی شما رو از نزدیک ببینم و این همه خوبی شما رو جبران کنم…فقط میشه بهم بگبن شرایط ایرانی ها در اتریش چجوری هستش به هر حال سالهای زیادی در اتریش زندگی میکنین میتونین حدودی بهم بگین وضعیت اقتصادی و فرهنگی ایرانی در اتریش چجوری هستش و این پروسه ویزا گرفتن به اتریش یا آلمان تا کی اینقدر طولانی و سخت خواهد بود؟
  مرسی بابت همه چی .پیروز باشید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از لطف بیکران شما. می توانید از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. اشکان گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما عزیزان و ممنون از لطف و محبت های فراوان شما بخصوص جناب ملک پور عزیز
  من اشکان هستم در حال حاضر ۳۰ سال سن دارم متاهل هستم مدرک فوق لیسانس هوافضا از دانشگاه تهران و لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد رو دارم مدرک ایلس ۵٫۵ دارم و تقریبا ۵ سال سابقه بیمه مرتبط با رشته مکانیک خودم دارم. همچنین دو گواهی ثبت اختراع داخلی دارم نکته ابهامی برام وجود دارد اینکه در سایت مهاجرت اتریش ویزای قرمز سفید قرمز را بر اساس سال ۲۰۱۸ به مدت ۲۴ ماهه یعنی دو ساله ارتقا داده اند ؟ یعنی من دو سال فرصت دارم در اتریش بعد از اخذ این ویزا دنبال کار بگردم؟ بعد از گرفتن این ویزا چه مدت فرصت دارم معمولا وارد خاک اتریش بشوم. من با محاسبه خودم طبق جداول بالا شرایط لازم برای دو حالت اول این ویزا رو دارم .مورد بعدی اینکه گواهی ثیت اختراع داخلی قبوله یا حتما باید بین المللی باشد؟ گواهی ثبت اختراع من با همکاری ۳ نفر دیگر که اسم آنها هم به همراه اسم من در گواهی وجود دارد ثبت شده این موضوع مشکلی ندارد؟
  فارغ التحصیلان ریاضیات، انفورماتیک،  علوم طبیعی یا فن آوری هم برای من ابهاماتی دارد رشته هوا فضا و مکانیک جزء این دسته آیا قرار میگیرد که از ۳۰ امتیاز آن بهره بگیرم؟ یا تنها ۲۰ امتیاز دریافت میکنم
  جناب ملک پور عزیز خواهش میکنم ابهامات این بنده حقیر رو رفع بفرمایید
  پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف شما. کارت قرمز سفید قرمز یکساله صادر می شود و در صورت تغییرات مقاله مربوطه به روز خواهد شد. شما پس از اخذ ویزا هر زمان که بخواهید می توانید وارد خاک اتریش شوید. برای محاسبه امتیازات مربوط به ویزای کار اتریش یا اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما در وین یا ایران ارتباط بگیرید.

   پاسخ