اخذ ویزای کار آلمان

اخذ ویزای کار آلمان

اخذ ویزای کار آلمان ، و شرایط ۲۰۱۸ اخذ ویزای کار آلمان  را به بررسی خواهیم گذاشت ، بهترین نوع ویزاها کدام است؟غول صنعتی دنیا کدام کشور است؟بیشترین جذب نیرو در اروپا را کدام کشور داراست؟

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری آلمان کدام است؟ ویزای کار در اروپا و انواع آن به چه ترتیب است؟مدت اخذ ویزای کار آلمان چه مدت زمان است؟ بلو کارت چیست؟ بهترین رشته ها برای اخذ ویزای کار آلمان کدام رشته هاست؟ چند سال کار در آلمان تبدیل به اقامت دائم آلمان میشود؟ کدام کشور بیشترین شبیه ترین به آلمان است برای ویزای کار؟ به تمام سوالهای بالا پاسخ خواهیم داد و تحلیلی جامع خواهیم داشت از اخذ ویزای کار آلمان.

آلمان پس از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی جهان است. بهبود وضعیت اقتصادی این کشور پس ازجنگ جهانی دوم «معجزه اقتصادی آلمان» خوانده می شود. صنایع مهم آلمان شامل صنایع الکترونیکی, مکانیکی, مواد شیمیایی, منسوجات, خوراکی و وسایط نقلیه است. از آغاز دهه ١٩٨٠ رشد کلانی در صنایع تکنولوژی پیشرفته آلمان رخ داده است. کشور آلمان در داشتن نیروی کار با کمبود و پیری روبرو بوده و در این کشور تعداد بسیاری «کارگر مهمان» بویژه از ترکیه و  کشورهای آسیایی به کار گماشته شده اند.

audio اخذ ویزای کار آلمان

در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان رشته های مهندسی و خصوصاً رشته هایی مانند الکترونیک ، الکتروتکنیک، مکانیک، برق، مکاترونیک ، نرم افزار ، IT و … به ترتیب، در اولویت اخذ ویزای کار آلمان هستند و از شانس بالاتری برخوردار هستند.

شما جهت مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان نیاز به دریافت ویزای کار دارید. جهت اخذ ویزای کار کشور آلمان میتوانید مدارک خود را تکمیل نموده و در اسرع وقت اقدام نمائید.

با اینکه زبان کشور آلمان آلمانی می باشد ، مدارک زبان دیگر نظیر آیلتس یا تافل نیز برای ویزای کار این کشور پذیرفتنی است و افراد میتوانند با مدارک مشابه اقدام کنند هر چند داشتن مدرک الزامی نمی باشد.

در راستای بحث مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان می توان بیان نمود که بسیاری از کارخانه ها و شرکت ها در کشور آلمان اخیرا درخواست استخدام نیروی مهندس داشته اند. کشور آلمان سومین قطب صنعتی جهان به شمار می آید و در اروپا مهندسین بسیاری طالب کار در صنایع آلمان می باشند و در بعضی موارد حتی این امکان وجود دارد که  بتوانیم طی روندی برای فردی که ویزای کار آلمان را اخذ کرده و اقدام به مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان نموده باشد شغل مربوط  با رشته ی تحصیلی و تخصصش و همچنین حقوقی قابل توجه یافت که این امر نیاز به گرفتن ویزای کار در ابتدا و در ادامه ی روند پیدا کردن شغل میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمائید.

طبیعتاً برای یافتن و مشغول به کار شدن نیازمند داشتن مدرک زبان میباشد که لزوما از شما تقاضا نمی شود. اگر مهندسین تسلط بر زبان آلمانی یا انگلیسی را داشته باشند می توانند طی یک پروسه ی ۲ الی ۳ ماهه ویزای کاری آلمان را اخذ کنند.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   شهر برلین آلمان

 

توجه داشته باشید مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان و اخذ ویزای کار کشور آلمان عبارتند از :

تکمیل فرم تقاضا

دو قطعه عکس ۶*۴

کپی صفحات ۲ و ۳ از پاسپورت متقاضی

شناسنامه متقاضی به همراه کپی

بیمه نامه

ترجمه ی مدارک به زبان انگلیسی یا آلمانی

مدارک تحصیلی و ترجمه ی انگلیسی یا آلمانی آنها

سوابق کار (در صورت وجود سابقه کار)

رزومه ی کامل شخص متقاضی

پیرینت موجودی حساب شخص متقاضی

نکته ی مهم در خصوص اخذ ویزای کار آلمان عدم نیاز به ارائه سابقه کاری بلند مدت می باشد. شما اگر سابقه ی کار چندانی ندارید مطلع باشید که این امکان وجود دارد کمپانی های بزرگ رزومه ی شما را قبول کرده و شما را استخدام نمایند.

 

 • کشور آلمان یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و هم پیمان شینگن است .
 • اتحادیه اروپا شامل ۲۸کشور اروپایی است که واحد پول یورو€ دارند و شرایط اقتصادی آنها از یکدیگر تبعیت می کند.
 • اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا بصورت یکپارچه درآمده و حتی قوانین کار در کشورهای این اتحادیه تقریبأ مشابه است.
 • این کشورها همچنین در اعطای اجازه اقامت و تابعیت اکثرأ مشابه عمل می کنند.
 • جمهوری فدرال آلمان با وسعت سی و پنج میلیون و هفتصدودوازده هزارو صدو چهل و یک کیلومتر است.
 • همسایگانش از شمال دانمارک، در غرب بلژیک و هلند و در جنوب لوکزامبورگ، سویس اتریشو فرانسه است و در شرق لهستان و جمهوری چک قرار دارد.
 • دریای شمال و دریای بالتیک راه های آلمان به آب های آزاداند. جمعیت آلمان ۸۲میلیون نفر جمعیت ، پر جمعیت ترین کشور اروپاست . آلمان پس از آمریکا و ژاپن سومین قدرت بزرگ صنعتی جهان است.
 • صنایع مهم آلمان در زمینه های تکنولوژی پیشرفته الکترونیکی ، مکانیکی، منسوجات ، مواد شیمیایی و وسایل نقلیه است.
 • کشور آلمان در داشتن نیروی کار با کمبود و پیری روبروست.
 • آلمان بعد از آمریکا و انگلیس سومین رتبه جذب دانشجویان خارجی را دارد.
 • کار در آلمانپیش از هر چیز به این بستگی دارد که:
 • عضو اتحادیه اروپا EUباشید
 • عضو مناطق اقتصادی اروپا سویسEEAباشید،
 • یا از شهروندان کشورهای ثالث هستید.

 

قبل از هر اقدامی جهت اخذ ویزای کار آلمان خواهشمندیم خوب تحقیق فرمایید. یکی از راه های مهاجرت به آلمان اخذ ویزای کار در آلمان می باشد که بدین واسطه اطلاع از راهها و قوانین اخذ اقامت آلمان و همچنین راهها و قوانین اخذ تابعیت آلمان و شرایط تحصیل در آلمان را می توان از این طریق اطلاع یابید.

امر مهاجرت به آلمان از طریق اخذ ویزای کار آلمان امری حقوقیست، شاید اصلا نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نباشد!

پیشنهاد میکنیم ابتدا با وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص ویزای کار آلمان به صورت تلفنی و رایگان مشاوره شوید. مشاورین موسسه ی حقوقی ملکپور در خدمت شما متقاضیان عزیز هستند تا با توجه به شرایط شما راجع به  شرایط اخذ ویزای کار آلمان  و راههای کاریابی در آلمان و قوانین اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و راههای اخذ بلوکارت آلمان شما را مشاوره رایگان نمایند.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

70 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام اسم من مصطفی هست از افغانستان هستم ولی در ترکیه زندگی میکنم فارغ التحصیل رشته معماری به سویه کارشناسی ارشد هستم بلدیت به زبانهای انگلیسی و ترکی دارم .از نظر شما آیا من واجد شرایط ویزه کار المان هستم یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. فرناز گفته:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید…
  همسر بنده ۳۳ ساله و لیسانس مهندسی شیمی هست و ۸ سال سابقه کار داره ولی تا حدودی مکانیک خودرو هم بلد هست و در اون زمینه هم سابقه کار داره و به مکانیک بیشتر علاقه داره. آیا اگر اینجا دوره های تخصصی مکانیک خودرو رو بگذرونه و مدرک فنی بگیره، میتونه با این مدرک در آلمان مشغول به کار بشه یا فقط در شاخه ی تحصیلیش میتونه کار کنه؟ و کدوم برای آلمان بهتره؟
  با سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که سابقه کاری ایشان مرتبط با رشته لیسانسشان باشد و مدرک زبان المانی نیز اخذ بکنند میتوانند برای ویزای کار المان اقدام نمایند.. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. Navid گفته:

  سلام
  بنده ۲۹ ساله لیسانس نرم افزار و نامزدم ۲۵ ساله لیسانس آی تی قصد گرفتن ویزای کار در آلمان رو داریم،همچنین در حال فراگیری زبان آلمانی و گرفتن یک مدرک بین المللی که مورد تایید موسسه ای در آلمان هست،سابقه کار هم نداریم، میخواستم در مورد شرایط اخذ ویزا و اینکه چقدر شانس داریم و همچنین در مورد هزینه ها راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی برای اخد ویزای جستجوی کار حتما باید مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. Fatima گفته:

  باسلام خانمی ۲۶ ساله کاره مدلینگ بودم دنبال ویزا آلمان هستم که برم اونجا شینگن یا کاری یا ثبت شرکت لطفا راهنماییم کنید زودتر برم از ایران اینجا خیلی محدودیت دارم

  پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با سلام و وقت بخیر حضور حضرت عالی .جناب آقای دکتر ملک پور بنده مردی۳۳ ساله با لیسانس مهندسی کشاورزی علوم ئدام و ارشد مدیریت بازرگانی ۵ سال سابقه مدیریت فروش برندهای معروف و بنام در ایران هستم همسرم هم مدیر مالی ست میخواستم راهنمایی بفرمایید برای مهاجرت به اروپا یا امریکا کدام کشور برای ما بهتر است (شرایط اقامت و زندگی بهتری دارد) شرایط اقامت و هزینهای اقامت را بفرمایید .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ویزاهای کاری می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش فرصت کاریابی را به شما می دهند که برای این امر بهتر است سطح زبان خود را افزایش دهید. در صورت داشتن رزومه قوی با محاسبه امتیازات شانس شما برای ویزاهای کانادا و استرالیا نیز بررسی می گردد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در ارتباط با کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام و خسته نباشید بنده لیسانس مکانیک دارم و حدود ۴ سال سابقه کار تو بخش فنی مهندسی ماشین آلات شرکت دارو سازی دارم متاهل هستم ودارای یک فرزند هدفم از مهاجرت تغییر شرایط کاری و افزایش درامد هست لطفا راهنمایم کنید کدام کشور برای مهاجرت خوبه برای درامد ، کار و خانواده ؟ خیلی ممنون.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما برای ویزاهای کاری مناسب است و کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش می توانند گزینه خوبی برای شما باشند. برای بررسی شرایط ویزاهای کاری و اخذ اطلاعات کامل در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما من یک خانم۲۴ساله هستم که دیپلم تجربی دارم و نامزدم۲۸ساله که دیپلم فنی هستن ما قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی رو داریم (آلمان اتریش سوئد… )از شما راهنمایی میخواستیم که بهترین راه مهاجرت برای ما چی هس میشه هردو از راه تحصیل مهاجرت کرد یا نامزدم از راه کاری ومن به عنوان همراه باشم وما باید ازالان چه کارهایی رو انجام بدیم برای اقدام و چه چیزهایی نیاز هس باتشکرفراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اقدام برای ویزای تحصیلی برای شما وجود دارد اما متاسفانه با مدرک دیپلم امکان اقدام برای ویزای کار وجود ندارد. باید برای افزایش سطح زبان خود اقدام نمایید. برای بررسی شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب. ممنون میشم راهنماییم کنین. من مهندس معمار(لیسانس)و ناظر ساختمانم. سابقه کارم یکی دوساله و ۳۰ سالمه. همسرم کارشناس ارشد مکانیک و مهندس،بازرس گاز،استاد دانشگاه و دفتر تاسیسات دارن. سابقه کارشون بیش از ۶ ساله و ۳۵ سالشونه. فرزند نداریم. مدرک زبان هم نداریم. سرمایه نقدینگی ما هم حدودا ۱۵۰ تومنه و غیر نقدی ماشین داریم. میخواستم بدونم هیچ راهی برای ورود و مهاجرت به هیچ کشوری نداریم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد هم چنین می توانید از راه تحصیل نیز ورود نمایید. برای این امر حتما باید سطح زبان خود را افزایش دهید. برای اطلاع از روش های متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  درود بر شما وقت بخیر محمود هستم ، ۳۸ سال دارم ، متاهل ، لیسانس نرم افزار دارم ، همسرم ام هم شاغل است و لیسانس حسابداری با ۱۰ سال سابقه ، فارغ التحصیل سال ۸۶ هستم ، ۱۲ سال سابقه کار با بیمه تامین اجتماعی ، و حدود ۶ سال هم بدون بیمه که جمعاً ۱۸ سال میشه، یه شرکت ثبی دارم که تو کار تولید نرم افزار است خودم مدیر عامل اش هستم، زبان تخصصی ام خوبه اما زبان محاوره ای مدرکی ندارم قصد مهاجرت دارم ، ولی به خاطر رفع مشکل زبان و گرفتن مدرک می خوام یه دوره ۶ یا یکساله رو خارج از ایران بگذرونم (فعلاً تنها و بدون حضور همسر). که بعد از اون یا در حین اون بتونم اقدام به گرفتن اقامت بکنم ، چی بهم پیشنهاد می کنید؟ هزینه های چقدره؟ معولاً چقدر زمان می بره؟ آیا تحصیل زبان در یک کشوری که زبان اش انگلیسی نیست ، مثل مجارستان منطقی است؟ با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزای کار برای کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش برای شما وجود دارد در صورتی که تمایل دارید سطح زبان خود را افزایش دهید کالج های زبان در کشور اتریش یا مجارستان می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  سلام و خسته نباشید، من و خانومم قصد مهاجرت به اروپا و یا کانادا رو داریم خواستم ببینم کدوم کشور به شرایطمون میخوره و احتمالش بیشتره ، من لیسانس مکانیک با معدا ۱۷ دارم سابقه کار مرتبط ندارم و کارم طلافروشی هستش خانومم هم لیسانس معماری و آرایشگره خودم ۲۸ ساله و خانومم ۲۵ساله شرایط کدوم کشور به ما میخوره و در حوزه کارهای شم هست؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر کانادا، هلند، دانمارک و … برای شما وجود دارد. برای اخذ ویزای کار به سابقه کار مرتبط نیاز است. برای اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  سلام . وقتتون به خیر .. من ۳۳ سالم هست و دانشجوی فوق لیسانس مهندسی صنایع بهینه سازی سیستم هستم …. میخواستم اول برای کار و بعد برای تحصیل مهاجرت کنم . ترجیحا میخوام به کشوری مهاجرت کنم که دانشگاه رایگان باشه.. حدود ۸ سال سابقه کار حسابداری هم دارم .. شما با توجه به شرایط من کدوم کشوررو توصیه میکنید ؟؟؟ وچگونه باید شرایط مهاجرت به اون کشور رو احراز کنم ؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. می توانید برای کار در کشور آلمان اقدام نمایید. با افزایش سطح زبان خود در این کشور شانس کاریابی برای شما افزایش می یابد. برای اخذ اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  با درود خدمت جناب آقای ملک پور، خانمی هستم ۳۲ ساله با مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد و ۱ سال سابقه تدریس بدون بیمه و ۷ سال سابقه کار بازرگانی با بیمه. همسرم ۲۸ ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد با ۲ سال سابقه کار عمرانی با بیمه و در حال حاضر در یکی از شرکت های هواپیمایی در قسمت کارگو مشغول به کار است. تقریبا ۱ سال و نیم پیش دچار بییماری روده شدم و از آن موقع تا حالا نمی توانستم کار کنم اما حالا که خداروشکر خوب هستم تصمیم گرفتم که فیلد کاریم رو عوض کنم و کار کاشت ناخن رو انجام بدهم با توجه به اینکه تمام پس اندازم به دلیل هزینه های بیماری به اتمام رسید مجبورم از ابتدا شروع کنم و چون کار ناخن در ایران درامد بیشتری دارد تصمیم گرفتم دنبال این کار برم و تصمیم به مهاجرت هم داریم. خواهش می کنم راهنماییم کنید که چطور مهاجرت کنیم و اینکه آیا تصمیم درستی گرفتم که فیلد کاریم رو عوض کنم و کلا بازار کار این شغلها چگونه است؟ با سپاس از توجه جناب عالی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزا با مدارک فنی وجود ندارد و ویزاهای کاری به مدرک تحصیلی شما و سابقه کار مرتبط با رشته وابسته است. امکان اقدام برای ویزاهای تحصیلی یا کاری برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات کامل در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام خدمت جناب دکتر ملک پور. همسر من فوق لیسانس برق قدرت هست و از سال ۹۳ شرکت مهندسین مشاور در خصوص رشته شون ثبت کردند و تا الان چندین پروژه با همکاری اداره برق انجام دادن. قصد داریم به کشور آلمان مهاجرت کنیم البته از طریق ویزای کار. به نظر شما ایا کشور آلمان برای ما مناسب هست و کلا پیشنهاد شما برای مهاجرت از چه طریقی و به کدام کشور هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله شرایط شما برای کشور آلمان مناسب است و در صورت افزایش سطح زبان خود می توانید برای کار در این کشور اقدام نمایید. برای اطلاع از سایر کشورها رزومه شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  سلام ووقت بخیر ،بنده ۳۱ساله دارنده لیسانس پرستاری و سابقه هشت سال کار در بخ های ویژه می باشم به غیر از اسکیل وورک با توجه به عدم هرگونه مدرک زبان بهترین راه برای مهاجرت چه می باشد و بهترین کور برای کار پرستای کجاست ر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ویزای کار کشور آلمان در صورت افزایش سطح زبان خود می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. رضا گفته:

  با سلام و خسته نباشید اینجانب دارای مدرک لیسانس تربیت بدنی هستم.دارای زمین کشاورزی وشغل بنده کشاورزی هست مدرک زبان ندارم داری سرمایه ای حدود ۲۰۰ میلیون ایا برای اخذ ویزای کار المان یا کانادا شانسی وجود دارد.به نظر شما اگر مدرک زبان ایلتس رو بگیرم چقدر شانسم بالا میره برای اخذ ویزای کار.با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار آلمان به حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. همچنین افزایش سطح زبان می تواند برای یافتن کار در این کشور به شما کمک کند. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  سلام. دخترم متولد۱۳۶۷-مجرددارای مدرک کارشناسی حسابداری با ۸ سال سابقه وکارشناسی ارشد مهندسی صنایع درحال دفاع فعلا درحال گرفتن ایلس برای کار در المان یا کانادامیخواهم برایش اقدام کنم بایستی چه کرد.منظورم پیدا کردن کار تظمینی است.مثلا برای المان ۶ماه ویزای کاری لازم است ولی بعداز ۶ ماه به کار مشغول شود.ایا برای شما مقدور است.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. فرزند شما در صورت داشتن سطح زبان مناسب می تواند برای کشور آلمان اقدام نماید. ویزای کار کشور کانادا امتیازبندی بوده و برای اخذ ان امتیازات شما باید مورد محاسبه قرار گیرد. برای دریافت طالاعات بیشتر میتوانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام، همسر من لیسانس برق داره اما کارش مرتبط با رشته اش نبوده ما میتوانیم در خواست کار بدهیم برای المان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار کشور المان و کاریابی در این کشور نیاز است در زمینه رشته تحصیلی خود مهارت، تخصص و سابقه کار داشته باشید. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  با سلام وخداقوت به شما بزرگوار و تمامی همکاران خوبتان.امیدوارم تندرست باشید.خانمی ۳۶ساله هستم با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی و ۱۴ سال سابقه در زمینه توانبخشی کودکان استثنایی و خصوصا نابینایان که ۱۲ سال از این سابقه را مدیر توانبخشی بوده و هستم.زبان انگلیسیم فعلا ضعیف هست.همسرم هم در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های ایمنی و حفاظتی فعالیت میکنند.میخواستم بپرسم برای اقامت کدام کشور را پیشنهاد میکنید که به تخصص و رشته تحصیلی بنده نیاز داشته باشه و شرایطش چیه؟ لازمه عنوان کنم اولویت اولم کار کردن هست و در وهله دوم ادامه تحصیل.چون از لحاظ مالی قدرت پرداخت هزینه های زندگی رو ندارم.ولی خیلی دوست دارم در راستای فعالیتی که ایران انجام میدادم کار کنم یا در زمینه های مشابه.برای همسرم هم آیا شغل هست؟لطفا راهنماییم کنید.تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. نیاز است سطح زبان خود را برای اخذ ویزای کار افزایش دهید اما کاریابی در این رشته به تخصص و مهارت شما وابسته خواهد بود و دشواری های خود را داراست. برای اطلاع از روش تحصیل یا کار در کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب اینجانب ۴۰ ساله ، مجرد و فارغ التحصیل سال ۲۰۰۱ کارشناسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد تهران و کارشناسی ارشد MBA از یکی ازدانشگاههای انگیس درسال ۲۰۱۱ می باشم .حدود ۱۳ سال سابقه کاربیمه ای دارم که ۷ سال آن با سمت سرپرستی و مرتبط با رشته MBA و در یکی از شرکت های تولیدی بزرگ و به نام می باشد . متاسفانه معدل بالایی ندارم . تافل ۸۲ دارم ولی در صورت نیاز در مدت کوتاهی امکان گرفتن ایلتس با نمره بالاتر برایم وجوددارد. حدود ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان سرمایه دارم وقصد مهاجرت ازطریق ادامه تحصیل در مقطع ارشد و یا دکتری و یا مهاجرت کاری به اتریش، آلمان و یا کانادا را رادارم .آیا با توجه به گپ تحصیلی اینجانب، امکان پذیرش در دانشگاههای این کشورها برای من وجود دارد؟ و با توجه به شرایط اینجانب کدام کشو برای مهاجرت تحصیلی و یا کاری مناسب می باشد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل و کار در کشورهای مختلف با توجه به شرایط شما وجود دارد. می توان برای آلمان یا اتریش برای ویزاهای کاری یا سایر کشورها برای مقطع دکتری برای شما اقدام کرد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  درودوعرض ادب خدمت شما،مهندس برق با۲۵سال سابقه مرتبط، ۴۶سال دارم دوفرزندمسلط به زبان انگلیسی جهب کار وبهبودآینده زندگی فرزندانم لطفا راهنمایی بفرمایید.سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای کار برای شما اندک می باشد اما میتوانید برای تحصیل فرزندانتان یا ویزاهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … اقدام نمایید. برای بررسی تمامی روشها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  سلام. عرض ادب و احترام.جناب ملک پور عزیز در حال حاضر من لیسانس عمران دارم از دانشگاه آزاد اهواز.۲۹سال دارم با دو سال سابقه کاردردفتر فنی پروژه های عمرانی(آبیاری و زهکشی و ابنیه فنی). متاهل هستم میخواستم بدونم برای رفتن از این مملکت به هر کشور دیگه با ویزای کار باید چه کاری انجام بدم؟اصلا امیدی هست؟ تا الان حدود ۵۰میلیون پس انداز دارم و خانمم هم یک سال سابقه کار داره و لیسانس گیاهپزشکی داره از دانشگاه غیرانتفاعی.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن مدرک زبان ی توانید برای ویزاهای کاری کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش اقدام نمایید. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  سلام عرض میکنم خدمت جناب دکتر ملک پور من مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی دارم مدرک زبان هم ندارم ایا امکان مهاجرت به کشورهای اروپایی برای کارهای غیر تخصصی هست

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزاهای کاری باید شرایط شما (سن، مدرک زبان، سابقه کار مرتبط و …) مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  سلام بر آقای دکتر ملک پور عزیز من و همسرم قصد مهاجرت از ایران و ماندن دائمی رو داریم.اینکه کجاها می تونیم بریم و تحصیلی بریم یا کاری رو نمی دونم. همسرم متولد سال ۶۰ و کاردانی عمران لیسانس عمران و فوق معماری مدیریت پروژه و ساخت از دانشگاه غیر انتفاعی (خیلی نزدیک یه یکی از رشته های مشابه کنترل پروژه در زیر گروه عمران)است. حدود ۱۵ سال سابقه بیمه هم دارند.به نرم افزار های رشتشون آشنایی دارند. من خودم یک لیسانس بی ارزش با معدل پایین سخت افزار دارم متولد سال ۶۸ هستم.بعد از ۳ سال گپ تحصیلی با استفاده از سوابق تحصیلی وارد دانشگاه غیر انتفاعی شدم یک سال از درسم گذشته بسیار موفق بوده ام و معدلم بالای ۱۹ است. نرم افزار های رشته ام را در حد نیمه حرفه ای بلدم مثل مکس و کد و ویری و رویت راینو فتوشاپ و کرل.برخی هنرهای دستی مانند ویترای را نیز به صورت حرفه ای بلدم.زبان انگلیسی متوسط هستیم و در حال یادگیری زبان آلمانی هستیم ولی مدرک نداریم(نمی دونیم کجا بهتره بریم).سابقه کیفری هم نداریم.کل داراییمون متاسفانه حدود ۶۰ میلیون است.به دلیل مشکلات مفصلی جاهای خیلی سرد نمی تونم برم. خواهش می کنم به ما کمک کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به رزومه شما می توان از راه های کاری برای کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش اقدام کرد. ویزاهای تحصیلی نیز می تواند گزینه ی خوبی برای شما باشد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. سارا شیدا گفته:

  سلام وقت بخیر من فوق دیپلم زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد دزفول دارم.فکر نمیکنم از طریق مدرکم شانسی داشته باشم ولی در زمینه آرایشگری و پوست مدارک بین المللی دارم .آیا امکان داره که بتونم ویزای کار آلمان یا اتریش یا کانادا بگیرم.۳۲ سال سن دارم.با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار آلمان با مدارک دانشگاهی امکان پذیر است و با مدارک فنی امکان اخذ این ویزا وجود ندارد. برای دریافت این ویزا به حداقل لیسانس و ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. Farshad گفته:

  باسلام بنده لیسانس مهندسی مکانیک گرایش سیالات از دانشگاه دولتی هستم با معدل ۱۵و مسلط به دو نرم افزار مرتبط با رشته ی خودم آیلس ۶٫۵ و سطع زبان b2 اما سابقه ی کار ندارم.میخواستم بدونم امکان موفقیت در پیدا کردن کار برای من وجود داره?

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ ویزای کار کشور آلمان به حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. رضا گفته:

  سلام ۴۰ ساله و مهندس مکانیک با سابقه ۱۶ سال کار در صنعت نفت و گاز. متاهل و دارای یک فرزند هستم. مدرک آیلتس دارم ولی زبان آلمانی نمیدانم. همسرم دندان پزشک و دارای مدرک آیلتس است. آیا راهی برای من یا ایشان برای اخذ ویزای کار آلمان وجود دارد؟ سپاس از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور آلمان مناسب است. در صورت افزایش سطح زبان آلمانی خود شانس کاریابی شما افزایش خواهد یافت. پیشنهاد می کنیم برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. mie editor2 گفته:

  سلام. از طریق یکی از دوستانم که با موسسه شما در ارتباط بود، متوجه شدم آلمان ویزای کار شش ماهه می دهد و در این بازه زمانی اگر موفق به یافتن کار و کارفرما شوم می توانم مشغول به کار و در نهایت اقامت شوم. لطفا راهنمایی بفرمایید ایا با داشتن مدرک دکتری زبان انگلیسی میشود برای این ویزا اقدام کرد و ایا امکان یافتن کار در المان موجود است؟ لازم به ذکر است سه نفر از اقوام نزدیک من در المان ساکن هستند و شوهران المانی شاغل در شرکت های مختلف دارند.. ایا این کمک حال می تواند باشد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رشته مقاطع لیسانس و فوق لیسانس شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط و سطح زبان مناسب شانس اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. mie editor2 گفته:

  باسلام و عرض ادب،بنده با ۳۶ سال سن بامدرک فوق دیپلم و همسرم ۳۲ ساله بامدرک خیاطی و کارشناسی حسابداری با سرمایه ۶۰ میلیونی برای اقامت آلمان یا استرالیا میتونیم اقدام کنیم؟در ضمن الان این دو کشور چه مشاغل فنی رو جذب میکنند؟آیاعلاوه بر مدرک سابقه هم لازم هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای اخذ ویزای کار داشتن حداقل مدرک لیسانس و سابقه کار مرتبط مورد نیاز است. شرایط شما برای این نوع از ویزا باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و ادب ،در خصوص اقامت کاری سوالی خواستم مطرح کنم.بنده فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی هستم و حدود ۱۳ سال سابقه کار در پتروشیمی دارم در سمت های مختلف و آخرین سمت به عنوان رییس واحد.باتوجه به سابقه کاری خوبی که دارم و تسلط کامل به زبان انگلیسی میخواستم بدونم به لحاظ اقامت کاری برای چه کشورهایی میشه اقدام کرد؟ممنون میشم اگر سوال بنده رو در کانال پاسخ بدهید.با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط سنی مناسب می توانید برای ویزاهای کاری اقدام نمایید. کشورهایی نظیر آلمان یا اتریش می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  درود فراوان خدمت جناب ملکپور بنده قصد دارم ویزای جستجوی کار آلمان را بگیرم و شرایط زیر را دارا هستم: ۲۸ ساله مهندسی برق گرایش کنترل و ابزار دقیق دانشکده شهید منتظری مشهد(_/+H) معدل لیسانس ۱۷ دارای ۲ مدرک از سازمان فنی و حرفه ای کشور مرتبط به رشته تحصیلی ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی در کارخانه ذوب آهن اصفهان ESCO درحال فراگیری زبان آلمانی سطح A2 همسر بنده نیز تصمیم دارند ویزای تحصیلی بگیرند و تقریبا همزمان با خودم که میخوام ویزای جستجوی کار بگیرم ؛ عازم آلمان بشه (نهایتا با یکی دوماه تاخیر ) شرایط همسر بنده: ۲۱ ساله رشته تجربی دیپلم با معدل ۱۲ پیش دانشگاهی با معدل ۱۲ سال اخذ دیپلم ۱۳۹۴ درحال حاضر دانشجوی ترم ۲ دوره کارشناسی علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد شهرضا (اصفهان) معدل ترم یک ۱۷ هدف ایشون درصورت امکان شرکت در آزمون TestAs جهت جبران نمرات ضعیف دیپلم و سپس ورود به کالج M_Kurs و نهایتا انتخاب رشته مجدد هستش و در غیر اینصورت ادامه تحصیل در همین رشته کنونی در یکی از دانشگاه های آلمان. #بچه هم نداریم. لطف میکنید نظرتون را راجع به شرایط بنده و همسرم بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای اخذ ویزای کار کشور آلمان مناسب است. همسر شما نیز پس از کاریابی شما می توانند به شما ملحق گردند یا به صورت مجزا اقدام نمایند. در این خصوص برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
   • ناشناس گفته:

    من قصد ندارم که همسرم با ویزای پیوست همسر بیاند چرا که حداقل سه ماه طول میکشه که ایشون بتونند ملحق بشوند و میخوام که با ویزای تحصیلی کالج یا دانشگاه به من ملحق بشوند.
    آیا با این شرایط تحصیلی امکان اخذ پذیرش تحصیلی برای همسرم هست؟؟؟

    پاسخ
    • mie editor2 گفته:

     نمرات همسر شما برای اخذ پذیرش ریسکی می باشد اما باید به صورت جزئی تر رزومه ایشان مورد بررسی قرار گیرد. پروسه های اخذ ویزای تحصیلی نسبت به ویزاهای کاری زمان برتر می باشد و در صورت اقدام همزمان این امکان وجود دارد که ورود شما به کشور آلمان همزمان نباشد. برای بررسی شرایط ویزاهای تحصیلی یا کاری با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

     پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای ملکپور بنده ۳۰ سال سن دارم و مجرد و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه و ارشد مهندسی صنایع هستم و ایلتس ۷ هم دارم با سرمایه متوسط میخواستم ببینم شرایط بنده برای مهاجرت کاری به کدوم کشورها مناسب هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و مدرک زبان آلمانی می توانید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام کنید. برای سایر کشورها داشتن پیشنهاد شغلی و حضور در این کشور الزامی است. برای اطلاع از ریز شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب . بنده ۲۹ سال دارم و دارای مدرک لیسانس برق گرایش الکترونیک و به مدت ۴ سال است در شرکتی که پیمانکار سازمان تنظیم مقررات (زیرمجموعه وزارت ارتباطات)است کار میکنم ندارک تخصصی مثل network-fluke و … رو هم دارم .دارای معافیت پزشکی هستم و دست چپم به دلیل آسیب عصبی محدودین حرکت دارد.. میخواستم برای کار اقدام کنم برای آلمان. میشه راهنمایی بفرمایید ۱ شانسی دارم جهت گرفتن کار در آلمان ۲ چه کارایی باید انجام بدم تا شانسم بیشتر بشه ۳ از کجا باید شروع کنم و روی چه توانایی هایی از خودم کار کنم … در ضمن معدل لیسانسمم ۱۳٫۹۰ است .آیا اگر ارشد الکترونیک یا فناوری با معدل بالاتر بگیرم شانسم بیشتر میشه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. با توجه به شرایط شما داشتن مدرک زبان آلمانی می تواند به پروسه کاریابی شما کمک نماید. به طور کلی رزومه شما برای اخذ این ویزا مناسب است و برای سالهای آتی ممکن است شرایط با تغییراتی همراه گردد. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  باعرض سلام ودرود خدمت دکترملکپور وهمکاران موسسه اینجانب علی ۲۵ساله دارای مدرک دیپلم فنی رشته مکانیک خودرو بامعدل۱۶هستم ودارای۸سال سابقه کاردرنمایندگی ایرانخودرو درضمینه کارشناسی خودرومشغول به کارهستم.ازنظرسرمایه گذاری خیلی ضعیف هستم وتوان مالی آنچنانی ندارم ومجرد هستم.اطلاعات زبان انگلیسی درحد متوسط وعلاقه مند به یادگیری زبان آلمانی میباشم.آیابااین شرایط امتیازخاصی جهت اعطای ویزای کارودرنهایت تابعیت وجود دارد؟اگرکه نه باتوجه به اطلاعات اندک بنده درضمینه مهاجرت،راهی جزاخذپیشنهادکاری ود درتبع آن ویزای کاروجودندارد.لطفا بنده رادرموردمنابع مفید کاریابی درکشورهای دیگر به خصوص کشور آلمان راراهنمایی فرمایید. ??

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با مدرک دیپلم امکان اخذ ویزای کار کشور آلمان وجود ندارد. با شرایط و میزان سرمایه شما ویزاهای تحصیلی می تواند گزینه بهتری برای شما باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. ترانه گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای ملک پور و تیم همراه,امیدوارم خوب باشین و پرانرژی و مثل همیشه انرژی خوبتون رو با ویس هاتون به ماهم منتقل کنین که واقعا به انرژی مثبت شما و سواد و اطلاعات شما احتیاج داریم
  من همیشه ویس های کانالتون رو گوش میدم و مطالبی که توضیح دادین رو کاملا متوجه شدم
  در راستای ویس های شما سوالاتی در زمینه ویزای کار آلمان برام پیش اومده,
  اینکه شما بارها گفتین با سرمایه کمتر از دویست میلیون تومان مهاجرت رو پیشنهاد نمیکنین,میخواستم بپرسم مگر کسی که برای ویزای کار اقدام میکنه,با مدرک مثلا مهندسی مکانیک که فرموده بودین جزو رشته های مورد نیاز آلمان هم هست, قبل از ورودش به آلمان نمیتونه کارش رو پیدا کنه که وقتی مهاجرت کرد شغل و منبع درآمد داشته باشه,پس این همه پول واقعا برای چه چیزی نیاز هست؟مسلما که اگر کسی این مقدار پول رو داشته باشه خیالش راحتتر هست ولی خوب کسی که در ایران بیکار هست و دلیل مهاجرتش همین بیکاری هست من فکر نمیکنم اینقدرپول داشته باشه,درصورت عقد قرارداد با گروه شما,آیا این میزان پول حق الوکاله ی شماست؟یا پولی که برای زندگی در بدو ورود به کشور جدید مورد نیاز هست؟
  توی یکی از ویس هاتون فرمودین کسی که حداقل دویست ملیون نداره ,مهاجرت نکنه, بره خودشو بالا بکشه,درس بخونه.
  پس من که دویست میلیون ندارم ولی در دانشگاه دولتی مهندسی مکانیک خوندم و ٢۶سالمه میتونم امیدی به مهاجرت کاری به آلمان داشته باشم؟
  خیلی خیلی خیلی خوشحال خواهم شد اگر ایندفعه به سوال من جواب بدین,ممنون و قدردان هستم از تمامی زحمات شما…

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. فرد پس از اخذ ویزای کار آلمان فرصت کاریابی در این کشور را خواهد داشت و می تواند برای جستجوی کار به این کشور وارد شود. شما می توانید در صورت داشتن سابقه کار مرتبط با رشته و سطح زبان مناسب برای این ویزا اقدام کنید. هزینه های اجاره منزل، خوراک و درکل زندگی، هزینه حق الوکاله و سایر هزینه های حاشیه ای از مواردی می باشند که هر متقاضی واجد شرایط برای این ویزا باید از آن مطلع باشد. برای اطلاع از هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید. از صبر شما سپاسگزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.